Antykoncepcja na jedną noc-doradźcie! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-05-14, 23:09   #31
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Re: tabletki po

Chili tak jak pisałam kobiety powinny wiedzieć że takie tabletki są .Ja mam nadzieję,że nigdy nie będę musiała skorzystać z nich. W Twoich postach zaniepokoiło mnie co innego .Napisałaś zupełnie beztrosko o tym ,że wolno stosować "najwyżej raz w miesiacu" Tych tabletek jest aż 4 bo w niektórych przypadkach trzeba podać aż 4 w różnych odstepach.Jeśli tabletka była pod rękę 1 zażywa sie od razu, a potem wystarczy druga 12 godzin pożniej.Kiedy jednak od razu nie ma sie ich potrzebne jest połknięcie w ramach niedopuszczenia do zapłodnienia 4 (w odstępach wskazanych przez lekarza).Nadal nie rozumiem jak można przekroczyć dawkę skoro kobieta owuluje raz w miesiącu?Zapytaj tego lekarza o te mądre pacjentki, które myślą ,że po każdym stosunku może być ciąża wiec łykaja sobie bombę hormonalną .Nie do pojęcia dla mnie.
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-14, 23:15   #32
Chili
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 403
Re: tabletki po

Coralin bardzo mi zalezy na czytaniu moich postow ze zrozumieniem, a nie pochopnie, nie sadze zaprawde abym beztrosko pisala o tym, ale rozumiem, iz sie wscieklas.. wiec zgoda a ja zmykam juz naprawde musze.. pa
Chili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-14, 23:27   #33
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Re: tabletki po

Jestem zszokowana tym ,że ktoś może sugerować,że takie środki jak Postinor można stosować raz w miesiącu i wyznaje ,ze są kobiety które zażywaja je częściej(a po co nie odpowiedziałaś mi Chili, jeśli kobieta owuluje raz w miesiącuTo z jednego z pierwszych Twoich postów.Zszokowało mnie to bardzo, nie kryję.Ty nazywaj to wściekłością,ale to co napisałaś w tamtym poście i owo"najwyżej raz w miesiącu")zjeżyło mi włosy na głowie.I dobrze wiesz ,że nie chodzi o to okazjonalne zastosowanie bo podkreślam to w niemal każdym poście:uważam ,że każda kobieta powinna wiedzieć ,że są takie tabletki i jak działają.Chodzi o tę postawę z Twoich pierwszych postów.Dobrze wiesz ,że o tym piszęPozdrawiam
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-14, 23:34   #34
Chili
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 403
Re: tabletki po

Przeczytaj ulotke.. porozmawiaj z wieloma osobami.. nie spogladaj tylko na swe otoczenie, a zauwazysz coz sie dzieje w okol Ciebie..
Chili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-14, 23:44   #35
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Re: tabletki po

???Nie bardzo rozumiem.Zszokowało mnie ,że napisała tak beztrosko dziewczyna na Wizażu, bo jaki jest stan wiedzy o niektórych sprawach w społeczeństwie zdaję sobie sprawę.Tu gdzie polecając nowy kosmetyk przestrzegamy,że może uczulić ktoś poleca pigułkę "po" beztrosko pisząc,że działa "dość silnie"(bardzo silnie, Chili mądry lekarz Ci to powie)i można użyć "najwyżej raz w miesiącu"(co sugeruje ,że nie jest to dorazny środek a moze być stosowany jako antykoncepcja, bo przecież cykl wynosi miesiąc właśnie).
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-15, 08:08   #36
Ninah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 205
Re: Antykoncepcja na jedną noc-doradźcie!

nie chciałam wywoływać tutaj burzy [img]icons/icon9.gif[/img] ja nie czuje się niedoinformowana w tej sprawie,ale pisząc tamtego posta miałam takie samo zdanie na ten temat jak Coralin i chciałam to delikatnie,nie wywołując burzy dać do zrozumienia.Chili ja Ciebie bardzo lubie i wiem,że nie miałaś nic złego na myśli pisząc o tych tabletkach,ale pomyśl...nawet nie wiemy ile Karla ma lat i uważam,że taka pigułka nie może być stosowana jako antykoncepcja.I tyle...skończymy już ten temat,bo każdy swoje sumienie i rozum ma. [img]icons/1cmok.gif[/img]
Ninah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-15, 08:21   #37
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: Antykoncepcja na jedną noc-doradźcie!

to może oddamy się fachowej lekturze:

http://www.amwaw.edu.pl/antykoncepcja/pages/postos.htm
http://www.antykoncepcja.com.pl/Postinor.htm
http://www.waw.pdi.net/~polfedwo/pub...uletyn21_4.htm
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-05-15, 08:59   #38
Szarada
Zakorzenienie
 
Avatar Szarada
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 5 169
do Karli

Globulki to jedna wielka kicha - nieskuteczne, poza tym przecie to sie pieni i zabija wszelki spontan. Pigułek "po" nie bierz, przecież to Ci dziewczyno rozwala za jednym zamachem całą gospodarkę hormonalną !
Czemu nie może być gumka ? Może jest tam gdzieś w wypowiedziach odpowiedź, ale nie czytałam wszystkich.
Szarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-15, 09:57   #39
Zita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 125
Re: do Karli

To ja jeszcze dorzucę swoje 5 groszy. [img]icons/icon7.gif[/img] Karla zaczęła dość dziwnie swój post, prosząc o środek anty... na jedną noc. Później okazuje się, iż ma być to noc z mężem (tak zrozumiałam). Zawsze zastanawiam się, dlaczego to tylko kobieta ma myśleć o antykoncepcji, przecież ta sprawa dotyczy obojga partnerów. Czasy, kiedy był to temat tabu, już chyba minął. Teraz decyzję o rodzaju stosowanego środka powinni podejmować oboje partnerzy.
I jeszczs tak na marginesie, to skoro nie można prezerwatywy, to jest jescze coś takiego jak stosunek przerywany. POD WARUNKIEM, ŻE MAMY 100% ZAUFANIE DO PARTNERA!

Pozdrawiam [img]icons/icon40.gif[/img]
Zita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-15, 10:31   #40
Anita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 204
Re: do Karli

Mi lekarka zaproponowała do antykoncepcji taką wkładkę dopochwową wielokrotnego użytku, sprowadzaną przez nią z W.Brytanii+krem Delfen o którym pisała Aga. I zdawało to egazamin bardzo dobrze. Do samego lekarza straciłam zaufanie z powodu leczenia mnie bez podstawowych badań np. USG, ale taka metoda jest skuteczna, nie obciąża organizmu i jest zupełnie niewyczuwalna dla partnera. [img]icons/icon40.gif[/img]
Anita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-15, 12:19   #41
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: do Karli

tylko nie stosunek przerywany!!!

wiem.onet.pl
Stosunek przerywany (z łaciny coitus interruptus), wycofywanie prącia z pochwy przed wytryskiem nasienia, który następuje na zewnątrz narządów rodnych kobiety. Jako metoda zapobiegania ciąży należy do najmniej skutecznych, ponieważ u wielu mężczyzn przed wytryskiem pojawia się niewyczuwalne tzw. kropelkowanie nasienia, a u wielu innych, zamiast wytrysku, następuje wypływ nasienia trwający przez pewien czas. Sprzyja powstawaniu zaburzeń seksualnych u obojga partnerów.

Hasło opracowano na podstawie “Słownika Encyklopedycznego Miłość i Seks” Wydawnictwa Europa. Autor - Lew Starowicz. ISBN 83-87977-17-9. Rok wydania 1999.
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-05-15, 14:41   #42
Zita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 125
Re: do Karli

Sarenko, ja nie mówię o stosowaniu stosunku przerywanego, jako środka anty... Wiem, jak to wszystko wygląda, z całkowitą świadomością tego, co przytoczyłaś. Mówiłyśmy cały czas o zastosowaniu środka jednorazowego. A ponadto zaznaczyłam, żę trzeba mieć 100% zaufanie do partnera, który zna siebie, swój organizm i potrafi się kontrolować.
Zresztą, poglądów na rozpoczęty temat będzie tyle, ile bedzie osób włączających się do dyskusji.
Ja osobiście jestem zwolenniczką tabletek anty... przepisanych specjalnie dla mnie, mojego organizmu - najlepiej po wcześniejszym wykonaniu poziomu hormonów. Wtedy zastosowany specyfik powinie być stosunkowo dobrze tolerowany przez organizm.

Pozdrawiam gorąco. [img]icons/icon40.gif[/img]
Zita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-15, 14:56   #43
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: do Karli

Zito, tyle, że ja chciałam podkreślić, iż zaufanie przy stosunku przerywanym to za mało, bo kropelkowanie nasienia przed wytryskiem to podobno częste zjawisko. powinnyśmy mieć tego świadomość. [img]icons/icon40.gif[/img]
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-15, 15:46   #44
Nutka
Nutka nie gryzie!
 
Avatar Nutka
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 757
Re: Antykoncepcja na jedną noc-doradźcie!

czegoś tu nie rozumię karla hmm..bez urazy..tyle zachodu na jedną (sic!!!) noc z mężem..??..
[img]icons/icon10.gif[/img]
__________________

_________________________ _________________________ _
_________________________ _________________________ _


WYSZUKIWARKA nie gryzie


Nutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-15, 15:49   #45
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Re: tabletki po

A nawiązując do Twojej rady ,abym przeczytała ulotkę [img]icons/icon7.gif[/img] Zapewne jest w niej owo sformułowanie " w miesiącu najwyżej 4 tabletki"??? Chili ulotki muszą zawierać informacje dla różnych ludzi, w tym kobiet, które nie mają pojęcia jak działa ich organizm i jak przebiega cykl(.Ta informacja jest równa np. takiej z maści na odciski:"stosować tylko zewnętrznie!".Niby oczywiste ,ale muszą napisać choć wydaje sie to niedorzeczne by ktoś chciał ją spożyćSkoro jednak niektóre kobiety (jak powiada Twój lekarz) stosują wiecej niż 4 w miesiącu to dobrze ,że piszą takie oczywistości.
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-15, 17:32   #46
Ninah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 205
Re: Antykoncepcja na jedną noc-doradźcie!

właśnie przeczytałam te linki i większej bzdury dawno nie czytałam:

"Oczywiście zarówno proponujący tę metodę lekarz jak i kobieta muszą być zgodni, iż proces poczęcia rozpoczyna się w momencie zapłodnienia ale
nie kończy przed implantacją. Ponieważ w warunkach fizjologicznych około
40 - 50% zarodków jest tracone zanim zagnieżdżą się w jamie macicy, dlaczego więc nasze działanie jedynie w niewielkim stopniu pomagające naturze ma być uważane za bezprawne? Jest ono zgodne z “Ustawą o planowaniu rodziny, ochronie płodu ludzkiego i warunkach dopuszczalności przerywania ciąży” z dn. 7.01.1993 r. "

co to ma znaczyć "pomaganie naturze"???...ale chciałabym też zaznaczyć,że ja absolutnie nikogo nie potępiam,jestem osobą tolerancyjną i każdy żyje "po swojemu".jednak ja mam takie,a nie inne zdanie.dla mnie to nie jest żadna forma antykoncepcji [img]icons/icon9.gif[/img]
Ninah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-15, 18:24   #47
Zita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 125
Re: do Karli

Sarenko kochana, masz rację co do wszystkiego. [img]icons/icon7.gif[/img] Czasami nie zawsze można napisać, co tak naprawdę nam chodzi po głowie. Ciężko jest przelać myśli na "papier", dlatego powstają pewne niejasności. [img]icons/icon9.gif[/img]
Najważniejsze to zdrowy rozsądek, aby później nie żałować swojego postępowania.

Moc uścisków i cmoczków [img]icons/1cmok.gif[/img]
Zita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-16, 08:57   #48
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: Antykoncepcja na jedną noc-doradźcie!

ja tylko dodam, że choć to ja zamieściłam te linki to nie podpisuję sie pod wszystkimi tezami zapisanymi w materiałach [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-16, 14:56   #49
Catherine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 278
Re: Antykoncepcja na jedną noc-doradźcie!

Ech, a co mi tam. Stara d. jestem, wiec sie wypowiem. Otoz, nie majac stalego partnera bralam to kiedys sporadycznie. Swinstwo straszne, za dwa dni mialam sztucznie wywolany okres. Odlozmy na bok dylematy moralne, bo nie czas i miejsce na nie (dysertacje mozna by napisac i co z tego? Zawsze bedzie pro i anty, zalezy od swiatopogladu). Generalnie: Postinor jest skuteczny, tylko wprowadza do organizmu taki tajfun hormonalny,ze nie wiem, czy gra warta swieczki... (i tu sobie dopowiedzcie dlaczego...). Dobrze, ze jest - kobieta ma mozliwosc wyboru. Ale ja do niego na pewno nie wroce....Pa)
Catherine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-05-16, 15:33   #50
Dorixx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 1 423
Re: Antykoncepcja na jedną noc-doradźcie!

Zgadzam sie z Nutką.... Po ślubie jesteś i szukasz antykoncepcji na jedną noc [img]icons/icon21.gif[/img] Skoro mąż poszedł na impreze, w jeden wieczór to chyba nie oznacza, że drugiej "sytuacji awaryjnej" jak to nazwałś nie będzie. Sory, ale nie rozumiem [img]icons/icon10.gif[/img] Dla mnie sytuacja awaryjna, to wtedy gdy nie ma się stałego partnera, ale z mężem ..?
__________________
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne tam gdzie chcą....
Dorixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-19, 21:47   #51
karla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 132
Re:od Karli

Ojej,nie chciałam wywołać takiej burzy...a okazało sie,że wystarczyła prezerwatywa.Zresztą oczekiwałam chyba zbyt wiele po moim "zapracowanym" meżczyźnie.
Sytuacja awaryjna wynikła bo moja dzidzia unicestwiła receptę na "pigułki" a mój lekarz akurat na urlopie.Ale dowiedziałam się przynajmniej czegoś nowego.Dziekuje wam za dobre rady i jak zwykle chec pomocy!!!
karla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-19, 15:18   #52
liwuś
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 62
GG do liwuś
Re:od Karli

Dziewczyny !! A nie sądzicie że najlepiej jest udać się do lekarz i dostać tabletki . I mieć święty spokój !! I nie martwić się o jakieś wzniosłe chwile czy też wpadki ??
liwuś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-19, 15:40   #53
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Re:od Karli

jeśli chodzi sprawy związane ze statusem moralnym embrionu, o którym to gdzieś wyżej jest wspomniane-mogłabym się fachowo wypowiedzieć. pisałam pracę w ramach egzaminu o tym właśnie-etycznych aspektach aborcji, zapłodnienia in vitro i o tym kiedy zaczyna się ludzkie życie...ale nie będę przynudzać-praca była dłuuuuga.w każdym razie co się tyczy postinoru-wszystko jest dla ludzi, ale z umiarem. złota myśl!!!
a i tak najlepiej poprosić lekarza o tabletki antykoncepcyjne i mieć sprawę z głowy.
życze podjęcia właściwej decyzji.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-20, 07:24   #54
olencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 839
Re: Antykoncepcja na jedną noc-doradźcie!

Moim zdaniem Postinoru nie należy traktować jako antykoncepcji - jest to raczej ratunek gdy antykoncepcja zawiedzie (np. pęknięta prezerwatywa ). I to naprawdę w ostateczności bo jest to przecież bomba hormonalna (może rozregulować cykl na kika miesięcy - tragedia).

Edytowane przez olencja
Czas edycji: 2011-12-02 o 13:18
olencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-20, 08:35   #55
AnnaP
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Antykoncepcja na jedną noc-doradźcie!

sorki, dziewczyny ale czytajac te wszystkie wypowiedzi a uzbieralo ich sie sporo doszłam do przekonania ze chyba sie starzeje, ...primo - ma to być noc z mężem wiec po co pigułka??? chyba ze niechcesz narazie powiększac rodziny.. to rozumiem, ale przeciez istnieje cos takiego jak dni plodne i nieplodne u kobiety, chyba ze maz wyjezdza na nastepny dzień do iraku odbudowywac kraj po wojnie i niewiadomo kiedy wróci, ...
bynajmniej niechcem tu sie wymadrzac, chodzi o to ze sama probowalam wielu srodków anty... po ktorych powiekszyla mi sie rodzina i ... pogorszyło zdrowie, ale juz doroslam do naturalnych metod, no cóż zawsze lepiej uczyc sie na cudzych bledach niz na swoich, moze spróbujesz : )) pozdrowionka
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-20, 10:33   #56
Osa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 30
Re: Antykoncepcja na jedną noc-doradźcie!

Nie gniewajcie się dziewczyny,ale w takiej sprawie z całym
szacunkiem nie szukała bym porady na wizażu.W tym poglądzie utwierdzają mnie niektóre wypowiedzi a w nich ton nieomylności
pozdrowionka
Osa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-20, 10:43   #57
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: wszystkowiedzaca

Jaki mily wpis... A gdzie szukalabys, jak juz przyczepilas za jednym zamachem te karteczke wszystkim dyskutantom?



Osa napisał(a):
> Nie gniewajcie się dziewczyny,ale w takiej sprawie z całym szacunkiem nie szukała bym porady na wizażu.W tym poglądzie utwierdzają mnie niektóre wypowiedzi a w nich ton nieomylności
> pozdrowionka
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-20, 11:27   #58
Osa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 30
Re: wszystkowiedzaca

Nikomu niczego nie przyczepiłam ponieważ jak zaznaczyłam moja opinia dotyczyła niektórych wypowiedzi.Wizaz lubie często zagladam i przy kosmetycznych zakupach wspomagam się opiniami wizażanek
Coż Złośliwcze każdy może zinterpretować wypowiedz po swojemu.Tak jak Coralin doczytała się beztroski w wypowiedzi Chili tak Ty doczytałeś nie w mojej wszechwiedzy
Nie jestem wszechwiedzaca chociaz swoje zdanie posiadam.
Osa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-20, 13:17   #59
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Re: wszystkowiedzaca

O widzę ,że zostałam wywołana do odpowiedzi, chociaż dyskusja chyba zakończona. Tez sądzę ,że to nie był temat na to forum,dlatego jak zauważyłaś nie ja pierwsza udzieliłam odpowiedzi ,a jedynie z tego co pamietam zareagowałam na inne odpowiedzi.Może dokładniej wyjaśnisz o co Ci chodzi w tym tonie nieomylności, bo ,że Postinor to BOMBA hormonalna to pewne więc mylić sie nie można i radzenie komuś takiej "metody" chociaż osoba pytająca jeszcze była przed ową nocą i może zabezpieczyć sie inaczej jest beztroskie.Wystarczy zresztą zapytać na forum o zdrowiu kobiety i już. Zastanawiam się po co wskrzesiłaś ten wątek i wypowiedziałaś sie tak enigmatycznie(trudno Ci będzie zaprzeczyć Oso).Skoro to było do mnie to jestem pewna ,że Postinor jest bombą hormonalną więc jeśli w moich wypowiedziach wyczułaś ton nieomylności to dobrze.Jeśli nie byłabym pewna tego co piszę nie zabierałabym głosu i tyle.Bo to nie dyskusja czy różowy kolor jest ładny czy brzydki, gdy ton nieomylności byłby faktycznie irytujący.Pozdrawiam.
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:22.