troche o herbatkach odchudzajacych - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-05, 19:20   #1
Ewulinka
Raczkowanie
 
Avatar Ewulinka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 42
GG do Ewulinka

troche o herbatkach odchudzajacych


czy któraś z was piła może herbatke o nazwie AFRODYTA i czy były po niej jakieś efekty? jak długo mozna pic herbatki z senesem? czy pije sie je w formie kuracji czy mozna pic np przez pol roku raz dziennie jedna? i jak działa kruszyna? czy lepsze efekty sa po herbatce z kruszyna czy senesem? troche duzo tych pytan
Ewulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-05, 19:22   #2
Dolot
Zadomowienie
 
Avatar Dolot
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk :) - Lublin :)
Wiadomości: 1 483
Dot.: troche o herbatkach odchudzajacych

Cytat:
Napisane przez Ewulinka
czy któraś z was piła może herbatke o nazwie AFRODYTA i czy były po niej jakieś efekty? jak długo mozna pic herbatki z senesem? czy pije sie je w formie kuracji czy mozna pic np przez pol roku raz dziennie jedna? i jak działa kruszyna? czy lepsze efekty sa po herbatce z kruszyna czy senesem? troche duzo tych pytan
Radze przejrzeć wątki o herbatkach jest ich sporo tam anpewno znajdziesz odpowiedź na swoje pytania. ja nie polecam senesu i kruszyny mają działanie uzależnaijace.
__________________
16.04.2007- rozpoczęcie postu od słodyczy
30.04.2007- [62.5] kg
30.05.2007- [?] kg
Dolot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-05, 19:22   #3
Ewulinka
Raczkowanie
 
Avatar Ewulinka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 42
GG do Ewulinka
Dot.: troche o herbatkach odchudzajacych

a i czy spozywałyscie moze chitosan???? czy to cos daje bo ja od kilku dni spozywam go w tabletkach i jakos nie widze zbytniego załagodzenia apetytu...
Ewulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-05, 23:33   #4
Indi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 46
Dot.: troche o herbatkach odchudzajacych

Jest nic nie warty tak naprawdę. Apetyt na pewno załagodzą posiłki o stałych porach (co 2,5-3 godziny), włączając rozpoczęcie dnia od śniadania. Wyrzuć z diety wszelkie węglowodany proste typu słodycze, białe pieczywo, biały ryż, duże ilości owoców, a zastąp je żytnim chlebem, niełuskanym ryżem, duzymi ilościami zielonych warzyw, otrębami (dający uczucie sytości błonnik!) i temu podobnymi.
Indi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-05, 23:43   #5
kid
Raczkowanie
 
Avatar kid
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 321
GG do kid
Dot.: troche o herbatkach odchudzajacych

Indi ma rację, ale... jeśli nie masz problemów z żołądkiem i trawieniem. U mnie przestawienie na pełnoziarniste produkty powoduje senesacje typu wzdęcia i nadmiar kwasów. Nie dajmy się zwariować - makaron biały gotowany al dente ma podobny indeks glikemiczny, co razowy. Byle z umiarem.
Co do senesu - długie przyjmowanie środków przeczyszczających może spowodować uszkodzenie jelita grubego. Poza tym przeczyszcając się wypłukujesz ze swojego organizmu ważne dla niego substancje odzywcze. Warto? Nie warto - zaszkodzisz sobie.
kid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 09:48   #6
kasienka2883
Rozeznanie
 
Avatar kasienka2883
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 671
Dot.: troche o herbatkach odchudzajacych

Ja piję afrodytę, ale nie na odchudzanie, pię ją bo mam problemy z trawieniem i ona mi świetnie pomaga
kasienka2883 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 19:52   #7
Magiuska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 103
Dot.: troche o herbatkach odchudzajacych

Ktos tam wyzej wspoomnial ( przepraszam, ze nie pamietam nicka) ze jest wiele stron tutaj o herbatkach odchudzajacych, to prawda, proponuje bys wpisala ssobie takie haslo w opcji "szukaj" i wyskoczy tego pewnie ze 20 roznych notek. Ja sama szukalam czegos na ten temat. Osobiscie polecam czerwona herbatę.
Niestety nie znam Afrodyty
Pozdrawiam
Magiuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:10.