Biżuteryjny wątek plotkowy VI - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Biżuteria

Notka

Biżuteria Miejsce dla osób, które robią biżuterię. Tutaj możesz zaprezentować własnoręcznie wykonaną biżuterię, obejrzeć prace innych, podzielić się wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-31, 18:23   #3391
ravenart
Zadomowienie
 
Avatar ravenart
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Knurów
Wiadomości: 1 339
GG do ravenart
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

dzięki dziewczyny
To idę męczyć Sasile
ravenart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 18:32   #3392
Maqda
Zakorzenienie
 
Avatar Maqda
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Śląskie;)
Wiadomości: 6 026
GG do Maqda Send a message via Skype™ to Maqda
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Oj tak, ja też mam od Sasi notes, cudeńko
__________________
Cytat:
You had a row with a machine?
Sort of. It sat there and I shouted abuse at it.

Serialowo:
Obsesyjnie powtarzając: Sherlock
Na bieżąco: AHS, VD, Boardwalk Empire, Dexter, OUaT, Arrow, Elementary, TBBT, Merlin, Downton Abbey, Fringe, Hunted.
Nadrabiając: The Hour, The Prisoner
Maqda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 19:36   #3393
Javarem
Rozeznanie
 
Avatar Javarem
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 626
GG do Javarem
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Dziewczyny o kotku już pisałam ale skoro dzisiaj się tak rozpisuje to mam jeszcze pytanko co by z siebie głupola nie zrobić.
Jaka jest biżuteria do modelingu?:conf used:
bo zadano mi pytanie czy robię biżuterię tylko ślubną czy też do modelingu?
Chce do niego napisać i spytać o konkrety ale wolę sie najpierw trochę oświecić zanim zacznę zadawać pytania i dręczyć.
Javarem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 19:41   #3394
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez Javarem Pokaż wiadomość
Dziewczyny o kotku już pisałam ale skoro dzisiaj się tak rozpisuje to mam jeszcze pytanko co by z siebie głupola nie zrobić.
Jaka jest biżuteria do modelingu?:conf used:
bo zadano mi pytanie czy robię biżuterię tylko ślubną czy też do modelingu?
Chce do niego napisać i spytać o konkrety ale wolę sie najpierw trochę oświecić zanim zacznę zadawać pytania i dręczyć.
Do modelingu - mi się wydaje,że ktoś się Tobie pyta czy wykonasz jakąś biżuterię do sesji zdjęciowej/pokazu mody/ czegokolwiek takiego i a) albo chcą to kupić albo b) wypożyczyć
W każdym razie ja bym to tak zrozumiała. Być może chcą po prostu inną biżuterię - kolorową - nie typowo ślubną.
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 19:49   #3395
nagaLy
Zakorzenienie
 
Avatar nagaLy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 209
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Ja natomiast przez to rozumiem zapytanie, czy wykonujesz biżu na zamówienie do konkretnego stylu zaplanowanej sesji i ubioru, czyli min. różna kolorystyka i warianty wizualne - jako otrzymane wytyczne i trzymanie się ich.
__________________



nagaLy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 19:49   #3396
Javarem
Rozeznanie
 
Avatar Javarem
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 626
GG do Javarem
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

No tak też sobie pomyślałam że może o kolorową mu chodzi bo ślubna już miała sesję wiec może coś w tym stylu
Javarem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 09:11   #3397
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Hej,
Bardzo mi się marzy przepiśnik w stylu Agnieszki - Scrappasion, ale po napisaniu do niej maila echo... Proponowałam jej wymiankę, ale napisałam, że jeśli nie ma ochoty, to ja chętnie go kupię... Jak się nie odezwie, to uderzę do kogoś innego, np. do Sasili...
Musze sobie kupić bindownicę, to sobie sama zrobię przepiśnik, ale 300 zł to prawie 1/3 zamówienia Silvexowego A posiadania takiej bindownicy raczej nie uda mi się ukryć przed TŻem i będzie warczał znowu...

Cytat:
Napisane przez heurek Pokaż wiadomość
A tak wracając do dzieciaczków Kamyku- zaciekawiła mnie ta dieta, o której pisałaś wcześniej. Co spowodowało, że ją stosujecie?
Ja uważam, że dzieci do lat 3 nie ma potrzeby karmić cukrem i glukozą... Jak się okazuje nie jest to łatwe... Szczególnie jak się ma dziecie nietolerujące prawie żadnych pokarmów. Teraz już jest łatwiej, bo już większość rzeczy może jeść, chociaż lista do sprawdzenia jeszcze nam bardzo długa została...

Na polskim rynku kaszki błyskawiczne dla dzieci są z cukrem, tylko te z serii Zdrowy Brzuszek nie mają go w składzie, ale za to mają gluten, który u nas dopiero w 11 miesiącu udało się wprowadzić. Kaszki sprowadzamy z rynku niemieckiego, mam jedną Panią ze Słubic na allegro sprawdzoną, zawsze ma świeży towar, choć trzeba czekać kilka dni, bo ona kupuje go na bieżąco po niemieckiej stronie.

Deserki i soczki - większość z cukrem. Mamy kilka sprawdzonych, ale są to smaki podstawowe, głównie jabłka w różnych kombinacjach. Wszystkie wymyślniejsze deserki są z cukrem lub z nabiałem, którego nie możemy podawać (jeszcze).

Obiadki - tu za to był problem z sokiem winogronowym, na który mamy nietolerancję. Nawet nie wiecie do ilu słoików z obiadkami ładują ten sok. No i sól... Aczkolwiek obiadki to nie problem, bo ja sama gotuję Paulinie, czasem dostanie coś ze słoika jak mi się nie chce.

Gdybym była z Pauliną w domu, to byłoby zupełnie inaczej... Deserki robiłabym sama, obiadki miałaby zawsze świeże, robione na bieżąco, a kaszki nie błyskawiczne, tylko takie prawdziwe, gotowane przed podaniem. Ale opiekuje się nią mój mąż, który usiłuje jeszcze w trakcie pracować. Bardziej zależy mi na tym, żeby sie z nią bawił, niż stał w kuchni.
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-01, 09:48   #3398
loquacee
Zadomowienie
 
Avatar loquacee
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 759
GG do loquacee
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Ja co prawda dzieci nie mam i póki co nie planuję, ale doskonale Cię Kamyku rozumiem. Mając dzieci chciałabym karmić je zdrowo i naturalnie, a nie napychać cukrem od pierwszych dni... Niestety fakty są takie, że pierwsze dwa lata mają kluczowe znaczenie dla przyszłej "sylwetki" dziecka. Dziecko zbyt utuczone w tym czasie będzie miało problemy z utrzymaniem prawidłowej wagi w przyszłości... A co do soku z winogron... Ostatnio w czasie grypy mama chciała mi zaaplikować jakiegoś owocowego przecieranego "gerberka" w słoiczku. Na etykiecie pisało jak byk, wielkimi literami "Bez cukru, nie słodzony" czy coś takiego.. A na odwrocie, w skałdzie - pierońsko słodki sok z winogron. Szkoda że dziecięcy przemysł gastronomiczny próbuje robić kasę robiąc klientów w jajo...
W każdym razie ostatnio doszłam do wniosku, że nikt tak dobrze nie przygotuje posiłku jak rozsądna matka, która wie co dziecku do garnka wkłada.
__________________
Mój wątek na forum
loquacee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 09:50   #3399
nema
Raczkowanie
 
Avatar nema
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 128
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez Javarem Pokaż wiadomość
Dziewczyny o kotku już pisałam ale skoro dzisiaj się tak rozpisuje to mam jeszcze pytanko co by z siebie głupola nie zrobić.
Jaka jest biżuteria do modelingu?:conf used:
bo zadano mi pytanie czy robię biżuterię tylko ślubną czy też do modelingu?
Chce do niego napisać i spytać o konkrety ale wolę sie najpierw trochę oświecić zanim zacznę zadawać pytania i dręczyć.
Jako osoba, która akurat z tym środowiskiem jest dość związana, a raczej w nim rozeznana, to muszę przyznać, że to bardzo ogóle zapytanie i domyślam się, że - tak jak to nagaLy ładnie ujęła - chodzi o robienie biżuterii pod konkretny projekt. A przynajmniej ja bym tak to interpretowała, jeśli szukałabym biżuterii na jakąś swoją sesję.

I niekoniecznie chodzi tu o kolorową. Ja np. wolałabym dziwaczną, niecodzienną - jeśli do zdjęć fashion. Jeśli natomiast chodziłoby o zdjęcia testowe modelek, to raczej musiałaby to być naprawdę delikatna, nie rzucająca się w oczy biżuteria, która byłaby tylko dodatkiem/tłem dla twarzy.

Edytowane przez nema
Czas edycji: 2011-02-01 o 09:53
nema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 10:19   #3400
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Musiałam popracować, więc teraz skończę myśl
Pisałam, że jest drogo bez cukru.
Kaszka taka zwyczajna jakich pełno na półkach sklepowych kosztuje ok. 4 - 5 zł za opakowanie.
Kaszki Zdrowy Brzuszek z lipą i śliwką, które kupujemy czasami 9 - 11 zł.
Kaszki niemieckie jaglana i orkiszowa z pełnego przemiału 10 - 15 zł plus przesyłka kurierem.
Najśmieszniejsze jest to, że kaszki, które kupujemy są firm, które na polskim rynku są, tylko nie widzą u nas rynku dla tych produktów - Hipp, BabyDream, Holle (ta można kupić w Bomi i eko sklepach, ale mnie wk... bo często są braki).
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 10:49   #3401
smoczek
Zakorzenienie
 
Avatar smoczek
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 049
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Jeśli chodzi o tą biżu do zdjęć, to też mi się wydaje tak jak Nemie. Mnie często podpytują o biżuterię do zdjęć i takie sformułowania też padają i chodzi właśnie o biżuterię pod konkretne stylizacje, sesje itd. Ja oczywiście zawsze jestem mega zapalona do momentu jak się okazuje, że wszyscy chcą robić zdjęcia z biżu, której już dawno nie mam . No a nie będę specjalnie do zabawy (no bo wiadomo nie odzywa się do mnie Vogue ) robić projektów, bo potem mi np. będą leżeć. No, a jak już mi się jakiś fotograf mega podoba, to zwykle kończy się na tym, że nie mam czasu, żeby zrobić projekty pod sesję, bo oczywiście zamówienia, bo to, bo siamto. Ale bardzo fajna sprawa móc pokazać swoją biżu na dobrych zdjęciach na modelkach. Muszę się wreszcie zmobilizować, żeby mieć więcej zdjęć "modelkowych" w galerii.
smoczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-01, 11:11   #3402
nema
Raczkowanie
 
Avatar nema
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 128
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez smoczek Pokaż wiadomość
Muszę się wreszcie zmobilizować, żeby mieć więcej zdjęć "modelkowych" w galerii.
Oj bardzo chętnie bym kiedyś zrobiła sesję z Twoją biżuterią Moja ulubiona stylistka też jest z Twoich okolic, więc jakbym robiła jakiś większy projekt, to się zgłoszę
nema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 11:14   #3403
Javarem
Rozeznanie
 
Avatar Javarem
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 626
GG do Javarem
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Dzięki dziewczyny za podpowiedzi.Zazwycz aj mam konkretne propozycję a tego jakoś nie mogłam skumać
Ale napisałam by pan określił się co ma na myśli i odesłałam na swoją stronę.Chciał katalog no ale to jeszcze nie ten etap z moją biżu choć przyznam się szczerze że taki katalog już od dawna mi się marzy nawet pod kątem salonów ślubnych
Javarem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 11:59   #3404
smoczek
Zakorzenienie
 
Avatar smoczek
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 049
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez nema Pokaż wiadomość
Oj bardzo chętnie bym kiedyś zrobiła sesję z Twoją biżuterią Moja ulubiona stylistka też jest z Twoich okolic, więc jakbym robiła jakiś większy projekt, to się zgłoszę
Hyhy, a teraz wyjawię Ci mój chytry i przebiegły plan - tak właśnie liczyłam, że coś takiego powiesz w odpowiedzi na mojego posta . Też bym chciała bardzo, bo jestem niezmienne fanką Twoich zdjęć. Tylko muszę wreszcie zacząć pracować na cały etat, a nie na 1/8etatu-łażenie po necie-1/8etatu-obijanie się - znowu łażenie po necie-1/8etatu , żeby faktycznie mieć więcej rzeczy fizycznie na bieżąco. Ale jak zwykle od dwóch lat, mam plany, że w tym roku to ja w ogóle będę demonem pracy .
A tymczasem uciekam na pocztę powysyłać błyskotki.
smoczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 13:31   #3405
nema
Raczkowanie
 
Avatar nema
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 128
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Bardzo mi miło, zawsze to dodatkowa motywacja (której ostatnio w fotografii mi brakuje), jak prace podobają się osobie uzdolnionej artystycznie, która ma pewne zorientowanie w temacie

Wracając do samego AC, robiłam sobie wczoraj wprawki na FIMO. Po kilku latach przerwy jakoś sobie z nią radziłam, ale to raczej trening paluszków przed AC, niż konkretne przyszłe projekty. Tak czy siak, jako że jeszcze nic tu nie pokazywałam, może jedna z tych wprawek na dzień dobry. (pomyślałam, że póki co nie ma sensu zakładanie swojego wątku)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg krolik.jpg (47,3 KB, 82 załadowań)
nema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 15:03   #3406
nagaLy
Zakorzenienie
 
Avatar nagaLy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 209
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez Kasia83 Pokaż wiadomość
Ja też myślę, że Iwona na bieżąco jest z tym wszystkim.
Was do niczego zmusić nie mogę Więc róbta co chceta
No, to w takim razie odświeżam. Jak sytuacja ze złodziejką?
__________________



nagaLy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 15:59   #3407
Kasia83
Zakorzenienie
 
Avatar Kasia83
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Świętochłowice
Wiadomości: 3 582
GG do Kasia83
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Nie odpisuje na maile, dałam jej czas do piątku.
Zobaczymy czy się spisze....
__________________
Kasia83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 15:59   #3408
clementinne
Zadomowienie
 
Avatar clementinne
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 306
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez loquacee Pokaż wiadomość
Na etykiecie pisało jak byk, wielkimi literami "Bez cukru, nie słodzony" czy coś takiego.. A na odwrocie, w skałdzie - pierońsko słodki sok z winogron. Szkoda że dziecięcy przemysł gastronomiczny próbuje robić kasę robiąc klientów w jajo...
Ten sok winogronowy to i tak pikuś w porównaniu z tym:

http://wyborcza.biz/biznes/1,101562,...recepture.html

A co tam, polskie dzieci można karmić śmieciami..... Mam nadzieję, że wszyscy o aferze słoiczkowej ;P i firmie Gerber słyszeli

PS: I jakoś trudno mi uwierzyć w to, że jeżeli dwa produkty były kiepskiej jakości, to reszta na pewno i na 100% jest super :/

Edytowane przez clementinne
Czas edycji: 2011-02-01 o 16:01
clementinne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 16:02   #3409
nagaLy
Zakorzenienie
 
Avatar nagaLy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 209
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez clementinne Pokaż wiadomość
PS: I jakoś trudno mi uwierzyć w to, że jeżeli dwa produkty były kiepskiej jakości, to reszta na pewno i na 100% jest super :/
Moje dziecko tym pluło. Co ciekawe - pluły tym też moje szczury. Spróbowałam i też wyplułam. W niczym nie przypominało drobiu - wyrzuciłam.
No ale niestety tak jest wszędzie. Bycie przy produkcji CZEGOKOLWIEK potrafi wystarczająco obrzydzić.
__________________



nagaLy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-01, 16:08   #3410
smoczek
Zakorzenienie
 
Avatar smoczek
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 049
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Nie zawsze Ja pracowałam swego czasu w korporacji produkującej m.in. słodycze. A że pracownicy biura musieli odbywać na początku "wycieczki" do fabryki, więc zwiedzałam. Ten zapach, karmelowy wodospad, czekoladowe kąpiele dla batoników, zapach wypiekanych w takim jadącym piecu ciastek - no normalnie cudo. Poza tym czysto, ładnie. A w dziale r&d mieli kraniki z czekoladą . Obłęd. Jak tylko miałam okazję to dział ten odwiedzałam . Niestety odwiedziny fabryk obejmowały również fabrykę żarcia dla psów i kotów, a to już nie było takie miłe i aromatyc

Nema - fajny wisiorek Takich klimatów, to jeszcze w polskim "światku" AC nie ma .

Edytowane przez smoczek
Czas edycji: 2011-02-01 o 17:30
smoczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 16:39   #3411
franio
Zadomowienie
 
Avatar franio
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 039
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

hm fabryka z czekoladą i psim żarciem coś mi mówi ktoś z dalszej rodziny tam pracował i dostaliśmy kiedyś paczkę ze smakołykami dla nas i psa.

ps. czy nema = aife z BF?
__________________
robię biżu https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=336103
franio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 17:19   #3412
wilczex
Zadomowienie
 
Avatar wilczex
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk/Szczytno
Wiadomości: 1 931
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Smoczek! Znielubiłam Cię!!!!! Ja też chce chociaż raz dorwać się do takiego kranika!!!!!!!!11
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=430626 --> Moja biżuteria

Zapraszam na bloga: http://wilczejagody.blogspot.com/
wilczex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 17:25   #3413
FK
przyczajona tygrysica
 
Avatar FK
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: z czarnego fotela
Wiadomości: 1 445
GG do FK
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez wilczex Pokaż wiadomość
Smoczek! Znielubiłam Cię!!!!! Ja też chce chociaż raz dorwać się do takiego kranika!!!!!!!!11
Ja chyba nie - pękłabym
FK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 17:30   #3414
smoczek
Zakorzenienie
 
Avatar smoczek
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 049
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez franio Pokaż wiadomość
hm fabryka z czekoladą i psim żarciem coś mi mówi ktoś z dalszej rodziny tam pracował i dostaliśmy kiedyś paczkę ze smakołykami dla nas i psa.

ps. czy nema = aife z BF?
W Polsce mają swoje odziały przynajmniej dwie korpy, które produkują i słodycze i żarcie dla psów i kotów (widocznie ktoś uznał, że to świetny zestaw . Ale tylko ta, w której siedziałam produkuje takie cudo jak mleko dla kotów dla mnie to dopiero jest odlot. Zresztą do tego też jest osobna fabryka - z odjechanymi zabezpieczeniami sterylności, jak na mleczarnię przystało .

Cytat:
Napisane przez FK Pokaż wiadomość
Ja chyba nie - pękłabym
Ja od razu przytyłam 5 kg (których do dziś nie mogę zrzucić, ehh) i pierwszy raz w życiu miałam cholesterol ponad normę (w wieku 25 lat...). Żarłam tam słodycze jak siano. A jak przestałam tam pracować to od razu mi spadł . Prowadzenie własnej działalności gospodarczej jest dla mnie zdecydowanie zdrowsze .

Edytowane przez smoczek
Czas edycji: 2011-02-01 o 17:36
smoczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 17:51   #3415
wilczex
Zadomowienie
 
Avatar wilczex
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk/Szczytno
Wiadomości: 1 931
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Mimo wszystko... kuuurde na coś trzeba umrzeć... i jak mam wybierać to wolę umrzeć od cholesterolu z czekolady
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=430626 --> Moja biżuteria

Zapraszam na bloga: http://wilczejagody.blogspot.com/
wilczex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 17:54   #3416
nema
Raczkowanie
 
Avatar nema
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 128
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Franio, tak - zostałam przyłapana
nema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 17:57   #3417
135nudziara
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 519
GG do 135nudziara
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez nema Pokaż wiadomość
Franio, tak - zostałam przyłapana

uwielbiam Cię! (eee jak to brzmi )
swoją drogą Franio, skąd wiedziałaś?

ps. wiecie dziewczyny jak mi brakuje robienia biżu... chyba wrócę "do żywych", bo to fajna sprawa

mój znajomy pracował w winach . codziennie do obiadu mieli flaszkę najlepszego jakiegos wina - co by wiedziec jak smakuje, itd. po miesiącu zrezygnował
135nudziara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 17:59   #3418
nema
Raczkowanie
 
Avatar nema
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 128
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Hehe, bardzo mi miło i brzmi to naprawdę sympatycznie
nema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 18:14   #3419
franio
Zadomowienie
 
Avatar franio
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 039
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

haha Smoczek zdradziła w którejś wypowiedzi
ja też uwielbiam najbardziej własnie to co pod szyldem BF
__________________
robię biżu https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=336103
franio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 18:20   #3420
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez clementinne Pokaż wiadomość
A co tam, polskie dzieci można karmić śmieciami..... Mam nadzieję, że wszyscy o aferze słoiczkowej ;P i firmie Gerber słyszeli

PS: I jakoś trudno mi uwierzyć w to, że jeżeli dwa produkty były kiepskiej jakości, to reszta na pewno i na 100% jest super :/
Wiesz co, to jest tak, że zawsze coś będzie...
W Gerberkach MOM, chociaż oni tego nie ukrywali, na etykiecie jest napisane jak byk, że to mięso oddzielane mechanicznie. To że niektórzy nie czytają etykiet i się zdziwili, to ich wina...
W Hippach za to pełno soli, dlatego dzieciom bardziej smakują.
W eko sklepach warzywa wcale takie eko nie są, w supermarkecie jeszcze gorsze. Kurczaki pasione hormonami...

My zdobywamy dla Pauliny króliki, teraz ma kaczkę, ale jej nie smakuje, obiadki z rybką raz w tygodniu dostaje z Gerberka, bo po rybce ze sklepu zawsze ją wysypuje. Więc ciekawe na czym ta rybka się upasła... Warzywa teraz poza sezonem kupuję mrożone, mamy swoje ulubione, bo przynajmniej wiem, że je mrożą zaraz po zebraniu, a te ze sklepu to nie wiadomo jaką drogę mają za sobą...
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biżuteria


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:19.