Panny Mlode Kielce - część VI - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-29, 07:16   #1801
mysiaedysia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 357
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

A u mnie zostaly 2 miesiace do slubu i jeszcze u ksiedza nie bylismy...

Ciagle sa problemy z moim aktem chrztu. Ksiadz, ktory mial go sprostowac w jakims sadzie, jest teraz na urlopie... Co prawda moj ksiadz stwierdzil, ze zdazymy spisac protokol i dac zapowiedzi, ale i tak troszke sie juz tym stresuje...

Dziewczyny, ktore niedlugo slubujecie, stresujecie sie juz? Ja w niedziele bylam u siostry, ktora slubuje 10 lipca i biedaczka caly czas siedenerwuje :/ Ja mam na lazie luzik, ale boje sie, ze stres mnie dopadnie przed samym slubem Czy picie meliski moze pomoc i dodatkowo nie otepic przy stresie?
mysiaedysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 07:26   #1802
Abigail1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 119
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez mysiaedysia Pokaż wiadomość
A u mnie zostaly 2 miesiace do slubu i jeszcze u ksiedza nie bylismy...

Ciagle sa problemy z moim aktem chrztu. Ksiadz, ktory mial go sprostowac w jakims sadzie, jest teraz na urlopie... Co prawda moj ksiadz stwierdzil, ze zdazymy spisac protokol i dac zapowiedzi, ale i tak troszke sie juz tym stresuje...

Dziewczyny, ktore niedlugo slubujecie, stresujecie sie juz? Ja w niedziele bylam u siostry, ktora slubuje 10 lipca i biedaczka caly czas siedenerwuje :/ Ja mam na lazie luzik, ale boje sie, ze stres mnie dopadnie przed samym slubem Czy picie meliski moze pomoc i dodatkowo nie otepic przy stresie?
Picie meliski jak najbardziej polecam, naprawdę działa bardzo dobrze na stres. Nie sądze, żeby Cię "otepiła", no chyba że ze trzy litry na raz wypijesz...
Szczególnie polecam melisę z gruszkę z vitaxu, spokonie na noc możesz pić i w ciagu dnia jak się bardzo denerwujesz
__________________
Zaręczeni 21.12.2009r.


od 2.10.2010r. szczęśliwa żonka

"Buntuję się, więc jestem..."
Abigail1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 07:35   #1803
_agata
Zakorzenienie
 
Avatar _agata
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Civitas Kielcensis
Wiadomości: 4 039
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez trooskava Pokaż wiadomość
Witam was moje drogie juz jako żona

JA CHCE RAZ JESZCZE MOJ śLUB !!!

ja zaluje ze tak szybko minąl ten NASZ dzień
Bardzo serdecznie gratuluję! Jak czytam takie opisy to sie nie mogę doczekać swojego, aż mi się chce.

Też poproszę o namiary na pana trębacza


Cytat:
Napisane przez mysiaedysia Pokaż wiadomość
A u mnie zostaly 2 miesiace do slubu i jeszcze u ksiedza nie bylismy...

Ciagle sa problemy z moim aktem chrztu. Ksiadz, ktory mial go sprostowac w jakims sadzie, jest teraz na urlopie... Co prawda moj ksiadz stwierdzil, ze zdazymy spisac protokol i dac zapowiedzi, ale i tak troszke sie juz tym stresuje...

Dziewczyny, ktore niedlugo slubujecie, stresujecie sie juz? Ja w niedziele bylam u siostry, ktora slubuje 10 lipca i biedaczka caly czas siedenerwuje :/ Ja mam na lazie luzik, ale boje sie, ze stres mnie dopadnie przed samym slubem Czy picie meliski moze pomoc i dodatkowo nie otepic przy stresie?
nie denerwuj się, to jeszcze aż dwa miesiące. Są pary, które wszystko w miesiąc muszą załatwić, bo tak życie się poukładało
Ksiądz wie co mówi.
Ze wszystkim zdążysz na czas, a nerwy i stres w niczym nie pomogą
__________________
Deklinacja
  • celownik (komu? czemu?) -> kobietOM i mężczyznOM
  • narzędnik ((z) kim? (z) czym?) -> (z) kobietĄ i (z) mężczyznĄ

o
_agata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 07:35   #1804
syrwia81
Rozeznanie
 
Avatar syrwia81
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: okolice Kielc
Wiadomości: 628
GG do syrwia81
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez trooskava Pokaż wiadomość
Witam was moje drogie juz jako żona

JA CHCE RAZ JESZCZE MOJ śLUB !!!
trooskava super, że wszystko poszło tak jak chcieliście, rewelacyjny post - uwielbiam takie czytać
ja przejeżdżałam o 2.30 w nocy w sobotę koło Magnolii bo jechaliśmy do Katowic na lotnisko i widziałam Twoje wesele
dziś wybieramy się na zakupki do Makro, trzeba zacząć pomału zaopatrywać się w produkty, które kucharki nam spisały
__________________
SZCZĘŚLIWA ŻONKA


NIKOLA - 05-03-2012
syrwia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 07:42   #1805
magolina
Wtajemniczenie
 
Avatar magolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: świętokrzyskie:)
Wiadomości: 2 892
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez trooskava Pokaż wiadomość
Witam was moje drogie juz jako żona

JA CHCE RAZ JESZCZE MOJ śLUB !!!

ale o rzeczy
fryzura: Agnieszka Borowiecka Hair studio Jedrzejów BOSKA!!!! trzymała sie świetnie nawet jeszcze dzisiaj :

makijaz : kosmetyczka (zapomniłam nazwiska ) ale trzymał sie rewelacyjnie i wszystkim sie podobał

paznokcie: znajoma

kwiaty: kwiaciarnia ... z duszą Jędrzejów BOSKI bukiet zarówo moj jak i swiadkowej. podobał sie byl orginalny zawieral czosnek pachnacy roze i limonium z przedłuzeniem z trawy

sala : Hotel Magnolia - rewelacja!! goscie zadowoleni , jedzenie pyszne i duzo , obsluga super, naprawde miejsce godne polecenia

zespol :Menuet Band Jędrzejów, swietne chlopaki , osoby z okolic kielc dopytywały skad ich dorwaliśmy poprostu uwielbiam ten zespół

w kosciele mielismy pana grajacego na trąbce -piekna sprawa

dekoracja kosciola : Ula Wieczorek - tanio i ładnie

kamerzysta : Krzysztof Odo - rewelacyjna wspolpraca - efekty ocenie

foto- Janusz Bochenko - super wspolpraca efekty wkrótce wrzuce

generalnie stresu wogole nie mielismy totalny light! i pogoda dopisała

kochanenie ma co sie stresować to najszczesliwszy dzen waszego zycia

ja zaluje ze tak szybko minąl ten NASZ dzień
Super że wszystko się tak udało i że jesteś tak bardzo zadowolona gratuluję i wszystkiego dobrego życzę
Cytat:
Napisane przez Lowczyni Pokaż wiadomość
Trooskawa ciesze się ogromnie że wszystko się udało, ja też poproszę o namiary na Pana z trąbką
Powiedźcie mi czy mogę spisać protokół jeszcze przed zapowiedziami ?
Jasne że tak. My spisaliśmy protokół w piątek, zapłaciliśmy za zapowiedzi i w niedzielę już spadliśmy z ambony
magolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 07:44   #1806
syrwia81
Rozeznanie
 
Avatar syrwia81
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: okolice Kielc
Wiadomości: 628
GG do syrwia81
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez Lowczyni Pokaż wiadomość
Powiedźcie mi czy mogę spisać protokół jeszcze przed zapowiedziami ?
Lowczyni właśnie, żeby zapowiedzi wyszły to trzeba najpierw spisać protokół - taka kolej rzeczy
__________________
SZCZĘŚLIWA ŻONKA


NIKOLA - 05-03-2012
syrwia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 07:52   #1807
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Dzięki dziewczynki baaardzo. mam jeszcze jedno pytanie czy mój akt chrztu, bierzmowania i zgodną na ślub w innej parafii może odebrać mój TZ? Kurcze nie mam możliwości przed wyjazdem się wybrać do kancelarii.
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-29, 07:56   #1808
marciadela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 361
GG do marciadela
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez Lowczyni Pokaż wiadomość
Powiedźcie mi czy mogę spisać protokół jeszcze przed zapowiedziami ?
Z tego co wiem to nie możesz ale musisz zapowiedzi wychodzą dopiero po spisaniu protokołu

Cytat:
Napisane przez Abigail1981 Pokaż wiadomość
Takie małe pytanko mam, do księdza to zabieram na poczatek dowodu osobiste i akty chrztu z wpisem o bierzmowaniu i kurs przedmałżeński, ewentualnie - poradnię rodzinną (jak się ma )? a zaświadczenia z USC później czy od razu?? bo już się pogubiłam...a w przyszłym tygodniu wypadało by iść...
trzeba zabrać dowody i akty chrztu reszta może być później
marciadela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 08:00   #1809
syrwia81
Rozeznanie
 
Avatar syrwia81
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: okolice Kielc
Wiadomości: 628
GG do syrwia81
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez Lowczyni Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczynki baaardzo. mam jeszcze jedno pytanie czy mój akt chrztu, bierzmowania i zgodną na ślub w innej parafii może odebrać mój TZ? Kurcze nie mam możliwości przed wyjazdem się wybrać do kancelarii.
czy twój tż może to nie wiem za bardzo ale wydaje mi się, że może ktokolwiek z rodziny ale niech się też inne dziewczyny wypowiedzą, które to przeżyły w praktyce bo my to osobiście wszystko załatwialiśmy
__________________
SZCZĘŚLIWA ŻONKA


NIKOLA - 05-03-2012

Edytowane przez syrwia81
Czas edycji: 2010-06-29 o 08:02
syrwia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 08:04   #1810
srubka87
Zadomowienie
 
Avatar srubka87
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 389
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Wszystkie papiery z USC muszą być wtedy kiedy jest spisywany protokół. Także najpierw wizyta w USC a potem ksiądz

Trooskava- super, że wszystko się udało
__________________
14.08.2010 Szczęśliwa mężatka
srubka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 08:04   #1811
Abigail1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 119
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Dzięki, bo już mi sie wszystko poplątało
__________________
Zaręczeni 21.12.2009r.


od 2.10.2010r. szczęśliwa żonka

"Buntuję się, więc jestem..."
Abigail1981 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-29, 08:18   #1812
trooskava
Zadomowienie
 
Avatar trooskava
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Scyzorykownia :)
Wiadomości: 1 758
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez syrwia81 Pokaż wiadomość
trooskava super, że wszystko poszło tak jak chcieliście, rewelacyjny post - uwielbiam takie czytać
ja przejeżdżałam o 2.30 w nocy w sobotę koło Magnolii bo jechaliśmy do Katowic na lotnisko i widziałam Twoje wesele
dziś wybieramy się na zakupki do Makro, trzeba zacząć pomału zaopatrywać się w produkty, które kucharki nam spisały
no proszę trzeba bylo wstąpic na jednego
trooskava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 08:22   #1813
marciadela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 361
GG do marciadela
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez srubka87 Pokaż wiadomość
Wszystkie papiery z USC muszą być wtedy kiedy jest spisywany protokół. Także najpierw wizyta w USC a potem ksiądz
My nie mieliśmy z USC papierow przy protokole
marciadela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 08:25   #1814
syrwia81
Rozeznanie
 
Avatar syrwia81
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: okolice Kielc
Wiadomości: 628
GG do syrwia81
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez trooskava Pokaż wiadomość
no proszę trzeba bylo wstąpic na jednego
hehe no było nas 5 osób to by to na pewno nie był jeden

---------- Dopisano o 09:25 ---------- Poprzedni post napisano o 09:22 ----------

Cytat:
Napisane przez marciadela Pokaż wiadomość
My nie mieliśmy z USC papierow przy protokole
to być może Ksiądz się zgodził żebyście później donieśli bo zazwyczaj jest tak jak srubka pisze, że trzeba mieć papiery z USC przy protokole. My mieliśmy taką sytuację, że jak poszliśmy pierwszy raz do Księdza bez papierów z USC to kazał nam wrócić za kilka dni z kompletem dokumentów.
__________________
SZCZĘŚLIWA ŻONKA


NIKOLA - 05-03-2012

Edytowane przez syrwia81
Czas edycji: 2010-06-29 o 08:41
syrwia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 08:53   #1815
kleome84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 145
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez mysiaedysia Pokaż wiadomość
A u mnie zostaly 2 miesiace do slubu i jeszcze u ksiedza nie bylismy...

Ciagle sa problemy z moim aktem chrztu. Ksiadz, ktory mial go sprostowac w jakims sadzie, jest teraz na urlopie... Co prawda moj ksiadz stwierdzil, ze zdazymy spisac protokol i dac zapowiedzi, ale i tak troszke sie juz tym stresuje...

Dziewczyny, ktore niedlugo slubujecie, stresujecie sie juz? Ja w niedziele bylam u siostry, ktora slubuje 10 lipca i biedaczka caly czas siedenerwuje :/ Ja mam na lazie luzik, ale boje sie, ze stres mnie dopadnie przed samym slubem Czy picie meliski moze pomoc i dodatkowo nie otepic przy stresie?
Kochana z zapowiedziami i protokołem spokojnie zdążysz. My dopiero odebraliśmy zapowiedzi i w tym tygodniu wybieramy się na spisywanie protokołu a ślub 24 lipca, więc mając jeszcze 2 miesiące dacie rade
Ja się już stresuję, bo zostało 25 dni do ślubu a tu okazuje się, że tyle rzeczy jeszcze do załatwienia!!! Nie mamy busa i autobusu, wczoraj Tż dzwonił do busiarza ale ten zażyczył sobie 900zł!!! Bo mówi, że może przyjechać n 3 nocne kursy (chodzi o rozwiezienie ludzi po weselu) bo na mniej mu się nie opłaca!Dziewczynki czy naprawdę takie są ceny za busa???
A co do melisy to jestem jej fanką wiele razy mi pomogła w stresowych sytuacjach, absolutnie nie otępia tylko uspokaja i co najważniejsze poprawia nastrój ale ta melisa z gruszką z vitaxu jest smaczna ale niestety nie działa, za malo melisy tam jest, żeby był jakiś efekt polecam melisę kupić w aptece i pić np. 1 rano 1 wieczorem.
kleome84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 09:04   #1816
Abigail1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 119
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Hmm...więc chyba najperw pójdziemy do USC, potem po ten akt chrztu TŻ a potem do ksiedza o zapowiedzi Dziękuję Wam za wskazówki.
__________________
Zaręczeni 21.12.2009r.


od 2.10.2010r. szczęśliwa żonka

"Buntuję się, więc jestem..."
Abigail1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 09:12   #1817
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Dziewczyny podaje taka ogólną wiadomość, jeśli ktoś się do mnie wybiera na jakąś poradę kosmetyczną lub zabieg to informuje że od 15 lipca do 3 sierpnia mnie nie ma. Dużo osób do mnie pisało że bliżej ślubu się chcą umówić więc wole uprzedzić w razie czego.
Będę na wizażu oczywiście dlatego wszelką poradą tutaj służę ale namacalnie spotkać się nie mogę.
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 09:15   #1818
syrwia81
Rozeznanie
 
Avatar syrwia81
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: okolice Kielc
Wiadomości: 628
GG do syrwia81
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez Abigail1981 Pokaż wiadomość
Hmm...więc chyba najperw pójdziemy do USC, potem po ten akt chrztu TŻ a potem do ksiedza o zapowiedzi Dziękuję Wam za wskazówki.
Dokładnie taka jest kolejność załatwiania
__________________
SZCZĘŚLIWA ŻONKA


NIKOLA - 05-03-2012
syrwia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 09:15   #1819
margaret82
Zadomowienie
 
Avatar margaret82
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 704
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez mysiaedysia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ktore niedlugo slubujecie, stresujecie sie juz? Ja w niedziele bylam u siostry, ktora slubuje 10 lipca i biedaczka caly czas siedenerwuje :/ Ja mam na lazie luzik, ale boje sie, ze stres mnie dopadnie przed samym slubem Czy picie meliski moze pomoc i dodatkowo nie otepic przy stresie?
Też ślubuję 10 lipca ale u mnie spokój Na razie nic się jeszcze nie stresuje
__________________
Bo Cię kocham i już,bo z Tobą zawsze jest sens a bez Ciebie go nie ma,bo z Tobą można pójść na koniec świata i nie czuć zmęczenia,bo lubię kiedy się uśmiechasz,bo z Tobą można stracić majątek i nadal być bogatym,Bo Ty i tylko Ty
margaret82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-29, 09:37   #1820
A_PALUS
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 39
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

[/QUOTE]Dziewczynki czy naprawdę takie są ceny za busa???[/QUOTE]

My mieliśmy ustalone z busiarzem 300zł (ale tak jak pisałam wcześniej kierowca nas wystawił i nie przyjechał wcale). Znam jedną firmę z Kielc, oni wzięli rok temu od mojej siosty 300-400zł ale to wszystko w zależności od km. W tym roku może być więcej ale nie wydaje mi się że wezmą 900zł bo to jest przesada! jest to firma przewozowa jerzy litwin, wpisz sobie w google i tam wyskoczy nr domowy, ale dla pewności mogę się postarać o kom
__________________
zaręczyny 25.12.2008
ślub 12.06.2010 godz.17.00

jesteśmy już małżeństwem
A_PALUS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 09:39   #1821
Maxima86
Rozeznanie
 
Avatar Maxima86
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 582
GG do Maxima86
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez mysiaedysia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ktore niedlugo slubujecie, stresujecie sie juz? Ja w niedziele bylam u siostry, ktora slubuje 10 lipca i biedaczka caly czas siedenerwuje :/ Ja mam na lazie luzik, ale boje sie, ze stres mnie dopadnie przed samym slubem Czy picie meliski moze pomoc i dodatkowo nie otepic przy stresie?
U mnie zostało trochę ponad miesiąc ale spokój jest Jakoś na razie mnie to wszystko bawi i ciężko dalej mi uwierzyć, że za mąż wychodzę Może w czwartek na kolejnej przymiarce sukni poczuję, że ślub niedługo
__________________
"Istnieją trzy strony każdej kwestii: twój punkt widzenia, jego punkt widzenia i - do diabła z tym wszystkim."
E. M. Forster

Maxima86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 09:42   #1822
domika88
Raczkowanie
 
Avatar domika88
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 78
GG do domika88
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Nie wiem co zrobiłam ale skasowalo mi cala moja wiadomosc do Was i musze pisać jeszcze raz
Dziewczynay,ja to już się tak okropnie stresuje ze szok,już normalnie spac po nocach nie moge ale to pewnie tez przez to ze za tydzien mam obrone dyplomu a 08.07 obrone pracy licencjackiej a w ogole skupic sie nie moge i wziasc do nauki bo caly czas mysle co tu jeszcze do slubu trzeba zalatwic...Wczoraj bylismy odebrać obraczki od Pozogi,bardzo mi sie podobaja ale moja dobra a mojego Tż byla za duza(była taki zly z tego wszystkiego wczoraj ze bez kij nie podchodz)i teraz z rozmiaru 19 chce zrobić 17,5,martwie sie tylko zeby teraz nie była za mala najwyzej do trzech razy sztuka i bedziemy znowu poprawiac na 18 zeby tylko zdazyc....a jeszcze nie wiadomo czy da rady zmniejszyc bo robilismy soczewkowe,jak nie da rady to trzeba bedzie od nowa robić...Powiem Wam szczerze ze przerasta mnie juz to wszystko,mam juz dosc...Jeszcze dzisiaj koncze brac antybiotyk bpo mnie tez dopadla angina...i meliski tez popjam sobie z pomarancza,właśnie mi sie parzy
domika88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 09:48   #1823
emi8686
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 44
GG do emi8686
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

hej dziewczyny
możecie polecić mi jakiegoś dobrego fotografa i kamerzystę. Wczoraj z TŻ byliśmy
u Pana Artura Radomskiego czy któraś z Was słyszała może jakieś opinie na jego temat?
emi8686 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 10:00   #1824
Emir1994
Zakorzenienie
 
Avatar Emir1994
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 3 003
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez emi8686 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny
możecie polecić mi jakiegoś dobrego fotografa i kamerzystę. Wczoraj z TŻ byliśmy
u Pana Artura Radomskiego czy któraś z Was słyszała może jakieś opinie na jego temat?
Jak się dobrze spiszę to z wątku kieleckiego może mnie jedna koleżanka będzie polecać ale, że ślub pod koniec lipca br. to jeszcze trochę czasu minie
__________________
<ciach_reklama>
Emir1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 10:08   #1825
Ifcia513
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 349
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

witajcie po małej przerwie postaram się zaraz nadrobić to co pisałyście od piątku ale wcześniej chciałam zdać relację z wesela na jakim byłam w sobotę:
1) kościół w Radomicach - ksiądz ok ale organista średni, szczególnie jak śpiewał Ave Maria o strasznie mu to wyszło, jakby pierwszy raz to śpiewał bez wcześniejszego przygotowania
2) sala - Eliot w Brudzowie - wejdzie tam max 100osób - tyle teraz było choć koleżanka prosiła 170 i nie wiem gdzie ci goście mieliby się zmieścić ponieważ na sali ze stołami nie było miejsca żeby jeszcze coś dostawić a na sali do tańczenia to było nawet zbyt mało miejsca bo jak dużo osób chciało tańczyć to się obijaliśmy o siebie a poza tym strasznie duszno nawet przy otwartych drzwiach. kolejny minus to straszna ilość komarów, każdy miał przynajmniej po kilka ukąszeń i zrobiło się takie błędne koło bo żeby komary nie wpadały do środka trzeba było zamknąć drzwi a wtedy robiła się straszna duchota.
jeśli chodzi o jedzenie to smaczne choć z podawaniem trochę wolno im szło. zanim ostatnie osoby dostały posiłek to te pierwsze już zapomniały że coś jadły, podawali bez ładu i składu tzn. trochę na jeden stół, później trochę na drugi i jak już doszły do ostatniego to dopiero wróciły do tych którzy jeszcze nie mieli posiłku przy pierwszym... i dziewczyny które tam robicie nie wybierajcie samych dań z kotletem bo ma się wrażenie że jest ciągle to samo. na tym weselu było: kotlet na obiad, 2posiłek-kieszonka z fileta z pieczarka, 3posiłek - kotlet na grzance z pieczarką i żółtym serem.
aha i jeszcze jedna sprawa dot. poprawin: były od 15 i miały być dopóki goście się bawią a tu po 21 przyszła szefowa z pretensjami co my tam jeszcze robimy i w ogóle... więc trzeba było zwinąć zabawę i do domu

zapomniałam jeszcze o jednym: suknia - szyta w Celii, ładna ale mało trwała, młoda miała tren podpinany na troczki które bardzo szybko się urwały i trzeba było łapać agrafkami a po 1 w nocy coś jeszcze się poodczepiało i Młoda tańczyła trzymając suknię w ręce także nie polecam tego salonu
__________________


Edytowane przez Ifcia513
Czas edycji: 2010-06-29 o 10:12 Powód: dopisek
Ifcia513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 10:21   #1826
sunshine8408
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: KIELCE
Wiadomości: 160
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Byłam wczoraj u P.Artura Dobrowolskiego kierownika Caffeterii WDK-u dogadać szczegóły przyjęcia. W umowie nie zaznaczyłam,że chcę mieć wiejski stół, po rozmowie ze stroną TŻ doszliśmy do wniosku,że jednak poprawiny też będą na około 30 osób. Po spotkaniu moje odczucia były naprawdę bardzo pozytywne dobrze, że istnieją w tej branży prawdziwi profesjonaliści.
Mój Narzeczony wykończy mnie nerwowo. Na pierwszy taniec wybraliśmy wspólnie piosenkę Czerwonych Gitar ,,Słowo jedyne Ty", teraz ten utwór mu się odwidział, powiedział,że mu się nie podoba i już nie ma ładnego wstępu,jest za długa i wg. niego nierytmiczna. Wrrr... co za los z tymi facetami. Jak chce w miarę spokojną piosenkę ok. postawiłam na swoim będziemy tańczyć walca wiedeńskiego albo do piosenki Whitney Houston lub do muzyki z bajki Anastasja.

Czy wiecie gdzie mogę kupić konfetti (duże)
sunshine8408 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 10:39   #1827
DamiankaKamilka
Raczkowanie
 
Avatar DamiankaKamilka
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bilcza/Kielce
Wiadomości: 202
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Witam Serdecznie już jako Żonka. I ja się pochwalę naszym jedynym i Najpiękniejszym dniem naszego Życia. Wszystko było tak jak sobie wymarzyłam, a więc tak po kolei:
Sala: LEŚNY DWÓR- piękna sala, jedzenie nie do przejedzenia, obsługa rewelacyjna… Dziewczyny nie słuchajcie opinii że jest mało jedzenia, czy że obsługa jest zła wszystko było rewelacyjne, niczego nawet na chwilę na stole nie zabrakło. Z przystawek ze stołów nie poszło praktycznie nic… Porcje obiadowe naprawdę były duże… POLECAM KAŻDEMU KTO CHCE MIEĆ PIĘKNE WESELE W UROCZEJ SALI I PIĘKNYUM OTOCZENIU.
Sukienka: Salon Sukien Ślubnych PARYŻANKA, Model Agora 10-20… Wszyscy się pytali skąd taka piękna suknia, naprawdę czułam się w niej jak Księżniczka
Fryzura: Edyta Jaroń – piękna, taka o jakiej marzyłam i trzymała się zarówno całe wesele jak i poprawiny
Makijaż: Patrycja Różycka- trzymał się calutką noc i był naprawdę wyjątkowy
Foto: Marek Kowalski- profesjonalizm w każdym calu, współpraca z nim to sama przyjemność, efekty pokażę po sesji.
Kamera: Studio IMAGE z Wieliczki – efekty zobaczę jak dostaniemy kasetę jednak współpraca bardzo miła i profesjonalizm
Zespół wesele: PRELUDIUM, grali bardzo fajnie jednak robili zbyt długie przerwy, jednak mimo wszystko goście bawili się cały czas
Muzyka poprawiny: DJ JANUSZ WSÓŁ – chyba nikomu nie muszę pisać, że każda zabawa z Januszem jest rewelacyjna, zrobił NAM w poprawiny drugie wesele… Nogi same chodziły…
Kwiaty: KWIATOWA PASJA – mimo cen które mają naprawdę warto, wszystko idealne z najwyższej półki, kwiaty się trzymały super, zarówno te na Sali, jak w kościele no i wiązanka także
Tort: BRACIA JANUSZ – oczywiście banan-wiśnia, chyba nie trzeba zachwalać…
Ciasta: Lucyna Michta – pychotka

Każdej PM życzę tak pięknego i idealnego dnia jak ja miałam, wszystko po prostu wszystko było jak z bajki, wyśnione, łącznie z pogodą
__________________

DamiankaKamilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 10:42   #1828
elunka88
Zakorzenienie
 
Avatar elunka88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 13 212
GG do elunka88
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Posypały się relacje
Jeszcze raz każdej już-Żonie gratulacje
__________________
Mikołajek
26.02.2014



Obudził mnie trzepot skrzydeł
Wyjrzałam przez okno
Na parapecie zostało
Białe piórko -
Pamiątka po Tobie
Mój Aniołku

01.12.2012 [*]
elunka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 11:01   #1829
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Super dziewczyny oby tylko takie cudowne relacje pojawiała się na forum
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 11:21   #1830
aga_09
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 132
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Ze względu, że rzadko ostatnio bywam na forum-niestety ;/chciałam życzyć wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia wszystkim PM zarówno tym co już ślubowały jak i tym co będą slubować:roza :

Dziewczyny super się czyta Wasze relacje, aż i mnie się zachciało mojego ślubu!!
Milam cieszę się Twoją opinią, bo i ja będe mieć wesele w Borkowie!Oby do przyszłergo roku się nic nie popsuło!

Miłych urlopów wakacyjnych
__________________
nasz ślub 08.10.2011 r.
aga_09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:34.