Nasze zycie w Ameryce... - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-04, 17:52   #3361
edyta1421
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: wszędzie gdzie ON
Wiadomości: 3 251
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez nineczka Pokaż wiadomość
Mozecie miec rozne obraczki zabciu
Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
no ale to nie bedzie dziwnie wygladac?
nie będzie dziwnie wyglądać.. my mamy z teżetem obrączki rózne.. tzn.. on ma czyste złoto ja mam tę samą obrączkę tylko z kamieniami... i bardzo ładnie to wygląda...

Cytat:
Napisane przez poulette Pokaż wiadomość
Nie bede sie powstrzymywac i napisze co mysle :
Jakie Ty masz piekne oczy !

A u nas, zimno, ale slonecznie (o dziwo, pewnie to dlugo nie potrwa....).
Cytat:
Napisane przez Candy Supcio Pokaż wiadomość
Ha ha ha...mysle,ze tak wlasnie wiekszosc Wizazanek wyobraza sobie slynnego Wyraka
....
edyta1421 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 18:06   #3362
poulette
Wtajemniczenie
 
Avatar poulette
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z sypialni. ;)
Wiadomości: 2 767
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Ja sie wykoncze w tej Europie.
Wczoraj kupilismy mezowi modny garnitur, zaplacilismy kupe kasy, ale chcemy zeby dobrze wygladal na rozmowie o prace w Genewie. Dzis rano moj maz stwierdzil, ze mu sie jednak ten nie podoba i woli poszukac czegos innego.
Na ten temat : bez komentarza....
Dzis pojechalismy do sklepu oddac garnitur. Metki wszytskie jak w sklepie, nic nie odrywalismy, ani ceny ani nic. oczywiscie z paragonem, nawet z oryginalna torba... no i co ? Oczywiscie nam nie przyjeli, bo nie ma zwrotow.... a ile sie naklucilam w sklepie to moje.... No i oczywiscie nic to nie dalo. Wrocilismy z tym samym garniturem do domu.
Boszsz.... jak mi brakuje tu amerykanskich zwrotow wszystkiego bez ani jednego pytania i zajekniecia sprzedawcy.....
poulette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 18:17   #3363
edyta1421
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: wszędzie gdzie ON
Wiadomości: 3 251
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez poulette Pokaż wiadomość
Ja sie wykoncze w tej Europie.
Wczoraj kupilismy mezowi modny garnitur, zaplacilismy kupe kasy, ale chcemy zeby dobrze wygladal na rozmowie o prace w Genewie. Dzis rano moj maz stwierdzil, ze mu sie jednak ten nie podoba i woli poszukac czegos innego.
Na ten temat : bez komentarza....
Dzis pojechalismy do sklepu oddac garnitur. Metki wszytskie jak w sklepie, nic nie odrywalismy, ani ceny ani nic. oczywiscie z paragonem, nawet z oryginalna torba... no i co ? Oczywiscie nam nie przyjeli, bo nie ma zwrotow.... a ile sie naklucilam w sklepie to moje.... No i oczywiscie nic to nie dalo. Wrocilismy z tym samym garniturem do domu.
Boszsz.... jak mi brakuje tu amerykanskich zwrotow wszystkiego bez ani jednego pytania i zajekniecia sprzedawcy.....
Poulette.. skad ja to znam..... mój też .. co innego mu sie podoba w sklepie a inaczej w domu... na szczęscie to on chodzi i sie produkuje w sklepach....
edyta1421 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 19:48   #3364
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez poulette Pokaż wiadomość
Nie bede sie powstrzymywac i napisze co mysle :
Jakie Ty masz piekne oczy !
Wiem I jakiez magnetyzujace spojrzenie do tego, czyz nie ?

Cytat:
Napisane przez Candy Supcio Pokaż wiadomość
Ha ha ha...mysle,ze tak wlasnie wiekszosc Wizazanek wyobraza sobie slynnego Wyraka
Slynnego ?
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 20:30   #3365
majeczkabajeczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

ojej ale mam urwanie glowy, koniec semestru no i klasowek pelno do sprawdzania ufff

No ale pocieszam sie ze niedlugo ferie i wyjazd do Polski

Poulette jaki kkolor garnituru kupiliscie i czemu sie nie podoba twemu mezowi. Ale faktycznie moj maz tez ma czasem takie jazdy. Bardzo czesto cos kupi a potem nie chodzi. A mowia ze kobiety sa niezdecydowane, a tu prosze.........
Ale co tam,garnitur to garnitur, no chyba ze jest naprawde ekstrawagancki

No na mnie juz czas, ide sprawdzac klasoweczki, jak zwykle sie wkurze jak zobacze co oni mi nabazgrali
majeczkabajeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 23:04   #3366
leleth
Wtajemniczenie
 
Avatar leleth
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: z kanapy
Wiadomości: 2 148
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez Rodolphe Lindt Pokaż wiadomość
Non stop cos trezba doklejac, dokrecac i skrzypi i tobie to nie przeszkadza?????????????? ????????????????????????? ?????????????
non stop? tylko kilka razy..... a to samo musialam robic w swojej starej pracy gdzie wszystkie meble byly typowo amerykanskie ( tylko te z najdrozszych sklepow nie byly awaryjne)... zreszta ja uwielbiam majsterkowac wiec dla mnie to prawie przyjemnosc....

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość

bylismy dzisiaj nawet z TZetem zobaczyc na obraczki ...
i szczerze myslalam ze pojdzie szybko i gladko wybierzemy jedne zobaczymy jaka cena i bedziemy zamawiac pod koniec miesiaca ... a tu zonk
mi sie podobaja inne a TZetowi inne ...
no i chyba bedzie ciezko isc na kompromis ...
a jakie ceny
a za sama obraczke dla Tzeta 1,700$ chyba ich po ......
1,700$ ? szok.. my nie znosimy zlota wiec kupilismy obraczki tytanowe... w porownaniu z tym kosztowaly grosze...
__________________
O A N
leleth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 23:57   #3367
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez poulette Pokaż wiadomość
Ja sie wykoncze w tej Europie.
Wczoraj kupilismy mezowi modny garnitur, zaplacilismy kupe kasy, ale chcemy zeby dobrze wygladal na rozmowie o prace w Genewie. Dzis rano moj maz stwierdzil, ze mu sie jednak ten nie podoba i woli poszukac czegos innego.
Na ten temat : bez komentarza....
Dzis pojechalismy do sklepu oddac garnitur. Metki wszytskie jak w sklepie, nic nie odrywalismy, ani ceny ani nic. oczywiscie z paragonem, nawet z oryginalna torba... no i co ? Oczywiscie nam nie przyjeli, bo nie ma zwrotow.... a ile sie naklucilam w sklepie to moje.... No i oczywiscie nic to nie dalo. Wrocilismy z tym samym garniturem do domu.
Boszsz.... jak mi brakuje tu amerykanskich zwrotow wszystkiego bez ani jednego pytania i zajekniecia sprzedawcy.....
Skoro "modny" i zaplaciliscie za niego "kupe kasy"...to pewnie kupowaliscie w jakims firmowym sklepie?To nie do przyjecia,zeby w ten sposon potraktowac klienta.Poulette,a czy podczas zakupow w tym sklepie ktokolwiek udzielil wam informacji,ze nie przyjmuja zwrotow????
Nie chce sie wierzyc,ze droga firma stosuje taka polityke wb swoich klientow
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-05, 00:36   #3368
Rodolphe Lindt
Zadomowienie
 
Avatar Rodolphe Lindt
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraina Niedzwiedzi
Wiadomości: 1 415
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Ja sie tez strasznie przezwyczailam do tych zwrotow i zwykle dopiero w domu sie zastanawiam czy mi dana rzecz odpowiada. Ostatnio nawet bylam w szoku bo sprzedawczyni w drogerii mi powiedziala ze jak bede miala alergie na krem to moge go przyjsc oddac, moze zuzyja go jako tester.
Maz mojej kolezanki tak uwielbia zakupy ze non stop cos kupuje, na drugi dzien oddaje, kupuje cos innego i tak w kolko. Przynajmniej nie wydaje zadnych pieniedzy. Znam tez osoby ktore ubiora dana rzecz raz i ida oddac, kupuja nastepna, ale to juz przegiecie w druga strone.
__________________
Haslo mojego matematyka
" Tylko kilkoro z was wykorzysta ten material w przyszlosci, ale ze nie mozemy uczyc kilku studentow to uczymy wszystkich"

Edytowane przez Rodolphe Lindt
Czas edycji: 2009-02-05 o 00:38
Rodolphe Lindt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 01:37   #3369
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Do dziewczyn z NYC
Babeczki gdzie kupujecie bielizne,chodzi mi konkretnie staniki.Czy mozecie polecic mi jakis sklep,gdzie moge licznyc na fachowa pomoc w dobobrze odpowiedniego rozmiaru...
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 02:49   #3370
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez Candy Supcio Pokaż wiadomość
Skoro "modny" i zaplaciliscie za niego "kupe kasy"...to pewnie kupowaliscie w jakims firmowym sklepie?To nie do przyjecia,zeby w ten sposon potraktowac klienta.Poulette,a czy podczas zakupow w tym sklepie ktokolwiek udzielil wam informacji,ze nie przyjmuja zwrotow????
Nie chce sie wierzyc,ze droga firma stosuje taka polityke wb swoich klientow
zeby przyjeli jakis zwrot to trzeba miec duuuze szczescie taka dziwna polityka sklepowa
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 04:22   #3371
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez edyta1421 Pokaż wiadomość
nie będzie dziwnie wyglądać.. my mamy z teżetem obrączki rózne.. tzn.. on ma czyste złoto ja mam tę samą obrączkę tylko z kamieniami... i bardzo ładnie to wygląda...
....
no ale wy macie takie same tylko ze ty masz brylancik tak?
a ja myslalam ze macie na mysli ze ja calkiem inne a TZet inne

Cytat:
Napisane przez poulette Pokaż wiadomość
Ja sie wykoncze w tej Europie.
Wczoraj kupilismy mezowi modny garnitur, zaplacilismy kupe kasy, ale chcemy zeby dobrze wygladal na rozmowie o prace w Genewie. Dzis rano moj maz stwierdzil, ze mu sie jednak ten nie podoba i woli poszukac czegos innego.
Na ten temat : bez komentarza....
Dzis pojechalismy do sklepu oddac garnitur. Metki wszytskie jak w sklepie, nic nie odrywalismy, ani ceny ani nic. oczywiscie z paragonem, nawet z oryginalna torba... no i co ? Oczywiscie nam nie przyjeli, bo nie ma zwrotow.... a ile sie naklucilam w sklepie to moje.... No i oczywiscie nic to nie dalo. Wrocilismy z tym samym garniturem do domu.
Boszsz.... jak mi brakuje tu amerykanskich zwrotow wszystkiego bez ani jednego pytania i zajekniecia sprzedawcy.....
dokladnie ...
cala Europa

Cytat:
Napisane przez leleth Pokaż wiadomość


1,700$ ? szok.. my nie znosimy zlota wiec kupilismy obraczki tytanowe... w porownaniu z tym kosztowaly grosze...
no dokladnie
chyba ich pogielo z ta cena
a my wybralismy z bialego zlota .. z zoltego tez nam sie nie podobaja
tytanowe to te takie lekkie tak?

Cytat:
Napisane przez Candy Supcio Pokaż wiadomość
Do dziewczyn z NYC
Babeczki gdzie kupujecie bielizne,chodzi mi konkretnie staniki.Czy mozecie polecic mi jakis sklep,gdzie moge licznyc na fachowa pomoc w dobobrze odpowiedniego rozmiaru...
ja staniki kupuje w Victori Secret ale tylko na znizkach jak sa i nie przekraczaja $20 jakos nie mam serca dac za stanik 60-80 $
w Kohlsie tez mozna czasem znalesc calkiem fajne i wygodne



Dziewczyny a ja dzisiaj bylam na Bridal Show cos takiego jak Targi Slubne sa w Polsce byli rozni fotografowie , kamerzysci , dekoratorzy sali , kosmetyczki .... 2 zespoly mialy wystep byly tez pokazy sukni slubnych ... a na koniec pan wybral jedna dziewczyne ktora dostala w prezencie dermowa sesje slubna i .........
zgadnijcie kim byla ta dziewczyna ? JAAAAAAAAAAAAAAAA
normalnie w zyciu nic nie wygralam ( no oprocz 20$ w zdrapce )
a tu taka niespodzianka normalnie w szoku bylam hahahahah tylko ze mowie ze jest taki problem ze ja mam slub w Polsce ... ale pan i pani fotograf byli bardzo uprzejmi i powiedzieli ze nie ma problemu i mozemy zrobic sesje narzeczenska albo jak wrocimy z Polski w sukni slubnej no i wlasnie gadalam z TZetem i zrobimy sobie sesje w NYC noca : jupi::j upi:
juz nie moge sie doczekac
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-05, 05:14   #3372
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość

Dziewczyny a ja dzisiaj bylam na Bridal Show cos takiego jak Targi Slubne sa w Polsce byli rozni fotografowie , kamerzysci , dekoratorzy sali , kosmetyczki .... 2 zespoly mialy wystep byly tez pokazy sukni slubnych ... a na koniec pan wybral jedna dziewczyne ktora dostala w prezencie dermowa sesje slubna i .........
zgadnijcie kim byla ta dziewczyna ? JAAAAAAAAAAAAAAAA
normalnie w zyciu nic nie wygralam ( no oprocz 20$ w zdrapce )
a tu taka niespodzianka normalnie w szoku bylam hahahahah tylko ze mowie ze jest taki problem ze ja mam slub w Polsce ... ale pan i pani fotograf byli bardzo uprzejmi i powiedzieli ze nie ma problemu i mozemy zrobic sesje narzeczenska albo jak wrocimy z Polski w sukni slubnej no i wlasnie gadalam z TZetem i zrobimy sobie sesje w NYC noca : jupi::j upi:
juz nie moge sie doczekac

WOW ZAAAABCIU OGROMNE GRATULACJE Ale super!!!!!!!! Ty to masz szczescie
A tej sesji w NYC noca to Ci zazdroszcze Nie zapomnij sie pochwalic zdjeciami
No i coz moge powiedziec... powinnas sie czuc jak prawdziwa ksiezniczka
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 05:28   #3373
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez schoolcraft Pokaż wiadomość
WOW ZAAAABCIU OGROMNE GRATULACJE Ale super!!!!!!!! Ty to masz szczescie
A tej sesji w NYC noca to Ci zazdroszcze Nie zapomnij sie pochwalic zdjeciami
No i coz moge powiedziec... powinnas sie czuc jak prawdziwa ksiezniczka

Kochana dobrze ze nie widzialas mojej miny
Patrze tak na niego i mowie " ja?" a on " tak tak Ty "
wsyd mi bylo tak wyjsc na srodek no ale jaka nagroda mnie czekala heheh

No wlasnie w Polsce mamy robic plener z polskimi krajobrazami , takze ten z NYC bedzie calkiem inny .. i to jeszcze noca Uwielbiam Brooklyn Bridge noca
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 05:50   #3374
Rodolphe Lindt
Zadomowienie
 
Avatar Rodolphe Lindt
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraina Niedzwiedzi
Wiadomości: 1 415
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Beda piekne zdjecia
__________________
Haslo mojego matematyka
" Tylko kilkoro z was wykorzysta ten material w przyszlosci, ale ze nie mozemy uczyc kilku studentow to uczymy wszystkich"
Rodolphe Lindt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 11:54   #3375
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość


ja staniki kupuje w Victori Secret ale tylko na znizkach jak sa i nie przekraczaja $20 jakos nie mam serca dac za stanik 60-80 $
w Kohlsie tez mozna czasem znalesc calkiem fajne i wygodne



Dziewczyny a ja dzisiaj bylam na Bridal Show cos takiego jak Targi Slubne sa w Polsce byli rozni fotografowie , kamerzysci , dekoratorzy sali , kosmetyczki .... 2 zespoly mialy wystep byly tez pokazy sukni slubnych ... a na koniec pan wybral jedna dziewczyne ktora dostala w prezencie dermowa sesje slubna i .........
zgadnijcie kim byla ta dziewczyna ? JAAAAAAAAAAAAAAAA
normalnie w zyciu nic nie wygralam ( no oprocz 20$ w zdrapce )
a tu taka niespodzianka normalnie w szoku bylam hahahahah tylko ze mowie ze jest taki problem ze ja mam slub w Polsce ... ale pan i pani fotograf byli bardzo uprzejmi i powiedzieli ze nie ma problemu i mozemy zrobic sesje narzeczenska albo jak wrocimy z Polski w sukni slubnej no i wlasnie gadalam z TZetem i zrobimy sobie sesje w NYC noca : jupi::j upi:
juz nie moge sie doczekac

Wooooooooooow gratulacje Zabciu!Napewno bedziesz miala piekna sesje,czego Ci zycze.
Co do stanikow to zalezy mi na takim sklepie,gdzie bede mogla liczyc na profesjonalna pomoc w dobrze rozmiaru.Dzieki Wizazowi dowiedzialam sie,ze od dawna nosze zly rozmiar
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 15:35   #3376
extramocna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 107
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

cześć kochani,

trochę mnie tu nie było, ale mam nadzieje, że mnie jeszcze pamiętacie... ; )
nie bylo mnie, bo najpierw wakacje, a potem wzięliśmy ślub cywilny, co prawda szybki i mały, ale jednak trochę rzeczy trzeba było załatwić...

Zaaaabcia, gratuluję wygrania sesji ślubnej!!!!! ja jestem maniaczką wszelakich zdjęć, więc już sobie wyobrażam Twoją sesję i cieszę się razem z Tobą!! ; )
zastanowiła mnie jedna rzecz: jak to dopiero teraz kupowaliście obrączki? o ile dobrze pamiętam, to jesteście po ślubie cywilnym, więc co zrobiliście w momencie, kiedy sędzia sugeruje nałożenie obrączek? czy na cywilny mieliście inne, a teraz kupiliście nowe? wybacz moją wścibskość, ale ja jestem na bieżąco w temacie ślubnym, w (nie)dalekiej przyszłości też planuję ślub kościelny, więc interesują mnie takie rzeczy... ; )

Poulette, gratuluję rozmów w Genewie, bo jeszcze nie miałam okazji i trzymam kciuki za to, żebyście oboje dostali pracę w miejscu, na którym najbardziej Wam zależy!

Elfie, cieszę się razem z Tobą, że lecisz do Polski!! i trochę zazdroszczę, bo też już bym chciała...

Co do temetu meblowo - (anty)ikeowego mam pytanie: czy możecie polecić jakiś dobry sklep meblowy? bo my już od pół roku kupujemy kanapę, głównie ze względu na wcześniejszy brak czasu i inne wydatki... ale teraz ostatecznie nareszcie musimy coś kupić... mi osobiście podobają się meble z boconcept, ale ceny mają niezłe... czy ktoś zna jakiś ciekawy sklep meblowy warty uwagi? byłabym wdzięczna; )

Pozdrawiam ciepło!
extramocna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 04:50   #3377
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez Rodolphe Lindt Pokaż wiadomość
Beda piekne zdjecia
mam nadzieje
napewno pokaze do ocenienia

Cytat:
Napisane przez Candy Supcio Pokaż wiadomość
Wooooooooooow gratulacje Zabciu!Napewno bedziesz miala piekna sesje,czego Ci zycze.
Co do stanikow to zalezy mi na takim sklepie,gdzie bede mogla liczyc na profesjonalna pomoc w dobrze rozmiaru.Dzieki Wizazowi dowiedzialam sie,ze od dawna nosze zly rozmiar
dziekuje kochana
jesli chodzi o staniki ... to ja za kazdym razem na wchodze do VS to jakas kobieta podchodzi z pytaniem czy chce zeby mi zmierzyla jaki jest odpowiedni romiar dla mnie ... i przyznam szczerze ze ja tez jeszcze nie tak dawno nosilam zly rozmiar

Cytat:
Napisane przez extramocna Pokaż wiadomość

Zaaaabcia, gratuluję wygrania sesji ślubnej!!!!! ja jestem maniaczką wszelakich zdjęć, więc już sobie wyobrażam Twoją sesję i cieszę się razem z Tobą!! ; )
zastanowiła mnie jedna rzecz: jak to dopiero teraz kupowaliście obrączki? o ile dobrze pamiętam, to jesteście po ślubie cywilnym, więc co zrobiliście w momencie, kiedy sędzia sugeruje nałożenie obrączek? czy na cywilny mieliście inne, a teraz kupiliście nowe? wybacz moją wścibskość, ale ja jestem na bieżąco w temacie ślubnym, w (nie)dalekiej przyszłości też planuję ślub kościelny, więc interesują mnie takie rzeczy... ; )

Po pierwsze gratuluje slubu cywilnego !!
nic sie nie chwalilas wczesniej

Po drugie dziekuje za gratulacje
mam nadzieje ze zdjecia beda robic swietne wrazenie

Jesli natomiast chodzi o obraczki to nie nosimy zadnej
tzn kupilismy sobie na podajze 2 rocznice srebrne ale ja po tym jak zareczylismy sie ja nosze tylko pierscionek zareczynowy ... a TZet nie nosi wogole ... bo twierdzi ze w pracy mu przeszkadza Ale napewno obraczki slubnej mu nie przepuszcze !! Jesli chodzi o to jak zachowal sie sedzia to na poczatku zapytal czy mamy obraczki czy nie ... powiem szczerze ze wszystko bylo tak szybko ze nawet nie pomyslelismy ze potrzebujemy heh my nawet nie mielismy swoich swiadkow tylko 2 panie z offisu podpisalu jako swiadkowe

A wy slub Koscielny planujecie w PL czy tutaj?
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 13:12   #3378
poulette
Wtajemniczenie
 
Avatar poulette
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z sypialni. ;)
Wiadomości: 2 767
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez majeczkabajeczka Pokaż wiadomość
Poulette jaki kkolor garnituru kupiliscie i czemu sie nie podoba twemu mezowi. Ale faktycznie moj maz tez ma czasem takie jazdy. Bardzo czesto cos kupi a potem nie chodzi. A mowia ze kobiety sa niezdecydowane, a tu prosze.........
Ale co tam,garnitur to garnitur, no chyba ze jest naprawde ekstrawagancki
Cytat:
Napisane przez Candy Supcio Pokaż wiadomość
Skoro "modny" i zaplaciliscie za niego "kupe kasy"...to pewnie kupowaliscie w jakims firmowym sklepie?To nie do przyjecia,zeby w ten sposon potraktowac klienta.Poulette,a czy podczas zakupow w tym sklepie ktokolwiek udzielil wam informacji,ze nie przyjmuja zwrotow????
Nie chce sie wierzyc,ze droga firma stosuje taka polityke wb swoich klientow
Byl drogi, ale to nie bylo kupowane w sklepie markowym w sensie, ze tam tylko takie garnitury. Z reszta cena pojecie wzgledne.
Moim zdaniem jak na jakosc ta cena jest duzo za wysoka....
No ale niewazne, w kazdym razie zwrotow nie ma i to tu takie normalne.... Chyba juz sie odzwyczailismy od pewnych rzeczy bedac w USA....

W koncu bedzie go musial ubrac, a wyglada w nim bardzo fajnie, nie wiem co mu nie pasuje, on czasami tak zrzedzi.... jak to chlopy.
Garnitur jest ciemno-szary i taki polyskujacy.

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ja dzisiaj bylam na Bridal Show cos takiego jak Targi Slubne sa w Polsce byli rozni fotografowie , kamerzysci , dekoratorzy sali , kosmetyczki .... 2 zespoly mialy wystep byly tez pokazy sukni slubnych ... a na koniec pan wybral jedna dziewczyne ktora dostala w prezencie dermowa sesje slubna i .........
zgadnijcie kim byla ta dziewczyna ? JAAAAAAAAAAAAAAAA
normalnie w zyciu nic nie wygralam ( no oprocz 20$ w zdrapce )
a tu taka niespodzianka normalnie w szoku bylam hahahahah tylko ze mowie ze jest taki problem ze ja mam slub w Polsce ... ale pan i pani fotograf byli bardzo uprzejmi i powiedzieli ze nie ma problemu i mozemy zrobic sesje narzeczenska albo jak wrocimy z Polski w sukni slubnej no i wlasnie gadalam z TZetem i zrobimy sobie sesje w NYC noca : jupi::j upi:
juz nie moge sie doczekac
Super Zabciu, gratuluje ! Bedziecie mieli piekna pamiatke !

Cytat:
Napisane przez extramocna Pokaż wiadomość
Poulette, gratuluję rozmów w Genewie, bo jeszcze nie miałam okazji i trzymam kciuki za to, żebyście oboje dostali pracę w miejscu, na którym najbardziej Wam zależy!

!
Dziekuje, jeszcze zostal tylko ponad tydzien.
poulette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 17:24   #3379
Rodolphe Lindt
Zadomowienie
 
Avatar Rodolphe Lindt
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraina Niedzwiedzi
Wiadomości: 1 415
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

http://www.youtube.com/watch?v=BRI-A3vakVg

__________________
Haslo mojego matematyka
" Tylko kilkoro z was wykorzysta ten material w przyszlosci, ale ze nie mozemy uczyc kilku studentow to uczymy wszystkich"

Edytowane przez Rodolphe Lindt
Czas edycji: 2009-02-06 o 17:26
Rodolphe Lindt jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-06, 18:50   #3380
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez Rodolphe Lindt Pokaż wiadomość
Typowa reklama Molsona, z wykopem
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 07:07   #3381
poulette
Wtajemniczenie
 
Avatar poulette
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z sypialni. ;)
Wiadomości: 2 767
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez rodolphe lindt Pokaż wiadomość
:d
poulette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 21:23   #3382
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Zaaaabcia-super z tymi zdjeciami
Extramocna-a ile juz nie bylas w Polsce?
Poulette-to musi byc flustrujace z tym brakiem zwrotow w Polsce..


Dziewczyny-ja wczoraj bylam na imprezie z 4 Polkami-w koncu sie jakos zgadalysmy i spotkalysmy sie u jednej z nich w domu.Bylo fajnie-dzisiaj mam kaca
Po tym spotakniu stwierdzialam ze zdziczalam tu na emigracji(brak kontaktu z Polakami,z jezykiem polskim mowionym,brak ogolnie glebszych kontaktow towarzyskich-zreszta wiecie o czym mowie).Caly wieczor praktycznie siedzialam i malo sie odzywalam-one trajkotaly jak szaloneMam nadzieje ze nie pomyslaly ze ze mnie jakis dzikus
Planujemy nastepne spotkanie za miesiac tym razem z naszymi TZ.Mam nadzieje ze wypali

Edytowane przez CzarnyElf
Czas edycji: 2009-02-07 o 21:25
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 20:24   #3383
leleth
Wtajemniczenie
 
Avatar leleth
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: z kanapy
Wiadomości: 2 148
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość


no dokladnie
chyba ich pogielo z ta cena
a my wybralismy z bialego zlota .. z zoltego tez nam sie nie podobaja
tytanowe to te takie lekkie tak?



Dziewczyny a ja dzisiaj bylam na Bridal Show cos takiego jak Targi Slubne sa w Polsce byli rozni fotografowie , kamerzysci , dekoratorzy sali , kosmetyczki .... 2 zespoly mialy wystep byly tez pokazy sukni slubnych ... a na koniec pan wybral jedna dziewczyne ktora dostala w prezencie dermowa sesje slubna i .........
zgadnijcie kim byla ta dziewczyna ? JAAAAAAAAAAAAAAAA
normalnie w zyciu nic nie wygralam ( no oprocz 20$ w zdrapce )
a tu taka niespodzianka normalnie w szoku bylam hahahahah tylko ze mowie ze jest taki problem ze ja mam slub w Polsce ... ale pan i pani fotograf byli bardzo uprzejmi i powiedzieli ze nie ma problemu i mozemy zrobic sesje narzeczenska albo jak wrocimy z Polski w sukni slubnej no i wlasnie gadalam z TZetem i zrobimy sobie sesje w NYC noca : jupi::j upi:
juz nie moge sie doczekac
po pierwsze to gratuluje wygranej teraz zagraj w totka zeby sprawdzic czy szczescie dalej ci dopisuje
a jesli chodzi o obraczki to tytan rzeczywiscie chyba jest lekki ale moja obrazka jest dosyc masywna wiec ciezko mi to stwierdzic.... na pewno nie jest ciezsza od innych moich pierscionkow... nas skusil nietypowy kolor i prostota....a jesli chodzi o biale zloto to musisz uwazac bo ja mam pierscionek zareczynowy wlasnie z bialego zlota i on dziwnie zzolkl... bardzo mozliwe ze da sie go wyczyscic ale w tym momencie w porownaniu z moja obraczka slubna i inna (srebrna) wyglada zdecydowanie najmniej atrakcyjnie..........
__________________
O A N
leleth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 09:06   #3384
poulette
Wtajemniczenie
 
Avatar poulette
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z sypialni. ;)
Wiadomości: 2 767
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

U mnie to samo. Tzn. mam obraczke z bialego zlota, ktora okropnie zzolkla i teraz wyglada malo atrakcyjnie przy pierscionku z platyny.... albo nawet przy zwyklym srebrze.... ja bym doradzala platyne, ale nie wiem jakie sa ceny. Platyna wyglada najladniej.
poulette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 17:05   #3385
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

CzarnyElf, ciesze sie, ze Ci sie udalo spotkac z tymi dziewczynami i tak fajnie poimprezowac Oby nastepna impreza byla jeszcze bardziej udana

Dziewczyny, a co tu tak cicho? Gdzie wszystkie wywialo?

Ja dzisiaj pierwszy raz uslyszalam bardzo fajna piosenke i sie normalnie w niej zakochalam Bardzo fajne slowa i muzyka tez niczego sobie Pasuje akurat na walentynki Dla chetnych podaje link:

http://www.youtube.com/watch?v=iAZhTHPgIZI
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 21:47   #3386
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez schoolcraft Pokaż wiadomość
CzarnyElf, ciesze sie, ze Ci sie udalo spotkac z tymi dziewczynami i tak fajnie poimprezowac Oby nastepna impreza byla jeszcze bardziej udana

Dziewczyny, a co tu tak cicho? Gdzie wszystkie wywialo?

Ja dzisiaj pierwszy raz uslyszalam bardzo fajna piosenke i sie normalnie w niej zakochalam Bardzo fajne slowa i muzyka tez niczego sobie Pasuje akurat na walentynki Dla chetnych podaje link:

http://www.youtube.com/watch?v=iAZhTHPgIZI
Dzieki-fajnie bylo-poczulam sie jak w Polsce


No wlasnie niewiem czemu nikogo tu nie ma?


Swietna ta piosenkaPodoba mi sie

Ja wlasnie wrocilam ze szkolenia-na wolontariuszke ambasadorke na lotnisku-swietnie bylo,w nastepny wtorek tez tam ide i bede na poczatku z kims stala zeby sie oswoic a potem juz sama
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 03:57   #3387
extramocna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 107
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
Po pierwsze gratuluje slubu cywilnego !!
nic sie nie chwalilas wczesniej

Po drugie dziekuje za gratulacje
mam nadzieje ze zdjecia beda robic swietne wrazenie

Jesli natomiast chodzi o obraczki to nie nosimy zadnej
tzn kupilismy sobie na podajze 2 rocznice srebrne ale ja po tym jak zareczylismy sie ja nosze tylko pierscionek zareczynowy ... a TZet nie nosi wogole ... bo twierdzi ze w pracy mu przeszkadza Ale napewno obraczki slubnej mu nie przepuszcze !! Jesli chodzi o to jak zachowal sie sedzia to na poczatku zapytal czy mamy obraczki czy nie ... powiem szczerze ze wszystko bylo tak szybko ze nawet nie pomyslelismy ze potrzebujemy heh my nawet nie mielismy swoich swiadkow tylko 2 panie z offisu podpisalu jako swiadkowe

A wy slub Koscielny planujecie w PL czy tutaj?
dziękuję ; )
pisałam coś tam wcześniej, ale fakt, że dość dawno i tak bez przekonania, bo nie byliśmy pewni, czy to dobry pomysł teraz (ślub w lutym brzmi dość... mroźnie), ale ostatecznie postanowiliśmy, że tak.

Kościelny w Polsce, ale nie wiem kiedy, bo wiem, że będzie sporo załatwiania, co na odległość nie jest łatwe, o czym pewnie sama wiesz... a póki co siedzę tu w papierach... co do moich ulubionych zajęć nie należy; )
extramocna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 04:12   #3388
extramocna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 107
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Extramocna-a ile juz nie bylas w Polsce?
Chyba nie powinnam pisać już, ale tylko, bo nie byłam tylko 7 miesięcy, co w porównaniu z większością osób mieszkających tutaj jest chwilą...
ale bardzo zależało/zależy mi na wizycie, bo moja siostra (jedyna) urodziła dziecko w grudniu. to jej pierwsze dziecko i pierwsze dziecko w rodzinie, więc smutno mi było, że nie mogłam być tam z nią przed i po porodzie i że jeszcze nie widziałam nowego członka mojej rodziny... i na razie nie wiem, kiedy zobaczę... także tak...

a Tobie CzarnyElfie gratuluję spotkania z Polkami i cieszę się razem z Tobą; ) mam nadzieję, że te znajomości przetrwają, czego Ci życzę.
ja obecnie znam tylko 1 rodaczkę, z którą się widuję i 2 inne, które są zapracowane, więc wiem, jak to jest... reszta to znajomi mojego męża... których też wcale nie jest tak wiele...
Pamiętam, że podobnie pisała Ania; ja widzę, że pojawiają się tutaj częściej lub rzadziej osoby z NY, więc może zorganizowalibyśmy kiedyś jakieś spotkanie? ktoś byłby za?
extramocna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 17:19   #3389
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez extramocna Pokaż wiadomość
Chyba nie powinnam pisać już, ale tylko, bo nie byłam tylko 7 miesięcy, co w porównaniu z większością osób mieszkających tutaj jest chwilą...
ale bardzo zależało/zależy mi na wizycie, bo moja siostra (jedyna) urodziła dziecko w grudniu. to jej pierwsze dziecko i pierwsze dziecko w rodzinie, więc smutno mi było, że nie mogłam być tam z nią przed i po porodzie i że jeszcze nie widziałam nowego członka mojej rodziny... i na razie nie wiem, kiedy zobaczę... także tak...

a Tobie CzarnyElfie gratuluję spotkania z Polkami i cieszę się razem z Tobą; ) mam nadzieję, że te znajomości przetrwają, czego Ci życzę.
ja obecnie znam tylko 1 rodaczkę, z którą się widuję i 2 inne, które są zapracowane, więc wiem, jak to jest... reszta to znajomi mojego męża... których też wcale nie jest tak wiele...
Pamiętam, że podobnie pisała Ania; ja widzę, że pojawiają się tutaj częściej lub rzadziej osoby z NY, więc może zorganizowalibyśmy kiedyś jakieś spotkanie? ktoś byłby za?
Rozumiem
Ja bez tesknoty za rodzina i checia jej zobaczenia to moge wytrzymac max 5 miesiecy tak blizej roku to mnie trafia
Kurcze mam nadzieje ze niedlugo zobaczysz sie z siostra i nowym czlonkiem rodziny-ja tez mam 1 siostre i wiem jak to jest kiedy nie mozna sie zobaczyc...

Co do znajomosci-to mam nadzieje ze przetrwaja-chociaz nie obiecuje sobie za wiele-po moich doswiadczeniach tutaj jestem ostrozna..
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 03:02   #3390
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Dziewczyny,

pewnie juz nie pamietacie o tym, co pisalam wczesniej, ale kilka tygodni temu (czy jakos tak) wspominalam, ze 12 lutego cos sie dowiem i jak bedzie dobrze wszystko, to sie Wam pochwale.

A wiec ta wiadomoscia jest to, ze w tym roku po raz drugi zostane mamusia Nie chcialam nic wczesniej mowic, chociaz wiedzialam juz od kilku tygodni. Ale dopiero dzisiaj bylam na pierwszym USG i sie dowiedzialam, ze wszystko przebiega perfekcyjnie, a serduszko dzidziusia bije jak szalone - 144 razy na minute Wiec moge sie oficjalnie pochwalic
Wstepnie due date mam na 4 pazdziernika, ale jeszcze na 100% to nie jest uzgodnione poniewaz wedlug mojego ostatniego okresu wlasnie koncze 8 tydzien ciazy, a wedlug pomiarow z USG dzidzius jest o tydzien mlodszy. Tak wiec za 2 tygodnie bede miala jeszcze jedno USG zeby potwierdzic na 100%, ze dzidziolek rosnie i prawidlowo sie rozwija. Wiec prosze trzymac kciuki mocno mocno

Milego wieczorku
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:42.