Bielizna erotyczna jako prezent? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-09-13, 10:32   #1
Sanbi145
Raczkowanie
 
Avatar Sanbi145
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 198

Bielizna erotyczna jako prezent?


Cześć!
Niedługo z moją tż będę świętował rocznice związku. Jedziemy w ten czas na 3 dniowy urlop i odpoczynek. Do rzeczy... Moja ukochana nie jest demonem seksu, nigdy nie była, raz jest lepiej, raz gorzej. Czasami potrafi mnie zaskoczyć, ale ogólnie to od początku związku staram się ją pobudzić i znaleźć w niej tą seksualność.
Zastanawiałem się nad kupnem seksownej bielizny erotycznej jako prezent właśnie z okazji roku bycia w związku. Myślicie, że będzie to trafne w takiej sytuacji? Dodam, że moja tż nie ma takiej bielizny ani żadnych strojów, nie wiem jak zareaguje, czy się nie zawstydzi takim prezentem.

Myślicie, że to w dobry pomysł?
Sanbi145 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-13, 10:48   #2
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Bielizna erotyczna jako prezent?

Cytat:
Napisane przez Sanbi145 Pokaż wiadomość
Cześć!
Niedługo z moją tż będę świętował rocznice związku. Jedziemy w ten czas na 3 dniowy urlop i odpoczynek. Do rzeczy... Moja ukochana nie jest demonem seksu, nigdy nie była, raz jest lepiej, raz gorzej. Czasami potrafi mnie zaskoczyć, ale ogólnie to od początku związku staram się ją pobudzić i znaleźć w niej tą seksualność.
Zastanawiałem się nad kupnem seksownej bielizny erotycznej jako prezent właśnie z okazji roku bycia w związku. Myślicie, że będzie to trafne w takiej sytuacji? Dodam, że moja tż nie ma takiej bielizny ani żadnych strojów, nie wiem jak zareaguje, czy się nie zawstydzi takim prezentem.

Myślicie, że to w dobry pomysł?
Mysle, ze to zly pomysl. Na rocznice kup jej cos neutralnego, normalnego, co jestes pewien, ze jej sie spodoba, a w innym czasie porozmawiaj z nia, co sadzi o takiej bieliznie, czy chcialaby taka nosic lub ewentualnie ubrac ja dla Ciebie. Jesli sie wtedy wypowie ppzytywnie, to mozesz jej taki prezent zrobic nawet bez okazji

Jesli dziewczyna nie jest zbytnio otwarta w sprawach seksu, to moze sie poczuc oniesmielona lub/i pod presja, ze oczekujesz, ze nagle w to wskoczy i bedzie przed Toba paradowac.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-13, 12:42   #3
ona128
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 6
Dot.: Bielizna erotyczna jako prezent?

zgadzam się z przedmówczynią. W walentynki kup jej bieliznę albo po prostu tak bez okazji
ona128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-14, 14:46   #4
Sanbi145
Raczkowanie
 
Avatar Sanbi145
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 198
Dot.: Bielizna erotyczna jako prezent?

Dziękuję za rady
To tyle z tematu, pozdrawiam.
Sanbi145 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-20, 07:51   #5
Szymon507
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 26
Dot.: Bielizna erotyczna jako prezent?

Ja nie polecam zakupów ze sklepu internetowego, bo w razie nieprawidłowego rozmiaru trzeba towar odsyłać, czekać. Dla mnie gra nie warta świeczki.
Szymon507 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-22, 15:16   #6
milkandsugar
Raczkowanie
 
Avatar milkandsugar
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 363
Dot.: Bielizna erotyczna jako prezent?

Też myślę, że nie jest to dobry pomysł jeśli wcześniej nie rozmawiałeś o tym ze swoją ukochaną...
milkandsugar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-14, 20:34   #7
KasiaWojn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 3
Dot.: Bielizna erotyczna jako prezent?

A może zaskocz ukochaną i sam ubierz coś seksownego? Może się partnerka odwdzięczy. Porozmawiaj z nią o tym co lubi. Mój facet kiedyś zrobił mi niespodziankę i pojawił się w drzwiach sypialni w stringach. Najpierw byłam zdziwiona ale spodobało mi się to że wyszedł z inicjatywą i to mnie nakręcił . Potem przyznał się że "zaopatrzenie" zrobił <ciach> . Często teraz tam zaglądamy szukając seksualnych inspiracji.

Edytowane przez Mojwa
Czas edycji: 2018-11-14 o 21:37 Powód: Reklama
KasiaWojn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-14 21:34:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:31.