Jestem totalnie zagubiona - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-11, 23:42   #1
eternite
Przyczajenie
 
Avatar eternite
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 19

Jestem totalnie zagubiona


Witam wszystkich!

Niestety, ale nie jestem już w stanie sama sobie poradzić z moim problemem, więc postanowiłam zwrócić się do Was

Od prawie roku jestem z facetem w moim wieku. Znamy się jeszcze z czasów liceum, nawet wtedy ze sobą byliśmy, ale to nie o tym ten wątek.

Ponad tydzień temu mój facet logował się na swojego fejsbuka z mojej przeglądarki w telefonie - jego telefon padł, a koniecznie musiał coś sprawdzić.

Ja wyjechałam na tygodniowe wakacje za granice i tam tez chcialam skorzystac z fejsbuka, lecz apka coś mi wariowała i weszłam przez przeglądarke - okazało się iz dalej jest zalogowany i stety bądź niestety, moja ciekawość wzięła górę.

Wpisałam w wyszukiwarkę w wiadomościach tylko swoje imię oraz kilka innych kluczowych zwrotów, reszta mnie kompletnie nie interesowała. Przysięgam, że dałabym sobie rękę za niego uciąć, teraz byłabym bez ręki.

Moim oczom ukazały się wiadomości o treści np:

"Ej stary eternite jest poâ˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠on a"

"-jestes jeszcze z eternite? - niestety tak"

"Moze na tej konferencji teraz poznam milosc zycia"

"*dluzszy wywod z pobytu na ww konferencji* jak szedlem spac to ja pocalowalem"

"Na uczelni plotkuja ze mam dziewczyne a rucham inne ale w ogole sie nie przejmowalem tam eternite, nic na to nie poradze"

Pierwsze wiadomosci w takim tonie sa z maja. Pisal rowniez ze chce i jednoczesnie nie chce sie ze mna rozstac, ze moze doprowadzi do sytuacji w ktorej ja zerwe, bo on tak zle bedzie sie zachowywal.

Przez cały pobyt na wakacjach bylam pewna co zrobie, ze to koniec i tak dalej, lecz dzis wrocilam, jutro (a raczej juz dzisiaj) sie z nim widze i łapią mnie wątpliwości.

Dlaczego ciągle powtarzał i powtarza że mnie kocha i tak dalej? Nie potrafie tego ogarnąć moim rozumem, a wydaje mi się, że mój mózg jest w stanie wiele ogarnąć.

Druga kwestia jest taka, że chcę mu te skriny jutro przeczytać, ale nie jestem do tego przekonana, nie chcę by oskarżał mnie o naruszanie jego prywatności, chociaż był to jeden jedyny raz, do tego pokierowany ciekawością, byłam pewna, że kocha mnie nad życie i traktuje poważnie, sam z resztą ciągle mi to powtarzał.

Przepraszam za bardzo chaotyczną wypowiedz, ale niesamowicie się denerwuję.

Z góry dziękuję za każdą odpowiedź.
__________________
"I don't hate people. I just feel better when they aren't around."

Edytowane przez eternite
Czas edycji: 2016-07-11 o 23:48
eternite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-11, 23:55   #2
Kelecka
Zadomowienie
 
Avatar Kelecka
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Heights, kind of wuthering
Wiadomości: 1 633
Dot.: Jestem totalnie zagubiona

Skriny to jedno, zycie to drugie.
Jaki byl ostatnio w stosunku do Ciebie, cos nie bardzo dzialo sie w waszym zwiazku?

Ja bym nie wyskakiwala z rozstaniem, a juz na pewno nie z pokazywaniem skrinow (!!!), poczekalabym i obserowala, czy faktycznie zaczyna sie zachowywac, tak jakby prowokowal Cie do zerwania.

No, ale to ja i wiem, ze z zewnatrz latwo tak doradzac.
Kelecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 00:05   #3
eternite
Przyczajenie
 
Avatar eternite
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 19
Dot.: Jestem totalnie zagubiona

Cytat:
Napisane przez Kelecka Pokaż wiadomość
Skriny to jedno, zycie to drugie.
Jaki byl ostatnio w stosunku do Ciebie, cos nie bardzo dzialo sie w waszym zwiazku?

Ja bym nie wyskakiwala z rozstaniem, a juz na pewno nie z pokazywaniem skrinow (!!!), poczekalabym i obserowala, czy faktycznie zaczyna sie zachowywac, tak jakby prowokowal Cie do zerwania.

No, ale to ja i wiem, ze z zewnatrz latwo tak doradzac.
Jest średnio, o ile w ogóle, ale obydwoje rozmawialiśmy o tym i stwierdziliśmy, że to kwestia "dotarcia się". Chociaż muszę przyznać, że spotkania coraz krótsze oraz miałkie, ale to wytłumaczył swojemu koledze, że "nie chce zbytnio i ze spotkań ze mną chce jak najszybciej spie****". Na wspólnym wyjeździe bardzo się pokłóciliśmy, ja już miałam dość, ale to znowu on prosił żebym się uspokoiła i wszystko przemyślała. Z resztą, nie pierwszy raz, gdy na przełomie maja/czerwca stwierdziłam iż nie dogadujemy się i tak dalej, to wręcz błagał mnie o szansę, więc jedno z drugim mi się nie zgadza.
U mnie bardzo podłamało się zaufanie do niego, podczas mojego wyjazdu prawie w ogóle się nie odzywał, a gdy jego koleżanka spytała się, czy chce ze mną być, to odpisał jej "nie wiem". Niestety nie jestem w stanie już nic sprawdzić, bo wylogowałam się z jego konta.
Moje przyjaciółki oraz mama uważają, że "zimny prysznic" dobrze mu zrobi, jeśli się zreflektuje to okej, jeśli nie, to im szybciej się to rozpadnie tym lepiej. Ja niestety nie wiem jak do niego jutro podejść i jak zagadać, bo szczerze powiedziawszy, nie do końca chcę ukrywać, że wiem iż co najmniej całował się z tamtą dziewczyną, że uważa iż "to na pewno nie jest 'TO' "i tak dalej.
__________________
"I don't hate people. I just feel better when they aren't around."

Edytowane przez eternite
Czas edycji: 2016-07-12 o 00:07
eternite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 00:10   #4
Niemapomyslu
Raczkowanie
 
Avatar Niemapomyslu
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 40
Dot.: Jestem totalnie zagubiona

Chciałabym Ci pomóc, ale nawet nie wiem w jaki sposób mogłabym to zrobić. Chyba jedynie w taki: ODEJDŹ I NAWET SIĘ ZA NIM NIE OGLĄDAJ.
Masz czarno na białym dowody na to, że umawia się z innymi, że zdradził Cię, oczernia Cię, oszukuję, ma dwa oblicza. Potrzebny Ci facet, który Cię nie kocha i nie szanuję?
Pytałaś po co mówił, że kocha, że mu zależy. Bo było tak wygodniej, Ty wierzyłaś byliście razem, zawsze mógł wrócić, a za chwilę robił i tak swoje, sama napisałaś co.
I pomijając fakt tego jakim jest przepraszam, że to powiem, ale skur**synem, bo takie zachowanie tylko w taki sposób o nim świadczy. To jeszcze jest tchórzem totalnym, bo nie ma jaj, żeby z Tobą zerwać i czeka, aż Ty to zrobisz... DNO DNA
Wiem, że jest Ci ciężko i możliwe, że będzie jeszcze ciężej, ale czas leczy rany i dasz radę. Chcesz marnować kolejne lata swojego życia na takiego dupka? Na pewno zasługujesz na dużo więcej na kogoś kto będzie Cie kochał i SZANOWAŁ, a nie okłamywał i udawał.
Będzie cięzko, ale dasz radę. Nie marnuj sobie życia dla kogoś takiego. Trzymam kciuki, że podejmiesz właściwą decyzję i że będziesz szczęśliwa
__________________
08.09.2015
01.09.2016
Niemapomyslu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 02:44   #5
Istielig
Rozeznanie
 
Avatar Istielig
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 535
Dot.: Jestem totalnie zagubiona

Koles pisze o Tobie takie rzeczy, a Ty jeszcze sie zastanawiasz co robic? Serio?
Partner to jest partner i psim obowiazkiem jest stac za Toba murem, a nie obrabiac Ci dupe za plecami
Istielig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 05:38   #6
Mimiko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4 421
Dot.: Jestem totalnie zagubiona

Te wiadomości są obleśne. Pokazują jak bardzo twój facet cię nie szanuje, a ty się jeszcze boisz, że on ci zarzuci naruszenie prywatności. Dobre sobie. Na twoim miejscu nie chciałabym kogoś takiego znać.
Mimiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 08:25   #7
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Jestem totalnie zagubiona

Ale szmaciarz z niego. Dalabym mu popalic!!! Tu nie ma co sie litowac!!! To skonczony frajer, ktory byl z Toba dla wygody. To, co pisal do tego kolegi jest obrzydliwe. Ja bym mu pokazala screeny i dala znac, ze wiem i byloby rozstanie.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-12, 08:45   #8
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Jestem totalnie zagubiona

Nie do końca można zrzucić odpowiedzialność na "oj tam może tylko takie pisanie", skoro koleś na wyjazdach całuje się (a inni mówią, że i bzyka, a on nie zaprzecza) z innymi, a o swojej dziewczynie pisze wielokrotnie, że wisi mu czy będzie z nią, czy nie i że bynajmniej nie myśli się o niej poważnie. Ja bym wybaczyła jakieś tam "bosz, mam jej dosyć" napisane do znajomego bezpośrednio po kłótni ze mną, ale to? Taką obłudę, przyznanie się do zdrady, do tego że się nadal szuka "miłości swojego życia", że się chce żeby druga osoba zerwała, bo tak będzie prościej, niż się rozstawać? Autorko, jeśli chcesz zachować godność i postąpić rozsądnie (tak, wiem, darcie szat i rzucanie w twarz screenami z rozmów + jego ogniste zaprzeczanie faktom oczywistym byłoby bardzo romantyczne, ale myśl o swoim komforcie), to powiedz mu po prostu, że: dowiedziałaś się i zobaczyłaś wiele rzeczy i skoro chce szukać miłości życia to droga wolna, zrywasz z nim zgodnie z jego życzeniem i niech Ci się więcej na oczy nie raczy pokazywać. Niech się tchórz bez honoru zastanawia, kto go zrobił w wała i powiedział Ci prawdę.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 08:52   #9
December12
Rozeznanie
 
Avatar December12
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 789
Dot.: Jestem totalnie zagubiona

Rzuciłabym go w cholerę, bo mam tak że jak mi ktoś zbrzydnie, to nie mogę tej osoby ani minuty dłużej widzieć. Ale jeśli Ty potrafisz z tym żyć..
December12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 08:52   #10
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Jestem totalnie zagubiona

Cytat:
Napisane przez Kelecka Pokaż wiadomość
Skriny to jedno, zycie to drugie.
Jaki byl ostatnio w stosunku do Ciebie, cos nie bardzo dzialo sie w waszym zwiazku?

Ja bym nie wyskakiwala z rozstaniem, a juz na pewno nie z pokazywaniem skrinow (!!!), poczekalabym i obserowala, czy faktycznie zaczyna sie zachowywac, tak jakby prowokowal Cie do zerwania.

No, ale to ja i wiem, ze z zewnatrz latwo tak doradzac.


Co Ty jej doradzasz w ogóle?
Ma czarno na białym, że facet ją zdradził, że pisze o niej paskudne rzeczy, że kombinuje jak tu się jej pozbyć, a ona ma z nim dalej być i obserwować? Co ma obserwować, jak ją dalej poniża...?

Zrób jak pisze mary_poppisns, żadnych screenów nie pokazuj, nie mów w ogóle że coś przeczytałaś, niech potem się zastanawia skąd się dowiedziałaś.
Uciekaj od niego jak najszybciej, to cham i dwulicowy oszust.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 09:11   #11
Barbarella05
Wtajemniczenie
 
Avatar Barbarella05
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2 713
Dot.: Jestem totalnie zagubiona

O mój boshe.

Kobieto, Ty masz wątpliwości po tym co przeczytałas?!
Facet pisze ze cie zdradził, ze jestes "popie*dolona", oczernia cię przed znajomymi i tylko czeka " aż znajdzie prawdziwą miłość"?
Ku*wa, takiego uja to bym w te pedy wywaliła ze swojego życia.
A niech wie,że wiesz o tym co na Ciebię gada ( nie musi wiedzieć skąd to wiesz),że cię zdradził emocjonalnie i fizycznie.
Kopa w du.pe na rozpęd i sayonara!
Barbarella05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-12, 09:22   #12
nyana89
Zakorzenienie
 
Avatar nyana89
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 4 758
Dot.: Jestem totalnie zagubiona

Autentycznie zrobiło mi się niedobrze po przeczytaniu tego... Wiara w facetów znów została na jakiś czas stracona
__________________
'Uwierz w siebie! Nie w takie rzeczy ludzie wierzą.'
nyana89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 09:31   #13
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 778
Dot.: Jestem totalnie zagubiona

Gdzie ty masz honor i godność. Facet traktuje cię gorzej niż ścierę a ty się jeszcze zastanawiasz??

Jedna wielka masakra.
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 09:43   #14
men33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 325
Dot.: Jestem totalnie zagubiona

Cytat:
Napisane przez Barbarella05 Pokaż wiadomość
O mój boshe.

Kobieto, Ty masz wątpliwości po tym co przeczytałas?!
Facet pisze ze cie zdradził, ze jestes "popie*dolona", oczernia cię przed znajomymi i tylko czeka " aż znajdzie prawdziwą miłość"?
Ku*wa, takiego uja to bym w te pedy wywaliła ze swojego życia.
A niech wie,że wiesz o tym co na Ciebię gada ( nie musi wiedzieć skąd to wiesz),że cię zdradził emocjonalnie i fizycznie.
Kopa w du.pe na rozpęd i sayonara!

Dokładnie. Dodam jeszcze, że gdyby to była moja siostra to dałbym jeszcze sk.... po zębach.
men33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 09:59   #15
Takion94
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 814
Dot.: Jestem totalnie zagubiona

To co napisałaś jest przerażające. Nawet wrogie chyba się tak nie zachowują a co dopiero chłopak. Tą rozmową z kolegą pokazał, że cię nie szanuje i, że "lata" mu wasz związek. Nawet się nie zastanawiaj tylko od niego odejdź.
Takion94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 10:09   #16
eternite
Przyczajenie
 
Avatar eternite
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 19
Dot.: Jestem totalnie zagubiona

Dziękuję Wam wszystkim za odpowiedzi, nie ukrywam że podniosły mnie one trochę na duchu i utwierdziły, że jednak to nie ze mną jest coś nie tak. Wszelkie wątpliwości odrzuciłam w kąt.
Postanowiłam, że zrobię tak jak poradziłaś mi Ty, mary_poppins. Miałam zamiar wydrukować te skriny i zacząć mu je czytać w samochodzie, ale w sumie nie muszę, znam je na pamięć, więc kilka z nich tylko przytoczę między wierszami i kulturalnie, acz stanowczo się z nim pożegnam na dobre.
Mam tylko nadzieję, że po dzisiejszym dniu więcej go nie zobaczę, a on zachowa na tyle resztek honoru, że nie będzie wspólnym znajomym opowiadał o mnie niestworzonych historii.
__________________
"I don't hate people. I just feel better when they aren't around."
eternite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 10:12   #17
Barbarella05
Wtajemniczenie
 
Avatar Barbarella05
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2 713
Dot.: Jestem totalnie zagubiona

Szczerze,po takim bydlaku to bym się wszystkiego spodziewała.
Barbarella05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 10:13   #18
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Jestem totalnie zagubiona

Tylko nie rób tego w samochodzie. To raczej słabe miejsce na takie sprawy.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 10:22   #19
Kelecka
Zadomowienie
 
Avatar Kelecka
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Heights, kind of wuthering
Wiadomości: 1 633
Dot.: Jestem totalnie zagubiona

Cytat:
Napisane przez eternite Pokaż wiadomość
Jest średnio, o ile w ogóle, ale obydwoje rozmawialiśmy o tym i stwierdziliśmy, że to kwestia "dotarcia się". Chociaż muszę przyznać, że spotkania coraz krótsze oraz miałkie, ale to wytłumaczył swojemu koledze, że "nie chce zbytnio i ze spotkań ze mną chce jak najszybciej spie****".
W takim razie bym mu to ulatwila

Cytat:
Napisane przez Lexie Pokaż wiadomość
Zrób jak pisze mary_poppisns, żadnych screenów nie pokazuj, nie mów w ogóle że coś przeczytałaś, niech potem się zastanawia skąd się dowiedziałaś.
Uciekaj od niego jak najszybciej, to cham i dwulicowy oszust.
W sumie sie zgadzam

Cytat:
Napisane przez eternite Pokaż wiadomość
Miałam zamiar wydrukować te skriny i zacząć mu je czytać w samochodzie, ale w sumie nie muszę, znam je na pamięć, więc kilka z nich tylko przytoczę między wierszami i kulturalnie, acz stanowczo się z nim pożegnam na dobre.
Nie daj mu setysfakcji, przyznajac sie do screenow, lepiej zrobic jak pisze Lexie i niech sie on zastanawia.
Kelecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-12, 10:22   #20
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Jestem totalnie zagubiona

Cytat:
Napisane przez Lexie Pokaż wiadomość
Tylko nie rób tego w samochodzie. To raczej słabe miejsce na takie sprawy.
To samo pomyślałam.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 10:26   #21
eternite
Przyczajenie
 
Avatar eternite
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 19
Dot.: Jestem totalnie zagubiona

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
To samo pomyślałam.
Ok, umówiłam się z nim na neutralnym gruncie, w środku miasta, powinno być okej (?).
Nie nie, nie będę cytowała ich dosłownie, przekażę najzwyczajniej w świecie moją wiedzę na temat jego zdrad i tak dalej, po przemyśleniu faktycznie lepiej będzie, żeby się zastanawiał skąd to wszystko wiem i od kogo.
__________________
"I don't hate people. I just feel better when they aren't around."
eternite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 10:29   #22
nyana89
Zakorzenienie
 
Avatar nyana89
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 4 758
Dot.: Jestem totalnie zagubiona

Chyba, że on chciał abyś to zobaczyła (skoro szuka tylko pretekstu do zerwania), ale to już chyba jakiś syndrom Macierewicza się we mnie teraz odezwał
__________________
'Uwierz w siebie! Nie w takie rzeczy ludzie wierzą.'
nyana89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 10:38   #23
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Jestem totalnie zagubiona

Cytat:
Napisane przez eternite Pokaż wiadomość
Ok, umówiłam się z nim na neutralnym gruncie, w środku miasta, powinno być okej (?).
Nie nie, nie będę cytowała ich dosłownie, przekażę najzwyczajniej w świecie moją wiedzę na temat jego zdrad i tak dalej, po przemyśleniu faktycznie lepiej będzie, żeby się zastanawiał skąd to wszystko wiem i od kogo.
Przede wszystkim nie wdawaj się z nim w dyskusję. Nie pytaj dlaczego. Nieważne, czy go w dzieciństwie bili po głowie, czy mu piesek umarł, jak miał 12 lat. Nie nabieraj się na żadne: kozaczyłem przed kumplem / byłem pijany / miałem bolesny hemoroid. Powiedz mu, że wiesz, co wiesz, że jest padalcem niewartym ruszenia kijem od szczotki, wstań i wyjdź. Jeżeli nie czujesz się do końca pewnie, to możesz mieć w pogotowiu jakąś koleżankę, niech np. czeka na Ciebie kawiarnię dalej.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 10:43   #24
eternite
Przyczajenie
 
Avatar eternite
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 19
Dot.: Jestem totalnie zagubiona

Też mi to przemknęło przez myśl na początku, ale po namyśle wydaje mi się, że to zwykła nieuwaga.
A jeśli celowo, to nie wiem co powiedzieć...

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Przede wszystkim nie wdawaj się z nim w dyskusję. Nie pytaj dlaczego. Nieważne, czy go w dzieciństwie bili po głowie, czy mu piesek umarł, jak miał 12 lat. Nie nabieraj się na żadne: kozaczyłem przed kumplem / byłem pijany / miałem bolesny hemoroid. Powiedz mu, że wiesz, co wiesz, że jest padalcem niewartym ruszenia kijem od szczotki, wstań i wyjdź. Jeżeli nie czujesz się do końca pewnie, to możesz mieć w pogotowiu jakąś koleżankę, niech np. czeka na Ciebie kawiarnię dalej.
Dziękuję Ci bardzo, to moje pierwsze takie rozstanie, więc się troszkę obawiam. Będę musiała się mocno trzymać postanowienia, bo mam miękkie serce, niestety. Jedyne czego chcę, to mu to wszystko powiedzieć i odejść z czystym sumieniem.
__________________
"I don't hate people. I just feel better when they aren't around."
eternite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 10:49   #25
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Jestem totalnie zagubiona

Cytat:
Napisane przez eternite Pokaż wiadomość
(...)
Dziękuję Ci bardzo, to moje pierwsze takie rozstanie, więc się troszkę obawiam. Będę musiała się mocno trzymać postanowienia, bo mam miękkie serce, niestety. Jedyne czego chcę, to mu to wszystko powiedzieć i odejść z czystym sumieniem.
Ale Ty masz czyste sumienie. W ogóle nie musisz się z nim spotykać. Nawet przez SMS masz prawo zerwać. Jeżeli jest chociaż małe zagrożenie tym, że on Cię urobi (bo może to już robił w przeszłości), że się totalnie rozkleisz, to nie idź lub idź z kimś. Mam nadzieję, że idziesz zerwać, a nie z myślą "może znajdzie się jakieś dobre wytłumaczenie i on jednak mnie kocha".
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 10:54   #26
eternite
Przyczajenie
 
Avatar eternite
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 19
Dot.: Jestem totalnie zagubiona

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Ale Ty masz czyste sumienie. W ogóle nie musisz się z nim spotykać. Nawet przez SMS masz prawo zerwać. Jeżeli jest chociaż małe zagrożenie tym, że on Cię urobi (bo może to już robił w przeszłości), że się totalnie rozkleisz, to nie idź lub idź z kimś. Mam nadzieję, że idziesz zerwać, a nie z myślą "może znajdzie się jakieś dobre wytłumaczenie i on jednak mnie kocha".
Na 99% mnie nie urobi, bo czuję do niego coraz większe obrzydzenie. Chcę mu spojrzeć w oczy jak TO wszystko powiem i oddać mu kilka jego rzeczy, żeby nie miał najmniejszego pretekstu do kontaktu ze mną.
__________________
"I don't hate people. I just feel better when they aren't around."
eternite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 10:56   #27
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Jestem totalnie zagubiona

Cytat:
Napisane przez eternite Pokaż wiadomość
Na 99% mnie nie urobi, bo czuję do niego coraz większe obrzydzenie. Chcę mu spojrzeć w oczy jak TO wszystko powiem i oddać mu kilka jego rzeczy, żeby nie miał najmniejszego pretekstu do kontaktu ze mną.
To moja rada: załatw sprawę szybko i konkretnie, nawet niczego nie zamawiaj do picia, nie przedłużaj tego niepotrzebnie. Nie zaczynaj zadawać pytań w stylu "dlaczego ja?", "dlaczego tak mówiłeś?" itd. Dlatego, że jest debilem, nie szanuje Cię i tyle. Tu nie ma czego wyjaśniać.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 11:14   #28
tamiris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 232
Dot.: Jestem totalnie zagubiona

Nie mów nic o screenach ani ich nie cytuj dosłownie! Najlepiej żeby nie wiedział, że sama to znalazłaś. Skoro takie sytuacje stwarzał to mogłaś się o tym dowiedzieć z wielu innych źródeł, więc lepiej żeby nie wiedział, że byłaś na jego profilu. Zacznie za chwilę wyrzucać naruszenie prywatności itp. i wtedy jeszcze Tobie może być głupio Powiedz mu tylko co wiesz i tyle. Nie przyznawaj się, że byłaś na jego profilu!
tamiris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 12:03   #29
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Jestem totalnie zagubiona

Cytat:
Napisane przez tamiris Pokaż wiadomość
Nie mów nic o screenach ani ich nie cytuj dosłownie! Najlepiej żeby nie wiedział, że sama to znalazłaś. Skoro takie sytuacje stwarzał to mogłaś się o tym dowiedzieć z wielu innych źródeł, więc lepiej żeby nie wiedział, że byłaś na jego profilu. Zacznie za chwilę wyrzucać naruszenie prywatności itp. i wtedy jeszcze Tobie może być głupio Powiedz mu tylko co wiesz i tyle. Nie przyznawaj się, że byłaś na jego profilu!
Tak samo uważam.
Po prostu mówisz facetowi, że dowiedziałaś się o nim parszywych rzeczy, oddajesz to, co masz oddać i wyrażasz nadzieję, że nie będziesz już nigdy jego wrednego oblicza oglądać. I dodaj coś o braku jaj.


W życiu nie przyznawaj się, że czytałaś jego wiadomości, bo jeszcze cię wyśmieje, powie, że to przecież szczera prawda i że był z tobą z łaski.
Nic nie czytałaś. Dowiedziałaś się od kogoś, kto go zna.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 12:53   #30
Niemapomyslu
Raczkowanie
 
Avatar Niemapomyslu
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 40
Dot.: Jestem totalnie zagubiona

Wydaję mi się, że każda z nas ma odrobinę miękkie serce dla kogoś kogo kochałyśmy kto był dla nas ważny i wiem, że może być Ci ciężko, ale dasz radę. Nie daj zmarnować sobie życia, powiedz mu co masz do powiedzenia, wyżej pisali, żeby własnie dodać coś o tym, że jest totalnym tchórzem, a nie facetem, bo sam nie potrafił zerwać i odejdź, i nawet się za nim nie obejrzyj. Sama odeszłam od chłopaka po 5 latach, było okropnie ciężko odejść, mimo, ze nie kochałam, że pamiętałam jego traktowanie mnie, wyzywanie i tak dalej, jednak było jakies przywiazanie, strach przed samotnością, przed nieznanym, nie znałam życia w pojedynke. Coś mi czasem podpowiadało spróbujcie jeszcze raz, nawet zdarzyło się, że raz wróciłam, głupio zrobiłam, bo zrobiłam to w sumie pod wpływem nacisków ze strony rodziców swoich i jego, w których mieszał w nasze sprawy.. dorosły facet i mame własną mieszał, żeby podziałała i dziewczyna do niego wróciła.. eh dzisiaj jak na to spojrze to naprawdę dno. Ale stwierdziłam okej 5 lat to jednak sporo czasu, spróbujmy moze wszystko od nowa się ułozy, on będzie dla mnie lepszy, moje uczucie się odnowi. Po miesiącu odeszłam na dobre, to po prostu nie było to, nie chciałam udawac, że kocham, ale on powiedział mi wprost, że woli zebym udawała, ze jest ok i zebysmy byli razem niz odeszla.... egoista. Po tym jak zachował się na koniec jakie brudy powyciągał, nawymyślał jak pooczerniał mnie do moich własnych rodziców, swoich i znajomych nie mialam cienia wątpliwości, że dobrze zrobiłam. Nie byłam na tyle głupia jak on i nie pokazałam naszych rozmów, nie powiedziałam ajk mnie traktował, jaki dla mnie był. Chociaż ja potrafiłam zachować twarz po tym rozstaniu. Dziś jestem najszczęśliwsza na świecie z kimś kto mnie kocha, szanuje i dla kogo ja chcę się zmieniać na lepsze.
Jestem pewna, że czeka na Ciebie w życiu ktoś warty Twojej miłości, a nie taki dupek jak ten oto koleś bez jaj.
Nie łam się i odejdź, nie marnuj się u boku kogoś takiego.
Daj znać jak Ci poszło i zawsze możesz się odzywać, jeśli przyjdą słabsze momenty. Trzymam kciuki!
__________________
08.09.2015
01.09.2016

Edytowane przez Niemapomyslu
Czas edycji: 2016-07-12 o 12:57
Niemapomyslu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-13 09:49:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:37.