Już 9 wątek zaczynamy - ważnych spraw moc omawiamy - Panny Młode Kielce - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-21, 18:31   #391
kasia0789
Raczkowanie
 
Avatar kasia0789
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 97
Dot.: Już 9 wątek zaczynamy - ważnych spraw moc omawiamy - Panny Młode Kielce

Ale cisza dzisiaj aż dziwnie
kasia0789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-21, 23:36   #392
elunka88
Zakorzenienie
 
Avatar elunka88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 13 212
GG do elunka88
Dot.: Już 9 wątek zaczynamy - ważnych spraw moc omawiamy - Panny Młode Kielce

Cytat:
Napisane przez zmienniczka Pokaż wiadomość
dziewczyny...wazne!!! i pilne!!!

czy ktoras z was sie orientuje czy gdzies w kielcach jest dobry i nie drogi zlotnik ktory posiada diamenciarke? mam zloto do przetopienia i nie wszedzie robia taki wzor jak ponizej a bardzo nam zalezy..bylam na silnicznej ale niestety tam nam nie zrobia a na sandomierskiej obok szpitala chce facet 600 zl.. biorac pod uwage ze w aparcie z ich materialem kosztuja 800 zl to lekka przesada...
http://sklep.wik.biz.pl/sklep/conditions.php polecam
__________________
Mikołajek
26.02.2014



Obudził mnie trzepot skrzydeł
Wyjrzałam przez okno
Na parapecie zostało
Białe piórko -
Pamiątka po Tobie
Mój Aniołku

01.12.2012 [*]
elunka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 16:05   #393
_agata
Zakorzenienie
 
Avatar _agata
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Civitas Kielcensis
Wiadomości: 4 039
Dot.: Już 9 wątek zaczynamy - ważnych spraw moc omawiamy - Panny Młode Kielce

Cytat:
Napisane przez doris888 Pokaż wiadomość
kurcze, jesteś pewna że u złotnika można zmniejszyć lub poszerzyć taką obrączkę z oczkiem? byłoby super, bo były by klasyczne obrączki w sam raz pod gust TŻ a i też pod mój bo chciałam żeby był jakiś dodatkowy akcent na mojej obrączce...
kurcze wcześniej by mi do głowy nie przyszło że to matowe złoto może się zetrzeć ... a w zasadzie to tak od niechcenia zapytałam kolesia w Aparcie czy to matowe złoto sie nie niszczy... a On bez zastanowienia ze : na pewno się zetrze i będzie błyszczące... a mnie wmurowało TŻ zresztą też ...
Można, można. Mój pierścionek zaręczynowy z 10 brylantami chcieliśmy zmniejszać u złotnika, ale okazało się, że w Aparcie nam wymienią na rozmiar mniejszy, bo to było kilka dni po zakupie i był zupełnie nowiutki (nie nosiłam go bo bałam się, że zgubię).


Cytat:
Napisane przez zmienniczka Pokaż wiadomość
dziewczyny...wazne!!! i pilne!!!

czy ktoras z was sie orientuje czy gdzies w kielcach jest dobry i nie drogi zlotnik ktory posiada diamenciarke? mam zloto do przetopienia i nie wszedzie robia taki wzor jak ponizej a bardzo nam zalezy..bylam na silnicznej ale niestety tam nam nie zrobia a na sandomierskiej obok szpitala chce facet 600 zl.. biorac pod uwage ze w aparcie z ich materialem kosztuja 800 zl to lekka przesada...
Jest jeszcze złotnik na Św.Leonarda, po prawej stronie idąc od rynku. Zapytaj też tam. I na Wiśniowej jest.
__________________
Deklinacja
  • celownik (komu? czemu?) -> kobietOM i mężczyznOM
  • narzędnik ((z) kim? (z) czym?) -> (z) kobietĄ i (z) mężczyznĄ

o
_agata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 16:09   #394
barwineczek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 073
Dot.: Już 9 wątek zaczynamy - ważnych spraw moc omawiamy - Panny Młode Kielce

Cytat:
Napisane przez _agata Pokaż wiadomość
Można, można. Mój pierścionek zaręczynowy z 10 brylantami chcieliśmy zmniejszać u złotnika, ale okazało się, że w Aparcie nam wymienią na rozmiar mniejszy, bo to było kilka dni po zakupie i był zupełnie nowiutki (nie nosiłam go bo bałam się, że zgubię).
.
ja też zmniejszałam tylko u zwykłego złotnika, w kruku powiedzieli ze mam czekać 3 tygodnie, a ja chciałam już bez problemu mi zmniejszył złotnik tylko ze względu na brylant wziął więcej niż przy innym kamieniu (mam klasyczny pierścionek- jeden duży brylant)
barwineczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 18:00   #395
Mega1979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 226
Dot.: Już 9 wątek zaczynamy - ważnych spraw moc omawiamy - PM Kielce

Cytat:
Napisane przez wiolaraczka Pokaż wiadomość
Witam w nowym wątku
Dziewczynki jako że w tym roku mam 3 wesela to pomyślałam sobie żeby już wypróbować przy tej okazji umiejętności co niektórych fryzjerów Tylko nie mam pojęcia jak ma podejść do tego tematu: czy mówić im ze robię "próby"przed własnym ślubem czy się nie przyznawać?
Druga sprawa to to,że kompletnie nie wiem od kogo zacząć
Wypisałam sobie nazwy najczęściej polecanych tu salonów, który najlepiej wypróbować Waszym zdaniem?
  • Awangarda ul. Sienkiewicza 16 tel: 41/344 67 46 P. Sylwi
  • AWANGARDA na Wesołej (to są dwie??)
  • Ania Świeboda
  • Marcin Kwieciński "Fabryka Stylu
  • Ewelina z Infiniti
  • „Matrix“ Pani Agnieszka na Jagiellońskiej
  • „exclusive“ na Bodzentynskiej
  • „Hair Design” Adrian ul.Kozia
  • Ania Tusień
  • Ewa z salonu Vita Beauty na jagielońskiej
  • P.Anetka Wasińska
  • Coco- pani Anita
  • Magda w salonie Ewan na Wesołej
  • pan Przemek z Ambrie
Hej ja idę do Pana Pawła Oszywy ze Strefyy Piękna, widziałam jak układa włosy i mnie się bardzo podobało. Nie mam specjalnie kiedy (zbyt często nie bywam w Kielcach, a jeżeli jestem to w weekend) i nie robię próbnej fryzury. Rozmawiałam z nim o tym i sam zasugerował jedynie konsultację przed ślubem.

---------- Dopisano o 17:49 ---------- Poprzedni post napisano o 17:46 ----------

Cytat:
Napisane przez barwineczek Pokaż wiadomość
ja też zmniejszałam tylko u zwykłego złotnika, w kruku powiedzieli ze mam czekać 3 tygodnie, a ja chciałam już bez problemu mi zmniejszył złotnik tylko ze względu na brylant wziął więcej niż przy innym kamieniu (mam klasyczny pierścionek- jeden duży brylant)
Ja też sprawdzałam zmniejszanie pierścionków i faktycznie większość firmowych salonów ma z tym problem. U złotnika można zwiększyć lub zmnieszyć pierścionek lub obrączkę zwłąszcza jeżeli jest jeden kamień. Z dużą ilością może być problem ponieważ boją się, że się obluzują.

---------- Dopisano o 17:52 ---------- Poprzedni post napisano o 17:49 ----------

Cytat:
Napisane przez kass3 Pokaż wiadomość
Dziewczyny - pomóżcie..
Czy skróciłybyście tę sukienkę? jest to moja sukienka na poprawiny. "Pochwalę" się Wam również moimi butami ślubnymi. Kosztowały aż 30 zł nie są to buty moich marzeń, ale nie chciałam kupować drogich, białych butów gdyż wiem, że i tak nie będę w nich później chodzić..
Śliczne butki!!!!!!!!!!! Ja też mam z odkrytymi palcami. No i doskonała cena.

---------- Dopisano o 17:57 ---------- Poprzedni post napisano o 17:52 ----------

Cytat:
Napisane przez abeille87 Pokaż wiadomość
Szału nie ma ale zawsze to cos
abeille87 ślicznie wyglądałaś, wszystkiego najlepszego!!!

Piękny bukiet, śliczny bukiet, wspaniale dobrany do biżuterii. Bardzo ciekawe rozwiąznie.




---------- Dopisano o 18:23 ---------- Poprzedni post napisano o 17:57 ----------

Cytat:
Napisane przez barwineczek Pokaż wiadomość
wreszcie doszliśmy do kompromisu tekstu zaproszeń; teraz tylko strachy czy zdążą mi zrobić do 3 czerwaca
im dalej w las tum więcej drzew, co chwilę ktoś mnie pyta jak przygotowania i zapewnia, że ja mamy salę muzykę i suknie to już wszystko jest a tak naprawde najwięcej czasu schodzi z jakimiś duperelami, zaproszenia mnóstwo czasu mi zabrały
To niesamowite, co Ty piszesz o tych kłopotach z zaproszeniami.
Ja swoje zrobiłam swoje jeszcze w styczniu. Od tego momentu regulanie dodrukowywuję.
Żadnych problemów, odbieramy zaproszenia jak bywamy w Kielcach, dziś Pan do nas zadzwonił np. czy ma na nas czekać jeżeli przyjechaliśmy, bo chce pojechać za miasto.
Czasem po tym jak piszecie to wydaje mi się, że niektórym kompletnie nie zależy na swoich klientach.

---------- Dopisano o 19:00 ---------- Poprzedni post napisano o 18:23 ----------

Cytat:
Napisane przez luki9485 Pokaż wiadomość
Witam drogie forumowiczki
Chciałbym zwrócić się z ogromną prośbą do dobrych duszyczek, żeby podesłały mi kilka sprawdzonych namiarów wraz cenami, w Kielcach nie mieszkam na stałe więc ciężko mi biegać po mieście/znajomych i szukać, dlatego bardzo chętnie skorzystam z wiedzy/doświadczenia osób zainteresowanych w temacie.

Oczywiście próbowałem opcji "przeszukaj ten wątek" do wszystkich części ale informacje są mocno porozrzucane a stron ok 1tys.
Potrzebuję namiarów na:
1.Kwiaciarnie-bukiet tu cena raczej zależy od wielkości i użytych kwiatów ale może koś robił wycenę tego samego w kilku miejscach i ma porównanie(słyszałem o pewnej pani na bazarach ale nie mam namiaru i nie wiem czy ładne bukiety jej wychodzą i jak wypada cenowo)
2.Fryzjer-profesjonalizm w dobrej cenie
3.Kosmetyczka/makijaż-jak wyżej
4.Cukiernia-jak wyżej(wstępnie umówiłem się u p.Doroty ale cena 37zł/kg wydaje mi się dość wysoka-słyszałem że średnio cukiernie biorą ok30zł)
5.Kamerzysta-jak wyżej, ważne żeby film był poprawny i bez tandetnej oprawy/wstawek/montażu/bez cukierków fajerwerków. Bardziej profesjonalne/artystyczne planujemy mieć zdjęcia, a film jako "dodatek"
Z góry dziękuję za odpowiedzi


Jak widać u mnie sporą rolę odgrywa cena ale bardzo dobrze rozumie że nie ma nic za darmo i jeśli coś ma być porządne to i odpowiednio trzeba zapłacić, sknerą raczej nie jestemale lubię mieć poczucie dobrze wydanych pieniędzy tym bardziej biorąc pod uwagę niemały, sumaryczny koszt wesela i fakt, że i tak się wszystkim nie dogodzi.

W ramach rewanżu obiecuję zdać szcegółowe sprawozdanie z Naszej uroczystości.
A póki co: wesele w Cisowie w Leśnym dworku 130zł/os jeśli chodzi o menu wszystko w cenie(poza wódka i tortem) 5zł/os za pokrowce na krzesła, 80zł pokój 3osobowy. Jeszcze ta nie byłem ale rodzice są bardzo zadowoleni.
Zaproszenia http://allegro.pl/verso-eleganckie-z...609155976.html wzór V9 z innymi czcionkami i zminiaturyzowanymi motywami roślinnymi wewnątrz w dwóch przeciwległych rogach, papier ecru-z zaproszeń bardzo jesteśmy zadowoleni(oczywiście na żywo i po przeróbkach wyglądają zdecydowanie korzystniej), sprzedawca godny polecenia(wszystko bezbłędnie i wręcz ekspresowo)
Suknia http://www.madonna.pl/pl/pronovias.php?s=mali odkupiona za 1300zł.
Masz piękną suknię, jedną z tych, które brałam pod uwagę.

Ja zamawiam kwiaty tutaj
http://www.dekoracjevanilla.pl/
cena kwiatów na stół okrągły, bukiet w kielichu ok 60 zł,
bukiet PM 120 zł, bukiet świadkowej 80 zł, więc to chyba akurat ceny średnie.
Natomiast jestem bardzo zadowolona z kontaktu z Paniami.
Mega1979 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 18:40   #396
barwineczek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 073
Dot.: Już 9 wątek zaczynamy - ważnych spraw moc omawiamy - PM Kielce

Cytat:
Napisane przez Mega1979 Pokaż wiadomość
To niesamowite, co Ty piszesz o tych kłopotach z zaproszeniami.
Ja swoje zrobiłam swoje jeszcze w styczniu. Od tego momentu regulanie dodrukowywuję.
Żadnych problemów, odbieramy zaproszenia jak bywamy w Kielcach, dziś Pan do nas zadzwonił np. czy ma na nas czekać jeżeli przyjechaliśmy, bo chce pojechać za miasto.
Czasem po tym jak piszecie to wydaje mi się, że niektórym kompletnie nie zależy na swoich klientach.
.
już sytuacja opanowana, zdążą zrobić zaproszenia i wszystko będzie cacy a przynajmniej mam taka nadzieję
barwineczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 20:06   #397
ivona84
Zakorzenienie
 
Avatar ivona84
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 898
GG do ivona84
Dot.: Już 9 wątek zaczynamy - ważnych spraw moc omawiamy - PM Kielce

Dziewczyny pamiętacie jak Wam pisałam, że para, która ma ślub po nas nie chce żadnych dekoracji kościoła, bo tną koszty jak mogą?
Dziś byliśmy w kościele, gdzie mamy mieć ślub, zeby pogadać z organistą i powiedział nam, że para po nas powiedziała, że ma być chór - koszt 200 zł. Ładne cięcie kosztów
TŻ jutro ma zadzwonić do tej dziewczyny, bo mnie chyba rozniesie jak będę z nią gadać, a on jakoś lepiej załatwia takie sprawy
Jednak moje podejrzenia co do tego, że są cwani okazały się słuszne
__________________
22 I 2005 razem
18 VI 2011 Ślub

64 => 55
ivona84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-22, 20:20   #398
Madziuniusia
Zakorzenienie
 
Avatar Madziuniusia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 202
Dot.: Już 9 wątek zaczynamy - ważnych spraw moc omawiamy - PM Kielce

Uuuu no to nieźle. Ciekawe co będzie mówić;P albo jak nie odbierze, to niech jakas pomocna wam osoba zostanie chwilkę i pozbiera dekoracje ale by się laska zdziwiła

A mi przyszedł do głowy temat dodatków do szampana. Truskawki- byłyby ok... ale we wrześniu? teraz jak byłam 30 kwietnia na weselu to na brzeg kieliszka założone były takie serduszka żelkowe do zjedzenia. No ale nie zrobię przecież tego samego;P dziewczyny- robicie coś takiego??
__________________
Zostaniesz na stałe? 22.02.2017 - II kreseczki
Madziuniusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 20:26   #399
ivona84
Zakorzenienie
 
Avatar ivona84
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 898
GG do ivona84
Dot.: Już 9 wątek zaczynamy - ważnych spraw moc omawiamy - PM Kielce

Cytat:
Napisane przez Madziuniusia Pokaż wiadomość
Uuuu no to nieźle. Ciekawe co będzie mówić;P albo jak nie odbierze, to niech jakas pomocna wam osoba zostanie chwilkę i pozbiera dekoracje ale by się laska zdziwiła

A mi przyszedł do głowy temat dodatków do szampana. Truskawki- byłyby ok... ale we wrześniu? teraz jak byłam 30 kwietnia na weselu to na brzeg kieliszka założone były takie serduszka żelkowe do zjedzenia. No ale nie zrobię przecież tego samego;P dziewczyny- robicie coś takiego??
Telefon odbierze, bo mamy numer na stacjonarny.
A jeśli będzie się wykręcać to nie pozostaje nam nic innego jak zebrać dekoracje, choć osobiście nie chciałabym robić takiej szopki Zobaczymy co jutro powie po rozmowie z TŻem. Niech sobie nie myślą, że trafili na frajerów

A truskawki w szampanie - super sprawa
__________________
22 I 2005 razem
18 VI 2011 Ślub

64 => 55
ivona84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 20:42   #400
asiaBcN
Raczkowanie
 
Avatar asiaBcN
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Ekwador
Wiadomości: 483
Dot.: Już 9 wątek zaczynamy - ważnych spraw moc omawiamy - Panny Młode Kielce

Cytat:
Napisane przez ivona84 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pamiętacie jak Wam pisałam, że para, która ma ślub po nas nie chce żadnych dekoracji kościoła, bo tną koszty jak mogą?
Dziś byliśmy w kościele, gdzie mamy mieć ślub, zeby pogadać z organistą i powiedział nam, że para po nas powiedziała, że ma być chór - koszt 200 zł. Ładne cięcie kosztów
TŻ jutro ma zadzwonić do tej dziewczyny, bo mnie chyba rozniesie jak będę z nią gadać, a on jakoś lepiej załatwia takie sprawy
Jednak moje podejrzenia co do tego, że są cwani okazały się słuszne
no niezle...... :p
Ja mam problem z gustem dziewczyny po mnie ....... pani z greenpoitu powiedziala ze sie nie bedzie bawic w zmianu czy zabieranie dekoracji pomiedzy. Ale chyba krzesla zamienimy bo ona chce ciemne pufy :p

Dziwne ze chor jest wiekszym priorytetem niz kwiaty w kosciele....

Cytat:
Napisane przez Mega1979 Pokaż wiadomość
Ja zamawiam kwiaty tutaj
http://www.dekoracjevanilla.pl/
cena kwiatów na stół okrągły, bukiet w kielichu ok 60 zł,
bukiet PM 120 zł, bukiet świadkowej 80 zł, więc to chyba akurat ceny średnie.
Natomiast jestem bardzo zadowolona z kontaktu z Paniami.
Kurcze baaardzo ladne niektore dekoracje maja )
ja napewno bede zadowolona ale jestem troche zla za podwojenie kosztow :p

Cytat:
Napisane przez Madziuniusia Pokaż wiadomość
Uuuu no to nieźle. Ciekawe co będzie mówić;P albo jak nie odbierze, to niech jakas pomocna wam osoba zostanie chwilkę i pozbiera dekoracje ale by się laska zdziwiła

A mi przyszedł do głowy temat dodatków do szampana. Truskawki- byłyby ok... ale we wrześniu? teraz jak byłam 30 kwietnia na weselu to na brzeg kieliszka założone były takie serduszka żelkowe do zjedzenia. No ale nie zrobię przecież tego samego;P dziewczyny- robicie coś takiego??
ooo ..... jakis fajny pomysl xD jakie zelki to byly ?
asiaBcN jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 20:48   #401
Mega1979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 226
Dot.: Już 9 wątek zaczynamy - ważnych spraw moc omawiamy - PM Kielce

Cytat:
Napisane przez ivona84 Pokaż wiadomość
Telefon odbierze, bo mamy numer na stacjonarny.
A jeśli będzie się wykręcać to nie pozostaje nam nic innego jak zebrać dekoracje, choć osobiście nie chciałabym robić takiej szopki Zobaczymy co jutro powie po rozmowie z TŻem. Niech sobie nie myślą, że trafili na frajerów

A truskawki w szampanie - super sprawa
Faktycznie to mało ciekawe. Też Ci miałam pisać, że ja się ucieszyłam, że na Karczówce nie robi się samodzielnie dekoracji i nie muszę się tym zajmować, a może ta dziewczyna ma podobnie, jednak jeżeli jest taka sytuacja to pozbieracie koniecznie dekorację. POWODZENIA W NEGOCJACJACH

---------- Dopisano o 21:47 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------

Cytat:
Napisane przez asiaBcN Pokaż wiadomość
no niezle...... :p
Ja mam problem z gustem dziewczyny po mnie ....... pani z greenpoitu powiedziala ze sie nie bedzie bawic w zmianu czy zabieranie dekoracji pomiedzy. Ale chyba krzesla zamienimy bo ona chce ciemne pufy :p

Dziwne ze chor jest wiekszym priorytetem niz kwiaty w kosciele....



Kurcze baaardzo ladne niektore dekoracje maja )
ja napewno bede zadowolona ale jestem troche zla za podwojenie kosztow :p



ooo ..... jakis fajny pomysl xD jakie zelki to byly ?
Dlaczego Ci powiedziała, ze nie bedzie się bawić ze zbieraniem dekoracji (może nie ma takiej potrzeby), znajoma miała zbieraną dekorację z kościoła i potem np.przed wejściem do sali weselnej stały piękne kolumny wypełnione wodą i kwiatami. W każdym razie nikt jej nie robił problemów z zabieramiem dekoracji.

---------- Dopisano o 21:48 ---------- Poprzedni post napisano o 21:47 ----------

Cytat:
Napisane przez ivona84 Pokaż wiadomość
Telefon odbierze, bo mamy numer na stacjonarny.
A jeśli będzie się wykręcać to nie pozostaje nam nic innego jak zebrać dekoracje, choć osobiście nie chciałabym robić takiej szopki Zobaczymy co jutro powie po rozmowie z TŻem. Niech sobie nie myślą, że trafili na frajerów

A truskawki w szampanie - super sprawa
Wiesz co u nas w lipcu też już będzie po truskawkach i mamy maliny. Jeżeli jednak nie znajdziesz ciekawych owoców sezonowych to może opłąca się kupić sprowadzane truskawki (pownny być dostępne), można dorzucić kiwi, obsypać kolorowym cukrem brzegi kieliszków (przykeljonym na syrop) itp.
Mega1979 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-22, 21:06   #402
asiaBcN
Raczkowanie
 
Avatar asiaBcN
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Ekwador
Wiadomości: 483
Dot.: Już 9 wątek zaczynamy - ważnych spraw moc omawiamy - Panny Młode Kielce

Cytat:
Napisane przez Mega1979 Pokaż wiadomość
Dlaczego Ci powiedziała, ze nie bedzie się bawić ze zbieraniem dekoracji (może nie ma takiej potrzeby), znajoma miała zbieraną dekorację z kościoła i potem np.przed wejściem do sali weselnej stały piękne kolumny wypełnione wodą i kwiatami. W każdym razie nikt jej nie robił problemów z zabieramiem dekoracji.[COLOR="Silver"]
Wydaje mi sie ze miala jakas nieprzyjemna sytuacje juz z tym zwiazana wiec teraz zawsze sie umawia z oboma parami
asiaBcN jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 21:13   #403
barwineczek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 073
Dot.: Już 9 wątek zaczynamy - ważnych spraw moc omawiamy - PM Kielce

Cytat:
Napisane przez ivona84 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pamiętacie jak Wam pisałam, że para, która ma ślub po nas nie chce żadnych dekoracji kościoła, bo tną koszty jak mogą?
Dziś byliśmy w kościele, gdzie mamy mieć ślub, zeby pogadać z organistą i powiedział nam, że para po nas powiedziała, że ma być chór - koszt 200 zł. Ładne cięcie kosztów
TŻ jutro ma zadzwonić do tej dziewczyny, bo mnie chyba rozniesie jak będę z nią gadać, a on jakoś lepiej załatwia takie sprawy
Jednak moje podejrzenia co do tego, że są cwani okazały się słuszne
nie możesz nikogo zmusić żeby miał dekoracje w kościele, jedynym rozwiązaniem jest jej usunięcie po waszym wyjściu z kościoła; to tak jakby Tobie ktoś powiedział że masz miec coś czego nie chcesz, to jest jej dzień i ona ma własne plany... tak jak my nie lubimy jak sie nam coś wciska tak pozwólmy innym decydowac

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:06 ----------

Cytat:
Napisane przez ivona84 Pokaż wiadomość
A truskawki w szampanie - super sprawa
truskawki w szampanie- lux, jednak ja zrezygnowałam z szampana bo nie każdy lubi, będę miała wino musujące Martini Asti (polecam jest genialne) a o tego to truskawki średnio pasują fajnie wyglądają jeszcze w długich kieliszkach malutkie fiołki, ale żelki... no nie... jak picollo i urodziny w przedszkolu

Edytowane przez barwineczek
Czas edycji: 2011-05-22 o 21:15
barwineczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 21:13   #404
qbsonik
Raczkowanie
 
Avatar qbsonik
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kielcowo
Wiadomości: 218
Dot.: Już 9 wątek zaczynamy - ważnych spraw moc omawiamy - PM Kielce

Cytat:
Napisane przez ivona84 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pamiętacie jak Wam pisałam, że para, która ma ślub po nas nie chce żadnych dekoracji kościoła, bo tną koszty jak mogą?
Dziś byliśmy w kościele, gdzie mamy mieć ślub, zeby pogadać z organistą i powiedział nam, że para po nas powiedziała, że ma być chór - koszt 200 zł. Ładne cięcie kosztów
TŻ jutro ma zadzwonić do tej dziewczyny, bo mnie chyba rozniesie jak będę z nią gadać, a on jakoś lepiej załatwia takie sprawy
Jednak moje podejrzenia co do tego, że są cwani okazały się słuszne
No cóż, na twoim miejscu poszukałabym w rodzicie kilka dobrych duszyczek po ślubie i zebrałabym całą dekorację, dlaczego masz komus fundować wystrój?
Cytat:
Napisane przez Madziuniusia Pokaż wiadomość
A mi przyszedł do głowy temat dodatków do szampana. Truskawki- byłyby ok... ale we wrześniu? teraz jak byłam 30 kwietnia na weselu to na brzeg kieliszka założone były takie serduszka żelkowe do zjedzenia. No ale nie zrobię przecież tego samego;P dziewczyny- robicie coś takiego??
Świetny pomysł!! Ściągnę go!!

Cytat:
Napisane przez Mega1979 Pokaż wiadomość
Wiesz co u nas w lipcu też już będzie po truskawkach i mamy maliny. Jeżeli jednak nie znajdziesz ciekawych owoców sezonowych to może opłąca się kupić sprowadzane truskawki (pownny być dostępne), można dorzucić kiwi, obsypać kolorowym cukrem brzegi kieliszków (przykeljonym na syrop) itp.
Ale malinki, luzem wrzucone po jednej sztuce do szampana?
__________________
qbsonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 21:35   #405
asiaBcN
Raczkowanie
 
Avatar asiaBcN
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Ekwador
Wiadomości: 483
Dot.: Już 9 wątek zaczynamy - ważnych spraw moc omawiamy - Panny Młode Kielce

Cytat:
Napisane przez qbsonik Pokaż wiadomość
No cóż, na twoim miejscu poszukałabym w rodzicie kilka dobrych duszyczek po ślubie i zebrałabym całą dekorację, dlaczego masz komus fundować wystrój?

Świetny pomysł!! Ściągnę go!!

Ale malinki, luzem wrzucone po jednej sztuce do szampana?
ja sie zastanawialam nad galazka lawendy bo to bedzie w pewnym stopniu motyw przewodni ale chyba daje troche posmak.. ; )

Ja szczerze mowiac gdybym i tak chciala dekoracje kosciola a druga osoba nie ze wzgledow finansowych to bym zostawila. a co mi szkodzi ? nie doplacam za to .
asiaBcN jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 21:51   #406
czarna_kawa80
Zakorzenienie
 
Avatar czarna_kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 9 993
GG do czarna_kawa80
Dot.: Już 9 wątek zaczynamy - ważnych spraw moc omawiamy - PM Kielce

Cytat:
Napisane przez barwineczek Pokaż wiadomość
nie możesz nikogo zmusić żeby miał dekoracje w kościele, jedynym rozwiązaniem jest jej usunięcie po waszym wyjściu z kościoła; to tak jakby Tobie ktoś powiedział że masz miec coś czego nie chcesz, to jest jej dzień i ona ma własne plany... tak jak my nie lubimy jak sie nam coś wciska tak pozwólmy innym decydowac

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:06 ----------


truskawki w szampanie- lux, jednak ja zrezygnowałam z szampana bo nie każdy lubi, będę miała wino musujące Martini Asti (polecam jest genialne) a o tego to truskawki średnio pasują fajnie wyglądają jeszcze w długich kieliszkach malutkie fiołki, ale żelki... no nie... jak picollo i urodziny w przedszkolu
ja npo chcialabym miec stylizacje w stylu pin up i taka zelka by pasowała

---------- Dopisano o 22:49 ---------- Poprzedni post napisano o 22:44 ----------

[QUOTE=barwineczek;2706790 6]nie możesz nikogo zmusić żeby miał dekoracje w kościele, jedynym rozwiązaniem jest jej usunięcie po waszym wyjściu z kościoła; to tak jakby Tobie ktoś powiedział że masz miec coś czego nie chcesz, to jest jej dzień i ona ma własne plany... tak jak my nie lubimy jak sie nam coś wciska tak pozwólmy innym decydowac

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:06 ----------


truskawki w szampanie- lux, jednak ja zrezygnowałam z szampana bo nie każdy lubi, będę miała wino musujące Martini Asti (polecam jest genialne) a o tego to truskawki średnio pasują fajnie wyglądają jeszcze w długich kieliszkach malutkie fiołki, ale żelki... no nie... jak picollo i urodziny w przedszkolu[/QUOTE]
ja npo chcialabym miec stylizacje w stylu pin up i taka zelka by pasowała

---------- Dopisano o 22:51 ---------- Poprzedni post napisano o 22:49 ----------

Cytat:
Napisane przez asiaBcN Pokaż wiadomość
ja sie zastanawialam nad galazka lawendy bo to bedzie w pewnym stopniu motyw przewodni ale chyba daje troche posmak.. ; )

Ja szczerze mowiac gdybym i tak chciala dekoracje kosciola a druga osoba nie ze wzgledow finansowych to bym zostawila. a co mi szkodzi ? nie doplacam za to .
Kochana odpada, lawenda jest dosyc intensywna
__________________
Panna Żelazny Zad
wizażuję sobie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=343695 ZAPRASZAM


https://wizaz.pl/Mikroreklama






jestem zbyt za✂✂✂ista żeby ociekac za✂✂✂istością, to za✂✂✂istość ocieka mną


czarna_kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 22:05   #407
barwineczek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 073
Dot.: Już 9 wątek zaczynamy - ważnych spraw moc omawiamy - PM Kielce

Cytat:
Napisane przez czarna_kawa80 Pokaż wiadomość
ja npo chcialabym miec stylizacje w stylu pin up i taka zelka by pasowała
też bym nie poszła w to... zbyt infantylne, jedyne co, to można się pokusić gdy wszystko jest wyluzowanie i na wesoło ale to moje zdanie, każdy moze mnieć swoje

---------- Dopisano o 23:05 ---------- Poprzedni post napisano o 23:02 ----------

a tak odnośnie stylizacji to koleżanka opowiadala mi, że była na ślubie na którym pan młody był przebrany za gucia
barwineczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 22:16   #408
asiaBcN
Raczkowanie
 
Avatar asiaBcN
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Ekwador
Wiadomości: 483
Dot.: Już 9 wątek zaczynamy - ważnych spraw moc omawiamy - Panny Młode Kielce

Cytat:
Napisane przez czarna_kawa80 Pokaż wiadomość
ja npo chcialabym miec stylizacje w stylu pin up i taka zelka by pasowała


Kochana odpada, lawenda jest dosyc intensywna
np wlasnie dlatego powiedzialam ze najpierw wpadlam na taki pomysl ale musialam go odrzucic

Cytat:
Napisane przez barwineczek Pokaż wiadomość
też bym nie poszła w to... zbyt infantylne, jedyne co, to można się pokusić gdy wszystko jest wyluzowanie i na wesoło ale to moje zdanie, każdy moze mnieć swoje

---------- Dopisano o 23:05 ---------- Poprzedni post napisano o 23:02 ----------

a tak odnośnie stylizacji to koleżanka opowiadala mi, że była na ślubie na którym pan młody był przebrany za gucia
Pin up infantylne ?! pierwsze slysze xD a chyba ze Ci chodzilo o zelki .. mi sie pomysl podoba ale wiadomo kazdy ma swoj gust

a pan mlody za gucia... to chyba tylko na weselu?

Edytowane przez asiaBcN
Czas edycji: 2011-05-22 o 22:24
asiaBcN jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 22:33   #409
barwineczek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 073
Dot.: Już 9 wątek zaczynamy - ważnych spraw moc omawiamy - Panny Młode Kielce

Cytat:
Napisane przez asiaBcN Pokaż wiadomość
np wlasnie dlatego powiedzialam ze najpierw wpadlam na taki pomysl ale musialam go odrzucic



Pin up infantylne ?! pierwsze slysze xD a chyba ze Ci chodzilo o zelki .. mi sie pomysl podoba ale wiadomo kazdy ma swoj gust

a pan mlody za gucia... to chyba tylko na weselu?
żelki nie tylko na weselu ślub był cywilny, a pan młody wyluzowany, chyba nikt go nie pobije
barwineczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-23, 05:56   #410
gosza_25
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 576
Dot.: Już 9 wątek zaczynamy - ważnych spraw moc omawiamy - Panny Młode Kielce

Cytat:
Napisane przez ivona84 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pamiętacie jak Wam pisałam, że para, która ma ślub po nas nie chce żadnych dekoracji kościoła, bo tną koszty jak mogą?
Dziś byliśmy w kościele, gdzie mamy mieć ślub, zeby pogadać z organistą i powiedział nam, że para po nas powiedziała, że ma być chór - koszt 200 zł. Ładne cięcie kosztów
TŻ jutro ma zadzwonić do tej dziewczyny, bo mnie chyba rozniesie jak będę z nią gadać, a on jakoś lepiej załatwia takie sprawy
Jednak moje podejrzenia co do tego, że są cwani okazały się słuszne
Jeśli oni nie chcą się dokładać do dekoracji bo po prostu jej nie chcą to poproś kogoś z rodziny czy znajomych niech ją zbiorą po ślubie i spokój. Dziwni ludzie...mam nadzieje że żadna z dziewczyn które biorą w tym dniu co ja ślub nie będą odstawiały takich szopek

Cytat:
Napisane przez Madziuniusia Pokaż wiadomość
Uuuu no to nieźle. Ciekawe co będzie mówić;P albo jak nie odbierze, to niech jakas pomocna wam osoba zostanie chwilkę i pozbiera dekoracje ale by się laska zdziwiła

A mi przyszedł do głowy temat dodatków do szampana. Truskawki- byłyby ok... ale we wrześniu? teraz jak byłam 30 kwietnia na weselu to na brzeg kieliszka założone były takie serduszka żelkowe do zjedzenia. No ale nie zrobię przecież tego samego;P dziewczyny- robicie coś takiego??
ja kochana byłam na weselu na którym szampan był właśnie tak podawany i powiem Ci że raz że fajnie to wyglądało a poza tym część ludzi sobie podgryzała tą żelkę w trakcie picia A jeśli chodzi o wykonanie to już jest kwestia kuchni.
gosza_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 06:59   #411
monia_ch
Raczkowanie
 
Avatar monia_ch
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 420
Dot.: Już 9 wątek zaczynamy - ważnych spraw moc omawiamy - Panny Młode Kielce

w końcu nadrobiłam zaległości, powstałe przez naukę do egzaminu na studiach podyplomowych. Juz mam dość, a jeszcze cały tydzień do egzaminu.... Przez to nie mogę wziąć sie za przygotowania. Powinniśmy isc spisać protokół, załatwić sprawy w USC, pogadac z organistą. rozdawać kolejne zaproszenia. Narazie dopiero 10 rozdaliśmy. i wszystko stoi przez ten egzamin :/
Chyba będą potrzebne w sobotę Wasze niezawodne kciuki bo będzie masakra z tym egzaminem

Cytat:
Napisane przez barwineczek Pokaż wiadomość


a w jakim kościele będziesz brala slub, że jest nieważny?? TŻ też ma taki i ksiądz z katedry powiedział, że może być ale to był ksiądz na zastępstwo więc teraz nie wiem sama
my też się pytaliśmy, Księdza Sylwestra, jeśli się nic nie zmieniło to on jest w kancelarii i powiedział ze jak najbardziej takie zaświadczenie ze szkoły średniej jest ważne
__________________
20 sierpień 2011

W chwili, gdy poczujesz w sercu miłość i doświadczysz jej głębi, odkryjesz, że dla Ciebie świat nie jest już taki sam, jaki był do tej pory, jest o niebo piękniejszy.

My

Edytowane przez monia_ch
Czas edycji: 2011-05-23 o 07:50
monia_ch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 07:47   #412
zmienniczka
Zadomowienie
 
Avatar zmienniczka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 177
Dot.: Już 9 wątek zaczynamy - ważnych spraw moc omawiamy - Panny Młode Kielce

Cytat:
Napisane przez _agata Pokaż wiadomość

Jest jeszcze złotnik na Św.Leonarda, po prawej stronie idąc od rynku. Zapytaj też tam. I na Wiśniowej jest.
polecal mi b. db znajomy zlotnika na sw leonarda tez...jest super fachowcem a bierze bardzo malo...

w koncu sprzedane zloto i zamawiamy nasz wzor obraczek w aparcie bo jak sie okazalo tak wyjdzie taniej
__________________
OM 23-12-12
TP wg OM 29-09-13
wg USG 25-09-13

http://babystrology.com/tickers/baby..."180"></embed>
zmienniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 08:13   #413
luki9485
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 7
Dot.: Już 9 wątek zaczynamy - ważnych spraw moc omawiamy - Panny Młode Kielce

Cytat:
Napisane przez doris888 Pokaż wiadomość
a my właśnie wróciliśmy z Aparta , byliśmy obejrzeć obrączki i jestem załamana, mój Tż nie chce połaczenia białego i żółtego złota, najbardziej podobaja mu się klasyczne a ja bym chciała jakieś urozmaicenie wię staneło na tym że żółte złoto z małym dodatkiem..np z kamieniem. wybraliśmy już w domu albo klasyczne z kamieniem albo mieszane matowe i błyszczące złoto :http://www.apart.pl/pl/obraczki,c,1,3,215, po czym pan nas uświadomił że z kamykiem nie da się zmienić rozmiaru a te z mieszanym złotem o jeden rozmiar w górę a i tak z czasem zetrą się i z matowego wyjdzie błyszczące złoto... i teraz już sami nie wiemy.... strach tak bez możliwości zmiany rozmiaru... nie mówiąc o ścierającym się złocie... ehhh
chciałam zapytać czy Wam też tak mówiono....?
Tak, to prawda-my tez chcieliśmy coś bardziej oryginalnego ale w końcu stanie chyba na klasyce, gdyż za dużo problemów może być w przyszłości a poprawki u jubilera albo się udadzą albo....je zniszczy(o wielu takich przypadkach słyszałem).

Cytat:
Napisane przez Mega1979 Pokaż wiadomość
Masz piękną suknię, jedną z tych, które brałam pod uwagę.

Ja zamawiam kwiaty tutaj
http://www.dekoracjevanilla.pl/
cena kwiatów na stół okrągły, bukiet w kielichu ok 60 zł,
bukiet PM 120 zł, bukiet świadkowej 80 zł, więc to chyba akurat ceny średnie.
Natomiast jestem bardzo zadowolona z kontaktu z Paniami.
Dziękuję, termin już zarezerwowałem u p.Ani, gdyż mieliśmy tylko sobotę na załatwienie wszystkiego.

Cytat:
Napisane przez ivona84 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pamiętacie jak Wam pisałam, że para, która ma ślub po nas nie chce żadnych dekoracji kościoła, bo tną koszty jak mogą?
Dziś byliśmy w kościele, gdzie mamy mieć ślub, zeby pogadać z organistą i powiedział nam, że para po nas powiedziała, że ma być chór - koszt 200 zł. Ładne cięcie kosztów
TŻ jutro ma zadzwonić do tej dziewczyny, bo mnie chyba rozniesie jak będę z nią gadać, a on jakoś lepiej załatwia takie sprawy
Jednak moje podejrzenia co do tego, że są cwani okazały się słuszne
Tak jak piszą dziewczyny-niech ktoś zaufany szybko i dyskretnie zdejmie po ceremonii(czemu masz tracić czas i pieniądze na wystrój, a ktoś przyjdzie na gotowe i bezczelnie jeszcze kłamie, że mu nie zależy).
Czy to szopka?....hmm, zawsze możesz powiedzieć że potrzebne Ci będą te dekoracje do sali i zostawić jedną wiązankę księdzu na pocieszenie

Po nasz też ktoś jest ale mam nadzieję będą mieli trochę oleju w głowie
Ps. Byliśmy już w Dworku w Cisowie omówić kilka szczegółów-gdyby ktoś miał jakieś pytania to zapraszam.
luki9485 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 09:32   #414
_agata
Zakorzenienie
 
Avatar _agata
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Civitas Kielcensis
Wiadomości: 4 039
Dot.: Już 9 wątek zaczynamy - ważnych spraw moc omawiamy - Panny Młode Kielce

Cytat:
Napisane przez ivona84 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pamiętacie jak Wam pisałam, że para, która ma ślub po nas nie chce żadnych dekoracji kościoła, bo tną koszty jak mogą?
Dziś byliśmy w kościele, gdzie mamy mieć ślub, zeby pogadać z organistą i powiedział nam, że para po nas powiedziała, że ma być chór - koszt 200 zł. Ładne cięcie kosztów
TŻ jutro ma zadzwonić do tej dziewczyny, bo mnie chyba rozniesie jak będę z nią gadać, a on jakoś lepiej załatwia takie sprawy
Jednak moje podejrzenia co do tego, że są cwani okazały się słuszne
Nie rozumiem jak można w ten sposób zaglądać komuś do portfela...
Nic nam do tego jak ktoś inny wyobraża sobie cięcie kosztów. Jeden nie chce kwiatów, drugi chóru. To jakiś wymóg płacić za strojenie kościoła? Nie chce, więc powinnaś ją zrozumieć i to uszanować.
Postaw się w jej sytuacji. Dzwoni do Ciebie osoba, która będzie miała ślub przed Tobą i narzuca Ci wystrój kościoła i nakazuje żebyś dołożyła się do kwiatów. Jak się czujesz? Niezbyt przyjemnie, prawda?

Ja też żadnych dodatkowych kwiatów ponad to co zakonnice dają nie chciałam. Nie kupowaliśmy też kwiatów do wystroju restauracji gdzie było przyjęcie. Wystarczyły świeczniki na stołach i ustawione wiązanki, które dostaliśmy. A na naszym stole tylko bukiety - mój i świadkowej.
Wolałam te pieniądze wydać na coś innego. Kwiaty padną błyskawicznie i nie uśmiechała mi się taka inwestycja za kilkaset złotych.


Cytat:
Napisane przez barwineczek Pokaż wiadomość
truskawki w szampanie- lux, jednak ja zrezygnowałam z szampana bo nie każdy lubi, będę miała wino musujące Martini Asti (polecam jest genialne) a o tego to truskawki średnio pasują fajnie wyglądają jeszcze w długich kieliszkach malutkie fiołki, ale żelki... no nie... jak picollo i urodziny w przedszkolu
A kto podaje prawdziwego szampana? Dzisiejsze "szampany" podawane na przyjęciu to nic innego jak wino musujące.


Cytat:
Napisane przez gosza_25 Pokaż wiadomość
Jeśli oni nie chcą się dokładać do dekoracji bo po prostu jej nie chcą to poproś kogoś z rodziny czy znajomych niech ją zbiorą po ślubie i spokój. Dziwni ludzie...mam nadzieje że żadna z dziewczyn które biorą w tym dniu co ja ślub nie będą odstawiały takich szopek



ja kochana byłam na weselu na którym szampan był właśnie tak podawany i powiem Ci że raz że fajnie to wyglądało a poza tym część ludzi sobie podgryzała tą żelkę w trakcie picia A jeśli chodzi o wykonanie to już jest kwestia kuchni.
Dlaczego szopek? Jak dla Ciebie szopką jest to, że ktoś nie chce mieć takiej jak Ty dekoracji, dla kogoś innego mogą być Twoje dekoracje.
Wystarczy trochę zrozumienia dla drugiej strony.


Cytat:
Napisane przez luki9485 Pokaż wiadomość
Tak, to prawda-my tez chcieliśmy coś bardziej oryginalnego ale w końcu stanie chyba na klasyce, gdyż za dużo problemów może być w przyszłości a poprawki u jubilera albo się udadzą albo....je zniszczy(o wielu takich przypadkach słyszałem).


Dziękuję, termin już zarezerwowałem u p.Ani, gdyż mieliśmy tylko sobotę na załatwienie wszystkiego.


Tak jak piszą dziewczyny-niech ktoś zaufany szybko i dyskretnie zdejmie po ceremonii(czemu masz tracić czas i pieniądze na wystrój, a ktoś przyjdzie na gotowe i bezczelnie jeszcze kłamie, że mu nie zależy).
Czy to szopka?....hmm, zawsze możesz powiedzieć że potrzebne Ci będą te dekoracje do sali i zostawić jedną wiązankę księdzu na pocieszenie

Po nasz też ktoś jest ale mam nadzieję będą mieli trochę oleju w głowie
Ps. Byliśmy już w Dworku w Cisowie omówić kilka szczegółów-gdyby ktoś miał jakieś pytania to zapraszam.
No następna. Jakie bezczelnie kłamie? Pomyśl chwilę. Ktoś robi ślub, ma takie marzenie, że nie będzie kwiatów w kościele... tylko oprawa muzyczna w postaci chóru na przykład.
Ja kwiatów nie chciałam. I jeśli inna para, która miała w tym samym dniu ślub chciałaby jakieś wymyślne dekoracje w kościele, to proszę bardzo! Niech sobie robią. Ale bez mojego udziału.
__________________
Deklinacja
  • celownik (komu? czemu?) -> kobietOM i mężczyznOM
  • narzędnik ((z) kim? (z) czym?) -> (z) kobietĄ i (z) mężczyznĄ

o
_agata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 09:53   #415
lena_mi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 187
Dot.: Już 9 wątek zaczynamy - ważnych spraw moc omawiamy - Panny Młode Kielce

Cytat:
Napisane przez _agata Pokaż wiadomość
Nie rozumiem jak można w ten sposób zaglądać komuś do portfela...
Nic nam do tego jak ktoś inny wyobraża sobie cięcie kosztów. Jeden nie chce kwiatów, drugi chóru. To jakiś wymóg płacić za strojenie kościoła? Nie chce, więc powinnaś ją zrozumieć i to uszanować.
Postaw się w jej sytuacji. Dzwoni do Ciebie osoba, która będzie miała ślub przed Tobą i narzuca Ci wystrój kościoła i nakazuje żebyś dołożyła się do kwiatów. Jak się czujesz? Niezbyt przyjemnie, prawda?

Ja też żadnych dodatkowych kwiatów ponad to co zakonnice dają nie chciałam. Nie kupowaliśmy też kwiatów do wystroju restauracji gdzie było przyjęcie. Wystarczyły świeczniki na stołach i ustawione wiązanki, które dostaliśmy. A na naszym stole tylko bukiety - mój i świadkowej.
Wolałam te pieniądze wydać na coś innego. Kwiaty padną błyskawicznie i nie uśmiechała mi się taka inwestycja za kilkaset złotych.




A kto podaje prawdziwego szampana? Dzisiejsze "szampany" podawane na przyjęciu to nic innego jak wino musujące.




Dlaczego szopek? Jak dla Ciebie szopką jest to, że ktoś nie chce mieć takiej jak Ty dekoracji, dla kogoś innego mogą być Twoje dekoracje.
Wystarczy trochę zrozumienia dla drugiej strony.




No następna. Jakie bezczelnie kłamie? Pomyśl chwilę. Ktoś robi ślub, ma takie marzenie, że nie będzie kwiatów w kościele... tylko oprawa muzyczna w postaci chóru na przykład.
Ja kwiatów nie chciałam. I jeśli inna para, która miała w tym samym dniu ślub chciałaby jakieś wymyślne dekoracje w kościele, to proszę bardzo! Niech sobie robią. Ale bez mojego udziału.
tez tak uważam - każdy ma inne priorytety, inne marzenia, inną wizję, uszanujmy to. Też wolałabym wydać pieniądze na chór niż kwiaty, ale to moje zdanie
nie ma się co denerwować i przejmować drobiazgami, przecież to pierdółka
lena_mi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 10:52   #416
joaaa83
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 810
Dot.: Już 9 wątek zaczynamy - ważnych spraw moc omawiamy - Panny Młode Kielce

Mam ważne pytanie
Gdzie kupowałyście/zamierzacie kupować Coca-Colę?
Wiem, że nie w każdej hurtowni jest dostępna.
joaaa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 10:56   #417
MGi
Raczkowanie
 
Avatar MGi
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 231
GG do MGi
Dot.: Już 9 wątek zaczynamy - ważnych spraw moc omawiamy - Panny Młode Kielce

Cytat:
Napisane przez lena_mi Pokaż wiadomość
tez tak uważam - każdy ma inne priorytety, inne marzenia, inną wizję, uszanujmy to. Też wolałabym wydać pieniądze na chór niż kwiaty, ale to moje zdanie
nie ma się co denerwować i przejmować drobiazgami, przecież to pierdółka
My tez nie chcemy dekorować kościoła, będzie tylko bukiet przed ołtarzem. Ale jakbym miała taka sytuacje jak ivona84, że para po mnie nie chce sie dołozyc do dekoracji to trudno, przecież i tak masz zamiar mieć dekoracje więc nie ma sensu się denerwować. Tak jak dziewczyny piszą każdy ma inne wyobrażenie o swoim slubie i moim zdaniem nie powinnas do nich dzwonic i objerzdzać za to że będa miec chór a do dekoraci sie nie chca dołozyc.
__________________
6 sierpnia 2011 g.17 nasz ślub


goska2279@wp.pl


http://przygodyzwloczkami.blogspot.com/
MGi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 11:32   #418
barwineczek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 073
Dot.: Już 9 wątek zaczynamy - ważnych spraw moc omawiamy - Panny Młode Kielce

Cytat:
Napisane przez _agata Pokaż wiadomość
Nie rozumiem jak można w ten sposób zaglądać komuś do portfela...
Nic nam do tego jak ktoś inny wyobraża sobie cięcie kosztów. Jeden nie chce kwiatów, drugi chóru. To jakiś wymóg płacić za strojenie kościoła? Nie chce, więc powinnaś ją zrozumieć i to uszanować.
Postaw się w jej sytuacji. Dzwoni do Ciebie osoba, która będzie miała ślub przed Tobą i narzuca Ci wystrój kościoła i nakazuje żebyś dołożyła się do kwiatów. Jak się czujesz? Niezbyt przyjemnie, prawda?

Ja też żadnych dodatkowych kwiatów ponad to co zakonnice dają nie chciałam. Nie kupowaliśmy też kwiatów do wystroju restauracji gdzie było przyjęcie. Wystarczyły świeczniki na stołach i ustawione wiązanki, które dostaliśmy. A na naszym stole tylko bukiety - mój i świadkowej.
Wolałam te pieniądze wydać na coś innego. Kwiaty padną błyskawicznie i nie uśmiechała mi się taka inwestycja za kilkaset złotych.




A kto podaje prawdziwego szampana? Dzisiejsze "szampany" podawane na przyjęciu to nic innego jak wino musujące.




Dlaczego szopek? Jak dla Ciebie szopką jest to, że ktoś nie chce mieć takiej jak Ty dekoracji, dla kogoś innego mogą być Twoje dekoracje.
Wystarczy trochę zrozumienia dla drugiej strony.




No następna. Jakie bezczelnie kłamie? Pomyśl chwilę. Ktoś robi ślub, ma takie marzenie, że nie będzie kwiatów w kościele... tylko oprawa muzyczna w postaci chóru na przykład.
Ja kwiatów nie chciałam. I jeśli inna para, która miała w tym samym dniu ślub chciałaby jakieś wymyślne dekoracje w kościele, to proszę bardzo! Niech sobie robią. Ale bez mojego udziału.
też tak pisałam, zgadzam sie z Tobą w 100%; zresztą zespół za 200zł to prawie darmo, ja place po 200 dla solistki i skrzypiec
barwineczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 11:52   #419
lulciaq
Przyczajenie
 
Avatar lulciaq
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 15
Dot.: Już 9 wątek zaczynamy - ważnych spraw moc omawiamy - Panny Młode Kielce

Cytat:
Napisane przez luki9485 Pokaż wiadomość
Ps. Byliśmy już w Dworku w Cisowie omówić kilka szczegółów-gdyby ktoś miał jakieś pytania to zapraszam.
No to możesz pisać te szczegóły;]
Jakie menu wybraliście? planujecie jakoś dekorować salę? pisz, pisz wszystko bo jestem baaaardzo ciekawa
__________________
Ślub - 1.09.2012
lulciaq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 12:11   #420
monajkaa
Raczkowanie
 
Avatar monajkaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 150
Dot.: Już 9 wątek zaczynamy - ważnych spraw moc omawiamy - Panny Młode Kielce

A ja musz pochwalią naszą Lowczyni byłam w sobotę na oczyszczaniu twarzy i pięknie mi się buźka goi i jestem bardzo zadowolona i tam maseczka algowa eh . Dzięki Aguś
__________________
http://s2.suwaczek.com/20110625310817.png

Nasz ślub
25 czerwca 2011 godz. 17:00


http://www.suwaczek.pl/cache/e9e860f063.png
monajkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:02.