Wszystko o Avonie - część 14 - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-03, 12:19   #4771
ololufe
Zakorzenienie
 
Avatar ololufe
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa/Stavanger
Wiadomości: 3 049
Dot.: Wszystko o Avonie - część 14

Czy moglabym prosic kogos z okregow trendujacych o udzielenie mi odpowiedzi kiedy na stronie Avonu http://www.pl.avon.com/PRSuite/eBroc...pgnYrNr=201102 pojawia sie nowy katalog? Myslalam, ze w czwartek (tj. wczoraj), tak jak przy okregach "normalnych", ale wpisuje w adresie 201103 i nic z tego.
ololufe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 12:22   #4772
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Wszystko o Avonie - część 14

Cytat:
Napisane przez ololufe Pokaż wiadomość
Czy moglabym prosic kogos z okregow trendujacych o udzielenie mi odpowiedzi kiedy na stronie Avonu http://www.pl.avon.com/PRSuite/eBroc...pgnYrNr=201102 pojawia sie nowy katalog? Myslalam, ze w czwartek (tj. wczoraj), tak jak przy okregach "normalnych", ale wpisuje w adresie 201103 i nic z tego.
nie jestem trendująca, ale myśle, ze ukaże się około 3 tygodnie po pojawieniu się 02/2011 czyli jeszcze czas
proszę pamiętać, ze trendujące są o 2 katalogi do przodu, a nie 3
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 12:23   #4773
musso4
Zakorzenienie
 
Avatar musso4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20 759
Dot.: Wszystko o Avonie - część 14

też wpisuję i nic ale poprzedni ukazał się chyba koło wtorku, tak więc trzeba poczekać, nie jestem trednująca
musso4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 12:26   #4774
ololufe
Zakorzenienie
 
Avatar ololufe
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa/Stavanger
Wiadomości: 3 049
Dot.: Wszystko o Avonie - część 14

Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość
przyszedł do mnie drugi e-mail w sprawie naszyjnika rozgwiazda, od innej osoby niż wczoraj
czyli teraz już chyba nie ma wątpliwości
fama wśród klientek poszła i już mam zamówienie na dwa mam nadzieję, ze opakowanie tego naszyjnika bedzie jakoś opisane, zę to svarowski, bo jak na prezent to wtedy lepiej wygląda
[/SIZE]
Powiem Ci szczerze, ze ja jakos nie wierze w prawdziwosc tego krysztalu od avonu. Kiedys zamowilam zestaw Bizuterii Marianna , ktory tez mial byc z tymi krysztalkami a byl naprawde slabej jakosci, a te krysztalki to takie plastikowe. U jubilera natomiast kupilam bardzo ladna bizuterie srebna z duzymi krysztalami Swarovskiego, na ktore dostalam certyfikat (na naszyjnik osobny i na kolczyki osobny), a za caly komplet bizuterii zaplacilam nie wiecej niz 150zl.
Za inne kolczyki z mniejszym krysztalem i wisiorek do nich, zaplacilam niecale 100zl. Porownujac te "krysztalki" z naszyjnika Marianna to miniaturki przy nich.

---------- Dopisano o 13:26 ---------- Poprzedni post napisano o 13:25 ----------

Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość
nie jestem trendująca, ale myśle, ze ukaże się około 3 tygodnie po pojawieniu się 02/2011 czyli jeszcze czas
proszę pamiętać, ze trendujące są o 2 katalogi do przodu, a nie 3
Dzieki, no tak cos mi sie pomylilo
ololufe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 12:36   #4775
Yorki
Rozeznanie
 
Avatar Yorki
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Różnie :)
Wiadomości: 851
Dot.: Wszystko o Avonie - część 14

Też mam już fakturę z 17. Z braków choinka z płynem :| Dali bombkę. Więcej braków brak. Dodam, że zamawiałam zegarek George i jest zafakturowany - może komuś się ta informacja przyda
__________________
Spring is coming
***Marzec bez prostownicy i słodyczy ***

Yorki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 12:39   #4776
sto_krotka_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: południowa Wielkopolska
Wiadomości: 64
Dot.: Wszystko o Avonie - część 14

Cytat:
Napisane przez theMonique Pokaż wiadomość
a ja juz nie wiem co robic, ostatnio znowu stracilam kilka klientek
katalog nosilam do meza do pracy i na poczatku dziewczyny bardzo duzo zmawialy, potem kilka sie wykruszylo, ale zostaly najwierniejsze i co katalog cos tam zamawialy (oprocz zapachow bo podejrzewam, ze ktos im powiedzial o all...)
teraz maz mi powiedzial, ze byl swiadkiem rozmowy gdzie jedna z dziewczyn, ktora zajmuje sie dzialalnoscia w FM (chciala mnie tam wciagnac, ale powiedzialam jej, ze co za duzo...) powiedziala wszystkim, ze po co kupuja u mnie skoro na all maja wszystko duzo taniej... i tym sposobem z 17 mam tylko jedno zamowienie od nich na zel pod prysznic za 9,9
wydaje mi sie, ze zamawiaja paki u jednej osoby, dziela sie kosztami wysylki i maja wszystko taniej
troche przykro, bo bardzo o nie dbalam i zawsze mialy jakies gratisy
a z ta z fm juz nie bede gadac, bo mnie wk** tym tekstem
też straciłam ostatnio jedną stałą klientke, ale w inny sposób. ona sobie po prostu chodzi do COK-u i tam robi zakupy. a sama nazwa wskazuje że jest to Centrum Obsługi Konsultantek. Avon coraz bardziej odbiega od sprzedaży bezpośredniej bo kosmetyki tej firmy można już dostać wszędzie i nikomu konsultantka do tego nie jest potrzebna. A pamiętam, że jak się zapisywałam to pierwsze pytanie które mi liderka zadała to czy wiem co to jest sprzedaż bezpośrednia i przedstawiała ją jako wielki plus tej firmy; że klientka ma wszystko do domu dostarczone itd. Niech się zastanowią do czego doprowadzają:mu r:
sto_krotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 12:46   #4777
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Wszystko o Avonie - część 14

Witajcie , KWC nam nie dziala i nie moge sprawdzic czy sa pewne produkty w KWC i jak je odcenialy wizazanki. Moze ktoras z was miala te rzeczy i umialaby mi cos doradzic.
Chodzi mi o 3 kremy do stop, oba w sloiczku. jeden to krem do stop z maslem shea w sloiczku o poj. 150ml, a drugi tez o poj. 150ml, a nazywa sie Intensywnie pielegnujacy krem do stop.
Czym sie roznia te kremy? Domyslam sie ze pierwszy zawiera sporo shea i moze dobrze nawilzac, badz tez natluszczac stopy, a co pielegnuje w drugim? Na jakiej zhasadzie jest on intensywny? zawiera moze kwasy, albo spora ilosc mocznika?
Moje stopy ,a dokladnie piety sa suche i rogowacieja dosc szybko. Potrzebuje cos co sobie z tymporadzi, a pojemnosc tych kremow tez zacheca.
Mialam kiedys krem ten w tubce o poj, 100ml przeciw rogowaceniu i byl calkiem ok. chodz na poczatku duzo lepszy niz pod koniec tubki, co mnie zdziwilo. teraz zachcewa mi sie czegos w tej samej cenie( jest u mnie obecnie promocja), ale o wielkszej pojemnosci i moze tez bedzie lepiej odzywial i skora na pietach bedzie miekka.
Umie mi ktos doradzic? Z gory dzeikuje
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-03, 12:58   #4778
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Wszystko o Avonie - część 14

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Witajcie , KWC nam nie dziala i nie moge sprawdzic czy sa pewne produkty w KWC i jak je odcenialy wizazanki. Moze ktoras z was miala te rzeczy i umialaby mi cos doradzic.
Chodzi mi o 3 kremy do stop, oba w sloiczku. jeden to krem do stop z maslem shea w sloiczku o poj. 150ml, a drugi tez o poj. 150ml, a nazywa sie Intensywnie pielegnujacy krem do stop.
Czym sie roznia te kremy? Domyslam sie ze pierwszy zawiera sporo shea i moze dobrze nawilzac, badz tez natluszczac stopy, a co pielegnuje w drugim? Na jakiej zhasadzie jest on intensywny? zawiera moze kwasy, albo spora ilosc mocznika?
Moje stopy ,a dokladnie piety sa suche i rogowacieja dosc szybko. Potrzebuje cos co sobie z tymporadzi, a pojemnosc tych kremow tez zacheca.
Mialam kiedys krem ten w tubce o poj, 100ml przeciw rogowaceniu i byl calkiem ok. chodz na poczatku duzo lepszy niz pod koniec tubki, co mnie zdziwilo. teraz zachcewa mi sie czegos w tej samej cenie( jest u mnie obecnie promocja), ale o wielkszej pojemnosci i moze tez bedzie lepiej odzywial i skora na pietach bedzie miekka.
Umie mi ktos doradzic? Z gory dzeikuje
moje klientki chwalą sobie krem z FW z silikonem oraz ten z lawenda; oba w słoczkach, chociaż nie potrafię Ci powiedzieć, czy obecnie są w ofercie, bo moje klientki to na lato szaleją z kosmetykami do stóp

edit:
sprawdziłam w katalogu: ten z silikonem jest na stronie 198, 150ml za 10,9zł
__________________


Edytowane przez jamapi
Czas edycji: 2010-12-03 o 13:02
jamapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 12:58   #4779
an92dzia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 272
Dot.: Wszystko o Avonie - część 14

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Witajcie , KWC nam nie dziala i nie moge sprawdzic czy sa pewne produkty w KWC i jak je odcenialy wizazanki. Moze ktoras z was miala te rzeczy i umialaby mi cos doradzic.
Chodzi mi o 3 kremy do stop, oba w sloiczku. jeden to krem do stop z maslem shea w sloiczku o poj. 150ml, a drugi tez o poj. 150ml, a nazywa sie Intensywnie pielegnujacy krem do stop.
Czym sie roznia te kremy? Domyslam sie ze pierwszy zawiera sporo shea i moze dobrze nawilzac, badz tez natluszczac stopy, a co pielegnuje w drugim? Na jakiej zhasadzie jest on intensywny? zawiera moze kwasy, albo spora ilosc mocznika?
Moje stopy ,a dokladnie piety sa suche i rogowacieja dosc szybko. Potrzebuje cos co sobie z tymporadzi, a pojemnosc tych kremow tez zacheca.
Mialam kiedys krem ten w tubce o poj, 100ml przeciw rogowaceniu i byl calkiem ok. chodz na poczatku duzo lepszy niz pod koniec tubki, co mnie zdziwilo. teraz zachcewa mi sie czegos w tej samej cenie( jest u mnie obecnie promocja), ale o wielkszej pojemnosci i moze tez bedzie lepiej odzywial i skora na pietach bedzie miekka.
Umie mi ktos doradzic? Z gory dzeikuje
Ja używam tego kremu Intensywnie pielęgnującego do stop mi osobiście bardzo odpowiada... Właśnie bardzo pomaga na suche pięty.
an92dzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 13:02   #4780
katniewojt
Zakorzenienie
 
Avatar katniewojt
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 11 570
Dot.: Wszystko o Avonie - część 14

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Witajcie , KWC nam nie dziala i nie moge sprawdzic czy sa pewne produkty w KWC i jak je odcenialy wizazanki. Moze ktoras z was miala te rzeczy i umialaby mi cos doradzic.
Chodzi mi o 3 kremy do stop, oba w sloiczku. jeden to krem do stop z maslem shea w sloiczku o poj. 150ml, a drugi tez o poj. 150ml, a nazywa sie Intensywnie pielegnujacy krem do stop.
Czym sie roznia te kremy? Domyslam sie ze pierwszy zawiera sporo shea i moze dobrze nawilzac, badz tez natluszczac stopy, a co pielegnuje w drugim? Na jakiej zhasadzie jest on intensywny? zawiera moze kwasy, albo spora ilosc mocznika?
Moje stopy ,a dokladnie piety sa suche i rogowacieja dosc szybko. Potrzebuje cos co sobie z tymporadzi, a pojemnosc tych kremow tez zacheca.
Mialam kiedys krem ten w tubce o poj, 100ml przeciw rogowaceniu i byl calkiem ok. chodz na poczatku duzo lepszy niz pod koniec tubki, co mnie zdziwilo. teraz zachcewa mi sie czegos w tej samej cenie( jest u mnie obecnie promocja), ale o wielkszej pojemnosci i moze tez bedzie lepiej odzywial i skora na pietach bedzie miekka.
Umie mi ktos doradzic? Z gory dzeikuje
Ten z masłem shea mam i jestem zadowolona chociaż na początku trochę zdziwiła mnie konsystencja, bo jest rzadszy niż ten z silikonem. Tego drugiego jakoś nie mogę skojarzyć Jeśli chcesz wydać trochę więcej, to polecam zainwestowanie w krem do stóp i łokci z kwasem aha ze SPA Moja Mama zakochała się w nim
katniewojt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 13:20   #4781
Ewlyn
Zakorzenienie
 
Avatar Ewlyn
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Portugalia
Wiadomości: 3 483
Dot.: Wszystko o Avonie - część 14

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Witajcie , KWC nam nie dziala i nie moge sprawdzic czy sa pewne produkty w KWC i jak je odcenialy wizazanki. Moze ktoras z was miala te rzeczy i umialaby mi cos doradzic.
Chodzi mi o 3 kremy do stop, oba w sloiczku. jeden to krem do stop z maslem shea w sloiczku o poj. 150ml, a drugi tez o poj. 150ml, a nazywa sie Intensywnie pielegnujacy krem do stop.
Czym sie roznia te kremy? Domyslam sie ze pierwszy zawiera sporo shea i moze dobrze nawilzac, badz tez natluszczac stopy, a co pielegnuje w drugim? Na jakiej zhasadzie jest on intensywny? zawiera moze kwasy, albo spora ilosc mocznika?
Moje stopy ,a dokladnie piety sa suche i rogowacieja dosc szybko. Potrzebuje cos co sobie z tymporadzi, a pojemnosc tych kremow tez zacheca.
Mialam kiedys krem ten w tubce o poj, 100ml przeciw rogowaceniu i byl calkiem ok. chodz na poczatku duzo lepszy niz pod koniec tubki, co mnie zdziwilo. teraz zachcewa mi sie czegos w tej samej cenie( jest u mnie obecnie promocja), ale o wielkszej pojemnosci i moze tez bedzie lepiej odzywial i skora na pietach bedzie miekka.
Umie mi ktos doradzic? Z gory dzeikuje
Osobiscie tych kremow nie mialam, ale moja siostra ma taki sam problem z pietami i regularnie bierze krem z lawenda tez w takim sloiczku wlasnie.
A czym one sie roznia w dzialaniu, ktory mocniej nawilza czy zmiekcza to nie wiem.
Ewlyn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-03, 13:21   #4782
aggga92
Raczkowanie
 
Avatar aggga92
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Opoczno/okolica
Wiadomości: 165
Dot.: Wszystko o Avonie - część 14

pierwszy raz mi się zdarzyło żeby ktoś po czasie się zgłosił z zamówieniem , a że nie zafakturowane to powiedziałam ze zamówię (zastrzegłam ze pierwszy i ostatni raz) wybrałam opcje domówienie no i teraz się głowie, oni mi to dopiszą do pierwszego zamówienia (za bardzo się nie znam na tym i nie wiem czy dobrze zrobiłam)?

dostałam potwierdzenie domówienia na meila a wczorajszego potwierdzenia nie ma
__________________
6.03.2011
25.08.2015
6.05.2017

Edytowane przez aggga92
Czas edycji: 2010-12-03 o 13:27
aggga92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 13:21   #4783
elganja
Rozeznanie
 
Avatar elganja
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 900
Dot.: Wszystko o Avonie - część 14

Hej. Ja mam 2 kremy : jeden w słoiczku : lawendowy jestem bardzo zadowolona, dobrze się wchłania ładny zapach. I ten nowy nawilżający w tubce "zimowej" nawilża podobnie ,ale daje uczucie chłodzenia co dla takiego zmarzlucha jak ja nie jest plusem....
__________________
Be Yourself. Always.
elganja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 13:22   #4784
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Wszystko o Avonie - część 14

Dziekuje wam za odpowiedzi.
No wlasnie myslalam o tym ze SPA. Jest u mnie teraz w promocji za 7,95€ razem ze skarpetkami, ale ze on ma tylko 75ml i skarpetki mi tez nie potrzebne, bo nie lubie sie tak bawic to stwierdzilam ze go sobie daruje. Milo wspominam krem z serii do stop w tubce 100ml przeciw rogowaceniu, tez byl z kwasem, ale wlasnie pod koniec tubki juz jakis taki mniej dzialajacy byl. Czasami budzilam sie z lekko suchymi pietami.

O tym z silikonem to nie wiem o czym piszecie. nie kojarze go. a z serii lawendowej to jest u mnie w tej chwili spraj w promocji, ale takie rzeczy to raczej na lato, na teraz spraji nie uzywam. za to kremy uzywam caly rok, bo od kiedy jestem nobliwa 30 z plusem to z roku na rok coraz gorzej ze stopami i mocniej rogowacieja. teoria ze po 30-tce skora sie zmienia i jest coraz to suchsza ja poge potwierdzic. jestem tego klasycznym przykladem i nie tylko jesli chodzi o stopy ;o(

an92dzia a co takiego ma pielegnowac w tym intensywnym kremie? twoja odpowiedz ze pomaga na suche piety bardzo mnie ucieszyla.

Ehhhh nigdy bym nie pomyslala, ze krem do stop moze przyprawic mi tyle klopotow, a dokladniej poszukiwanie takiego kremu. To co do tej pory mialam jakos przestalo po kilku latach sie tak super sprawowac, a inne rzeczy jakos za szybko mi sie koncza i sa przez to malo ekonomiczne, dlatego tak intensywnie zaczelam rozmyslac nad tymi avonowymi kremami w pudelkach, bo 150ml, to nie 75ml, wiec sklonna bym byla zainwestowac te 5€ w krem.

Jezscze raz dzieckuje za tak duzy i szbyki odzew. Troche mi rozjasnilyscie sprawe. Oby KWC juz zaczelo dzialac zanim bede zmuszona zlozyc zamowienie u mojej konsultantki, bo inaczej bede was nadal meczyc ;o)
Jeszcze raz dziekuje

elegancja , nowy krem zimowy w tubce? A to u mnie go chyba nie ma. zauwazylam ze w Pl wiekszosc rzeczy pojawia sie szybciej, a kampanie potem ja moge u mnie ogladac te rzeczy, albo i nie. Chodz moge zamawiac ubrania( mam pidzamke w centki leoparda czy jakiesc innego zwierzaka, takie szaroczarne centki) to jesli chodzi o kosmetyki to czesto wlasnie w polskim katalogu jest wiekszy wybor, lepsze zestawy, lepsze promocje, ogolem troche taniej( no ale tutaj to sie czepiac chyba nie powinnam) i katalogi sie tez roznia.

A tak przy okazji czy u was tez wycofuja kredke Super Shock? jakos tak dziwnie pisze przy niej ze ostatni raz w katalogu i sie mojej konsultantki pytalam czy tylko te koronkowe beda juz wycofane, czy wszystkie kolory, bo tak jakos malo precyzyjnie to jest. na co ona mi ze tak ze jest nowy szef glowny, wczesniej byl irlandczyk, a teraz jest francuz i sa zmiany, ale bedzie napewno cos nowego.
fajnie sobie pomyslalam, jak sobie cos z Avonu znajde to albo mi kolor wycofuja, albo wogole caly produkt i nagle mi sie przypomnialo czemu 6 lat temu sie na Avon obrazilam i przestalam kupowac ich rzeczy.

Edytowane przez 201608040942
Czas edycji: 2010-12-03 o 13:30
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 13:47   #4785
katniewojt
Zakorzenienie
 
Avatar katniewojt
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 11 570
Dot.: Wszystko o Avonie - część 14

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
A tak przy okazji czy u was tez wycofuja kredke Super Shock? jakos tak dziwnie pisze przy niej ze ostatni raz w katalogu i sie mojej konsultantki pytalam czy tylko te koronkowe beda juz wycofane, czy wszystkie kolory, bo tak jakos malo precyzyjnie to jest. na co ona mi ze tak ze jest nowy szef glowny, wczesniej byl irlandczyk, a teraz jest francuz i sa zmiany, ale bedzie napewno cos nowego.
Z tego co wiem, to w 2 przy żelowych kredkach jest wykrzyknik - do wyczerpania zapasów, ale tylko przy tych z drobinkami Wydaje mi się, że tylko je wycofają, bo to była jakaś specjalna edycja tak jak te z koronkowej edycji

Chciałam jeszcze dodać, że ANEW krem modelujący owal twarzy - produkcja opóźniona

Edytowane przez katniewojt
Czas edycji: 2010-12-03 o 13:59
katniewojt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 14:13   #4786
wera2604
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 102
Dot.: Wszystko o Avonie - część 14

Cytat:
Napisane przez sasenka Pokaż wiadomość
Pierwsza oferta Mikołajowa z której skorzystałam

Tylko teraz tak myslę że nie bardzo pamietam jak ona pachnie... Ładna jest?

mi sie srednio podoba:P
wole ta w rozowym

---------- Dopisano o 15:13 ---------- Poprzedni post napisano o 15:07 ----------

Cytat:
Napisane przez emza Pokaż wiadomość
Co do dyskusji na temat znizek, to ja nie mam zamiaru zajmowac sie avonem charytatywnie...wszysycy myślą, ze nie wiadomo jakie kokosy zbijamy na avonie. a jak ktos idzie do rossmana na wejsciu pyta sie kasjerki czy da mu 25% rabatu? chyba nie...z drugiej strony moje stale klientki nie narzekają, bo zawsze coś fajnego dostaną
dokladnie!
__________________
http://zakreconyswiatwery.blogspot.com/
Zapraszam
wera2604 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 14:28   #4787
karinka124
Wtajemniczenie
 
Avatar karinka124
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Podlasie;)
Wiadomości: 2 036
Dot.: Wszystko o Avonie - część 14

No i nie wiem po co dawali do IOS znowu ten portfel Ungaro.. skoro już jest szara kropka

---------- Dopisano o 15:28 ---------- Poprzedni post napisano o 15:20 ----------

Cytat:
Napisane przez sasenka Pokaż wiadomość
Pierwsza oferta Mikołajowa z której skorzystałam

Tylko teraz tak myslę że nie bardzo pamietam jak ona pachnie... Ładna jest?
Co do tej Pur Blanki to mam ją jeszcze Nawet ładna jest
Mi ten zapach kojarzy się z woda Wish of luck(taka zielona) ,podobny bardzo jest właśnie do tej wody(przynajmniej dla mnie)
karinka124 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 14:41   #4788
Juleczka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 93
Dot.: Wszystko o Avonie - część 14

Mam fakturke z 17. W brakach :
TOREBKA HANNAH
Brak w magazynie. Produkcja zakończona - prosimy nie zamawiać
FOR MEN NAWIL. ZEL/GOLENIA
Produkcja opóźniona. Przepraszamy. Doślemy w jednym z kolejnych zamówień ( z zestawu, nie wiem co powiem klientce )
KOLCZYKI AILEEN
Brak w magazynie. Produkcja zakończona - prosimy nie zamawiać.
Juleczka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 14:43   #4789
olla74
Zakorzenienie
 
Avatar olla74
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: puszcza świętokrzyska
Wiadomości: 4 160
Dot.: Wszystko o Avonie - część 14

Cytat:
Napisane przez angie30 Pokaż wiadomość
Dziewczyny w jakiej cenie była ta woda Patrick Dempsey II w ofercie mikołajowej?
Była po 60 zł.
Po upuście 25% płacisz 45 zł. Czyli nie tak rewelacyjnie, bo w kat 16,17 jak kupisz 2 zapachy to masz opust 40% i wychodzi na to samo.
__________________
Jak to Skorpionica wybaczam, ale nie zapominam.

www.pustamiska.pl

Jesli myślisz,że zmienisz faceta, to lepiej zmień faceta.

kosmetyki, buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post63462611

oraz książeczki NOWE

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post76540401
olla74 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-03, 14:47   #4790
Oja 84
Zadomowienie
 
Avatar Oja 84
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 591
Dot.: Wszystko o Avonie - część 14

dziewczyny czy widziała któraś ten naszyjnik Macy? taki długi z pereł na łańcuszku. Czy warty zamówienia? i w jakich on jest kolorach naprawdę? bo na różnych zdjęciach w kat są pokazane bardzo różniące się odcienie, czy te największe perełki są bardziej niebieskie czy bardziej różowe?
__________________


Szczęśliwi nie muszą zerkać do innych ogródków a tym bardziej zrywać tam kwiatów

Oja 84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 14:47   #4791
dokia
Zakorzenienie
 
Avatar dokia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 8 050
GG do dokia
Dot.: Wszystko o Avonie - część 14

Cytat:
Napisane przez karinka124 Pokaż wiadomość
No i nie wiem po co dawali do IOS znowu ten portfel Ungaro.. skoro już jest szara kropka
chyba aby wyczyścić z niego magazyn
dokia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 15:00   #4792
sw33tdr3ams
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 10
Dot.: Wszystko o Avonie - część 14

Cytat:
Napisane przez zalotnica83 Pokaż wiadomość
Denerwuje mnie jak piszecie o dawanych klientkom upustach 15-20% i ja wogule tego nie rozumiem...może rzeczywiście nie jesteście zbyt zamożne i potrzebujecie tej kasy(dlatego tak zażarcie walczycie o klienta!)...jeśli tak to ok...pozostaje mi tylko współczuć. Proszę Was jednak nie chwalcie się na tym forum takim brakiem taktu i godności...Pozdrawiam wszystkie uczciwe i nieuczciwe Konsultantki!
masz racje nikt nie robi tego dla pieniedzy nie musze walczyc o klienta mam 1 katalog ktory krazy po firmie nie musze prosic o zamowienia dziewczyny same daja mi kartki z lista kosmetykow, nie wydaje na katalogi nie musze robic spotkan nie daje mezowi do firmy ani mamie do pracy nie rozdaje prezentow i probek bo to sie wlasnie nazywa walka o klienta a daje upust bo kolezanka z oriflame rowniez sprzedaje po cenach z upustem pozatym nie zamierzam zarabiac na wlasnej mamie czy siostrze masz racje sa mi potrzebne pieniadze ale tylko na kosmetyki z avonu bo miesiecznie sama wydaje na nie ok 500 zl wiec po co mam za nie placic ;] a napisalam to bo widze ze wiekszosc z was narzeka na zarobki w avonie wiec stwierdzenie ze moze nie jestesmy zbyt zamozne powinno byc skierowane do wiekszosci z was denerwuje was dawanie upustu przez inne konsultantki tylko dlatego ze boicie sie ze stracicie swoje klientki ale niestety takie prawa rynku zyskuje zawsze ten kto ma taniej a przy okazji palcem nie kiwnie hehe
sw33tdr3ams jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 15:01   #4793
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wszystko o Avonie - część 14

Kupiłam sobie wczoraj w COK-u bransoletkę z demo Leah Leah za 29,90. Wiem,że potem z upustem wychodzi trochę taniej, ale nie mogłam się już doczekać. Bardzo, bardzo mi się podoba, elegancka, wieczorowa i nawet porządnie wykonana. Oby tylko jeszcze okazała się w miarę trwała.
__________________
Wszak to rzecz jest oczywista, że się nie wysyła LISTA. Więc jakiż rogaty wciąż kusi cię bies, że ślesz ESEMESA, a nie ESEMES?
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 15:28   #4794
musso4
Zakorzenienie
 
Avatar musso4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20 759
Dot.: Wszystko o Avonie - część 14

Cytat:
Napisane przez ankoro Pokaż wiadomość
Kupiłam sobie wczoraj w COK-u bransoletkę z demo Leah Leah za 29,90. Wiem,że potem z upustem wychodzi trochę taniej, ale nie mogłam się już doczekać. Bardzo, bardzo mi się podoba, elegancka, wieczorowa i nawet porządnie wykonana. Oby tylko jeszcze okazała się w miarę trwała.
a możesz wrzucić zdjęcia, bo też jestem nią zainteresowana
musso4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 15:36   #4795
pixelka
Zakorzenienie
 
Avatar pixelka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 362
GG do pixelka
Dot.: Wszystko o Avonie - część 14

Cytat:
Napisane przez aggga92 Pokaż wiadomość
pierwszy raz mi się zdarzyło żeby ktoś po czasie się zgłosił z zamówieniem , a że nie zafakturowane to powiedziałam ze zamówię (zastrzegłam ze pierwszy i ostatni raz) wybrałam opcje domówienie no i teraz się głowie, oni mi to dopiszą do pierwszego zamówienia (za bardzo się nie znam na tym i nie wiem czy dobrze zrobiłam)?

dostałam potwierdzenie domówienia na meila a wczorajszego potwierdzenia nie ma
Dobrze zrobiłaś dopiszą Ci to do zamówienia więc będziesz miała wszystko razem. A jeśli chodzi o te maile to ja też nie dostałam i dziewczyny już kilka razy pisały że też nie dostały. Ja dostałam tylko dzisiaj jednego maila z domówieniem wczorajszym pomimo tego, że już wczoraj miałam fakturę
__________________
08.08.2010 - zaręczyny
28.09.2013 - ślub

mgr matematyki


pixelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 15:36   #4796
kingusiusia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 939
Dot.: Wszystko o Avonie - część 14

Dziewczyny a jak jest z promocją w kat. 17 od stron 86-89.
Jak np. zamówię ze strony 87 kolczyki to mogę zamówić ze str 88 Naszyjnik Macy i zapłacę 54,00 ?
kingusiusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 15:37   #4797
CzekoladowyMus
Zadomowienie
 
Avatar CzekoladowyMus
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wielkopolska, PN
Wiadomości: 1 117
Dot.: Wszystko o Avonie - część 14

jak składając zamówienie mam wpisać 2x woda full speed ze str 45?

wpisuje ilość:2 i wychodzi mi 54,90 x 2 = 109,80
__________________
25 październik 2o1or - AVONujemy
1o maj 2o12r - jeździmy
22 grudzień 2o12r -kochamy
_____________

http://papuzki.webd.pl/forum/index.php KLIK! chcesz się poradzić? FORUM O PAPUGACH

KOTY TO MIĘSOŻERCY!!!
-czytaj skład karmy
CzekoladowyMus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 15:45   #4798
aggga92
Raczkowanie
 
Avatar aggga92
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Opoczno/okolica
Wiadomości: 165
Dot.: Wszystko o Avonie - część 14

Cytat:
Napisane przez pixelka Pokaż wiadomość
Dobrze zrobiłaś dopiszą Ci to do zamówienia więc będziesz miała wszystko razem. A jeśli chodzi o te maile to ja też nie dostałam i dziewczyny już kilka razy pisały że też nie dostały. Ja dostałam tylko dzisiaj jednego maila z domówieniem wczorajszym pomimo tego, że już wczoraj miałam fakturę
dzięki
dobrze ze ktoś kiedyś wymyślił takie forum bo jak mam wątpliwości to zaglądam tu
__________________
6.03.2011
25.08.2015
6.05.2017
aggga92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 15:47   #4799
pixelka
Zakorzenienie
 
Avatar pixelka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 362
GG do pixelka
Dot.: Wszystko o Avonie - część 14

Cytat:
Napisane przez CzekoladowyMus Pokaż wiadomość
jak składając zamówienie mam wpisać 2x woda full speed ze str 45?

wpisuje ilość:2 i wychodzi mi 54,90 x 2 = 109,80
bo przy składaniu zamówienia nie uwzględniają ofert wiązanych, nie masz się co martwić, na fakturze będziesz miała kwotę 79,90
__________________
08.08.2010 - zaręczyny
28.09.2013 - ślub

mgr matematyki


pixelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 15:49   #4800
CzekoladowyMus
Zadomowienie
 
Avatar CzekoladowyMus
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wielkopolska, PN
Wiadomości: 1 117
Dot.: Wszystko o Avonie - część 14

Cytat:
Napisane przez pixelka Pokaż wiadomość
bo przy składaniu zamówienia nie uwzględniają ofert wiązanych, nie masz się co martwić, na fakturze będziesz miała kwotę 79,90

dziaa;*
__________________
25 październik 2o1or - AVONujemy
1o maj 2o12r - jeździmy
22 grudzień 2o12r -kochamy
_____________

http://papuzki.webd.pl/forum/index.php KLIK! chcesz się poradzić? FORUM O PAPUGACH

KOTY TO MIĘSOŻERCY!!!
-czytaj skład karmy
CzekoladowyMus jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:55.