Rozwódki precz od mojego domu!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-27, 10:21   #1
Anita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 204

Rozwódki precz od mojego domu!!!


Witam. Ostatnio spotkalam sie z trzema przypadkami, kiedy kobieta po rozwodzie zaproszona w dobrej wierze do domu przyjaciolki, zeby pomoc sie jej pozbierac, zaczela sypiac z jej TZ. W rodzinach tych sa b.male dzieci, przez co z reguly zwiazek przezywa kryzys lozkowy. Dla mnie jest to nieslychana PODLOSC. Nie chce w tym temacie w ogole poruszac kwiestii facetow, chodzi mi o kobiety. Jak mozna sypiac z mezem i wysluchiwac zwierzen zony, ktora ma z facetem 3 dzieci w wieku 8, 3 lat i 1 roku. Gdzie sie podzialo zwykle poczucie przyzwoitosci!!!
Anita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-27, 10:25   #2
kermitowa
Zadomowienie
 
Avatar kermitowa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 376
Dot.: Rozwódki precz od mojego domu!!!

Cytat:
Napisane przez Anita Pokaż wiadomość
Witam. Ostatnio spotkalam sie z trzema przypadkami, kiedy kobieta po rozwodzie zaproszona w dobrej wierze do domu przyjaciolki, zeby pomoc sie jej pozbierac, zaczela sypiac z jej TZ. W rodzinach tych sa b.male dzieci, przez co z reguly zwiazek przezywa kryzys lozkowy. Dla mnie jest to nieslychana PODLOSC. Nie chce w tym temacie w ogole poruszac kwiestii facetow, chodzi mi o kobiety. Jak mozna sypiac z mezem i wysluchiwac zwierzen zony, ktora ma z facetem 3 dzieci w wieku 8, 3 lat i 1 roku. Gdzie sie podzialo zwykle poczucie przyzwoitosci!!!
jak widać niektórzy poczucia przyzwoitości nie mają, zgubili go gdzieś między jednym a drugim łóżkiem- taka jest niestety przykra prawda, oczywiście nie można uogólniać ze wszystkie 'rozwódki' są takie ale w tym co piszesz jest troche prawdy... sama znam przypadek bardzo podobny do twojego.
kermitowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-27, 10:30   #3
paulinka3110
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka3110
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pomerania :)
Wiadomości: 2 363
Dot.: Rozwódki precz od mojego domu!!!

Ale jak tu nie wspomnieć o facecie który się na takie zachowanie rozwódki "godzi"...Przecież "do tanga trzeba dwojga..."
__________________
maniaczko-fanka mundurowych

Moja książkowa wymiana. Zapraszam
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=630571http://
paulinka3110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-27, 10:41   #4
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: Rozwódki precz od mojego domu!!!

Jak ja sie cieszę że nie mam takich "przyjaciółek"
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-27, 10:48   #5
agatakomsa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 593
Dot.: Rozwódki precz od mojego domu!!!

Cytat:
Napisane przez paulinka3110 Pokaż wiadomość
Ale jak tu nie wspomnieć o facecie który się na takie zachowanie rozwódki "godzi"...Przecież "do tanga trzeba dwojga..."
No właśnie. Na miejscu zdradzaniej żony jednak dużo większy żal miałabym do męża niż do tej kobiety. Kto powinien być bardziej lojalny, mąż czy ta rozwódka? Oczywiście, że mąż. I to z jego strony moim zdaniem jest wielka podłość, a nie ze strony koleżanki. Koleżanka niczego Ci raczej nie przysięgała, mąż- tak. Zresztą nawet gdyby nie pojawiła się ta rozwódka, z którą zdradził mąż, to czy byłby on na pewno do końca życia wierny? Myślę, że nie. Znalazłby inną kobietę.

Edytowane przez agatakomsa
Czas edycji: 2008-12-27 o 10:49
agatakomsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-27, 10:57   #6
paulinka_vel_paulinka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka_vel_paulinka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 971
Dot.: Rozwódki precz od mojego domu!!!

dla mnie kobieta, która pcha się do łóżka facetowi który ma rodzine, to człowiek niższej kategorii który nie zasługuje nawet na odrobine szacunku. Wiem, że nie powinno się tak mówić o kimkolwiek, ale moja rodzina rozpadła się właśnie przez tego typu kobiete. Rozwódka, niedaj boże z dzieckiem nie ma żadnych zachamowań.
__________________
Dbam o siebie dieta od 3.09.2010!!!
20.12.2010 jeszcze 6,7kg TO GO!!!
paulinka_vel_paulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-27, 11:04   #7
doloresd
Wtajemniczenie
 
Avatar doloresd
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 455
Dot.: Rozwódki precz od mojego domu!!!

Cytat:
Napisane przez agatakomsa Pokaż wiadomość
No właśnie. Na miejscu zdradzaniej żony jednak dużo większy żal miałabym do męża niż do tej kobiety. Kto powinien być bardziej lojalny, mąż czy ta rozwódka? Oczywiście, że mąż. I to z jego strony moim zdaniem jest wielka podłość, a nie ze strony koleżanki. Koleżanka niczego Ci raczej nie przysięgała, mąż- tak. Zresztą nawet gdyby nie pojawiła się ta rozwódka, z którą zdradził mąż, to czy byłby on na pewno do końca życia wierny? Myślę, że nie. Znalazłby inną kobietę.
Dokładnie. Twój post trafia w sedno sprawy
doloresd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-27, 11:10   #8
agatakomsa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 593
Dot.: Rozwódki precz od mojego domu!!!

Cytat:
Napisane przez paulinka_vel_paulinka Pokaż wiadomość
dla mnie kobieta, która pcha się do łóżka facetowi który ma rodzine, to człowiek niższej kategorii który nie zasługuje nawet na odrobine szacunku. Wiem, że nie powinno się tak mówić o kimkolwiek, ale moja rodzina rozpadła się właśnie przez tego typu kobiete. Rozwódka, niedaj boże z dzieckiem nie ma żadnych zachamowań.
A mężczyzna, który ową kobietę do swojego łóżka "przyjął" to już nie jest człowiek niższej kategorii i zasługuje na szacunek? Czy rozpad rodziny to nie jego wina w dużej mierze? To przecież on powinien myśleć o dobru własnej rodziny, nie obca kobieta. Proszę nie zrozumieć mnie źle, nie mam najmniejszego zamiaru wybielać postępowania kobiety, bo jest ono wysoce niemoralne, jednak większy żal miałabym do bliskiego mi mężczyzny, niż do obcej kobiety.
agatakomsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-27, 11:11   #9
Deede
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3 965
Dot.: Rozwódki precz od mojego domu!!!

Cytat:
Napisane przez paulinka_vel_paulinka Pokaż wiadomość
dla mnie kobieta, która pcha się do łóżka facetowi który ma rodzine, to człowiek niższej kategorii który nie zasługuje nawet na odrobine szacunku. Wiem, że nie powinno się tak mówić o kimkolwiek, ale moja rodzina rozpadła się właśnie przez tego typu kobiete. Rozwódka, niedaj boże z dzieckiem nie ma żadnych zachamowań.
Ok, ale zdradza MĄŻ. Prawda jest taka, że wolna kobieta może sypiać z kim chce. Zajęty facet już wybiera. Nie mówimy o sytuacji, kiedy to jest wyskok typu - pojechał gdzieś sam, spił się, hamulce puściły no i.. stało się. Spójrz na to tak - facet zdradza żonę - której przysięgał wierność etc. - z jej "przyjaciółką"! To jest chyba większe chamstwo..
A przyjaciół też trzeba sobie umieć wybierać, tak nawiasem. A mąż, który się puszcza też jest nic nie wart.. Jak nie nasza koleżanka - to będzie inna - z jego pracy, sąsiadka, kumpela ze starej szkoły - wszystko jedno. Widać to taki typ, że sobie pozwala.
__________________

Deede jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-27, 11:11   #10
szien
Wtajemniczenie
 
Avatar szien
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 2 366
Dot.: Rozwódki precz od mojego domu!!!

Cytat:
Napisane przez paulinka_vel_paulinka Pokaż wiadomość
dla mnie kobieta, która pcha się do łóżka facetowi który ma rodzine, to człowiek niższej kategorii który nie zasługuje nawet na odrobine szacunku. Wiem, że nie powinno się tak mówić o kimkolwiek, ale moja rodzina rozpadła się właśnie przez tego typu kobiete. Rozwódka, niedaj boże z dzieckiem nie ma żadnych zachamowań.
no weź, proszę Cię, przykro mi z powodu Twojej rodziny, no ale...

facet to taki bezbronny misio? zapycha się pluszowymi łapkami, mówi "nie, nie, Ty obślizła modliszko, nie dotykaj mnie" a ona go napastuje wbrew jego woli?


zawsze mnie to zastanawia czemu wini się kobietę-kochankę, a nie tego, który tak naprawde wszystko niszczy bo nie potrafi zapanować nad rozporkiem?
__________________

I'm so glamorous, I piss glitter!

szien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-27, 11:17   #11
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Rozwódki precz od mojego domu!!!

Cytat:
Napisane przez paulinka_vel_paulinka Pokaż wiadomość
dla mnie kobieta, która pcha się do łóżka facetowi który ma rodzine, to człowiek niższej kategorii który nie zasługuje nawet na odrobine szacunku. Wiem, że nie powinno się tak mówić o kimkolwiek, ale moja rodzina rozpadła się właśnie przez tego typu kobiete. Rozwódka, niedaj boże z dzieckiem nie ma żadnych zachamowań.
A przepraszam, a mężczyzna to niby taki bezwolny aniołek, występujący jako ta owieczka (tfu, baranek!) prowadzona na rzeź? No nie rozśmieszaj mnie

Jeśliby facet nie chciał zamoczyć pędzla gdzie indziej, to nawet najcudowniejsza rozwódka nic by nie zdziałała.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-27, 11:19   #12
Deede
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3 965
Dot.: Rozwódki precz od mojego domu!!!

Cytat:
Napisane przez szien Pokaż wiadomość
no weź, proszę Cię, przykro mi z powodu Twojej rodziny, no ale...

facet to taki bezbronny misio? zapycha się pluszowymi łapkami, mówi "nie, nie, Ty obślizła modliszko, nie dotykaj mnie" a ona go napastuje wbrew jego woli?


zawsze mnie to zastanawia czemu wini się kobietę-kochankę, a nie tego, który tak naprawde wszystko niszczy bo nie potrafi zapanować nad rozporkiem?
Lubię facetów, ale nie pojmuję, czemu kobiety robią sobie takie kuku i za wszystko obwiniają własną płeć. W przypadku zdrad widać to najlepiej. A w towarzystwie jak już jadą, to też po koleżankach - nigdy kolegach.. Zachowujemy się czasami jak prawdziwe żmije - głupie do tego, bo zaakceptowanie prawdy to pierwszy krok do tego, bo cokolwiek poprawić we własnym życiu. No, ale to tak BTW..
A ad. wytłuszczonego - łatwiej uniewinnić misia i nic nie zmieniać, niż przyjąć do wiadomości, że źle wybrałyśmy partnera, więc czas na rewolucję..
__________________

Deede jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-27, 11:21   #13
paulinka3110
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka3110
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pomerania :)
Wiadomości: 2 363
Dot.: Rozwódki precz od mojego domu!!!

Cytat:
Napisane przez agatakomsa Pokaż wiadomość
No właśnie. Na miejscu zdradzaniej żony jednak dużo większy żal miałabym do męża niż do tej kobiety. Kto powinien być bardziej lojalny, mąż czy ta rozwódka? Oczywiście, że mąż. I to z jego strony moim zdaniem jest wielka podłość, a nie ze strony koleżanki. Koleżanka niczego Ci raczej nie przysięgała, mąż- tak. Zresztą nawet gdyby nie pojawiła się ta rozwódka, z którą zdradził mąż, to czy byłby on na pewno do końca życia wierny? Myślę, że nie. Znalazłby inną kobietę.


Ja bym takiego frajera od razu pogoniła! Który leci na rozwódkę, nie patrząc na swoją rodzinę którą ma!
Ona miała do tego prawo- jest wolna, a on skoro coś przysięgał żonie to nie powinien się na cokolwiek zgadzać.

Ale tak to u nas jest, że zwala się na kobiete, że to ona go omotała a facet biedny nie mógł nic zrobić!
__________________
maniaczko-fanka mundurowych

Moja książkowa wymiana. Zapraszam
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=630571http://
paulinka3110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-27, 11:24   #14
Jacek0x
Raczkowanie
 
Avatar Jacek0x
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 402
Dot.: Rozwódki precz od mojego domu!!!

a dla mnie to wszystko to jeden wielki SYF... ;/
__________________
...Miłość to jedyny sens tego szalonego snu, w jakim jesteśmy uwięzieni
--

...nocnym pociągiem aż do końca świata.
Jacek0x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-27, 11:41   #15
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Rozwódki precz od mojego domu!!!

Cytat:
Napisane przez paulinka3110 Pokaż wiadomość
Ja bym takiego frajera od razu pogoniła! Który leci na rozwódkę, nie patrząc na swoją rodzinę którą ma!
Ona miała do tego prawo- jest wolna, a on skoro coś przysięgał żonie to nie powinien się na cokolwiek zgadzać.
Nie no, "miała prawo"? Kleić się do męża koleżanki? Jasne, że nie miała, nakazuje to zwykła ludzka przyzwoitość.
Ale mąż tym bardziej jest winny, moim zdaniem bardziej niż taka pani, bo on powinien myśleć mózgiem, a nie... hm, rozporkiem, ujmijmy to eufemistycznie Ja rozumiem, że trudno jest powiedzieć "tak, mój chłopak/mąż/ojciec był winien, chciał kochanki i znalazł kochankę", łatwiej jest powiedzieć, że to ta wstrętna kobieta...
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-27, 11:48   #16
Deede
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3 965
Dot.: Rozwódki precz od mojego domu!!!

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Nie no, "miała prawo"? Kleić się do męża koleżanki? Jasne, że nie miała, nakazuje to zwykła ludzka przyzwoitość.
Ale mąż tym bardziej jest winny, moim zdaniem bardziej niż taka pani, bo on powinien myśleć mózgiem, a nie... hm, rozporkiem, ujmijmy to eufemistycznie Ja rozumiem, że trudno jest powiedzieć "tak, mój chłopak/mąż/ojciec był winien, chciał kochanki i znalazł kochankę", łatwiej jest powiedzieć, że to ta wstrętna kobieta...
"Bo to zła kobieta była" - tym hasłem będzie tłumaczył się i zdradzający mąż, i jego zdradzona partnerka. Ot, "babska logika".. Stereotypy o kobietach chyba nie wzięły się jednak z powietrza. Niestety.
__________________

Deede jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-27, 11:55   #17
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Rozwódki precz od mojego domu!!!

Rozwodka, wdowa, panna, co za roznica, kiedy brak jej podstaw moralnosci.
Na szczescie nie mam takich kobiet w otoczeniu
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-27, 12:04   #18
Deede
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3 965
Dot.: Rozwódki precz od mojego domu!!!

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka1978 Pokaż wiadomość
Rozwodka, wdowa, panna, co za roznica, kiedy brak jej podstaw moralnosci.
Na szczescie nie mam takich kobiet w otoczeniu
Podstawy moralności (czyli właściwie co??) mogą mieć - to dosyć subiektywna kwestia. Faceci wiedzą, że my takie super jesteśmy, że winę zwalimy na "tą drugą", to i chętniej z tego korzystają. Radzę nie obwieszczać takich poglądów..
__________________

Deede jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-27, 12:08   #19
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Rozwódki precz od mojego domu!!!

Tu nie ma co patrzeć na dzieci. Jak małżeństwo jest nieudane i facet już nie kocha, to nie jest wina tego, że są małe dzieci w domu, tylko tego, że ludzie nie potrafią pielęgnować więzi, że się oddalili od siebie, a często tego, że tylko z powodu tych dzieci są jeszcze ze sobą. I potem takie panie, wolne i niewyżyte mają pole do popisu. Facet swój rozum ma. Jak będzie chciał być poderwany, to się da poderwać. Jak nie będzie chciał, to takiej pani powie ostro i jasno, żeby się odp*** od niego i jego rodziny. Ale trzeba dobierać się w parę z właściwych powodów, potem dbać o swój związek każdego dnia, starać się wspólnie, dawać sobie ciepło, a nie budzić się dopiero, gdy konkurencja się pojawia na horyzoncie.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-27, 12:19   #20
Deede
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3 965
Dot.: Rozwódki precz od mojego domu!!!

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Tu nie ma co patrzeć na dzieci. Jak małżeństwo jest nieudane i facet już nie kocha, to nie jest wina tego, że są małe dzieci w domu, tylko tego, że ludzie nie potrafią pielęgnować więzi, że się oddalili od siebie, a często tego, że tylko z powodu tych dzieci są jeszcze ze sobą. I potem takie panie, wolne i niewyżyte mają pole do popisu. Facet swój rozum ma. Jak będzie chciał być poderwany, to się da poderwać. Jak nie będzie chciał, to takiej pani powie ostro i jasno, żeby się odp*** od niego i jego rodziny. Ale trzeba dobierać się w parę z właściwych powodów, potem dbać o swój związek każdego dnia, starać się wspólnie, dawać sobie ciepło, a nie budzić się dopiero, gdy konkurencja się pojawia na horyzoncie.
Dokładnie. Tylko my dopiero jak ta konkurencja nas zwycięży, to się budzimy wielce zdziwione. A część nie budzi się wcale i będzie bronić tego "misia". Ciekawe, że facet - jak mu się baba puści - od razu nazywa rzeczy po imieniu. Często przywali jeszcze gachowi żony, ale wie, kogo za tą żonę wziął. A my nie.. Skąd, misia zniewoliła, szmata jedna..
Same sobie, kurcze, kręcimy bat na własny tyłek.
__________________

Deede jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-27, 13:11   #21
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Rozwódki precz od mojego domu!!!

Cytat:
Napisane przez paulinka_vel_paulinka Pokaż wiadomość
dla mnie kobieta, która pcha się do łóżka facetowi który ma rodzine, to człowiek niższej kategorii który nie zasługuje nawet na odrobine szacunku. Wiem, że nie powinno się tak mówić o kimkolwiek, ale moja rodzina rozpadła się właśnie przez tego typu kobiete. Rozwódka, niedaj boże z dzieckiem nie ma żadnych zachamowań.
rozwodki, to czesto silne kobiety, ktore wiedza czego chca i maja odwage glosno o tym powiedziec. i rozwodza sie wlasnie po to, aby uniknac pozorow szczesliwego malzenstwa (np. w imie - bedziemy razem dla dzieci) i wspomnianych sytuacji.

moim zdaniem, jesli facet chce zdradzic, to zdradzi. i stan cywilny 'kochanki' nie ma tu nic do rzeczy.

a poglad, ze rozwodki 'rzucaja sie' na kazdego faceta w zasiegu wzroku jest jakims stereotypem rodem z XX albo i XIX wieku... czasy sie znieniaja...ludzie rowniez...


ani jedna, ani druga strona nie jest fair, wiec obwinianie tylko kobiet i przemilczanie winy facetow jest tu nie na miejscu...
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-27, 13:15   #22
Paraboliczna
Raczkowanie
 
Avatar Paraboliczna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 373
Dot.: Rozwódki precz od mojego domu!!!

Zgadzam się z Doris, Deede.
Najłatwiej jest misia uniewinnić, że to ta szmata go uwiodła, zgwałciła a on się dał ponieść emocjom, a nie że on jest dziwkarz i nie patrzy na własną żoną, własne dzieci, własne zobowiązania tylko się puszcza bo nadażyła mu się okazja.
A zdradzona kobieta będzie pluć na tą trzecią, a nie na własnego niewiernego małżonka.

Ta kobieta owszem, nie powinna była. Wiedziała, że ten facet ma dom, rodzinę, dzieci. Ale mimo wszystko ja jestem bardziej w stanie zrozumieć ją - kobietę po rozwodze, której marzy się odrobina tego domowego ciepła (niestetty, nawet kosztem innych) bo go nie ma, będąc samą,
niz tego faceta, który to wszystko ma, a mimo to zdradza.
__________________
Round here we talk just like lions
But we sacrifice like lambs
Paraboliczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-27, 14:09   #23
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Rozwódki precz od mojego domu!!!

Primo - to nieco niemile de facto wrzucac wszystkie rozwodki do jednego worka.

Secundo - nie widze sensu w dyskusji o winie, bo jest zawsze po stronie obydwu stron bedacych uczestnikami zdrady.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-27, 14:12   #24
LilStar
Wtajemniczenie
 
Avatar LilStar
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: zasiedmiogórogród:)
Wiadomości: 2 631
Dot.: Rozwódki precz od mojego domu!!!

zgadzam się z opiniami że winien jest Facet_Mąż. to on ma zobowiązanie wobec rodziny-dzieci i żony.
nie popieram też zachowań takich Kobiet-niewazne czy jest rozwódką panną czy żoną.
zajęty=zakazany i tyle

ale po przykładzie znajomych zdradzonej kobiecie łatwiej jest idealizować męża: bo to ona go uwiodła i oczerniać tą Trzecią.

a prawda jest taka że gdyby był w porządku nigdy by się nie dał skusić...
__________________
LilStar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-27, 14:29   #25
karolinkamalinka
Zadomowienie
 
Avatar karolinkamalinka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 065
Dot.: Rozwódki precz od mojego domu!!!

Cytat:
Napisane przez magda s. Pokaż wiadomość

moim zdaniem, jesli facet chce zdradzic, to zdradzi. i stan cywilny 'kochanki' nie ma tu nic do rzeczy.

a poglad, ze rozwodki 'rzucaja sie' na kazdego faceta w zasiegu wzroku jest jakims stereotypem rodem z XX albo i XIX wieku... czasy sie znieniaja...ludzie rowniez...
Dokładnie. Moim zdaniem autorka wątku posługuje się okropnym stereotypem. Ja na przykładzie kilku znanych mi z życia przypadków mogę powiedzieć, że najgorsze są tzw. stare panny, czyli dzisiejsze singielki, babki ok. trzydziestki, które już się boją, że nikogo nie znajdą, te to się dopiero rzucają na cudzych mężów i partnerów Stare panny vel singielki precz od mojego domu!
__________________
"Zaznać paru chwil słodyczy, z tortu szczęścia choćby okruch zjeść, zaznać paru chwil słodyczy i nie przyzwyczajać się."
karolinkamalinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-27, 14:34   #26
LilStar
Wtajemniczenie
 
Avatar LilStar
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: zasiedmiogórogród:)
Wiadomości: 2 631
Dot.: Rozwódki precz od mojego domu!!!

Cytat:
Napisane przez karolinkamalinka Pokaż wiadomość
Dokładnie. Moim zdaniem autorka wątku posługuje się okropnym stereotypem. Ja na przykładzie kilku znanych mi z życia przypadków mogę powiedzieć, że najgorsze są tzw. stare panny, czyli dzisiejsze singielki, babki ok. trzydziestki, które już się boją, że nikogo nie znajdą, te to się dopiero rzucają na cudzych mężów i partnerów Stare panny vel singielki precz od mojego domu!

karolinko dobrze, ze napisałaś to z przymrużeniem oka
__________________
LilStar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-27, 14:42   #27
karolinkamalinka
Zadomowienie
 
Avatar karolinkamalinka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 065
Dot.: Rozwódki precz od mojego domu!!!

Cytat:
Napisane przez LilStar Pokaż wiadomość
karolinko dobrze, ze napisałaś to z przymrużeniem oka
Tak z i z ironią. Stereotypy są niesprawiedliwe i bardzo mylące, także te odnośnie singielek.
__________________
"Zaznać paru chwil słodyczy, z tortu szczęścia choćby okruch zjeść, zaznać paru chwil słodyczy i nie przyzwyczajać się."
karolinkamalinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-27, 14:54   #28
andune
Rozeznanie
 
Avatar andune
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 817
Dot.: Rozwódki precz od mojego domu!!!

bywa przecież i tak - często wspominane na innych wątkach, że o to pan Mąż uwiódł niewinną panienkę/rozwódkę/wdowę etc. twierdząc, że nie, on absolunie żony nie posiada...

może nie w tym przypadku, ale przecież takie sytuacje też mają miejsce. Także nigdy nie można zaniedbać osądzenia również naszej kochanej połówki... biedny misio uwiedziony, siłą wepchnięty do jakiegoś barłoga przez niecną babę
andune jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-27, 15:20   #29
LilStar
Wtajemniczenie
 
Avatar LilStar
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: zasiedmiogórogród:)
Wiadomości: 2 631
Dot.: Rozwódki precz od mojego domu!!!

Cytat:
Napisane przez karolinkamalinka Pokaż wiadomość
Tak z i z ironią. Stereotypy są niesprawiedliwe i bardzo mylące, także te odnośnie singielek.
zgadzam się

Cytat:
Napisane przez andune Pokaż wiadomość
bywa przecież i tak - często wspominane na innych wątkach, że o to pan Mąż uwiódł niewinną panienkę/rozwódkę/wdowę etc. twierdząc, że nie, on absolunie żony nie posiada...
albo że mu się kompletnie z żoną nie układa i jego małżeństwo to fikcja
inną kwestią jest wiara w takie dyrdymały

Cytat:
Napisane przez andune Pokaż wiadomość
może nie w tym przypadku, ale przecież takie sytuacje też mają miejsce. Także nigdy nie można zaniedbać osądzenia również naszej kochanej połówki... biedny misio uwiedziony, siłą wepchnięty do jakiegoś barłoga przez niecną babę

oj tak tak a On przecież nie chciał
__________________
LilStar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-27, 15:23   #30
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Rozwódki precz od mojego domu!!!

Cytat:
Napisane przez Deede Pokaż wiadomość
Podstawy moralności (czyli właściwie co??) mogą mieć - to dosyć subiektywna kwestia. Faceci wiedzą, że my takie super jesteśmy, że winę zwalimy na "tą drugą", to i chętniej z tego korzystają. Radzę nie obwieszczać takich poglądów..
Czyli to,ze nie wchodzi sie do cudzego gniazda.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:45.