Biżuteryjny wątek plotkowy V :) - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Biżuteria

Notka

Biżuteria Miejsce dla osób, które robią biżuterię. Tutaj możesz zaprezentować własnoręcznie wykonaną biżuterię, obejrzeć prace innych, podzielić się wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-25, 07:12   #2611
tyska04
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 936
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

A ja od dwóch dni leże chora i kombinuję Oczywiście sama sobie dałam szlaban na zakupy ale poczułam nieodpartą potrzeba zrobienia zamówienia (znacie to?) I oczywiście pod pretekstem kupienia drutu(którego na prawdę już nie mam) Złamałam się i zrobiłam większe zamówienie u jubilexa ehhh
__________________
"posiadam wiarę w niemożliwą moc
potrafię jeśli chcę rozświetlić mrok
mogę poruszyć was na kilka chwil
tylko zrozumcie kiedy zechcę znowu z sobą być "
tyska04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-25, 08:02   #2612
substytut
Zakorzenienie
 
Avatar substytut
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 526
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Cytat:
Napisane przez Rosemary Pokaż wiadomość
A ja teraz uczę się oszczędzać. Odchodzę z pracy, kontynuuję studia i takie oszczędzanie się przyda... Ale wiecie, czasami wolę nie zjeść obiadu przez kilka dni, ale srebro i kamulce zamówić
Bo co to by byl za student gdyby mial obiady codziennie
substytut jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-25, 08:32   #2613
Srebrna
Zadomowienie
 
Avatar Srebrna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 562
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Tłusty jak na studenta

Jak pomyśle, co jadłyśmy z przyjaciółką w trakcie studiów, te kilometry zapiekanek, pizzy, pierogów... Chyba spalałyśmy to wszystko latając i organizując rzeczy w Kole Naukowym. Bo teraz jem teoretycznie zdrowiej, obiady, owoce... a waga leci

Dopisek: jezeli uzywacie Blipa, to jest nowy user - pocztapolska. Jezeli nie uzywacie - Poczta Polska wchodzi w interakcje ze spoleczenstwem. Mozna poczytac tu: http://blip.pl/users/pocztapolska/dashboard (jezeli sie zarejestrujecie, to zobaczycie tez ich odpowiedzi do uzytkownikow, pouczające)
__________________

Edytowane przez Srebrna
Czas edycji: 2009-09-25 o 08:49
Srebrna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-25, 10:59   #2614
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Cytat:
Napisane przez Rosemary Pokaż wiadomość
A ja teraz uczę się oszczędzać. Odchodzę z pracy, kontynuuję studia i takie oszczędzanie się przyda... Ale wiecie, czasami wolę nie zjeść obiadu przez kilka dni, ale srebro i kamulce zamówić
Jakbym nagle postanowiła zacząć oszczędzać na jedzeniu to i tak miałabym obiady na miesiąc...
Mam dwa kroki do co najmniej 4 sklepów, a zapasy w szafkach i zamrażalniku jakbym mieszkała 100 km do sklepu... Ale chyba po mamie to mam
No i oczywiście jak nie mam kasy, to dostałam kupon rabatowy do Kadoro... Wrrr, a tam kartą można płacić...
Ja chcę, żeby w Bukowcu się też dało
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-25, 15:19   #2615
ggagatka
Zakorzenienie
 
Avatar ggagatka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Siedlce/Kraków
Wiadomości: 3 778
GG do ggagatka
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Dziewczyny zamawiała może któraś z Was prenumeratę Art Jewelry magazine? Mam na nią wielką chrapkę, tylko nie mam pojęcia jak za to się płaci. Jest tam możliwość chyba karty kredytowej (tutaj odpadam) i jakaś druga opcja "bill me later" i właśnie nie wiem jak to rozwiązać. Podpowie mi ktoś?

A poza tym pytanie do dziewczyn z Krakowa!
Jest w stanie któraś mi dopomóc i zrobić dziurki w blaszce? Nie mam sprzętu (wiertarki), a potrzebuję zrobić małe dziurki, żeby można było doczepić koluszko. Chyba że da się to w jakiś inny sposób załatwić bez wiertarki i żeby w miarę wyglądało.
__________________
Moja biżuteria aktualnie:
+ wire wrapping itp.
+ "nowa era"
Stare dzieje:
+ debiut
+ gliniaki




Edytowane przez ggagatka
Czas edycji: 2009-09-25 o 15:20
ggagatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-25, 20:57   #2616
ojejka89
Zadomowienie
 
Avatar ojejka89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sk-wy/Gdańsk
Wiadomości: 1 680
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

wlasnie sie dowiedzialam ze jutro splynie do mnie troche pieniazkow nie ominie mnie obnizka w beadshopie
ojejka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-25, 22:34   #2617
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

W końcu w domu i spanie we własnym łóżku od 3 dni mnie w domu praktycznie nie widzieli.

Swoją drogą - jakieś 2 tygodnie temu pod wpływem chwili kupiłam rybkę - bojownika. Poszliśmy z Kubą do zoologicznego po faunaboxa i korzonek dla "pajona" no i tak przechodziliśmy obok rybek. Kuba wypalił " chcesz rybkę?" .... ja się zbyt wiele nie zastanawiając odpaliłam,że jasne No i nie wiem czy te ryby takie kapryśne są czy co....... Rybek ( tak się zwie ) jest strasznie wybredny na jedzenie. Kupiłam takie "płatki" do jedzenia - to rusza tylko te czerwone ( żółtych nie tknie, a jeśli już to do razu "wypluwa"). Łapie tylko małe i świeżo pokruszone kawałeczki, i to też nie wszystkie - jak mu jakiś ( chyba kształtem ) nie odpowiada to go omija... wyjada niektóre i czeka na następne. I może pływać jeszcze kilka okruszków, to ich nie ruszy, ale jak wkruszę świeżynki to się rzuca jakby z tydzień nie jadł.
Może ktoś wie, czy to faktycznie takie charakterne rybki, czy ja tak trafiłam Proszę, nie odsyłajcie mnie na jakieś fora akwarystyczne ;] coś tam czytałam, ale czasu nie mam i się pytam tak w sumie przy okazji ;] W końcu rozmawiamy tu o wszystkim i o niczym

Edytowane przez M0N1K4
Czas edycji: 2009-09-25 o 22:36
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-25, 22:54   #2618
ojejka89
Zadomowienie
 
Avatar ojejka89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sk-wy/Gdańsk
Wiadomości: 1 680
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

hmmm ja mialam kiedys welonki i teleskopy, to wszystkie jadly te 'bibulki' obojetnie czy byly czerwone, zielone czy zolte;p nigdy nie wybieraly ;p karmie tez czasem rybki sasiada tym samym pokarmem i tez zjadaja wszystko... a on ma tyyyyle tych rybek (bojowniki tez) ze nawet policzyc ich sie nie da;p

takze chyba trafilas na ciekawy okaz

chociaz sasiad mowil ze bojowniki to ciekawa rasa, bo czasem mu rybki zzeral nawet te z ktorymi powinien zyc w zgodzie;p ale o jedzeniu nie wspominal...

Edytowane przez ojejka89
Czas edycji: 2009-09-25 o 22:56
ojejka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-25, 23:11   #2619
clementinne
Zadomowienie
 
Avatar clementinne
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 306
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Cytat:
Napisane przez M0N1K4 Pokaż wiadomość
Swoją drogą - jakieś 2 tygodnie temu pod wpływem chwili kupiłam rybkę - bojownika. Poszliśmy z Kubą do zoologicznego po faunaboxa i korzonek dla "pajona" no i tak przechodziliśmy obok rybek. Kuba wypalił " chcesz rybkę?" .... ja się zbyt wiele nie zastanawiając odpaliłam,że jasne No i nie wiem czy te ryby takie kapryśne są czy co....... Rybek ( tak się zwie ) jest strasznie wybredny na jedzenie. Kupiłam takie "płatki" do jedzenia - to rusza tylko te czerwone ( żółtych nie tknie, a jeśli już to do razu "wypluwa"). Łapie tylko małe i świeżo pokruszone kawałeczki, i to też nie wszystkie - jak mu jakiś ( chyba kształtem ) nie odpowiada to go omija... wyjada niektóre i czeka na następne. I może pływać jeszcze kilka okruszków, to ich nie ruszy, ale jak wkruszę świeżynki to się rzuca jakby z tydzień nie jadł.
Słuchaj...a może on się odżywia zgodnie z dietą Pięciu Przemian. Wiesz, bojownik w sumie oryginalnie występuje gdzieś tam własnie, Wietnam i okolice, może on chce kultywować rodzinne tradycje..... może z nim o tym porozmawiaj I jeżeli on uznał, że teraz dla równowagi potrzebuje koloru czerwonego.....nie podważaj tysięcy lat doświadczen i mądrości chinskich myślicieli ;P

Może pałeczki mu wrzuć do akwarium....poczuje się jak w domu
clementinne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-26, 07:40   #2620
substytut
Zakorzenienie
 
Avatar substytut
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 526
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Monika, trafilam ze w Lidlu cos takiego w promocji:

http://www.lidl.pl/pl/home.nsf//page..._do_ozdabiania

dziurkacze jakies sa, nozyczki wzorkowe tez... I cena dosc przyzwoita
substytut jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-26, 07:45   #2621
Rosemary
Zakorzenienie
 
Avatar Rosemary
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 006
GG do Rosemary
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Monik, to normalne moje bojowniki też nie żarły wszystkiego jak leci potem im tę karmę mocno kruszyłam i jadły więcej, ale nie wiem, czy tylko mi tak sie wydawało, bo już nie potrafiłam rozróżnić, co je, a czego nie, czy tak było w rzeczywistości.
__________________
Ucho też człowiek!
Rosemary jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-26, 08:17   #2622
iguana_night
Zadomowienie
 
Avatar iguana_night
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 777
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Mój bojownik podjadał swoje partnerki życiowe (od początku preferował poligamię). Więc pewnie Twojemu kolor czerwony kojarzy się z samicą (w końcu te czerwone usta..).
__________________
'Człowiek jest najgłębiej uzależniony od swego odbicia w duszy drugiego człowieka,
chociażby ta dusza była kretyniczna.

iguana_night jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-26, 08:23   #2623
Rosemary
Zakorzenienie
 
Avatar Rosemary
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 006
GG do Rosemary
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Bojowników nie można trzymać razem w jednym naczyniu podgryzają sobie płetwy i się zabijają.
__________________
Ucho też człowiek!
Rosemary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-26, 08:25   #2624
135nudziara
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 519
GG do 135nudziara
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

tak samo jak nie można im przykładać lusterka do akwarium

też miałam kiedyś rybki... ale mama za mocno uzdatniła im wodę . i w dosłownym sensie "się przekręciły". chciałabym mieć jakąś małą rybkę, bojownika własnie na przykład, ale chyba szkoda mi wkładać go do kuli, a na większe nie mam miejsca.
135nudziara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-26, 08:28   #2625
substytut
Zakorzenienie
 
Avatar substytut
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 526
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

dlaczego nie mozna lusterka przykladac?
substytut jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-26, 08:32   #2626
135nudziara
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 519
GG do 135nudziara
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

bo będzie widział swoje odbicie, tzn będzie myślał, że to inny samiec... i będzie się bardzo denerwował z tego powodu. tak mi mówili

Edytowane przez 135nudziara
Czas edycji: 2009-09-26 o 08:34
135nudziara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-26, 08:49   #2627
substytut
Zakorzenienie
 
Avatar substytut
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 526
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

to chyba sobie sprezentuje jakas rybke taka
substytut jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-26, 11:23   #2628
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Cytat:
Napisane przez substytut Pokaż wiadomość
to chyba sobie sprezentuje jakas rybke taka
Sub, dzięki to ja dziś lecę zobaczyć do lidla :P

No cóż, jak nie chce żółtych płatków to mu wybieram czerwone, i właśnie koniecznie muszę je rozkruszać, bo tych dużych kawałków nie tyka ;] A na lusterko nie zareagował :P

A co do bojowników to Kuba mi opowiadał historię związaną z tą rybką ;] Znajomy miał rybeczki i wpuścił do nich tego bojownika. I się skubaniec uparł na taką jedną, małą rybkę, Pływał za nią cały czas i skubał, pewnie by ją męczył tak długo, jakby nie zdechła. No i tą biedną rybkę wydał jakiemuś akwaryście. Ponieważ bojownik źle żył z tymi innymi rybkami to go też wydał komuś. Po czym się okazało, ze te dwie rybki znalazły się znowu w tym samym akwarium u kogoś innego - i co? Bojownik znowu się uganiał za tą rybką ;] Trochę trwało zanim się zgadali od kogo te rybki. Jak widać, nie odpuści, dlatego ja więcej rybek nie planuję. Jak już jest, to niech będzie. Ale gekonik mi się marzy
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-26, 12:19   #2629
MILA25*
Wtajemniczenie
 
Avatar MILA25*
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 2 879
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Oj bojowniki są wredniaste. Jak sobie upatrzą jakąś rybke to nie odpuszczą.
Muszę sie pochwalić co udało mi sie upolować na allegro.
I to za małe pieniądze. Powiem tylko że zapłaciłam tylko tyle ile
są warte pudeła
MILA25* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-26, 15:14   #2630
dwaslonca
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 884
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Co do bojowników, kołacze mi się po głowie, że lubią żywy pokarm,co nie jest szczególnie dziwne, biorąc pod uwagę i "bojowniczy" charrrakter Przy okazji, że niedawno padło słowo "dieta", czy któraś z was zna lub może stosuje odzywanie optymalne - J. Kwaśniewskiego - szukam wszelkich pozamedycznych sposobów na gościec, a swoją nadzieję upatruję w tejże metodzie. Będę wdzięczna za wszelkie wskazówki. I jedna mała prośba, któreś z moich chrabąszczy,(włącznie z TŻ) poprzestawiało mi cos w kompie i nie mam górnego panelu, ani na wizazu, ani na gazecie, wszystko pokazuje się z boku, więc mam kilometrowa stronkę, na której zupełnie nie wiem co i jak. Podpowiedzcie proszę jak przywrócic normalny wygląd?!
dwaslonca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-26, 15:23   #2631
iguana_night
Zadomowienie
 
Avatar iguana_night
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 777
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Cytat:
Napisane przez Rosemary Pokaż wiadomość
Bojowników nie można trzymać razem w jednym naczyniu podgryzają sobie płetwy i się zabijają.
Bojownik mężczyzna + bojownik kobieta (xkilka) mogą razem ze sobą żyć. Tym bardziej jeśli naczynie jest sporych rozmiarów. Że dwóch samców się nie trzyma, to jest sprawa jasna.
__________________
'Człowiek jest najgłębiej uzależniony od swego odbicia w duszy drugiego człowieka,
chociażby ta dusza była kretyniczna.

iguana_night jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-26, 15:56   #2632
Rosemary
Zakorzenienie
 
Avatar Rosemary
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 006
GG do Rosemary
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Wracajac do karteczek z moo. To są moje tylko fota trochę słaba wyszła.
__________________
Ucho też człowiek!

Edytowane przez Rosemary
Czas edycji: 2009-09-26 o 15:57
Rosemary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-26, 16:43   #2633
Srebrna
Zadomowienie
 
Avatar Srebrna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 562
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Rose: piekne, takie dystyngowane
__________________
Srebrna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-26, 18:00   #2634
Jadowita Biedronka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 15
Thumbs up Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Cytat:
Napisane przez tyska04 Pokaż wiadomość
A ja od dwóch dni leże chora i kombinuję Oczywiście sama sobie dałam szlaban na zakupy ale poczułam nieodpartą potrzeba zrobienia zamówienia (znacie to?) I oczywiście pod pretekstem kupienia drutu(którego na prawdę już nie mam) Złamałam się i zrobiłam większe zamówienie u jubilexa ehhh
własnie zrobiłam ostatnio podobnie...tyle że na all..tak sobie zamawiałam i zamawiałam. Niby tu złotówka, tu 5zł, tu 2...no i tak mi się to wydawało mało. Mało do momentu otrzymania podsumowania zapłaty ponad 100zł..a ja chwilowo tyle nie miałam ale całe szczescie pojawiła się pomoc mężczyzny no i teraz czekam aż w końcu dostanę te moje cuda i będę mogła sobie tworzyć raz modelina, raz składanie koralików a tak na marginesie jestem nowa i chciałam wszystkim powiedzieć dzień dobry

---------- Dopisano o 19:00 ---------- Poprzedni post napisano o 18:57 ----------

Cytat:
Napisane przez MILA25* Pokaż wiadomość
Oj bojowniki są wredniaste. Jak sobie upatrzą jakąś rybke to nie odpuszczą.
Muszę sie pochwalić co udało mi sie upolować na allegro.
I to za małe pieniądze. Powiem tylko że zapłaciłam tylko tyle ile
są warte pudeła
jak ty to zrobiłaś? Gratuluje udanej transakcji ajć zazdoszcze
Jadowita Biedronka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-26, 18:40   #2635
Maqda
Zakorzenienie
 
Avatar Maqda
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Śląskie;)
Wiadomości: 6 026
GG do Maqda Send a message via Skype™ to Maqda
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Cytat:
Napisane przez Rosemary Pokaż wiadomość
Wracajac do karteczek z moo. To są moje tylko fota trochę słaba wyszła.
Rose, aż kusi coś sobie kupić
__________________
Cytat:
You had a row with a machine?
Sort of. It sat there and I shouted abuse at it.

Serialowo:
Obsesyjnie powtarzając: Sherlock
Na bieżąco: AHS, VD, Boardwalk Empire, Dexter, OUaT, Arrow, Elementary, TBBT, Merlin, Downton Abbey, Fringe, Hunted.
Nadrabiając: The Hour, The Prisoner
Maqda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-26, 18:49   #2636
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Cytat:
Napisane przez dwaslonca Pokaż wiadomość
Co do bojowników, kołacze mi się po głowie, że lubią żywy pokarm,co nie jest szczególnie dziwne, biorąc pod uwagę i "bojowniczy" charrrakter Przy okazji, że niedawno padło słowo "dieta", czy któraś z was zna lub może stosuje odzywanie optymalne - J. Kwaśniewskiego - szukam wszelkich pozamedycznych sposobów na gościec, a swoją nadzieję upatruję w tejże metodzie. Będę wdzięczna za wszelkie wskazówki. I jedna mała prośba, któreś z moich chrabąszczy,(włącznie z TŻ) poprzestawiało mi cos w kompie i nie mam górnego panelu, ani na wizazu, ani na gazecie, wszystko pokazuje się z boku, więc mam kilometrowa stronkę, na której zupełnie nie wiem co i jak. Podpowiedzcie proszę jak przywrócic normalny wygląd?!

Wczoraj dostał malutkiego mącznika Wszamał go, bo nic nigdzie nie pływa ani nie pełza na dnie Akurat z żywymi robaczkami problemu nie mam

Byłam w lidlu - kupiłam kolorowe kartoniki - choć większość mi się nie podoba i naklejki - bo tanio Czekam na te dziurkacze ;P
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-26, 19:01   #2637
Maqda
Zakorzenienie
 
Avatar Maqda
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Śląskie;)
Wiadomości: 6 026
GG do Maqda Send a message via Skype™ to Maqda
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Monika, jak co to ja mam dwa dziurkace całkiem zbędne i nowe - kwaiatuch i jakiś taki zawijas Jak co daj znać
__________________
Cytat:
You had a row with a machine?
Sort of. It sat there and I shouted abuse at it.

Serialowo:
Obsesyjnie powtarzając: Sherlock
Na bieżąco: AHS, VD, Boardwalk Empire, Dexter, OUaT, Arrow, Elementary, TBBT, Merlin, Downton Abbey, Fringe, Hunted.
Nadrabiając: The Hour, The Prisoner
Maqda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-26, 19:02   #2638
Rosemary
Zakorzenienie
 
Avatar Rosemary
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 006
GG do Rosemary
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Cytat:
Napisane przez Maqda Pokaż wiadomość
Rose, aż kusi coś sobie kupić
Wolalabym, żeby moje prace zachęcaly do kupna, nie tylko karteczki
Dziekuje! Twoja opinia jest dla mnie bardzo wazna
__________________
Ucho też człowiek!
Rosemary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-26, 19:50   #2639
ojejka89
Zadomowienie
 
Avatar ojejka89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sk-wy/Gdańsk
Wiadomości: 1 680
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

a ja sie wlasnie zirytowalam :| wchodze sobie na forum roku a tam nowa lista podzialem na grupy - okazalo sie ze spadlam do nastepnej :| nie podoba mi sie to, zzylam juz sie ze swoimi...
ojejka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-26, 20:19   #2640
Rhogata
Rozeznanie
 
Avatar Rhogata
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Owl Mts ;)
Wiadomości: 676
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Cytat:
Napisane przez dwaslonca Pokaż wiadomość
Co do bojowników, kołacze mi się po głowie, że lubią żywy pokarm,co nie jest szczególnie dziwne, biorąc pod uwagę i "bojowniczy" charrrakter Przy okazji, że niedawno padło słowo "dieta", czy któraś z was zna lub może stosuje odzywanie optymalne - J. Kwaśniewskiego - szukam wszelkich pozamedycznych sposobów na gościec, a swoją nadzieję upatruję w tejże metodzie. Będę wdzięczna za wszelkie wskazówki. I jedna mała prośba, któreś z moich chrabąszczy,(włącznie z TŻ) poprzestawiało mi cos w kompie i nie mam górnego panelu, ani na wizazu, ani na gazecie, wszystko pokazuje się z boku, więc mam kilometrowa stronkę, na której zupełnie nie wiem co i jak. Podpowiedzcie proszę jak przywrócic normalny wygląd?!
nie umiem Ci pomoc

o diecie kwasniewskiego niewiele wiem, tak jak i o ustawieniach w kompie

gdybys potrzebowala, przytulam
__________________
don't look
mój wątek biżuteryjny
Rhogata jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biżuteria


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:14.