Wszystko o depilacji rąk. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-22, 14:48   #421
agata_
Raczkowanie
 
Avatar agata_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 79
Dot.: Włosy, włoski na rękach. Sposoby depilacji. Depilacja rąk

up up
__________________

agata_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-03, 09:54   #422
sylwiiis
Przyczajenie
 
Avatar sylwiiis
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 19
Dot.: Wlosy na rekach-czy wydepilowac??

[1=2f6abb6d3878858271ffdb3 efd65c95d1f4fde9b_623d0cb 3af0b6;6928949]a peeling kawowy to taniutki jest - najtańsza kawa mielona (ze 3-4 łyżki na całe ciało) trochę wrzątku do zaparzenia fusków, żel pod prysznic i skóra gładka jak marzenie, żaden sklepowy się nie umywa

gdzieś o nim nawet wątek jest [/quote]

przeczytałam i postanowiłam sprobować...... Laaaaski rewelacja!! szkoda kasy na jakikolwiek inny peeling lepiej kupic sobie jakis dobry żel i dodawać tej kawy. PO żadnym z peelingów(a było ich dość dużo) nie czułam sie tak...eeee...gładko ? polecam !!
sylwiiis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-03, 15:58   #423
gerda
Zadomowienie
 
Avatar gerda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 464
Dot.: Wlosy na rekach-czy wydepilowac??

wode utlenioną 9 i 12% można kupić w sklepie fryzjerskim ,ale nie polecam rozjaśniania bo szybko powstają odrosty
gerda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 21:44   #424
sasza21
Raczkowanie
 
Avatar sasza21
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 160
Dot.: Wlosy na rekach-czy wydepilowac??

Tez mam takie wlosy i kiedys mialam straszne kompleksy na tym punkcie Ale teraz mnie to wogole nie przeszkadza, przywyklam do tegoCzasamichlopak mi docina`ale masz wlosy na rekach` ale splywa to po mnie jak po kaczce
sasza21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-05, 08:41   #425
Julia91
Zadomowienie
 
Avatar Julia91
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa-Wesoła
Wiadomości: 1 026
GG do Julia91
Dot.: Wlosy na rekach-czy wydepilowac??

Ja rece ogolilam pierwszy raz dwa moze trzy lata temu i jestem zadowolona.
robie to codziennie zwykla maszynka.
jezeli komus przeszkadzaja to uwazam za mozna je usunac
a jak nie przeszkadzaja to po co.
__________________
-20.10 kg

Wymiary na dziś (28.04.13)
Ręka: 45 cm - 43.0 cm
Talia: 104 cm - 95.5 cm
Pas: 122 cm - 105 cm
Biodra: 133 cm - 126 cm
Udo: 87 cm - 78 cm
Julia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 16:36   #426
Agataaa320
Raczkowanie
 
Avatar Agataaa320
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 202
GG do Agataaa320
Dot.: Włosy, włoski na rękach. Sposoby depilacji. Depilacja rąk

Ja ogoliłam ręce plastrami z woskiem veet (do skóry wrażliwej) i jestem zadowolna, o dziwo prawie wcale nie bolało, a to czego nie udało mi się usunąc plastrami pozbyłam sie depilatorem. Zaczerwienie miałam przez 1 dzień, a teraz cieszę sie, że to zrobiłam i jak na razie nie żałuję. Jej, nigdy nie miałam tak gładkich rąk
__________________
Ruchy, kluchy leniwe !
Maksyma dobrze znana, a nie robię nic ...
Agataaa320 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 16:58   #427
6a7e0cf2eda2bda4316abe84f76a420338a84d81_65555ccf31198
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 896
Dot.: Włosy, włoski na rękach. Sposoby depilacji. Depilacja rąk

A ja włosków na rękach wcale nie ruszam. Są mało widoczne, boje się że gdybym się ich pozbyła, to by odrosły mocniejsze.
6a7e0cf2eda2bda4316abe84f76a420338a84d81_65555ccf31198 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-27, 17:48   #428
catreena
Raczkowanie
 
Avatar catreena
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 49
Dot.: Włosy, włoski na rękach. Sposoby depilacji. Depilacja rąk

Ja gole co 3, 4 miesiace odrastaja tak wolno, ze po miesiacu trzeba sie mocno przyjzec by je zobaczyc. Ja rowniez nie uwazam ze po takim goleniu wlosy wyrastaja mocniejsze... w moim przypadku jest wrecz przeciwnie.
__________________

catreena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 18:03   #429
Agata1983
Rozeznanie
 
Avatar Agata1983
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 482
Dot.: Re: rece-depilacja

Cytat:
Napisane przez absta Pokaż wiadomość
Ja używam od chyba czterech lat depilatora, zarówno do nóg, jak i rąk i bardzo sobie chwalę. Do bólu po jakimś czasie ciało się przyzwyczaja, włoski dłużej odrastają, no i moim zdaniem łapki wyglądają lepiej... Pozdrawiam
Ja też używam depilatora. Z woskiem próbowałam, ale raz, że mi skórę podrażniał, a dwa, że nie odpowiadał mi po prostu- sama kupowałam wosk kosmetyczny i paski i trochę mnie ta "papranina" wkurzała

A depilator szybki i czysty. Zawsze się krępowałam moich włosków na rękach, a teraz mam spokój i ładną, gładką, niepodrażnioną skórę, więc polecam
__________________
77kg...75kg...70kg...65kg...60kg...

BMI 27...24.8...21

Agata1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-09, 14:34   #430
lollypopek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 9
Dot.: Re: rece-depilacja

Up

>Mam pytanie czy włosy cały czas rosną na rękach (bez golenia, depilacji itp.) czy tylko rosną do pewnego momentu i się zatrzymują??

>oraz jeżeli bym na przykład obcieła tylko pół włosa to czy on by odrosnął?
lollypopek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 07:34   #431
funky87
Zakorzenienie
 
Avatar funky87
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: WROCŁAW
Wiadomości: 5 464
Dot.: Re: rece-depilacja

Cytat:
Napisane przez lollypopek Pokaż wiadomość
Up

>Mam pytanie czy włosy cały czas rosną na rękach (bez golenia, depilacji itp.) czy tylko rosną do pewnego momentu i się zatrzymują??

>oraz jeżeli bym na przykład obcieła tylko pół włosa to czy on by odrosnął?
Włosy na rękach tak jak i na całym ciele ciągle rosną (ale nie na długość ), jedne wypadają a w ich miejscu wyrastają nowe, jeżeli ich nigdy nie usuwałaś to ich ilość będzie ciągle taka sama, a jeżeli utniesz je w połowie to i tak odrosną, więc nie polecam, lepiej chyba wyrwać w całości jeśli rzeczywiście jest ich tak dużo.

Ja niestety jak byłam młodsza miałam ogromny kompleks na punkcie moich rąk i nie wiem co mnie podkusiło że pary razy je wygoliłam zwykłą maszynką co oczywiście spowodowało że jest ich teraz 2 razy więcej, ale od pewnego czasu usuwam je depilatorem i mam spokój na 2 tygodnie czasem dłużej trochę bólu i po sprawie
__________________
Kiedy nie miałam już nic do stracenia, dostałam wszystko. Kiedy o sobie zapomniałam, odnalazłam samą siebie. Kiedy poznałam upokorzenie i całkowitą uległość, stałam się wolna.
funky87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-10, 16:19   #432
beciak666
Przyczajenie
 
Avatar beciak666
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 18
Dot.: Włosy, włoski na rękach. Sposoby depilacji. Depilacja rąk

Ja mam włoski baaardzo ciemne i długie i w ogóle bardzo widoczne, ale kupiłam woski, podgrzewacz, plastry i robię takie zabiegi w domu jak u kosmetyczki, to się bardziej opłaca. Dziś pierwszy raz wydepilowałam tym sposobem ręce i jestem zachwycona. Jestem ok godzine po zabiegu i nie mam żadnych podrażnień, nawet nie bolało, ponieważ nie robiłam tego sama. Wystarczy poczekać aż wosk się podgrzeje (ok 20 min), nałożyć go, przykleić plaster i oderwać. Wyrywa WSZYSTKIE, nawet niewidoczne i najmniejsze włoski, dużo lepiej niż depilator (też próbowałam). Więc naprawdę jestem bardzo zadowolona i polecam ten sposób. Zakup potrzebnych rzeczy szybko się zwrócił, niż jakbym miała za każdym razem iść do kosmetyczki. Pozdrawiam
beciak666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 16:35   #433
k0chana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 471
Dot.: Włosy, włoski na rękach. Sposoby depilacji. Depilacja rąk

Ja polecam maszynkę, gole od paru lat i wcale nie ma ich więcej i nie są ciemniejsze (nadal koloru blond)

Uwazam ze jak ktos ma kompleks na punkcie tych włosków to powinien bez zastanowienia zgolic bo to pomaga
k0chana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 16:51   #434
Dualstar
Wtajemniczenie
 
Avatar Dualstar
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ... Heaven ...
Wiadomości: 2 281
Dot.: Włosy, włoski na rękach. Sposoby depilacji. Depilacja rąk

Ja tam się rozjaśniam rozjaśniaczem - Sally Hansen sprowadzanym ze stanów, bardzo dobry nic nie widać , a jak bym miała robić woskiem bądź żyletką non stop to ja dziękuję. Ten rozjaśniacz jest bardzo komfortowy, a włoski z wiekiem się ścierają, same wypadają.
Dualstar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 18:20   #435
klajdla
Wtajemniczenie
 
Avatar klajdla
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 313
Dot.: Włosy, włoski na rękach. Sposoby depilacji. Depilacja rąk

Ja wlasnie spontanicznie, moze nawet pod wplywem tego watku postanowilam wydepilowac sobie rece Znaczy z takim zamiarem nosilam sie juz dlugo, poniewaz mam bardzo owlosione rece. Co prawda sa bardzo jasne, ale strasznie dlugie i geste co doskonale widac juz przy zwyklym swietle dziennym a w sloncu to juz nawet nie mowie...

No i padlo na depilator, poniewaz gole nim tez nogi i pachy, wiec stwierdzilam, ze na rekach chyba tez zda egzamin No i zdal! Rece sa niesamowicie gladkie. Co prawda bolalo niesamowicie (chociaz przy pierwszym razie z nogami i pachami tez tak mowilam a teraz prawie tego bolu w ogole nie czuje), ale mam nadzieje ze przy kolejnych razach bedzie lepiej
Swoja droga ciekawe przez ile bedzie sie utrzymywal taki efekt gladkich rak po depilatorze

Dziewczyny ktore gola rece depilatorem! Przez jaki okres czasu po "zabiegu" macie pozniej gladkie rece?
klajdla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 18:35   #436
EwelkaaS
Wtajemniczenie
 
Avatar EwelkaaS
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 041
Dot.: Włosy, włoski na rękach. Sposoby depilacji. Depilacja rąk

Ja też spontanicznie ogoliłam ręce zwykłą maszynką pomimo tego, że nie miałam ich tam nie wiadomo ile i były bardzo jasne, zdając sobie sprawę, że będę musiała to często robić. I wcale nie narzekam, że odrastają ciemniejsze czy grubsze, bo kiedy już odrastają to je poprostu zgalam i nie mam problemu . Niedługo spróbóję i depilatorem, bo czemu i nie ( ;
__________________


" taka ludzka natura, że możemy mieć dobry przykład,
a i tak potrafimy tylko źle wybrać. "





EwelkaaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 18:56   #437
sabi
Zadomowienie
 
Avatar sabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 399
GG do sabi
Dot.: Włosy, włoski na rękach. Sposoby depilacji. Depilacja rąk

Cytat:
Napisane przez klajdla Pokaż wiadomość
Dziewczyny ktore gola rece depilatorem! Przez jaki okres czasu po "zabiegu" macie pozniej gladkie rece?
Przez miesiąc, tak mniej więcej.
Też bardzo sobie chwalę ten sposób
__________________
Hold me now
I'm six feet from the edge and I'm thinking
That maybe six feet
Ain't so far down
sabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 18:59   #438
funky87
Zakorzenienie
 
Avatar funky87
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: WROCŁAW
Wiadomości: 5 464
Dot.: Włosy, włoski na rękach. Sposoby depilacji. Depilacja rąk

Cytat:
Napisane przez sabi Pokaż wiadomość
Przez miesiąc, tak mniej więcej.
Też bardzo sobie chwalę ten sposób
Przez miesiąc zazdroszę , ja musze tak co 2-3 tygodnie, zawsze czekam aż wszystkei trochę podrosna żeby równo je łapac.
__________________
Kiedy nie miałam już nic do stracenia, dostałam wszystko. Kiedy o sobie zapomniałam, odnalazłam samą siebie. Kiedy poznałam upokorzenie i całkowitą uległość, stałam się wolna.
funky87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 19:00   #439
klajdla
Wtajemniczenie
 
Avatar klajdla
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 313
Dot.: Włosy, włoski na rękach. Sposoby depilacji. Depilacja rąk

Cytat:
Napisane przez sabi Pokaż wiadomość
Przez miesiąc, tak mniej więcej.
Też bardzo sobie chwalę ten sposób
Ooo, to super
W takim ukladzie az nie zaluje tego bolu, ktory dzis przezylam podczas depilacji
klajdla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-05, 21:46   #440
KarolCzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25
Exclamation Dot.: Włosy, włoski na rękach. Sposoby depilacji. Depilacja rąk

Ja, gdy byłam mała i głupia dorwałam się kilka razy do maszynki, przez co teraz mam okropne owłosienie. Testowałam pastę cukrową. Nie była zła, ale depilacja trwała wieki i w dodatku cała się lepiłam Kupiłam depilator. Bólu wcale nie czułam, ale te wrastające włoski... Mimo, że nie używam depilatora od ok. 2 miesięcy nadal spontanicznie wrastają mi włoski ( kolana wyglądają potwornie). Nogi golę jednoczęsciówką i jestem zadowolona. Rąk trochę boję się golić po tym wszystkim... Próbowałam rozjaśnić za pomocą wody utlenionej (3%). Zeszła mi po niej cała opalenizna, w związku z tym pytam: Czy rozjaśniacz do włosów rozjaśnia także opaleniznę?
KarolCzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-24, 13:32   #441
trulina
Raczkowanie
 
Avatar trulina
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 100
depilacja rąk?

Gdy miałam 12 lat zgoliłam golarką ojca swoje blond włosy na łydkach...Od tego czasu odrastają mi coraz grubsze,czarne i ostre jak szczecina.Ale trudno.Muszę golić żyletką bo na krem są za silne a od wosku robią mi się okropne czerwone plamy i nie zapuszczam włosów aż tak by się złapały na plaster Poza tym mam naczynkową skóre,wosk niewskazany.

Ostatnio jednak doszłam do wniosku,że mam zbyt długie i nieco za ciemne(ciemny blond) włosy na rękach.Jednak są dośc słabe i dało się usunąć kremem do depilacji ,wypróbwałam na kawałku skóry..
jednak za nic nie chcę,żeby po zgoleniu tych blond cienkich włosków odrastała mi czarna szczecina.Czy jeśli mam na wlosach i w okolicach intymnych oraz pod pachami takie mocne czarne włosy to na rękach też się takie pojawią po zgoleniu?Czy może specyfiki takie jak krem depilujący osłabiają włosy i sprawiają,że nie odrastają ciemniejsze?Jesli nie krem,to może wosk?
Czym Wy golicie ręce i jakie to ma efekty?
trulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-24, 13:45   #442
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: depilacja rąk?

To ja powiem o mojej sytuacji. Też miałam włosy ciemny blond

Golę ręce maszynką od 2 lat, latem codziennie, zimą raz-dwa w tygodniu. Dopiero teraz zauważyłam, że robią mi się ciemniejsze i bardziej ostre. I zaczęłam myśleć o depilatorze. Przez te dwa lata odrastały jasne i słabe...

a jak Ty nie będziesz goliła maszynką tylko kremem to nie powinny Ci się one zrobić ciemniejsze, a napewno nie szybko
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-24, 14:36   #443
sigila86
Wtajemniczenie
 
Avatar sigila86
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 673
Dot.: depilacja rąk?

ja wszystko traktowalam depilatorem-nogi, rece, bikini, pachy
naprawde nie polecam golenia rak ale jak juz to wlasnie depilowanie!
teraz na bikini chodze na laser, rece moze tez zrobie
sigila86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-24, 14:41   #444
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: depilacja rąk?

Cytat:
Napisane przez sigila86 Pokaż wiadomość
ja wszystko traktowalam depilatorem-nogi, rece, bikini, pachy
naprawde nie polecam golenia rak ale jak juz to wlasnie depilowanie!
teraz na bikini chodze na laser, rece moze tez zrobie
dobrze się depiluje depilatorem ręce...? Bo mam wątpliwości, mam takie chude i kościste
a depitalor chcę kupić wyłącznie do rąk, nóg nie mogę traktowac depilatorem.
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-24, 14:50   #445
sigila86
Wtajemniczenie
 
Avatar sigila86
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 673
Dot.: depilacja rąk?

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
dobrze się depiluje depilatorem ręce...? Bo mam wątpliwości, mam takie chude i kościste
a depitalor chcę kupić wyłącznie do rąk, nóg nie mogę traktowac depilatorem.


mysle ze dasz rade ja tez mam dosc chude raczki

co ciekawe to tylko tam-na rekach-nie wrastaja mi po depilatorze włosy choc depiluje systematycznie od ponad 2 lat! ale gdybyscie jednak miały z tym problem to polecam pilarix
sigila86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-24, 15:12   #446
parodia
Zakorzenienie
 
Avatar parodia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: /
Wiadomości: 6 532
Dot.: depilacja rąk?

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...ight=depilacja
i odradzam depilację, będziecie to musiały robić coraz częściej. ja używam rozjaśniacza co 2-3 tygodnie i jest ,a też mam z natury bardzo ciemne włosy
__________________


Edytowane przez parodia
Czas edycji: 2008-12-24 o 15:15
parodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-25, 10:47   #447
201612291251
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 010
Dot.: depilacja rąk?

po depilacji czyli wyrywaniu wloskow, a nie ich goleniu, nie odrastaja one czesciej, odrastaja jasniejsze, ciensze i slabsze.
nie kazda kobieta lubi chodzic "owlosiona" bez wzgledu na to czy wlosy sa ciemne i mocno widoczne czy tez jasne. ja mam na rekach wloski jasne, ale za to duzo ich i depiluje je woskiem, ale przewaznie tylko przez okres wiosenno- letni, a przez zimowy nie depiluje i odrastaja one zawsze do tej samej dlugosci, sa nadal jasne.
nie polecam golenia maszynka - ja z maszynki zrezygnowalam juz dawno, depiluje pachy, nogi, bikini sama depilatorem, a na rece lece do kosmetyczki na wosk, bo na depilator jakos nie moge sie zdobyc
201612291251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-25, 11:22   #448
Abigail123
Rozeznanie
 
Avatar Abigail123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 526
Dot.: depilacja rąk?

Ja mam nie dość że ciemne to jeszcze dosyć geste.
Nie przeszkadza mi to w porze zimowej czy jesiennej bo wiadomo długie swetry, bluzeczki itp.
Ale z lecie i na wiosnę jest gorzej.
Kiedyś zgoliłam i jak zobaczyłam co mi odrasta to zwątpiłam i przestałam golić.
Wyglądało to naprawdę okropnie ;/ więc wolę już nie golić wcale
Abigail123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-25, 23:02   #449
trulina
Raczkowanie
 
Avatar trulina
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 100
Dot.: depilacja rąk?

dzieki dzziewczynya czy usuwanie wlosow kremem rowna sie usuwaniu maszynka czy jest szansa,ze nie odrosna mocniejsze?
trulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-25, 23:13   #450
trulina
Raczkowanie
 
Avatar trulina
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 100
Dot.: Włosy, włoski na rękach. Sposoby depilacji. Depilacja rąk

powiedzcie,jak działa rozjaśniacz włosów? myslalam,zeby nalozyc na ręce przed sylwestrem,bo wygolilam sobie na probe placek kremem i nie moge tak isc,musze zgolic calosc,glupia ja:/ ale moze rozjasnie?czy robia sie wlosy jasny blond?nie uczula?jaki konkretny specyfik polecicie?
trulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-27 21:41:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:37.