Nie daje już sobie rady ;( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-09-17, 08:30   #1
kwiatuszek58
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 3

Nie daje już sobie rady ;(


Dziewczyny nie daje już sobie rade z rozstaniem. Minęły 2 miesiące, a ja cały czas o nim myślę, nie ma dnia, godziny żebym o nim nie myślała. Strasznie go kocham, ale on powiedział ze się wypalił i ze juz mnie nie kocha. Calu czas mam nadzieje,ze jednak zatwskni... Nie wiem czy to wgl jest możliwe, czy możliwe ze jednak po upływie czasu zrozumie ze popełnił błąd? Strasznie mi na nim zależy. Nie chce rad weź jak najszybciej o nim zapomnij, bo ja nie potrafię, tak zapomnieć jak on
kwiatuszek58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-17, 08:33   #2
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Nie daje już sobie rady ;(

Cytat:
Napisane przez kwiatuszek58 Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie daje już sobie rade z rozstaniem. Minęły 2 miesiące, a ja cały czas o nim myślę, nie ma dnia, godziny żebym o nim nie myślała. Strasznie go kocham, ale on powiedział ze się wypalił i ze juz mnie nie kocha. Calu czas mam nadzieje,ze jednak zatwskni... Nie wiem czy to wgl jest możliwe, czy możliwe ze jednak po upływie czasu zrozumie ze popełnił błąd? Strasznie mi na nim zależy. Nie chce rad weź jak najszybciej o nim zapomnij, bo ja nie potrafię, tak zapomnieć jak on
Kazde rozstanie jest bardzo bolesne i trudne. Jedyna rada jest urwanie kontaktu i skupienie sie na sobie. Pracujesz? Studiujesz?

Musisz sprobowac zyc normalnie. Spotykac sie ze znajomymi, isc na basen, silownie, poczytac, isc do kina, skupic sie na hobby itp. itd.

Nie bedzie latwo przestac o nim myslec, ale nie mozesz tkwic w zawieszeniu.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-17, 13:10   #3
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Nie daje już sobie rady ;(

To co przezywasz jest naturalne po rozstaniu z Kims kogo dalej sie kochalo. Sama kiedys tak mialam. Odchorowywalam rok. Nie mialam depresji ale tez duzo myslalam o ex i bylo mi przykro.
Moge Ci tylko powiedziec ze prawda jest ze czas leczy rany. Teraz wydaje Ci sie to niemozliwe ale na pewno za jakis czas nie bedziesz czula tego smutku.
Na powrot bym nie liczyla. Nie dlateto ze to niemozliwe ale dlatego ze im dluzej bedziesz sie tym karmila tym dluzen bedzie Cie bolalo serce.
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ



Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-17, 14:45   #4
niagha
Raczkowanie
 
Avatar niagha
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Skandynawia
Wiadomości: 148
Dot.: Nie daje już sobie rady ;(

Wiem, że to ciężkie, ale dasz sobie radę i wyjdziesz z tego. Postaraj się nie idealizować go w swoich wspomnieniach, bo Ci to nie pomoże. Widocznie, nie był Tobie pisany. Gdzieś tam na świecie czeka na Ciebie facet, dla którego będziesz całym światem i jego uczucia względem Ciebie się nie wypalą.

Jesteś warta dużo więcej, zasługujesz na faceta, który będzie cię kochał zawsze a nie przez chwilę, nawet jakby do Ciebie teraz wrócił to dostałabyś ochłapy, prawdziwa miłość z jego strony tam wygasła i już jej nie będzie. Głowa do góry, z każdym kolejnym dniem będzie tylko lepiej Skup się na sobie, wyjdź do ludzi. Nie marnuj czasu, musisz się postarać uczyć się, pracować, mieć czas na hobby (może znaleźć coś nowego). To nie jedyny facet na ziemi i nawet jeśli teraz myślisz, że nie możesz bez niego żyć, to przekonasz się za parę miesięcy, że byłaś w błędzie. Będzie dobrze.
niagha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-17 15:45:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:46.