TŻ a papierosy - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-09, 13:46   #61
telka146
Rozeznanie
 
Avatar telka146
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 657
Dot.: TŻ a papierosy

Cytat:
Napisane przez kamila2006 Pokaż wiadomość
w tym ze zapewne łatwiej oduczyc sie palenia czy podpalania niz zaakceptowac palenie.
ja np nie potrafilabym sie zwiazac z osoba ktora pali chocby byl piekny madry i cudowny.

ciezki temat. podpalanie MOZE ale nie musi skonczyc sie nalogowym paleniem. fakt ze ktos popdala swiadczy ze do papierosow go ciagnie i MOZE sie uzaleznic moze tego wlasnie boi sie twoj partner?

a moze z innej strony moze robi to z czystej zlosci? znam wiele osob ktore nietoleruja palenia a ja z takimi osobami bo je kochaja i to rozumieja?
moze chcial po prostu narzucic nakaz zeby pokazac kto tu rzadzi?

przede wszystkim rozmowa. kto co jak i dlaczego. a moze jest cecha ktora przeszkadza jej w partnerze i to dobry moment zeby isc na uklad 'cos za cos'?
ona miała jedna paczke papiersow przez pol roku. wychodzi- srednio, jeden papieros tygodniowo. przeciez moze go wypalic nie w obecnosci TZ, potem wziac prysznic, umyc zeby i przebrac sie. takie ilosci to zadne palenie. co innego gdyby palila wiecej, codziennie. mialoby to wieksze uzasadnienie, a tak? no błagam...

ja wypalam pol do paczki dziennie i to moze byc problem, ale nie 1 papieros tygodniowo, LITOŚCI!
ciekawe ile on piw wypija w tygodniu?

myslę, ze postaralabym sie pogadac z facetem. gdyby to nic nie dało to zostalabym z nim i czasem paliła w ukryciu :P no i poczekałabym a rozwoj sytuacji. gdyby pojawily sie inne zakazy i nakazy to zostawilabym go.
telka146 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-09, 15:16   #62
aniapepe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 318
Dot.: TŻ a papierosy

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Mysle, ze Twoj facet musial miec jakies bardzo przykre zdarzenie papierosowe w przeszlosci.
Zaproponuj mu wizyte u psychologa.
nie, nie miał

Cytat:
Napisane przez telka146 Pokaż wiadomość
ona miała jedna paczke papiersow przez pol roku. wychodzi- srednio, jeden papieros tygodniowo. przeciez moze go wypalic nie w obecnosci TZ, potem wziac prysznic, umyc zeby i przebrac sie. takie ilosci to zadne palenie. co innego gdyby palila wiecej, codziennie. mialoby to wieksze uzasadnienie, a tak? no błagam...

ja wypalam pol do paczki dziennie i to moze byc problem, ale nie 1 papieros tygodniowo, LITOŚCI!
ciekawe ile on piw wypija w tygodniu?

myslę, ze postaralabym sie pogadac z facetem. gdyby to nic nie dało to zostalabym z nim i czasem paliła w ukryciu :P no i poczekałabym a rozwoj sytuacji. gdyby pojawily sie inne zakazy i nakazy to zostawilabym go.
hmm...
przy nim nigdy nie paliłam. bałabym sie chyba...
(mówiłam, że spalałam raz na miesiac a reszte paczki wyzuciłam)

dodam jeszcze, że w gruncie rzeczy sama czesto reaguje nerwowo, ale to nie oznacza, ze to go usprawiedliwia i on tez powinien
pomiedzy nami uklada sie kiepsko od paru miesiecy (nawet wmieszalismy w to rodzicow, nei w papierosy a w klutnie) czesto sie klucimy a przy tych klutniach wychodza stare brudy i tak w kolo macieja. Trudna sytuacja.

Za 2 tyg. ma studniówke, nie wiem czy na nią isc...
aniapepe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-09, 15:31   #63
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: TŻ a papierosy

Cytat:
Napisane przez karta666 Pokaż wiadomość
ale czy Ty Elfir bys poniosla sie do czegos takiego?
Uwazasz ze to normalne, szarpac, robic awantury, krzyczec...doprowadzac do placzu przez jednego zapalonego papierosa?
Nie mowimy tutaj o paleniu nalogowym, bo to zrozumiale, moze przeszkadzac partnerowi.
Mowimy o papierosie "raz na jakis czas"...
Znamy relacje z jednej strony. Nie wiadomo czy to szarpanie nie bylo proba wyrwania jej papierosa z reki, by przestala palic, bo, np. obiecywala ze w jego towarzystwie tego nie zrobi.
Nie wiem.
Moj post mial na celu uswiadomienie wszystkich tych, ktore odpisuja w tym watku, ze wady w zwiazku trzeba wybaczac bo sie kocha i jesli sie ich nie wybacza to sie nie kocha. A to wierutna bzdura.
Partner ma prawo okazac ze zachowania drugiej strony nie akceptuje.
Moze to robic grozbami i krzykami, moze dyskusja, albo odejsciem od partnera. Roznie. Ale nie to bylo tematem mojej odpowiedzi.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-09, 17:00   #64
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: TŻ a papierosy

Cytat:
Napisane przez karta666 Pokaż wiadomość
Haha, mialam takiego samego TZ. Uciekaj od niego... coraz wiecej bedziesz miala zakazow.
Ja potem nie moglam ubrac NIC, rozowego, zadnych wstawek rozowych... bo on tego nie lubi.
Potem zabranial mi juz wypic nawet 1 piwo na imprezie.
Wyzywal moich przyjaciol, chociaz jednego totalnie nie znal... zabranial mi sie z nim spotykac.
Stawial mi ultimatum rozne dziwne.

No i raz przez to ze Zapalilam papierosa dla towarzystwa (nie palilam nalogowo) ... zerwal ze mna.
Jestem zla na siebie ze potem zgodzilam sie do niego wrocic.
Nigdy wiecej.

To bedzie sie nasilac... zrozum to.
Przepraszam, ale wg mnie to ze ktos mial jazdy na punkcie rozu czy wyzywal Twoich znajomych, do takiego podejscia do papierosow ma sie jak piesc do nosa.

Cytat:
Napisane przez karta666 Pokaż wiadomość
Dobra, odrzucmy dziewczyny na chwile fakt popalania papiersow przez autorke...

Czy nie uwazacie, ze mimo wszystko, cos z chlopakiem jest nie tak?
Wywalanie zawartosci torebki, rzucanie na łóżko, szarpanie, dzikie awantury.
Nie usprawiedliwiajcie takiego zachowania.
Autorko watku, Twoj TZ, mimo ze widzial takie zachowanie ojca, nie powinien tak robić.
TO NIE JEST NORMALNE.

Co bedzie robil za 10 lat?
Zastanowilas sie co by zrobil gdybys np. zdradzila go po pijanemu?
Zastanowilas się co by zrobił gdybyś coś większego "przeskrobała"?
Nie chcialabym wiedzieć, jak by zareagował, skoro o glupiego papierosa potrafi Cie szarpac i rzucać na łóżko.
A skad wiesz jak to wyglada? Na podstawie relacji autorki wywnioskowalem, ze reaguje bardzo impulsywnie na fajki, ale nie wiem czy mozna wywnioskowac to co Ty wywnioskowalas...

Cytat:
Napisane przez telka146 Pokaż wiadomość
ona miała jedna paczke papiersow przez pol roku. wychodzi- srednio, jeden papieros tygodniowo. przeciez moze go wypalic nie w obecnosci TZ, potem wziac prysznic, umyc zeby i przebrac sie. takie ilosci to zadne palenie. co innego gdyby palila wiecej, codziennie. mialoby to wieksze uzasadnienie, a tak? no błagam...

ja wypalam pol do paczki dziennie i to moze byc problem, ale nie 1 papieros tygodniowo, LITOŚCI!
ciekawe ile on piw wypija w tygodniu?

myslę, ze postaralabym sie pogadac z facetem. gdyby to nic nie dało to zostalabym z nim i czasem paliła w ukryciu :P no i poczekałabym a rozwoj sytuacji. gdyby pojawily sie inne zakazy i nakazy to zostawilabym go.
Ja nie pochwalam takiego ukrywania sie i krecenia ze sie nie pali...

Jak juz pisalem - mu to moze przeszkadzac, Ty mozesz chciec dalej palic, albo jedna ze stron ustapi, a jesli zadna nie potrafi, to chyba to palenie/nie palenie jest dla was wazniejsze niz druga osoba, czyz nie? Czy jest wtedy sens ciagnac ten zwiazek?
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-09, 19:50   #65
malenka9085
Rozeznanie
 
Avatar malenka9085
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 669
Dot.: TŻ a papierosy

Hmm... mój TŻ palił i poprosiłam go by przestał, czasami się wściekałam, ale nie robiłam mu awantur. Skończył z tym, bo wie, że zależało mi na jego zdrowi, a po części na swoim, bo jestem uczulona na dym papierosowy i ciężko to znoszę.

Poza tym gdybyś robiła coś innego przeciw niemu to ciekawe czy też by Ci tak groził :/.
__________________
Razem
malenka9085 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-09, 20:13   #66
kasiencja
Pani Buka
 
Avatar kasiencja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 854
Dot.: TŻ a papierosy

Ja nie palę, nie ciągnie mnie, ale zdarzyło mi się kilka razy, na imprezach. Ogólnie jestem anty. Mój TŻ także, i to bardzo - podobno paląca dziewczyna zawsze od razu była u niego na straconej pozycji. Powiedział mi, że gdyby mnie zobaczył z fajką, strasznie by się na mnie wściekł. To jest jakiś taki uraz. Niektórzy po prostu nie tolerują palenia w żadnej postaci i ilości. A palącym ciężko to zrozumieć.

I akurat wiem, że to nie jest tak, że on nie pozwalałby mi na wszystko... Wcale nie musi być tak, że skoro zakaże Ci palić, to zakaże Ci też innych rzeczy.

Nie uważam, żeby z Twoim TŻ-tem było coś nie tak tylko, po prostu stawia sytuację zbyt ostro i radykalnie. A to, że się często wścieka, to już inna kwestia... :/ Powinien z Tobą porozmawiać, a nie używać siły. Więc ogólnie - rozumiem to, że nie chce, byś palila, ale nie rozumiem jego zachowania..
__________________
How I choose to feel is how I am.

kasiencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-10, 01:35   #67
telka146
Rozeznanie
 
Avatar telka146
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 657
Dot.: TŻ a papierosy

Cytat:
Napisane przez aniapepe Pokaż wiadomość

Za 2 tyg. ma studniówke, nie wiem czy na nią isc...
IDŹ! może to co powiem nie bedzie bardzo popularnym pogladem, ale... studniowke masz jedna (chyba ze nie zdasz, ale nie biore takiej opcji pod uwage), a TZ nie musi byc tym do konca zycia.

najwyzej idz sama, to zaden wstyd.
telka146 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-10, 09:08   #68
Bdebdusia
Raczkowanie
 
Avatar Bdebdusia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: sprzed kompa :))
Wiadomości: 465
Dot.: TŻ a papierosy

Cytat:
Napisane przez telka146 Pokaż wiadomość
IDŹ! może to co powiem nie bedzie bardzo popularnym pogladem, ale... studniowke masz jedna (chyba ze nie zdasz, ale nie biore takiej opcji pod uwage), a TZ nie musi byc tym do konca zycia.

najwyzej idz sama, to zaden wstyd.
To chyba ON ma studniówkę, a ona ma mu towarzyszyć... Więc może poczekać na swoją
A swoją drogą, to czy ja bym poszła na twoim miejscu to zależałoby od tego jakie relacje byłyby między nami. Spróbuj z nim pogadać, postaw sprawę jasno, że nie będziesz tolerować chamskiego zachowania względem siebie, nawet jeśli coś tam przeskrobiesz (np. te nieszczęsne fajki). A jeżeli będą jeszcze jakieś napady furii, to good bye
__________________

Jak jest Ci źle, to pomyśl że kiedyś byłaś najszybszym plemnikiem


Bdebdusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-16, 02:59   #69
telka146
Rozeznanie
 
Avatar telka146
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 657
Dot.: TŻ a papierosy

a jesli tak, to bym nie poszła
telka146 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-16, 13:23   #70
ZapachNocy
Raczkowanie
 
Avatar ZapachNocy
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ciemny, zimny pokój ;)
Wiadomości: 354
Dot.: TŻ a papierosy

dziwne.
__________________
Dzisjaj nagle wymyśliłam Ciebie...Twoje imię zadźwięczało we mnie...



Dla mnie, by pamiętać
ZapachNocy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-16, 16:14   #71
myilussion
Raczkowanie
 
Avatar myilussion
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 339
Dot.: TŻ a papierosy

Cytat:
Napisane przez Tygrynio Pokaż wiadomość
jeśli już to:

"Całowanie człowieka który pali to jak lizanie popielniczki."

"Palący człowiek, wygląda ohydnie.
otoz to
__________________
kocham Cię
(15.07.2007)

jeśli dane Ci będzie żyć 100 lat to ja chciałabym żyć 100 lat minus 1 dzień abym nie musiała żyć ani jednego dnia bez Ciebie...
myilussion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-19, 15:32   #72
3dancerka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 984
Dot.: TŻ a papierosy

Kochana skoro On potrafi zrobić w tym momencie taką awanturę za papieros, to już nie chodzi o to czy Ty palisz czy nie. Tu chodzi o jego wyimaginowany świat. albo jest jeszcze niedojrzały i myśli, że idał kobiety istnieje (co nie wróży dobrze w związku), albo jest chory psychicznie. i tu i tu bym uciekała. z czasem on będzie potrafił Ci zrobić awanturę o szklankę położoną nie tam gdzie trzeba. nie chce Ci spiep** związku, ale jesteś młoda, nie schrzań sobie życia z wariatem.
3dancerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:28.