Panny Młode Kielce - część 8 - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-06, 06:44   #4561
gosza_25
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 576
Dot.: Panny Młode Kielce - część 8

Cytat:
Napisane przez barwineczek Pokaż wiadomość
jesli ktos ma dwuczłonowe nazwisko to pisze sie dwuczłonowe
np. Katarzynę Kowalską- Potorską i Krzysztofa Potorskiego
acha Dzięki kochana

Edytowane przez gosza_25
Czas edycji: 2011-05-06 o 06:45
gosza_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 06:53   #4562
lena_mi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 187
Dot.: Panny Młode Kielce - część 8

Cytat:
Napisane przez gosza_25 Pokaż wiadomość
acha Dzięki kochana
ja w zaproszeniach pisałam pojedyncze nazwiska, na wizytówkach na stół będą podwójne
__________________
lena_mi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 06:59   #4563
doris888
Rozeznanie
 
Avatar doris888
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 909
Dot.: Panny Młode Kielce - część 8

ja też pisałam pojedyncze nazwiska... ale miałam tylko dwa takie przypadki -koleżanki albo kuzynka więc mam nadzieję że nawet jeśli to jest źle to się nie pogniewają
doris888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 07:00   #4564
gosza_25
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 576
Dot.: Panny Młode Kielce - część 8

Ja miałam właśnie dylemat czy pisać pojedyncze czy podwójne ale tak sobie pomyślałam że jakbym miała nazwisko dwuczłonowe to chciała bym żeby go nie pomijano... Zresztą lowczyni ma dwuczłonowe nazwisko więc może jak się pojawi to nam napisze jak ją zapraszają Ale będę wypisywała raczej podwójnie
gosza_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 07:13   #4565
chansons
Zadomowienie
 
Avatar chansons
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 320
Dot.: Panny Młode Kielce - część 8

Cytat:
Napisane przez doris888 Pokaż wiadomość
ehh te wątpliwości ja też je mam, szczególnie że ściągam Tż do Kielc,a wcale nie chciał dać si przekonać no i oboje będziemy rzuceni na głęboką wodę bo oboje zaczniemy nasze wspólne zycie od poszukiwania pracy w nowym miejscu bo ja tez mieszkam teraz w Łodzi...i obawiam się że to będzie bardzo stresujący okres w naszym życiu, bo o wspólne mieszkanie raczej się nie boję, już to przerabialiśmy więc powinno być ok...

Hehe, już Ci pisałam, grunt to dobre nastawienie Ja też ściągnęłam tż z łodzi do Kielc Praca już na niego czekała, świetnie sobie radzi i jest największym kibicem kieleckich drużyn

A jak tam poszukiwanie butów w Łodzi?
Ja moje już odebrałam i są śliczne, super dopasowane i nawet kolor się zgadza (a ciężko było mi znaleźć coś do śmietankowej sukni)
__________________
04.2007
08.2009
02.2010
06.2011
05.2014
chansons jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 07:23   #4566
barwineczek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 073
Dot.: Panny Młode Kielce - część 8

Cytat:
Napisane przez lena_mi Pokaż wiadomość
ja w zaproszeniach pisałam pojedyncze nazwiska, na wizytówkach na stół będą podwójne
jeśli ktoś ma dwa nazwiska to to jest jego pełna nazwa, jeśli jest anna nowak- kowalska, to nie istnieje anna kowalska, to nie ta osoba, bo jeśli tak to które pisać, kto jest bardziej uprzywilejowany?? rozumiem że młode osoby życzliwe nie beda mialy nic przeciwko temo, ale sa osoby ktore mogły by sie poczuć urażone
barwineczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 07:36   #4567
lena_mi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 187
Dot.: Panny Młode Kielce - część 8

Cytat:
Napisane przez barwineczek Pokaż wiadomość
jeśli ktoś ma dwa nazwiska to to jest jego pełna nazwa, jeśli jest anna nowak- kowalska, to nie istnieje anna kowalska, to nie ta osoba, bo jeśli tak to które pisać, kto jest bardziej uprzywilejowany?? rozumiem że młode osoby życzliwe nie beda mialy nic przeciwko temo, ale sa osoby ktore mogły by sie poczuć urażone
u nas tak chciały, poza tym na zaproszeniu ciężko by było zmieścić pełne imiona i nazwiska.
a my mieliśmy śmieszną sytuację - dostalismy zaproszenie na wesele w którym potraktowali nas już jako małżeństwo i wpisali nazwisko TŻ jako wspólne i się nie gniewałam
dziwi mnie jak ktoś obraża się za takie rzeczy.
__________________
lena_mi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-06, 07:43   #4568
doris888
Rozeznanie
 
Avatar doris888
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 909
Dot.: Panny Młode Kielce - część 8

Cytat:
Napisane przez chansons Pokaż wiadomość
Hehe, już Ci pisałam, grunt to dobre nastawienie Ja też ściągnęłam tż z łodzi do Kielc Praca już na niego czekała, świetnie sobie radzi i jest największym kibicem kieleckich drużyn

A jak tam poszukiwanie butów w Łodzi?
Ja moje już odebrałam i są śliczne, super dopasowane i nawet kolor się zgadza (a ciężko było mi znaleźć coś do śmietankowej sukni)
no nastawieni jesteśmy pozytywnie ale i tak pewnie będzie troszkę nerwowo he he
a co do butów to jeszcze nie byłam ale niedługo pewnie się przejdę super że jesteś zadowolona ostatnio jestem rozerwana pomiędzy Łodzią i Kielcami, powinnam dostać jakieś zniżki na pks w przyszłym tyg też pracuję na targach w Ck, ale jak wrócę do Łodzi to na bank nawiedzę ten sklep i dam znać jak poszło
a mogę zapytać jakie ceny?
doris888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 07:46   #4569
izasalamon
Wtajemniczenie
 
Avatar izasalamon
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 822
Dot.: Panny Młode Kielce - część 8

A my jak dawaliśmy zaproszenie dla kuzynki TŻ-a popełniliśmy kilka błędów. Po pierwsze nastąpiła pomyłka w imieniu. Na dziewczynę mówią Ola, to ja niewiele myśląc napisałam, Aleksandra. Okazało się, że to Olga. Potem okazało się, że nieprawidłowo wpisaliśmy imię jednego dziecka. Na zaproszeniu napisaliśmy Michał, a dziecko to Ania Zaproszenie oczywiście wydrukowaliśmy nowe, ale i tak historia została opowiedziana kuzynce. I na szczęście się nie obraziła Powiedziała, że przyjdą
izasalamon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 07:47   #4570
barwineczek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 073
Dot.: Panny Młode Kielce - część 8

Cytat:
Napisane przez lena_mi Pokaż wiadomość
u nas tak chciały, poza tym na zaproszeniu ciężko by było zmieścić pełne imiona i nazwiska.
a my mieliśmy śmieszną sytuację - dostalismy zaproszenie na wesele w którym potraktowali nas już jako małżeństwo i wpisali nazwisko TŻ jako wspólne i się nie gniewałam
dziwi mnie jak ktoś obraża się za takie rzeczy.
myśle, że obrazić nikt sie raczej nie obraża, raczej moze sie poczuć urażony. Tylko które nazwisko jest ważniejsze żeby umieścić na zaproszeniu?? to troche tak jakby ktoś miał na imię Magda a wpisane było Magdalena (podobno dwa różne imiona).
Mnie wogóle śmieszy, że kobiety mają dwa nazwiska, za wyjątkiem tego gdy są znane ze swojego nazwiska w branży. Nikomu nieznane osoby zostawiają nazwisko rodzinne bo są do niego przyzwyczajone... jak kto woli, ale dla mnie to śmieszne.
barwineczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 07:48   #4571
_agata
Zakorzenienie
 
Avatar _agata
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Civitas Kielcensis
Wiadomości: 4 039
Dot.: Panny Młode Kielce - część 8

Cytat:
Napisane przez barwineczek Pokaż wiadomość
jesli ktos ma dwuczłonowe nazwisko to pisze sie dwuczłonowe
np. Katarzynę Kowalską- Potorską i Krzysztofa Potorskiego
My mamy znajomych, którzy życzą sobie pisania tylko jego nazwiska jak zaprasza się ich razem, czy Katarzynę i Krzysztofa Potorskich.
Ale to tylko ich życzenie.


Cytat:
Napisane przez chansons Pokaż wiadomość
Hehe, już Ci pisałam, grunt to dobre nastawienie Ja też ściągnęłam tż z łodzi do Kielc Praca już na niego czekała, świetnie sobie radzi i jest największym kibicem kieleckich drużyn

A jak tam poszukiwanie butów w Łodzi?
Ja moje już odebrałam i są śliczne, super dopasowane i nawet kolor się zgadza (a ciężko było mi znaleźć coś do śmietankowej sukni)
Mnie chłop ściągnął do Kielc z Warszawy.
__________________
Deklinacja
  • celownik (komu? czemu?) -> kobietOM i mężczyznOM
  • narzędnik ((z) kim? (z) czym?) -> (z) kobietĄ i (z) mężczyznĄ

o
_agata jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-06, 07:50   #4572
barwineczek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 073
Dot.: Panny Młode Kielce - część 8

Cytat:
Napisane przez izasalamon Pokaż wiadomość
A my jak dawaliśmy zaproszenie dla kuzynki TŻ-a popełniliśmy kilka błędów. Po pierwsze nastąpiła pomyłka w imieniu. Na dziewczynę mówią Ola, to ja niewiele myśląc napisałam, Aleksandra. Okazało się, że to Olga. Potem okazało się, że nieprawidłowo wpisaliśmy imię jednego dziecka. Na zaproszeniu napisaliśmy Michał, a dziecko to Ania Zaproszenie oczywiście wydrukowaliśmy nowe, ale i tak historia została opowiedziana kuzynce. I na szczęście się nie obraziła Powiedziała, że przyjdą
mnie TŻ powiedzial, że są ludzie którzy będą tylko patrzyli na nasze podknięcia...

A jeśli chodzi o gafy to ja wczoraj wysłałam tekst zaproszeń do druku, i zapomniałam dodać godzinę ślubu
barwineczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 07:52   #4573
chansons
Zadomowienie
 
Avatar chansons
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 320
Dot.: Panny Młode Kielce - część 8

Cytat:
Napisane przez doris888 Pokaż wiadomość
no nastawieni jesteśmy pozytywnie ale i tak pewnie będzie troszkę nerwowo he he
a co do butów to jeszcze nie byłam ale niedługo pewnie się przejdę super że jesteś zadowolona ostatnio jestem rozerwana pomiędzy Łodzią i Kielcami, powinnam dostać jakieś zniżki na pks w przyszłym tyg też pracuję na targach w Ck, ale jak wrócę do Łodzi to na bank nawiedzę ten sklep i dam znać jak poszło
a mogę zapytać jakie ceny?
Nawet mi nie mów, wczoraj spędziłam 7 godzin w podróży, bo rano na zajęcia a po zajęciach z powrotem do Kielc..Znam już wszystkie autobusy, z daleka je rozpoznaję ogólnie na dłużej zostanę w łdz na juwenalia, bo to już ostanie (6) tam..

Co do cen - ja zapłaciłam 160 zł, za przeróbki nic się nie dopłaca. Mam nadzieję, że uda Ci się coś tam znaleźć

Dziewczyny, kiedy powinna być pierwsza przymiarka sukni?? Zamawiam z salonu i chyba dziś tam się przejdę, bo czas ucieka a oni coś nie dzwonią..
__________________
04.2007
08.2009
02.2010
06.2011
05.2014
chansons jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 07:54   #4574
barwineczek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 073
Dot.: Panny Młode Kielce - część 8

Cytat:
Napisane przez _agata Pokaż wiadomość
My mamy znajomych, którzy życzą sobie pisania tylko jego nazwiska jak zaprasza się ich razem, czy Katarzynę i Krzysztofa Potorskich.
Ale to tylko ich życzenie.
Mnie chłop ściągnął do Kielc z Warszawy.
można i tak, ale pisząc dwa zawsze będzie ok, a jedno nie zawsze, więc jak ktoś ma wątpliwości to po co sie narażać. Ja mam kolegę, który walczył z żoną żeby przyjeła jego nazwisko, bo bojach łaskawie zgodziła się na dwa... znam ta historie od TŻ- ta, nigdy nie wiemy jak jest naprawde więc lepiej nie ryzykować

ja uciekam do Płocka
barwineczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 08:01   #4575
moniiikaaa89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 621
Dot.: Panny Młode Kielce - część 8

Cytat:
Napisane przez dzikasliwka Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś z Was czesała się u pani Kamili w Awangardzie? Poszukuje opinii bo dostałam pare dni temu telefon, że pani Sylwii jednak nie będzie i nie wiem co robić... Do pani Sylwii to moglabym nawet bez próbnej iść bo mam już ją sprawdzoną a tak w ciemno to trochę się boję...
Mam to samo, umówiłam się na ślubą do Marioli a mam Kamile i tez poszukiwałam opinii, ale nie ma nigdzie, bo ona jest nowa.

Madziuniusia - dobry pomysł
moniiikaaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 08:01   #4576
barwineczek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 073
Dot.: Panny Młode Kielce - część 8

cyły czas mnie intryguje co zrobić z ludzmi którzy już kupe lat nie są ze sobą, ale nie mają rozwodu... mieszkają oddzielnie, nie wiem czy sie kontaktują ze sobą.
Siostra TŻ-ta dawła im wspólne zaproszenie- kobiecie, a ja bym dała mężczyźnie bo to on jest z rodziny, ale już sama nie wiem...
barwineczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 08:04   #4577
doris888
Rozeznanie
 
Avatar doris888
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 909
Dot.: Panny Młode Kielce - część 8

Cytat:
Napisane przez chansons Pokaż wiadomość
Nawet mi nie mów, wczoraj spędziłam 7 godzin w podróży, bo rano na zajęcia a po zajęciach z powrotem do Kielc..Znam już wszystkie autobusy, z daleka je rozpoznaję ogólnie na dłużej zostanę w łdz na juwenalia, bo to już ostanie (6) tam..

Co do cen - ja zapłaciłam 160 zł, za przeróbki nic się nie dopłaca. Mam nadzieję, że uda Ci się coś tam znaleźć

Dziewczyny, kiedy powinna być pierwsza przymiarka sukni?? Zamawiam z salonu i chyba dziś tam się przejdę, bo czas ucieka a oni coś nie dzwonią..
ja zamawiałam suknię w Emmi Mariage i dopiero 4 lipca mam pobranie miary, ale mnie to akurat odpowiada bo moja waga zmienną jest oczywiście teraz walczę żeby szła w dół ale coś ciężko
właśnie spojrzałam na datę Twojego ślubu he he no faktycznie został Ci prawie miesiąc więc powinni chociaż dać znać

Edytowane przez doris888
Czas edycji: 2011-05-06 o 08:07
doris888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 08:10   #4578
barwineczek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 073
Dot.: Panny Młode Kielce - część 8

Dziewczynki jutro kolejne idą do odstrzłu
Wszystkiego dobrego, moje drogie, słońca na niebie, uśmiechu cały dzień, wspaniałej zabawy. Żeby wszystko było tak jak sobie zaplanowałyście...
nie będzie mnie później, czekamy na relacje i uwagi
barwineczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 08:18   #4579
chansons
Zadomowienie
 
Avatar chansons
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 320
Dot.: Panny Młode Kielce - część 8

Cytat:
Napisane przez doris888 Pokaż wiadomość
ja zamawiałam suknię w Emmi Mariage i dopiero 4 lipca mam pobranie miary, ale mnie to akurat odpowiada bo moja waga zmienną jest oczywiście teraz walczę żeby szła w dół ale coś ciężko
właśnie spojrzałam na datę Twojego ślubu he he no faktycznie został Ci prawie miesiąc więc powinni chociaż dać znać
No właśnie! Idę tam dziś, możliwe, że z awanturą
__________________
04.2007
08.2009
02.2010
06.2011
05.2014
chansons jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-06, 08:20   #4580
olanaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 85
Dot.: Panny Młode Kielce - część 8

Cytat:
Napisane przez chansons Pokaż wiadomość
Nawet mi nie mów, wczoraj spędziłam 7 godzin w podróży, bo rano na zajęcia a po zajęciach z powrotem do Kielc..Znam już wszystkie autobusy, z daleka je rozpoznaję ogólnie na dłużej zostanę w łdz na juwenalia, bo to już ostanie (6) tam..

Co do cen - ja zapłaciłam 160 zł, za przeróbki nic się nie dopłaca. Mam nadzieję, że uda Ci się coś tam znaleźć

Dziewczyny, kiedy powinna być pierwsza przymiarka sukni?? Zamawiam z salonu i chyba dziś tam się przejdę, bo czas ucieka a oni coś nie dzwonią..
ja jak zamawiałam suknie to od razu sie umawiałam na przymiarkę no i slub 18.06 a miara 13.05 także w Twoim przypadku to tez juz chyba niedługo. Przedzwoń i się dowiedz

ostatni miesiąc mi został, żeby zrzucic troszke kg...
barwineczku jakbyś mogła przślij mi na priva jakies dietetyczne przepisiki, bo coś mi się kojarzy, że coś o tym wspominałaś
olanaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 08:30   #4581
barwineczek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 073
Dot.: Panny Młode Kielce - część 8

Cytat:
Napisane przez olanaaa Pokaż wiadomość
ja jak zamawiałam suknie to od razu sie umawiałam na przymiarkę no i slub 18.06 a miara 13.05 także w Twoim przypadku to tez juz chyba niedługo. Przedzwoń i się dowiedz

ostatni miesiąc mi został, żeby zrzucic troszke kg...
barwineczku jakbyś mogła przślij mi na priva jakies dietetyczne przepisiki, bo coś mi się kojarzy, że coś o tym wspominałaś
nie ma problemu, tylko dopiero w poniedziałek po południu, bo bedę musiała przysiąść do tego, a mam egzamin duży w pniedziałek, daj tylko znać czy chcesz całodniowe menu, czy tylko przykłądowe obiady, a może wyliczanke co na jaki posiłek i czego nie lubisz
barwineczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 08:49   #4582
MGi
Raczkowanie
 
Avatar MGi
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 231
GG do MGi
Dot.: Panny Młode Kielce - część 8

Cytat:
Napisane przez izasalamon Pokaż wiadomość
A my załatwiliśmy dziś USC Nazwisko TŻ-a mam zaklepane
A no i jeszcze jestem zadrutowana na górnych zębach -na ślub będę miała metalowy uśmiech, ale zastrzegłam sobie fioletowe gumki, co by pod kolor butów były
Tez ide z aparatem do ślubu i starsza też bedzie zadrutowana dobrze, ze siostrze zdejmą bo była by metalowa trójcai tez mysle o kolorowych gumkach żeby dopełniały się kolorystycznie z sala
A możesz mi powiedziec do której jest czynny urząd??i czy trzeba sie umawiac jakoś specjalnie czy po prostu przyjsc i czekac w kolejce??
__________________
6 sierpnia 2011 g.17 nasz ślub


goska2279@wp.pl


http://przygodyzwloczkami.blogspot.com/

Edytowane przez MGi
Czas edycji: 2011-05-06 o 08:55
MGi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 09:15   #4583
izasalamon
Wtajemniczenie
 
Avatar izasalamon
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 822
Dot.: Panny Młode Kielce - część 8

Cytat:
Napisane przez MGi Pokaż wiadomość
Tez ide z aparatem do ślubu i starsza też bedzie zadrutowana dobrze, ze siostrze zdejmą bo była by metalowa trójcai tez mysle o kolorowych gumkach żeby dopełniały się kolorystycznie z sala
A możesz mi powiedziec do której jest czynny urząd??i czy trzeba sie umawiac jakoś specjalnie czy po prostu przyjsc i czekac w kolejce??
Zaświadczenia do ślubu wydawane są do 16:30. Nie trzeba się umawiać. Jak my byliśmy, to kolejki nie było.
izasalamon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 09:51   #4584
lena_mi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 187
Dot.: Panny Młode Kielce - część 8

Cytat:
Napisane przez barwineczek Pokaż wiadomość
mnie TŻ powiedzial, że są ludzie którzy będą tylko patrzyli na nasze podknięcia...

A jeśli chodzi o gafy to ja wczoraj wysłałam tekst zaproszeń do druku, i zapomniałam dodać godzinę ślubu
niech TŻ wyluzuje w sumie pewnie zawsze się znajdzie ktoś komu coś nie pasuje, ale jakbyśmy się wszystkimi przejmowały to zwiariowałybyśmy.. Piszę to ja - osoba która zazwyczaj baaardzo się przejmuje, ale teraz staram się tłumaczyć sobie jak mogę!
__________________
lena_mi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 10:22   #4585
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Panny Młode Kielce - część 8

Cytat:
Napisane przez alamig Pokaż wiadomość
Spróbować zawsze można

A tak na marginesie, to natknęłam się właśnie na fajną stronkę z promocjami w Kielcach http://www.darmocha24.pl/wszystkie/kielce/
alaming sorki że się powtórze ale napisze dziewczyną to samo co na wątku Po. A więc a propo super ofert zabiegów kosmetycznych.
Dziewczyny jak będziecie korzystać z jakiś bonusów a propo zabiegów kosmetycznych, to możecie mi się zawsze zapytać czy warto. Bo z promocjami rożnie bywa a diabeł tkwi w szczegółach. Jeden taki przykład opisywałam na forum w sprawie bardzo taniego zabiegu mezoterapii bezigłowej. Czasem cena nie zawsze idzie z jakością zabiegów, kosmetyczki rezygnują np z jakiegoś etapu zabiegu, lub czegoś tam nie dają a co powinno być. Także zwróćcie uwagę na to. Ja zawsze mogę napisać dokładnie z czego dany zabieg powinien się składać.

Cytat:
Napisane przez gosza_25 Pokaż wiadomość
Ja miałam właśnie dylemat czy pisać pojedyncze czy podwójne ale tak sobie pomyślałam że jakbym miała nazwisko dwuczłonowe to chciała bym żeby go nie pomijano... Zresztą lowczyni ma dwuczłonowe nazwisko więc może jak się pojawi to nam napisze jak ją zapraszają Ale będę wypisywała raczej podwójnie
Jak dostaje zaproszenie to na początku jest moje imię i nazwisko dwuczłonowe a potem imię męża i jego nazwisko Najlepsze będą jaja jak kiedyś ktoś za parę lat wpadnie na pomysł zaprosić nas na swój ślub z dzieckiem które będzie chciał wymienić z imienia i nazwiska. Bo nasze dziecko będzie również miało podwójne nazwisko (moje i męża). Uważam że dziecko to istota stworzona przez dwie osoby, więc powinno mieć dwa nazwiska, tyle w tym temacie. A każda z nas niech sobie decyduje sama za siebie. Zresztą nie zapominajmy że w tradycji żydowskiej np to matka jest ważniejsza, nie ojciec. Ojcem może być każdy facet (nie koniecznie mąż), a matką zawsze jest znana

Cytat:
Napisane przez barwineczek Pokaż wiadomość
cyły czas mnie intryguje co zrobić z ludzmi którzy już kupe lat nie są ze sobą, ale nie mają rozwodu... mieszkają oddzielnie, nie wiem czy sie kontaktują ze sobą.
Siostra TŻ-ta dawła im wspólne zaproszenie- kobiecie, a ja bym dała mężczyźnie bo to on jest z rodziny, ale już sama nie wiem...
Ja w takiej sytuacji zapraszałam tylko osobę z którą utrzymujemy kontakt i pisałam że proszona jest z osobą towarzyszącą. A jakbym miała zaprosić obydwie, to dwa oddzielne zaproszenia i każdy z osobą towarzyszącą.
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 10:25   #4586
doris888
Rozeznanie
 
Avatar doris888
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 909
Dot.: Panny Młode Kielce - część 8

Cytat:
Napisane przez barwineczek Pokaż wiadomość
mnie TŻ powiedzial, że są ludzie którzy będą tylko patrzyli na nasze podknięcia...

A jeśli chodzi o gafy to ja wczoraj wysłałam tekst zaproszeń do druku, i zapomniałam dodać godzinę ślubu
u mnie w rodzinie od razu było marudzenie , ciotka marudziła że 13 będzie pechowy, druga ciotka że sala za daleko, ktoś tam że ślub za wcześnie i jak on się na tą godzinę wyszykuje i jeszcze dojedzie do Kielc... gdybyśmy wszyscy chcieli brać pod uwagę widzi mi się wszystkich gości to bysmy w życiu za mąż nie wyszły a to ma być NASZ najwspanialszy dzień...
reszta niech sobie wybiera jak im pasuje na ich własne śluby bo nigdy się wszystkim nie dogodzi...

a jeżeli chodzi o potknięcia to kurde jesteśmy tylko ludźmi i fakt, fajnie by było nie pomylić się składając przysięgę w kościele i żeby całe wesele było idealne ale przecież i tak żadna mała wpadka czy przeszkoda nie umniejszy naszego szczęscia w tym dniu i tego się trzymajmy a cała reszta niech ocenia własne śluby i wesela
doris888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 11:19   #4587
kinia8906
Raczkowanie
 
Avatar kinia8906
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: woj. świętokrzyskie
Wiadomości: 206
Dot.: Panny Młode Kielce - część 8

Ja mam takie ważne pytanko.Ile wczesniej powinno sie zaklepac termin i godzine w kościele?
__________________
Ceń się wysoko,a uwierzy,że jesteś jego wygraną na loterii

22.09.2012r. - nasz wielki dzień
http://www.suwaczek.pl/cache/4c5a0d8ede.png
kinia8906 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 11:29   #4588
alamig
Zakorzenienie
 
Avatar alamig
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 430
Dot.: Panny Młode Kielce - część 8

Cytat:
Napisane przez Lowczyni Pokaż wiadomość
alaming sorki że się powtórze ale napisze dziewczyną to samo co na wątku Po. A więc a propo super ofert zabiegów kosmetycznych.
Dziewczyny jak będziecie korzystać z jakiś bonusów a propo zabiegów kosmetycznych, to możecie mi się zawsze zapytać czy warto. Bo z promocjami rożnie bywa a diabeł tkwi w szczegółach. Jeden taki przykład opisywałam na forum w sprawie bardzo taniego zabiegu mezoterapii bezigłowej. Czasem cena nie zawsze idzie z jakością zabiegów, kosmetyczki rezygnują np z jakiegoś etapu zabiegu, lub czegoś tam nie dają a co powinno być. Także zwróćcie uwagę na to. Ja zawsze mogę napisać dokładnie z czego dany zabieg powinien się składać.
Bardzo dobrze, że piszesz Ja już kilka razy korzystałam z takich ofert na Groupon-ie i zawsze byłam zadowolona, ale dziś na wątku o krakowskich fitnessach dziewczyna napisała, że kupiła kupon na siłownię i okazało się że to totalna masakra. Mało, że w rzeczywistości wygląda zupełnie inaczej (jakaś piwnica ze starym sprzętem), to jeszcze osoby z bonami są traktowane gorzej. Dlatego faktycznie trzeba uważać i dokładnie się dowiedzieć czy ta okazja jest faktycznie okazją, czy to tylko zwykłe naciąganie
Ja korzystałam już między innymi z zakupu biletów do teatru, posiłków w restauracji, a nawet z piaskowania zębów. We wszystkich przypadkach było jak najbardziej uczciwie
__________________
alamig jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 11:51   #4589
frogutka
Zadomowienie
 
Avatar frogutka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 209
Dot.: Panny Młode Kielce - część 8

Cytat:
Napisane przez doris888 Pokaż wiadomość
gdybyśmy wszyscy chcieli brać pod uwagę widzi mi się wszystkich gości to bysmy w życiu za mąż nie wyszły a to ma być NASZ najwspanialszy dzień...
reszta niech sobie wybiera jak im pasuje na ich własne śluby bo nigdy się wszystkim nie dogodzi...

a jeżeli chodzi o potknięcia to kurde jesteśmy tylko ludźmi i fakt, fajnie by było nie pomylić się składając przysięgę w kościele i żeby całe wesele było idealne ale przecież i tak żadna mała wpadka czy przeszkoda nie umniejszy naszego szczęscia w tym dniu i tego się trzymajmy a cała reszta niech ocenia własne śluby i wesela
bardzo trafnie podsumowane podpisuje się pod tym ręcami i nogami

Cytat:
Napisane przez kinia8906 Pokaż wiadomość
Ja mam takie ważne pytanko.Ile wczesniej powinno sie zaklepac termin i godzine w kościele?
my zamawialiśmy ponad rok wcześniej na ślub w lipcu, zależy kiedy są nowe księgi w kościele, ale 10-12mc wcześniej mozna iść

Cytat:
Napisane przez barwineczek Pokaż wiadomość
cyły czas mnie intryguje co zrobić z ludzmi którzy już kupe lat nie są ze sobą, ale nie mają rozwodu... mieszkają oddzielnie, nie wiem czy sie kontaktują ze sobą.
Siostra TŻ-ta dawła im wspólne zaproszenie- kobiecie, a ja bym dała mężczyźnie bo to on jest z rodziny, ale już sama nie wiem...
ja bym dała 2 osobne zaproszenia jesli z obiema osobami masz kontakt i na obecności obu Ci zależy, oczywiście z Os. Tow.

Cytat:
Napisane przez lena_mi Pokaż wiadomość
ja w zaproszeniach pisałam pojedyncze nazwiska, na wizytówkach na stół będą podwójne
hmm...kurcze a ja jakoś nie pomyślałam i też pisałam pojedyncze ale się nie gniewały-siostry TŻ może faktycznie na winietkach dać podwójne, żeby było tak poprawnie

Cytat:
Napisane przez gosza_25 Pokaż wiadomość

I rezerwujecie sobie już jakieś poślubne podróże?
my mamy zarezerwowaną Chorwacje już nie mogę się doczekać

Cytat:
Napisane przez dzikasliwka Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś z Was czesała się u pani Kamili w Awangardzie? Poszukuje opinii bo dostałam pare dni temu telefon, że pani Sylwii jednak nie będzie i nie wiem co robić... Do pani Sylwii to moglabym nawet bez próbnej iść bo mam już ją sprawdzoną a tak w ciemno to trochę się boję...
no to cieszę się, że ostatecznie zmieniłam fryzjerkę takie miałam w zeszłym tygodniu przeczucie, tknęło mnie, że pani Sylwia nie wróci i proszę! A do mnie nawet nikt nie zadzwonił Mimo, że jeszcze nie usunęłam rezerwacji i mają się tam też czesać moja mama i świadkowa.
frogutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 13:12   #4590
monia_ch
Raczkowanie
 
Avatar monia_ch
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 420
Dot.: Panny Młode Kielce - część 8

Cytat:
Napisane przez frogutka Pokaż wiadomość
my mamy zarezerwowaną Chorwacje już nie mogę się doczekać
jeśli możesz napisać, w którą cześć Chorwacji jedziecie. I czy z jakiegoś biuro, jak to załatwialiście. Bo my się ciągle zastanawiamy gdzie pojechać i jak się w ogóle do tego zabrać.
Zastanawiamy się nad Grecją, Chorwacją, Włochami i ...Polską
__________________
20 sierpień 2011

W chwili, gdy poczujesz w sercu miłość i doświadczysz jej głębi, odkryjesz, że dla Ciebie świat nie jest już taki sam, jaki był do tej pory, jest o niebo piękniejszy.

My
monia_ch jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:52.