Michaelowa Nibylandia - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-26, 21:04   #271
almondfairy
seriously? no.
 
Avatar almondfairy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 004
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Cytat:
Napisane przez garfieldek Pokaż wiadomość
Moze dlatego, ze przeraza ich fakt, ze takze i ludzi slawnych dosiega smierc?
sławny nie znaczy nieśmiertelny

mnie w tej całej fali rozpaczy denerwuje tylko to, że teraz z półek w empikach i innych sklepach muzycznych zaczną znikać płyty Michaela... dlaczego ludzie zwykle przypominają sobie, że kogoś kochają (tu akurat chodzi o muzykę), gdy ten ktoś umiera
__________________

książki
ubrania
almondfairy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 21:06   #272
KawaMarcepanowa
Zakorzenienie
 
Avatar KawaMarcepanowa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 306
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Takiego nie adekwatnego, żeby nie powiedzieć dosadniej, porównania chyba w życiu nie słyszałam
KawaMarcepanowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 21:08   #273
garfieldek
Zakorzenienie
 
Avatar garfieldek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: puszka po Pepsi ;>
Wiadomości: 21 373
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Cytat:
Napisane przez almondfairy Pokaż wiadomość
sławny nie znaczy nieśmiertelny

mnie w tej całej fali rozpaczy denerwuje tylko to, że teraz z półek w empikach i innych sklepach muzycznych zaczną znikać płyty Michaela... dlaczego ludzie zwykle przypominają sobie, że kogoś kochają (tu akurat chodzi o muzykę), gdy ten ktoś umiera
No ja to akurat wiem, moze co do niektorych to nie dociera...
__________________
PM2014


Wymianka
garfieldek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 21:14   #274
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Cytat:
Napisane przez almondfairy Pokaż wiadomość
sławny nie znaczy nieśmiertelny

mnie w tej całej fali rozpaczy denerwuje tylko to, że teraz z półek w empikach i innych sklepach muzycznych zaczną znikać płyty Michaela... dlaczego ludzie zwykle przypominają sobie, że kogoś kochają (tu akurat chodzi o muzykę), gdy ten ktoś umiera
myślę, że płytę kupią ci, którzy będą chcieli mieć pamiątkę a nie ci, którzy nie interesowali się nigdy jego muzyką.

Edytowane przez madie
Czas edycji: 2009-06-26 o 21:15
madie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 21:16   #275
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Cytat:
Napisane przez almondfairy Pokaż wiadomość
sławny nie znaczy nieśmiertelny

mnie w tej całej fali rozpaczy denerwuje tylko to, że teraz z półek w empikach i innych sklepach muzycznych zaczną znikać płyty Michaela... dlaczego ludzie zwykle przypominają sobie, że kogoś kochają (tu akurat chodzi o muzykę), gdy ten ktoś umiera
Taka już najwidoczniej ludzka natura, podobnie w przypadku śmierci papieża nagle kościoły byly zapełnione, jakieś marsze organizowano, pokolenie JPII, jakieś msze kibiców ...

---------- Dopisano o 22:16 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------

Cytat:
Napisane przez madie Pokaż wiadomość
myślę, że płytę kupią ci, którzy będą chcieli mieć pamiątkę a nie ci, którzy nie interesowali się nigdy jego muzyką.
Racja ...
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 21:16   #276
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Odeszła legenda, ikona muzyki pop. Nie prawda, że już dawno się skończył.
Kończą się gwiazdki 1 czy 2 piosenek, takie które niczym nie wyróżniają się spośród innych i których za chwile nikt nie będzie pamiętał.
Jego fenomen polegał na tym, że wniósł coś nowego do muzyki, inspirował, inspiruje i będzie nadal inspirować innych artystów. Na tym polega właśnie jego wielkość,że będzie żyw po śmierci dzięki swojemu dorobkowi artystycznemu.

Co do jego życia prywatnego, to nie ma mu czego zazdrościć. Ludzie widzą sławę, duże pieniądze,bogactwo, ale nie zauważają też drugiej, ciemnej strony jego życia.
Michael nie miał w ogóle dzieciństwa. Bardzo wcześnie zaczął swoją karierę bo wieku 6 - 7 lat ( a więc wtedy kiedy jego rówieśnicy idą do szkoły).
Nie miał też oparcia w najbliższych, zwłaszcza w despotycznym ojcu. To wszystko niestety odcisnęło bardzo duże piętno na jego psychice i dorosłym życiu. Rekompensował sobie brak dzieciństwa, realizował marzenia z dzieciństwa. Niby dorosły, a był jak dziecko, co wielu z jego towarzystwa na pewno wykorzystywało.
Operacje plastyczne z pewnością jakieś przechodził, efekt głębokich kompleksów i dążenia za wszelka cenę do ideału. W środowisku show bizensu nic szczególnego jednak.
Lekarze , którzy je przeprowadzali wg mnie powinni siedzieć za to co mu zrobili z twarzą.
W zarzuty o rzekomej pedofilii nie wierzę, zresztą został uniewinniony.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 21:18   #277
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
Odeszła legenda, ikona muzyki pop. Nie prawda, że już dawno się skończył.
Kończą się gwiazdki 1 czy 2 piosenek, takie które niczym nie wyróżniają się spośród innych i których za chwile nikt nie będzie pamiętał.
Jego fenomen polegał na tym, że wniósł coś nowego do muzyki, inspirował, inspiruje i będzie nadal inspirować innych artystów. Na tym polega właśnie jego wielkość,że będzie żyw po śmierci dzięki swojemu dorobkowi artystycznemu.

Co do jego życia prywatnego, to nie ma mu czego zazdrościć. Ludzie widzą sławę, duże pieniądze,bogactwo, ale nie zauważają też drugiej, ciemnej strony jego życia.
Michael nie miał w ogóle dzieciństwa. Bardzo wcześnie zaczął swoją karierę bo wieku 6 - 7 lat ( a więc wtedy kiedy jego rówieśnicy idą do szkoły).
Nie miał też oparcia w najbliższych, zwłaszcza w despotycznym ojcu. To wszystko niestety odcisnęło bardzo duże piętno na jego psychice i dorosłym życiu. Rekompensował sobie brak dzieciństwa, realizował marzenia z dzieciństwa. Niby dorosły, a był jak dziecko, co wielu z jego towarzystwa na pewno wykorzystywało.
Operacje plastyczne z pewnością jakieś przechodził, efekt głębokich kompleksów i dążenia za wszelka cenę do ideału. W środowisku show bizensu nic szczególnego jednak.
Lekarze , którzy je przeprowadzali wg mnie powinni siedzieć za to co mu zrobili z twarzą.
W zarzuty o rzekomej pedofilii nie wierzę, zresztą został uniewinniony.
Wyjełaś mi to z ust ... Nic dodać, nic ująć
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-26, 21:23   #278
almondfairy
seriously? no.
 
Avatar almondfairy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 004
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Cytat:
Napisane przez madie Pokaż wiadomość
myślę, że płytę kupią ci, którzy będą chcieli mieć pamiątkę a nie ci, którzy nie interesowali się nigdy jego muzyką.
nie twierdzę, że ci ludzie w ogóle nie interesowali się jego muzyką. dziwi natomiast to, że tejże płyty nie kupili wcześniej skoro kochają jego muzykę

Cytat:
Napisane przez Lady in Blue Pokaż wiadomość
Taka już najwidoczniej ludzka natura, podobnie w przypadku śmierci papieża nagle kościoły byly zapełnione, jakieś marsze organizowano, pokolenie JPII, jakieś msze kibiców ...
dokładnie. taka sama sytuacja była w momencie śmierci Papieża. nagle z półek w księgarniach zniknęły wszystkie jego książki...
__________________

książki
ubrania
almondfairy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 21:25   #279
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Ja tego nie rozumiem. W sumie co on takiego złego zrobił w życiu, że trzeba go teraz oczerniać, albo wypowiadać w stylu "a ja po nim nie płaczę". A juz kompletnie nie rozumiem porównania do Hitlera. Gdzie mu do Hitlera? Typowe polaczkostwo po prostu, byle powiedzieć o kims źle i sie poczuć lepiej... człowiek był zagubiony, zdziwaczały, wyglądał porażająco przez swoje operacje plastyczne, ale nic nikomu nie zrobił. Nawet jesli istnieje kwestia pedofilistwa, to i tak sąd go uniewinnił, więc nie można tego uznać za pewnik, że uprawiał seks z dziećmi. Dlaczego więc niektórzy z was uważają, że należy sie o nim wypowiadać lekceważąco? Czy chodzi tylko o pokazanie "a ja jestem inny od tego wyjącego w rozpaczy motłochu" czy jak? Tym bardziej nie rozumiem, jak można wypowiadać się i jednocześnie zaznaczać, że ma się ten temat w "zadku". Jesli mi cos jest obojetne to nie będę poswięcać czasu na pisanie o tym.

Ciekawa jest takze postawa pt. "no ja naprawdę nie widzę powodu by po nim płakać". Co za durnowaty sposób myslenia. Ciekawe czy te osoby widząc pogrzeb i pogrązoną w smutku rodzine i przyjaciół, na siłe udowadniaja żałobnikom, ż enie ma co płakać, bo tylu ludzi umiera. Co za nietakt! To fakt, że ie wszyscy muszą czuc smutek po śmierci MJ, ale większość jednak to przeżywa z najróżniejszych powodów i należy ten smutek uszanować, a nie na siłę wciskać swoje poglądy i zapatrywania.



Acha... jesli chodzi o tworczość Jacksona z ostatnich lat z innymi gwiazdami to oto jest jeden przykład:
http://www.youtube.com/watch?v=F1iM9mMiiNI
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.




Edytowane przez Shemreolin
Czas edycji: 2009-06-26 o 21:29
Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 21:30   #280
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Shemreolin - brawo
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 21:33   #281
0Nightangel0
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 105
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

z jednej strony dzieci straciły ojca ale z drugiej może przynajmniej zacznie się dla nich normalne życie.... bo to całe chodzenie w maskach zasłanianie twarzy było dla mnie chore...
0Nightangel0 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-26, 21:35   #282
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Cytat:
Napisane przez almondfairy Pokaż wiadomość
nie twierdzę, że ci ludzie w ogóle nie interesowali się jego muzyką. dziwi natomiast to, że tejże płyty nie kupili wcześniej skoro kochają jego muzykę


Muzyka Jacko była ważna dla mnie przez sporą część życia. Potem (tak jak napisałam wcześniej) zaczęłam słuchać innej muzyki a Michael zdawał się być tym, kto przeżyje i mnie, że będzie zawsze. Nie muszę jeździć na koncerty, kupować każdą gazetę z Michaelem i prowadzić bloga na temat mojej miłości do niego by teraz mieć prawo do nazywania się jego fanką.Teraz czuję, że coś straciłam. Był znaczną częścią mojego życia, dorastania.I czy to znaczy, że nagle sobie przypomniałam???
Mam stare kasety, nagrania ściągane z internetu a z wielką chęcią pójdę do sklepu kupić na pamiątkę płyty z muzyką czy teledyskami (mam nadzieję, że będzie taka możliwość).

Edytowane przez madie
Czas edycji: 2009-06-26 o 21:44
madie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 21:36   #283
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Cytat:
Napisane przez 0Nightangel0 Pokaż wiadomość
z jednej strony dzieci straciły ojca ale z drugiej może przynajmniej zacznie się dla nich normalne życie.... bo to całe chodzenie w maskach zasłanianie twarzy było dla mnie chore...
Podobno ojciec MJ ma się nimi zając, ale z tego co teraz słyszałam to biologiczna matka pierwszej dwójki dzieci. Wątpię, żeby te dzieci miały spokój w najbliższym czasie, sprawa spadkowa itp, dziennikarze będą za nimi latać ...
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać


Edytowane przez Lady in Blue
Czas edycji: 2009-06-26 o 21:38
Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 21:43   #284
0Nightangel0
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 105
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Cytat:
Napisane przez Lady in Blue Pokaż wiadomość
Podobno ojciec MJ ma się nimi zając, ale z tego co teraz słyszałam to biologiczna matka pierwszej dwójki dzieci. Wątpię, żeby te dzieci miały spokój w najbliższym czasie, sprawa spadkowa itp, dziennikarze będą za nimi latać ...
w najbliższym czasie nie, poza tym jaki by nie był to ich ojciec więc pewnie im strasznie ciężko, ale potem uważam że będą miały lepsze życie....
0Nightangel0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 21:45   #285
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

może i będą miały lepsze życie, byle by sie nimi nie zajął wyrodny dziadziuś, który zniszczył życie ich ojcu...
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 21:47   #286
KawaMarcepanowa
Zakorzenienie
 
Avatar KawaMarcepanowa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 306
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

jak trafią pod skrzydła ojca Michaela to raczej nie będą miały za fajnie... Mam nadzieję że trafią jednak do matki.
KawaMarcepanowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 21:51   #287
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Cytat:
Napisane przez KawaMarcepanowa Pokaż wiadomość
jak trafią pod skrzydła ojca Michaela to raczej nie będą miały za fajnie... Mam nadzieję że trafią jednak do matki.
No ale ta matka zrzekła się praw, więc dobrze to o niej nie świadczy

Jedyną normalną osobą wydaje mi się siostra Michael'a - Janet
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 21:59   #288
Hvid
Zakorzenienie
 
Avatar Hvid
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Chirugdzy plastyczni zajmujacy sie zabiegami kosmetycznymi, w wiekszosci jawia mi sie jako hieny nie zaslugujace na miano lekarzy.

Co nie zmienia faktu, ze to nie zwalnia Jacksona z odpowiedzialnosci za samego siebie. Rozumiem ze mial fatalne dziecinstwo, ale do jasnej anielki, dlaczego z idoli zdejmuje sie wszelka odpowiedzialnosc? Kazdy w okolo jest winny, tylko nie ta osoba. Tak samo jest z Cobainem - cpal przez otoczenie itd. To, ze to okropne do czego Jacksona doprowadzily te operacje sie oczywiscie zgadza.
Nie zwalnia go z odpowiedzialnosci, ale w tym przypadku jest jeszcze wlasnie ta druga strona i podstawowa zasada - primum non nocere.
Hvid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 22:04   #289
marmi
Raczkowanie
 
Avatar marmi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 359
GG do marmi
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Cytat:
Napisane przez Shemreolin Pokaż wiadomość
Ja tego nie rozumiem. W sumie co on takiego złego zrobił w życiu, że trzeba go teraz oczerniać, albo wypowiadać w stylu "a ja po nim nie płaczę". A juz kompletnie nie rozumiem porównania do Hitlera. Gdzie mu do Hitlera? Typowe polaczkostwo po prostu, byle powiedzieć o kims źle i sie poczuć lepiej... człowiek był zagubiony, zdziwaczały, wyglądał porażająco przez swoje operacje plastyczne, ale nic nikomu nie zrobił. Nawet jesli istnieje kwestia pedofilistwa, to i tak sąd go uniewinnił, więc nie można tego uznać za pewnik, że uprawiał seks z dziećmi. Dlaczego więc niektórzy z was uważają, że należy sie o nim wypowiadać lekceważąco? Czy chodzi tylko o pokazanie "a ja jestem inny od tego wyjącego w rozpaczy motłochu" czy jak? Tym bardziej nie rozumiem, jak można wypowiadać się i jednocześnie zaznaczać, że ma się ten temat w "zadku". Jesli mi cos jest obojetne to nie będę poswięcać czasu na pisanie o tym.

Ciekawa jest takze postawa pt. "no ja naprawdę nie widzę powodu by po nim płakać". Co za durnowaty sposób myslenia. Ciekawe czy te osoby widząc pogrzeb i pogrązoną w smutku rodzine i przyjaciół, na siłe udowadniaja żałobnikom, ż enie ma co płakać, bo tylu ludzi umiera. Co za nietakt! To fakt, że ie wszyscy muszą czuc smutek po śmierci MJ, ale większość jednak to przeżywa z najróżniejszych powodów i należy ten smutek uszanować, a nie na siłę wciskać swoje poglądy i zapatrywania.
Popieram w 100%.
Uważam MJ za króla popu, jego twórczość to krok milowy w muzyce (argumenty w stylu "kiczowate teledyski" mnie porażają... radzę zainteresować się troszkę historią popu a nie oceniać wideoklipy z lat 80 z perspekywy dnia dzisiejszego...)
Nie płacze, ale czuję lekki smutek bo MJ był częscia mojego dzieciństwa... I chciałabym, żeby co niektóre tu osoby wykazały więcej szacunku dla zmarłej osoby i tych, którzy tę śmierć przeżywają na swój sposób.. Jak ktoś chce to niech płacze, co innym do tego... taka reakcja jest chyba normalna na wiadomość o śmierci, co nie??
marmi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-26, 22:10   #290
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Cytat:
Napisane przez Lady in Blue Pokaż wiadomość
No ale ta matka zrzekła się praw, więc dobrze to o niej nie świadczy

Jedyną normalną osobą wydaje mi się siostra Michael'a - Janet
Z tego co czytaam to jest jeszcze opiekunka dzieci, która zajmowała się nimi, gdy mieszkały z MJ. Wydaje mi się, że ona by była najodpowiedniejsza, bo dzieci ją znają i ona je wychowywała. To jednak tylko jeden artykuł, nie wiadomo nic tak naprawdę. Mam nadzieję, ż e dzieci będą miały normalne zycie i nie stanie się z nimi nic podobnego co spotkało ich tatę. Paparazzii pewnie nie dadzą im spokoju. Nie dość, że ojca straciły, to teraz będą musiały dźwigać bagaż jego sławy i kontrowersji na jego temat.
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 22:14   #291
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Cytat:
Napisane przez Shemreolin Pokaż wiadomość
Z tego co czytaam to jest jeszcze opiekunka dzieci, która zajmowała się nimi, gdy mieszkały z MJ. Wydaje mi się, że ona by była najodpowiedniejsza, bo dzieci ją znają i ona je wychowywała. To jednak tylko jeden artykuł, nie wiadomo nic tak naprawdę. Mam nadzieję, ż e dzieci będą miały normalne zycie i nie stanie się z nimi nic podobnego co spotkało ich tatę. Paparazzii pewnie nie dadzą im spokoju. Nie dość, że ojca straciły, to teraz będą musiały dźwigać bagaż jego sławy i kontrowersji na jego temat.
Wiesz, biorąc pod uwagę to co dzieje się z ludźmi pod wpływem popularności to ja bym wątpiła w słuszność przekazania dzieci pod opiekę opiekunki (o ile ktoś będzie brać to pod uwagę w co wątpię).
Woda sodowa może każdemu uderzyć do głowy...
madie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 22:15   #292
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Cytat:
Napisane przez Shemreolin Pokaż wiadomość
Z tego co czytaam to jest jeszcze opiekunka dzieci, która zajmowała się nimi, gdy mieszkały z MJ. Wydaje mi się, że ona by była najodpowiedniejsza, bo dzieci ją znają i ona je wychowywała. To jednak tylko jeden artykuł, nie wiadomo nic tak naprawdę. Mam nadzieję, ż e dzieci będą miały normalne zycie i nie stanie się z nimi nic podobnego co spotkało ich tatę. Paparazzii pewnie nie dadzą im spokoju. Nie dość, że ojca straciły, to teraz będą musiały dźwigać bagaż jego sławy i kontrowersji na jego temat.
No dobra, ale ta opiekunka za darmo się tymi dziecmi nie opiekowała Myslisz, że teraz będzie chciała tak bezinteresownie się nimi zająć? W dodatku to jednak obca kobieta ...
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać


Edytowane przez Lady in Blue
Czas edycji: 2009-06-26 o 22:17
Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 22:20   #293
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

No nie wiem, ja tylko powtarzam za artykułem, nie mam swojego zdania w temacie za bardzo, bo przecież o tej opiekunce dopiero teraz coś napisano. Na kasę może połasić się każdy, rodzina i nie rodzina. Generalnie, mam nadzieję, że sąd zadecyduje i weźmie pod uwagę dobro dzieci a nie kwestie majątkowe. Żal mi MJ i tego jak mu spaprano dzieciństwo i chciałabym żeby rodzina, tabloidy oraz fani dali spokój jego dzieciom. Dobrze by bylo żeby oprocz pustego opłakiwania smierci piosenkarza, wyciągnięto wnioski z jego życia i nie zafundowano takiej samej traumy jego latoroslom.
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.




Edytowane przez Shemreolin
Czas edycji: 2009-06-26 o 22:21
Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 22:22   #294
garfieldek
Zakorzenienie
 
Avatar garfieldek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: puszka po Pepsi ;>
Wiadomości: 21 373
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Wy tu sobie mozecie polemizowac i debatowac nad dalszym zyciem dzieci MJ, ale to i tak niczego nie zmieni, wiec....
__________________
PM2014


Wymianka
garfieldek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 22:28   #295
stasiek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 206
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Cytat:
Napisane przez madie Pokaż wiadomość
Wiecie czego bym chciała??? Żeby media dały spokój Michaelowi , ale to jest nierealne. (...)

W mediach nie szanuje się ludzi, nawet zmarłych. ...
a wy macie tutaj na tym wątku szacunek do niego i jego śmierci? Nie wydaje mi się. Wątek już teraz liczy sobie 10 stron, zainteresowanie ma jak żaden inny w tej chwili na wizażu i oazą spokoju bynajmniej nie jest. (pisze ogólnie nie konkretnie o Tobie).

Później kwilenie media zabiły Micheala... brzmi górnolotnie, ale prawda jest taka, że ludzie chcą tego, im więcej skandali tym lepiej, im młodziej dana gwiazda umrze tym lepiej, im bardziej ta śmierć nienaturalna tym ciekawiej. Kozaczek, pudelek, Kożukowska z tym, Skrzynecka to, Cichopek tamto. Ten pedofil, tamten ćpał

to nie te media takie złe, tylko publika ogłupiała żądna krwi

Cytat:
Napisane przez Shemreolin Pokaż wiadomość
Ja tego nie rozumiem. W sumie co on takiego złego zrobił w życiu, że trzeba go teraz oczerniać, albo wypowiadać w stylu "a ja po nim nie płaczę". A juz kompletnie nie rozumiem porównania do Hitlera. Gdzie mu do Hitlera? Typowe polaczkostwo po prostu, byle powiedzieć o kims źle i sie poczuć lepiej...
masz jakiś kompleks narodowy? Musisz obrażać wszystkich rodaków za wypowiedzi kilku osób?
__________________

Edytowane przez stasiek
Czas edycji: 2009-06-26 o 22:31
stasiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 22:33   #296
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Cytat:
Napisane przez garfieldek Pokaż wiadomość
Wy tu sobie mozecie polemizowac i debatowac nad dalszym zyciem dzieci MJ, ale to i tak niczego nie zmieni, wiec....
no... wiemy o tym, ale rozmawiać jeszcze można? Bo jeśli nie można to przepraszamy serdecznie.

---------- Dopisano o 23:33 ---------- Poprzedni post napisano o 23:29 ----------

Cytat:
Napisane przez stasiek Pokaż wiadomość
masz jakiś kompleks narodowy? Musisz obrażać wszystkich rodaków za wypowiedzi kilku osób?
Nie... Bycie Polakiem a bycie polaczkiem to dwie różne sprawy... polaczkostwo to pewne określenie Polaka, który lubi się czepiać, wyszydzać błędy, wysmiewać się, obrażać bez powodu. Polaczkostwo to podła małostkowość i zawiść, że ktos inny ma więcej lub lepiej.

Czy teraz wszystko jasne?
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 22:34   #297
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Cytat:
Napisane przez garfieldek Pokaż wiadomość
Wy tu sobie mozecie polemizowac i debatowac nad dalszym zyciem dzieci MJ, ale to i tak niczego nie zmieni, wiec....
idąc za takim tokiem rozumowania idę wyrzucić wszystkie książki i opracowania historyczne czy literackie oraz wyrejestruję się z wszystkich for na których mogę dyskutować.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 22:34   #298
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Cytat:
Napisane przez stasiek Pokaż wiadomość
a wy macie tutaj na tym wątku szacunek do niego i jego śmierci? Nie wydaje mi się. Wątek już teraz liczy sobie 10 stron, zainteresowanie ma jak żaden inny w tej chwili na wizażu i oazą spokoju bynajmniej nie jest.
a dlaczego mnie cytujesz???
madie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 22:59   #299
Poison27
Wtajemniczenie
 
Avatar Poison27
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: City of Angels
Wiadomości: 2 848
GG do Poison27
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Jestem rozczarowana jak potraficie pisać złośliwie, uszczypliwie i tak z wielu komantarzy bije taka pogarda, wysmiewanie w celu wywyższenia swoich racji To nie tylko tu ale na wielu portalach od ludzi bije taka złośliwość, a może chęć bycia oryginalnym zamiast po prostu wsłuchać się w siebie - albo odczuwam żal po smierci Michaela albo nie a po co komentowanie uczuć innych?
Podoba mi się to jak odbierają śmierć MJ czarnoskórzy, cieszą się, spiewają, oczywiscie to zaezy od kultury jednak przynajmniej jakoś sie jednoczą, a jak ktoś chce to stoi z boku i tyle.

Dla mnie śmierć MJ nie jest tragedią, nie wstrząsneła mną, tylko skłonila do refleksji nad jego osoba. Myślę że był nieszczęśliwy, odosobniony, zagubiony. Szanuję go za to, że nie brał udziału w jakiś głośnych skandalach, ale to jak traktował swoje dzieci było szokujące. Myślę, że miał trochę spaczone pojęcie dzieciństwa, rodziny...
Szanuję go za to że udzielał się politycznie i liczono się z jego zdaniem, że poznawał historię Europy, szczegółnie upadek komunizmu. Ale chyba najbardziej szanuję go za to, że był profesjonalista w tym co tworzył. Jego koncerty były dopracowane do perfekcji, do końca bliski kontakt z fanami utrzymywał i nie robił skanadali w stylu Madonny, nie wyśmiewał innych religii, szanował każdego bez wyjątku, co ma wyraz w jego muzyce jak coś robił to perfekcyjnie by nikt nie czuł niedosytu po koncercie, wysłuchanej płycie.
__________________
Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję; kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę.
— Pablo Ruiz Picasso
Poison27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 23:06   #300
Christine Granville
Raczkowanie
 
Avatar Christine Granville
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 465
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Cytat:
Napisane przez Monii07 Pokaż wiadomość
Bla bla bla, przestaliby już o tym w mediach gadac bo to się robi chore.
Jakieś wyliczanki kto ile na tym zarobił, ilu psychicznych fanów opłakuje i całuje jego zdjęcia itd. - koszmar. Przeczytałam dziś mnóstwo komentarzy w stylu:"piszmy do prezydenta'' , ''żałoba narodowa'' itd. i jestem zniesmaczona ;/ MJ umarł. Nie byłam jego fanką, nie podobała mi się jego muzyka, nie uważam go za ''króla popu'', nie rozumiem dlaczego niby powinna byc ''żałoba narodowa'', może był pedofilem, może nie, nie wiem i nie dbam o to, ale dali by już sobie wszyscy spokój i pozwolili mu spoczywac w pokoju.
Umarł i należy mu się szacunek jak każdemu innemu człowiekowi.
Swoją drogą lepiej żeby wszystkie media zajeły się żyjącymi cierpiącymi ludźmi,a nie próbowały zarobic kasę na każdej ludzkiej tragedii.
zgadzam sie, z tym wyjatkiem ze za króla popu go uwarzam.

najbardziej irytująca jest ta masowa rozpacz.
nagle cały swiat przypomniał sobie ze kocha MJ...Wcześniej wieszano na nim psy i kpiono z jego wyglądu...Teraz wszyscy go uwielbiają.

Taki przykład, załosny Pudelek (poczytajcie kom)

Dziś: http://www.pudelek.pl/artykul/18071/...kson_nie_zyje/

Tydzień temu:
http://www.pudelek.pl/artykul/17909/oko_szalenca/


Jak zwykle mozna tu przytoczyc powiedzonko: Jesli wejdziesz miedzy wrony musisz krakac tak jak one.

Teraz cały swiat bedzie słuchał jego piosenek,kupował płyty, ściagał mp3, wyjdzie kilka biografii i filmów o jego życiu...Nawet polskie 10 letnie dzieci beda wklejac jego zdjecie do galerii i wysyłać łańcuszki z kondolencjami na naszej klasie....ahhh

///nie chce nikogo urazić, szczególnie prawdziwych fanów///
__________________
...if that boy don't love you by now
he will NEVER EVER,NEVER EVER love you...

Edytowane przez Christine Granville
Czas edycji: 2009-06-26 o 23:07
Christine Granville jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:35.