Oklejone samochody jako promocja - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-07-14, 07:39   #1
carolina828
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 9

Oklejone samochody jako promocja


Hej, co myślicie o oklejaniu samochodów w celach promocyjnych? Gdzie to się robi i jak żeby było z gustem? Mieszkam w okolicach Wrocławia i często widzę, że i duże i małe firmy decydują się na taką reklamę? Podoba Wam się to?
carolina828 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-14, 08:00   #2
k_asiek
Przyczajenie
 
Avatar k_asiek
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 13
Dot.: Oklejone samochody jako promocja

Hej, jak dla mnie jest to ciekawe rozwiązanie Nawet duże firmy, banki itd. mają pooklejane samochody, jeździsz po mieście i od razu ludzie zapamiętują firmę
k_asiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-14, 08:04   #3
carolina828
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 9
Dot.: Oklejone samochody jako promocja

ja mam takie dwa 'ale', nie wiem, czy to nie jest przeznaczone tylko dla dużych firm, tak jak właśnie napisałaś banków, no i czy to w ogóle jest gustowne tak przebrać autko?
carolina828 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-14, 08:12   #4
k_asiek
Przyczajenie
 
Avatar k_asiek
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 13
Dot.: Oklejone samochody jako promocja

niee, każdy może sobie powyklejać samochód jak chce. Ja pracuje w pizzerii i są samochody z logo, a nie jest to wcale duża ani znana pizzeria nie trzeba od razu zrobić z samochodu pisanki, wszystko z wyczuciem i stylem

---------- Dopisano o 08:12 ---------- Poprzedni post napisano o 08:08 ----------

A reklamowo pomoże, zawsze ktoś zobaczy
k_asiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-14, 08:14   #5
carolina828
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 9
Dot.: Oklejone samochody jako promocja

Ja jestem kosmetyczką i zastanawiam się, czy jakieś logo itd. pomogłoby mi w pozyskiwaniu Klientek, ale to też mój prywatny samochód więc nie chciałabym żeby był jedną wielka reklama i pisanką
carolina828 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-14, 08:19   #6
k_asiek
Przyczajenie
 
Avatar k_asiek
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 13
Dot.: Oklejone samochody jako promocja

W takim razie będziesz w wielu miejscach reklamować swoje usługi, wybierz sobie jakieś małe logo, w widocznym miejscu i nie będzie przesadyzmy. Moja znajoma pracuje we Wrocławiu w studio optimo, ono tam robią różne gadżety reklamowe, więc jakbyś się podowiadywała, mogłoby się okazać, że samochody też oklejają.
k_asiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-14, 08:22   #7
carolina828
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 9
Dot.: Oklejone samochody jako promocja

Dzięki za info, poczekam jeszcze na opinię innych dziewczyn, ale wydaje mi sie, że to jest ciekawe rozwiązanie, bo sama zwracam uwagę na oklejone samochody, więc działa.
carolina828 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-14, 09:21   #8
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Oklejone samochody jako promocja

Ja mam z tyłu naklejkę ( logo studia tatuażu) o wysokości około 15 cm i sporo osób pyta gdzie jest studio, czy to moje, czy polecam itp. Jeszcze jak samochód jest z tych przyciągających wzrok to już całkiem fajny sposób na reklamę
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-15, 07:57   #9
carolina828
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 9
Dot.: Oklejone samochody jako promocja

Dagunia, już mała naklejka zwraca uwagę? 15 cm to nie jest duża powierzchnia, ja raczej myślałam o oklejeniu prawego i lewego boku, czyli coś znacznie większego. Ale skoro piszesz, że już naklejka potrafi przyciągnąć wzrok to jestem tym bardziej przekonana!
carolina828 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-15, 08:02   #10
k_asiek
Przyczajenie
 
Avatar k_asiek
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 13
Dot.: Oklejone samochody jako promocja

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
Ja mam z tyłu naklejkę ( logo studia tatuażu) o wysokości około 15 cm i sporo osób pyta gdzie jest studio, czy to moje, czy polecam itp. Jeszcze jak samochód jest z tych przyciągających wzrok to już całkiem fajny sposób na reklamę

Myślę, że studio tatuażu, a usługi kosmetyczne, to jednak podobna branża i też może się okazać, że ludzie będą zaczepiać, dopytywać o szczegóły. Wybierz jakiś fajny projekt, zrób sobie jakieś gadżety, typu długopisy, ulotki i jak ludzie będą patrzeć z zainteresowaniem, to będziesz miała z czym im wyjść na przeciw
k_asiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-15, 08:07   #11
carolina828
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 9
Dot.: Oklejone samochody jako promocja

Szczerze mówiąc nie pomyślałam o tej akcji z gadżetami, a faktycznie pomysł z takim "częstowaniem" czymś kogoś zainteresowanego może wypaść bardzo sympatycznie. Może nie długopisy, a coś innego z danymi mojej firmy, wizytówka, jakiś kalendarzyk?
carolina828 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-15, 08:13   #12
k_asiek
Przyczajenie
 
Avatar k_asiek
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 13
Dot.: Oklejone samochody jako promocja

Ja mam lepszy pomysł! Możesz częstować czymś dosłownie! Może jakieś cukierki zawinięte w papierek z Twoim logo? Ktoś Cię zaczepi i będzie pytał o szczegóły, a ty od razu z wizytówką i cukiereczkami Tam w optimo u mojej koleżanki takie gadżety robią na 100%, a z tym oklejaniem nie jestem pewna, musisz przedzwonić.
k_asiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-15, 08:17   #13
carolina828
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 9
Dot.: Oklejone samochody jako promocja

A to jest we Wrocławiu, tak? No to poszukam zaraz w necie, napisać mejla nie zaszkodzi. No to jest juz jakiś pomysł, bardzo mi sie podoba to z cukierkami, juz gdzieś widziałam takie rozwiązania, mam tylko nadzieję, że jak okleje samochód, to faktycznie będą mnie ludzie zaczepiać, tak jak pisała Dagunia
carolina828 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-15, 08:20   #14
k_asiek
Przyczajenie
 
Avatar k_asiek
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 13
Dot.: Oklejone samochody jako promocja

Musisz spróbować, inaczej się nie dowiesz Trzymam kciuki żeby się udało i były fajne efekty )
k_asiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-15, 08:46   #15
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Oklejone samochody jako promocja

Znalazłam jakieś zdjęcie jak to dokładnie wygląda Zwykła naklejka z logo, a nie ma tygodnia żeby ktoś nie zapytał Chciałam nakleić z tyłu na szybie, ale jednak często jeżdżę ze złożonym dachem i to mijało się z celem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0397.jpg (65,4 KB, 25 załadowań)
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".

Edytowane przez Dagunia
Czas edycji: 2016-07-15 o 08:47
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-15, 10:17   #16
carolina828
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 9
Dot.: Oklejone samochody jako promocja

Faktycznie malutka, to ja planuję coś znacznie większego. Połączę to z cukierkami i może dodam do tego jeszcze jakieś gadżety.
carolina828 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-15, 10:36   #17
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Oklejone samochody jako promocja

Cytat:
Napisane przez carolina828 Pokaż wiadomość
Faktycznie malutka, to ja planuję coś znacznie większego. Połączę to z cukierkami i może dodam do tego jeszcze jakieś gadżety.
Mi się większe nie podobają
Kojarzą mi się z przedstawicielami handlowymi
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-15, 10:43   #18
carolina828
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 9
Dot.: Oklejone samochody jako promocja

Wiesz, chciałabym być zauważona i zdobyć dużo nowych Klientek, więc trochę się teraz postawię też w rolę takiego przedstawiciela handlowego hehe Umowiłam sie z tą agencją reklamową co pisałysmy wyżej, zobaczymy w przyszłym tygodniu na co mnie stać i co mi zaproponują
carolina828 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-17, 12:01   #19
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Oklejone samochody jako promocja

Dyskusję między sobą można prowadzić w lustrze, w domu, a nie na forum używając dwóch kont.

Temat zamykam.
W razie potrzebny zostanie on ponownie otwarty.
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-17 13:01:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:42.