W O Ś P - (...) i o jeden dzien dłuzej. - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-11, 21:18   #211
pzs1
Zadomowienie
 
Avatar pzs1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: z mojego pokoju
Wiadomości: 1 239
GG do pzs1
Dot.: W O Ś P - (...) i o jeden dzien dłuzej.

W zeszłym roku nie miałam okazji wesprzeć WOŚP bo byłam w szkole a po drodze nie spotkałam wolontariuszy, dziś jednak udało mi się.

Próbuję co roku wrzucić choć parę groszy, bo Owsiak dużo dobrego zrobił dla dzieci i szpitali i mam nadzieję, że jeszcze wiele dobrego zrobi.

A wspieram nie myśląc o tym km jest Owsiak i kim są wolontariusze i czy przez przypadek nie wyjmą pieniędzy z puszki. Mam 23 lata, kiedyś zapewne będę chciała mieć dziecko. Wspieram WOŚP bo nie wiem czy moje dziecko nie będzie potrzebowało kiedyś specjalistycznego sprzętu.

Oprócz tego chcę tymi pieniędzmi wywołać uśmiech na twarzy rodziców chorych dzieci, które potrzebują pomocy, potrzebują tych maszyn o których ja nie mam pojęcie i nie mam środków, żeby taka kupić. A rodzice takich dzieci tak rzadko się uśmiechają
__________________
Ilo
pzs1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 22:37   #212
eternal_a
Zadomowienie
 
Avatar eternal_a
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków.
Wiadomości: 1 011
Dot.: W O Ś P - (...) i o jeden dzien dłuzej.

Cytat:
Napisane przez NiColQa14 Pokaż wiadomość
Brr. Zimno na dworze
Po 7 godzinach zbierania oddałam puszkę. Dużo osób dawało 10-20 zł, a raz mi się nawet zdarzyło, że jedna młoda para wrzuciła do puszki 100 zł
Zauwarzyłam, że młodzi ludzie więcej wrzucają do puszek, niż starsi
U nas było odwrotnie, starsi ludzie byli dziś bardzo przychylni i wrzucali sporo . Moje miasto pobiło rekord o jakieś 10 tys. zł i cały sztab ma mnóstwo satysfakcji .
Do końca świata i jeden dzień dłużej !
__________________
". . tylko podaruj mi coś czego nie zdobędę sama ( . . .)"
eternal_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 12:29   #213
Blondiineczka
Raczkowanie
 
Avatar Blondiineczka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 150
Dot.: W O Ś P - (...) i o jeden dzien dłuzej.

ja wspieram co roku !!!

Trzeba pomagać dzieciakom kazdy grosz może uratować maluchom życie !!

WOŚP -Do końca świata i jeden dzień dłużej
Blondiineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 13:37   #214
Arethaf
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dziki Zachód :)
Wiadomości: 2 838
Dot.: W O Ś P - (...) i o jeden dzien dłuzej.

Cytat:
Napisane przez olasia99 Pokaż wiadomość
Popieram, jestem jak najbardziej za i dołożyłam swój grosik
Moja mama pracuje w prywatnej klinice ginekologicznej jako położna/pielęgniarka (sama nie wiem ) i wie że rodzą się dzieci chore, potrzebujące opieki.
Są osoby które mówią, że oni połowę zabierają tych pieniędzy dla siebie.
Nie wiem jak jest, ale ja myślę, że na pewno nie tsk.
W końcu kilka sprzętów od p Owsiaka w szpitalu wojewódzkim, w którym kiedyś pracowała moja mama, stoi
No tak, to oczywiste, że pieniądze są przeznaczane na sprzęt, bo inaczej to by było chore, gdyby w innym celu je pożytkowano.
Ale mnie np. wkurza i jest trochę sprzeczne z moim światopoglądem, że 10% tej sumy, którą uzbierano na WOŚP (ale nie bezpośrednio) idzie na organizację Woodstocku, gdzie ćpają i upijają się nieletni.
__________________
Jeszcze: 4 3 2 1 kg

Przewijam się przez palce czasu,
plączę się w zdradzieckie supły.
Czasami pękam, bo mnie przerywa
niecierpliwość życia.
Arethaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 15:36   #215
olasia99
Zakorzenienie
 
Avatar olasia99
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Reszty nie trzeba, dalej sama trafię
Wiadomości: 26 139
Send a message via Skype™ to olasia99
Dot.: W O Ś P - (...) i o jeden dzien dłuzej.

Cytat:
Napisane przez Arethaf Pokaż wiadomość
No tak, to oczywiste, że pieniądze są przeznaczane na sprzęt, bo inaczej to by było chore, gdyby w innym celu je pożytkowano.
Ale mnie np. wkurza i jest trochę sprzeczne z moim światopoglądem, że 10% tej sumy, którą uzbierano na WOŚP (ale nie bezpośrednio) idzie na organizację Woodstocku, gdzie ćpają i upijają się nieletni.
No tak, ale wiadomo, czy nie biorą czegoś dla siebie?
Ale jak widzę, ze przybywa sprzętu , który ratuje życie ...
__________________
olasia99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 17:52   #216
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: W O Ś P - (...) i o jeden dzien dłuzej.

Cytat:
Napisane przez Arethaf Pokaż wiadomość
No tak, to oczywiste, że pieniądze są przeznaczane na sprzęt, bo inaczej to by było chore, gdyby w innym celu je pożytkowano.
Ale mnie np. wkurza i jest trochę sprzeczne z moim światopoglądem, że 10% tej sumy, którą uzbierano na WOŚP (ale nie bezpośrednio) idzie na organizację Woodstocku, gdzie ćpają i upijają się nieletni.
W 2007 roku na organizację przystanku Woodstok poszło 6,1% przychodów z działalności statutowej, no i organizatorzy są przeciwni upijaniu się i ćpaniu, no a że znajdą się tam ludzie którzy to robią to już raczej nie wina organizatorów, inaczej żadnej masowej imperzy nie można by było zrobić bo zawsze będą ludzie pijący i ćpający. Poza tym impreza jest podziękowaniem dla wolontariuszy za ich trud chodzenia na mrozie ze skarbonką.

Cytat:
Napisane przez olasia99 Pokaż wiadomość
No tak, ale wiadomo, czy nie biorą czegoś dla siebie?
Ale jak widzę, ze przybywa sprzętu , który ratuje życie ...
Jak już pisałam w zeszłym roku fundacja dokładnie się rozlicza ze swoich przychodów i wydatków, wiec najlepiej zapoznać się ze sprawozdaniem finansowym w którym dokładnie jest napisane ile sprzętu zakupiła. Sprawozdania dostępne są na stronie fundacji http://www.wosp.org.pl/fundacja/index.php/18/2
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 18:15   #217
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: W O Ś P - (...) i o jeden dzien dłuzej.

Cytat:
Napisane przez asiulkaa Pokaż wiadomość
W 2007 roku na organizację przystanku Woodstok poszło 6,1% przychodów z działalności statutowej, no i organizatorzy są przeciwni upijaniu się i ćpaniu, no a że znajdą się tam ludzie którzy to robią to już raczej nie wina organizatorów, inaczej żadnej masowej imperzy nie można by było zrobić bo zawsze będą ludzie pijący i ćpający. Poza tym impreza jest podziękowaniem dla wolontariuszy za ich trud chodzenia na mrozie ze skarbonką.

Jak już pisałam w zeszłym roku fundacja dokładnie się rozlicza ze swoich przychodów i wydatków, wiec najlepiej zapoznać się ze sprawozdaniem finansowym w którym dokładnie jest napisane ile sprzętu zakupiła. Sprawozdania dostępne są na stronie fundacji http://www.wosp.org.pl/fundacja/index.php/18/2
Asiulkaa, a ja myslalem ze wolontariat polega na tym ze sie cos robi bezinteresownie i sie w zamian nic nie chce

Jakby nie patrzec, dla mnie to jest dziwne, nie zebym mial cos przeciwko PW.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-12, 18:17   #218
arszeniks
Raczkowanie
 
Avatar arszeniks
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 311
Dot.: W O Ś P - (...) i o jeden dzien dłuzej.

Jeśli to prawda, to moim zdaniem jest to nie na miejscu, a kasę na Woodstock niech Owsiak sobie jakoś załatwi, ale nie z kasy na WOŚP O.o co mają wspólnego chore dzieci z woodstockiem? Ja daję kasę na ambulansy itp. a nie na to, żeby inni sobie imprezowali
arszeniks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 18:55   #219
Arethaf
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dziki Zachód :)
Wiadomości: 2 838
Dot.: W O Ś P - (...) i o jeden dzien dłuzej.

Cytat:
Napisane przez arszeniks Pokaż wiadomość
Jeśli to prawda, to moim zdaniem jest to nie na miejscu, a kasę na Woodstock niech Owsiak sobie jakoś załatwi, ale nie z kasy na WOŚP O.o co mają wspólnego chore dzieci z woodstockiem? Ja daję kasę na ambulansy itp. a nie na to, żeby inni sobie imprezowali
Wiesz to niby jest tak, że jakieś oprocentowanie od tej sumy idzie na Wood.
Czego ja osobiście nie popieram, bo Jurek Owsiak urządza akcję na całą Polskę, zbiera kasę na sprzęty ratujące życie, a potem organizuje imprezę, na której młodzież ćpa i się upija <- dla mnie to brak konsekwencji w jego działalności.
Sam zamysł imprezy nie jest zły, bo ludzie chcą jechać na fajny festiwal, posłuchać zespołów na żywo, ale powinno wejść jakieś zaostrzenie przepisów, czy co, bo ja już się nasłuchałam, co na takim woodstocku się wyrabia i dziękuję bardzo.

Skoro pan Owsiak jest taki pro-zdrowie, to za te oprocentowanie niech zacznie organizować spotkania profilaktyczne w szkole o uzależnieniach.
__________________
Jeszcze: 4 3 2 1 kg

Przewijam się przez palce czasu,
plączę się w zdradzieckie supły.
Czasami pękam, bo mnie przerywa
niecierpliwość życia.
Arethaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 08:06   #220
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: W O Ś P - (...) i o jeden dzien dłuzej.

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Asiulkaa, a ja myslalem ze wolontariat polega na tym ze sie cos robi bezinteresownie i sie w zamian nic nie chce
Ale to nie oznacza że nie można podziękować wolontariuszowi za jego trud.

Cytat:
Napisane przez arszeniks Pokaż wiadomość
Jeśli to prawda, to moim zdaniem jest to nie na miejscu, a kasę na Woodstock niech Owsiak sobie jakoś załatwi, ale nie z kasy na WOŚP O.o co mają wspólnego chore dzieci z woodstockiem? Ja daję kasę na ambulansy itp. a nie na to, żeby inni sobie imprezowali
Pierwsze zbieranie pieniędzy odbyło się w Jarocinie, z tego co pamiętam to zbierano pieniądze na płuco- serce. Tak wiec cały pomysł na fundację zrodził się w tej subkulturze. Kiedyś jeżdżono do Jarocina a kolejne pokolenia jeżdżą na Woodstock.
Co do kasy to na stronie fundacji jest taka informacja:
Cytat:
Skąd kasa? Przystanek Woodstock nie jest finansowany ze środków zebranych podczas Finału Orkiestry. Te pieniądze w całości przekazujemy na zakup sprzętu medycznego. Natomiast dzięki umiejętnemu zarządzaniu tymi środkami oraz dzięki całorocznym darowiznom, a także dzięki wsparciu sponsorów, udaje nam się wygospodarować wystarczającą sumę pieniędzy na utrzymanie funkcjonowania Fundacji oraz działania marketingowe. To właśnie w ich ramach organizujemy koncert - wydał on nam się idealną formą podziękowania i propagowania naszych celów.
Cytat:
Napisane przez Arethaf Pokaż wiadomość
Wiesz to niby jest tak, że jakieś oprocentowanie od tej sumy idzie na Wood.
Czego ja osobiście nie popieram, bo Jurek Owsiak urządza akcję na całą Polskę, zbiera kasę na sprzęty ratujące życie, a potem organizuje imprezę, na której młodzież ćpa i się upija <- dla mnie to brak konsekwencji w jego działalności.
Sam zamysł imprezy nie jest zły, bo ludzie chcą jechać na fajny festiwal, posłuchać zespołów na żywo, ale powinno wejść jakieś zaostrzenie przepisów, czy co, bo ja już się nasłuchałam, co na takim woodstocku się wyrabia i dziękuję bardzo.
Na imprezie wprowadzona jest prohibicja, organizowane są rozmowy na temat narkotyków, poza tym Owsiak na każdym kroku powtarza że jest przeciwny narkotykom i alkoholowi. Myślę że powinnaś bardziej krytycznie podchodzić do źródeł informacji. Traktowanie informacji tatki Rydzyka za prawdę nie jest zbyt rozsądne, biorąc pod uwagę że Rydzyk przegrał sprawę w sądzie właśnie dotyczącą przedstawiania przystanku Woodstock jako miejsca gdzie się chla i ćpa.
__________________
asia

Edytowane przez asiulkaa
Czas edycji: 2009-01-13 o 08:08
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 15:52   #221
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: W O Ś P - (...) i o jeden dzien dłuzej.

Cytat:
Napisane przez asiulkaa Pokaż wiadomość
Ale to nie oznacza że nie można podziękować wolontariuszowi za jego trud.
Jest roznica pomiedzy powiedzeniem "dziekuje" a wydaniem 6% zebranej sumy na to, nie dostrzegasz?


Cytat:
Napisane przez asiulkaa Pokaż wiadomość
Pierwsze zbieranie pieniędzy odbyło się w Jarocinie, z tego co pamiętam to zbierano pieniądze na płuco- serce. Tak wiec cały pomysł na fundację zrodził się w tej subkulturze. Kiedyś jeżdżono do Jarocina a kolejne pokolenia jeżdżą na Woodstock.
Co do kasy to na stronie fundacji jest taka informacja:
Sama strone wczesniej pisalas o 6% zyskow fundacji. Wg mnie jest to nie w porzadku, z tego wzgledu, ze co roku samorzady wydaja gruba kase na organizacje imprez WOSP, do tego dostaja mnostwo czasu antenowego za darmo - i jeszcze przy takiej promocji z kieszeni podatnikow wydaja 6% zyskow na PW?

Cytat:
Napisane przez asiulkaa Pokaż wiadomość
Na imprezie wprowadzona jest prohibicja, organizowane są rozmowy na temat narkotyków, poza tym Owsiak na każdym kroku powtarza że jest przeciwny narkotykom i alkoholowi.
"Robta co chceta" - mi sie z tym kojarzy a nie z prohibicja.

Cytat:
Napisane przez asiulkaa Pokaż wiadomość
Myślę że powinnaś bardziej krytycznie podchodzić do źródeł informacji. Traktowanie informacji tatki Rydzyka za prawdę nie jest zbyt rozsądne, biorąc pod uwagę że Rydzyk przegrał sprawę w sądzie właśnie dotyczącą przedstawiania przystanku Woodstock jako miejsca gdzie się chla i ćpa.
Asiulkaa, powaznie to piszesz? Mam znajomych ktorzy byli na PW i tak, chla sie i cpa tam. Nie wiem jaki proces i o co Rydzyk przegral, ale to nie zmienia faktu, ze na PW jest megapijanstwo i cpanie.

Suma sumarum, to Owsiak sobie i akcji strzela w stope, bo jest postrzegany jako osoba ktora dzieki dzialanosci charytatywnej osiaga wlasne cele.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.

Edytowane przez Wyrak
Czas edycji: 2009-01-13 o 16:53
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-13, 16:37   #222
201710120930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 741
Dot.: W O Ś P - (...) i o jeden dzien dłuzej.

Na Przystanku Woodstock się chla i ćpa tak samo jak w Jarocinie,Bolkowie,Węgorz ewie i wielu wielu innych miejscach w których byłam i pewnie tam gdzie nie byłam.Ci co chcą to robią to tam i pewnie tam gdzie mieszkają
Chla się na dyskotekach /urodzinach , weselach, na pielgrzymce wprawdzie nie byłam ale sie nasłuchałam takich rzeczy ze ho ho
Nic by się nie mogło odbywać bo zawsze ktos przyklei etykietkę.

Co do Owsiaka -wymiękam to jest za** koleś i nie mówię prywatnie bo go nie znam ,oceniam jego kawał dobrej roboty na skalę światową chyba.
Moje dziecko miało badany słuch na jego sprzęcie i chwała bogu (odpukać) tylko tyle ale inne dzieciaki korzystają z karetek i innych specjalistycznych sprzętów kupionych przez jego fundację.Mało ? kuźwa mało? Wyrak nie przeginaj
201710120930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 16:53   #223
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: W O Ś P - (...) i o jeden dzien dłuzej.

Cytat:
Napisane przez ŁAJKA Pokaż wiadomość
Mało ? kuźwa mało? Wyrak nie przeginaj
A gdzie ja napisalem ze malo?
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 18:52   #224
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: W O Ś P - (...) i o jeden dzien dłuzej.

Cytat:
Napisane przez Arethaf Pokaż wiadomość
Wiesz to niby jest tak, że jakieś oprocentowanie od tej sumy idzie na Wood.
Czego ja osobiście nie popieram, bo Jurek Owsiak urządza akcję na całą Polskę, zbiera kasę na sprzęty ratujące życie, a potem organizuje imprezę, na której młodzież ćpa i się upija <- dla mnie to brak konsekwencji w jego działalności.
Sam zamysł imprezy nie jest zły, bo ludzie chcą jechać na fajny festiwal, posłuchać zespołów na żywo, ale powinno wejść jakieś zaostrzenie przepisów, czy co, bo ja już się nasłuchałam, co na takim woodstocku się wyrabia i dziękuję bardzo.

Skoro pan Owsiak jest taki pro-zdrowie, to za te oprocentowanie niech zacznie organizować spotkania profilaktyczne w szkole o uzależnieniach.
Smieszy mnie takie ocenianie ludzi. BYlas tam wogole, ze tak wszystkich oceniasz?
Na kazdej imprezie mlodziez cpa i sie upija. Co nie znaczy ze na Woodstocku robi to wiekszosc. Uwierz mi ze jezdza tam osoby, ktore potrafia bawic sie bez alkoholu i narkotyków, a wiele mlodych ludzi propaguje akcje "nie biore". Jest tam policja, ksieza, przytastanek jezus, ASP, punkt oddawania krwi. Kazdy moze tam pojechac w innym celu niz upijanie sie alkoholem.
Takimi bezpodstawnymi opiniami mozna obrazic wiele ludzi.

A gdzie sie nasluchalas co sie tam wyrabia? Zeby oceniac trzeba zobaczyc to samemu , a nie sluchac ksieda Rydzyka i innych przeciwnikow tej imprezy ktorzy nie maja zielonego pojecia co tam siedzieje i wypisuja bezpodstawne bzdury. Np. ze "krew zebrana na Woodstocku jest satanistyczna..." Ta krwe ratuje ludziom zycie....

A co do pieniadzy idacych na woodstock z WOSP mozna sie spierwac bo kazdy a inne zdanie.Mozna znalesc tego plusy i minusy. Tylko wezcie pod uwage ze przeznaczone koszty na woodstock to minimalne koszty przy sumie zebranej na WOSP.

Edytowane przez Madaaa
Czas edycji: 2009-01-13 o 19:04
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 19:03   #225
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: W O Ś P - (...) i o jeden dzien dłuzej.

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość



Asiulkaa, powaznie to piszesz? Mam znajomych ktorzy byli na PW i tak, chla sie i cpa tam. Nie wiem jaki proces i o co Rydzyk przegral, ale to nie zmienia faktu, ze na PW jest megapijanstwo i cpanie.

Suma sumarum, to Owsiak sobie i akcji strzela w stope, bo jest postrzegany jako osoba ktora dzieki dzialanosci charytatywnej osiaga wlasne cele.
Kolejny, ktory ocenia tysiace ludzi po przez wizerunek paru ludzi.

Pijaństwo jest napewno bo jest tam tez wioska piwna. Ale, czy znasz imprezy gdzie nie sprzedają sie alkoholu, a ludzie nie upijają się dla zabawy?

Grunt to umiec się bawic nawet spozywajac alkohol.
Nie oszukujmy sie ale wiekszosc ludzi spożywa alkohol, a przy takich imprezach czy festynach to normalka

O cpaniu juz tak nie mowmy. Bo z tego zaraz wyniknie ze sami narkomani tam chodza.

Edytowane przez Madaaa
Czas edycji: 2009-01-13 o 19:05
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 21:08   #226
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: W O Ś P - (...) i o jeden dzien dłuzej.

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Smieszy mnie takie ocenianie ludzi. BYlas tam wogole, ze tak wszystkich oceniasz?
Na kazdej imprezie mlodziez cpa i sie upija. Co nie znaczy ze na Woodstocku robi to wiekszosc. Uwierz mi ze jezdza tam osoby, ktore potrafia bawic sie bez alkoholu i narkotyków, a wiele mlodych ludzi propaguje akcje "nie biore". Jest tam policja, ksieza, przytastanek jezus, ASP, punkt oddawania krwi. Kazdy moze tam pojechac w innym celu niz upijanie sie alkoholem.
Takimi bezpodstawnymi opiniami mozna obrazic wiele ludzi.

A gdzie sie nasluchalas co sie tam wyrabia? Zeby oceniac trzeba zobaczyc to samemu , a nie sluchac ksieda Rydzyka i innych przeciwnikow tej imprezy ktorzy nie maja zielonego pojecia co tam siedzieje i wypisuja bezpodstawne bzdury. Np. ze "krew zebrana na Woodstocku jest satanistyczna..." Ta krwe ratuje ludziom zycie....
Madaaa, smieszy Cie takie ocenianie ludzi, a sama oceniasz osoby, ktore smia byc choc w minimalnym stopniu krytyczne w stosunku do Owsiaka, ze sluchaja Rydzyka

Te osoby ktore znam i ktore byly na PW mowily mi o powszechnym piciu i cpaniu. Nie zebym sie czegokolwiek innego spodziewal na kilkudniowym festiwalu tej skali, tylko nie lubie wciskania kitu - ze tam w zasadzie nikt nie pije itd.

Jesli chodzi o Przystanek Jezus, to Owsiak od dawna stoi z nim w konflikcie:

http://www.wprost.pl/ar/47148/Przyst.../?O=47148&pg=1

Cytat:
Ksiądz Andrzej Draguła, rzecznik Przystanku Jezus, który odbywał się w tym samym czasie i miejscu co Przystanek Woodstock (w tym roku imprezy nie będzie, bo Owsiak się na to nie zgodził) i miał "zbliżać młodych ludzi do Boga", w tekście opublikowanym w "Gazecie Wyborczej" stwierdził: "Na pewno nie wszyscy przyjeżdżali na Woodstock, by ćpać, pić czy uprawiać seks, a czasem posłuchać muzyki. Część z nich zapewne pojawiała się w Żarach, by się pobawić, posłuchać tej czy innej kapeli. Ale to tylko część"
]

http://muzyka.alleluja.pl/tekst.php?numer=2274

Cytat:
Owsiak: nie chcemy Przystanku Jezus
Żary, 18.03
- Nie zapraszamy Przystanku Jezus, który jest elementem konfliktowym - zapowiedział w Żarach Jurek Owsiak organizator wielkiej plenerowej imprezy rockowej "Przystanek Woodstock". Jako powód podał fakt, że w ubiegłym roku akcja ewangelizacyjna prowadzona podczas tej imprezy przez "Przystanek Jezus" odbywała się w namiocie użyczonym przez Radio Maryja. Warto dodać, że podczas ubiegłorocznej imprezy Owsiak z uznaniem wypowiadał się o współpracy z Przystankiem Jezus.

W wypowiedzi dla dzisiejszej (18 marca) "Gazety Lubuskiej" Owsiak nazwał "Przystanek Jezus" "elementem konfliktowym". - Z jego powodu ciągle musimy nastawiać się na dyskusję, musimy się ciągle niemalże tłumaczyć.

Argumentując nieobecność Przystanku Jezus szef Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy stwierdził: - Nie jestem krishnowcem, a katolikiem i w imię spokoju nie chcę, żeby Przystanek Jezus był na IX Przystanku Woodstock. Powodem takiej decyzji jest namiot Przystanku Jezus. - Nie chcę, aby ten namiot, który stał w ubiegłym roku, i którego właścicielem jest pan Rydzyk, stał na Przystanku - stwierdził Owsiak. Dodał, że ten namiot to "coś niedobrego, coś złego, ten namiot emanuje czymś niedobrym".
(nie oceniam uzasadnienie powyzszych wypowiedzi, tylko twierdzenie o obecnosci PJ na PW).

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
A co do pieniadzy idacych na woodstock z WOSP mozna sie spierwac bo kazdy a inne zdanie.Mozna znalesc tego plusy i minusy. Tylko wezcie pod uwage ze przeznaczone koszty na woodstock to minimalne koszty przy sumie zebranej na WOSP.
Tyle ze przy mowieniu o minimalnych kosztach w ogole nie bierzesz pod uwage tego ile wydaja na ogranizacje imprez WOSP lokalne samorzady i ile kosztowalby czas antenowy w telewizji.

Jesli wolantariusze wymagaja festiwalu za to co robia, to dla mnie wolantariatem niezbyt jest

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Kolejny, ktory ocenia tysiace ludzi po przez wizerunek paru ludzi.

Pijaństwo jest napewno bo jest tam tez wioska piwna. Ale, czy znasz imprezy gdzie nie sprzedają sie alkoholu, a ludzie nie upijają się dla zabawy?

Grunt to umiec się bawic nawet spozywajac alkohol.
Nie oszukujmy sie ale wiekszosc ludzi spożywa alkohol, a przy takich imprezach czy festynach to normalka

O cpaniu juz tak nie mowmy. Bo z tego zaraz wyniknie ze sami narkomani tam chodza.
To nie jest kwestia czy jest alkohol czy nie, tylko czy kasa na tak impreze idzie z charytatywnych datkow.

Zeby nie bylo - nie umniejszam tego co robi WOSP.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 21:50   #227
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: W O Ś P - (...) i o jeden dzien dłuzej.

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Madaaa, smieszy Cie takie ocenianie ludzi, a sama oceniasz osoby, ktore smia byc choc w minimalnym stopniu krytyczne w stosunku do Owsiaka, ze sluchaja Rydzyka
Tyle, ze Rydzyk nie ma racji chociażby dlatego, ze przegrał sprawę w sądzie. Dziewczyna ( juz nie pamietam nicku) ostro i niezbyt przyjemnie skrytykowala uczestnikow Woodstocku i ciekawa jestem skad wyciagnela takie wnioski...
Zresta ja nawet nikogo nie ocenilam. Napisalam ze tylko mnie to smieszy, to ze ktos bezpodstawnie wydaje opinie na temat innych ludzi. Niewiadomo czym sie sugerując. Wiele informacji z prasy i internetu wychodzi od ludzi ktorzy sa krytycznie nastawienie do takich imprez i beda szukali dziury w calym, badz tez ubarwiali niektore sytuacje. Na każdą impreze mozna psioczyc , ze tam chodza same lobuzy.

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Te osoby ktore znam i ktore byly na PW mowily mi o powszechnym piciu i cpaniu. Nie zebym sie czegokolwiek innego spodziewal na kilkudniowym festiwalu tej skali, tylko nie lubie wciskania kitu - ze tam w zasadzie nikt nie pije itd.
Piją, piją jak wszędzie. A cpaja moze i tez. Chociaz cpanie kojarzy mi se z narkomanami nalogowymi, takich tam nie widzialam. Palic trawe pewnie palą. Ale nie dajm sie zwariowac . To jest powszechne wsrod mlodziezy z kazdej subkultury.
Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Jesli chodzi o Przystanek Jezus, to Owsiak od dawna stoi z nim w konflikcie:

http://www.wprost.pl/ar/47148/Przyst.../?O=47148&pg=1

]

http://muzyka.alleluja.pl/tekst.php?numer=2274



(nie oceniam uzasadnienie powyzszych wypowiedzi, tylko twierdzenie o obecnosci PJ na PW).
Znane nazwisko mi w tym artykule mojego wykladowcy. Ale nie wnikajmy w konflikty PJ zPW
Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Tyle ze przy mowieniu o minimalnych kosztach w ogole nie bierzesz pod uwage tego ile wydaja na ogranizacje imprez WOSP lokalne samorzady i ile kosztowalby czas antenowy w telewizji.

Jesli wolantariusze wymagaja festiwalu za to co robia, to dla mnie wolantariatem niezbyt jest



To nie jest kwestia czy jest alkohol czy nie, tylko czy kasa na tak impreze idzie z charytatywnych datkow.

Zeby nie bylo - nie umniejszam tego co robi WOSP.
Temat o alkoholu sie poruszyl bo ludzie jak chca to sie czepia. Ale o tym juz bylo i nie bede wracac.
Ja rozumiem, ze niektorych ludzi moze to draznic ze pieniadze ida na PW. Jednak mi osobiscie to nie przeszkadza.
Jeszcze jedno...niektorzy wolontariusze WOSP pracuja potem tez na woodstocku jako Pokojowy Patrol. Wiec nie kazdy oczekuje rekompensaty za chodzenie z puszka. I nie kazdy jest zmuszony zbierac pieniadze za WOSP, zeby na woodstock moc pojechac. Mozna olac sobie prace dla WOSP i tak pojechac na woodstock. Watpie, zeby dla samej idei PW ktos poswiecal sie dla WOSP. Ludzie robia to z wolnej woli, a woodstock jest podziekowaniem ze strony J. Owsiaka.

Edytowane przez Madaaa
Czas edycji: 2009-01-13 o 22:02
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 07:39   #228
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: W O Ś P - (...) i o jeden dzien dłuzej.

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Jesli wolantariusze wymagaja festiwalu za to co robia, to dla mnie wolantariatem niezbyt jest
A Ty uparłeś się z tym pisaniem że wolontariusze wymagają festiwalu. Ponownie napiszę że prawdą to nie jest, to Owsiak dziękuje wolontariuszom, a nie wolontariusze wymagają zęby im imprezę w podzięce zrobić.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 15:42   #229
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: W O Ś P - (...) i o jeden dzien dłuzej.

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Tyle, ze Rydzyk nie ma racji chociażby dlatego, ze przegrał sprawę w sądzie. Dziewczyna ( juz nie pamietam nicku) ostro i niezbyt przyjemnie skrytykowala uczestnikow Woodstocku i ciekawa jestem skad wyciagnela takie wnioski...
Ale co mnie Rydzyk obchodzi? Ja informacje nt. PW czerpie od osob, ktore tam byly.

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Zresta ja nawet nikogo nie ocenilam. Napisalam ze tylko mnie to smieszy, to ze ktos bezpodstawnie wydaje opinie na temat innych ludzi. Niewiadomo czym sie sugerując. Wiele informacji z prasy i internetu wychodzi od ludzi ktorzy sa krytycznie nastawienie do takich imprez i beda szukali dziury w calym, badz tez ubarwiali niektore sytuacje. Na każdą impreze mozna psioczyc , ze tam chodza same lobuzy.
Ale nie kazda impreza jest sponsorowana z datkow zbieranych na cele charytawyne (posrednio czy bezposrednio). O to sie cala sprawa rozbija.

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Piją, piją jak wszędzie. A cpaja moze i tez. Chociaz cpanie kojarzy mi se z narkomanami nalogowymi, takich tam nie widzialam. Palic trawe pewnie palą. Ale nie dajm sie zwariowac . To jest powszechne wsrod mlodziezy z kazdej subkultury.
Znane nazwisko mi w tym artykule mojego wykladowcy. Ale nie wnikajmy w konflikty PJ zPW
Nie wiem jak u Ciebie, wsrod moich roznorodnych znajomych nigdy nie bylo powszechne palenie trawy. Tez tlumaczenie - wszyscy tak robia.

Druga sprawa - nie wnikajmy? To Ty sama najpierw piszesz "Woodstock nie jest zly jest tam: wymieniasz instytucje i organizacje, w tym PJ", to Ci tylko podaje materialy, ze nie, wcale tam PJ juz nie ma, a nawet jesli jest, to wbrew Owsiakowi. Podajesz nieprawdziwa informacje i kwitujesz to - "nie wnikajmy". Gdybys tego sama nie przytoczyla, to bym nie wnikal


Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Temat o alkoholu sie poruszyl bo ludzie jak chca to sie czepia. Ale o tym juz bylo i nie bede wracac.
Ja rozumiem, ze niektorych ludzi moze to draznic ze pieniadze ida na PW. Jednak mi osobiscie to nie przeszkadza.
Jeszcze jedno...niektorzy wolontariusze WOSP pracuja potem tez na woodstocku jako Pokojowy Patrol. Wiec nie kazdy oczekuje rekompensaty za chodzenie z puszka. I nie kazdy jest zmuszony zbierac pieniadze za WOSP, zeby na woodstock moc pojechac. Mozna olac sobie prace dla WOSP i tak pojechac na woodstock. Watpie, zeby dla samej idei PW ktos poswiecal sie dla WOSP. Ludzie robia to z wolnej woli, a woodstock jest podziekowaniem ze strony J. Owsiaka.
Tobie to nie przeszkadza, komus moze przeszkadzac, ze Owsiak nie za swoje pieniadze, przeznaczone na inny cel organizuje PW.

Cytat:
Napisane przez asiulkaa Pokaż wiadomość
A Ty uparłeś się z tym pisaniem że wolontariusze wymagają festiwalu. Ponownie napiszę że prawdą to nie jest, to Owsiak dziękuje wolontariuszom, a nie wolontariusze wymagają zęby im imprezę w podzięce zrobić.
Nie ja sie upralem, tylko Ty piszesz, ze on to organizuje jako podziekowanie dla wolantariuszy, to Ty to opisujesz jakby to byla rekompensata/wynagrodzenie za prace.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-14, 16:00   #230
Paramore
Wtajemniczenie
 
Avatar Paramore
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 883
Dot.: W O Ś P - (...) i o jeden dzien dłuzej.

Ja WOŚP popieram, może nie dużymi pieniędzmi, ale uważam, że to świetna akcja. Ktoś mi znany twierdzi, że ta akcja to naciągactwo itd., ale dziwi mnie, że chodzi do kościoła i woli dać księdzu na tacę (który ma przesyt pieniędzy), niż dla ciężko chorych dzieci...
Paramore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 16:23   #231
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: W O Ś P - (...) i o jeden dzien dłuzej.

Cytat:
Napisane przez Paramore Pokaż wiadomość
Ja WOŚP popieram, może nie dużymi pieniędzmi, ale uważam, że to świetna akcja. Ktoś mi znany twierdzi, że ta akcja to naciągactwo itd., ale dziwi mnie, że chodzi do kościoła i woli dać księdzu na tacę (który ma przesyt pieniędzy), niż dla ciężko chorych dzieci...
Dziwi Ciebe ze ktos uwaza to za nagiaganie a sama twierdzisz ze ksiadz ma przesyt pieniedzy. Tja...
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 16:43   #232
anka_85
Zakorzenienie
 
Avatar anka_85
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 201
Dot.: W O Ś P - (...) i o jeden dzien dłuzej.

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Smieszy mnie takie ocenianie ludzi. BYlas tam wogole, ze tak wszystkich oceniasz?
Na kazdej imprezie mlodziez cpa i sie upija. Co nie znaczy ze na Woodstocku robi to wiekszosc. Uwierz mi ze jezdza tam osoby, ktore potrafia bawic sie bez alkoholu i narkotyków, a wiele mlodych ludzi propaguje akcje "nie biore". Jest tam policja, ksieza, przytastanek jezus, ASP, punkt oddawania krwi. Kazdy moze tam pojechac w innym celu niz upijanie sie alkoholem.
Takimi bezpodstawnymi opiniami mozna obrazic wiele ludzi.

A gdzie sie nasluchalas co sie tam wyrabia? Zeby oceniac trzeba zobaczyc to samemu , a nie sluchac ksieda Rydzyka i innych przeciwnikow tej imprezy ktorzy nie maja zielonego pojecia co tam siedzieje i wypisuja bezpodstawne bzdury. Np. ze "krew zebrana na Woodstocku jest satanistyczna..." Ta krwe ratuje ludziom zycie....

A co do pieniadzy idacych na woodstock z WOSP mozna sie spierwac bo kazdy a inne zdanie.Mozna znalesc tego plusy i minusy. Tylko wezcie pod uwage ze przeznaczone koszty na woodstock to minimalne koszty przy sumie zebranej na WOSP.
byłam na woodstocku 2 razy.
widziałam wiele rzeczy,wielu ludzi,i tych trzeźwych,nietrzeźwych, nacpanych,nie nacpanych...to otwarta impreza na którą każdy może wejśc (raz byli nawet skini pogłosic swoje poglądy )widziałam rodziny z dziecmi,babcie i dziadków którzy sie tam bawili
a media rydzyka pokazują co chcą żeby było pokazane na relacjach z tej impry.
ludzie ojca łażą z kamerami i akurat łapią tych w stanie wskazującym,tych co leża sobie zwyczajnie na trawce i dorabiają sobie do tego co chcą.mnie nawet złapali w swój obiektyw,bo pewnie podpadłam tym,że mialam czerwone włosy i byłam ubrana na czarno
a ta krew z woodstocka,że niby satanistyczna... no szkoda słów...ŻAL.pl
słyszałam że woodstock organizowany jest z kasy od jakichś sponsorów,ile w tym prawdy jest to nie wiem.
__________________
Sometimes the smallest things take up the most room in your heart.

Zdrowia dla małej, ale silnej kruszynki
Ani


Edytowane przez anka_85
Czas edycji: 2009-01-14 o 16:46
anka_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 20:47   #233
Arethaf
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dziki Zachód :)
Wiadomości: 2 838
Dot.: W O Ś P - (...) i o jeden dzien dłuzej.

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Smieszy mnie takie ocenianie ludzi. BYlas tam wogole, ze tak wszystkich oceniasz?
Na kazdej imprezie mlodziez cpa i sie upija. Co nie znaczy ze na Woodstocku robi to wiekszosc. Uwierz mi ze jezdza tam osoby, ktore potrafia bawic sie bez alkoholu i narkotyków, a wiele mlodych ludzi propaguje akcje "nie biore". Jest tam policja, ksieza, przytastanek jezus, ASP, punkt oddawania krwi. Kazdy moze tam pojechac w innym celu niz upijanie sie alkoholem.
Takimi bezpodstawnymi opiniami mozna obrazic wiele ludzi.

A gdzie sie nasluchalas co sie tam wyrabia? Zeby oceniac trzeba zobaczyc to samemu , a nie sluchac ksieda Rydzyka i innych przeciwnikow tej imprezy ktorzy nie maja zielonego pojecia co tam siedzieje i wypisuja bezpodstawne bzdury. Np. ze "krew zebrana na Woodstocku jest satanistyczna..." Ta krwe ratuje ludziom zycie....

A co do pieniadzy idacych na woodstock z WOSP mozna sie spierwac bo kazdy a inne zdanie.Mozna znalesc tego plusy i minusy. Tylko wezcie pod uwage ze przeznaczone koszty na woodstock to minimalne koszty przy sumie zebranej na WOSP.
Nasłuchałam się od bliskiej koleżanki.
I nie obrażaj mnie, mówiąc, że słucham księdza Rydzyka, bo chyba zbyt mało o mnie wiesz
Mam swoje zdanie na ten temat, i cóż, może mam dla Ciebie poglądy konserwy,że nie toleruję puszczania nieletnich na takie festiwale, gdzie większość ćpa i chleje.
Litości, ja nie jestem przeciwniczką tej imprezy- gdybyś czytała moje posty ze zrozumieniem, nie byłoby problemu. Ludzie chcą sobie posłuchać muzyki-ok, to jest fajne, ale na pewno nie patologia wśród nieletnich. Ale zawsze najłatwiej nazwać kogoś MOHEREM (nawiązując do ojca Rydzyka).

Cytat:
Napisane przez asiulkaa Pokaż wiadomość
Na imprezie wprowadzona jest prohibicja, organizowane są rozmowy na temat narkotyków, poza tym Owsiak na każdym kroku powtarza że jest przeciwny narkotykom i alkoholowi. Myślę że powinnaś bardziej krytycznie podchodzić do źródeł informacji. Traktowanie informacji tatki Rydzyka za prawdę nie jest zbyt rozsądne, biorąc pod uwagę że Rydzyk przegrał sprawę w sądzie właśnie dotyczącą przedstawiania przystanku Woodstock jako miejsca gdzie się chla i ćpa.
A ta następna z Rydzykiem
Nie jestem głupią gąską, mam swoje zdanie i WYOBRAŹ SOBIE, podchodzę krytycznie do źródeł informacji. A że mam wiarygodne, to chyba o czymś świadczy?

Podchodzicie tak entuzjastycznie i idealistycznie do tego Wood'a, a ciekawe, czy wysłałybyście na nie swoje dzieci?

Aha i tak dodając na końcu, gdzie ja napisałam, że tam wszyscy jadą ćpać i chlać? Może ktoś mi zacytować zdanie "Na woodzie wszyscy ćpają i chlają? Wszyscy bez wyjątku"?
__________________
Jeszcze: 4 3 2 1 kg

Przewijam się przez palce czasu,
plączę się w zdradzieckie supły.
Czasami pękam, bo mnie przerywa
niecierpliwość życia.

Edytowane przez Arethaf
Czas edycji: 2009-01-14 o 20:49
Arethaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 22:19   #234
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: W O Ś P - (...) i o jeden dzien dłuzej.

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Ale co mnie Rydzyk obchodzi? Ja informacje nt. PW czerpie od osob, ktore tam byly.
Po piewsze nie odnosilam sie do ciebie tylko do tej ktora napisala, ze na PW cpaja i piją, a ze ty sie tego czepiles to ci wyjasnilam. Wtraciles sie do czegos co nie bylo kierowane do ciebie to nie pisz teraz co cie rydzyk obchodzi. Prosze czytaj uwazniej.

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Ale nie kazda impreza jest sponsorowana z datkow zbieranych na cele charytawyne (posrednio czy bezposrednio). O to sie cala sprawa rozbija.



Nie wiem jak u Ciebie, wsrod moich roznorodnych znajomych nigdy nie bylo powszechne palenie trawy. Tez tlumaczenie - wszyscy tak robia.

Druga sprawa - nie wnikajmy? To Ty sama najpierw piszesz "Woodstock nie jest zly jest tam: wymieniasz instytucje i organizacje, w tym PJ", to Ci tylko podaje materialy, ze nie, wcale tam PJ juz nie ma, a nawet jesli jest, to wbrew Owsiakowi. Podajesz nieprawdziwa informacje i kwitujesz to - "nie wnikajmy". Gdybys tego sama nie przytoczyla, to bym nie wnikal

Wyrak wybacz, ale zachowujesz sie jak rozchisteryzowana baba. Wszytsko co sie napisze ci przeszkadza. Na każde zdanie reagujesz wrogo...Napisalam nie wnikajmy i temat powinien sie skonczyc a ty dalej wywody ciaagniesz..Chcesz sie sprzecza dalej o takie *******y? Akurat to nie bylo najwazniejsze w mojej wyopowiedzi. Chcialam tylko pokazac, ze ludzie NIE JEZDZA TAM TYLKO CPAC I PIC. Jak wiekszosc rydzykowych dzieci mysli.


Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Tobie to nie przeszkadza, komus moze przeszkadzac, ze Owsiak nie za swoje pieniadze, przeznaczone na inny cel organizuje PW.
Nic na to nie poradze.

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Nie ja sie upralem, tylko Ty piszesz, ze on to organizuje jako podziekowanie dla wolantariuszy, to Ty to opisujesz jakby to byla rekompensata/wynagrodzenie za prace.
A tu dalej swoje. Szukasz dziury do sprzeczek....
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 22:23   #235
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: W O Ś P - (...) i o jeden dzien dłuzej.

Cytat:
Napisane przez Arethaf Pokaż wiadomość
Nasłuchałam się od bliskiej koleżanki.
I nie obrażaj mnie, mówiąc, że słucham księdza Rydzyka, bo chyba zbyt mało o mnie wiesz
Mam swoje zdanie na ten temat, i cóż, może mam dla Ciebie poglądy konserwy,że nie toleruję puszczania nieletnich na takie festiwale, gdzie większość ćpa i chleje.
Litości, ja nie jestem przeciwniczką tej imprezy- gdybyś czytała moje posty ze zrozumieniem, nie byłoby problemu. Ludzie chcą sobie posłuchać muzyki-ok, to jest fajne, ale na pewno nie patologia wśród nieletnich. Ale zawsze najłatwiej nazwać kogoś MOHEREM (nawiązując do ojca Rydzyka).


A ta następna z Rydzykiem
Nie jestem głupią gąską, mam swoje zdanie i WYOBRAŹ SOBIE, podchodzę krytycznie do źródeł informacji. A że mam wiarygodne, to chyba o czymś świadczy?

Podchodzicie tak entuzjastycznie i idealistycznie do tego Wood'a, a ciekawe, czy wysłałybyście na nie swoje dzieci?

Aha i tak dodając na końcu, gdzie ja napisałam, że tam wszyscy jadą ćpać i chlać? Może ktoś mi zacytować zdanie "Na woodzie wszyscy ćpają i chlają? Wszyscy bez wyjątku"?
Bo ludzie mowia...tak sie nie wydaje swoich opini. A co do nieletnich to niech rodzica ich wychowująi pilnują. Jesli dziecko porzadne to bedzie potrafilo sie bawic bez alkoholu. No sorry, ale dzisiejsza mlodziez bardzo wczesnie zaczyna spozywaz rozne uzywki, ale to nie wina Owsiaka. Nie na Woodstocku to gdzie indziej.

Aha dodam ze na woodstocku tez pytaja o dowod osobisty przy zakupie piwa....wiec na PW nie panuje zasada robta co chceta. Nikt nic na to nie poradzi, ze ludzie juz najmlodsi lubią sie upijac. Mnie osobiscie tez niektore widoki pijanych zniesmaczyly, ale podchodze do tego z rezerwą, bo wszytsko jest dla ludzi, jesli umie sie z tego korzystac. Alkohol nie jest zly w odpowiednich ilosciach. I w kazdym innym miejscu na imprezach biegaja pijane malolaty. Troche to smutne.

Edytowane przez Madaaa
Czas edycji: 2009-01-14 o 22:30
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 22:53   #236
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: W O Ś P - (...) i o jeden dzien dłuzej.

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Po piewsze nie odnosilam sie do ciebie tylko do tej ktora napisala, ze na PW cpaja i piją, a ze ty sie tego czepiles to ci wyjasnilam. Wtraciles sie do czegos co nie bylo kierowane do ciebie to nie pisz teraz co cie rydzyk obchodzi. Prosze czytaj uwazniej..
I co, sluchala Rydzyka? Bo okazalo sie ze nie bardzo

Nie rozumiem, jak mozna zakladac, ze jesli ktos smie () skrytykowac Owsiaka, to oznacza ze slucha 24/7 Radia Maryja na przemian z TV Trwam.

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Wyrak wybacz, ale zachowujesz sie jak rozchisteryzowana baba. Wszytsko co sie napisze ci przeszkadza. Na każde zdanie reagujesz wrogo...
Interesuja opinia Myslisz wrogosc z kwestionowaniem tego co napisalas.

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Napisalam nie wnikajmy i temat powinien sie skonczyc a ty dalej wywody ciaagniesz..Chcesz sie sprzecza dalej o takie *******y?
To ze napisalas, ze nie wnikajmy, mnie do niczego nie zobowiazuje tak sie sklada.

Tak, ciagne te wywody, sama wyszlas z opinia o PJ i gdy okazuje sie, ze stan faktyczny jest nieco odmienny od Twojej opinii, to juz "nie wnikajmy".

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Akurat to nie bylo najwazniejsze w mojej wyopowiedzi. Chcialam tylko pokazac, ze ludzie NIE JEZDZA TAM TYLKO CPAC I PIC. Jak wiekszosc rydzykowych dzieci mysli.
Czepilas sie tego Rydzyka...
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 23:08   #237
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: W O Ś P - (...) i o jeden dzien dłuzej.

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
I co, sluchala Rydzyka? Bo okazalo sie ze nie bardzo

Nie rozumiem, jak mozna zakladac, ze jesli ktos smie () skrytykowac Owsiaka, to oznacza ze slucha 24/7 Radia Maryja na przemian z TV Trwam.
Ty to napisales.


Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Interesuja opinia Myslisz wrogosc z kwestionowaniem tego co napisalas.



To ze napisalas, ze nie wnikajmy, mnie do niczego nie zobowiazuje tak sie sklada.
Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Tak, ciagne te wywody, sama wyszlas z opinia o PJ i gdy okazuje sie, ze stan faktyczny jest nieco odmienny od Twojej opinii, to juz "nie wnikajmy".
To jest takie wazne? Nie chce mi sie o bzdurach dyskutowac.

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość

Czepilas sie tego Rydzyka...
Bo go nie lubię. Mam takie prawo.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 23:17   #238
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: W O Ś P - (...) i o jeden dzien dłuzej.

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Ty to napisales.
Tak, bo Ty wielokrotnie imputowalas, ze osoby krytykujace PW czerpia informacje z mediow Rydzyka.

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
To jest takie wazne? Nie chce mi sie o bzdurach dyskutowac.
Tak to jest takie wazne, bo sama napisalas:

Cytat:
Uwierz mi ze jezdza tam osoby, ktore potrafia bawic sie bez alkoholu i narkotyków, a wiele mlodych ludzi propaguje akcje "nie biore". Jest tam policja, ksieza, przytastanek jezus, ASP, punkt oddawania krwi. Kazdy moze tam pojechac w innym celu niz upijanie sie alkoholem.
Okazuje sie, ze PJ jednak nie ma.

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Bo go nie lubię. Mam takie prawo.
A sobie nie lub, oczywiscie ze masz prawo, tyle tylko ze nie ma sensu w przypisywaniu kazdej osobie z ktora sie nie zgadzasz bycia pod wplywem Rydzyka, tylko dlatego ze go nie lubisz
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 00:22   #239
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: W O Ś P - (...) i o jeden dzien dłuzej.

Cytat:
Napisane przez ŁAJKA Pokaż wiadomość
Moje dziecko miało badany słuch na jego sprzęcie i chwała bogu (odpukać) tylko tyle ale inne dzieciaki korzystają z karetek i innych specjalistycznych sprzętów kupionych przez jego fundację.
nie tylko dzieciaki... ja dzięki sprzętowi z WOŚP miałam przeprowadzony neurochirurgiczny zabieg, ktory usunął skutki trzech błędów lekarskich...
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 07:54   #240
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: W O Ś P - (...) i o jeden dzien dłuzej.

Cytat:
Napisane przez Arethaf Pokaż wiadomość
A ta następna z Rydzykiem
Nie jestem głupią gąską, mam swoje zdanie i WYOBRAŹ SOBIE, podchodzę krytycznie do źródeł informacji. A że mam wiarygodne, to chyba o czymś świadczy?
Tak bo opinię ograniczającą się do zrównania tej imprezy do miejsca gdzie chlają i ćpają słyszałam tylko od Rydzyka i jego wyznawców.

Cytat:
Napisane przez Arethaf Pokaż wiadomość
Podchodzicie tak entuzjastycznie i idealistycznie do tego Wood'a, a ciekawe, czy wysłałybyście na nie swoje dzieci?
Dzieci wprawdzie nie mam, ale: tak wysłałabym.

Cytat:
Napisane przez Arethaf Pokaż wiadomość
Aha i tak dodając na końcu, gdzie ja napisałam, że tam wszyscy jadą ćpać i chlać? Może ktoś mi zacytować zdanie "Na woodzie wszyscy ćpają i chlają? Wszyscy bez wyjątku"?
A my Ci tego nie zarzucamy, że powiedziałaś o "wszystkich" uczestnikach, ale jak dla mnie to swoją wypowiedzią dałaś do zrozumienia że większość na tej imprezie upija się i ćpa do nieprzytomności.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:26.