Politechnika Rzeszowska :) - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-20, 12:38   #1261
doomcia
Rozeznanie
 
Avatar doomcia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Bj :)
Wiadomości: 614
GG do doomcia
Dot.: Politechnika Rzeszowska :)

Cytat:
Napisane przez so_elixir Pokaż wiadomość
a tak chciałam iść na spotkanie integracyjne
przyjdziesz

Cytat:
Napisane przez k1992 Pokaż wiadomość
szczerze to obawiam sie ze moze byc w tym troche prawdy bo ja tez z tego co słysze to mało osób rezygnuje z logistyki.

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:07 ----------

Popieram kolege wyżej byłem dzisiaj i nie ma szans a co śmieszne ludzie którzy tam poszli bedą mieli przypał bo przyjetych jest ponad 350 osób a ma zostac okołoo 200 także po pierwszym roku ludzie pójdą na out. A wszystko dlatego że tyle chetnych a ten kierunek wcale nie daje jakiś dużych perspektyw na przyszłość, wiec nie rozumiem. Ludzie którzy nie chcą siedziec przy książkach non stop, proponuje zrobić to co ja i zrobić wyjazd. Ma być tam tam teraz największy odstrzał na całej uczelni żeby w następnym roku było mniej chętnych na ten kierunek i nie było tak ogromenj listy rezerwowej tak sie dowiedziałem od pani przyjmujacej. MASAKRA i powodzenia w dalszej edukacji. LOGiSTYKA dla mnie na NIEEEEE

a oto odp na tamten post na forum polibudy

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

Pisałem już na innym forum gdyż byłem tam i wróciłem przed chwilą, wiem jedno przyjeli juz teraz ponad 350 osób i na tym kierunku jak powiedziała mi pani bo zagadałem do niej tak głupkowato będzie bardzo trudno sie utrzymać na roku gdyż chcą uniknąć w nastepnym roku takiej ilości chętnych na ten kierunek. Co mnie zszokowało to to że ma wyleciec po roku około 150 osób !!!!!! Z listy rezerwowej prawdopodobnie nie przyjmą nikogo gdyż jak mówiłem jest dużo osób i troche ludzi odpadnie i możliwe jest że zostanie akurat tyle miejsc ile proponowali na początku także ludzie którzy mogą coś jeszcze zrobić mają kierunek inny do wyboru, proponuje lepiej skorzystać xD . Mam nadzieje że pani z pobierania dokumentów sie nie obrazi ale to dla dobra ludziska ^^

to jeszcze jedna wypowiedz..


kurcze zaczynam się bać ... ze moge znalezc sie posród tych 150 osób

myslicie na na FiR byłoby mi łatwiej?
Boziu nie chce mi sie w to wierzyć... chociaż możliwe. Na logistyce jest mój chłopak, rok temu bylo 7 os na miejsce, a jescze dwa lata temu na ten kirunek przyjmowali wszystkich... podobno nawe z matura podstawową ledwie zdaną... bo tak mało chetnych było.

Z tego co patrze to on nie wiele się uczy tyle, że od kąd pamiętam on nie wiele się uczył a wszytko dobrze zdawał.. Bardzo łatwo ( tzn... pewnie zależy dla kogo) jest dostać zwolnienie z egzaminu. W tym roku do tej pory odpadło z 180 osób bodaj że ok 15 - przeważnie sami sie o to prosili :P, wiec nie wiem czy by tak specjalnie wywalali ludzi
(choć politechnika słynie z tego ,że łatwo sie dostac trudniej utrzymac- co w tym roku jak narazie sie zbytnjio nie zgadza;p)


Cytat:
Napisane przez patusia1992 Pokaż wiadomość
no wolę matmę od ekonomi bo na matmie jest specjaność "matematyka w finansach i bankowości"
A to chyba,że to jasne ze tak złóż
Cytat:
Napisane przez Andrea3 Pokaż wiadomość
A ja w to nie wierzę,myślę,ze ktoś celowo sieje propagandę żeby odstraszyć innych,bo sam panicznie boi sie że sie nie dostanie(pewnie jest na rezerwówce) jeny ludzie nie wierzcie w takie idiotyzmy!(też widziałam od tego kogoś ze dwa posty tego typu na forum)ale ja osobiście w to nie wierzę
Więc teraz sama nie wiedziałabym co myśleć.. To nowy kirunek i właśnie Ci ludzie co teraz idą na te studia potem będa potrzebni Jaby nie patrzeć.. logistyka w polsce dopiero się rozwija, w porównaniu z innymi krajami

Cytat:
Napisane przez konstancjaaa Pokaż wiadomość
Nie wiecie czy wrzesniowe nabory na uczelniach sa tylko na studia niestacjonarne czy na stacjonarne tez?
na niestacjonarne, i stacjonarne.. ale w stacjonarnych to tylko na te kierunki co zostają miejsca.. zapewne fizyka będzie do wzięcia
__________________
Boże, daj mi siłę, bym pogodził się z tym, czego nie mogę zmienić'

Edytowane przez doomcia
Czas edycji: 2011-07-20 o 12:39
doomcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 12:44   #1262
maturzystka007
Raczkowanie
 
Avatar maturzystka007
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 218
Dot.: Politechnika Rzeszowska :)

Ja też czytałam że w Polsce rozwija się branża logistyczna i dlatego tak bardzo chciałam to studiować. No ale nie chce ryzykować bo nie dostałam sie nigdzie indziej więc złoże na ten ZiP. Tam jest specjalność związana z logistyką więc mam nadzieje że moja przygoda z tą branżą tak szybko się nie skończy
maturzystka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 13:42   #1263
martusiaaa2408
Przyczajenie
 
Avatar martusiaaa2408
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 21
Dot.: Politechnika Rzeszowska :)

to kiedy jakies spotkanko zapoznawcze ?
martusiaaa2408 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 14:23   #1264
incessanthope
Raczkowanie
 
Avatar incessanthope
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 50
Dot.: Politechnika Rzeszowska :)

Cytat:
Napisane przez maturzystka007 Pokaż wiadomość
Porażka na całej linii, jestem 500 któraś na liście rezerwowych na ekonomii na UR
Już nazbierałam 4 osoby które rezygnują z logistyki, myślicie że jeszcze 15 się znajdzie?
Zostało Ci 14, bo ja też odpadam z logistyki Nie martw się

Cytat:
Napisane przez patusia1992 Pokaż wiadomość
no wolę matmę od ekonomi bo na matmie jest specjaność "matematyka w finansach i bankowości"
Oooo specjalność fajna, ale jak dla mnie chyba tylko to Ja ogólnie na matematyce bym się nie utrzymała

Edytowane przez incessanthope
Czas edycji: 2011-07-20 o 15:11
incessanthope jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 17:24   #1265
redwine19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3
Dot.: Politechnika Rzeszowska :)

Cytat:
Napisane przez patusia1992 Pokaż wiadomość
ja dostałam się i na matmę na URz i na Ekonomię....
na Ekonomię trzeba złożyć papiery do 22 lipca :| więc pewnie odpada już jedno miejsce...
poczekam do 26 na wyniki jak się nie dostanę na Prz pójdę na matmę na URz
Skąd masz takie info, że na ekonomię trzeba składać papiery do 22? Przecież pisze w harmonogramie, że dokumenty są przyjmowane do 28 lipca na wszystkie kierunki....
redwine19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 17:27   #1266
Andrea3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 29
Dot.: Politechnika Rzeszowska :)

Przytoczę Wam wypowiedź tego Witka-założyciela forum politechniki rzeszowskiej,on wyraźnie zaznaczył ze z list rezerwowych dostaje sie wiecej niż 50 % kandydatów,mam dość tej propagandy,nie wierzę,że te babki z dziekanatu na wstępie mówią ludziom żeby sie wypisali bo nie mają szans,na dostanie sie, a tym bardziej na utrzymanie na logistyce,dlaczego niby miałoby im tak zależec,niektórzy po prostu nie mogą sie pogodzić z tym,ze sie nie dostali więc robią zamieszanie,a wydaje mi sie,że on wie lepiej niż inni jakie są procedury :


Progi na kierunki

autor: witek » 14 lip 2011, 20:37
Pamiętajcie. W tej chwili nikt, ani w dziekanacie, ani w komisji rekrutacyjnej nie może Wam podać limitu punktowego przyjęcia. Jeśli to zrobi to po prostu zmyśla. Jedyne limity przed rankingiem pierwszym dotyczą limitu listy podstawowej przy pierwszym etapie rekrutacji. Pamiętajcie, że po ogłoszeniu wyników etapu I do listy podstawowej - z zaproszeniem o dostarczenie dokumentów dostaną się kandydaci z najwyższymi liczbami punktów. Jeśli doniosą dokumenty zostaną przyjęci i jednocześnie zwolnią miejsce na II kierunku. Dodatkowo będzie też część kandydatów, która w ogóle nie przyniesie dokumentów (bo np. dostała się na inną uczelnię) zwolni wówczas 2 miejsca (na dwóch kierunkach). Średnio więc lista podstawowa zostanie uzupełniona w mniej niż 50%. Nie mają więc znaczenia limity z Etapu I. Będziemy Was informować o pozycji na liście rezerwowej! Z niej dostanie się więcej niż 50% kandydatów!!!
Andrea3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 18:19   #1267
maturzystka007
Raczkowanie
 
Avatar maturzystka007
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 218
Dot.: Politechnika Rzeszowska :)

Ja pomimo iż lubię ryzyko tym razem wybiorę pewne miejsce na ZiP. Zresztą co mi po tym jak przyjmą mnie z listy rezerwowej na logistykę, jak potem zrobią tam taką krojownie że wylecę po semestrze...
maturzystka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-20, 22:31   #1268
maturzystka007
Raczkowanie
 
Avatar maturzystka007
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 218
Dot.: Politechnika Rzeszowska :)

Ma ktoś może dwa wolne miejsca w mieszkaniu w pobliżu polibudy?
maturzystka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 06:22   #1269
Ewelinka9191
Przyczajenie
 
Avatar Ewelinka9191
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 25
Dot.: Politechnika Rzeszowska :)

Ja też potrzebuję 2 miejsc w mieszkaniu niedaleko Politechniki.
Też składam na ZIP.
Ewelinka9191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 12:46   #1270
asiulka092
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 24
Dot.: Politechnika Rzeszowska :)

Wybiera się ktoś na technologię chemiczną?
asiulka092 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 13:25   #1271
maturzystka007
Raczkowanie
 
Avatar maturzystka007
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 218
Dot.: Politechnika Rzeszowska :)

O nie ja już nie wiem co mam robić, teraz ktoś na forum logistyki napisał:

Stary jak możesz tak twierdzić, ponieważ dzisiaj zanosiłem dokumenty na uczelnię i nikt mnie tam nie straszył, że będzie ciężko, a uczyć się trzeba wszędzie. Zresztą dzisiaj nie było tam wielkiego ruchu, więc ludzie nie straszcie się. A tak wogóle to skąd się tam wziąłeś, skoro jesteś na rezerwie. Na liście było 200 osób, a nie 350

zgadzam się z elessarem, ponieważ ja także składałam dzisiaj dokumenty, tłumów jakoś nie widziałam, panie przyjmujące dokumenty bardzo miłe. Na liście faktycznie było 200 osób, więc przyjęli tylko 20 więcej niż było planowane (180).

maturzystka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-21, 14:03   #1272
k1992
Raczkowanie
 
Avatar k1992
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 142
Dot.: Politechnika Rzeszowska :)

może w drugiej turze bedzie przyjetych 350 0sób?

hm... nom nie wiem... dzis byłam skladac papiery, ale nie widziałam ile osób jest na liscie bo podpisywałam sie na pierwszej stronie. Pytan tez nie miałam czasu zadac bo troche osób było.

---------- Dopisano o 15:01 ---------- Poprzedni post napisano o 15:00 ----------

Cytat:
Napisane przez maturzystka007 Pokaż wiadomość
O nie ja już nie wiem co mam robić, teraz ktoś na forum logistyki napisał:

Stary jak możesz tak twierdzić, ponieważ dzisiaj zanosiłem dokumenty na uczelnię i nikt mnie tam nie straszył, że będzie ciężko, a uczyć się trzeba wszędzie. Zresztą dzisiaj nie było tam wielkiego ruchu, więc ludzie nie straszcie się. A tak wogóle to skąd się tam wziąłeś, skoro jesteś na rezerwie. Na liście było 200 osób, a nie 350

zgadzam się z elessarem, ponieważ ja także składałam dzisiaj dokumenty, tłumów jakoś nie widziałam, panie przyjmujące dokumenty bardzo miłe. Na liście faktycznie było 200 osób, więc przyjęli tylko 20 więcej niż było planowane (180).


hm... no ja na twoim miejscu tez miała bym niezły dylemat. Ale pametaj ze zadna decyzja nie bedzie zła

---------- Dopisano o 15:03 ---------- Poprzedni post napisano o 15:01 ----------

a i jak ktos bedzie się jeszcze wybierał z papierami to od razu moge powiedziec ze mozecie podpisac sobie na odwrocie swoje zdjecia imie i nazwisko i numer SIR . Przynajmniej mi tak pan kazał dzis zrobić
k1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 15:08   #1273
Crisu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8
Dot.: Politechnika Rzeszowska :)

Również dzisiaj zawiozłem dokumenty, klamka zapadła
Szczerze mówiąc czytając wypowiedzi, że przyjęli ok. 400 osób spodziewałem się tłumów, a było całkiem sprawnie, 2 dziewczyny przede mną w kolejce i tyle

Tak jak koleżanka u góry pisała, podpisać zdj + nr SIR, i na białej teczce nakleić "opis teczki" i tyle... Wszystko przebiega szybko i sprawnie !

A i pytał się ktoś co dalej? Bo jakiś chłopak siedzący obok mnie zapytał co ma robić teraz, to z tego co zrozumiałem powiedzieli że mamy czekać na list w którym będą wszelkie informacje.. Macie jakieś konkretniejsze informacje?
Crisu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 18:04   #1274
XxSmerfetkaxD
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4
Dot.: Politechnika Rzeszowska :)

Ktoś z was wybiera się na zarządzanie?
XxSmerfetkaxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 18:05   #1275
XxSmerfetkaxD
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4
Dot.: Politechnika Rzeszowska :)

Wybiera się ktoś z was na zarządzanie?
XxSmerfetkaxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 18:50   #1276
doomcia
Rozeznanie
 
Avatar doomcia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Bj :)
Wiadomości: 614
GG do doomcia
Dot.: Politechnika Rzeszowska :)

Cytat:
Napisane przez maturzystka007 Pokaż wiadomość
Ma ktoś może dwa wolne miejsca w mieszkaniu w pobliżu polibudy?
Cytat:
Napisane przez Ewelinka9191 Pokaż wiadomość
Ja też potrzebuję 2 miejsc w mieszkaniu niedaleko Politechniki.
Też składam na ZIP.
Multum ogłoszeń takich jest na rzeszowiak.pl poszukać tylko dobrze trzeba mozna juz zanleźć pokój za 280 zł za osobę a 10min drogi do politechniki
Cytat:
Napisane przez maturzystka007 Pokaż wiadomość
O nie ja już nie wiem co mam robić, teraz ktoś na forum logistyki napisał:

Stary jak możesz tak twierdzić, ponieważ dzisiaj zanosiłem dokumenty na uczelnię i nikt mnie tam nie straszył, że będzie ciężko, a uczyć się trzeba wszędzie. Zresztą dzisiaj nie było tam wielkiego ruchu, więc ludzie nie straszcie się. A tak wogóle to skąd się tam wziąłeś, skoro jesteś na rezerwie. Na liście było 200 osób, a nie 350

zgadzam się z elessarem, ponieważ ja także składałam dzisiaj dokumenty, tłumów jakoś nie widziałam, panie przyjmujące dokumenty bardzo miłe. Na liście faktycznie było 200 osób, więc przyjęli tylko 20 więcej niż było planowane (180).

Chyba na każdym wydziale tak jest .. na wydziale budownictwa też mało ludzi, na zarzadzaniu tez pustki ( przynajmniej jak dzisiaj byłam )
__________________
Boże, daj mi siłę, bym pogodził się z tym, czego nie mogę zmienić'
doomcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 20:28   #1277
maturzystka007
Raczkowanie
 
Avatar maturzystka007
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 218
Dot.: Politechnika Rzeszowska :)

Cytat:
Napisane przez doomcia Pokaż wiadomość
Multum ogłoszeń takich jest na rzeszowiak.pl poszukać tylko dobrze trzeba mozna juz zanleźć pokój za 280 zł za osobę a 10min drogi do politechniki
Dzięki za info
maturzystka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 20:57   #1278
k1992
Raczkowanie
 
Avatar k1992
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 142
Dot.: Politechnika Rzeszowska :)

Cytat:
Napisane przez Crisu Pokaż wiadomość
Również dzisiaj zawiozłem dokumenty, klamka zapadła
Szczerze mówiąc czytając wypowiedzi, że przyjęli ok. 400 osób spodziewałem się tłumów, a było całkiem sprawnie, 2 dziewczyny przede mną w kolejce i tyle

Tak jak koleżanka u góry pisała, podpisać zdj + nr SIR, i na białej teczce nakleić "opis teczki" i tyle... Wszystko przebiega szybko i sprawnie !

A i pytał się ktoś co dalej? Bo jakiś chłopak siedzący obok mnie zapytał co ma robić teraz, to z tego co zrozumiałem powiedzieli że mamy czekać na list w którym będą wszelkie informacje.. Macie jakieś konkretniejsze informacje?
a kolo której godz byłes?
czyli mamy czekac na jakiś list który przyjdzie nam do domu?
czy tam na nasze konto lub poczte?

Edytowane przez k1992
Czas edycji: 2011-07-21 o 21:02
k1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 22:22   #1279
vanessa_55555
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3
Dot.: Politechnika Rzeszowska :)

Cytat:
Napisane przez Karoli na Pokaż wiadomość
Rezygnuję z europeistyki
A ile punktów miałaś na europeistyce?
W ogóle dużo chętnych było w tym roku na europeistykę?
Wie ktoś może jaki był próg punktowy?
vanessa_55555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-22, 11:22   #1280
Shirinn
Zakorzenienie
 
Avatar Shirinn
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Rz-ów
Wiadomości: 6 268
GG do Shirinn
Dot.: Politechnika Rzeszowska :)

jakby co to zwalniam miejsce na FIR i bezpieczenstwie wewnętrznym
__________________


ubrania, buty


kosmetyki

Shirinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-22, 12:22   #1281
defacto
Zadomowienie
 
Avatar defacto
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomości: 1 621
Dot.: Politechnika Rzeszowska :)

jesli jestem 29 na liscie na ZiP to mam jakies szanse w drugiej turze ?
__________________
Wymiankaaa

Jak dobrze, że Cie mam..



studentka zip
defacto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-22, 12:45   #1282
k1992
Raczkowanie
 
Avatar k1992
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 142
Dot.: Politechnika Rzeszowska :)

Cytat:
Napisane przez defacto Pokaż wiadomość
jesli jestem 29 na liscie na ZiP to mam jakies szanse w drugiej turze ?
a nie wiesz czy moze duzo osób zawalnia mniejsce i pisze o tym na forum polibudy... zajrzyj tam... moze pisza tam oboby ze rezygnuja . ale mysle ze szanse masz.

---------- Dopisano o 13:45 ---------- Poprzedni post napisano o 13:43 ----------

ej mam pytanko ... nie wiecie moze od ilu lat jest na polibudzie kierunek inzynieria srodowiska??

---------- Dopisano o 13:45 ---------- Poprzedni post napisano o 13:45 ----------

ej mam pytanko ... nie wiecie moze od ilu lat jest na polibudzie kierunek inzynieria srodowiska??
myslicie ze wiecej niz 5??
k1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-22, 13:03   #1283
norkaa
Przyczajenie
 
Avatar norkaa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 23
Dot.: Politechnika Rzeszowska :)

Shirinn <3
norkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-22, 14:30   #1284
doomcia
Rozeznanie
 
Avatar doomcia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Bj :)
Wiadomości: 614
GG do doomcia
Dot.: Politechnika Rzeszowska :)

Cytat:
Napisane przez maturzystka007 Pokaż wiadomość
Dzięki za info
nmzc

Cytat:
Napisane przez k1992 Pokaż wiadomość
a kolo której godz byłes?
czyli mamy czekac na jakiś list który przyjdzie nam do domu?
czy tam na nasze konto lub poczte?
Przez poczte dostaniemy dokumenty , że zostaliśmy przyjęci + jakieś podania o stypendium :") przynajmniej tak w tamtym roku było;p


Aaaa i mniędzy czasi trzeba będzie zapłacic za legitymacje i indeks przez przelew, tak mi pisało na koncie sir , ale sama nie wiem ?;p
Cytat:
Napisane przez k1992 Pokaż wiadomość
a nie wiesz czy moze duzo osób zawalnia mniejsce i pisze o tym na forum polibudy... zajrzyj tam... moze pisza tam oboby ze rezygnuja . ale mysle ze szanse masz.

---------- Dopisano o 13:45 ---------- Poprzedni post napisano o 13:43 ----------

ej mam pytanko ... nie wiecie moze od ilu lat jest na polibudzie kierunek inzynieria srodowiska??

---------- Dopisano o 13:45 ---------- Poprzedni post napisano o 13:45 ----------

ej mam pytanko ... nie wiecie moze od ilu lat jest na polibudzie kierunek inzynieria srodowiska??
myslicie ze wiecej niz 5??
Podpinam się pod pytanie, tez jestem ciekawa

---------- Dopisano o 15:30 ---------- Poprzedni post napisano o 15:21 ----------

Aaa no i napiszcie dziewczyny czy z rezerwy sie dostałyscie , bo to chyba dzisiaj?
__________________
Boże, daj mi siłę, bym pogodził się z tym, czego nie mogę zmienić'

Edytowane przez doomcia
Czas edycji: 2011-07-22 o 14:24
doomcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-22, 15:34   #1285
maturzystka007
Raczkowanie
 
Avatar maturzystka007
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 218
Dot.: Politechnika Rzeszowska :)

Na bank iś jest juz od ponad 5-ciu lat bo moja kuzynka która ma obecnie 29 lat skończyła to parę lat temu.
maturzystka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-22, 16:11   #1286
Karoli na
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 23
Dot.: Politechnika Rzeszowska :)

Cytat:
Napisane przez vanessa_55555 Pokaż wiadomość
A ile punktów miałaś na europeistyce?
W ogóle dużo chętnych było w tym roku na europeistykę?
Wie ktoś może jaki był próg punktowy?
Miałam 312 pkt. Na resztę pytań nie potrafię odpowiedzieć.
Dzisiaj złożyłam na stosunki więc na europeistyce już zwolniłam
Karoli na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-22, 17:36   #1287
Andrea3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 29
Dot.: Politechnika Rzeszowska :)

Jest ktoś może na liscie rezerwowej na uniwersytecie rzeszowskim na ekonomii?dzisia j dostałam informacje ze wyniki z list rezerwowych będą 26 a nie tak jak wcześniej pisało, że 23
Andrea3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-22, 18:22   #1288
norkaa
Przyczajenie
 
Avatar norkaa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 23
Dot.: Politechnika Rzeszowska :)

Kto czeka na II etap ? Bo ja mam coraz większego stresa...
norkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-22, 18:54   #1289
buska11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2
Dot.: Politechnika Rzeszowska :)

Hej, ja w tym roku dostałam się na budownictwo, jest tutaj moze taka osoba ?

Wiecie może coś na temat kursów przygotowawczych? W jakich są terminach ile trwają?
buska11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-22, 23:54   #1290
bananaqueen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 15
Dot.: Politechnika Rzeszowska :)

Cytat:
Napisane przez buska11 Pokaż wiadomość

Wiecie może coś na temat kursów przygotowawczych? W jakich są terminach ile trwają?
ja jestem na drugim roku budownictwa i dostałam się na drugi kierunek, inżynierię jeżeli chodzi o kursy to osobiście nie brałam udziału w takowych,ale ze słyszenia wiem,że to strata kasy i czasu (jeżeli chodzi o takową 'naukę'), bo integracja jest, zamiast na wykłady to chodzi się na piwo
bananaqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-04 15:26:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:17.