atrakcyjna, nie dla wszystkich - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-28, 17:13   #1
czerwona frezja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 29
Unhappy

atrakcyjna, nie dla wszystkich


Zalozylam watek, pewnie po to, zeby sie wyzalic, a moze nawet zeby dostac jakas porade

Mysle od czego zaczac

Otoz jestem osoba dojrzala ktora ma za soba jeden zwiazek, oraz pelno przeroznych znajomosci z mezczyznami.
Moj problem tkwi w mojej atrakcyjnosci dla plci przeciwnej (jak kazdy w sumie problem na tym forum
Otoz, mezczyzni uwazaja mnie za kobiete atrakcyjna, ktora emanuje czyms co ich do mnie przyciaga. Wiem, ze zawsze jak dam sie lepiej poznac po jakims czasie szaleja za mna. A ja, jak to juz ze mna bywa, wycofuje sie.
Kazdy uwielbia mnie dotykac, chce byc blisko mnie, ok, ale nie zawsze ja tego pragne. Jak mysle o mezczyznach ktorych spotkalam, a bylo ich duzo, to nie ma takiego ktorego bym nie zafascynowala swoim cialem.
Czy to mezczyzni w moim wieku, czy starsi, ktorzy bardziej do mnie lgna.
Oczywiscie konczy sie to na propozycjach lozkowych z ktorych niestety nie chce korzystac.

Otoz, pol roku temu poznalam mezczyzne, ktorego niesamowicie polubilam. Fizycznie nie powala na nogi ale uwielbiam jego bliskosc. Raz tanczylismy na imprezie firmowej, bylam w siodmym niebie...
To jest ten, przez ktorego chce byc dotykana.
Niedawno spotkalismy sie, w dziwnej sytuacji, rozmawialismy, zartowalismy, bylo fajnie, luzno.
Ja prowokowalam, dotykalam, dalam do zrozumienia, ze chce zeby mnie dotknal. On nic, ani drgnal. Na nic zdala sie 'moja moc' Pierwsz raz sie narzucalam mezczyznie.
Nie wiem, po prostu nie wiem jak to mozliwe. To jest pierwszy mezczyzna ktory nie pragnie mnie dotykac.
Ktorego moje prowokacje nie pobudzaja.
Pierwszy raz dawalam nic nie dostajac w zamian.

Nie wiem co o tym myslec. Bardzo mi na nim zalezy, chce zeby znowu doszlo do spotkania. Pociaga mnie wlasnie ta jego niedostepnosc.

Dzieki, ze poczytalyscie, moze jakos pomozecie

Edytowane przez czerwona frezja
Czas edycji: 2009-06-28 o 17:16
czerwona frezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 17:24   #2
kasiagora23
Zadomowienie
 
Avatar kasiagora23
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 142
Dot.: atrakcyjna, nie dla wszystkich

Ja nie wiem w czy masz problem: w tym ze nie potrafisz się z nikim związać czy w tym (przepraszam za bezpośredniość ale takie odniosłam wrażenie), że pojawił się ktoś kto o dziwo nie chce z tobą pójść do łóżka?
__________________
...z "głupcem" nad przepaścią nie tańcz, z "eremitą" o mądrości nie walcz...
kasiagora23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 17:26   #3
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: atrakcyjna, nie dla wszystkich

skoro Ciebie pociąga jego niedostępność to jego może odpycha Twoja dostępność dla wszystkich skoro Cię tak wszyscy dotykają i proponują różne rzeczy

to faceci są - skoro dostajesz propozycje to może chwalą się miedzy sobą tym i owym i sie facet wystraszył ?



Inna sprawa - przyzwyczaj się lepiej do tego, że nie będziesz zawsze pociągała każdego.
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 17:28   #4
czerwona frezja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 29
Dot.: atrakcyjna, nie dla wszystkich

Cytat:
Napisane przez kasiagora23 Pokaż wiadomość
Ja nie wiem w czy masz problem: w tym ze nie potrafisz się z nikim związać czy w tym (przepraszam za bezpośredniość ale takie odniosłam wrażenie), że pojawił się ktoś kto o dziwo nie chce z tobą pójść do łóżka?
W sumie wykrylas moje dwa problemy
Po pierwsze, nie potrafie sie zwiazac. Moj pierwszy zwiazek za bardzo mnie ograniczal.
Po drugie, tak, pojawil sie ktos kto nie chce isc ze mna do lozka. A wlasnie na tym kims bardzo mi zalezy.
czerwona frezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 17:31   #5
LadyMakbet18
Rozeznanie
 
Avatar LadyMakbet18
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: piekło, na kolanach Lucyfera
Wiadomości: 696
Dot.: atrakcyjna, nie dla wszystkich

Cytat:
Napisane przez czerwona frezja Pokaż wiadomość
Zalozylam watek, pewnie po to, zeby sie wyzalic, a moze nawet zeby dostac jakas porade

Mysle od czego zaczac

Otoz jestem osoba dojrzala ktora ma za soba jeden zwiazek, oraz pelno przeroznych znajomosci z mezczyznami.
Moj problem tkwi w mojej atrakcyjnosci dla plci przeciwnej (jak kazdy w sumie problem na tym forum
Otoz, mezczyzni uwazaja mnie za kobiete atrakcyjna, ktora emanuje czyms co ich do mnie przyciaga. Wiem, ze zawsze jak dam sie lepiej poznac po jakims czasie szaleja za mna. A ja, jak to juz ze mna bywa, wycofuje sie.
Kazdy uwielbia mnie dotykac, chce byc blisko mnie, ok, ale nie zawsze ja tego pragne. Jak mysle o mezczyznach ktorych spotkalam, a bylo ich duzo, to nie ma takiego ktorego bym nie zafascynowala swoim cialem.
Czy to mezczyzni w moim wieku, czy starsi, ktorzy bardziej do mnie lgna.
Oczywiscie konczy sie to na propozycjach lozkowych z ktorych niestety nie chce korzystac.

Otoz, pol roku temu poznalam mezczyzne, ktorego niesamowicie polubilam. Fizycznie nie powala na nogi ale uwielbiam jego bliskosc. Raz tanczylismy na imprezie firmowej, bylam w siodmym niebie...
To jest ten, przez ktorego chce byc dotykana.
Niedawno spotkalismy sie, w dziwnej sytuacji, rozmawialismy, zartowalismy, bylo fajnie, luzno.
Ja prowokowalam, dotykalam, dalam do zrozumienia, ze chce zeby mnie dotknal. On nic, ani drgnal. Na nic zdala sie 'moja moc' Pierwsz raz sie narzucalam mezczyznie.
Nie wiem, po prostu nie wiem jak to mozliwe. To jest pierwszy mezczyzna ktory nie pragnie mnie dotykac.
Ktorego moje prowokacje nie pobudzaja.
Pierwszy raz dawalam nic nie dostajac w zamian.

Nie wiem co o tym myslec. Bardzo mi na nim zalezy, chce zeby znowu doszlo do spotkania. Pociaga mnie wlasnie ta jego niedostepnosc.

Dzieki, ze poczytalyscie, moze jakos pomozecie

Moze mu sie nie podobasz i traktuje cie na stopie koleżenskiej.
Nie ma siły na to, zebys była najpiękniejsza na swiecie dla kazdego męzczyzny. Nie kazdy musi pragnac z toba byc.
__________________
Od paździora, studentka AGH, kierunek: automatyka i robotyka


Je t'adore mon cheri



Czy tkwisz w toksycznym związku?!

https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=3295
LadyMakbet18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 17:31   #6
czerwona frezja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 29
Dot.: atrakcyjna, nie dla wszystkich

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
skoro Ciebie pociąga jego niedostępność to jego może odpycha Twoja dostępność dla wszystkich skoro Cię tak wszyscy dotykają i proponują różne rzeczy

to faceci są - skoro dostajesz propozycje to może chwalą się miedzy sobą tym i owym i sie facet wystraszył ?



Inna sprawa - przyzwyczaj się lepiej do tego, że nie będziesz zawsze pociągała każdego.
Moze masz racje.
Ale to nie chodzi, o to, ze mnie wszyscy dotykaja tylko, ze zawsze do tego zmierzaja. A mnie takie cos przeraza. Moze zle naswietlilam problem

I tak, masz racje, nie zawsze mozna pociagac kazdego...
czerwona frezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 17:32   #7
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: atrakcyjna, nie dla wszystkich

Cytat:
Napisane przez czerwona frezja Pokaż wiadomość
Zalozylam watek, pewnie po to, zeby sie wyzalic, a moze nawet zeby dostac jakas porade

Mysle od czego zaczac

Otoz jestem osoba dojrzala ktora ma za soba jeden zwiazek, oraz pelno przeroznych znajomosci z mezczyznami.
Moj problem tkwi w mojej atrakcyjnosci dla plci przeciwnej (jak kazdy w sumie problem na tym forum
Otoz, mezczyzni uwazaja mnie za kobiete atrakcyjna, ktora emanuje czyms co ich do mnie przyciaga. Wiem, ze zawsze jak dam sie lepiej poznac po jakims czasie szaleja za mna. A ja, jak to juz ze mna bywa, wycofuje sie.
Kazdy uwielbia mnie dotykac, chce byc blisko mnie, ok, ale nie zawsze ja tego pragne. Jak mysle o mezczyznach ktorych spotkalam, a bylo ich duzo, to nie ma takiego ktorego bym nie zafascynowala swoim cialem.
Czy to mezczyzni w moim wieku, czy starsi, ktorzy bardziej do mnie lgna.
Oczywiscie konczy sie to na propozycjach lozkowych z ktorych niestety nie chce korzystac.

Otoz, pol roku temu poznalam mezczyzne, ktorego niesamowicie polubilam. Fizycznie nie powala na nogi ale uwielbiam jego bliskosc. Raz tanczylismy na imprezie firmowej, bylam w siodmym niebie...
To jest ten, przez ktorego chce byc dotykana.
Niedawno spotkalismy sie, w dziwnej sytuacji, rozmawialismy, zartowalismy, bylo fajnie, luzno.
Ja prowokowalam, dotykalam, dalam do zrozumienia, ze chce zeby mnie dotknal. On nic, ani drgnal. Na nic zdala sie 'moja moc' Pierwsz raz sie narzucalam mezczyznie.
Nie wiem, po prostu nie wiem jak to mozliwe. To jest pierwszy mezczyzna ktory nie pragnie mnie dotykac.
Ktorego moje prowokacje nie pobudzaja.
Pierwszy raz dawalam nic nie dostajac w zamian.

Nie wiem co o tym myslec. Bardzo mi na nim zalezy, chce zeby znowu doszlo do spotkania. Pociaga mnie wlasnie ta jego niedostepnosc.

Dzieki, ze poczytalyscie, moze jakos pomozecie
Nie wszystkim bedziesz sie podobac/pociagac. Masz wrazenie, ze wszystkich pociagalas, bo akurat tacy faceci znajdowali sie blisko Ciebie. Pospotykaj sie z nim jeszcze i zobacz do czego to doprowadzi.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-28, 17:33   #8
cyanide sun
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 816
Dot.: atrakcyjna, nie dla wszystkich

Cytat:
Napisane przez czerwona frezja Pokaż wiadomość
W sumie wykrylas moje dwa problemy
Po pierwsze, nie potrafie sie zwiazac. Moj pierwszy zwiazek za bardzo mnie ograniczal.
Po drugie, tak, pojawil sie ktos kto nie chce isc ze mna do lozka. A wlasnie na tym kims bardzo mi zalezy.
wychodzi na to ze zalezy ci zeby... pojsc z nim do lozka...
cyanide sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 17:34   #9
kasiagora23
Zadomowienie
 
Avatar kasiagora23
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 142
Dot.: atrakcyjna, nie dla wszystkich

myślę, że nie potrafisz się związać bo tak na prawdę tego nie chcesz? bo niby po co ci kula u nogi? facet się nie chce z tobą przespać bo albo się nasłuchał o tym który jest w kolejce, albo po prostu narzuciłaś mu za szybkie tempo-nie każdy jest taki że chce już, teraz natychmiast. Może zacznij się obracać w innym towarzystwie i w bywaj w innych miejscach niż dotychczas to częściej będziesz takich facetów spotykać i przekonasz się że to normalne
__________________
...z "głupcem" nad przepaścią nie tańcz, z "eremitą" o mądrości nie walcz...
kasiagora23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 17:34   #10
czerwona frezja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 29
Dot.: atrakcyjna, nie dla wszystkich

Cytat:
Napisane przez LadyMakbet18 Pokaż wiadomość
Moze mu sie nie podobasz i traktuje cie na stopie koleżenskiej.
Nie ma siły na to, zebys była najpiękniejsza na swiecie dla kazdego męzczyzny. Nie kazdy musi pragnac z toba byc.
Ale pierwszy raz jest tak, ze to ja chce.

Dziewczyny, dzieki za szybkie odpowiedzi. To bardzo mile z waszej strony

Ja po prostu musze na ten problem popatrzec z innej strony. A najlepiej jest jak sie z innymi czlowiek podzieli
czerwona frezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 17:37   #11
kasiagora23
Zadomowienie
 
Avatar kasiagora23
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 142
Dot.: atrakcyjna, nie dla wszystkich

Jak to pierwszy raz jest tak ze to tych chcesz? to w takim razie wcześniej cie wszyscy gwałcili czy jak?
__________________
...z "głupcem" nad przepaścią nie tańcz, z "eremitą" o mądrości nie walcz...
kasiagora23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-28, 17:40   #12
czerwona frezja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 29
Dot.: atrakcyjna, nie dla wszystkich

Cytat:
Napisane przez cyanide sun Pokaż wiadomość
wychodzi na to ze zalezy ci zeby... pojsc z nim do lozka...
Nie, wychodzi na to, ze zalezy mi na nim bo jako jedyny nie ma ochoty isc do lozka. Nie traktuje mnie przedmiotowo.

---------- Dopisano o 18:40 ---------- Poprzedni post napisano o 18:38 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiagora23 Pokaż wiadomość
Jak to pierwszy raz jest tak ze to tych chcesz? to w takim razie wcześniej cie wszyscy gwałcili czy jak?
Nie no, bez przesady. Dawali mi do zrozumienia, ze maja na to ochote.
Tu chodzi o dotyk, bliskosc, a nie o seks.
czerwona frezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 17:47   #13
kasiagora23
Zadomowienie
 
Avatar kasiagora23
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 142
Dot.: atrakcyjna, nie dla wszystkich

a nie przyszło ci do głowy że jemu może nie zależeć na tobie bo jako jedyna dajesz mu siebie jak na tacy?

---------- Dopisano o 18:47 ---------- Poprzedni post napisano o 18:45 ----------

a mnie się wydaje, że to ty ich wszystkich przedmiotowo traktujesz i siebie przy okazji a tu pech...bo sie jeden rodzynek trafił
__________________
...z "głupcem" nad przepaścią nie tańcz, z "eremitą" o mądrości nie walcz...

Edytowane przez kasiagora23
Czas edycji: 2009-06-28 o 17:49
kasiagora23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 17:48   #14
czerwona frezja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 29
Dot.: atrakcyjna, nie dla wszystkich

Cytat:
Napisane przez kasiagora23 Pokaż wiadomość
a nie przyszło ci do głowy że jemu może nie zależeć na tobie bo jako jedyna dajesz mu siebie jak na tacy?
Tak, przyszlo mi do glowy

Po prostu musze wysluchac waszych zdan.

Ale mi na nim zalezy, co mam robic?
czerwona frezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 17:50   #15
czystytlen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 171
Dot.: atrakcyjna, nie dla wszystkich

przeciez zwiazek nie musi sie opierac tylko na seksie, nie? moze jest facetem, ktory szukam kobiety na zycie a nie przygodnego seksu i to chyba dobrze o nim swiadczy. jesli widzisz, ze sie tez mu podobasz to czekaj, mysle, ze warto.
czystytlen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 17:53   #16
czerwona frezja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 29
Dot.: atrakcyjna, nie dla wszystkich

Cytat:
Napisane przez kasiagora23 Pokaż wiadomość
a nie przyszło ci do głowy że jemu może nie zależeć na tobie bo jako jedyna dajesz mu siebie jak na tacy?

---------- Dopisano o 18:47 ---------- Poprzedni post napisano o 18:45 ----------

a mnie się wydaje, że to ty ich wszystkich przedmiotowo traktujesz i siebie przy okazji a ty pech...bo sie jeden rodzynek trafił
Tak, masz racje.

Ale wiesz co, zawsze mi wmawiano, ze wyksztalceni faceci to sa z kultura i nie zalezy im, zeby kobiete przeleciec. A ja w sumie tylko 'wyksztalconych' spotykala i co, wlasnie tacy chca mnie przeleciec.

A on jest bez studiow tzw 'wyksztalcenia' i jako jedyny nie ma potrzeby przelecenia mnie. Oj, pewnie znowu zle tlumacze.
czerwona frezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 17:53   #17
stasiek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 206
Dot.: atrakcyjna, nie dla wszystkich

Cytat:
Napisane przez czerwona frezja Pokaż wiadomość
Nie wiem, po prostu nie wiem jak to mozliwe. To jest pierwszy mezczyzna ktory nie pragnie mnie dotykac.
może dla Ciebie to epokowe odkrycie i powód do szoku, jednak tak już jest, że nie ma osoby, która podobałaby się wszystkim. Ten X jest najwyraźniej tego przykładem.

możesz próbować się narzucać mu, ale może dla niego jesteś i pozostaniesz tylko miłą koleżanką. Wypadałoby wtedy zaakceptować ten fakt i się dalszym narzucaniem nie ośmieszać.
__________________
stasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 17:55   #18
czerwona frezja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 29
Dot.: atrakcyjna, nie dla wszystkich

Cytat:
Napisane przez czystytlen Pokaż wiadomość
przeciez zwiazek nie musi sie opierac tylko na seksie, nie? moze jest facetem, ktory szukam kobiety na zycie a nie przygodnego seksu i to chyba dobrze o nim swiadczy. jesli widzisz, ze sie tez mu podobasz to czekaj, mysle, ze warto.
On jest wolny i z tego co wiem, dlugo nie mial kobiety.
Nie wiem czy kogos szuka.
Nie wiem czy go nie przeprosic za moja natarczywosc. Terz to juz nic nie wiem.
czerwona frezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 17:57   #19
kasiagora23
Zadomowienie
 
Avatar kasiagora23
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 142
Dot.: atrakcyjna, nie dla wszystkich

jak go chcesz zaskoczyć to ubierz dłuższą spódnicę, uczesz się grzecznie i zmyj makijaż z oczy może to na niego zadziała
__________________
...z "głupcem" nad przepaścią nie tańcz, z "eremitą" o mądrości nie walcz...
kasiagora23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-28, 17:58   #20
czerwona frezja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 29
Dot.: atrakcyjna, nie dla wszystkich

Cytat:
Napisane przez stasiek Pokaż wiadomość
może dla Ciebie to epokowe odkrycie i powód do szoku, jednak tak już jest, że nie ma osoby, która podobałaby się wszystkim. Ten X jest najwyraźniej tego przykładem.

możesz próbować się narzucać mu, ale może dla niego jesteś i pozostaniesz tylko miłą koleżanką. Wypadałoby wtedy zaakceptować ten fakt i się dalszym narzucaniem nie ośmieszać.
Tak, to jest powod do szoku inaczej bym tutaj tak idiotycznie nie pisala
A wlasnie mnie jego niedostepnosc pociaga.
czerwona frezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 18:00   #21
kasiagora23
Zadomowienie
 
Avatar kasiagora23
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 142
Dot.: atrakcyjna, nie dla wszystkich

to też bądź niedostępna
__________________
...z "głupcem" nad przepaścią nie tańcz, z "eremitą" o mądrości nie walcz...
kasiagora23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 18:01   #22
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: atrakcyjna, nie dla wszystkich

Cytat:
Napisane przez stasiek Pokaż wiadomość
może dla Ciebie to epokowe odkrycie i powód do szoku, jednak tak już jest, że nie ma osoby, która podobałaby się wszystkim. Ten X jest najwyraźniej tego przykładem.

możesz próbować się narzucać mu, ale może dla niego jesteś i pozostaniesz tylko miłą koleżanką. Wypadałoby wtedy zaakceptować ten fakt i się dalszym narzucaniem nie ośmieszać.
Bez kitu
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 18:01   #23
czerwona frezja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 29
Dot.: atrakcyjna, nie dla wszystkich

Cytat:
Napisane przez kasiagora23 Pokaż wiadomość
jak go chcesz zaskoczyć to ubierz dłuższą spódnicę, uczesz się grzecznie i zmyj makijaż z oczy może to na niego zadziała

uwierz mi, ja chodze w dzinsach i nie maluje sie za ostro.
mysle, ze w tym watku wyrobilas sobie zbyt zly wizerunek mojej osoby
czerwona frezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 18:12   #24
kasiagora23
Zadomowienie
 
Avatar kasiagora23
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 142
Dot.: atrakcyjna, nie dla wszystkich

to przeczytaj jeszcze raz dokładnie swoją pierwszą wypowiedź nie dopowiadając sobie w myślach tego czego osoby czytające to nie wiedzą i cię nie znają. Ja opieram się na tym co sama napisałaś fakt może z ta spódniczka to nadinterpretacja ale pomyśl co sobie można pomyśleć o osobie która ma problem z tym ze się znalazł taki jeden co ją nie "przeleciał"(próbował am uniknąć tego słowa ale sama go użyłaś)
__________________
...z "głupcem" nad przepaścią nie tańcz, z "eremitą" o mądrości nie walcz...
kasiagora23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 18:19   #25
Ija
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 551
Dot.: atrakcyjna, nie dla wszystkich

jak tak to opisujesz to mam wrażenie jakbyś pisała o mnie... to znaczy nie dosłownie, bo jestem od Ciebie młodsza, ale doskonale Cię rozumiem. Mam tak, że facet/chłopak najbardziej mnie pociąga kiedy nie zwraca na mnie uwagi. Ktoś kto od razu okazuje zainteresowanie nie działa tak na mnie a wręcz mnie odpycha.

Ale tak to już w życiu jest, ze najbardziej nęci to czego się nie ma, a kiedy wydarzy się 'nietypowa' sytuacja (czyli w twoim przypadku jak ktoś nie wykazuje zainteresowania) nie bardzo wiadomo jak się zachować...
Ija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 18:25   #26
czerwona frezja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 29
Dot.: atrakcyjna, nie dla wszystkich

Cytat:
Napisane przez kasiagora23 Pokaż wiadomość
to przeczytaj jeszcze raz dokładnie swoją pierwszą wypowiedź nie dopowiadając sobie w myślach tego czego osoby czytające to nie wiedzą i cię nie znają. Ja opieram się na tym co sama napisałaś fakt może z ta spódniczka to nadinterpretacja ale pomyśl co sobie można pomyśleć o osobie która ma problem z tym ze się znalazł taki jeden co ją nie "przeleciał"(próbował am uniknąć tego słowa ale sama go użyłaś)
Wiem, zawsze bylam slaba z opisywaniem sytuacji
I tak, masz racje na tej podstawie mozna sobie zle zdanie wyrobic
Ja bylam 4 lata w zwiazku ktory sama skonczylam bo mialam wrazenie ze opiera sie tylko na seksie.
Od 4 lat jestem samotna i poznaje samych napalonych facetow (co nie znaczy, ze mnie przelatuja) wyrobilam sobie zdanie, ze mezczyzn nie da sie inaczej zainteresowac
Poznalam kogos na kim mi zalezy i wlasnie on jest normalny. A moze faktycznie mu sie nie podobam.
Nie, raz powiedzial, przeciez powiedzialem facetom ze jestes najfajniejsza kobieta w firmie i nikt mi nie wierzyl. A teraz to wszyscy chca z Toba byc. Ale wtedy bylismy po alkoholu.

Maslo maslane

Ale dzieki, ze czytasz

Moze jakos pomozesz mi z tego wyjsc

---------- Dopisano o 19:25 ---------- Poprzedni post napisano o 19:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Ija Pokaż wiadomość
jak tak to opisujesz to mam wrażenie jakbyś pisała o mnie... to znaczy nie dosłownie, bo jestem od Ciebie młodsza, ale doskonale Cię rozumiem. Mam tak, że facet/chłopak najbardziej mnie pociąga kiedy nie zwraca na mnie uwagi. Ktoś kto od razu okazuje zainteresowanie nie działa tak na mnie a wręcz mnie odpycha.

Ale tak to już w życiu jest, ze najbardziej nęci to czego się nie ma, a kiedy wydarzy się 'nietypowa' sytuacja (czyli w twoim przypadku jak ktoś nie wykazuje zainteresowania) nie bardzo wiadomo jak się zachować...
Tak. Dokladnie tak w moim przypadku jest
Nachalni ( a duzo ich jest ) odpychaja mnie.
To byla nietypowa sytuacja.
Zobaczymy, mam wrazenie ze Kasia mnie tutaj dobrze naprowadza
czerwona frezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 18:31   #27
kasiagora23
Zadomowienie
 
Avatar kasiagora23
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 142
Dot.: atrakcyjna, nie dla wszystkich

to lepiej prędziutko zmień zdanie na temat tego, ze inaczej nie można sobą faceta zainteresować. Ja tu czegoś nie kumam: dajesz facetowi sygnały, że masz ochotę żeby cie dotykał a potem masz pretensje że jest taki jak wszyscy (pomijając rodzynka )? bo nie wiem czy dobrze rozumie
__________________
...z "głupcem" nad przepaścią nie tańcz, z "eremitą" o mądrości nie walcz...
kasiagora23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 18:35   #28
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: atrakcyjna, nie dla wszystkich

Wychodzisz na łatwa zdobycz pchajac mu sie w ramiona. Nie kazdy lubi łatwe łupy, faceci maja w naturze polowanie i zdobywanie. Poza tym patrzac na to jak sie wobec niego zachowujesz, on moze myslec, ze zachowujesz sie wobec innych i tez im sie narzucasz. W takim wypadku wychodzi, ze jestes łatwa zdobycza i starac sie nie ma o co.Jestes dojrzała osoba, powinnas wiedziec, ze faceci w ten sposob zwykle rozumuja, a takze to, ze choc on Ci sie podoba i Ci na nim zalezy nie oznacza,ze to musi działac w obie strony./
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 18:36   #29
czerwona frezja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 29
Dot.: atrakcyjna, nie dla wszystkich

Cytat:
Napisane przez kasiagora23 Pokaż wiadomość
to lepiej prędziutko zmień zdanie na temat tego, ze inaczej nie można sobą faceta zainteresować. Ja tu czegoś nie kumam: dajesz facetowi sygnały, że masz ochotę żeby cie dotykał a potem masz pretensje że jest taki jak wszyscy (pomijając rodzynka )? bo nie wiem czy dobrze rozumie
Czekaj, ale my teraz dyskutujemy o rodzynku (podoba mi sie)
Odebralo mi rozum przy nim, przesadzilam z nachalnoscia i teraz nie wiem jak z tego wyjsc.
Czy w ogole sie do mnie jeszcze odezwie.
Mi zalezy...
czerwona frezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 18:36   #30
mg78
Zadomowienie
 
Avatar mg78
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;P
Wiadomości: 1 944
Dot.: atrakcyjna, nie dla wszystkich

Rozmawiaj z nim,ale nie narzucaj się jemu...zobaczysz co z tego wyjdzie jeżeli będzie chciał podtrzymać znajomość niech to on zrobi krok nie TY .I w żadnym wypadku nie przepraszaj jego za swoją"natarczywość" pozdrawiam
__________________


Edytowane przez mg78
Czas edycji: 2009-06-28 o 18:38
mg78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:53.