W wolnym czasie rzucam szklankami - czyli wspólne picie meliski. Część 2 - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-06, 18:32   #631
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: W wolnym czasie rzucam szklankami - czyli wspólne picie meliski. Część 2

blue bo on nie wie jak Ci pomoc ,nie umie i nie rozumie tego ,.wiec chyba nie warto z nim o tym rozmawiac- lepiej znalesc dobrego terapeute

czego mowisz ze leki Ci org.,wyniszczaly?
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-06, 18:44   #632
euphoriall
Zakorzenienie
 
Avatar euphoriall
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 477
Dot.: W wolnym czasie rzucam szklankami - czyli wspólne picie meliski. Część 2

No właśnie o to chodzi, abyście na spokojnie w czety oczy porozmawiali i to nie rozmowa "w biegu" tylko usiąść, jeden drugiego wysłuchać i na spokojnie się dogadać.


No fakt, pusto coś.
Dawno Suri i Asiczy też nie było, co z nimi?
__________________
I'm an urban animal
One step from a cannibal
euphoriall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-06, 19:05   #633
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: W wolnym czasie rzucam szklankami - czyli wspólne picie meliski. Część 2

Suri ma remont i nie bardzo moze pisac z tego co wiem
witche ,gonke ,vesne gdzies powialo


ja uwazam ze rozmowa ma sens- jesli druga osoba to rozumie albo moze pomoc a tak? to jaki ma sens? on wie co z Blue sie dzieje bo nie raz mu to mowila i chyba swiadomosc ze wie jest najwazniejsza
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-06, 19:14   #634
bluesky00
Rozeznanie
 
Avatar bluesky00
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 628
Dot.: W wolnym czasie rzucam szklankami - czyli wspólne picie meliski. Część 2

Cytat:
Napisane przez Brook Pokaż wiadomość
Suri ma remont i nie bardzo moze pisac z tego co wiem
witche ,gonke ,vesne gdzies powialo


ja uwazam ze rozmowa ma sens- jesli druga osoba to rozumie albo moze pomoc a tak? to jaki ma sens? on wie co z Blue sie dzieje bo nie raz mu to mowila i chyba swiadomosc ze wie jest najwazniejsza
On wie co sie dzieje,tak tak.To na pewno.Ale nie wie jak pomoc..masz racje..W koncu to facet...ech..Jak on ma zalamania,dolki,jakies mysli samobojcze to z nim rozmawiam,probuje do niego dotrzec-a on w tych chwilach woli byc sam....Moze mysli,ze ja tez tak wole?ale nie..bo mowilam mu o tym,ze wole wtedy porozmawiac..
Faceci sa tacy,ze jak nie wiedza co zrobic-poprostu uciekaja...tchorze
__________________
POMAGAM BASI:

[ori_bas]394156[/ori_bas]
bluesky00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-06, 19:16   #635
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: W wolnym czasie rzucam szklankami - czyli wspólne picie meliski. Część 2

Hej hej dziewczynki
Kawa w sumie sama nie wiem co ci napisać, znam ten stan kiedy na widok jedzenia masz mdłości, ja też tak miałam ale było to czasowe i w sumie też spowodowane załamaniem.


Wygrałam dziś zestaw z unimila, tak sie ucieszyłam a baba do mnie , że mam odebrać ten zestaw osobisćie w Nowej Soli, patrzę a to jest 10 godzin jazdy pociągiem odemnie, no i kurcze tak chciałam ten zestaw a tu taki klops, napisałam im czy mogą mi go wysłać jak się nie uda to nie wiem może pojadę, ale też sama się boję, ech ogólnie dziś mam baaaaardzo dobry humorek
black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-06, 19:24   #636
bluesky00
Rozeznanie
 
Avatar bluesky00
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 628
Dot.: W wolnym czasie rzucam szklankami - czyli wspólne picie meliski. Część 2

Cytat:
Napisane przez black-bubu Pokaż wiadomość
Hej hej dziewczynki
Kawa w sumie sama nie wiem co ci napisać, znam ten stan kiedy na widok jedzenia masz mdłości, ja też tak miałam ale było to czasowe i w sumie też spowodowane załamaniem.


Wygrałam dziś zestaw z unimila, tak sie ucieszyłam a baba do mnie , że mam odebrać ten zestaw osobisćie w Nowej Soli, patrzę a to jest 10 godzin jazdy pociągiem odemnie, no i kurcze tak chciałam ten zestaw a tu taki klops, napisałam im czy mogą mi go wysłać jak się nie uda to nie wiem może pojadę, ale też sama się boję, ech ogólnie dziś mam baaaaardzo dobry humorek
Ojej 10godz jazdy?to nie oplaca sie! lepiej zeby Ci to przyslali,napewno maja taka mozliwosc.Nie chce mi sie wierzyc ze nie.Juz mozesz nawet zaproponowac ze pokryjesz koszty wysylki to napewno DUZO tansze-jesli chodzi o kase i Twoj czas....
A co to za zestaw?pochwal sie
__________________
POMAGAM BASI:

[ori_bas]394156[/ori_bas]
bluesky00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-06, 19:29   #637
witchwq
Zakorzenienie
 
Avatar witchwq
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 6 798
Dot.: W wolnym czasie rzucam szklankami - czyli wspólne picie meliski. Część 2

Jestem, jestem.... na razie dochodze do siebie po szoku z tymi biletami do kina (TZ nie rozumie, mam nadzieje, ze chociaz Wy rozumiecie czemu to tak bardzo przezylam)...
Coraz gorzej reaguje na zmiany pogody. Zawsze bylam meteopatka, ale teraz to juz normalnie przesada. Jak jest slonecznie, to ok, ale jak sie tylko zachmurzy, to ja ide spac
Do tego znow kaszle po nocach, nie spie

Blue, tu nie chodzi o to, ze tchorz i ucieka. Chodzi o to, ze zawsze dla osoby z boku bardzo ciezko jest pomoc komus takiemu jak my. A faceci rzadko kiedy rozumieja, ze nalezy po prostu przy nas byc i nawet "potrzymac za reke".

Bubus, widze, ze Tobie tez sie przytrafiaja przygody nagrodowe Sprawdz dokladnie w... nooo.... zasadach konkursu, czy nie bylo zaznaczone, ze tylko odbior osobisty, bo wtedy moga sie po prostu na Ciebie wypiac i przekazac nagrode komus innemu...

Kawcia, trzymaj sie!!! I jedz! Zmuszaj sie, ale choc troszke jedz!
__________________
Windows is now a 64 bit tweak of a 32 bit extension to a 16 bit user interface for an 8 bit operating system based on a 4 bit architecture from a 2 bit company that can't stand 1 bit of competition.

Edytowane przez witchwq
Czas edycji: 2009-04-06 o 19:30
witchwq jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-06, 19:37   #638
bluesky00
Rozeznanie
 
Avatar bluesky00
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 628
Dot.: W wolnym czasie rzucam szklankami - czyli wspólne picie meliski. Część 2

Cytat:
Napisane przez witchwq Pokaż wiadomość
Jestem, jestem.... na razie dochodze do siebie po szoku z tymi biletami do kina (TZ nie rozumie, mam nadzieje, ze chociaz Wy rozumiecie czemu to tak bardzo przezylam)...
Coraz gorzej reaguje na zmiany pogody. Zawsze bylam meteopatka, ale teraz to juz normalnie przesada. Jak jest slonecznie, to ok, ale jak sie tylko zachmurzy, to ja ide spac
Do tego znow kaszle po nocach, nie spie

Blue, tu nie chodzi o to, ze tchorz i ucieka. Chodzi o to, ze zawsze dla osoby z boku bardzo ciezko jest pomoc komus takiemu jak my. A faceci rzadko kiedy rozumieja, ze nalezy po prostu przy nas byc i nawet "potrzymac za reke".

Bubus, widze, ze Tobie tez sie przytrafiaja przygody nagrodowe Sprawdz dokladnie w... nooo.... zasadach konkursu, czy nie bylo zaznaczone, ze tylko odbior osobisty, bo wtedy moga sie po prostu na Ciebie wypiac i przekazac nagrode komus innemu...

Kawcia, trzymaj sie!!! I jedz! Zmuszaj sie, ale choc troszke jedz!


Oooooo!!!witcha wrocila!!!aaa!!:jup i::jupi :

Masz racje-oni tacy sa...my jestesmy takie jakie jestesmy...ech..inne
...ale nie znaczy,ze gorsze

I doskonale Cie rozumiem jesli chodzi o te bilety..mialas nadzieje,ze jednak jakos rodzinnie spedzicie dzionek...ze pojdziecie wspolnie do kina,wreszcie pobedziecie RAZEM,a tutaj taka sytuacja....i zawod...bo jednak od Ciebie troche drogi to jest.........a na benzyne wydalabys wiecej niz impreza warta zachodu...

Dlatego dziewczynki patrzcie na to GDZIE,JAK,KIEDY
Ja tam nie biore udzialu w konkursach,bo nie wiem gdzie,nie wiem jak,nie wiem kiedy
ach...zycie...
__________________
POMAGAM BASI:

[ori_bas]394156[/ori_bas]
bluesky00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-06, 20:18   #639
witchwq
Zakorzenienie
 
Avatar witchwq
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 6 798
Dot.: W wolnym czasie rzucam szklankami - czyli wspólne picie meliski. Część 2

Cytat:
Napisane przez bluesky00 Pokaż wiadomość
Oooooo!!!witcha wrocila!!!aaa!!:jup i::jupi :

Masz racje-oni tacy sa...my jestesmy takie jakie jestesmy...ech..inne
...ale nie znaczy,ze gorsze

I doskonale Cie rozumiem jesli chodzi o te bilety..mialas nadzieje,ze jednak jakos rodzinnie spedzicie dzionek...ze pojdziecie wspolnie do kina,wreszcie pobedziecie RAZEM,a tutaj taka sytuacja....i zawod...bo jednak od Ciebie troche drogi to jest.........a na benzyne wydalabys wiecej niz impreza warta zachodu...

Dlatego dziewczynki patrzcie na to GDZIE,JAK,KIEDY
Ja tam nie biore udzialu w konkursach,bo nie wiem gdzie,nie wiem jak,nie wiem kiedy
ach...zycie...
noooo trzeba czytac dokladnie zasady konkursow, zeby sobie kuku nie narobic

i pewnie, ze nie jestesmy gorsze, po prostu inne i tyle

w tym tygodniu wygralam jeszcze 2 kupony po 5 funtow kazdy do sklepu internetowego Esprit (ale minimalne zamowienie 15 funtow i kuponow nie wolno laczyc, wiec to w sumie zadna wygrana) i podroznej wielkosci zestaw do mycia buzi Liz Earle.
__________________
Windows is now a 64 bit tweak of a 32 bit extension to a 16 bit user interface for an 8 bit operating system based on a 4 bit architecture from a 2 bit company that can't stand 1 bit of competition.
witchwq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-06, 20:26   #640
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: W wolnym czasie rzucam szklankami - czyli wspólne picie meliski. Część 2

ja nawet nie wiem czy tam zasady były bo to smsowy, tylko ze własnie nie napisali, napisałam im że odebrać nie mogę, zobaczymy co odpisza Zestaw wiem , że nakladka była gumki i nie wiem czy jakiś żel też czy nie ale kurcze miałam ochotę na tą nakładkę

A wicza pojechałas w końcu do tego kina?

Edytowane przez black-bubu
Czas edycji: 2009-04-06 o 20:29
black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-06, 20:29   #641
witchwq
Zakorzenienie
 
Avatar witchwq
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 6 798
Dot.: W wolnym czasie rzucam szklankami - czyli wspólne picie meliski. Część 2

Cytat:
Napisane przez black-bubu Pokaż wiadomość
ja nawet nie wiem czy tam zasady były bo to smsowy, tylko ze własnie nie napisali, napisałam im że odebrać nie mogę, zobaczymy co odpisza Zestaw wiem , że nakladka była gumki i nie wiem czy jakiś żel też czy nie ale kurcze miałam ochotę na tą nakładkę
te nakladki to przereklamowane saaaaa.... mialam ta z durexa i .... do niczego byla... zreszta to nie tylko moje zdanie - na seksie wiele jest podobnych opini....

a z tym kinem to nawet nie zartuj... na benzyne by mi wyszlo z jakies 100 funtow, plus jeszcze jakis obiad po drodze... no i caluski dzien w aucie, w korkach, bo to niedziela... daj spokoj... pewnie ze nie pojechalismy... poza tym, bilety byly tylko dwa, a nas czworo... samych dzieci do kina nie puscilibysmy, a w innej konfiguracji to ktores z dzieci byloby poszkodowane, czyli zabawa ogolnie nie warta zachodu...
__________________
Windows is now a 64 bit tweak of a 32 bit extension to a 16 bit user interface for an 8 bit operating system based on a 4 bit architecture from a 2 bit company that can't stand 1 bit of competition.

Edytowane przez witchwq
Czas edycji: 2009-04-06 o 20:32
witchwq jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-06, 20:53   #642
bluesky00
Rozeznanie
 
Avatar bluesky00
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 628
Dot.: W wolnym czasie rzucam szklankami - czyli wspólne picie meliski. Część 2

Cytat:
Napisane przez witchwq Pokaż wiadomość
te nakladki to przereklamowane saaaaa.... mialam ta z durexa i .... do niczego byla... zreszta to nie tylko moje zdanie - na seksie wiele jest podobnych opini....

a z tym kinem to nawet nie zartuj... na benzyne by mi wyszlo z jakies 100 funtow, plus jeszcze jakis obiad po drodze... no i caluski dzien w aucie, w korkach, bo to niedziela... daj spokoj... pewnie ze nie pojechalismy... poza tym, bilety byly tylko dwa, a nas czworo... samych dzieci do kina nie puscilibysmy, a w innej konfiguracji to ktores z dzieci byloby poszkodowane, czyli zabawa ogolnie nie warta zachodu...
Ojej to faktycznie kompletnie bez sensu bylby ten wyjazd...
Ech..
__________________
POMAGAM BASI:

[ori_bas]394156[/ori_bas]
bluesky00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-06, 20:53   #643
witchwq
Zakorzenienie
 
Avatar witchwq
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 6 798
Dot.: W wolnym czasie rzucam szklankami - czyli wspólne picie meliski. Część 2

Cytat:
Napisane przez bluesky00 Pokaż wiadomość
Ojej to faktycznie kompletnie bez sensu bylby ten wyjazd...
Ech..
nom
__________________
Windows is now a 64 bit tweak of a 32 bit extension to a 16 bit user interface for an 8 bit operating system based on a 4 bit architecture from a 2 bit company that can't stand 1 bit of competition.
witchwq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-06, 21:06   #644
bluesky00
Rozeznanie
 
Avatar bluesky00
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 628
Dot.: W wolnym czasie rzucam szklankami - czyli wspólne picie meliski. Część 2

Coraz czesciej to zycie jest bez NAJMNIEJSZEGO SENSU.... po prostu ... wstaje rano....budze sie..i czuje TOTALNY bol istnienia...przy czym-na kazdym kroku odnosze wrazenie,ze jestem traktowana jak pasozyt bo jem,uzywam prad...a nie place...
Do tego PIERWSZY raz od 7 miesiecy,kiedy to SAMA oplacalam sobie studia..zabraklo mi 100zl...bo oszczednosci sie skonczyly.....Kochani rodzice musza dolozyc mi do szkoly.....jakie to upokorzenie dla mnie

Beznadziejna jestem....
__________________
POMAGAM BASI:

[ori_bas]394156[/ori_bas]
bluesky00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-06, 21:19   #645
witchwq
Zakorzenienie
 
Avatar witchwq
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 6 798
Dot.: W wolnym czasie rzucam szklankami - czyli wspólne picie meliski. Część 2

Cytat:
Napisane przez bluesky00 Pokaż wiadomość
Coraz czesciej to zycie jest bez NAJMNIEJSZEGO SENSU.... po prostu ... wstaje rano....budze sie..i czuje TOTALNY bol istnienia...przy czym-na kazdym kroku odnosze wrazenie,ze jestem traktowana jak pasozyt bo jem,uzywam prad...a nie place...
Do tego PIERWSZY raz od 7 miesiecy,kiedy to SAMA oplacalam sobie studia..zabraklo mi 100zl...bo oszczednosci sie skonczyly.....Kochani rodzice musza dolozyc mi do szkoly.....jakie to upokorzenie dla mnie

Beznadziejna jestem....
__________________
Windows is now a 64 bit tweak of a 32 bit extension to a 16 bit user interface for an 8 bit operating system based on a 4 bit architecture from a 2 bit company that can't stand 1 bit of competition.
witchwq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-06, 21:25   #646
bluesky00
Rozeznanie
 
Avatar bluesky00
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 628
Dot.: W wolnym czasie rzucam szklankami - czyli wspólne picie meliski. Część 2

Cytat:
Napisane przez witchwq Pokaż wiadomość
Dziekuje
__________________
POMAGAM BASI:

[ori_bas]394156[/ori_bas]
bluesky00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-06, 22:27   #647
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: W wolnym czasie rzucam szklankami - czyli wspólne picie meliski. Część 2

nie wiem czy cie to blu pocieszy bo ja tez nie raz slysze ze jestem pasozyt i sama tak sie czuje
ale mi moje zycie tak wisi juz kolo d.. ze sobie mysle" chcieliscie mnie na swiat " to placcie ja sie na niego nie pchalam i jakbym tylko potrafila juz by mnie tu nie bylo...
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-06, 22:44   #648
bluesky00
Rozeznanie
 
Avatar bluesky00
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 628
Dot.: W wolnym czasie rzucam szklankami - czyli wspólne picie meliski. Część 2

Cytat:
Napisane przez Brook Pokaż wiadomość
nie wiem czy cie to blu pocieszy bo ja tez nie raz slysze ze jestem pasozyt i sama tak sie czuje
ale mi moje zycie tak wisi juz kolo d.. ze sobie mysle" chcieliscie mnie na swiat " to placcie ja sie na niego nie pchalam i jakbym tylko potrafila juz by mnie tu nie bylo...
Wiem kochana,wiem..ile razy czytalam jakie przykrosci Ci wyrzadzaja:/
Ech..tez tak BARDZO CZESTO mysle...ze gdybym tylko miala na tyle sily zeby przyczynic sie do tego aby odejsc... bo non stop kop w dupsko...
Nawet nie zdazysz sie podniesc i kolejny..
__________________
POMAGAM BASI:

[ori_bas]394156[/ori_bas]
bluesky00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-06, 23:16   #649
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: W wolnym czasie rzucam szklankami - czyli wspólne picie meliski. Część 2

tylko moi rodzice mowiac takie rzeczy chca mnie zmotywowac do dzialania zeby bylo smieszniej wlasciwie to matka ma taki niewparzony jezyk
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-06, 23:27   #650
m0niSk4
Zadomowienie
 
Avatar m0niSk4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 656
Dot.: W wolnym czasie rzucam szklankami - czyli wspólne picie meliski. Część 2

Witam!

Chyba muszę się do Was przyłączyć... Mogę?

Rzucanie szklankami w moim przypadku to codzienność...



Cytat:
Napisane przez Brook Pokaż wiadomość
nie wiem czy cie to blu pocieszy bo ja tez nie raz slysze ze jestem pasozyt i sama tak sie czuje
ale mi moje zycie tak wisi juz kolo d.. ze sobie mysle" chcieliscie mnie na swiat " to placcie ja sie na niego nie pchalam i jakbym tylko potrafila juz by mnie tu nie bylo...
Ja to nie raz już musiałam powtarzać moim rodzicom

Moja matka wiecznie uważa, że ja nic nie robię i całymi dniami siedzę w domu...

Jeśli studiowanie dziennie prawa, praca jako barmanka, i jeżdżenie konno sportowo to nic nie robienie to ja już nie wiem, jak musi wyglądać człowiek co "coś" robi... Bo bywa i tak, że jestem po 24h na nogach Ale ja nic nie robię....

Dlatego don`t worry... nie jesteś sama
__________________


Chcę się obudzić, stanąć na szczycie, krzyczeć
Chcę czuć życie,
Chcę czuć luz, by móc krzyczeć,
Nigdy nie zasnąć, czuć serca bicie... !!



m0niSk4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-07, 00:24   #651
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: W wolnym czasie rzucam szklankami - czyli wspólne picie meliski. Część 2

wow ale ty cos robisz a ja nic kompletnie
kurcze tez jezdzilam konno ale sportowo to moglam pomarzyc bez dobrego konia ...i talentu
wiec jezdzilam raczej mocno rekreacyjnie majac nadzieje na spoty przy sprzyjajacych warunkach
skaczesz czy ujezdzenie?
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-07, 07:12   #652
vesna84
Zakorzenienie
 
Avatar vesna84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 734
Dot.: W wolnym czasie rzucam szklankami - czyli wspólne picie meliski. Część 2

hej kobiety!!!

blu nie zamartwiaj się tak... rozumiem Cie doskonale, jeszcze jakieś kilka miesięcy temu sama ledwo z łóżka się zwlekałam
ból istnienia jak to nazywasz pzeszywał całe moje ciało...to było nie do zniesienia
poszlam na terapie, zażywałam leki. jest lepiej. może nie tak jakbym chciała żeby było, ale widac poprawę.
vesna84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-07, 09:10   #653
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: W wolnym czasie rzucam szklankami - czyli wspólne picie meliski. Część 2

też swego czasu jeździłam długo i namiętanie, ale to było w stylu rok jeżdże , a rok nie bo nie mam możliwości i po roku nie jeżdżenia podchodziłam do konia tak się patrzyłam i - ale duże to bydle, ostatnio mniejsze było , hmmmmm jak się na to wsiadało-
black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-07, 10:07   #654
vesna84
Zakorzenienie
 
Avatar vesna84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 734
Dot.: W wolnym czasie rzucam szklankami - czyli wspólne picie meliski. Część 2

uuuu, widzę że tu same kowbojki
vesna84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-07, 11:32   #655
KawaMarcepanowa
Zakorzenienie
 
Avatar KawaMarcepanowa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 306
Dot.: W wolnym czasie rzucam szklankami - czyli wspólne picie meliski. Część 2

Dziewczyny, ale ja się nie odchudzam, usłyszałam od ojca że jeszcze nastanie taki czas, że będę szukać jedzenia po śmietniku i żebym się cieszyła że oni mi jeść dają.
Więc ułatwiam im zadanie i nie jem ich cennego jedzenia
tyle

dla was, nie mam teraz czasu przeczytać wszystkiego.
KawaMarcepanowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-07, 12:30   #656
vesna84
Zakorzenienie
 
Avatar vesna84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 734
Dot.: W wolnym czasie rzucam szklankami - czyli wspólne picie meliski. Część 2

Cytat:
Napisane przez KawaMarcepanowa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ale ja się nie odchudzam, usłyszałam od ojca że jeszcze nastanie taki czas, że będę szukać jedzenia po śmietniku i żebym się cieszyła że oni mi jeść dają.
Więc ułatwiam im zadanie i nie jem ich cennego jedzenia
tyle

dla was, nie mam teraz czasu przeczytać wszystkiego.
ja takie teksty też słysze niestety....
szczególnie jak wybrzydzam, albo dokładnie nie zjem w s z y s t k i e g o z talerza

mój tata uważa, że jak nie zjem jakiegos posiłku, to od razu w anoreksje wpadłam...ok jakis rok temu miałam z tym proble, zreszta wiecie....przez tą depresje i nerwice wazyłam już 45kg...i podobało mi sie to.
teraz przytyłam waże 53kg, a on dalej swoje
vesna84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-07, 13:52   #657
bluesky00
Rozeznanie
 
Avatar bluesky00
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 628
Dot.: W wolnym czasie rzucam szklankami - czyli wspólne picie meliski. Część 2

Cytat:
Napisane przez vesna84 Pokaż wiadomość
ja takie teksty też słysze niestety....
szczególnie jak wybrzydzam, albo dokładnie nie zjem w s z y s t k i e g o z talerza

mój tata uważa, że jak nie zjem jakiegos posiłku, to od razu w anoreksje wpadłam...ok jakis rok temu miałam z tym proble, zreszta wiecie....przez tą depresje i nerwice wazyłam już 45kg...i podobało mi sie to.
teraz przytyłam waże 53kg, a on dalej swoje
Oooo tak klękaj na kolana teraz i DZIEKUJ cale zycie za to,ze oni Ci jesc daja..matko..Ci 'rodzice' sa jacys...Wrr..ja odkrylam jakies 2 lata temu,ze jestem DDD -dziecko z rodziny dysfunkcyjnej..a do przypadkowo..przez kolege..bo zaczal mi sie zwierzac,mowic jaka to jego matka jest toksyczna..i wszystkie rzeczy jakie o niej mowil-idealnie pasowaly do mojej...Dowiedzialam sie tez,ze jezdzil na jakies terapie,mittingi..doszlo do tego,ze swieta Bozego Narodzenia nie spedzal z 'rodzina' tylko z tymi ludzmi ze spotkan..
A z ciekawosci wpisalam co to jest DDD -i idealnie pasowalo to do mojej ukochanej mamusi
Jak pozniej okazalo sie,nerwica,moje fobie i inne udziwnienia jakie sie mnie czepily i odczepic sie nie moga..mimo ze wystepuja juz 4 lata...i wystepowaly w dziecinstwie,ale jakos nikt na to uwagi nie zwracal...wziely sie z tego,ze moja mamusia od malego wpajala mi,ze jestem gorsza od innych..zreszta-robi to do dzis dnia
__________________
POMAGAM BASI:

[ori_bas]394156[/ori_bas]
bluesky00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-07, 19:29   #658
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: W wolnym czasie rzucam szklankami - czyli wspólne picie meliski. Część 2

wczoraj miałam dobry humor a dziś mam doła, wygrałam te bilety do kina i pytałam wszystkich znajomych czy pójdą ze mną, bo to podwójna wejściówka, ale nikt ze mną nie chce iść , były też nie da rady i zostałam na lodzie, normalnie w weekedn siedziałam sama przed laptopem, mimo, że umówiłam się z koleżanką do kina, to mnie olała, z nikim się nie spotykam, czuję się zupełnie osamotniona.

Z tymDDD i moją mamą to też jest dosyć dużo prawdy, ciekawe blue, też poszukam dokładniej na googlach.
black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-07, 19:58   #659
intransitive
Wtajemniczenie
 
Avatar intransitive
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 769
Dot.: W wolnym czasie rzucam szklankami - czyli wspólne picie meliski. Część 2

a moja matka jest DDD a ja jestem DDA. Hah. Dlatego nie chcę dzieci mieć bo jeszcze wyjdzie jakieś ABC czy co
bubu - a czemu sama nie pojdziesz? badz niezalezna kobitką
__________________
intransitive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-07, 20:42   #660
bluesky00
Rozeznanie
 
Avatar bluesky00
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 628
Dot.: W wolnym czasie rzucam szklankami - czyli wspólne picie meliski. Część 2

Cytat:
Napisane przez intransitive Pokaż wiadomość
a moja matka jest DDD a ja jestem DDA. Hah. Dlatego nie chcę dzieci mieć bo jeszcze wyjdzie jakieś ABC czy co
bubu - a czemu sama nie pojdziesz? badz niezalezna kobitką
Haha Ty to masz pomysly z tym ABC
Ja bylam przez krotki czas DDA.......jakies pol roku-pozniej kochani rodzice zmadrzeli
__________________
POMAGAM BASI:

[ori_bas]394156[/ori_bas]
bluesky00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:27.