Pudzianowski vs. Najman! - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-13, 17:09   #181
Dzika Ropucha
Zadomowienie
 
Avatar Dzika Ropucha
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 301
GG do Dzika Ropucha
Dot.: Pudzianowski vs. Najman!

Walka to walka wiadomo że się nie będą cackać. A Pudzian co miał niby robić? Czekać aż Najman zada cios? no nie i dlatego wziął się od razu do roboty. Przecież wiadomo, że nie będą sie głaskać po główkach. Nie będę się litowała nad zawodnikami, sami wiedzą co to jest i jak to się robi Lubie oglądać takie sporty i tyle.
Najman nie dałby rady pokonać Pudziana to było dla mnie pewne no ale nawet usiąść nie zdążyłam. Tak czekałam na walke a tu już koniec.
__________________
13.08.2010- Razem
09.2011- Zaręczyny
29.06.2013- Ślub

12.03.2015 II Kreski
Dzika Ropucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-13, 17:18   #182
Nadin
Zakorzenienie
 
Avatar Nadin
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 680
Dot.: Pudzianowski vs. Najman!

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Wrecz przeciwnie, pieniadze w mma dopiero sie pojawiaja, teraz sa spore, ale jeszcze kilka lat temu?

Teraz przykladowo zawodowcy z undercardow z UFC dostaja nieraz 8tys dolarow za walke. W WEC nawet dobrzy zawodnicy dostaja podobne pieniadze. Biorac pod uwage, ze to przed podatkiem i wszystkimi kosztami, ze do takiej walki przygotowuje sie po kilkanascie tygodni i sie toczy 3-4 walki rocznie, to smieszne sumy. Wystarczy sobie porownac z jakimikolwiek innym sportem.

Nastepna osoba sie wypowiada, ktora odbieram, ze w zyciu nie widziala sali treningowej z bliska, o zasadach mma nie ma pojecia i to, ze to jest sport walki to jest dla niej be.
No ale przecież pierwszy oficjalny turniej MMA był zorganizowany w 1993 roku, dlatego to się rozkręca.

Rozkręca się, tak jak już pisałam, oczywiście dzięki temu że jest widownia i zainteresowani takim widokiem, żeby zawodnicy zarabiali potrzebni są do tego widzowie, którzy lubią patrzeć na bicie- czepia z tego satysfakcję.

Są różni ludzie jedni obejrzą to z ciekawości inni z zachwytem i pają, a jeszcze inni powiedzą NIE.

Każdy ma jednak prawo do oceny tej walki, a ja oceniam ją jako agresywną walkę - która może doprowadzić do kalectwa, a nawet śmierci- i to uważam za złe.
Ale z tego co mi wiadomo ludzie już w starożytnym Rzymie chętnie oglądali walki gladiatorów i wcale nie uważali tych walk za coś złego.
__________________

Nadin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-13, 17:51   #183
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Pudzianowski vs. Najman!

Cytat:
Napisane przez Nadin Pokaż wiadomość
No ale przecież pierwszy oficjalny turniej MMA był zorganizowany w 1993 roku, dlatego to się rozkręca.
Pewnie, ale ja tego wcale nie neguje, tylko oceny, ze rzekomo niewiadomo ile kasy w tym jest. Teraz to juz sa spore pieniadze - bo w ppv UFC wyprzedzila boks, ale wiekszosc tych sportowcow jak na sport zawodowy zarabia mizernie po prostu.

Cytat:
Napisane przez Nadin Pokaż wiadomość
Rozkręca się, tak jak już pisałam, oczywiście dzięki temu że jest widownia i zainteresowani takim widokiem, żeby zawodnicy zarabiali potrzebni są do tego widzowie, którzy lubią patrzeć na bicie- czepia z tego satysfakcję.
Pewnie, ze sa tacy ludzie, ale ja bym tego nie sprowadzal do takiego folgowania niskim instynktom. Dla mnie to czesc tego stereotypu, ze to bandytyzm itd.

Cytat:
Napisane przez Nadin Pokaż wiadomość
Są różni ludzie jedni obejrzą to z ciekawości inni z zachwytem i pają, a jeszcze inni powiedzą NIE.

Każdy ma jednak prawo do oceny tej walki, a ja oceniam ją jako agresywną walkę - która może doprowadzić do kalectwa, a nawet śmierci- i to uważam za złe.
Ale z tego co mi wiadomo ludzie już w starożytnym Rzymie chętnie oglądali walki gladiatorów i wcale nie uważali tych walk za coś złego.
Pewnie, ze kazdy ma prawo do oceny, tylko nie rozumiem, po co w temacie o walce ktos musi swoje trzy grosze wrzucic, jak uwaza, ze to jest be (vide analogia ze Zmierzchem). Tym bardziej, ze osoby, ktore to oceniaja negatywnie, zwykle nie maja zadnego kontaktu ze sportami walki, nie znaja zasad itd. i dla mnie to znacznie obniza wartosc ich ocen.

Kalectwo i smierc? Nie znam takiego przypadku w mma, owszem, to walka i kilka lat w klatce zapewne bedzie mialo pozniej negatywne dlugotrwale efekty.

Tyle, ze masa sportow moze prowadzic do kalectwa i smierci - sporty motorowe, futbol amerykanski, rugby itd., itp.

Ogolnie rzecz biorac - sport zawodowowy jest dla czlowiek niezdrowy. Taka pilka czy kosz, odpowiednio pokopane nogi, polamane kosci, pozrywane wiazadla i inne kontuzje, a w przypadku kosza zmasakrowane stawy.

Nawet sporty bezkontaktowe, za ktorymi sie wlecze cien sterydow.

Dlaczego wiec mma ma miec zla reputacje w takim wypadku??
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-13, 18:41   #184
Nadin
Zakorzenienie
 
Avatar Nadin
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 680
Dot.: Pudzianowski vs. Najman!

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Pewnie, ze sa tacy ludzie, ale ja bym tego nie sprowadzal do takiego folgowania niskim instynktom. Dla mnie to czesc tego stereotypu, ze to bandytyzm itd.



Pewnie, ze kazdy ma prawo do oceny, tylko nie rozumiem, po co w temacie o walce ktos musi swoje trzy grosze wrzucic, jak uwaza, ze to jest be (vide analogia ze Zmierzchem). Tym bardziej, ze osoby, ktore to oceniaja negatywnie, zwykle nie maja zadnego kontaktu ze sportami walki, nie znaja zasad itd. i dla mnie to znacznie obniza wartosc ich ocen.

Kalectwo i smierc? Nie znam takiego przypadku w mma, owszem, to walka i kilka lat w klatce zapewne bedzie mialo pozniej negatywne dlugotrwale efekty.

Tyle, ze masa sportow moze prowadzic do kalectwa i smierci - sporty motorowe, futbol amerykanski, rugby itd., itp.

Ogolnie rzecz biorac - sport zawodowowy jest dla czlowiek niezdrowy. Taka pilka czy kosz, odpowiednio pokopane nogi, polamane kosci, pozrywane wiazadla i inne kontuzje, a w przypadku kosza zmasakrowane stawy.

Nawet sporty bezkontaktowe, za ktorymi sie wlecze cien sterydow.

Dlaczego wiec mma ma miec zla reputacje w takim wypadku??
Wyrak nie wypowiadam się po to żeby przekonać Ciebie do moich racji ani po to żeby żeby moje wypowiedzi zyskały u Ciebie na wartości, piszę co myślę i co czyje a do tego każdy ma prawo

Wiesz co do tych kontuzji o których piszesz to mogą one się nawet przytrafić kiedy idziesz po ulicy, albo nawet przecież możesz skręcić nogę w własnym domu, mi zdecydowanie chodzi że sposób w jaki został uderzany Najman być może w głowę (z całej siły) z pewnością jest czymś drastycznym i nie ulega mojej wątpliwości że może też prowadzić do poważnych zaburzeń neurologicznych

ps nie każdy musi chwalić wszystkiego i nie każdy musi każdemu zgodnie odpowiadać że ma rację, jeśli tak nie myśli.
__________________

Nadin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-13, 19:54   #185
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Pudzianowski vs. Najman!

Cytat:
Napisane przez Nadin Pokaż wiadomość
Wyrak nie wypowiadam się po to żeby przekonać Ciebie do moich racji ani po to żeby żeby moje wypowiedzi zyskały u Ciebie na wartości, piszę co myślę i co czyje a do tego każdy ma prawo
Nie mowilem bynajmniej o Twojej opinii.

Cytat:
Napisane przez Nadin Pokaż wiadomość
Wiesz co do tych kontuzji o których piszesz to mogą one się nawet przytrafić kiedy idziesz po ulicy, albo nawet przecież możesz skręcić nogę w własnym domu, mi zdecydowanie chodzi że sposób w jaki został uderzany Najman być może w głowę (z całej siły) z pewnością jest czymś drastycznym i nie ulega mojej wątpliwości że może też prowadzić do poważnych zaburzeń neurologicznych
A w jaki inny sposob mialby byc uderzany w sporcie walki ?

Od jednej walki, szczegolnie takiej, powaznych zaburzen neurologicznych sie nie nabawi.

Co nie zmienia faktu, ze jest zaleznosc pomiedzy trauma glowy a schorzeniami neurologicznymi.


Cytat:
Napisane przez Nadin Pokaż wiadomość
ps nie każdy musi chwalić wszystkiego i nie każdy musi każdemu zgodnie odpowiadać że ma rację, jeśli tak nie myśli.
No przeciez. Tylko ja jak mi sie cos nie podoba to nie mam ochoty wpadac w watek temu poswiecony i na ten temat sie rozwodzic.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-13, 21:19   #186
larva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 434
Dot.: Pudzianowski vs. Najman!

Odnoszę wrażenie, jak gdyby niektóre kobiety spadły z księżyca i pierwszy raz widziały jakąkolwiek walkę.

Za darmo się nie biją.

A ja tam lubię sporty walki. A K1 zwłaszcza
larva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-13, 23:45   #187
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Pudzianowski vs. Najman!

Cytat:
Napisane przez larva Pokaż wiadomość
Odnoszę wrażenie, jak gdyby niektóre kobiety spadły z księżyca i pierwszy raz widziały jakąkolwiek walkę.

Za darmo się nie biją.

A ja tam lubię sporty walki. A K1 zwłaszcza
Ano dokladnie, wielki szok w trampkach, ze sie bija po facjatach i to jeszcze mocno, ba, z calej sily

K1 mialo ostatnio fajny turniej zdaje sie
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-14, 00:24   #188
sweetish
Zakorzenienie
 
Avatar sweetish
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 6 333
Dot.: Pudzianowski vs. Najman!

Cytat:
Napisane przez Nadin Pokaż wiadomość
Wyrak nie wypowiadam się po to żeby przekonać Ciebie do moich racji ani po to żeby żeby moje wypowiedzi zyskały u Ciebie na wartości, piszę co myślę i co czyje a do tego każdy ma prawo

Wiesz co do tych kontuzji o których piszesz to mogą one się nawet przytrafić kiedy idziesz po ulicy, albo nawet przecież możesz skręcić nogę w własnym domu, mi zdecydowanie chodzi że sposób w jaki został uderzany Najman być może w głowę (z całej siły) z pewnością jest czymś drastycznym i nie ulega mojej wątpliwości że może też prowadzić do poważnych zaburzeń neurologicznych

ps nie każdy musi chwalić wszystkiego i nie każdy musi każdemu zgodnie odpowiadać że ma rację, jeśli tak nie myśli.
Taką kontuzję mozesz miec tez po bójce ulicznej, napadzie etc.- tez sie moze zdarzyć całkiem przyadkowo, bo ktos nagle wymysli sobie, ze spusci Ci łomot. Jesteś słabsza, wiec i obrazenia beda wielkie- i co? i wcale z Pudzianowskim walczyc nie trzeba.
Najman dostał za to kasę. Nie martw sie już o niego tak. Da sobie chłopak radę. Zreszta po walce nie widziałąm, zeby był strasznie pokiereszowany. Wstał wk***** jak nie wiem co i zszedł z ringu. Ot, sport- zdarza sie najlepszym. Jak sie nie lubi takich obrazków to sie ich nie ogląda. Przykładowo: ja nie lubie wszelkich operacji itp. i dlatego tez nie ogladam np. Ostrego dyżuru
__________________
O urządzaniu wnętrz:
BLOG
wątek sweet


Dopóki robisz to, co zawsze, będziesz mieć to, co zwykle.
sweetish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 00:38   #189
Nektaryna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 045
Dot.: Pudzianowski vs. Najman!

Cytat:
Napisane przez TOMORROW Pokaż wiadomość
tylko pokrótce napiszę, że obejrzałam przez przypadek
TŻ mówił o jakiejś walce- myślałam, że to w dźwiganiu ciężarów będzie pojedynek (o naiwności...)
TŻ puścił mi ta walkę na youtubie i wytrzymałam tylko kilka sekund, sama z własnej woli na pewno bym na to nie patrzyła
tyle
Wow jesteś tak delikatna to jak ty bedziesz dzieci rodzić
Ja tam nie widziałam w tej walce nic aż tak strasznie brutalnego. Najman nawet porządnie nie dostał bo zaraz wyciągnął rączkę żeby przerwać walkę.
Mój chłopak uwielbia K1, MMA, boks i oglądamy razem i czasem są bardzo brutalne sceny. No ale taki sport, za którym stoją dużżeee pieniadze.

Wyrak masz rację boks jest gorszy bo często bokserzy umierają - obrażenia głowy, robią się krwiaki i skrzepy od uderzeń. No ale na boks się lepiej patrzy wiem to jest zdradzieckie bo w rzeczywistości oni obijają sobie mózgi.
A MMA rzuciają się na siebie, jeden drugiego trzyma i napierd***, kopią się, rzucają przeciwnikiem i wizualnie jest to brutalniejsze widowisko ale tu rzeczywiście nie znam przypadku żeby ktoś umarł.

Ale walka to walka nie wiem czego niektórzy się spodziewali:/ Wiadomo że nie bedą tańczyć tylko się bić= bedzie brutalnie.
Oj i piszecie że ten Pudzian taki straszny bo tak Najmana zbił No a co miał robić? Mieli sobie herbatkę zaparzyć na ringu i w warcaby pograć Albo miał czekać aż Najman mu strzeli w łeb? Był silniejszy, pewniejszy siebie i pokonał przeciwnika.
Nektaryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 10:14   #190
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Pudzianowski vs. Najman!

Cytat:
Napisane przez Nadin Pokaż wiadomość

Wiesz co do tych kontuzji o których piszesz to mogą one się nawet przytrafić kiedy idziesz po ulicy, albo nawet przecież możesz skręcić nogę w własnym domu, mi zdecydowanie chodzi że sposób w jaki został uderzany Najman być może w głowę (z całej siły) z pewnością jest czymś drastycznym i nie ulega mojej wątpliwości że może też prowadzić do poważnych zaburzeń neurologicznych
pan Najman jest zawodowym bokserem więc branie na łeb leży w gestii jego pracy i ma swiadomośc co może to ze soba nieść-ot ryzyko zawodowe...sam sobie w zyciu taka droge obrał,a że ostatnio mamy walki stulecia co tydzien i medialnie sie zrobiło to pieniążek z tego też nie byle jaki
mi się podobało wlasnie dlatego że bylo *** bach i po wszystkim
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 11:56   #191
Dorotka...
Rozeznanie
 
Avatar Dorotka...
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 822
Dot.: Pudzianowski vs. Najman!

No no, walka była niezła. Cieszę się, że wygrał pudzian bo najmana nie lubię, dla mnie jest prostakiem ;/
__________________
filmomaniaczka i serialomaniaczka


"people don't get what they deserve, they just get what they get".
Dorotka... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-14, 12:29   #192
larva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 434
Dot.: Pudzianowski vs. Najman!

Cytat:
Napisane przez Dorotka... Pokaż wiadomość
No no, walka była niezła. Cieszę się, że wygrał pudzian bo najmana nie lubię, dla mnie jest prostakiem ;/
To jest facet znany z tego, ze jest znany.
A ze prostak - zgadzam się. Bodajże Saleta wprowadził go na salony, a ten później biegał po "Faktach", "Super Ekspresach", i odwdzięczał się.
larva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 12:31   #193
Miss Coffee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 110
Dot.: Pudzianowski vs. Najman!

A ja jestem zawiedziona,że tak krótko. Oczekiwałam walki pełnej napięcia i zwrotów akcji A tu ciach i koniec.
Bardziej emocjonujące było spotkanie Gołoty z Adamkiem
Miss Coffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 13:20   #194
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Pudzianowski vs. Najman!

Cytat:
Napisane przez Nektaryna Pokaż wiadomość
Wow jesteś tak delikatna to jak ty bedziesz dzieci rodzić
Ja tam nie widziałam w tej walce nic aż tak strasznie brutalnego. Najman nawet porządnie nie dostał bo zaraz wyciągnął rączkę żeby przerwać walkę.
Mój chłopak uwielbia K1, MMA, boks i oglądamy razem i czasem są bardzo brutalne sceny. No ale taki sport, za którym stoją dużżeee pieniadze.
No wlasnie mnie to dziwi, to pisanie, jakie to straszne, jaki jest stan Najmana i czy mu sie nic nie stalo. A co mu sie mialo stac? Dostal kilka low kickow i ani razu nie zostal chyba trafiony czysto reka i szybciutko odklepal.

Ja rozumiem np. martwienie sie o stan Diego Sancheza po walce z BJ Pennem w sobote, gdzie Sanchez skonczyl ze rozcieciem na glowie, ktore spokojnie mialo z 10cm-15cm i krew sie lala z niego jak z zarznietego prosiaka; ale Najman? Przeciez on nawet w ogole nie dostal po paszczy

Cytat:
Napisane przez Nektaryna Pokaż wiadomość
Wyrak masz rację boks jest gorszy bo często bokserzy umierają - obrażenia głowy, robią się krwiaki i skrzepy od uderzeń. No ale na boks się lepiej patrzy wiem to jest zdradzieckie bo w rzeczywistości oni obijają sobie mózgi.
Kwestia gustu, dla mnie osobiscie boks jest szalenie nudny w porownaniu z mma, chyba ze Pac-Man walczy

Cytat:
Napisane przez Nektaryna Pokaż wiadomość
A MMA rzuciają się na siebie, jeden drugiego trzyma i napierd***, kopią się, rzucają przeciwnikiem i wizualnie jest to brutalniejsze widowisko ale tu rzeczywiście nie znam przypadku żeby ktoś umarł.
Tak w ogole, to jest to zwykle duzo bardziej techniczne widowisko, niz sie moze wydwac komus, kto nie ma o tym pojecia, przynajmniej wg mnie.

Cytat:
Napisane przez Miss Coffee Pokaż wiadomość
A ja jestem zawiedziona,że tak krótko. Oczekiwałam walki pełnej napięcia i zwrotów akcji A tu ciach i koniec.
Bardziej emocjonujące było spotkanie Gołoty z Adamkiem
A co w tym bylo bardziej emocjonujacego? Bylo dluzsze, ale przeciez ta walka byla szalenie jednostronna...
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 15:45   #195
larva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 434
Dot.: Pudzianowski vs. Najman!

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
A co w tym bylo bardziej emocjonujacego? Bylo dluzsze, ale przeciez ta walka byla szalenie jednostronna...
To, że nie było wiadomo, po ilu sekundach Gołota padnie .
Tez zgrywał przed walką takiego co to nie ja, śmiał się z Adamka i proszę. Jednak pokora robi swoje .

Tak na marginesie - ponoć wprowadzono nową jednostkę czasu:
1 Najman = 44 sekundy.
larva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 16:28   #196
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Pudzianowski vs. Najman!

Cytat:
Napisane przez larva Pokaż wiadomość
Tak na marginesie - ponoć wprowadzono nową jednostkę czasu:
1 Najman = 44 sekundy.
Apropos, to polecam obejrzec jak ktos moze walke BJ Penn - Diego Sanchez, o ktorej wczesnie wspomnialem. Penn niemilosiernie obil Sancheza na poczatku pierwszej rundy, wydaje mi sie, ze wiekszosc zawodowcow by odklepala w tym momencie, a Diego walczyl jeszcze 4 rundy, ot tak dla kontrastu z Najmanem.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-15, 16:43   #197
aniko 23
Zakorzenienie
 
Avatar aniko 23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 531
GG do aniko 23
Dot.: Pudzianowski vs. Najman!

walka byla przednia...pare kopnieć, kilka ciosow i kaput...
luby nawet piwka nie zdazyl otworzyc...

kurde mam dosc ogladania walk nadajacych sie na skrot do telexpresu...
__________________

...noszę twe serce z sobą (noszę je w moim sercu).

aniko 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-15, 19:46   #198
ewelinka21
Raczkowanie
 
Avatar ewelinka21
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 158
Dot.: Pudzianowski vs. Najman!

Super temat Mariusz pokazał na co go stać
Walka była brutalna ale to taki sport...
ewelinka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-16, 08:22   #199
Le Tigre
Raczkowanie
 
Avatar Le Tigre
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Tu i teraz
Wiadomości: 364
Dot.: Pudzianowski vs. Najman!

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Co nie zmienia faktu, ze jest zaleznosc pomiedzy trauma glowy a schorzeniami neurologicznymi.
Wiesz co? Moim zdaniem (niepopartym żadnymi poszukiwaniami czy analizami, ot, "kobieca" intuicja ) to o wiele bardziej niebezpieczny jest boks, bo tam takich silnych ciosów na głowę zbiera się masę a nie np. MMA - jeden, dwa silne ciosy, parter, a w parterze jakaś dźwignia albo w ostateczności hammerfisty, które też zbyt silne w sumie nie są.

Zresztą często spotykam się z takimi opiniami, że MMA czy muay thai jest be, bo się kopią, a boks cacy, bo tylko rękami się biją. Ale ja wolę dostać raz, a solidnie, a nie dawać się okładać przez godzinę...

Cytat:
Napisane przez aniko 23 Pokaż wiadomość
luby nawet piwka nie zdazyl otworzyc...
Nie tylko on A miałem tylko jedno, więc zostawiłem sobie na walkę wieczoru zamiast wypić wcześniej.

A swoją drogą - nazywanie tego walką to przesada - wiedziałem, że Najman to d**a a nie bokser, ale czegoś takiego to się nie spodziewałem. Tyle to i ja bym wytrzymał, nawet z Pudzianem

Cytat:
Napisane przez ewelinka21 Pokaż wiadomość
Super temat Mariusz pokazał na co go stać
Walka była brutalna ale to taki sport...
Mariusz to szczerze mówiąc niewiele pokazał, ale nie miał też właściwie okazji, by coś pokazać. I akurat ta walka zbyt brutalna nie była, ot, kop, kop, kilka bęcków i finito...
__________________
When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then I realize God doesn’t work that way, so I stole one and prayed for forgiveness. - Emo Philips

Edytowane przez Le Tigre
Czas edycji: 2009-12-16 o 08:25 Powód: Dopisek
Le Tigre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-16, 13:25   #200
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Pudzianowski vs. Najman!

Cytat:
Napisane przez Le Tigre Pokaż wiadomość
Wiesz co? Moim zdaniem (niepopartym żadnymi poszukiwaniami czy analizami, ot, "kobieca" intuicja ) to o wiele bardziej niebezpieczny jest boks, bo tam takich silnych ciosów na głowę zbiera się masę a nie np. MMA - jeden, dwa silne ciosy, parter, a w parterze jakaś dźwignia albo w ostateczności hammerfisty, które też zbyt silne w sumie nie są.
Ja sie zupelnie zgadzam z tym wnioskiem, bo w mma sie zdecydowanie mniej dostaje w leb niz w boksie wg mnie. No i w mma, nie ma tak, ze sie obija kogos 10 rund. Stad na ringu bokserskim zdarzaja sie smierci, w mma odpukac jak dotad nie.

W ogole, to ponoc ktos kiedys badal skutki uderzen: piescia, rekawicami bokserskimi (10-11uncji) i rekawicami mma (4uncje). Wyniki zdaje sie sa niejednoznaczne, zalezy jak na to patrzec.

Cytat:
Napisane przez Le Tigre Pokaż wiadomość
Zresztą często spotykam się z takimi opiniami, że MMA czy muay thai jest be, bo się kopią, a boks cacy, bo tylko rękami się biją. Ale ja wolę dostać raz, a solidnie, a nie dawać się okładać przez godzinę...
Hehe Nie no, w muay thai mozna byc wylaczonym z walki bez zadnych obrazen facjaty - czyste trafienie w watrobe. Poboli chwilke, ale nawet sladu nie bedzie

Cytat:
Napisane przez Le Tigre Pokaż wiadomość
A swoją drogą - nazywanie tego walką to przesada - wiedziałem, że Najman to d**a a nie bokser, ale czegoś takiego to się nie spodziewałem. Tyle to i ja bym wytrzymał, nawet z Pudzianem

Mariusz to szczerze mówiąc niewiele pokazał, ale nie miał też właściwie okazji, by coś pokazać. I akurat ta walka zbyt brutalna nie była, ot, kop, kop, kilka bęcków i finito...
Ano. Wg mnie od solidnego boksera, to by Pudzian dostal przynajmniej raz gonga, az sie prosil o to tymi "rekami w kieszeniach" przy kopnieciach
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:00.