Suknia ślubna z muślinu - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-27, 18:38   #1621
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Cytat:
Napisane przez motylek270 Pokaż wiadomość
Ja podobnie ja Ty Camilla też mam buty skórzane zakryte, zapinane na pasek. A ostatnio byłam na przymiarce sukni i oto ona. Oceńcie. Niestety mam jej widok tylko z przodu, no i taki fragment. Powiedzcie mi czy będzie pasowała tu wolaka?
Sukienka zapowiada się ciekawie. Mi się podobają te ramiączka na zewnątrz, coś innego. I jak dla mnie to takie ramiączka powiększają biust, uwypuklają go. Ale do co do woalki to się nie wypowiem bo mam generalnie problemy z wyobraźnią

Cytat:
Napisane przez iflower Pokaż wiadomość


Dziewczyny podoba wam się to satynowe bolerko, mam ślub w październiku dlatego z długim rękawem. Nie wiem czy będzie pasować, chociaż mierzyłam takie tylko 3\4 i podobałam się sobie w nim
Nie podobają mi się satynowe bolerka. Jak dla mnie to kompletnie nie pasują do sukni z muślinu. Dwa kompletnie różne materiały...
Często gdy przeglądam allegro to jak widzę te muślinowe suknie i do nich satynowe bolerka to ... ehhh... Zdecydowanie bardziej podobał by mi się jakiś cienki swetertek a'la bolerko bądź grubszy szal na ramionach fantazyjnie udrapowany. Ale rozumiem, że ze ślubem w październiku to moze być różnie i pogody nie przewidzisz :/
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-28, 10:20   #1622
nusia1987
Raczkowanie
 
Avatar nusia1987
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z planety Ziemia :)
Wiadomości: 242
GG do nusia1987
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Dziewczyny, macie już wybraną biżuterię do swoich sukni? Pochwalcie się swoimi, bo mam problem z dobraniem dla siebie.
Mam takie ozdoby na przodzie suknii. Myślałam o kryształach svarowskiego, a może lepiej by pasowały cyrkonie? Jak myslicie?
Gdzie swoją biżu kupowałyście?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 129840837728864100.jpg (92,0 KB, 207 załadowań)
__________________
... każdy szuka kogoś, by pójść tą samą drogą i kochać dniem i nocą do utraty tchu i tak na zawsze już ...
nusia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-28, 11:30   #1623
iflower
Raczkowanie
 
Avatar iflower
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 161
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość

Nie podobają mi się satynowe bolerka. Jak dla mnie to kompletnie nie pasują do sukni z muślinu. Dwa kompletnie różne materiały...
Często gdy przeglądam allegro to jak widzę te muślinowe suknie i do nich satynowe bolerka to ... ehhh... Zdecydowanie bardziej podobał by mi się jakiś cienki swetertek a'la bolerko bądź grubszy szal na ramionach fantazyjnie udrapowany. Ale rozumiem, że ze ślubem w październiku to moze być różnie i pogody nie przewidzisz :/
dzięki za opinie
przymierzałam szal i woalkę ale to zupełnie do mnie nie pasuje, przemawia do mnie fakt że bolerko czy sweterek jest wygodne bo raz się założy i nie spada, a taki szal i woalka ciągle się przesuwa spada, trzeba przytrzymywać.
W sumie zamówiłam to bolerko, nie była to bardzo duża kwota więc jak przyjdzie to przymierze i zobacze jak to razem wygląda. Pamiętam, że na przymiarce całkiem ładnie to razem wyglądało mimo że to była satyna moja sukienka nie jest całkiem taka zwiewna, raczej klasyczna, może nie będzie wyglądało to tak tragicznie
a co do sweterka to o jakim myślałaś??
iflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-28, 13:29   #1624
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Dziewczyny jak myślicie czy do mojej sukienki będzie pasowało delikatne koronkowe bolerko?
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 11:19   #1625
Mmedeah88
Wtajemniczenie
 
Avatar Mmedeah88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 376
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Camilla, moim zdaniem nie będzie pasowało. Wydaje mi się, ze takie delikatne bolerka nadają się tylko do sukni bez ramiączek.
A swoją drogą uważam, że bolerko nie jest Ci potrzebne Masz dośc mocno zabudowany dekolt, plecy, ramiona, więc nie masz za bardzo co chować pod tym bolerkiem

iflower, przejrzyj sobie ten wątek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=506597
Znajdziesz tam mnóstwo fajnych rozwiązań, sweterki również
__________________
więc daj mi spać
o życiu milcz
to potwór zły, wysysa szpik

Edytowane przez Mmedeah88
Czas edycji: 2011-05-29 o 11:58
Mmedeah88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 07:09   #1626
BothSides
Rozeznanie
 
Avatar BothSides
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 501
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Ja miałam sweterek, z angory, milusi taki, ale to był zima, latem może być za ciepło.
BothSides jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 07:14   #1627
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Cytat:
Napisane przez BothSides Pokaż wiadomość
Ja miałam sweterek, z angory, milusi taki, ale to był zima, latem może być za ciepło.
I własnie o takim sweterku jhak Ty miałaś - myślałam dla iflower

Camilla nie potrzeba Ci bolerka - masz naprawdę piękną suknię, bez olbrzymich dekoltów i wyciąć. Nie musisz się już niczym "zasłaniać" (mówię to ja - konserwatywna konserwa ).Tak sobie pomyślałam, że jak wypruję rękawki z mojej sukni to góra będzie podobna do Twojej
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-30, 07:40   #1628
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Macie rację, generalnie pomyslałam o bolerku na wypadek gdyby ten dzień był chłodny, ja straszny zmarzluch jestem, no ale w moim przypadku musiałabym chyba miec sweter lub etole żeby było mi ciepło. Plus jest taki że kościół mamy ulice dalej tak wiec jesli bedzie pogoda to pójdziemy pieszo
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 08:53   #1629
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Emocje będą Cię grzały A tak w ogóle to czerwiec ma być upalny wiec mam nadzieję, że pogoda w dniu ślubu dopisze My też szliśmy piechotką do Koscioła bo raz ze blisko a dwa to był nieziemski upał i szkoda było się gnieść w samochodzie.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 11:44   #1630
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

No racja, tez pomyslałam o emocjach i ewentualnym kielichu na odwagę i rozluźnienie
Własnie pytanie któraś z was sięgneła po taki kieliszek przed ślubem? Jesli tak to czy dało to jakiś efekt?
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 11:59   #1631
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Chciałam wypić kieliszka ale zapomniałam byłam tak szczęśliwa i podekscytowana, że zupełnie zapomniałam
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-30, 12:29   #1632
Dorotheaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 984
GG do Dorotheaa
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Cytat:
Napisane przez Camilla Pokaż wiadomość
No racja, tez pomyslałam o emocjach i ewentualnym kielichu na odwagę i rozluźnienie
Własnie pytanie któraś z was sięgneła po taki kieliszek przed ślubem? Jesli tak to czy dało to jakiś efekt?
hehe popieram dziewczyny, żadnych bolerek Ci nie trzeba, a jak będzie chłodniej, to i tak takie koronkowe raczej nie pomoże.

Jeśli chodzi o kieliszek, to ja ogólnie w dniu ślubu byłam przeszczęśliwa i megaspokojna :P aż sama się sobie dziwiłam:P także moim zdaniem nie trzeba dodatkowych wspomagaczy :p
__________________
Sutaszuję

Główna przyczyna rozwodów?
Kobiety myślą, że po ślubie mężczyzna się zmieni, a on się nie zmienia, natomiast mężczyźni mają nadzieję, że kobieta się nie zmieni, a ona się zmienia.
Dorotheaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 16:10   #1633
BothSides
Rozeznanie
 
Avatar BothSides
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 501
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Tez popieram brak bolerek, w razie totalnego zamarzania polecam (też miałam) włóczkowy delikatny szal - niech mama albo świadkowa gdzieś go włoży, nie gniecie się, zajmuje mało miejsca, a jak będziesz mieć ciary to sobie narzucisz. Ale podejrzewam że nie ma opcji - emocje grzeją!!!!
No ja też myślałam o kielichu, miałam też jakieś tablety uspokajające, a dzień przed i w dzień ślubu byłam najspokojniejszą i najpromienniejszą osobą w mieście chyba Trochę zazdroszczę, że ten dzień jeszcze przed Wami, z drugiej strony - teraz jestem jeszcze szczęśliwsza niż wtedy, choć wydawało się niemożliwe Czego i Wam życze!
BothSides jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 16:50   #1634
Dorotheaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 984
GG do Dorotheaa
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Cytat:
Napisane przez BothSides Pokaż wiadomość
Trochę zazdroszczę, że ten dzień jeszcze przed Wami, z drugiej strony - teraz jestem jeszcze szczęśliwsza niż wtedy, choć wydawało się niemożliwe Czego i Wam życze!
Prawda

Ciekawe jak długo to trwa, bo jak do końca życia, to genialnie
Od ślubu to mamy z TŻ taką sielankę w związku, że aż nas nie poznaję :P Nie sądziłam, że kiedykolwiek to napiszę o jakimkolwiek facecie, ale nie wyobrażam sobie życia bez męża teraz Normalnie nie potrafię z nim rozmawiać, żeby się nie uśmiechać :P Nawet jak się sprzeczamy, to się śmieję do niego...
__________________
Sutaszuję

Główna przyczyna rozwodów?
Kobiety myślą, że po ślubie mężczyzna się zmieni, a on się nie zmienia, natomiast mężczyźni mają nadzieję, że kobieta się nie zmieni, a ona się zmienia.
Dorotheaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 20:48   #1635
kfaska
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 950
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

heheh laski - oki, też za bolerkami nie przepadam ale osobiscie stwierdziłąm ze jednak nic innego d tej mojej kiecki nie pasuje bo była wydekoltowana. A szal wyglądał jeszcze gorzej do welonu a welon musiał być, a w swetre by zupełnie zniknęła taq prosta kiecka kwestia tego ze materiał był matowy. I bede się trzymac wersji ze nie było źle
Ale prawda ze Camilla sukienkę ma "przyzwoitą", a ślub w czerwcu moze zaryzykowac dziwczyna brak czegokolwiek
ja jestem przeciwniczka alkoholu przed ślubem i zabroniłam TŻ owi tez- jakoś tak mi się wydaje ze to tak jakby coś potem człowiek nieswiadomie robił, a tak nie chciałam. Miałam wziąć przed ślubem tabletki ziołowe ale zamotałam sie i przypadkiem je wywiozłam na sale wcześniej i tyle z tego było I dobrze, bo dostałam ataku spokoju
będzie dobrze! trzymam kciuki i ściskam
kfaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 07:03   #1636
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Cytat:
Napisane przez Dorotheaa Pokaż wiadomość
Prawda

Ciekawe jak długo to trwa, bo jak do końca życia, to genialnie
Od ślubu to mamy z TŻ taką sielankę w związku, że aż nas nie poznaję :P Nie sądziłam, że kiedykolwiek to napiszę o jakimkolwiek facecie, ale nie wyobrażam sobie życia bez męża teraz Normalnie nie potrafię z nim rozmawiać, żeby się nie uśmiechać :P Nawet jak się sprzeczamy, to się śmieję do niego...
Hehe potwierdzam Owszem czasem się posprzeczamy (przeważnie ja się czepiam) ale ciche dni się nie zdarzają godzimy sie na bierząco
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 20:34   #1637
sassanka2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Dziewczyny, a co sądzicie na temat tej sukienki? I tego jak w niej wyglądam?
Na pewno jest na mnie za duża i za długa - to jest tylko model salonowy do mierzenia. Na mnie byłaby szyta w moim rozmiarze.

http://img64.imageshack.us/img64/2605/80251626.jpg

http://img836.imageshack.us/img836/9118/49295624.jpg
http://img690.imageshack.us/img690/1344/41971781.jpg
http://img40.imageshack.us/img40/7754/21421619.jpg
sassanka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 21:09   #1638
sellene
Raczkowanie
 
Avatar sellene
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 63
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Cytat:
Napisane przez sassanka2 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a co sądzicie na temat tej sukienki? I tego jak w niej wyglądam?
Na pewno jest na mnie za duża i za długa - to jest tylko model salonowy do mierzenia. Na mnie byłaby szyta w moim rozmiarze.

http://img64.imageshack.us/img64/2605/80251626.jpg

http://img836.imageshack.us/img836/9118/49295624.jpg
http://img690.imageshack.us/img690/1344/41971781.jpg
http://img40.imageshack.us/img40/7754/21421619.jpg
Ja uważam, że suknie jest śliczna, taka delikatna, a Ty wyglądasz w niej przepięknie! Idealnie podkreśla to, co trzeba i masz w niej świetne proporcje. Tylko mi się osobiście nie podoba do niej ten welon na ostatnim zdjęciu
sellene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 06:20   #1639
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Cytat:
Napisane przez sellene Pokaż wiadomość
Ja uważam, że suknie jest śliczna, taka delikatna, a Ty wyglądasz w niej przepięknie! Idealnie podkreśla to, co trzeba i masz w niej świetne proporcje. Tylko mi się osobiście nie podoba do niej ten welon na ostatnim zdjęciu
Podpisuję się pod tymi słowami obiema kończynami bardzo ąłdna suknia, ciekawa góra aczkolwiek mwelon nie pasuje. gryzie się i to bardzo.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-01, 07:41   #1640
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

A mi się welon właśnie podoba
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 08:52   #1641
Dorotheaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 984
GG do Dorotheaa
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Cytat:
Napisane przez sassanka2 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a co sądzicie na temat tej sukienki? I tego jak w niej wyglądam?
Na pewno jest na mnie za duża i za długa - to jest tylko model salonowy do mierzenia. Na mnie byłaby szyta w moim rozmiarze.

http://img64.imageshack.us/img64/2605/80251626.jpg

http://img836.imageshack.us/img836/9118/49295624.jpg
http://img690.imageshack.us/img690/1344/41971781.jpg
http://img40.imageshack.us/img40/7754/21421619.jpg
Śliczna suknia, przepięknie w niej wyglądasz i welon moim zdaniem bardzo pasuje
__________________
Sutaszuję

Główna przyczyna rozwodów?
Kobiety myślą, że po ślubie mężczyzna się zmieni, a on się nie zmienia, natomiast mężczyźni mają nadzieję, że kobieta się nie zmieni, a ona się zmienia.
Dorotheaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 09:04   #1642
Mmedeah88
Wtajemniczenie
 
Avatar Mmedeah88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 376
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

sasanko, mam suknię w niemalże tym samym kroju, co Twoja! Już dawno na wizażu nie widziałam takiej ładnej sukni
A co do welonu, to wydaje mi się, że dłuuuga mgiełka by bardziej pasowała Bo ta koronka rzeczywiście się trochę gryzie.
__________________
więc daj mi spać
o życiu milcz
to potwór zły, wysysa szpik
Mmedeah88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 10:10   #1643
kfaska
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 950
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Mi się sukienka też podoba bardzo chociąz na zdjęciach (zwłąszcza tych gdzie masz ręce z tyłu) trochę dziwnie układa się w pasie,a el wydaje mis ie ze to moze być kwestia rozmiaru sukni i zdjęcia. Co do welonu też uważam ze ostatni nie pasuje. Wzięłabym jednowarstwowy welon obszyty koronką, ale do pasa albo do pupy, a koronka taka jak na sukni.
kfaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 15:46   #1644
Ninquelote
Wtajemniczenie
 
Avatar Ninquelote
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 316
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Cytat:
Napisane przez sassanka2 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a co sądzicie na temat tej sukienki? I tego jak w niej wyglądam?
Na pewno jest na mnie za duża i za długa - to jest tylko model salonowy do mierzenia. Na mnie byłaby szyta w moim rozmiarze.

http://img64.imageshack.us/img64/2605/80251626.jpg

http://img836.imageshack.us/img836/9118/49295624.jpg
http://img690.imageshack.us/img690/1344/41971781.jpg
http://img40.imageshack.us/img40/7754/21421619.jpg
Nabla Sitara? Widziałam ją na żywo niedawno. Piękna. Stwierdziłam, że jakby była dwa lata temu to bym ją wzięła.
__________________
Bo jestem kluską, po prostu kluską
Choć bardzo staram się, wyglądać na istotę ludzką
Tak naprawdę jestem pierogiem
Ninquelote jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 16:40   #1645
sassanka2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Cytat:
Napisane przez Ninquelote Pokaż wiadomość
Nabla Sitara? Widziałam ją na żywo niedawno. Piękna. Stwierdziłam, że jakby była dwa lata temu to bym ją wzięła.
Dokładnie, Nabla Sitara

Cytat:
Napisane przez kfaska Pokaż wiadomość
Mi się sukienka też podoba bardzo chociąz na zdjęciach (zwłąszcza tych gdzie masz ręce z tyłu) trochę dziwnie układa się w pasie,a el wydaje mis ie ze to moze być kwestia rozmiaru sukni i zdjęcia. Co do welonu też uważam ze ostatni nie pasuje. Wzięłabym jednowarstwowy welon obszyty koronką, ale do pasa albo do pupy, a koronka taka jak na sukni.
Ale koronka na welonie jest dokładnie taka sama jak na sukni - może na zdjęciu tego nie widać
A suknia rzeczywiście jest za duża - mam nadzieję, że w moim rozmiarze już będzie leżała ok

Dzięki Dziewczyny za opinie - jestem spokojniejsza
Zobaczymy, jak będzie po pierwszej przymiarce - już za miesiąc
sassanka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 05:49   #1646
motylek270
Raczkowanie
 
Avatar motylek270
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 69
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Cytat:
Napisane przez sassanka2 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a co sądzicie na temat tej sukienki? I tego jak w niej wyglądam?
Na pewno jest na mnie za duża i za długa - to jest tylko model salonowy do mierzenia. Na mnie byłaby szyta w moim rozmiarze.

http://img64.imageshack.us/img64/2605/80251626.jpg

http://img836.imageshack.us/img836/9118/49295624.jpg
http://img690.imageshack.us/img690/1344/41971781.jpg
http://img40.imageshack.us/img40/7754/21421619.jpg

Bardzo ładna ta sukienka, powinnaś ją wybrać. Niezwykle zgrabna.
motylek270 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 08:47   #1647
kfaska
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 950
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Cytat:
Napisane przez sassanka2 Pokaż wiadomość
Dokładnie, Nabla Sitara



Ale koronka na welonie jest dokładnie taka sama jak na sukni - może na zdjęciu tego nie widać
A suknia rzeczywiście jest za duża - mam nadzieję, że w moim rozmiarze już będzie leżała ok

Dzięki Dziewczyny za opinie - jestem spokojniejsza
Zobaczymy, jak będzie po pierwszej przymiarce - już za miesiąc
No właśnie widziałam że możliwe ze taka sama- problemem z welonem jest przede wszystkim długość, bo zasłania ten ładny tren i przez to koronki nie widać może Z krótszym będzie bardzo ładnie, jak suknia będzie dopasowana .
kfaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 08:51   #1648
anies5
Zakorzenienie
 
Avatar anies5
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 6 574
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Cytat:
Napisane przez sassanka2 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a co sądzicie na temat tej sukienki? I tego jak w niej wyglądam?
Na pewno jest na mnie za duża i za długa - to jest tylko model salonowy do mierzenia. Na mnie byłaby szyta w moim rozmiarze.

http://img64.imageshack.us/img64/2605/80251626.jpg

http://img836.imageshack.us/img836/9118/49295624.jpg
http://img690.imageshack.us/img690/1344/41971781.jpg
http://img40.imageshack.us/img40/7754/21421619.jpg
Piękna suknia i Ty w niej także , dobry wybór!
__________________
anies5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 13:07   #1649
sassanka2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Dziękuję Dziewczyny za opinie Poprawiłyście mi samopoczucie
To chyba stresik przedślubny się zaczyna i szukam "dziury w całym"
sassanka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 18:22   #1650
sumer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 17
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Witam. Dziewczyny a jakie dodatki widzicie dla mnie. Nie jestem zwolenniczką welonów i butów ecri. Piszcie co my myślicie cały czas zmienia mi się koncepcja
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dress.jpg2.jpg (16,9 KB, 157 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7831_big_xFMO.jpg1.jpg (18,7 KB, 98 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7835_big_dmrG.jpg3.jpg (17,3 KB, 92 załadowań)
sumer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-08 16:43:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:46.