Dobry Fryzjer - Toruń - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-04, 22:43   #781
Aranka
Zakorzenienie
 
Avatar Aranka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: ♥ Toruń ♥
Wiadomości: 7 033
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Cytat:
Napisane przez kropeeczka Pokaż wiadomość
całkiem możliwe , że fryzjerzy sami siebie chwalą więc prosimy o zdjęcia
Uuu tu nie tylko fryzjerzy się chwalą...tu jeden fryzjer potrafi drugiemu opinię psuć podszywając się pod "niezadowolonego klienta"

Jeśli ktoś szuka fryzury takiej naprawdę dopracowanej ale żadnego szałowego cieniowania, dzikich schodów - coś na "grzeczną dziewczynkę z klasą" - polecam Marcina z Marcello - kumpela kolejny raz wyszła obcięta idealnie ze świetnie dobraną fryzurką do twarzy...ja coś niestety nadal boję się iść gdzieś indziej niż do Wizardu a odrosty powoli widać...
__________________


Wszystkie nieba bym oddała aby z TOBĄ dzielić jedno piekło
Aranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 10:11   #782
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Cytat:
Napisane przez Mimikal Pokaż wiadomość
No to zaczynam myśleć o p. Weronice z Konfekcyjnej... A słyszałyście coś może o tym salonie na Kościuszki ale bliżej Grudziądzkiej - on się nazywa "Sebastian" chyba. Wygląda dobrze, ale nie znalazłąm żadnych opinii.
Clover_Karola czy to tam idziesz, czy do Chili i tam jest jakiś Sebastian?
ja byłam u "sebastiana" i byłam bardzo zadowolona przedtem chodziłam do Wizardu i byłam zadowolona aż do ost razu gdy poszłam na farbowanie farbowała mnie uczennica szarpała mi włosy strasznie, a Pan Marcin w ogóle mnie nie dotknął i jeszcze zamiast ciemnego blondu wyszło coś ciemnego rudopodobnego i już nigdy tam nie pójdę
natomiast do Pana Sebastiana trafiłam dzięki znajomej która była u niego i mogę naprawdę polecić ale chodzi mi o Sebastiana z salonu "Sebastian" a nie tego z "chili"
ładnie obciął mi włosy i rozjaśnił to co zrobiono mi w Wizardzie
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-07, 12:06   #783
kalinkii
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 413
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Hmmm... a ja mam takie nietypowe pytanie do dziewczyn które chodzą do fryzjerek do Feminarium;P
Wiecie może jakiego produktu używają fryzjerki przed suszeniem włosów i prostowaniem? ( miał on chyba konsystencję balsamu, ale może to była jakaś pianka..) Włosy po nim były śliczne,błyszczące i 'sypkie,lejące'
Jeśli któraś z Was wie co to za produkt będę wdzięczna za odpowiedź!
kalinkii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-15, 21:38   #784
lawenia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Toruń ;)
Wiadomości: 7
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Wreszcie przeczytałam cały wątek. Moje poszukiwania speca od włosów trwają już dosyć długo. Nie należę do kobiet, które bardzo często chodzą do fryzjera- ostatnio byłam w styczniu...i błąd bo końcówki mówią same za siebie.
Do rzeczy. Ostatnio byłam w Isabell. Włosami zajęła się Pani Milena-bardzo sympatyczna młoda kobietka. Używają produktów L'oreal i Joico-co zresztą jest napsiane na stronie internetowej. Miałam skracane włosy i robioną grzywkę taką półokrogłą-lekko było widać brwi.Byłam zadowolona. Już wtedy pytałam o dekoloryzację, ponieważ już mam dosyć ciemnych włosów- zaczęłam farbować sama na brązy i są ciemne - tak już od jakiś ponad 6 lat. Pani Milena powiedziała, że jest metoda na pominięcie dekoloryzacji poprzez zabiegi rekonstrukcji włosów- 150 zł jedna wizyta wraz z ścięciem(nie pamiętam czy stylizacją również)po 4 takich wizytach podobno kolor robi się jaśniejszy.Koszt tych eksperymentów, bo przecież nie wiadomo na ile jaśniejszy kolor będzie satysfakcjonujący - jest spory i to mega.
Kilka dni temu poszłam zapytac o koszty i jedna Pani w tym salonie mówiła, że ta rekonstrukcja powoduję rozjaśnianie ale nie stosowała tego w celu rozjaśniania. Koszt dekoloryzacji, farbowania itp.coś ponad 300 zł....nie znam się na cenach, ale wydaję mi się, że w tych "lepszych"takie ceny są.
Kończąc mój elaborat zastanawiam się nad zmianą koloru włosów właśnie tam choć na forum było mało wypowiedzi na temat tego salonu. Jutro postaram się dodać zdjęcie obecnego koloru wraz z odrostami(az mi wsytd z tym chodzić)Włosy są delikatne, cienkie i do połowy pleców. Podobno odcieni rudego, kasztana ma nie być. tylko kolor taki jaki sobię wybiorę(mam na myśli brązy bo w przypadku blondu pewnie byłoby gorzej)....
Również wolę chodzić do dentysty niż pod kosę fryzjera .
Kiedyś u Górnego w Inowrocławiu jak się póżniej okazało ścinała mnie praktykantka....tak....tr auma do dziś.
Jeżeli wiecie coś na temat tego salonu to piszcie. Z góry dziękuję
lawenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 15:13   #785
Marzencia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 88
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Lawenio, mam cały zestaw do rekonstrukcji Joico w domu i gwarantuję, że nie rozjaśni Ci ona włosków. Owszem, pierwszym etapem całej rekonstrukcji jest użycie szamponu chelatującego, który działa jak peeling, jedak nie dekoloryzuje on włosa. Można zmyć delikatnie kolor z powierzchni włosa. Czyli uzyska się zejście jakieś pół tonu, ewentualnie o ton, jeśli nie użyto wcześniej farby z amoniakiem. Próbowałam , robiłam rekonstrukcję kilka razy w tygodniu i efekt się nie pogłębiał. Samą rekonstrukcję jako taką serdecznie polecam, ale robioną w domu, bo w salonie wychodzi nieprzyzwoicie drogo. Mały zestaw zwraca się po 2 rekonstrukcji,a starcza pewnie na 10, jeśli nie więcej.
W Isabell mają tendencję do mijania się z prawdą i naciągania. Koleżanka robiła u nich dekoloryzację i mimo obietnic brązowy kolor zawsze był rudawy, w ostateczności prawie po roku zeszła do blondu. Co do farb - pracują tam na L'orealu i do trwałej koloryzacji używają Majirel. Także w każdym innym salonie, pracującym na tych samych farbach, kolor wyjdzie Ci taki sam.
Ja nie korzystałam tam z usług fryzjerskich, bo skutecznie mnie zniechęcili kosmetycznymi . Chociaż uważam, że akurat Milena ładnie czesze na np. wesela.
Mam nadzieję, że chociaż trochę pomogłam .
Marzencia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-22, 22:07   #786
lawenia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Toruń ;)
Wiadomości: 7
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Marzencia dziękuję za wypowiedź. Zainteresowałaś mnie tym, że taką rekonstrukcję można zrobić samemu i zyskać na tym finansowo- w sumie nawet o tym nie pomyslałam. Gdybys mogła mi napisać co jest potrzebne do tego zabiegu i gdzie to kupić to z góry dziękuję
Co do fryzjera to...jutro chciałam zapisać się do Isabell a teraz to już sama nie wiem ....
lawenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 14:52   #787
Aranka
Zakorzenienie
 
Avatar Aranka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: ♥ Toruń ♥
Wiadomości: 7 033
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

A ja wiem kto tnie brzytwą! Pani ma salonik na Złotorii/Kaszczorku. Widziałam - efekty - bardzo fajne! Ceny przystępne - za cięcie 12zł...W razie co mam telefon ;-)
__________________


Wszystkie nieba bym oddała aby z TOBĄ dzielić jedno piekło
Aranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-23, 17:55   #788
Marzencia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 88
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Ja swoją kupiłam na allegro, chyba ponad 2 lata temu. Zainwestowałam w litrowe butle. Cena od tego czasu nieznacznie wzrosła, bo ja płaciłam ok 520z przesyłką. Kupiłam sprowadzoną ze Stanów. Można też kupić oddzielnie 4 etapy po 300 ml.

Sprawdziłam na allegro i są też dostępne mini zestawy domowe do rekonstrukcji po 118ml -100zł za zestaw. Różnią się dwoma pierwszymi etapami:

1. K-Pak Reconstruct Shampoo - szampon regenerujący- ten sam, który można normalnie kupić do użytku codziennego
2. K-Pak Reconstruct Conditioner - odżywka regenerująca, tak samo do użytku codziennego
i dalej tak samo jak w salonowej
3. K-Pak Deep- Penetrating Reconstructor - odbudowa
4. K-pak Intense Hydrator - nawilżanie


W wersji salonowej jest inna część 1 i 2.
1. K-Pak Chelating Shampoo - mocno oczyszczający szampon, tylko do używania przy regeneracji, broń Boże nie na codzień
2. K-pak Professional Cuticle Sealer - czyli właśnie "zakwaszacz", który zmienia pH włosów i wnika mocno w łuskę włosa
i dale juz tak samo:
3. K-Pak Deep- Penetrating Reconstructor - odbudowa
4. K-pak Intense Hydrator - nawilżanie

Co do fryzjera, to narazie w Toruniu ciężko mi polecać. Kiedyś chodziłam do Dżanety - zrezygnowałam po dekoloryzacji, kilka razy byłam u Czajkowskich - oni za bardzo cieniowali włosy i nie słuchali moich sugestii, Alicja (nie wiem, czy jeszcze strzyże - ale to chyba matka Sławka o ile się nie mylę) strzygła taśmowo i skróciła mi włosy prawie na zapałkę, po czym się pożegnałyśmy . Później strzygłam się w Bydgoszczy, tam wychodziło ok 230 zł z rekonstrukcją, farbą Joico, strzyżeniem i modelowaniem. Włosy się układały i na prawdę do niczego oprócz ceny nie mogłam się przyczepić (studencką kieszeń trochę bolało). Później kupiłam swoją rekonstrukcję, a płaciłam cały czas tyle samo, więc się troszkę na salon pogniewałam za brak cennika.
Teraz jak mi grzywka urośnie do długości "za ucho" wybiorę się do Dominiki, która ma salon w Polo w Łysomicach. Moja mama i mąż strzygą sie u jej brata Damiana, wspominanego tutaj Damiano i są bardzo zadowoleni.
Marzencia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 22:04   #789
lawenia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Toruń ;)
Wiadomości: 7
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Dziękuję Przy zakupie mam już ściągę i wiem co i jak a jeśli chodzi o fryzjera to nadal nie wiem u kogo ta dekoloryzacje zrobić....
lawenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 09:42   #790
lawenia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Toruń ;)
Wiadomości: 7
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Relacja z wizyty w Isabell
Dekoloryzację robiła Pani Ola. Miła obsługa, nie spieszyła się pomimo iż już czekał kolejny klient cierpliwe kończyła "swoją robotę" Jestem zadowolona ze swojego brązu choć widać gdzieniegdzie pasma w odcieniu coś a la borodo, rudego- tego zresztą można było się spodziewać tak więc za miesiąc będę dopełniać kolor +refleksy. Koszt wizyty 320 zł.teraz tak sobię myślę , że może powinnam jaśniejszy brąz zrobić skoro już była dekoloryzacja.....kobieta zmienną jest
lawenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 21:02   #791
izka922
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 22
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

hej!!
poszukuję dobrego fryzjera który by mi ściął włosy na boba, tak z tyłu żeby był do połwy szyi.
no i żeby ten fryzjer zrozumiał co ja chce!
cos takiego:

http://img252.imageshack.us/img252/6639/gara01.jpg
http://i50.tinypic.com/mmfk88.jpg
http://www.****************/img/nowe...rstyle-bob.jpg

Edytowane przez izka922
Czas edycji: 2010-08-27 o 21:14
izka922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-06, 09:07   #792
rec
Raczkowanie
 
Avatar rec
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 60
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Cześć dziewuszki!

Przyłączę się do dyskusji, bo dobrych fryzjerów w Toruniu jak na lekarstwo.

Mogę polecić dwa salony Mossę na Podmurnej (ale mają drogo za to można poczuć się jak królewna) i Loreal Expert na Chełmińskiej. Z tymże ja farbuje dłuuugie włosy na blond i nadal szukam optymalnego salonu pod względem ceny. Może macie jakieś doświadczenia?

Mossa 280
Loreal Ekspert 200
rec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 10:58   #793
Marzencia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 88
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Rec, a do Mossy, to do kogo chodzisz? Ja byłam tam przed sylwestrem w zeszłym roku i ciął mnie właściciel Marcin, który ukończył 3 miesięczny kurs i strzygł od 6 miesięcy. Po tym radosnym odkryciu zdecydowałam się tylko na podcięcie końcówek. Mój mąż też się u niego ciął jeden jedyny raz i włosy mu się w ogóle nie układały, chociaż świeżo po wyjściu z salonu wyglądał nawet dobrze.
Macie może jakieś opinie o salonie Gabriell pod Krzywą Wieżą? Mam tam kupon na strzyżenie i modelowanie. Myślę, że w ciągu kilku tygodni się wybiorę do nich, ale zupełnie nie wiem do którego fryzjera.
Marzencia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 11:10   #794
rec
Raczkowanie
 
Avatar rec
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 60
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Cytat:
Napisane przez Marzencia Pokaż wiadomość
Rec, a do Mossy, to do kogo chodzisz? Ja byłam tam przed sylwestrem w zeszłym roku i ciął mnie właściciel Marcin, który ukończył 3 miesięczny kurs i strzygł od 6 miesięcy. Po tym radosnym odkryciu zdecydowałam się tylko na podcięcie końcówek. Mój mąż też się u niego ciął jeden jedyny raz i włosy mu się w ogóle nie układały, chociaż świeżo po wyjściu z salonu wyglądał nawet dobrze.
Macie może jakieś opinie o salonie Gabriell pod Krzywą Wieżą? Mam tam kupon na strzyżenie i modelowanie. Myślę, że w ciągu kilku tygodni się wybiorę do nich, ale zupełnie nie wiem do którego fryzjera.
Żartujesz? A przyznał Ci się? A w Mossie chodzę do Sylwii i jestem bardzo zadowolona, choć podkreślam, że tylko na farbing i końcówki. Ale babka profesjonalnie podchodzi do sprawy.
rec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-07, 21:39   #795
Cyrkonia14
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 18
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Hej dziewczyny dziś i ja do Was dołączyłam!
Często tu bywałam ale tak jakoś się nie składało żeby się zarejstrować,dziś zebrałam się w garść i tak oto jestem

Przeczytałam cały wątek od początku do końca i zdecydowałam się na Wizard, jestem umówiona na poniedziałek co z tego wyniknie szybko napiszę jak będę "po" ale mam nadzieję że będzie ok bo w przeciwnym razie ten cały Marcin pożałuje
__________________
Piękna kobieta podoba się oczom, dobra kobieta - sercu. Pierwsza jest klejnotem, druga zaś - skarbem

Szczęśliwa mężatka od 19.06.2010
Cyrkonia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 07:13   #796
Marzencia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 88
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Cytat:
Napisane przez rec Pokaż wiadomość
Żartujesz? A przyznał Ci się? A w Mossie chodzę do Sylwii i jestem bardzo zadowolona, choć podkreślam, że tylko na farbing i końcówki. Ale babka profesjonalnie podchodzi do sprawy.
Nie musiał, bo na ścianie wisiał certyfikat... No i nie miał wyboru, musiał potwierdzić. Jest świetnym sprzedawcą, ale czy fryzjerem.... No, ale teraz ma już rok i 3 miesiące praktyki , więc idzie ku lepszemu.
Marzencia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 09:29   #797
rec
Raczkowanie
 
Avatar rec
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 60
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Cytat:
Napisane przez Marzencia Pokaż wiadomość
Nie musiał, bo na ścianie wisiał certyfikat... No i nie miał wyboru, musiał potwierdzić. Jest świetnym sprzedawcą, ale czy fryzjerem.... No, ale teraz ma już rok i 3 miesiące praktyki , więc idzie ku lepszemu.
no tak,to sprytna jesteś, a ja jakoś mam awersje do facetów nie wiem z czego to wynika, ale wolę babki, więc możliwe, że dlatego się przed nim uchroniłam.

---------- Dopisano o 10:29 ---------- Poprzedni post napisano o 10:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Cyrkonia14 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny dziś i ja do Was dołączyłam!
Często tu bywałam ale tak jakoś się nie składało żeby się zarejstrować,dziś zebrałam się w garść i tak oto jestem

Przeczytałam cały wątek od początku do końca i zdecydowałam się na Wizard, jestem umówiona na poniedziałek co z tego wyniknie szybko napiszę jak będę "po" ale mam nadzieję że będzie ok bo w przeciwnym razie ten cały Marcin pożałuje
Cyrkonia14 mam do Ciebie prośbę ogromną, mogłabyś się zapytać ile kosztuje farbowanko długich włosów na jasny kolor (chodzi o odrosty) jak będziesz w Wizardzie? Będę Ci ogromnie wdzięczna! I koniecznie napisz jak było!!
rec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 20:44   #798
Cyrkonia14
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 18
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

ok! dam znać jak tylko wrócę i zapytam o to farbowanie
__________________
Piękna kobieta podoba się oczom, dobra kobieta - sercu. Pierwsza jest klejnotem, druga zaś - skarbem

Szczęśliwa mężatka od 19.06.2010
Cyrkonia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 12:28   #799
rec
Raczkowanie
 
Avatar rec
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 60
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Cytat:
Napisane przez Cyrkonia14 Pokaż wiadomość
ok! dam znać jak tylko wrócę i zapytam o to farbowanie
To dziś twój dzień w Wizardzie No opowiadaj jak tam wrażenia? Strasznie ciekawa jestem!
rec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-14, 09:46   #800
BeaM
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 7
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

To dołączę do wątku. Teraz chodzę do Mossy do pani Ewy. Jestem zadowolona i to bardzo, potrafi doradzić, zaproponować inną fryzurę, ale jeśli mówisz nie , to obcina jak chcesz. Przedtem dość długo chodziłam do Marcina do Wizarda, nigdy nie obciął żle ani za krótko, jednak ciężko mi było dopasować wizyty. Nie mogę przecież stale brać urlopu na fryzjera !
BeaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 09:55   #801
rec
Raczkowanie
 
Avatar rec
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 60
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Cytat:
Napisane przez BeaM Pokaż wiadomość
To dołączę do wątku. Teraz chodzę do Mossy do pani Ewy. Jestem zadowolona i to bardzo, potrafi doradzić, zaproponować inną fryzurę, ale jeśli mówisz nie , to obcina jak chcesz. Przedtem dość długo chodziłam do Marcina do Wizarda, nigdy nie obciął żle ani za krótko, jednak ciężko mi było dopasować wizyty. Nie mogę przecież stale brać urlopu na fryzjera !
Też chodziłam do Mossy tyle, że do pani Sylwii, ale na farbowanko. Niestety musiałam zmienić fryzjera z racji na bardzo wysoką cenę w Mossie. I tak moje poszukiwania trwają nadal...
rec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 10:03   #802
BeaM
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 7
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Cytat:
Napisane przez rec Pokaż wiadomość
Też chodziłam do Mossy tyle, że do pani Sylwii, ale na farbowanko. Niestety musiałam zmienić fryzjera z racji na bardzo wysoką cenę w Mossie. I tak moje poszukiwania trwają nadal...
Chodzę tylko na strzyżenie, płacę 40 zł (mam teraz krótkie włosy), ale kiedyś siostra pytała, ile kosztuje farbowanie albo balejaż, nie pamiętam i padła kwota 120 zł.
BeaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 10:43   #803
rec
Raczkowanie
 
Avatar rec
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 60
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Cytat:
Napisane przez BeaM Pokaż wiadomość
Chodzę tylko na strzyżenie, płacę 40 zł (mam teraz krótkie włosy), ale kiedyś siostra pytała, ile kosztuje farbowanie albo balejaż, nie pamiętam i padła kwota 120 zł.
To chyba bardzo dawno było, ja mam długie włosy i płacę 300 zł Zresztą sami się lansują na ekskluzywny salon, więc nie powinno mnie to dziwić. Na pewno tam wrócę jak w portfelu wpadnie więcej grosza na razie szukam alternatywy.
rec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 11:46   #804
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Dziewczyny wiecie może gdzie dobrze cieniują długie włosy na całej długości za niewielkie pieniądze? Byłam kiedyś u Marcina w Wizardzie, ale obsłużył (dokładnie - obsłużył) mnie tak jakby mu się gdzieś spieszyło... Ogólnie to jestem zawiedziona obsługą w Wizardzie, więc szukam dalej. Może znacie jakiś salon gdzie tanio i dobrze strzygą?
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 16:49   #805
Cyrkonia14
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 18
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Sorki że piszę dopiero dzisiaj ale wczoraj zalatana byłam No więc moje wrażenia z Wizardu jak najbardziej pozytywne! Salon ładnie skoromnie wyposażony,Pan Marcin właściciel bardzo miły,oprócz niego kręciło się tam kilka innych osób, troje praktykantów(chyba) i dwóch pracowników także dosyć tłoczno No więc farbę nakładała mi pracownica, włoski myła uczennica(nieziemsko delikatnie i wstyd się przyznać ale aż po tym jej masażyku ciarki mnie przeszły haha), potem druga uczennica suszyła mi włoski,a na koniec szef mnie strzygł i prostował. Zaproponował mi gzrywkę czym totalnie mnie zaskoczył,mówi że jest pewien że z grzywką będzie mi bardzo łądnie a poza tym coś się będzie działo na mojej głowie,więc raz kozie śmierć i się zgodziłam,z czego jestem bardzo zadowolona bo z grzyweczką wyglądam skromnie mówiąc mega super i do tego mąż zadowolony bardzo mu się podoba Cała ta przyjemność kosztowała mnie 120 zł czyli znośnie.Wiem już że następnym razem tez tam pójdę.Jeszcze jedno co zauwazyłam to to że siedząc tam przez ok 2 godz. uczennica odebrała 6 telefonów od klientów których zapisywała i większość do szefa bo słyszałam jak powtarzała.

Pytałam o Twoje blond odrosty na długich włosach i Marcin powiedział że cena od 100-160 zł
Śmiało mogę polecić Wam dziewczyny Wizard-od wcoraj to mój salon fryzjerski

---------- Dopisano o 17:49 ---------- Poprzedni post napisano o 17:45 ----------


Tereskaa ja dopiero teraz przeczytała Twój wpis. U mnie było zupełnie odrotnie!!! długo ze mną rozmawiał o moich włosach,podchodził i patrzył jak uczennica suszy mi włosy,pytał czy nie za gorąco,przyniósł mi gazety na kolana jak siedziałam z farbą i proponował kawkę lub herbatkę.był bardzo uprzejmy i nie odczułam żeby się gdzieś śpieszył.Też mi włoski cieniował i fakt że nożyczkami operował piekielnie szybko poprostu paliły mu się w dłoni,może stąd to Twoje odczucie?
__________________
Piękna kobieta podoba się oczom, dobra kobieta - sercu. Pierwsza jest klejnotem, druga zaś - skarbem

Szczęśliwa mężatka od 19.06.2010
Cyrkonia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 18:08   #806
kalinkii
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 413
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

[QUOTE=Cyrkonia14;22062637]Sorki że piszę dopiero dzisiaj ale wczoraj zalatana byłam No więc moje wrażenia z Wizardu jak najbardziej pozytywne! Salon ładnie skoromnie wyposażony,Pan Marcin właściciel bardzo miły,oprócz niego kręciło się tam kilka innych osób, troje praktykantów(chyba) i dwóch pracowników także dosyć tłoczno No więc farbę nakładała mi pracownica, włoski myła uczennica(nieziemsko delikatnie i wstyd się przyznać ale aż po tym jej masażyku ciarki mnie przeszły haha), potem druga uczennica suszyła mi włoski,a na koniec szef mnie strzygł i prostował. Zaproponował mi gzrywkę czym totalnie mnie zaskoczył,mówi że jest pewien że z grzywką będzie mi bardzo łądnie a poza tym coś się będzie działo na mojej głowie,więc raz kozie śmierć i się zgodziłam,z czego jestem bardzo zadowolona bo z grzyweczką wyglądam skromnie mówiąc mega super i do tego mąż zadowolony bardzo mu się podoba Cała ta przyjemność kosztowała mnie 120 zł czyli znośnie.Wiem już że następnym razem tez tam pójdę.Jeszcze jedno co zauwazyłam to to że siedząc tam przez ok 2 godz. uczennica odebrała 6 telefonów od klientów których zapisywała i większość do szefa bo słyszałam jak powtarzała.

Pytałam o Twoje blond odrosty na długich włosach i Marcin powiedział że cena od 100-160 zł
Śmiało mogę polecić Wam dziewczyny Wizard-od wcoraj to mój salon fryzjerski

---------- Dopisano o 17:49 ---------- Poprzedni post napisano o 17:45 ----------


A na jaki kolorek farbowałaś? Wyszedł Ci dokładnie taki jaki chciałaś ?

Jaką miałaś długość włosków?
kalinkii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 11:56   #807
rec
Raczkowanie
 
Avatar rec
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 60
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Cytat:
Napisane przez Cyrkonia14 Pokaż wiadomość
Sorki że piszę dopiero dzisiaj ale wczoraj zalatana byłam No więc moje wrażenia z Wizardu jak najbardziej pozytywne! Salon ładnie skoromnie wyposażony,Pan Marcin właściciel bardzo miły,oprócz niego kręciło się tam kilka innych osób, troje praktykantów(chyba) i dwóch pracowników także dosyć tłoczno No więc farbę nakładała mi pracownica, włoski myła uczennica(nieziemsko delikatnie i wstyd się przyznać ale aż po tym jej masażyku ciarki mnie przeszły haha), potem druga uczennica suszyła mi włoski,a na koniec szef mnie strzygł i prostował. Zaproponował mi gzrywkę czym totalnie mnie zaskoczył,mówi że jest pewien że z grzywką będzie mi bardzo łądnie a poza tym coś się będzie działo na mojej głowie,więc raz kozie śmierć i się zgodziłam,z czego jestem bardzo zadowolona bo z grzyweczką wyglądam skromnie mówiąc mega super i do tego mąż zadowolony bardzo mu się podoba Cała ta przyjemność kosztowała mnie 120 zł czyli znośnie.Wiem już że następnym razem tez tam pójdę.Jeszcze jedno co zauwazyłam to to że siedząc tam przez ok 2 godz. uczennica odebrała 6 telefonów od klientów których zapisywała i większość do szefa bo słyszałam jak powtarzała.

Pytałam o Twoje blond odrosty na długich włosach i Marcin powiedział że cena od 100-160 zł
Śmiało mogę polecić Wam dziewczyny Wizard-od wcoraj to mój salon fryzjerski
Wielkie dzięki jesteś kochana W listopadzie planuję kolejny farbing a Twój opis bardzo mnie zachęcił!Tym bardziej się cieszę, bo Wizard jest na Rubinkowie, więc w mojej okolicy Jeszcze mam pytanko zwróciłaś może uwagę jakiej firmy kosmetyków używają w tym salonie?
rec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 12:31   #808
Cyrkonia14
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 18
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Nie niestety nie zwróciłam uwagi na kosmetyki
__________________
Piękna kobieta podoba się oczom, dobra kobieta - sercu. Pierwsza jest klejnotem, druga zaś - skarbem

Szczęśliwa mężatka od 19.06.2010
Cyrkonia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 18:17   #809
Aranka
Zakorzenienie
 
Avatar Aranka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: ♥ Toruń ♥
Wiadomości: 7 033
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Cytat:
Napisane przez Cyrkonia14 Pokaż wiadomość
Sorki że piszę dopiero dzisiaj ale wczoraj zalatana byłam No więc moje wrażenia z Wizardu jak najbardziej pozytywne! Salon ładnie skoromnie wyposażony,Pan Marcin właściciel bardzo miły,oprócz niego kręciło się tam kilka innych osób, troje praktykantów(chyba) i dwóch pracowników także dosyć tłoczno No więc farbę nakładała mi pracownica, włoski myła uczennica(nieziemsko delikatnie i wstyd się przyznać ale aż po tym jej masażyku ciarki mnie przeszły haha), potem druga uczennica suszyła mi włoski,a na koniec szef mnie strzygł i prostował. Zaproponował mi gzrywkę czym totalnie mnie zaskoczył,mówi że jest pewien że z grzywką będzie mi bardzo łądnie a poza tym coś się będzie działo na mojej głowie,więc raz kozie śmierć i się zgodziłam,z czego jestem bardzo zadowolona bo z grzyweczką wyglądam skromnie mówiąc mega super i do tego mąż zadowolony bardzo mu się podoba Cała ta przyjemność kosztowała mnie 120 zł czyli znośnie.Wiem już że następnym razem tez tam pójdę.Jeszcze jedno co zauwazyłam to to że siedząc tam przez ok 2 godz. uczennica odebrała 6 telefonów od klientów których zapisywała i większość do szefa bo słyszałam jak powtarzała.

Pytałam o Twoje blond odrosty na długich włosach i Marcin powiedział że cena od 100-160 zł
Śmiało mogę polecić Wam dziewczyny Wizard-od wcoraj to mój salon fryzjerski

---------- Dopisano o 17:49 ---------- Poprzedni post napisano o 17:45 ----------


Tereskaa ja dopiero teraz przeczytała Twój wpis. U mnie było zupełnie odrotnie!!! długo ze mną rozmawiał o moich włosach,podchodził i patrzył jak uczennica suszy mi włosy,pytał czy nie za gorąco,przyniósł mi gazety na kolana jak siedziałam z farbą i proponował kawkę lub herbatkę.był bardzo uprzejmy i nie odczułam żeby się gdzieś śpieszył.Też mi włoski cieniował i fakt że nożyczkami operował piekielnie szybko poprostu paliły mu się w dłoni,może stąd to Twoje odczucie?
Jakbym czytała o swoich wizytach w Wizardzie Mycie głowy z delikatnym masażem - mistrzostwo! Aż wychodząc pochwaliłam dziewczynę! Zachowanie Marcina jak u mnie - zero pośpiechu czy olewania. Gazetki, kawka....Lubię jak tak delikatnie się o mnie dba.
__________________


Wszystkie nieba bym oddała aby z TOBĄ dzielić jedno piekło
Aranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 16:07   #810
bernadka20
Wtajemniczenie
 
Avatar bernadka20
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dębica / Aleksandrów Kujawski
Wiadomości: 2 722
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Dziewczyny
Ja mam pytanie. W Toruniu zarabisty zakład fryzjerski i używający nożyczek zgrzewających ?
Gdzie znajdę ?
Dzięki z góry.
__________________
Narzeczona 11.10.2013
Dbam o włosy
Mój typ-2C. Od końca lipca 2010 dbam o swoje loczki !!
Stop suszarce od końca czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, kręcone włosy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigułka
bernadka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-28 11:23:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:15.