Czy kobieta może pachnieć "męskim" zapachem ? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-07-31, 21:38   #61
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Męskie zapachy, których używacie :)

Cytat:
Napisane przez twister_male
To był żart
Ufff!

Cytat:
Napisane przez twister_male
Oczywiście męskie zapchy są czasami aż nasycone kobiecością (np. Pi), ale np. nie zniósł bym kobiety pachnącej Bulgari Black(mimo ze to unisex).
A ja się czułam w Black wybornie . Bardzo sexy . Choć, gdy wylałam resztki próbki na męża, to zapach zupełnie zmienił charakter, a i ślubnego urzekł tak "po męsku" .

Cytat:
Napisane przez twister_male
Skoro Gaiac jest podobny do Pi, to demoniku, jak najbardziej używaj. Ale trochę głupio się czuje wiedzac że Gaiac(ktorego za kilka dni bede wlascicielem) jest uzywany przez kobiety.
Mnie akurat Gaiac z Pi się nie kojarzy. No może odrobinkę z Pi wymieszanym z Gucci Pour Homme i M7 . Gaiac jest niezwykły i jedyny w swoim rodzaju, zdecydownanie mniej słodki niż Pi, bardzo, bardzo ciepły, suchy i drzewny.

demonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-31, 21:59   #62
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Męskie zapachy, których używacie :)

jeszcze nie bylo mi dane uzywac nigdy meskich perfum "poza domem", ale niektore z nich z mila checia bym sobie sprawila mam na mysli meskie aqua di gio (duzo bogatsza i ciekawsze kompozycja niz damskie, wg mnie pasuje rownie dobrze do kobiety) oraz allure home sport (w sumie to w podobnym stylu co aqua di gio, przypominaja mi damskie l'eau par kenzo lub tez l'eau d'issey, typowo moski(wodny) zapach). Co o tym sadzicie?wg Was rowniez nadaja sie dla dziewczyny?

Nigdy coprawda nie sprawdzilam na wlasnej skorze, ale sadzac po tym, jak pachna na wikszosci mezczyzn rownie dobrze nadaly by sie dla kobiety (jak nie lepiej )

a na wlasnej skorze testowalam egoiste chanel mojego taty i uwazam, ze zdecydowanie blizej mu do damskiej, niz do meskiej woni
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-31, 22:15   #63
twister_male
BAN stały
 
Avatar twister_male
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Inąd
Wiadomości: 813
Dot.: Męskie zapachy, których używacie :)

Cytat:
Napisane przez lalesia
jeszcze nie bylo mi dane uzywac nigdy meskich perfum "poza domem", ale niektore z nich z mila checia bym sobie sprawila mam na mysli meskie aqua di gio (duzo bogatsza i ciekawsze kompozycja niz damskie, wg mnie pasuje rownie dobrze do kobiety) oraz allure home sport (w sumie to w podobnym stylu co aqua di gio, przypominaja mi damskie l'eau par kenzo lub tez l'eau d'issey, typowo moski(wodny) zapach). Co o tym sadzicie?wg Was rowniez nadaja sie dla dziewczyny?

Nigdy coprawda nie sprawdzilam na wlasnej skorze, ale sadzac po tym, jak pachna na wikszosci mezczyzn rownie dobrze nadaly by sie dla kobiety (jak nie lepiej )

a na wlasnej skorze testowalam egoiste chanel mojego taty i uwazam, ze zdecydowanie blizej mu do damskiej, niz do meskiej woni
Zwolnij, niedługo jeszcze uznasz, że sam Allure jest damski, a takiego ciosu to bym Tobie nie wybaczył

A tak na serio. Faktycznie di Gio nadaje się dla kobiety. Tylko to dość popularny zapch i nie wiem czy nie zwrócisz uwagi społeczeństwa/
twister_male jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-31, 22:41   #64
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Męskie zapachy, których używacie :)

Cytat:
Napisane przez twister_male
Zwolnij, niedługo jeszcze uznasz, że sam Allure jest damski, a takiego ciosu to bym Tobie nie wybaczył

A tak na serio. Faktycznie di Gio nadaje się dla kobiety. Tylko to dość popularny zapch i nie wiem czy nie zwrócisz uwagi społeczeństwa/
nie, nie, klasyczny allure jest dla mojego nosa typowo meski (ale nie meski jak woda kolonska z poczatku lat 90 )
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-31, 22:47   #65
twister_male
BAN stały
 
Avatar twister_male
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Inąd
Wiadomości: 813
Dot.: Męskie zapachy, których używacie :)

DEMONIK
Co powiesz żebyśmy zoorganizowali konkurs na miss potalu WIZAZ.
Mam 3 faworytki. Przyszło mi to do głowy, bo lalesia jest jedną z nich.

Mówie o tych wyborach jak najbardzij poważni.

Na marginesie. Lalesiu czy możesz zdjąć te okulary z Avatara
twister_male jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-01, 09:30   #66
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Męskie zapachy, których używacie :)

Cytat:
Napisane przez twister_male
DEMONIK
Co powiesz żebyśmy zoorganizowali konkurs na miss potalu WIZAZ.
Konkursy "miss" nigdy mnie nie kręciły. Może dlatego, że jestem kobietą o orientacji zdecydowanie hetero-, a może dlatego, że nie lubię wszelkiego rodzaju targowisk próżności .
Ty natomiast możesz stworzyć swój prywanty ranking najpiękniejszych wizażanek i upajać się ich widokiem do woli.

Tak na marginesie - Perfumy są tylko jednym z wielu forów portalu Wizaz.pl, a ja niestety nie jestem właścicielką tego portalu .

demonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-01, 10:19   #67
twister_male
BAN stały
 
Avatar twister_male
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Inąd
Wiadomości: 813
Dot.: Męskie zapachy, których używacie :)

Fakt, moze do glowsowania by sie znalazlo za 100osob. A coz to jest wobec przytlaczajcej wiekszosci kobiet...
twister_male jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-02, 07:33   #68
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 659
Dot.: Męskie zapachy, których używacie :)

Ja tez nie lubie konkursów typu miss.
Raz , że budzi niezdrową rywalizację, dwa nie ocenia niczego , co by było zalezne od osoby , startującej w konkursie , trzy na piękno kobiety składa się tyle czynników ,że moim zdaniem nie ma możliwości wyboru najpiękniejszej.

Nie mówiąc już o tym, że niewiele wizażanek decyduje się pokazać swoją twarz
__________________
Trzeba rozmawiać a nie czekać , aż się ktoś domyśli , co masz w głowie .
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-05, 00:11   #69
321981125346
Raczkowanie
 
Avatar 321981125346
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 310
Dot.: Męskie zapachy, których używacie :)

Cytat:
Napisane przez ROZ-ter-KA
Gdzie można niuchnąć zapachy Lezarda?

Chyba zacznę eksperymentować.
Podoba mi się męskie Cerutti 1881, może wypróbuję go na sobie?

Escada magnetism , męska, pachnie na mnie podobnie do damskiego In Black J.del Pozo tylko jest o wiele trwalsza. Trwałość ma w ogóle znakomitą.
Lezard Femme i Identite (damską i męską) wersję poznałam dzięki forumkom z gazetwego forum jak i wiele innych zapachów
__________________
Mam tajną misję do wykonania jako agent 321981125346
321981125346 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-05, 00:20   #70
321981125346
Raczkowanie
 
Avatar 321981125346
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 310
Dot.: Męskie zapachy, których używacie :)

Cytat:
Napisane przez homyk
Nie bądź taki pewien
Hehe Bulgari Black było na mnie przepięknie...waniliowe i ta wanilia zadusiła wszelkie inne nuty
__________________
Mam tajną misję do wykonania jako agent 321981125346
321981125346 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-09, 20:40   #71
marek1977
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 8
Dot.: Męskie zapachy, których używacie :)

Witajcie.

Poznałem za pośrednictwem tego forum przesympatyczna osobę o imieniu Monika. Miałem problem podobny do większości Panów. Jaki perfum ładnie pachnie?. Dowiedziałem się od Moniki, jakie zapachy podobają się kobietą. Była również tak miła i przesłała mi 4 różne zapachy. Miałem też swojego faworyta polecanego przez forumowiczki – Jil Sander – Sandor for men. Z moim nosem jak pewnie z większością mężczyzn jest mały problem. Nie jest on tak wrażliwy jak nosek kobiecyJ. Poszedłem do perfumerii, spryskałem łapkę Jil Sander – Sandor for men i Armeni Code. Później udałem się do wyjątkowej kobiety o poradę, który ładniejszy. No i wypadło na Jil Sander. Kupiłem jego próbkę na giełdzie, (bo akurat nie mieli flakoników) i tak się nią skrapiałem i spotykałem się z tą Panią. No, ale były jeszcze próbki, które dostałem od MonikiJ. Czasem skropiłem się jednym z tych zapachów i udałem się na spotkanie, ale nic nie wspominałem o tym. Pewnego dnia usłyszałem, czym tak ładnie pachnieszJ?.,,Śliczny zapach, taki zmysłowy pociągający, seksowny. Na ulicy pewnie wiele kobiet się za Tobą obejrzy’’JJJ. Nie myślcie sobie, że to była nasza pierwsza wspólna noc i Ona tak tylko mnie prowokowała, abym stał się niegrzecznym chłopcemJ, ani że jestem tak przystojny żeby kobiety oglądały się za mną na ulicy. To sprawił ten zapach i właśnie taki sobie kupiłem. Nie mam pojęcia czy on podoba się mężczyzna, bo ja go nosząc i tak go już nie czujeJ. Dziękuję Ci DEMONIK za pomoc, bo bez Twojej pomocy było by naprawdę kiepsko z moim wyboremJ. Moim zwycięzcą jest Gucci Pour Homme.

Pozdrawiam
marek1977 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-17, 10:02   #72
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Męskie zapachy, których używacie :)

Cytat:
Napisane przez marek1977
Dziękuję Ci DEMONIK za pomoc, bo bez Twojej pomocy było by naprawdę kiepsko z moim wyboremJ. Moim zwycięzcą jest Gucci Pour Homme.
Bardzo proszę . Cieszę się, że Gucci Pour Homme przypadło do gustu Tobie i Twojej wybrance .

Pozdrawiam serdecznie!

demonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-18, 19:57   #73
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Męskie zapachy, których używacie :)

Wywachalam ostatnio na cioci przepiekne perfumy, pytam co to za zapach zapalona, ze bedzie to moj nastepny strzal a gdy uslyszalam odpowiedz, normalnie szczeka mi opadla okazalo sie, ze to D&G By Man zapach przecudny, slodki, intensywny i niesamowiecie kobiecy ciekawe, jak ukladalby sie na mnie. Czy probowalyscie go kiedys na wlasnej skorze?
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-18, 20:14   #74
vanilla_blossom
Raczkowanie
 
Avatar vanilla_blossom
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 214
Dot.: Męskie zapachy, których używacie :)

Dziewczyny, mam do Was pytanie, bo na pewno więcej wiecie o męskich zapachavh niż ja... Zadam je tutaj, bo nie chce zakaładać nowego wątku...
Otóż chodzi o to czy znacie zapach z górnej półki podobny do męskiego... dezodorantu FA SPICY BLACK (czy jakoś tak)?
Ostatnio chodził za mną męski zapach który poczułam na uczelni od kolegi - piękny, cynamonowo-imbirowy, ahhh cudny .Ten dezodorant, to jedyne co znalazłam o w miare zbliżonej wonii... a może wam coś przychodzi do głowy?
__________________

vanilla_blossom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-20, 19:45   #75
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Męskie zapachy, których używacie :)

Będąc wczoraj w Sephorze w poszukiwaniu jakiegoś nowego,ciekawego zapachu dla taty przypomniały mi się opisy Pi,że jest ciepły i bardzo słodki,wręcz damski.Przetestowałam wlaściwie dla zasady,byłam przekonana,że męski zapachy nie są dla mnie(moja skóra wyostrza zapachy),psiknęłam i....wpadłam.Piękn y gęsty,ciepły i otulający.Kokosowo-waniliowy,poprostu piękny.W życiu nie zgadłabym,że Pi przeznaczone jest dla męszczyzn.Oj,chyba bez flakonika się nie obędzie,dawno nie wąchałam tak ładnego waniliowego ocieplacza
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-20, 21:37   #76
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Męskie zapachy, których używacie :)

Przypomniała mi się rozmowa z kumplem sprzed tygodnia (siedzieliśmy na aparaturze procesowej i gapiliśmy się, jak nam się piasek suszy ).
Temat zszedł na perfumy (no a jakże ), kiedy to rozmarzonym głosem powiedziałam, że na punkcie męskich zapachów zaczynam mieć coraz większego fijoła; większego niż na punkcie damskich.
Kumpel odparł: "póki nie używasz męskich, to wszystko ok".

I wtedy zapadła taka niezręczna cisza...


Nie wiem skąd się we mnie biorą te dziwne upodobania.
Perfumy - męskie, zegarki - męskie (dla wyjaśnienia - link do mojego ideału).
Dobrze, że jednocześnie uwielbiam koronkową bieliznę i lubię się malować; bo by znajomi zaczęli na mnie dziwnie patrzeć
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-22, 08:41   #77
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 039
Dot.: Męskie zapachy, których używacie :)

Oj, tak dori! Tez kiedyś używałam przez kilka miesięcy Joopa "All About Adam" i bardzo do mnie pasował. Nawet nikt nie pomyślałby, że to męski zapach mam na sobie.
No i czasem jak tęsknię za mężem to psikne się jego Life by Esprit, jest taki ciepły i słodki, no i z nim się kojarzy.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-22, 10:35   #78
Toccata
Zadomowienie
 
Avatar Toccata
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 322
Dot.: Męskie zapachy, których używacie :)

PI - zdecydowanie wygrywa wśród perfum dedykowanych mężczyznom, które z chęcią bym na siebie wylała

Choć muszę przyznać, że na mężczyznach również pachną doskonale Demonik będzie wiedzieć o czym mówię hihi
Toccata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-22, 10:35   #79
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Męskie zapachy, których używacie :)

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
(...) Nie wiem skąd się we mnie biorą te dziwne upodobania.
Perfumy - męskie, zegarki - męskie (dla wyjaśnienia - link do mojego ideału).
Dobrze, że jednocześnie uwielbiam koronkową bieliznę i lubię się malować; bo by znajomi zaczęli na mnie dziwnie patrzeć
Nie ma takiego czegoś jak zapachy męskie i damskie. To tylko klasyfikacja dla ludzi "myślacych inaczej" (takich którymi nalezy sterować).
Ja nadal twierdze ze: Messe, Mechant Loup, Navegar, PI, Tumulte, Gaiac, Duel i inne to sa zapachy Unisex.

A zegarek z linka w 100% jest Damski.
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-22, 20:36   #80
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Męskie zapachy, których używacie :)

Ja nie używam męskich perfum wcale, ale skuszona tym wątkiem postanowiłam spróbować. W łazience wala mi się niekochane Nature Milenaire YR więc się nim psiknęłam...zabiło mnie oj to nie dobry pomysł.
Natomiast potem wpadłam na wynalazek wszechczasów! Zmieszałam parę kropli tego zapachu z balsamem do ciała (akurat super słodkim masełkiem kakaowym) wyszedł naprawdę cudny, rozgrzewający, pachnący balsamik! Czułam go jeszcze rano. Na pewno to powtórzę

To tyle moich przygód z męskimi zapachami
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-22, 22:47   #81
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Męskie zapachy, których używacie :)

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
Nie ma takiego czegoś jak zapachy męskie i damskie. To tylko klasyfikacja dla ludzi "myślacych inaczej" (takich którymi nalezy sterować).
Ja nadal twierdze ze: Messe, Mechant Loup, Navegar, PI, Tumulte, Gaiac, Duel i inne to sa zapachy Unisex.
A zegarek z linka w 100% jest Damski.
Kocham Cię

A tak już całkiem poważnie - też nie lubię klasyfikowania, szufladkowania, mówienia co jest dla mnie, a co nie. No ale niestety ludzi nie zmienię.
Nie wszystkich w każdym razie
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-23, 08:21   #82
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Męskie zapachy, których używacie :)

Cytat:
Napisane przez Toccata Pokaż wiadomość
PI - zdecydowanie wygrywa wśród perfum dedykowanych mężczyznom, które z chęcią bym na siebie wylała

Choć muszę przyznać, że na mężczyznach również pachną doskonale Demonik będzie wiedzieć o czym mówię hihi
Wiem . "Coś tu słodko, ciasteczkowo zapachniało..."

demonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-23, 09:12   #83
Toccata
Zadomowienie
 
Avatar Toccata
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 322
Dot.: Męskie zapachy, których używacie :)

Cytat:
Napisane przez demonik Pokaż wiadomość
Wiem . "Coś tu słodko, ciasteczkowo zapachniało..."
Mniam Na samo wspomnienie mi się pycho śmieje
Toccata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-23, 11:56   #84
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Męskie zapachy, których używacie :)

Rochas Man, b.ładny słodki zapach.
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-23, 14:00   #85
kama kama
Zadomowienie
 
Avatar kama kama
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 948
Dot.: Męskie zapachy, których używacie :)

ck be. piekne, zwłaszcza w zimie.
__________________
Moje flakony na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1265241
kama kama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-24, 16:27   #86
lady-dark
Zadomowienie
 
Avatar lady-dark
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocek
Wiadomości: 1 713
Dot.: Męskie zapachy, których używacie :)

Ja tez mam taki ukochany zapach męski, który również sama podkradam tacie. Jest to klasyczny Rochas - Rochas Man w opakowaniu kojarzącym się jakby z latarką. Wprost uwielbiam go! Zapach wydaje mi się być... kompletnie kobiecy. Jest ciepły, i bardzooo słodki.
Może sama kiedyś zafunduję sobie flaszeczkę
lady-dark jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-05, 22:39   #87
bartek2007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4
Dot.: Męskie zapachy, których używacie :)

Cytat:
Napisane przez marek1977 Pokaż wiadomość
Witajcie.

Moim zwycięzcą jest Gucci Pour Homme.

Pozdrawiam
bleee, już tylko czekam aż mi się skończy :/ nudny zapach
Mam jeszcze Givenchy - Very Irresistible For Men i Paco Rabanne- Black XS i moja była kobieta się nimi psikała
bartek2007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-13, 16:16   #88
blanka144
Przyczajenie
 
Avatar blanka144
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 21
Kobietki ile z Was używa, używało męskich perfum ?

W najnowszym numerze "Twojego Stylu" Luty 2007 przeczytałam artykuł pt" Dla niego, czyli dla ciebie". W artykule tym jest wyraźnie napisane, że kobiety bardzo często kupują męskie wody dla siebie ! Przyznam, że czasem zdarzało mi sie popsikać perfumami mojego faceta, albo brata ale żeby kupować całą buteleczkę dla siebie... W artykule tym wymienione są perfumy najcześciej używane przez kobiety:

- Givnechy PI
- Chanel Egoiste
- Amouge Gold
- Azzaro Pour Homme
- Jean Paul Gaultier
- M.Micallef Gaiac
- Gucci Pour Homme
- Villoresi Piper Nigrum
- DKNY Be Delicious

Podzielcie się swoim zdaniem. Co o tym myślicie ? Podajcie przykłady perfum męskich, jakich używałyście, przyznajcie się hehe
blanka144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-13, 16:24   #89
blanka144
Przyczajenie
 
Avatar blanka144
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 21
Dot.: Kobietki ile z Was używa, używało męskich perfum ?

Panowie oczywiście też mogą wyrazić swoje zdanie w tej materii. A może i wam zdrzyło się użyć damskiej wody? W artykule TS są podane przykłady np. Black Cashmere DKNY, Kingdom McQueena, Bandit Roberta Pigueta, Chanel 19, Touch of Pink Lacoste, Tendre PRADA...te perfumy są używane przez Panów hmm..Wypowiadają się na ten temat między innymi pracownice perfumerii.

Panowie, jak odbieracie kobiety pachnące męskimi perfumami ?
blanka144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-13, 16:27   #90
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Kobietki ile z Was używa, używało męskich perfum ?

wyszukiwarka się kłania - http://www.wizaz.pl/forum/showthread...kie+u%BFywacie
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:07.