Sklepy typu 2.50zł, 2.99zł, 4.50zł - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-18, 18:05   #61
Mamba4
Raczkowanie
 
Avatar Mamba4
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 403
Dot.: Sklepy typu 2.50zł, 2.99zł, 4.50zł

Ech te sklepy to faktycznie zmora. Niemożliwe jest, żebym przeszła obok nich obojętnie:P Czasami wchodzę po jedną rzecz, a wychodzę z kilkoma. Najczęściej kupuję korale, kolczyki i bransoletki (moja obsesja to sztuczna biżuteria)

Renatka_2108 widzę, że mamy taki sam wazon (ten niebieski)
__________________
- Kubusiu... -Tak Prosiaczku? -Nic, chciałem upewnić się, że jesteś...
...::: Uśmiech to bodaj najkrótsza droga do drugiego człowieka :::...
...::: Rób to na co masz ochotę, a ludzie niech mówią co chcą :::...
Na jednym facecie świat nie kończy się, bo tego kwiata jest pół świata
Mamba4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 18:46   #62
Nelkaa
Zadomowienie
 
Avatar Nelkaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 199
Dot.: Sklepy typu 2.50zł, 2.99zł, 4.50zł

też często zaglądam do takich sklepów, zwłaszcza przed świętami po jakieś ozdóbki , też zdarza mi się dużo kasy zostawić, niby wszystko za grosze, ale potrafi nazbierać się niezła sumka, a kupuję wszystko co mi potrzebne lub mi się podoba od biżuterii, kubków, szkła, breloczków....po serwety na ławę Mam tego pecha, że w pobliżu mam dwa takie sklepy i czasami staram się szybko koło nich przejść, żeby nie kusiły Dziwi mnie w ogóle to, że te sklepy są praktycznie obok siebie, a jednak opłaca im się, cenowo się różnią, więc jak coś mi się spodoba to lecę jeszcze do tego drugiego (po drugiej stronie ulicy) bo ceny czasami różnią się nawet o 2zł.

A w ogóle, to gdzieś na plotkowym już jest taki wątek
__________________
..połamane skrzydła, zgubiona aureola - taki ze mnie Anioł....



MOJE TWORY BIŻUTERYJNE
Nelkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 19:11   #63
virtual_luv
Raczkowanie
 
Avatar virtual_luv
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 420
Dot.: Sklepy typu 2.50zł, 2.99zł, 4.50zł

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Nie kupuję w takich sklepach, parę razy byłam i wybiegłam z krzykiem, okropna jakośc i tandetne wykonanie mnie odstrasza. Po zdjęciach widzę jednak, że całkiem słusznie...




Sorry, ale te rzeczy są po prostu straszne
Nie szkoda zagracać mieszkania takim kiczem?

Podobno o gustach się nie dyskutuje ale nie mogę nie przyznać Ci racji,
asortyment tych sklepów jest taki "niedopracowany" delikatnie mówiąc
virtual_luv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 19:15   #64
katka79
Zakorzenienie
 
Avatar katka79
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Miasteczko
Wiadomości: 3 727
GG do katka79
Dot.: Sklepy typu 2.50zł, 2.99zł, 4.50zł

Czasami bywam w tych sklepach zazwyczaj kupuję coś typu kubki, talerzyki
katka79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 14:26   #65
ratta
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 553
Dot.: Sklepy typu 2.50zł, 2.99zł, 4.50zł

Ja nigdy nie byłam w takim sklepie, ale myślę, że mogłabym tam kupić coś podczas wyjazdu, jeśli nie wzięłabym z domu, np. nóż czy talerzyk, lusterko lub gumki do włosów. W podobnym sklepie, tzn. chińskim, kupiłam etui na okulary za 1 zł Nie wygląda źle, szczególnie, że okulary noszę tylko w domu. A mój tż kupił lupę za 4 zł, nie wiem jak się sprawuje.
Natomiast ozdób nie kupuję, nie lubię się obstawiać, to co mam mi wystarcza, a te są nie w moim guście, takie popierdółki ;p
__________________
Proszę osoby, które zaciągnęły kredyt hipoteczny, o wypełnienie ankiety do pracy magisterskiej, która znajduje się
TU

Z góry dziękuję za pomoc.

ratta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 18:34   #66
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Sklepy typu 2.50zł, 2.99zł, 4.50zł

ja w tych sklepach też potrafiłam przepuszczać sporo kasy uwielbiam je i strasznie i ich brakuje tu, za granicą
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 19:03   #67
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Sklepy typu 2.50zł, 2.99zł, 4.50zł

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Nie kupuję w takich sklepach, parę razy byłam i wybiegłam z krzykiem, okropna jakośc i tandetne wykonanie mnie odstrasza. Po zdjęciach widzę jednak, że całkiem słusznie...


Sorry, ale te rzeczy są po prostu straszne
Nie szkoda zagracać mieszkania takim kiczem?
Zgadzam się Niestety rzeczy w takich sklepikach nie grzeszą ani jakością ani urodą - według mnie oczywiście. Wychodzę z założenia że lepiej odłożyć nieco pieniążków i kupić coś trwalszego i bardziej prostego w formie. Zresztą w sklepach typu IKEA lub innych z wystrojem wnętrza też można upolować perełki za dosłownie parę groszy (świeczki, świeczniki, wazony, różne rzeczy do kuchni, fajne maskotki dla dzieci) i tam też są organizowane wyprzedaże.
Natomiast parę razy robiłam zakupy w takim sklepie za 2 zł w czasach licealnych - przy organizacji różnego rodzajów eventów - dyskotek, konkursów itp spraw. Mała ilość pieniędzy w szkolnym samorządzie zmuszała nas do odwiedzania takich sklepików.

Jednego czego naprawdę nie rozumiem to kupowanie w takich miejscach kosmetyków, pudrów, cieni, kremów do opalania (!!!!!!!) zwłaszcza tych kompletnie no name, nawet bez wypisanego składu na opakowaniu - oglądałam takie cuda na wakacjach. To może byc naprawdę niebezpieczne dla skóry (zwłaszcza dla wrażliwej, alergicznej lub z trądzikiem). Nawet te lakiery do paznokci - mnie byłoby żal nawet tych 3zł, skoro mogę dołożyć jeszcze troche i mieć porządny lakier który nie odpryskuje od samego patrzenia. Ale Wasze pieniądze Wasz wybór

Cytat:
Napisane przez Renatka_2108 Pokaż wiadomość
Nie mi nie szkoda. I jeśli Ci sie nie podoba to nie komentuj ok ? Mnie sie akurat te rzeczy podobaja, nikomu innemu nie muszą... A łabedzie wygladaja ładnie. Zawsze ktos sie musi znajsc taki jak ty
Ale dlaczego nie można skomentować? Przyjmujesz tylko pochwały? Tobie się podoba, więc ok. Vixen się nie podoba - też ok. Trzeba mieć dystans i pogodzić się że nie każdy musi chwalić tego typu ozdóbki...
blekitne_niebo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-19, 19:39   #68
Angry
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 488
Dot.: Sklepy typu 2.50zł, 2.99zł, 4.50zł

Zdarzało mi się zajrzeć do pobliskiego sklepu tego typu, ale podzielam opinię większości, że perełki zdarzają się rzadko. Jeśli jednak chodzi o kosmetyki to nie jest z nimi tak źle, co prawda te no-name bez składu to dla mnie za duże ryzyko, ale w 'moim' sklepiku jest duży asortyment polskich firm, np. sławne kuleczki vollare na które był swego czasu szał na wizażu. Kilka lat temu kupiłam też jakieś 2 lakiery, firmy verix, okazały się niespodziewanie trwałe. Ale to raczej taki zakup-kaprys, jeśli okaże się beznadziejne to można wywalić bez większych wyrzutów sumienia, więc faktycznie bardziej opłaca się sięgac po produkty zaufanych firm.
Co do kubeczków, talerzyków, pojemników na żywnośc itd to raczej byłabym ostrożna, bo kiedyś głośna była afera z jakimiś chińskimi łyżkami bodajże, że są wykonane z materiału z domieszką szkodliwych substancji no i jak już spora cześć Wizażanek napisała, rzecz gustu, ale nie powalają estetyką
Angry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 22:27   #69
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Sklepy typu 2.50zł, 2.99zł, 4.50zł

Cytat:
Napisane przez blekitne_niebo Pokaż wiadomość
Zgadzam się Niestety rzeczy w takich sklepikach nie grzeszą ani jakością ani urodą - według mnie oczywiście. Wychodzę z założenia że lepiej odłożyć nieco pieniążków i kupić coś trwalszego i bardziej prostego w formie. Zresztą w sklepach typu IKEA lub innych z wystrojem wnętrza też można upolować perełki za dosłownie parę groszy (świeczki, świeczniki, wazony, różne rzeczy do kuchni, fajne maskotki dla dzieci) i tam też są organizowane wyprzedaże.
Natomiast parę razy robiłam zakupy w takim sklepie za 2 zł w czasach licealnych - przy organizacji różnego rodzajów eventów - dyskotek, konkursów itp spraw. Mała ilość pieniędzy w szkolnym samorządzie zmuszała nas do odwiedzania takich sklepików.

Jednego czego naprawdę nie rozumiem to kupowanie w takich miejscach kosmetyków, pudrów, cieni, kremów do opalania (!!!!!!!) zwłaszcza tych kompletnie no name, nawet bez wypisanego składu na opakowaniu - oglądałam takie cuda na wakacjach. To może byc naprawdę niebezpieczne dla skóry (zwłaszcza dla wrażliwej, alergicznej lub z trądzikiem). Nawet te lakiery do paznokci - mnie byłoby żal nawet tych 3zł, skoro mogę dołożyć jeszcze troche i mieć porządny lakier który nie odpryskuje od samego patrzenia. Ale Wasze pieniądze Wasz wybór



Ale dlaczego nie można skomentować? Przyjmujesz tylko pochwały? Tobie się podoba, więc ok. Vixen się nie podoba - też ok. Trzeba mieć dystans i pogodzić się że nie każdy musi chwalić tego typu ozdóbki...
Nie, nie chodzi mi o to że ma nie komentowac wcale tylko o ton w jakim to pisze. To że mi sie takie cos podoba a jej nie nie znaczy że mam braki w edukacji plastycznej.. sorry ale można wyrazic to w kulturalny sposob prawda ? Mogla napisac ze jej sie nie podobaja te rzeczy i po prostu tam nie chodzi, woli kupic w Ikea i ok ale ten ton ?! I ze to kicz, wg niej moze i tak ale wg mnie nie. Bo podobny np wazon moge kupic w Auchan, Ikea czy gdzies indziej za wieksze pieniadze.
Niech mi kolezanka pokaze wazon "nie kiczowaty" chetnie zobacze

CO SIĘ PODOBA JEDNEMU NIE MUSI DRUGIEMU ale szacunek do tej osoby chyba moglby być nie sadzisz ? To że mam taki czy inny wazon, łabedzia, czy tam maselniczke nie znaczy ze jestem tępa laską bo nie kupuje w Ikea. Chetnie tez bym cos nawet kupila jakbym nie miala do niej 40 km :/ Sorry ale nie po drodze mi zeby leciec po zwykly wazonik za 20 zł :/
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 23:31   #70
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Sklepy typu 2.50zł, 2.99zł, 4.50zł

Cytat:
Napisane przez Renatka_2108 Pokaż wiadomość
Nie, nie chodzi mi o to że ma nie komentowac wcale tylko o ton w jakim to pisze. To że mi sie takie cos podoba a jej nie nie znaczy że mam braki w edukacji plastycznej.. sorry ale można wyrazic to w kulturalny sposob prawda ? Mogla napisac ze jej sie nie podobaja te rzeczy i po prostu tam nie chodzi, woli kupic w Ikea i ok ale ten ton ?! I ze to kicz, wg niej moze i tak ale wg mnie nie. Bo podobny np wazon moge kupic w Auchan, Ikea czy gdzies indziej za wieksze pieniadze.
Niech mi kolezanka pokaze wazon "nie kiczowaty" chetnie zobacze

CO SIĘ PODOBA JEDNEMU NIE MUSI DRUGIEMU ale szacunek do tej osoby chyba moglby być nie sadzisz ? To że mam taki czy inny wazon, łabedzia, czy tam maselniczke nie znaczy ze jestem tępa laską bo nie kupuje w Ikea. Chetnie tez bym cos nawet kupila jakbym nie miala do niej 40 km :/ Sorry ale nie po drodze mi zeby leciec po zwykly wazonik za 20 zł :/
Nikt Ci tutaj nie zarzucił tępoty, skąd w ogóle ten pomysł?
Strasznie histerycznie reagujesz I to z powodu wazonu tudzież ozdobnego łabędzia Tobie się ten wazon podoba i fajnie jest Ktoś uważa to za kicz - jego sprawa Nie uważam żeby w jakiś sposób świadczyło o braku szacunku. To jakieś strasznie dla Ciebie krzywdzące że ktoś uznaje Twój wazon za kicz? Serio, nie czaję jak się można tak wściekać z tego powodu...

Naprawdę mam wrażenie że ludzie zatracają na wizażu zdrowy rozsądek i traktują anonimowych, zupełnie obcych ludzi jak śmiertelnych wrogów którym koniecznie muszą wciskać własne racje i poglądy. Bo przecież tylko moja racja jest prawdziwa. Naprawdę radzę wrzucić na luz i nie tracić nerwów/przejmować się/rzucać fochem i wystawiać sobie świadectwo osoby konfliktowej i rozhisteryzowanej tylko dlatego że ktoś ma inne zdanie od naszego
blekitne_niebo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 07:09   #71
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Sklepy typu 2.50zł, 2.99zł, 4.50zł

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Wiem, że to się ludziom niestety podoba, tak przyozdabiają swoje mieszkania i winię za to też brak porządnej edukacji plastycznej w szkole...
Przecież to jest chińszczyzna najgorszego sortu.
Cytat:
Napisane przez blekitne_niebo Pokaż wiadomość
Nikt Ci tutaj nie zarzucił tępoty, skąd w ogóle ten pomysł?
Strasznie histerycznie reagujesz I to z powodu wazonu tudzież ozdobnego łabędzia Tobie się ten wazon podoba i fajnie jest Ktoś uważa to za kicz - jego sprawa Nie uważam żeby w jakiś sposób świadczyło o braku szacunku. To jakieś strasznie dla Ciebie krzywdzące że ktoś uznaje Twój wazon za kicz? Serio, nie czaję jak się można tak wściekać z tego powodu...

Naprawdę mam wrażenie że ludzie zatracają na wizażu zdrowy rozsądek i traktują anonimowych, zupełnie obcych ludzi jak śmiertelnych wrogów którym koniecznie muszą wciskać własne racje i poglądy. Bo przecież tylko moja racja jest prawdziwa. Naprawdę radzę wrzucić na luz i nie tracić nerwów/przejmować się/rzucać fochem i wystawiać sobie świadectwo osoby konfliktowej i rozhisteryzowanej tylko dlatego że ktoś ma inne zdanie od naszego
Nie kochana nie histeryzuje ani nie płacze z powodu że mam zdaniem kogos
"kiczowaty wazon"

Widzisz ze Vixen pisze ze wini za to brak edukacji plastycznej ? A co ma jedno do drugiego ?
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-20, 08:21   #72
tipsiara
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 426
Dot.: Sklepy typu 2.50zł, 2.99zł, 4.50zł

Ostatnio kupiłam tam zebrę, taka z drewna , suuuper wygląda
tipsiara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 08:36   #73
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Sklepy typu 2.50zł, 2.99zł, 4.50zł

Tipsiara pokaż
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 09:18   #74
tipsiara
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 426
Dot.: Sklepy typu 2.50zł, 2.99zł, 4.50zł

jasne, jak odzyskam aparat
jest naprawdę super i ma włosy nawet na szyi



coś takiego - tylko że moja jest dużo mniejsza
tipsiara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 10:49   #75
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Sklepy typu 2.50zł, 2.99zł, 4.50zł

jak zaczełam mieszkac ze swoim tżtem to nam duzo rzeczy brakowało i kupowałam niektóre w tych sklepach, np szklane miski na sałatki. i uważam, że to żadna tragedia kupować w tych sklepach, wiele osób z mojego otoczenia korzysta także. często jak jestem w tym sklepie to widzę naprawdę eleganckie babki, takie, które po wyjściu wsiadają do bardzo drogiego auta, a jakby je ktos zapytał to nie jestem pewna czy by się przyznały do robienia zakupów w tych sklepach.
mają tam fajne skarpetki na przykład
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 12:04   #76
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Sklepy typu 2.50zł, 2.99zł, 4.50zł

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
To nieprawda.
Ale wolę stylistykę Ikei, bo chociaż nie ma żadnych zdobień i w ogóle jakoś znośnie to wygląda właśnie dzięki tej prostocie. Wolałabym naprawdę niczego na półkę nie stawiać niż przyozdabiać ją takim łabądkiem...
Podpisuję się pod tym.

---------- Dopisano o 13:04 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Renatka_2108 Pokaż wiadomość

Widzisz ze Vixen pisze ze wini za to brak edukacji plastycznej ? A co ma jedno do drugiego ?
No to, że człowiek nie wie co do czego pasuje I nie widzi, kiedy jest już nadmiar niepasujących do siebie rzeczy
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 13:15   #77
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Sklepy typu 2.50zł, 2.99zł, 4.50zł

Ja nie mówię, że zagracam swój pokój i kupuję wszystko co tylko wpadnie mi w ręce... W swoim pokoju mam z takich sklepów ramkę na zdjęcie (sztuk 1) no i w sumie to tyle Kiedyś miałam fazę na kolczyki i mam ich stamtąd duuuużo No a ostatnio kupiłam tą przywieszkę do torebki po prostu mnie zauroczyła
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 13:30   #78
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Sklepy typu 2.50zł, 2.99zł, 4.50zł

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Ja nie mówię, że zagracam swój pokój i kupuję wszystko co tylko wpadnie mi w ręce... W swoim pokoju mam z takich sklepów ramkę na zdjęcie (sztuk 1) no i w sumie to tyle Kiedyś miałam fazę na kolczyki i mam ich stamtąd duuuużo No a ostatnio kupiłam tą przywieszkę do torebki po prostu mnie zauroczyła
ja lubiłam z tamtąd paski do spodni i okulary przeciwsłoneczne
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 13:33   #79
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Sklepy typu 2.50zł, 2.99zł, 4.50zł

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
ja lubiłam z tamtąd paski do spodni i okulary przeciwsłoneczne
Ja ostatnio takie czaderskie okulary mierzyłam, że jak ubrałam, to myślałam, że się posikam ze śmiechu wszystko w tych sklepach jest ok, ale jak dla mnie to kupowanie tam majtek jest już dość nie fajne;p
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-20, 13:42   #80
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Sklepy typu 2.50zł, 2.99zł, 4.50zł

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Ja ostatnio takie czaderskie okulary mierzyłam, że jak ubrałam, to myślałam, że się posikam ze śmiechu wszystko w tych sklepach jest ok, ale jak dla mnie to kupowanie tam majtek jest już dość nie fajne;p
kupowanie tam majtek to już przegięcie, zgadzam się, ale ja np kupowałam tam zawsze skarpetki masę skarpetek, bo uwielbiam stópki białe i kolorowe, a skarpetki tak szybko się niszczą, że po co kupować jakieś drogie jak mogę kupić trzy pary za 5 zł i ciągle wymieniać sobie na nowe albo właśnie paski i okulary...ja miałam chyba ze 20 pasków z tych sklepów, naprawdę świetne, albo właśnie okulary, czasem tam się trafiają dosłownie zabójcze modele i kupuję kilkanaście par naraz wolę kupić np. 10 par i wydać 5 dych ale mieć na zmianę, niż kupić 1 parę i chodzić ciągle w tych samych co jeszcze...chyba właśnie naczynia, głównie miski itddobre na start, kiedy się czlowiek dopiero urządza i nie ma kasy, żeby wszystko kupić w innych sklepach, kosmetyków żadnych z tych sklepów nie używam, nie odważyłabym się, szkoda mi mojej skóry, może teraz jestem niesprawiedliwa, ale ja na osmetyki naprawdę wolę wydać większe pieniądze, w końcu to inwestycja we własna przyszłośc a raczej w przyszły wygląd
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 14:36   #81
ewelinucha
Zadomowienie
 
Avatar ewelinucha
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Z pewnej odległej krainy...
Wiadomości: 941
Dot.: Sklepy typu 2.50zł, 2.99zł, 4.50zł

Nigdy tam nic nie kupywalam, ale ostatnio kupilam sobie super stringi, 3 pary za 3 zł. Widziałam bardzo podobne w jakimś butiku w CH i kosztowały ponad 50 zł.
__________________
Moje cele:
-przytyć z 2 kg
-nie obcinać włosów i dbać o nie
-dobrze zdać mature cel osiagniety
- poleciec do USA, byc w Nowym Jorku, Miami i Los Angeles
- skonczyc studia


ewelinucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 22:18   #82
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Sklepy typu 2.50zł, 2.99zł, 4.50zł

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
Podpisuję się pod tym.

---------- Dopisano o 13:04 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------



No to, że człowiek nie wie co do czego pasuje I nie widzi, kiedy jest już nadmiar niepasujących do siebie rzeczy
Dziewczyny a czy wy myslicie ze ja pol mieszkania mam zagracone roznymi pierdołami ? Te foty co wstawilam to w sumie wszystko z tych ozdób. Ewentualnie na swieta cos kupie

Cytat:
Napisane przez ewelinucha Pokaż wiadomość
Nigdy tam nic nie kupywalam, ale ostatnio kupilam sobie super stringi, 3 pary za 3 zł. Widziałam bardzo podobne w jakimś butiku w CH i kosztowały ponad 50 zł.
A co do majtek to tez niewiem co w tym zlego, kupilam raz ze 3 pary i wierzcie mi trzymia sie lepiej niz te drozsze... Nic im nie ma, chodze czesto , sa przewiewne, tyłek " nie poci sie" , i sa mega wygodne.. wiec w czym problem ? Zeby byla metka ? Nie wydaje mi się...
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 22:49   #83
Enji
Wtajemniczenie
 
Avatar Enji
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lewobrzeże
Wiadomości: 2 661
Dot.: Sklepy typu 2.50zł, 2.99zł, 4.50zł

Cytat:
Napisane przez Renatka_2108 Pokaż wiadomość
A co do majtek to tez niewiem co w tym zlego, kupilam raz ze 3 pary i wierzcie mi trzymia sie lepiej niz te drozsze... Nic im nie ma, chodze czesto , sa przewiewne, tyłek " nie poci sie" , i sa mega wygodne.. wiec w czym problem ? Zeby byla metka ? Nie wydaje mi się...
Metka na majtkach?
Jeszcze nie próbowałam ale jak będę miała okazję to kupię
Enji jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 23:21   #84
puszka_pandory
Rozeznanie
 
Avatar puszka_pandory
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: znikąd
Wiadomości: 889
Dot.: Sklepy typu 2.50zł, 2.99zł, 4.50zł

Dawno nie byłam w takim sklepie. Orientujecie się może czy są tam jakieś pudełka kartonowe, ozdobne ?

A co do kosmetyków...kiedyś, kiedyś jak malowałam paznokcie często kupowałam lakiery po 2 czy 3 złote, wg mnie były całkiem trwałe, nie odpryskiwały mi, i nic złego mi się z paznokciami nie działo.
Miałam też cienie do powiek, również nic mi się nie działo po nich, a nawet jedna z koleżanek, która nie mogła malować oczu, gdyż ciągle dostawała uczulenia od kosmetyków ( mimo iż kupowała droższe i antyalergiczne ) odkryła, że po nich nie ma takich problemów (?)


Cytat:
Napisane przez Renatka_2108 Pokaż wiadomość
A co do majtek to tez niewiem co w tym zlego, kupilam raz ze 3 pary i wierzcie mi trzymia sie lepiej niz te drozsze... Nic im nie ma, chodze czesto , sa przewiewne, tyłek " nie poci sie" , i sa mega wygodne.. wiec w czym problem ? Zeby byla metka ? Nie wydaje mi się...
Dla niektórych ta metka itp. wiele znaczy
__________________
.

"Tych, co upadną, (...) inni rozrywają na strzępy" /V.Woolf/
--------------------------------------------------------------------------------------------------

„Ludzie mówią, że życie to jest to, ale ja wolę sobie poczytać” /M.T.C./
<3 LC

Edytowane przez puszka_pandory
Czas edycji: 2011-02-20 o 23:24
puszka_pandory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 23:25   #85
Enji
Wtajemniczenie
 
Avatar Enji
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lewobrzeże
Wiadomości: 2 661
Dot.: Sklepy typu 2.50zł, 2.99zł, 4.50zł

kupiłam wczoraj szminkę za 2zł - cudowny kolor

tylko, że już ją gdzieś zapodziałam
Enji jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 06:08   #86
Domcia2605
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 5 952
GG do Domcia2605
Dot.: Sklepy typu 2.50zł, 2.99zł, 4.50zł

Cytat:
Napisane przez Enji Pokaż wiadomość
kupiłam wczoraj szminkę za 2zł - cudowny kolor

tylko, że już ją gdzieś zapodziałam
Kosmetyków tak szczerze bym się bała kupować ;p Ale jakieś pierdółki, koszyczki, długopisy, świeczki czemu nie
Domcia2605 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 09:39   #87
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Sklepy typu 2.50zł, 2.99zł, 4.50zł

Cytat:
Napisane przez Domcia2605 Pokaż wiadomość
Kosmetyków tak szczerze bym się bała kupować ;p Ale jakieś pierdółki, koszyczki, długopisy, świeczki czemu nie
no właśnie...jeszcze lakier do paznokci to ok, ale jakieś kosmetyki, które nakładam na twarz to napewno nie nie odważyłabym się ale jak inni nie mają nic przeciwko tem tu jest dla mnie zrozumiałe, tylko, że ja nie lubię zbyt eksperymentować na swojej skórze, a podejrzewam, że byłnby to eksperyment stosując tego rodzaju kosmetyki...są one przecież takie tanie bo skład nie jest za specjalny-ale tak jak powiedziałam, jeśli tomuś to odpowiada, to czemu nie
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 14:13   #88
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Sklepy typu 2.50zł, 2.99zł, 4.50zł

Cytat:
Napisane przez Enji Pokaż wiadomość
Metka na majtkach?
Jeszcze nie próbowałam ale jak będę miała okazję to kupię
I po co to czepianie sie słówek ? Nie wiesz o co mi chodzi ? Inna osoba jakos umie zrozumieć to co napisałam..

Cytat:
Napisane przez puszka_pandory Pokaż wiadomość
Dawno nie byłam w takim sklepie. Orientujecie się może czy są tam jakieś pudełka kartonowe, ozdobne ?

A co do kosmetyków...kiedyś, kiedyś jak malowałam paznokcie często kupowałam lakiery po 2 czy 3 złote, wg mnie były całkiem trwałe, nie odpryskiwały mi, i nic złego mi się z paznokciami nie działo.
Miałam też cienie do powiek, również nic mi się nie działo po nich, a nawet jedna z koleżanek, która nie mogła malować oczu, gdyż ciągle dostawała uczulenia od kosmetyków ( mimo iż kupowała droższe i antyalergiczne ) odkryła, że po nich nie ma takich problemów (?)



Dla niektórych ta metka itp. wiele znaczy
Tak moze i znaczy. Dla MNIE nie znaczy nic. Można trafic dobre majtki za niewielką cene, a mozna trafić na dziadostwo "z metką". Chyba po to mam oczy zeby zobaczyć jaki materiał itd.
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 14:28   #89
Nelkaa
Zadomowienie
 
Avatar Nelkaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 199
Dot.: Sklepy typu 2.50zł, 2.99zł, 4.50zł

Jeśli chodzi o kosmetyki, to kiedyś w takim sklepie udało mi się kupić błyszczyk Eveline, często też jeżdżę do innego takiego sklepu, gdzie można kupić ten sam Biosilk do włosów co w Rossmannie i to za 4zł. Nie powiem, bo faktycznie niektóre rzeczy są tandetne, ale niektóre są całkiem fajne identyczne co w zwykłych sklepach tylko tańsze np. kiedyś kupiłam sobie dwa przeźroczyste kubki z taką jakby wyrzeźbioną różą za 2,50 ,a w sklepie Społemowskim identyczne widziałam po 5 zeta.
__________________
..połamane skrzydła, zgubiona aureola - taki ze mnie Anioł....



MOJE TWORY BIŻUTERYJNE
Nelkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 16:06   #90
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Sklepy typu 2.50zł, 2.99zł, 4.50zł

Takie szklanki z rzezbionymi różami ? Jesli dobrze mysle to ja te same mam i kupilam chyba po 1,5 ale w Auchan.
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:43.