Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :) - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Pokaż wyniki sondy: co zrobić by włosy znów były ładne,nie zniszcone?
używać odpowiedniego szamponu 78 3,86%
częściej myć 10 0,49%
stosować różnego rodzaju odżywki 1 413 69,85%
domowe sposoby 522 25,80%
Głosujący: 2023. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-09, 15:44   #2881
Lilly22
Zadomowienie
 
Avatar Lilly22
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 142
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

czesc dziewczyny!
Moim problemem sa również zniszczone włosy, farbuje od ok 5 lat, kiedyś na jasno ale bardzo krótko, teraz cały czas na ciemno. Suszarki i prostownicy uzywam bardzo rzadko, bo potem mam takie przyklapniete włosy, nie umiem ich ułożyć i się pusza po jakims czasie.Dlatego chodzę w związanych (kok w nieładzie),myję wieczorem, robie warkocz i ide spać. Uzywam jedwabiu i odzywek do zniszczonych włosów, ale nie widze poprawy :/ Od ok 2 miesięcy jem SILICE. Ostatnio kupiłam szampon z Ziaji aloesoy do włósów suchych i jest makabra, jak mi wyschną to mam totalne siano na głowie, kazdy włos się rozdwaja ;( Aktualnie nie mam odzywki, dlatego prosze o rade zanim coś kupie.
Lilly22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 16:13   #2882
OnaJuzNieZyje
Zadomowienie
 
Avatar OnaJuzNieZyje
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z Nieba
Wiadomości: 1 232
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez Lilly22 Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny!
Moim problemem sa również zniszczone włosy, farbuje od ok 5 lat, kiedyś na jasno ale bardzo krótko, teraz cały czas na ciemno. Suszarki i prostownicy uzywam bardzo rzadko, bo potem mam takie przyklapniete włosy, nie umiem ich ułożyć i się pusza po jakims czasie.Dlatego chodzę w związanych (kok w nieładzie),myję wieczorem, robie warkocz i ide spać. Uzywam jedwabiu i odzywek do zniszczonych włosów, ale nie widze poprawy :/ Od ok 2 miesięcy jem SILICE. Ostatnio kupiłam szampon z Ziaji aloesoy do włósów suchych i jest makabra, jak mi wyschną to mam totalne siano na głowie, kazdy włos się rozdwaja ;( Aktualnie nie mam odzywki, dlatego prosze o rade zanim coś kupie.

Ja też regeneruję moję włoski. Przetestowałam już masę kosmetyków. Osobiście polecam Crema al latte lub Glorie z masek do wlosów. - te 2 najlepiej na mnie działają.
A..i radzę nie używać jedwabiu codziennie bo na dłuższą metę nie pomaga a szkodzi...zaczyna wysuszać włoski. - od czasu do czasu owszem-można.

Ja dziś zakupiłam na All. szampon stapiz - a co tam zobaczymy jak sie sprawuje. Do tego Crema al latte- bo sie mi kończy i skuszona dobrymi opiniami na wizażu zamówiłam jeszcze Farouk CHI kreatin mist. A co tam.-poszalałam

__________________
"Wyjatkowosc nie polega na idealnosci"

2014r:
Skalpel x 1
Bez slodyczy 1/30
OnaJuzNieZyje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 09:13   #2883
Lilly22
Zadomowienie
 
Avatar Lilly22
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 142
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez OnaJuzNieZyje Pokaż wiadomość
Ja też regeneruję moję włoski. Przetestowałam już masę kosmetyków. Osobiście polecam Crema al latte lub Glorie z masek do wlosów. - te 2 najlepiej na mnie działają.
A..i radzę nie używać jedwabiu codziennie bo na dłuższą metę nie pomaga a szkodzi...zaczyna wysuszać włoski. - od czasu do czasu owszem-można.

Ja dziś zakupiłam na All. szampon stapiz - a co tam zobaczymy jak sie sprawuje. Do tego Crema al latte- bo sie mi kończy i skuszona dobrymi opiniami na wizażu zamówiłam jeszcze Farouk CHI kreatin mist. A co tam.-poszalałam
dzieki za rady, słyszałam o tej odzywce latte i chyba ja zamówie, a z tym jedwabiem to może byc racja bo mam okropnie wysuszone włosy
Lilly22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 20:38   #2884
LolaBunny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 211
Thumbs down Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cześć Wam

Zaczęłam pielęgnację moich falowanych włosów metodą OMO, w ogóle bez silikonową i SLSu.
Ale moje włosy wyglądają jeszcze gorzej niż wcześniej..!!
Używam Babydream'a, Odżywki YUNG wygładzającej, Krem mleczny Crema al Latte, Joanna Naturia len i rumainek b/s....
Wszystko zgodne z CG.
A tu umyje włosy, a za parę godzin mam oklapnięte przy głowie(wyglądają wtedy na tłuste, a nie chcę myć głowy codziennie) i z puszone na dole siano.
Niby włosy muszą się 'przyzwyczaić' no nowej metody i moze to trwać parę tygodni, nooooo ale to co ja mam chodzić jak debil przez ten czas?
Juz sama nie wiem.. co jest dobre a co złe.



Aaaa i nie chcę co chwile zmieniać tych odżywek i szamponów bo zbankrutuję! Wczesniej używałam typowo fryzjerskie specyfiki.. szampon fryzjerski i odżywki..nie będę co chwile kupowac czegoś nowego.....

Edytowane przez LolaBunny
Czas edycji: 2010-08-11 o 20:40
LolaBunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 21:54   #2885
cannelle
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 610
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez LolaBunny Pokaż wiadomość
Cześć Wam

Zaczęłam pielęgnację moich falowanych włosów metodą OMO, w ogóle bez silikonową i SLSu.
Ale moje włosy wyglądają jeszcze gorzej niż wcześniej..!!
Używam Babydream'a, Odżywki YUNG wygładzającej, Krem mleczny Crema al Latte, Joanna Naturia len i rumainek b/s....
Wszystko zgodne z CG.
A tu umyje włosy, a za parę godzin mam oklapnięte przy głowie(wyglądają wtedy na tłuste, a nie chcę myć głowy codziennie) i z puszone na dole siano.
Niby włosy muszą się 'przyzwyczaić' no nowej metody i moze to trwać parę tygodni, nooooo ale to co ja mam chodzić jak debil przez ten czas?
Juz sama nie wiem.. co jest dobre a co złe.



Aaaa i nie chcę co chwile zmieniać tych odżywek i szamponów bo zbankrutuję! Wczesniej używałam typowo fryzjerskie specyfiki.. szampon fryzjerski i odżywki..nie będę co chwile kupowac czegoś nowego.....
Daj wlosom troche czasu na przystosowanie sie do nowych metod pielegnacji (wedlug CG ta faza moze trwac nawet do 6 tygodni), ja cos zawsze mozesz wrocic do silikonow (u mnie najlepiej sprawdza sie OMO, szampon bez SLS + silikony na konce dla ochrony przed zniszczeniami mechanicznymi)
__________________
''Fashions fade, style is eternal'' Yves Saint Laurent
cannelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 23:17   #2886
patrysienka
Zadomowienie
 
Avatar patrysienka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 743
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

mam takie pytanie. Jak używacie maski, to po tym odżywki? Bo często jak czytam w dzienniku to dużo osób tak robi...
patrysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 06:39   #2887
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez OnaJuzNieZyje Pokaż wiadomość
A..i radzę nie używać jedwabiu codziennie bo na dłuższą metę nie pomaga a szkodzi...zaczyna wysuszać włoski. - od czasu do czasu owszem-można.
jedwab w składzie z alcohol denat. zaszkodzi czyli np. biosilk
za to CHI jest idealny i nie ma prawa zaszkodzić
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-12, 09:33   #2888
LolaBunny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 211
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez cannelle Pokaż wiadomość
Daj wlosom troche czasu na przystosowanie sie do nowych metod pielegnacji (wedlug CG ta faza moze trwac nawet do 6 tygodni), ja cos zawsze mozesz wrocic do silikonow (u mnie najlepiej sprawdza sie OMO, szampon bez SLS + silikony na konce dla ochrony przed zniszczeniami mechanicznymi)

No jeszcze poczekam.... spróbuje bo jak na razie jest tragedia. I czeka mnie codzienne mycie.
LolaBunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 17:11   #2889
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez patrysienka Pokaż wiadomość
mam takie pytanie. Jak używacie maski, to po tym odżywki? Bo często jak czytam w dzienniku to dużo osób tak robi...
Zależy od tego jakie masz włosy, czy szybko się przetłuszczają, czy maska i odzywka są ciężkie czy lekkie itp, nie ma reguły
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 19:49   #2890
Leae
Rozeznanie
 
Avatar Leae
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 794
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
jedwab w składzie z alcohol denat. zaszkodzi czyli np. biosilk
za to CHI jest idealny i nie ma prawa zaszkodzić
Ja również polecam jedwab CHI
Leae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 20:29   #2891
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez Charlotte95 Pokaż wiadomość
Zależy od tego jakie masz włosy, czy szybko się przetłuszczają, czy maska i odzywka są ciężkie czy lekkie itp, nie ma reguły
ja najpierw kładę odzywkę na całe włosy, a potem maskę na sam "kucyk"

i nie przetłuszczają mi się bardziej
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-14, 18:43   #2892
Lilly22
Zadomowienie
 
Avatar Lilly22
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 142
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

dziewczyny co to za metoda CG????
Lilly22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-14, 18:50   #2893
syrenka
Wtajemniczenie
 
Avatar syrenka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 907
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez Lilly22 Pokaż wiadomość
dziewczyny co to za metoda CG????
Curly Girl, metoda pielęgnacji włosów kręconych, z której w całości lub części korzystać mogą również prostowłose.

Szczegóły:
zasady CG w punktach (na podstawie "Curly Girl" Lorraine Massey we własnej interpretacji):
- uważaj na siarczany (suflates, np. SLS, SLES),
- uważaj na silikony
- obchodź sie delikatnie z włosami: nie czesz na sucho, nie susz gorącym nawiewem, nie używaj ręczników
- zwracaj uwagę na to, czy w składzie odżywki/maski znajdują się nawilżacze (np. kwasy tłuszczowe, aloes), proteiny (roślinne), humektanty (np. panthenol, roślinna gliceryna, sorbitol) i/lub emolienty (np. masło shea, oleje roślinne)
- zaprzyjaźnij się z żelem do włosów (ważne by nie zawierał alkoholu oraz mało lub wcale nie miał zapachu)
- nie dotykaj włosów, dopóki całkowicie nie wyschną.

Oraz UWAGA: metodę pielęgnacji należy zawsze dostosowywać do siebie, nigdy siebie do pielęgnacji. Nie jest powiedziane, że to, co służy jednej kręconowłosej, posłuży też innej - to kwestia indywidualna. Dlatego testy i obserwacje to ścieżka obowiązkowa każdej kręconowłosej.
Warto na początku zrezygnować z silikonów i siarczanów, by przekonać się, czy taka dieta służy naszym włosom. Wszystkie wprowadzone później składniki łatwiej będzie sprawdzić i określić jako sprzyjające lub niesprzyjające włosom.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=442680

produkty kosmetyczne dla ortodoksyjnych CG
do oczyszczania włosów i skalpu,
do intensywnego odżywiania włosów,
do odżywiania włosów,
do wydobycia i utrwalenia skrętu

Lektura pierwszego posta tego wątku też będzie pomocna:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=382142
syrenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 08:00   #2894
Lilly22
Zadomowienie
 
Avatar Lilly22
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 142
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

syrenka dzięki, poczytam sobie
Lilly22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 15:49   #2895
patrysienka
Zadomowienie
 
Avatar patrysienka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 743
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Mam pytanie używacie ampułek radical. Dziś je widziałam w aptece za 40 zł, to drogo? Kupujecie taniej ?
patrysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 16:51   #2896
MerriqueMayfair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: woj. opolskie
Wiadomości: 938
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez patrysienka Pokaż wiadomość
Mam pytanie używacie ampułek radical. Dziś je widziałam w aptece za 40 zł, to drogo? Kupujecie taniej ?
Ja kupuje za 31zł
__________________
" Ciekawość zabiła kota, satysfakcja go wskrzesiła "


http://www.stephenking.pl

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2a069sfwd4tsq.png

Zużywam kosmetyki, nie kupuję nowych

MerriqueMayfair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 17:04   #2897
patrysienka
Zadomowienie
 
Avatar patrysienka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 743
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Czyli można znaleźć taniej. To będę poszukiwać. 40 zł to dość dużo. Na allegro jest taniej ale dodać koszty przesyłki to wychodzi podobnie. to będę szukać.
patrysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 09:53   #2898
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

hejka dziewczyny! koleżanka poleciła mi maskę dolce ant-age, podobnież bardzo regeneruje i odżywia włosy... nie wiem czy pojawiła się już tutaj taka maska... ale mimo wszytko zapytam czy może ktoś używał albo coś o niej wie???
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 11:34   #2899
kaskaj24
Rozeznanie
 
Avatar kaskaj24
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Nad Morzem
Wiadomości: 730
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Dołączam ponownie do wątku bo moje włosy znów zwariowały Nie farbuję ich, jedynie suszę prawie codziennie i raz na tydzień prostuję. Noszę teraz cały czas w kitce bo inaczej wyglądam jak lew Zamówiłam między innymi serię (szampon, balsam i maskę) kosmetyków STAPIZ SLEEK LINE z jedwabiem. Z balsamem i maską nie miałam jeszcze styczności. Stosowała któraś z Was? Opinie ma niby dobre....
__________________
  • OSZCZĘDZAM!!!!!!
  • APARATKA OD 4-10-2011
  • DBAM O WŁOSY 20.11- 48CM
  • UCZĘ SIĘ GOTOWAĆ
  • PRZYSZŁA PANI KOSMETOLOG
kaskaj24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-17, 17:40   #2900
martinq
Raczkowanie
 
Avatar martinq
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 233
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Hej
Jestem tu nowa, chciałabym dołączyć do tego wątku, gdyż dotyka mnie problem opisany w nagłówku.
Tak więc, mam włosy za ramię, kręcone, puszące się, szorstkie i niestety zniszczone. Kiedyś były bardzo gęste. Prostowałam je prawie codziennie przez ok. 2 lata, lecz pół roku temu przestałam, opamiętałam się, gdy zobaczyłam jak to na nie działa... Ponadto cały czas farbowałam włosy na brązowo, a jestem ciemną blondynką. Także przestałam farbować włosy robiąc sobie blond pasemka, żeby odrosły mi naturalne.
A teraz stan moich włosów coraz bardziej mnie przeraża, są tak zniszczone, wypadają mi garściami, że po prostu nie wiem co robić.
Wczoraj zrobiłam sobie na włosy saune u fryzjera i podcięłam 2cm...
Delikatną różnicę widzę, lecz ona mnie wcale nie zadowala.

Liczę na jakieś rady...
Pozdrawiam
martinq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 18:02   #2901
syrenka
Wtajemniczenie
 
Avatar syrenka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 907
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez martinq Pokaż wiadomość
Hej
Jestem tu nowa, chciałabym dołączyć do tego wątku, gdyż dotyka mnie problem opisany w nagłówku.
Tak więc, mam włosy za ramię, kręcone, puszące się, szorstkie i niestety zniszczone. Kiedyś były bardzo gęste. Prostowałam je prawie codziennie przez ok. 2 lata, lecz pół roku temu przestałam, opamiętałam się, gdy zobaczyłam jak to na nie działa... Ponadto cały czas farbowałam włosy na brązowo, a jestem ciemną blondynką. Także przestałam farbować włosy robiąc sobie blond pasemka, żeby odrosły mi naturalne.
A teraz stan moich włosów coraz bardziej mnie przeraża, są tak zniszczone, wypadają mi garściami, że po prostu nie wiem co robić.
Wczoraj zrobiłam sobie na włosy saune u fryzjera i podcięłam 2cm...
Delikatną różnicę widzę, lecz ona mnie wcale nie zadowala.

Liczę na jakieś rady...
Pozdrawiam
Witaj
Zapraszam na forum dla Zakręconych
https://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=126
Poczytaj o metodzie mycia włosów OMO oraz myciu odżywką, to dobra metoda dla zniszczonych, suchych włosów.
Znajdziesz tam również inne porady dotyczące włosów kręconych.
Polecam np. olejowanie czy psikadła/emulsje z keratyną i pantenolem lub innymi półproduktami kosmetycznymi.
O tym wszystkim przeczytasz w:
* pigułce https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=387147
* FAQ https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=404704
* wątku o pielęgnacji https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=442680
syrenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 20:21   #2902
cannelle
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 610
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez kaskaj24 Pokaż wiadomość
Dołączam ponownie do wątku bo moje włosy znów zwariowały Nie farbuję ich, jedynie suszę prawie codziennie i raz na tydzień prostuję. Noszę teraz cały czas w kitce bo inaczej wyglądam jak lew Zamówiłam między innymi serię (szampon, balsam i maskę) kosmetyków STAPIZ SLEEK LINE z jedwabiem. Z balsamem i maską nie miałam jeszcze styczności. Stosowała któraś z Was? Opinie ma niby dobre....
Maske Sleek Line bardzo lubie (chociaz nie przepadam osobiscie za jej zapachem). Kupilam w weekend litrowe opakowaie (wczesniej mialam chyba 250 ml), a rzadko kupuje 2 raz ten sam produkt do pielegnacji wlosow...
__________________
''Fashions fade, style is eternal'' Yves Saint Laurent
cannelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 07:28   #2903
Kasiaczek29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Chojna
Wiadomości: 15
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Witam Was, wczoraj przeszukałam wszystkie posty na forum wizaż i niestety nic nie znalazłam, chodzi mi o ciekłą keratyne, czy ktoś używał?? Mam zniszczone włosy włosy rozjaśnianiem, używałam tysiące sposobów i ostatnio trafiłam na tą keratyne, czaje się na jej kupno, jednak niewiem czy warto
Kasiaczek29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 08:07   #2904
teewslove
Raczkowanie
 
Avatar teewslove
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 70
Dot.: Strasznie zniszczone włosy

Cytat:
Napisane przez Ownage Pokaż wiadomość
Mam bardzo poniszczone włosy, co zrobic zeby je naprawic? podciąłem koncowki , uzywam szmponu 2 w 1 na zniszczone wlosy i efekt jest slaby ... Nie che ich całych obcinac ;(
Ja również miałam ( i nadal mam ale już o wiele mniej) poniszczone włosy, przede wszystkim sporo podciełam, z włosów za łopatki ściełam do ramion, nastepnie wykupiłam serie Pantene Pro-V dla włosów suchych i zniszczonych regenujący szampon, odżywka i ekspresowa maska, jak kupuje się dużej wielkości to aż tak drogo nie wychodzi bo ja za tą serie zapłaciłam ok 38 zł, nie miałam kasy by kupywać jakiejś badzo dobrej firmy kosmetyki, a powiem szczerze że Pantene zadowolił mnie, włosy zaczęły stawać się miększe, nabrały blasku, i nie obciążam je innymi kosmetykami, przymierzam się jeszcze do kupienia Pantene kremu wygładzającego z tej seri, no i przede wszystkim najlepiej pożegnać się z suszarką, myć włosy na noc bądź tak jak ma się czas by włosy same przeschły. Też farbowałam, prostowałam, ale czas odbudować włosy

---------- Dopisano o 09:07 ---------- Poprzedni post napisano o 09:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Kasiaczek29 Pokaż wiadomość
Witam Was, wczoraj przeszukałam wszystkie posty na forum wizaż i niestety nic nie znalazłam, chodzi mi o ciekłą keratyne, czy ktoś używał?? Mam zniszczone włosy włosy rozjaśnianiem, używałam tysiące sposobów i ostatnio trafiłam na tą keratyne, czaje się na jej kupno, jednak niewiem czy warto
nie warto, kiedyś zastosowałam to włosy zaczęły mi się strasznie sypać , ale w końcu każde włosy reagują inaczej. Ja jednak bym nie ryzykowała
teewslove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 08:29   #2905
Kasiaczek29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Chojna
Wiadomości: 15
Dot.: Strasznie zniszczone włosy

No właśnie nie chcę na darmo wydawać kasy, a juz sporo straciłam na pielęgnacje włosów i wielkich efektów niema, juz niewiem co mam robić, zastanaiwm się nad ta keratyną, ale opbwiam się, że efekt u mnie będzie podobny
Kasiaczek29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 08:35   #2906
cannelle
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 610
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez Kasiaczek29 Pokaż wiadomość
Witam Was, wczoraj przeszukałam wszystkie posty na forum wizaż i niestety nic nie znalazłam, chodzi mi o ciekłą keratyne, czy ktoś używał?? Mam zniszczone włosy włosy rozjaśnianiem, używałam tysiące sposobów i ostatnio trafiłam na tą keratyne, czaje się na jej kupno, jednak niewiem czy warto
Jaki produkt masz na mysli? Bo jesli Encanto, to niestety moja skora zareagowala na niego straszna alergia...

Oprocz tego, nie ryzykowalabym..(wiem, ze zaraz milosniczni Encanto mnie zaatakuja. Obecnie w USA wiele osob przeprowadzalo juz wiele takich zabiegow i czasami nagle po 6 wlosy staja sie przerazliwie suche i zaczynaja sie lamac. Zapach wskazuje, ze to raczej ostra chemia, wiec lepiej trzymac sie naturalnych metod pielegnacji...
__________________
''Fashions fade, style is eternal'' Yves Saint Laurent

Edytowane przez cannelle
Czas edycji: 2010-08-18 o 08:38
cannelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 08:40   #2907
teewslove
Raczkowanie
 
Avatar teewslove
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 70
Dot.: Strasznie zniszczone włosy

no właśnie.. najgorsza jest ta niepewność jak skóra głowy zaraguje, dlatego proponuje ci kupić serie kosmetyków wybranej przez ciebie firmy i stosować regularnie tak jak trzeba, to naprawdę daje efekt choć wiadomo że nie od razu ale stopniowo włosy się zmieiają
teewslove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 08:43   #2908
Kasiaczek29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Chojna
Wiadomości: 15
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

TOPCARE PROFESIONAL KERATIN LIQUID TREATMENT LUB DUSY KERATINE LIQUID SĄ DOSTĘPNE NA ALLEGRO, O ENCANTO TEŻ MYŚLAŁAM ALE WŁOSY MAM PROSTE WIĘC DLA ODRZYWIENIA BYM GO ZROBIŁA.

---------- Dopisano o 09:43 ---------- Poprzedni post napisano o 09:42 ----------

http://allegro.pl/item1183371446_odb...yna_spray.html
Kasiaczek29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 08:48   #2909
cannelle
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 610
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez Kasiaczek29 Pokaż wiadomość
TOPCARE PROFESIONAL KERATIN LIQUID TREATMENT LUB DUSY KERATINE LIQUID SĄ DOSTĘPNE NA ALLEGRO, O ENCANTO TEŻ MYŚLAŁAM ALE WŁOSY MAM PROSTE WIĘC DLA ODRZYWIENIA BYM GO ZROBIŁA.

---------- Dopisano o 09:43 ---------- Poprzedni post napisano o 09:42 ----------

http://allegro.pl/item1183371446_odb...yna_spray.html
Ta podobno jest bardzo slaba skladowo (gdzies znalazlam analize skladu) i ma alkohol den. bardzo wysoko w skladzie (w przypadku moich przesuszonych wlosow to dyskwalifikuje odzywke)

Lepiej juz kupic keratyne z Biochemii Urody (przynajmniej wiesz, ze dostajesz keratyne i dodawac ja do masek i odzywek
__________________
''Fashions fade, style is eternal'' Yves Saint Laurent

Edytowane przez cannelle
Czas edycji: 2010-08-18 o 08:49
cannelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 09:10   #2910
Kasiaczek29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Chojna
Wiadomości: 15
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...w-w-sprayu.htm a może tą ktoś testował, ten alkohol tez niestety niejest dla moich włosów
Kasiaczek29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-04 10:01:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:40.