Produkty do włosów bez silikonów!!! - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-15, 12:01   #1171
20Wera
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 17
Dot.: Produkty do włosów bez silikonów!!!

Bardzo dziękuję za informację! Nie czytałam tego wątku i myślałam ,że ten "sulfates" to jakaś nazwa szamponu
20Wera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 00:20   #1172
grzywa17
Raczkowanie
 
Avatar grzywa17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 60
GG do grzywa17
Dot.: Produkty do włosów bez silikonów!!!

No dobrze, a ja mam takie pytanko... Co myślicie o nowych odżywkach Garniera Naturalna pielęgnacja? Nie znam się dobrze na szkodliwych składnikach, wiem tylko zeby unikach slesów i silikonów. Wydaje mi się, że te odżywki jako chyba jedyne drogeryjne są silikonów pozbawione. Czy są bezpieczne dla włosów? Zamieszczam linki do kilku z nich:

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...slo-karite.htm

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...wiat-tiare.htm

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...k-arganowy.htm
grzywa17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 00:55   #1173
anka.d
Wtajemniczenie
 
Avatar anka.d
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 679
Dot.: Produkty do włosów bez silikonów!!!

grzywa - nie musisz powielać postów i wklejac tego samego na kilku watkach

1 odzywka ma amodimethicone, to silikon
2ga w kolejce ma polyquaternium który działa podobnie do silikonów, ale mniej o nim wiemy wiec trudno powiedziec cos o zmywalnosci

ostatnia (avocado) jako jedyna jest bez silikonów
anka.d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 10:36   #1174
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Produkty do włosów bez silikonów!!!

właśnie ja zamierzam ją dzisiaj kupic ,,avocado,, mnóstwo pozytywnych opinii na temat tej odżywki, widać nie trzeba przepłacać.

Ja już trochę się przyzwyczaiłam do kosmetyków bez silikonów i widać moje włosy tego potrzebowały, ciekawa jestem jak się przyjmie następne farbowanie i czy farba nie będzie się wypłukiwała - bo to był cel ,,diety bez silikonowej,,
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 11:31   #1175
grzywa17
Raczkowanie
 
Avatar grzywa17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 60
GG do grzywa17
Dot.: Produkty do włosów bez silikonów!!!

anka.d: Dziękuje za odpowiedź, w najblizszym czasie zakupię awokado. Swój post powieliłam ponieważ tutaj chciałam odczytac opinie na temat silikonów, na drugim forum natomiast wdzięczna byłabym za dokładną analizę produktu, której dokonują wizażystki znajace się na rzeczy. Jeszcze raz dziękuje za odpowiedź.
grzywa17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 11:45   #1176
i_lonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: nie ta bajka
Wiadomości: 331
Dot.: Produkty do włosów bez silikonów!!!

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
właśnie ja zamierzam ją dzisiaj kupic ,,avocado,, mnóstwo pozytywnych opinii na temat tej odżywki, widać nie trzeba przepłacać.

Ja już trochę się przyzwyczaiłam do kosmetyków bez silikonów i widać moje włosy tego potrzebowały, ciekawa jestem jak się przyjmie następne farbowanie i czy farba nie będzie się wypłukiwała - bo to był cel ,,diety bez silikonowej,,

Mnie też wiele osób poleca tę odżywkę, ale ja się nie skuszę, mam osobisty uraz do Garniera i jakoś nie mogę się przemóc. Ale czekam na opinię jak się sprawuje.
i_lonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 07:26   #1177
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Produkty do włosów bez silikonów!!!

Ja ją uzywam i jestem zadowolona
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-19, 22:39   #1178
grzywa17
Raczkowanie
 
Avatar grzywa17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 60
GG do grzywa17
Dot.: Produkty do włosów bez silikonów!!!

Kupiłam polecona odzywkę garniera avokado, użyłam jej właśnie trzeci raz(odzywki stosuje po każdym umyciu) w połaczeniu z szamponem babydream i muszę przyznac, że jestem bardzo, bardzo zadowolona, moge pokusic sie o stwierdzenie, ze jest to najlepsza odzywka jakiej używałam. Jej sekret to trzymanie na włosach jak maskę- pozostawiona na 10 minut pod ciepłym ręcznikiem naprawdę działa. Włosy mieciutkie, znacznie mniej sie puszą(na cud całkowitego ujarzmienia mojej szopy nigdy nie liczę bo takich cudownych kosmetyków nie ma) i przede wszystkim nie sa obciążone i nie przetłuszczają się szybciej. Dziękuję za radę, w koncu dokonałam udanego zakupu!

i_lonka : Też miałam uraz, ale myślę że garnier z ta odzywka podniósł się na nogi i nie ma czego się bać

Edytowane przez grzywa17
Czas edycji: 2010-08-19 o 22:42
grzywa17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 08:59   #1179
kamena
ʞɐɯǝuɐ
 
Avatar kamena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: powązki
Wiadomości: 6 987
Dot.: Produkty do włosów bez silikonów!!!

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość

Ja już trochę się przyzwyczaiłam do kosmetyków bez silikonów i widać moje włosy tego potrzebowały, ciekawa jestem jak się przyjmie następne farbowanie i czy farba nie będzie się wypłukiwała - bo to był cel ,,diety bez silikonowej,,
Oo, ciekawa jestem jak to będzie u Ciebie - u mnie niestety bez zmian, jak się farby spierały tak się spierają (czerni używam).




A tak w ogóle to po 10 miesiącach diety bezsilikonowej wróciłam do odżywek i masek z amodimethicone - wydaje mi się że u mnie jednak tak jest lepiej, choć pewności nabędę po kuliku miesiącach, na razie to tylko 2 tygodnie.
__________________
"This is a ticket for the bus that inkubi, suckubi, and serialbi ride to work. There's only one bus, because otherwise it'd be a bi, and then it'd be too busy exploring dating options to pick anyone up."

EVERY WOMAN IS A STAR
kamena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 09:38   #1180
i_lonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: nie ta bajka
Wiadomości: 331
Dot.: Produkty do włosów bez silikonów!!!

Cytat:
Napisane przez grzywa17 Pokaż wiadomość
Kupiłam polecona odzywkę garniera avokado, użyłam jej właśnie trzeci raz(odzywki stosuje po każdym umyciu) w połaczeniu z szamponem babydream i muszę przyznac, że jestem bardzo, bardzo zadowolona, moge pokusic sie o stwierdzenie, ze jest to najlepsza odzywka jakiej używałam. Jej sekret to trzymanie na włosach jak maskę- pozostawiona na 10 minut pod ciepłym ręcznikiem naprawdę działa. Włosy mieciutkie, znacznie mniej sie puszą(na cud całkowitego ujarzmienia mojej szopy nigdy nie liczę bo takich cudownych kosmetyków nie ma) i przede wszystkim nie sa obciążone i nie przetłuszczają się szybciej. Dziękuję za radę, w koncu dokonałam udanego zakupu!

i_lonka : Też miałam uraz, ale myślę że garnier z ta odzywka podniósł się na nogi i nie ma czego się bać
A masz włosy cienkie, czy grube? To dla mnie istotne pytanie, bo ja mam cienkie i boję się tego obciążenia. A nie rozprostowałam loków ta odżywka? Będę wdzięczna za odpowiedź.
i_lonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 09:44   #1181
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Produkty do włosów bez silikonów!!!

kamena:

wczoraj farbowałam włosy jedną z najlepszych farb dostępnych na rynku profesjonalnym dla porównania ufarbowałam kosmyk mojej siostrze która jeszcze nigdy nie miała farbowanych włosów - zobaczymy jak się będzie u mnie farba spłukiwała???? nie miałam śladu silikonu na włosach jak nakładałam farbę.
Za jakiś czas napiszę jakie są postępy, u siostry wyszedł przepiękny błyszczący kolor na pasemku cudo - u mnie na przetrawionych włoskach też ładnie ale nie to samo.

grzywa17

ja też dzisiaj kupię tą odżywkę
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2010-08-20 o 09:46
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-20, 15:16   #1182
grzywa17
Raczkowanie
 
Avatar grzywa17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 60
GG do grzywa17
Dot.: Produkty do włosów bez silikonów!!!

Cytat:
Napisane przez i_lonka Pokaż wiadomość
A masz włosy cienkie, czy grube? To dla mnie istotne pytanie, bo ja mam cienkie i boję się tego obciążenia. A nie rozprostowałam loków ta odżywka? Będę wdzięczna za odpowiedź.
Mam włosy suche, cienkie, delikatne, falowane, puszące się, generalnie bez tony odzywki wygladaja jak siano. ... Nie, nie rozprostowuje loków bo nie ociąża(brak silikonów) , ładnie podkresla loki Ale tylko gdy trzymasz we włosach jak maskę 10-30 minut pod ręcznikiem+ suszarka na chwilę, bo dzisiaj jak nie miałam czasu i spłukałam po 3minutach, to cały spektakularny efekt odszedł w siną dal i gumka do włosów wróciła do łask Polecam tą odżywkę, jeśli masz czas po kazdym myciu bawić się w wielominutowe maski, wtedy działa.
grzywa17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 15:26   #1183
Aguu
Rozeznanie
 
Avatar Aguu
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 904
Dot.: Produkty do włosów bez silikonów!!!

Cytat:
Napisane przez grzywa17 Pokaż wiadomość
Polecam tą odżywkę, jeśli masz czas po kazdym myciu bawić się w wielominutowe maski, wtedy działa.
To pewnie położona tradycyjnie na 2-3 minuty i spłukana nie będzie tak spektakularna?

Przy okazji - pozdrawiam krajankę
__________________
Prawdziwa kobieta powinna być damą na salonach, kucharką w kuchni i dziwką w sypialni.

Aguu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 16:10   #1184
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Produkty do włosów bez silikonów!!!

dziewczyny, tak na prawdę to większośc odżywek/masek położona w ten sposób da podobny efekt, ja jeszcze dodatkowo kładę czepek foliowy i suszę suszarą z 5 minut - potem jeszcze chodzę po domu z 30 min
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 19:54   #1185
grzywa17
Raczkowanie
 
Avatar grzywa17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 60
GG do grzywa17
Dot.: Produkty do włosów bez silikonów!!!

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
dziewczyny, tak na prawdę to większośc odżywek/masek położona w ten sposób da podobny efekt, ja jeszcze dodatkowo kładę czepek foliowy i suszę suszarą z 5 minut - potem jeszcze chodzę po domu z 30 min
Oczywiście, z tą różnica, że ta avokado garniera nie ma silikonów a w zamian ma mnóstwo ciekawych dodatków, az chce się zjeść I jako jedyna nie obciąża moich delikatnych kłaczków i nie powoduje szybszego przetłuszczania się, a to już coś.
grzywa17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 21:04   #1186
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Produkty do włosów bez silikonów!!!

wiem właśnie takie miałam na myśli ,,bez silikonów,, i też wyprubuje, ale np. odżywka Kallos latte - 30 min pod czepkiem i działa jak serum na włosy - głaciutkie że aż...

jeśli włosy się puszą to ,,Joanna bez spłukiwania na końce,, i po sprawie...na moje puszące przesuszone loczki na końcówkach Joanna sprawdza super - do tego używam Nivea do loków

tydzień temu użyłam silikonowej maski bo nie wytrzymałam - ale efektu nie było więc się trochę ucieszyłam...widac u mnie się sprawdza
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2010-08-20 o 21:10
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 21:42   #1187
michalinafist
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 39
Dot.: Produkty do włosów bez silikonów!!!

Dziwna sprawa. Na opakowaniu szamponu Radical jest informacja , że nie zawiera SLS... czyli to ściema ,b o wyczytałam, że jdenak podobno ma.....?
michalinafist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-21, 09:23   #1188
syrenka
Wtajemniczenie
 
Avatar syrenka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 907
Dot.: Produkty do włosów bez silikonów!!!

Cytat:
Napisane przez michalinafist Pokaż wiadomość
Dziwna sprawa. Na opakowaniu szamponu Radical jest informacja , że nie zawiera SLS... czyli to ściema ,b o wyczytałam, że jdenak podobno ma.....?
SLS może nie mieć, ale pewnie ma SLES
SLS: Sodium Lauryl sulfate
SLES: Sodium laureth sulfate
syrenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-21, 11:02   #1189
i_lonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: nie ta bajka
Wiadomości: 331
Dot.: Produkty do włosów bez silikonów!!!

Cytat:
Napisane przez grzywa17 Pokaż wiadomość
Mam włosy suche, cienkie, delikatne, falowane, puszące się, generalnie bez tony odzywki wygladaja jak siano. ... Nie, nie rozprostowuje loków bo nie ociąża(brak silikonów) , ładnie podkresla loki Ale tylko gdy trzymasz we włosach jak maskę 10-30 minut pod ręcznikiem+ suszarka na chwilę, bo dzisiaj jak nie miałam czasu i spłukałam po 3minutach, to cały spektakularny efekt odszedł w siną dal i gumka do włosów wróciła do łask Polecam tą odżywkę, jeśli masz czas po kazdym myciu bawić się w wielominutowe maski, wtedy działa.
Dzięki. Teraz mam trochę czasu, to może popróbuję .
i_lonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-21, 14:53   #1190
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Produkty do włosów bez silikonów!!!

ja dzisiaj kupiłam w Rossmannie..o mały włos nie kupiłam przez pomyłkę szamponu...niedługo wypróbuję
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-21, 19:32   #1191
kamena
ʞɐɯǝuɐ
 
Avatar kamena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: powązki
Wiadomości: 6 987
Dot.: Produkty do włosów bez silikonów!!!

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
kamena:

wczoraj farbowałam włosy jedną z najlepszych farb dostępnych na rynku profesjonalnym dla porównania ufarbowałam kosmyk mojej siostrze która jeszcze nigdy nie miała farbowanych włosów - zobaczymy jak się będzie u mnie farba spłukiwała???? nie miałam śladu silikonu na włosach jak nakładałam farbę.
Za jakiś czas napiszę jakie są postępy, u siostry wyszedł przepiękny błyszczący kolor na pasemku cudo - u mnie na przetrawionych włoskach też ładnie ale nie to samo.
Napisz, napisz
A jaką farbą farbowałaś?
Ja przez dłuższy czas używałam L'Oreal Majirel i tak jak pisałam nie zauważyłam różnicy w szybkości wypłukiwania się koloru czarnego przed odstawianiem silikonów i po.


A te odżywka Garnier to ma być odżywka czy maska? Na KWC są obie..
__________________
"This is a ticket for the bus that inkubi, suckubi, and serialbi ride to work. There's only one bus, because otherwise it'd be a bi, and then it'd be too busy exploring dating options to pick anyone up."

EVERY WOMAN IS A STAR
kamena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-21, 19:48   #1192
anka.d
Wtajemniczenie
 
Avatar anka.d
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 679
Dot.: Produkty do włosów bez silikonów!!!

kamena - o ile wiem to maski z tej serii nie ma w polsce, wiec zostaje odzywka.
anka.d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-21, 20:21   #1193
kamena
ʞɐɯǝuɐ
 
Avatar kamena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: powązki
Wiadomości: 6 987
Dot.: Produkty do włosów bez silikonów!!!

Cytat:
Napisane przez anka.d Pokaż wiadomość
kamena - o ile wiem to maski z tej serii nie ma w polsce, wiec zostaje odzywka.
Dzięki
__________________
"This is a ticket for the bus that inkubi, suckubi, and serialbi ride to work. There's only one bus, because otherwise it'd be a bi, and then it'd be too busy exploring dating options to pick anyone up."

EVERY WOMAN IS A STAR
kamena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-21, 20:27   #1194
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Produkty do włosów bez silikonów!!!

kamena,
farba to Revlon Revlonissimo - we wszystkim przypomina Majirel tylko że moim zdaniem nie wysusza i nie ma upiornego zapachu amoniaku, dzisiaj pierwszy raz umyłam kolor zjaśniał ale się nie płukał (przejrzyj wątek -najbardziej ruda farba do włosów)

Po myciu użyłam maski Garniera ,,Avocado i karite,, bardzo fajna odżywka, nie odpowiada mi zapach taki dziwny nieco duszący, ale na pewno będę ją używac co jakiś czas, plusem tej maski jest to że dość dobrze natłuszcza włosy minimalnie obciążając co mi akurat pasuje.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-21, 21:38   #1195
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Produkty do włosów bez silikonów!!!

Witam dziewczyny. Od dłuższego czasu odjęłam od włosów silikony. Ścięłam je na chłopaczka. Były spalone po trwałej ondulacji. Dodatkowo prawie odstawiłam kosmetyki testowane na zwierzętach (zostały drobiazgi typu golenie, czy podpaski czy deo, który muszę wykończyć). Obecnie z powodzeniem stosuję szampon Fitomed do włosów suchych, a odżywkę ekstraziołową do włosów tłustych - obie są w KWC. Głowa mnie lekko swędzi, ale to przez DMDM Hydratoin. Różnica jest znaczna. Nie sądzę bym je zapuszczała. Ot obie rzeczy mi obecnie wystarczą i przez długi czas tak będzie.
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-22, 09:29   #1196
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Produkty do włosów bez silikonów!!!

powodzenia, ale to dziwne że szamponu używasz do włosów suchych a odżywki do tłustych, w zasadzie powinno byc odwrotnie, ale skoro masz ścięte włosy na bardzo krótko to w zasadzie odżywka nie jest potrzebna - spróbuj dopasować szampon do skóry głowy tak aby nie swędziała a szampon w rezultacie nie podrażniał - polecam szampon w Rossmannie dla ,,babydream,, nie wysusza i bez wszelkiego świństwa, lub szampon ,,dla księżniczek,, - dla mnie lepszy bo ładniej pachnie. Jeśli będziesz stosowac szampon który podrażnia możesz się nabawic równych problemów skórnych.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2010-08-22 o 10:02
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-22, 09:52   #1197
Aguu
Rozeznanie
 
Avatar Aguu
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 904
Dot.: Produkty do włosów bez silikonów!!!

Chyba dla odmiany zacznę stosować zestaw Babydream + Avocado&karite - dzisiaj skocze do Rossmana i się zaopatrzę.
Dłuższy czas używam szamponu&odzywki Rzepa z Joanny i chyba włosom potrzeba czegoś innego, przynajmniej na jakiś czas.
__________________
Prawdziwa kobieta powinna być damą na salonach, kucharką w kuchni i dziwką w sypialni.

Aguu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-22, 10:03   #1198
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Produkty do włosów bez silikonów!!!

Aguu

fajny zestawik
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-22, 10:32   #1199
Aguu
Rozeznanie
 
Avatar Aguu
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 904
Dot.: Produkty do włosów bez silikonów!!!

Dzięki, mam nadzieję, że się sprawdzi
Już wyskoczyłam na chwilę z pracy do Rossa, mam zestaw - odżywka była na promocji po 5,49
Nie pachnie może powalająco - preferuję świeższe zapachy, ale to szczegół - ma działać!
__________________
Prawdziwa kobieta powinna być damą na salonach, kucharką w kuchni i dziwką w sypialni.

Aguu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-22, 12:17   #1200
trzecia3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 236
Dot.: Produkty do włosów bez silikonów!!!

Czy ten szampon jest wolny od silikonów i bezpieczny dla włosów ?
Jeśli zawiera silikony to łatwo czy trudno zmywalne?
Skład: Aqua,Sodium Laureth Sulfate,Cocamidopropyl betaine, Glycerin, Peg-7 Glyceryl Cocoate,Sodium Chloride,Sodium benzoate,Citric acid, Parfum, hydroxypropyl guar hydroxypropyltrimonium,ch loride, salicylic acid,citrus medica limonium juice,tocopherol.
trzecia3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-20 09:42:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:39.