Mamusie lipcowo-sierpniowe 2011 - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-20, 18:58   #2161
Toska28
Raczkowanie
 
Avatar Toska28
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Barcelona
Wiadomości: 300
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2011

Cytat:
Napisane przez kmat Pokaż wiadomość
Witajcie, ja jestem po wizycie u gina i jestem szczęśliwa, po plamieniu nie ma śladu, mam pomal odłożyć duphaston, maleństwo ma 1,7 cm - zgodnie z tygodniem wedlug miesiączki i wszystko wygląda dobrze....
Super! Swietna wiadomosc
Toska28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 19:22   #2162
madzia1k1
Raczkowanie
 
Avatar madzia1k1
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Starogard Gdański
Wiadomości: 457
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2011

I ja się dołączam do pytania czy któras zna jakąś fajną stronkę o wielkości płodu w poszczególnych tygodniach. Mój maluszek w 6tc miał 3,4mm, pęcherzyk 10, 02. Jak to oceniacie?
madzia1k1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 19:29   #2163
margaret82
Zadomowienie
 
Avatar margaret82
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 704
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2011

Cytat:
Napisane przez Hepatica nobilis Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy rośnie wam już brzuch? Ja zaczęłam w piątek 10 tydzień i w ciągu ostatniego tygodnia wydaje mi się, że mój brzuch bardzo się powiększył. Odstaje i jest widoczny, nie za szybko?
U mnie już widać brzuszek Tż się nadziwić nie może jak na mnie patrzy Ja się już w swoje dawne spodnie nie mieszczę i od kilku dni już chodzę w ciążowych

Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość
Tak jest, chciałabym isc do szkoły rodz. ale nigdzie nie moge znalezc opini na temat kieleckich szkół, ale szkoła nie jest warunkiem porodu rodzinnego, tak jest na kosciuszki, 300 zł szkoła i poród rodzinny za darmo
Na innym forum rozmawiam z dziewczyną która jakoś teraz zaczyna szkołę rodzenia na Prostej to i liczę na jakaś konkretną opinię
To na Prostej jest podobno odwrotnie jak się płaci za poród rodzinny to szkoła rodzenia jest za darmo

Cytat:
Napisane przez Bartessa Pokaż wiadomość
wy tak o tej wielkosci a mi moj gin tez powiedzial ze malenstwo jest wieksze o 2 tygodnie... znacie jakas stronke gdzie mozna o tym poczytac? jaka wielkosc dziecka jest odpowiednia do tygodnia ciąży?
Ja czytam o mojej dzidzi tutaj http://www.ebrzuszek.pl/index.php?op...572&Itemid=160

Cytat:
Napisane przez AgaGuernsey Pokaż wiadomość
margaret tak, imie wybrane dla dziewczynki - Toska.
Piękne imię Też mój typ, ale Tż kręcił nosem więc odpadło I powiedziałam że jak jemu się żadne nie podoba to ja decyduje i wybrałam Alicja

U Nas w domu dzisiaj się gotowały mięska do bigosu świątecznego i strasznie mnie drażnił zapach
__________________
Bo Cię kocham i już,bo z Tobą zawsze jest sens a bez Ciebie go nie ma,bo z Tobą można pójść na koniec świata i nie czuć zmęczenia,bo lubię kiedy się uśmiechasz,bo z Tobą można stracić majątek i nadal być bogatym,Bo Ty i tylko Ty
margaret82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 19:33   #2164
weruczek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 872
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2011

Madzia, jaki duży, zazdroszczę.
U mnie jest 5 tydzien, pęcherzyk 7mm, a jeśli jest, zarodek 1mm

---------- Dopisano o 20:33 ---------- Poprzedni post napisano o 20:32 ----------

Aga, a ile masz dziewczynek?:P dwie?
JA też bym bardzo chciała dziewczynkę, ale z moich obliczeń wynika, że będzie chłopiec:P
__________________
NASZ ŚLUBEX 15.11.2008

www.fajnamamablog.blog.on et.pl
weruczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 19:39   #2165
Osioleknat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 160
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2011

Hej dziewuszki wracam właśnie od nowego lekarza, jest super przepisal mi jednak ten kwas foliowy, okazało się że nie potrzebnie badanie zrobiłam (jedno jakieś) no i że wcale jutro nie muszę iść na badania pozatym moje maleństwo ma już 53 mm !! i strasznie się wierciło przy badaniu za miesiąc będę wiedzieć czy chopczyk czy dziewuszka... hmm..

Jeśli hodzi o imiona to mnie się podobają Julia i Łucja.. a dla chłopaka mi ciężko znaleźć a czuje że to właśnie chłopaczysko będzie ja mam 4 braci..

A jutro rano idziemy do Urzędu zaklepać termin Cywilnego.

Edytowane przez Osioleknat
Czas edycji: 2010-12-20 o 19:41
Osioleknat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 19:48   #2166
Nita6
Zakorzenienie
 
Avatar Nita6
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 195
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2011

Osioleknat
ktory to tc?
Nita6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 19:55   #2167
Stapelka
Rozeznanie
 
Avatar Stapelka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 536
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2011

hepatica - jod jest potrzebny do produkcji tyroksyny. Ty ją dostarczasz i tak zażywając euthyrox, wiec dziecku nic nie brakuje. Poza tym dużo jodu jest w różnych produktach, które spożywamy na codzień . załączam artykuł w którym co nieco jest. Wiem, że są dwie szkoły wśród lekarzy.

aannia20- o jakim szpitalu myślisz?

weruczka - dziękuje nie narzekam, ciągle jakiś nowy temat, nie ma nudy

wrąbalam makrelę -niby nie można ale musiałam

14 stycznia idę na usg genetyczne.

O jak mi się Łucja podoba - a mężowi nie
Załączone pliki
Rodzaj pliku: pdf syrenicz_6-05.pdf (242,1 KB, 15 załadowań)
__________________
Pozdrawiam
Agnieszka
www.chorobytarczycy.eu
Stapelka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-20, 19:58   #2168
AgaGuernsey
Wtajemniczenie
 
Avatar AgaGuernsey
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 923
GG do AgaGuernsey
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2011

Cytat:
Napisane przez weruczek Pokaż wiadomość
Madzia, jaki duży, zazdroszczę.
U mnie jest 5 tydzien, pęcherzyk 7mm, a jeśli jest, zarodek 1mm

---------- Dopisano o 20:33 ---------- Poprzedni post napisano o 20:32 ----------

Aga, a ile masz dziewczynek?:P dwie?
JA też bym bardzo chciała dziewczynkę, ale z moich obliczeń wynika, że będzie chłopiec:P
Tak, mam juz dwie cory. Powiedz, jakie to wyliczenia?
AgaGuernsey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 19:59   #2169
Glizda87
Rozeznanie
 
Avatar Glizda87
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 791
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2011

O matko wy już o imionach, wózkach, już jakieś brzuszki widać... A ja? Dopiero test zobaczyłam i narazie trudno mi uwierzyć... Kiedy byłyście na pierwszej wizycie?? U mnie dzisiaj 4tyg 2 dni więc chyba jeszcze za wcześnie... W pierwszej ciąży pobiegłam do lekarza zaraz jak zobaczyłam test i niesty nie mógł wtedy nawet potwierdzić ciąży, a na następnej wizycie była chyba w 8 tygodniu...
__________________
JULIANKA 28.01.2009
Glizda87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 20:37   #2170
karolinee1983
Zadomowienie
 
Avatar karolinee1983
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Ol./Waw.
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2011

Cytat:
Napisane przez Glizda87 Pokaż wiadomość
O matko wy już o imionach, wózkach, już jakieś brzuszki widać... A ja? Dopiero test zobaczyłam i narazie trudno mi uwierzyć... Kiedy byłyście na pierwszej wizycie?? U mnie dzisiaj 4tyg 2 dni więc chyba jeszcze za wcześnie... W pierwszej ciąży pobiegłam do lekarza zaraz jak zobaczyłam test i niesty nie mógł wtedy nawet potwierdzić ciąży, a na następnej wizycie była chyba w 8 tygodniu...

Ja test ciążowy robiłam w pierwszy dzień spodziewanej miesiączki i już wtedy wyszedł mi pozytywny, ale z wizytą poczekałam jeszcze jakieś 1,5 tygodnia, bo po prostu najzwyczajniej na świecie chciałam znaleźć jakiegoś dobrego lekarza prowadzącego, co w takim wielkim mieście, jakim jest Wawa wcale nie jest takie łatwe, bo jak mrówków ich tu. Jak sie w koncu umowilam na wizytę to byłam już w 6 tc i to wystarczyło, było już nawet widać bijące serduszko. Także może wstrzymaj się jeszcze jakieś 1,5tyg,
__________________





MAJA 06.08.2011 r.



karolinee1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 20:56   #2171
Glizda87
Rozeznanie
 
Avatar Glizda87
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 791
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2011

Cytat:
Napisane przez karolinee1983 Pokaż wiadomość
Ja test ciążowy robiłam w pierwszy dzień spodziewanej miesiączki i już wtedy wyszedł mi pozytywny, ale z wizytą poczekałam jeszcze jakieś 1,5 tygodnia, bo po prostu najzwyczajniej na świecie chciałam znaleźć jakiegoś dobrego lekarza prowadzącego, co w takim wielkim mieście, jakim jest Wawa wcale nie jest takie łatwe, bo jak mrówków ich tu. Jak sie w koncu umowilam na wizytę to byłam już w 6 tc i to wystarczyło, było już nawet widać bijące serduszko. Także może wstrzymaj się jeszcze jakieś 1,5tyg,
Taki mam właśnie plan Jutro zadzwonie do gina który prowadziła moją pierwszą ciążę i umówię się na wizytę zaraz po nowym roku

Od paru godzin chodze jak w transie i nie wierze poprostu
__________________
JULIANKA 28.01.2009
Glizda87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-20, 21:08   #2172
Zmalowana
Zakorzenienie
 
Avatar Zmalowana
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Świdnik/Lublin
Wiadomości: 3 507
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2011

Mamy prawie 5 cm )))))))))

Fotogeniczne prawda ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg USG-11TYG_0000.jpg (71,2 KB, 74 załadowań)
Zmalowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 21:11   #2173
margaret82
Zadomowienie
 
Avatar margaret82
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 704
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2011

Ja test zrobiłam tydzień po spodziewanej miesiaczce ( nigdy nie miałam super regularnych miesiaczek co do dnia bywały kilkudiowe poślizgi ) a poza tym My sie nie staraliśmy specjalnie o dzidzię więc nie miałam parcia żeby w dniu spodziewanej @ robic od razu test a do lekarza poszłam 1,5 tygodnia później i to był 7 tydzień. Lepiej odczekać troszkę żeby już lekarz mógł potwierdzić i sprawdzić czy wszystko jest dobrze.

---------- Dopisano o 22:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Zmalowana Pokaż wiadomość
Mamy prawie 5 cm )))))))))

Fotogeniczne prawda ?
Cudny dzidziuś
My idziemy za 2 tygodnie - 3 stycznia i to będzie 13 tydzień więc też licze na takie fotki
__________________
Bo Cię kocham i już,bo z Tobą zawsze jest sens a bez Ciebie go nie ma,bo z Tobą można pójść na koniec świata i nie czuć zmęczenia,bo lubię kiedy się uśmiechasz,bo z Tobą można stracić majątek i nadal być bogatym,Bo Ty i tylko Ty
margaret82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 21:13   #2174
Glizda87
Rozeznanie
 
Avatar Glizda87
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 791
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2011

Cytat:
Napisane przez Zmalowana Pokaż wiadomość
Mamy prawie 5 cm )))))))))

Fotogeniczne prawda ?
Śliczne... Ja mówie że dziewczynka... Facet nie potrafił by tak pięknie zapozować
__________________
JULIANKA 28.01.2009
Glizda87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 21:23   #2175
inutil
Zakorzenienie
 
Avatar inutil
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: bdg
Wiadomości: 5 679
GG do inutil
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2011

Kurde, nie dam rady wieczorami nadrabiać wszystkiego. Ledwo widzę.... Po pracy teraz przed świętami ciągle coś... dziś ubraliśmy choinkę

Co do brania witamin. ja kupiłam witamin plus mama, ale przed wizytą. U gina zapytałam i powiedział od razu że nie ma sensu, bo wszystkie wyniki dobre i jeśli jem normalnie to nie ma co. Jedyne kwas foliowy łykać. To łykam ja mam folik i mówił, że jak najbardziej może być.

Nie wiem kiedy napisze coś więcej i wezmę udział w żywej dyskusji, bo czasu brakuje mi na wszystko... W dodatku zmęczona jestem i ledwo widzę, nie mówiąc o myśleniu...

Dobranoc
Cytat:
Napisane przez Hepatica nobilis Pokaż wiadomość

Ja smaruję się oliwką już cały tydzień, nigdy nie miałam tendencji do rozstępów (ale też nigdy nie byłam w ciąży ) więc może będzie ok
to można się smarować w I trymestrze? Bo oglądałam różne kremy (z ziai, dax'a ) i na każdym było że od 4 miesiąca można używać....

Cytat:
Napisane przez weruczek Pokaż wiadomość
Co do porodu: jeszcze o nim nie myślałąm, chyba będę robić to, co będę musiała...

miłość od... hmm.. 100 spojrzenia?? Najpierw się na siebie
Karolinee, moja to też w klasie gapilismy przez rok:P
Ja też o porodzie wolę na razie nie myśleć, przeraża mnie on...
A my z TŻ gapisliśmy się przez 3 lata na siebie.... a potem było wielkie bum...

Cytat:
Napisane przez Osioleknat Pokaż wiadomość
a o porodzie na razie nie chce nawet myśleć, od zawsze panicznie się bałam i odsuwam tą myśl jak najdalej
mam to samo




Cytat:
Napisane przez Glizda87 Pokaż wiadomość
O matko wy już o imionach, wózkach, już jakieś brzuszki widać... A ja? Dopiero test zobaczyłam i narazie trudno mi uwierzyć... Kiedy byłyście na pierwszej wizycie?? U mnie dzisiaj 4tyg 2 dni więc chyba jeszcze za wcześnie... W pierwszej ciąży pobiegłam do lekarza zaraz jak zobaczyłam test i niesty nie mógł wtedy nawet potwierdzić ciąży, a na następnej wizycie była chyba w 8 tygodniu...
Ja poleciałam 3 dni po terminie @... Bo nie wiedziałam co mam robić. No a testy były 3 pozytywne... oczywiście (teraz dla mnie oczywiste, wcześniej nie było ) powiedział że za wcześnie i jeśli nic nie zobaczy to mam się nie denerwować. Ale zobaczył pęcherzyk. Nsastępnym razem byłam półtora tygodnia później i serducho już biło. Więc myślę, że warto odczekać, jeśli wszystko ok. Dziś jest 6 tydz. i 2 dzień.

Zmalowana
- super zdjęcie, już nie mogę się doczekać aż mój fasolek podrośnie normalnie łezka mi się w oku zakręciła...
__________________
[*] 10.01.2011
[*] 10.03.2015

Edytowane przez inutil
Czas edycji: 2010-12-20 o 21:25
inutil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 21:25   #2176
jacieeeee
Wtajemniczenie
 
Avatar jacieeeee
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 926
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2011

Zmalowana no poryczałam się, taka piękna dzidzia A który to tydzień?

Któraś z dziewczyn tu pytała, o bóle ud... No ja zawsze przy okresach miałam oprócz bóli brzucha, straszne bóle ud, w sumie to takie uczucie "rozciągania" mięśni czy jak to opisać A bóle podobne do okresowych są częste na początku ciąży, więc może to to...

Nerola, a jak u Ciebie po wizycie???

Ja swoją mam w środę i już się zamartwiam... jak wcześniej pisałam na ostatniej nie było słychać serduszka, więc teraz się okaże czy wszystko jest ok. Staram się być dobrej myśli
__________________
Tam, gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba ...

Dominik 29.07.2011r
jacieeeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 21:43   #2177
Zmalowana
Zakorzenienie
 
Avatar Zmalowana
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Świdnik/Lublin
Wiadomości: 3 507
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2011

Oj Dziewuszki a skacze jak antylopa Ginek mi nawet filmiki nagrał na pendriva A mamy 4,65 cm i jesteśmy w 11 tc. Za tydzień mamy usg genetyczne i ginek obiecał, że nagra więcej filmików i z bliska rączki i nóżki pokaże. Boskie uczucie Wszystkie tego doczekacie, a potem nasze Bąbelasy będą mega duże Teraz człowiek się cieszy kilkom cm ;]

jacieeee ja przed każdą wizytą umieram ze stresu. Więc to chyba normalne, a jak wcześniej pisałam na pierwszej wizycie lekarz mi powiedział że w ogóle nie wiadomo czy to ciąża czy nie. Będzie dobrze kochana Zobaczysz piękną Fasolke

Glizda87 mój TŻ też ciągle mówi że Dziewuszka, a ja no cóż.. bardzo bym się cieszyła

Edytowane przez Zmalowana
Czas edycji: 2010-12-20 o 21:46
Zmalowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 21:45   #2178
margaret82
Zadomowienie
 
Avatar margaret82
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 704
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2011

Dziewczyny mam fajna tabelke w ktorej jest napisane ile dziecko powinno mieć cm i jaką wage w poszczególnych tygodniach jak któraś chce to na pw poproszę maila to wyśle
__________________
Bo Cię kocham i już,bo z Tobą zawsze jest sens a bez Ciebie go nie ma,bo z Tobą można pójść na koniec świata i nie czuć zmęczenia,bo lubię kiedy się uśmiechasz,bo z Tobą można stracić majątek i nadal być bogatym,Bo Ty i tylko Ty
margaret82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 22:30   #2179
CarmelaSoprano
Zakorzenienie
 
Avatar CarmelaSoprano
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 3 901
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2011

Cytat:
Napisane przez karolinee1983 Pokaż wiadomość
Kurcze, to zupełnie niczym nie poparte, ale myślę, że będzie chłopak. Nie to, żebym marzyła o chłopaku - najważniejsze, żeby było zdrowe. Czy wy też tak macie, że jakoś tak podświadomie czujecie, jaka będzie płeć dziecka?
Co do imion Sara/Igor, u mnie tez niczym nie poparte, ale mysle ze chlopak
Choc wg tych magicznych tabelek z internetu to dziewczynka, oby to sie sprawdziło


Cytat:
Napisane przez Stapelka Pokaż wiadomość

14 stycznia idę na usg genetyczne.

O jak mi się Łucja podoba - a mężowi nie
Łucja-rewelacja!!!!
Ja mam 11 stycznia usg genetyczne, kiedy mialas ostatnia @?

Cytat:
Napisane przez Zmalowana Pokaż wiadomość
Mamy prawie 5 cm )))))))))

Fotogeniczne prawda ?
Przecudnie fotogeniczny szkrab!
__________________
W życiu tylko to się liczy, by iść razem na 6 nogach i jednej smyczy

Moja szczęśliwa liczba to czterysta miliardów.
Tak, wiem, nie jest zbyt poręczna w życiu codziennym.
CarmelaSoprano jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-20, 22:50   #2180
karolinee1983
Zadomowienie
 
Avatar karolinee1983
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Ol./Waw.
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2011

Cytat:
Napisane przez Zmalowana Pokaż wiadomość
Mamy prawie 5 cm )))))))))

Fotogeniczne prawda ?
Ale cudo aż się wzruszyłam ciekawe, co to będzie jak moje będzie takie duże
__________________





MAJA 06.08.2011 r.



karolinee1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 22:57   #2181
iwonap79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 454
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2011

zmalowana- cuuuudeńko))))
kurcze jak tu się nie wzruszyc jak się takie pieknosci widzi)
iwonap79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 05:56   #2182
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2011

Cytat:
Napisane przez Zmalowana Pokaż wiadomość
Mamy prawie 5 cm )))))))))

Fotogeniczne prawda ?
wow ktory to juz tydzien
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 06:21   #2183
Nita6
Zakorzenienie
 
Avatar Nita6
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 195
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2011

Zmalowana piękna foteczka , wygląda na dużego dzieciaczka a to 5cm , niedowiary

DZiewczyny u mnie wszystkie nudności minęły , czuję się dobrze , czy to jakaś zła oznaka :? wizytę mam dopiero na 13 stycznia
ciągle mam jakiś taki wewnętrzny niepokój że cos się dzieje nie tak
Nita6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 07:14   #2184
JustPi
Rozeznanie
 
Avatar JustPi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 535
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2011

Zamalowana dzidziak prześliczny Dopiero było kilka mm a to już 5 cm, wow
ja idę jutro na usg. Ciekawe czy moja Fasolinka będzie równie fotogeniczna.
Obrobiłam się w końcu z najpilniejszymi rzeczami w pracy, ale tyle smarujecie, że chyba zero szans na nadrobienie
miłego dzionka mamusie
JustPi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 07:41   #2185
Hepatica nobilis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 55
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2011

inutil - ja smaruję zwykłą oliwką dla dzieci taką Rossmanowską, tam nie ma żadnych przeciwwskazań.

Zmalowana - piękna! Aż się wzruszyłam
__________________
...kobieta we mnie daje mi wielką siłę, moc tworzenia i przetwarzania rzeczywistości oraz wielką radość...

"kobiet nie można zrozumieć...trzeba je kochać"
Hepatica nobilis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 08:02   #2186
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2011

Cytat:
Napisane przez margaret82 Pokaż wiadomość
Dlatego przy kupnie wózka trzeba patrzec żeby gondola nie była malutka bo mój bratanek też miał juz ciasno jak miał 6 miesięcy. Ja na szczęście mam pomoc w bratowej która półtora roku temu urodziła i juz teraz mi doradza co i jak żeby potem nie wydawać niepotrzebnie kasy drugi raz. Oni niestety nie mieli się kogo poradzić i patrzyli na to ze wózek jest fajny i po pół roku musieli kupic drugi
Tak samo jak z łóżeczkiem jak kupowali to byli ciemni a teraz jak z nią rozmawiałam to mi radziła zeby kupić łóżeczko z funkcją kołyski bo to ułatwia życie i ona jakby drugi raz miała decydować to by na pewno takie kupiła.
Jeśli zostaje sie pierwszy raz rodzicami to na prawdę warto słuchac dobrych rad doświadczonych mam i tatusiów
ale też dziecko dziecku nierówne - moje miało 90 cm "wzrostu" jako półroczniak, ciągle powyżej skali na badaniach był, więc nie ma się co dziwić. wiem że istnieją wózki o długości nawet 120 cm ale rzadko w Polsce widziałąm (wiem ze w Danii takie są)

bartesa - ale przecież gin nie zna dokładnie dnia twojej owulki i kiedy cię zapłodniono, więc stąd te różnice w wielkosci dziecka. ja poczatkowo w 1 ciazy mialam termin na 16 maja, bo tak wychodziło z @, a potem się wg usg przesunęło na 4 maja, a i tak urodziłam dorodnego chłopa 20 kwietnia... i do dziś wielkolud!

weruczek - koniec doła! jesteś fajna

kmat - super wieści

Fiolusiulek - i co z plamieniem? wg mnie moze sie tak własnie po przytulaniach zdarzyć... ale lepiej dmuchać na zimne i wypytać gina

aania - sprawdz jak sie rozkłada, czy koła nie piszcza i czy nie jest poprzecierany tam gdzie są mocowania (mój się przetarł od zmiany wysokości siedzenia spacerówki). wg mnie takie wózki czesto są super

nita - ja nie mialam żadnych mdłości w 1 ciazy, może też masz farta... ja czekam aż mi przejdą. dzis musiałam rano sie położyć bo aż w głowie się kręciło
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl

Edytowane przez 83monia
Czas edycji: 2010-12-21 o 08:16
83monia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 08:18   #2187
nerola
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 430
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2011

Bylismy an genetycznym USG.
Wszystkie wymiary mieszczą siew normie.
Maluszek rośnie,choć z miesiaczki dziś mi zaczyna sie 15 tydzień a dzidiza odpowiada14.
Takze od ostatniego USG cały czas tydzień opóźnienia.
Między nóżkami widać jedynie pępowinę,wiec jest duże prawdopodobieństwo,że noszę w sobie dziewczynkę
Na razie wkleję zdjecia z wewnątrz brzuszka a potem brzuszka na zewnątrz.
Maleństwo ma-68,07 mm.

Dziękuję Stapaelko i Jacieeeee za kciuki
Zmalowana-dzieciątko wręcz piękne!!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_6121.jpg (63,8 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_6123.jpg (64,4 KB, 47 załadowań)
nerola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 08:27   #2188
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2011

Cytat:
Napisane przez Zmalowana Pokaż wiadomość
Mamy prawie 5 cm )))))))))

Fotogeniczne prawda ?
śliczna

Margaret w takim razie jak się czegoś dowiesz to daj znać

Ja robiłam test w dniu spodziewanej miesiączki, miałam nie robić poczekać ze2-3 dni na spóźnienie, ale miałam mega przeczucie (a i tempka mi rano nie spadła) i wyszedł bladzioch Na pierwszej wizycie byłam tydzień później, ale dobrze wiedziałam, ze bedzie widac tylko pecherzyk, ale chciałam wiedzieć, czy jest on umiejscowiony w dobrym miejscu.
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 08:30   #2189
Toska28
Raczkowanie
 
Avatar Toska28
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Barcelona
Wiadomości: 300
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2011

Zamalowana,Nerola,ale sliczne te Wasze malenstwa ))
Tak w ogole to witam Wszystkich serdecznie!
U mnie dzien deszczowy i jakos spiaco sie robi.
Toska28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 08:34   #2190
Stapelka
Rozeznanie
 
Avatar Stapelka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 536
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2011

zmalowana - cudoooo!!!

carmela - ostatni okres miałam 11.10
__________________
Pozdrawiam
Agnieszka
www.chorobytarczycy.eu
Stapelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:23.