Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010 - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-13, 05:13   #3211
Baobabek
Zakorzenienie
 
Avatar Baobabek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 576
GG do Baobabek Send a message via Skype™ to Baobabek
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

PADAM NA RYJJJJ Kubuś zasnął o 21ej, po czym o 23ej obudził się z wrzaskiem, wił się, prężył, w końcu zwymiotował trochę, poryczał dalej i zasnął z nami, za to co kilka minut budząc się z jękiem - nos zatkany, oddycha przez buzię, kaszle mokrym kaszlem, cieplejszy czekam aż o 8ej przychodnię otworzą to pojedziemy pewnie mi zwolnienie dadzą super, wczoraj rada była, jutro zebrania z rodzicami a ja na L4 mam wyrzuty - ze względu na pracę, a z drugiej strony to moje dziecko jest ważniejsze niż obce w szkole, prawda??? nie powinnam mieć wyrzutów i obwiniać się?? on tylko raz był podziębiony w ubiegłym roku - też we wrześniu, nigdy antybiotyku nie miał mój biedulek płakać mi się chce
__________________
K & I


Edytowane przez Baobabek
Czas edycji: 2011-09-13 o 05:37
Baobabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 06:00   #3212
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Moje chłopaki jeszcze chwilę śpią

Zdrówka dla Kubusia

Libra widać że z Mika będziesz miała pomoc, a to w węglach

izazula ja przy pierwszym to panikarz, a przy drugim dziecku to mój tz ciągle panikarz, a ja jeszcze zanim mnie zawiozł do szpitala to bym i torbe spakowała, i jeszcze najchętniech herbatkę i jakieś spaghetti, ale panikarz mi nie pozwolił
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"

Edytowane przez pl_madzia
Czas edycji: 2011-09-13 o 06:01
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 06:27   #3213
gusinek
Rozeznanie
 
Avatar gusinek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 631
GG do gusinek
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

dzien dobry

mój urwis grasuje od 6, teraz wymusił na mnie i ogąda teletubisie

libra miko cudny i jakie piękne czarne rączki

bao
współczuje nocki, biedny Kubuś, ale Ty absolutnie nie miej wyrzutów sumienia!! Twoje dziecko jest najważniejsze, te w szkole są zdrowe i duze, dostaną zastepstwo i juz, a mały Ciebie teraz potrzebuje
powodzenia u lekarza oby sie obyło bez antybiotyku
__________________
mój skarb Bartuś 30.04.2010 3400 57cm

przeczytaj proszę, może Ty potrafisz pomóc

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post35342764

gusinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 07:25   #3214
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

mnie przed porodem tez tz pakowal do szpitala bo mnie sie nie spieszylo:P
no idobrze bo wiedzial gdzie co jest jak trzeba bylo cos wyjac podczas porodu to torby nie przekopywal tylko rach ciach i juz:P

ja tym razem mam dla malucha wozek i jeszcze nic wiecej.
Aaaa no i lezak
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 07:25   #3215
P0P70
Zakorzenienie
 
Avatar P0P70
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 5 351
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
Wstawiam zdjęcia Mika pomocnik rośnie
1 ,2 pszczelarz
3,4 węglarz
Węglarz jest . Uwielbiam takie umorusane dzieci. I jakie ma fajne loczki z tyłu

Cytat:
Napisane przez Baobabek Pokaż wiadomość
PADAM NA RYJJJJ Kubuś zasnął o 21ej, po czym o 23ej obudził się z wrzaskiem, wił się, prężył, w końcu zwymiotował trochę, poryczał dalej i zasnął z nami, za to co kilka minut budząc się z jękiem - nos zatkany, oddycha przez buzię, kaszle mokrym kaszlem, cieplejszy czekam aż o 8ej przychodnię otworzą to pojedziemy pewnie mi zwolnienie dadzą super, wczoraj rada była, jutro zebrania z rodzicami a ja na L4 mam wyrzuty - ze względu na pracę, a z drugiej strony to moje dziecko jest ważniejsze niż obce w szkole, prawda??? nie powinnam mieć wyrzutów i obwiniać się?? on tylko raz był podziębiony w ubiegłym roku - też we wrześniu, nigdy antybiotyku nie miał mój biedulek płakać mi się chce
Nie za dobrze to wygląda. Zdrowia dla Kubusia życzę.
__________________
Moje słońce 16.12.2009 (28 tc. 900 gr)
Moja stokrotka 21.02.2012 (27 tc. 700 gr)

P0P70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 07:28   #3216
megi-megi
Zakorzenienie
 
Avatar megi-megi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 993
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Bao - ja też współczuję. Biedny Kubuś - normalnie u malucha katar to straszna choroba - oby poszedł szybko.

Libra - cudownie wygląda Miko W tym węglu zwłaszcza.


Jeden dzień nie pisałam i nie w temacie się czuję...
megi-megi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 07:46   #3217
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

aaa Pop pisalam ci w klubie ze jak chcesz to pisz jak nie to nie, ja trzymam kciuki za powrot do Oliwii ,zawsze z mama to z mama , nikt nie zastapi chociazby najlepsza babcia, wujek czy nawet tata.

---------- Dopisano o 08:46 ---------- Poprzedni post napisano o 08:45 ----------

Libra podzielam zdanie dziewczyn

zdjęcie w węglu -BOSKIE.
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-13, 07:49   #3218
tylkooliwka
Wtajemniczenie
 
Avatar tylkooliwka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 037
GG do tylkooliwka
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Bao zdrówka dla Kubusia

Libra jaaaaki piękny mulatek
tylkooliwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 08:15   #3219
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Witam
Dziękujemy za komplementy,
ledwo go doszorowałam , buzie to musiałam mu myć moim płynem do demakijażu , ale tak sie chłopak angażował w noszenie węgla ,ze nie miałam serca go gonić z tamtad, w przeciwieństwie do starszego który był bardzo niepocieszony po powrocie ze szkoły jak zobaczył węgiel.
Loczki to musielismy ściąć niestety bo zaczęły się kołtuny robić bo to były jeszcze te pierwsze włoski , ale to nic urosną nowe.

Miko już po porannej drzemce , zaraz idziemy biegać , teraz przez to wczesne wstawanie to ma dwie drzemki w dzień, wieczorem na szczęście normalnie usypia.
Wiecie co nie wiem jak to u nas będzie z oduczaniem od pampka , on po nocy to tam ze 2 kilo ma nie wiem kiedy sika czy przez sen czy jak , u was też tak jest?
Może ograniczyć picie już pod wieczór bo jak tak dalej pójdzie to będzie spał na sienniku ze słomy

Ania a ograniczałaś picie dla Szymka czy on po prostu nie sikał w nocy?
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 08:20   #3220
sara 85
Zakorzenienie
 
Avatar sara 85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 835
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
Wstawiam zdjęcia Mika pomocnik rośnie
1 ,2 pszczelarz
3,4 węglarz
Miko boski

Cytat:
Napisane przez Baobabek Pokaż wiadomość
PADAM NA RYJJJJ Kubuś zasnął o 21ej, po czym o 23ej obudził się z wrzaskiem, wił się, prężył, w końcu zwymiotował trochę, poryczał dalej i zasnął z nami, za to co kilka minut budząc się z jękiem - nos zatkany, oddycha przez buzię, kaszle mokrym kaszlem, cieplejszy czekam aż o 8ej przychodnię otworzą to pojedziemy pewnie mi zwolnienie dadzą super, wczoraj rada była, jutro zebrania z rodzicami a ja na L4 mam wyrzuty - ze względu na pracę, a z drugiej strony to moje dziecko jest ważniejsze niż obce w szkole, prawda??? nie powinnam mieć wyrzutów i obwiniać się?? on tylko raz był podziębiony w ubiegłym roku - też we wrześniu, nigdy antybiotyku nie miał mój biedulek płakać mi się chce
Zosia też ma katar. Wczoraj od rana kichała co chwile, a na wieczór już jej leciało z noska. W nocy też się budziła, w końcu znalazłam jeszcze resztki kropli nasivin, zakropiłam i spała do 9.
Ona zawsze ma katar jak zęby jej wychodzą. Może trójki w końcu idą.
__________________
Zosia 26.03.2010 r.

Franio 24.07.2014 r.
sara 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 08:20   #3221
tylkooliwka
Wtajemniczenie
 
Avatar tylkooliwka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 037
GG do tylkooliwka
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
Witam
Dziękujemy za komplementy,
ledwo go doszorowałam , buzie to musiałam mu myć moim płynem do demakijażu , ale tak sie chłopak angażował w noszenie węgla ,ze nie miałam serca go gonić z tamtad, w przeciwieństwie do starszego który był bardzo niepocieszony po powrocie ze szkoły jak zobaczył węgiel.
Loczki to musielismy ściąć niestety bo zaczęły się kołtuny robić bo to były jeszcze te pierwsze włoski , ale to nic urosną nowe.

Miko już po porannej drzemce , zaraz idziemy biegać , teraz przez to wczesne wstawanie to ma dwie drzemki w dzień, wieczorem na szczęście normalnie usypia.
Wiecie co nie wiem jak to u nas będzie z oduczaniem od pampka , on po nocy to tam ze 2 kilo ma nie wiem kiedy sika czy przez sen czy jak , u was też tak jest?
Może ograniczyć picie już pod wieczór bo jak tak dalej pójdzie to będzie spał na sienniku ze słomy

Ania a ograniczałaś picie dla Szymka czy on po prostu nie sikał w nocy?
Daniel tez tak dużo sika,ostatnio nawet przesikuje teraz musze 5 kupić bo do tej pory na 4 jesteśmy.
tez nie wiem jak to będzie chyba na ceracie by musiał spać

wogóle mój się urwis robi ostatnio wziął i walnął małe dziecko tym bączkiem do kręcenia,przecież to metalowe i ciężkie,dostała w główkę dobrze,że nie w ciemiączko bo by dopiero było

Daniel też ma jakiś nosek zapchany a w otworkach czyściutko
tylkooliwka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-13, 08:24   #3222
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Bao zdrówka dla Kubusia oby mu szybko przeszło , my juz pierwszy katar jesienny można powiedzieć za sobą mamy
Nasivin soft polecam i ja smarowałam vikiem co by mu inhalowało , wiem że niby dla starszych dzieci jest ale nie miał żadnego uczulenia więc używałam

No i niezastąpiony KATAREK pokupujcie sobie dziewczyny za wczasu , w życiu bym nie dała rady z fridą nie ma szans , no i z katarkiem o tyle lepiej ze można na siedząco czy stojąco odciągać a z fridą tak się nie da bo trzeba trzymać dziecko.

Gusinek Tobie polecałam zioła na włosy a widzę ,że chyba sama tez muszę iść i kupić bo coś mi wyłazić zaczęły , może to tak pod jesień już

---------- Dopisano o 09:24 ---------- Poprzedni post napisano o 09:21 ----------

Cytat:
Napisane przez tylkooliwka Pokaż wiadomość
Daniel tez tak dużo sika,ostatnio nawet przesikuje teraz musze 5 kupić bo do tej pory na 4 jesteśmy.
tez nie wiem jak to będzie chyba na ceracie by musiał spać

wogóle mój się urwis robi ostatnio wziął i walnął małe dziecko tym bączkiem do kręcenia,przecież to metalowe i ciężkie,dostała w główkę dobrze,że nie w ciemiączko bo by dopiero było

Daniel też ma jakiś nosek zapchany a w otworkach czyściutko
no właśnie u nas też pewnie bez ceraty się nie obejdzie , my też jeszcze na 4 wykończe te paczki co mam jeszcze dwie i chyba też 5 zawsze to więcej wejdzie bo rano też się zdarza że przesikane na wylot
Oj zadziora Ci rośnie
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 08:27   #3223
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

libra moja tez ma 100 kilo a pampku po nocy!
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 08:28   #3224
sara 85
Zakorzenienie
 
Avatar sara 85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 835
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
Bao zdrówka dla Kubusia oby mu szybko przeszło , my juz pierwszy katar jesienny można powiedzieć za sobą mamy
Nasivin soft polecam i ja smarowałam vikiem co by mu inhalowało , wiem że niby dla starszych dzieci jest ale nie miał żadnego uczulenia więc używałam

No i niezastąpiony KATAREK pokupujcie sobie dziewczyny za wczasu , w życiu bym nie dała rady z fridą nie ma szans , no i z katarkiem o tyle lepiej ze można na siedząco czy stojąco odciągać a z fridą tak się nie da bo trzeba trzymać dziecko.

Gusinek Tobie polecałam zioła na włosy a widzę ,że chyba sama tez muszę iść i kupić bo coś mi wyłazić zaczęły , może to tak pod jesień już

---------- Dopisano o 09:24 ---------- Poprzedni post napisano o 09:21 ----------



no właśnie u nas też pewnie bez ceraty się nie obejdzie , my też jeszcze na 4 wykończe te paczki co mam jeszcze dwie i chyba też 5 zawsze to więcej wejdzie bo rano też się zdarza że przesikane na wylot
Oj zadziora Ci rośnie
u nas też katarek niezastapiony, ja wczoraj amolem popryskałam jej troche ubranie. Musze kupić te plasterki aromactiv,też bardzo pomagają.
__________________
Zosia 26.03.2010 r.

Franio 24.07.2014 r.
sara 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 08:29   #3225
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

my 5 to juz dawwwwwwno uzywamy:P
normalnie po 51 zl place , musze sie przejsc moze bedzie gdzies promocja, bo zapasy sie koncza.
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 08:33   #3226
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Libra moj tez ma tego pampka rano pelnego,w dzien bez pampka chodzi.ograniczyc picia mu nie mogd bo on wieczorem nie pije,w dzien tez niewiele pije.to chyba po kaszce.zjada jej okolo 300ml wieczorem.eryk mi nie siusial wogle w nocy.
Ostatnio w niedziele przesadzilam.bo 10km przebieglam,25km na rowerze,i jeszcze plywanie w jeziorze. Mam problem z kolanem :-C masz na to jakis sposob.ketonal zel nie daje rady :-(
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 08:49   #3227
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

w DDTVN wlasnie pokazywali odkurzacze, jeden z nich ma moj tesc i jak na takie mieszkanie w ktorym on mieszka super sprawa, on dostal bo mowi ze nie wart tej kasy ale jakby z 1000 kosztowal to calkiem fajna sprawa.Zwlaszcza przy dzieciach.
Inteligentyny mop tez fajny:P
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 08:57   #3228
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Ana u ciebie pierwszej slyszalam o takim uczeniu nocnika
ja to i jednego i drugiego po prostu sadzalam.i zajmowalam czyms tak zeby nasiusial.jak juz pierwszy raz sie udalo to byly oklaski i pokazywanie jaki duzy chlopiec.wiec jak skojarzyli pochwale z siusianiem to juz nie bylo problemu.

Moja mama wyjechala do niemiec do pracy.a ja zeby ojca na obiad sciagnsc prosze go o kupinienie np dzisiaj kalafiora.bo tak na sam obiad by nie przyszedl.

Wiecie moze jak uruchomic gg na telefonie.musze sciagnac instalke czy jakos inaczej
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 09:13   #3229
blistex
Rozeznanie
 
Avatar blistex
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 592
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

libra ale słodziak z niego a jakie boskie ma loczki
na tym zdjęciu węglarz wygląda jak z biedaszybów słodziuchno

my na siedząco Fridą odciągamy i sprawdza się u nas doskonale Jula sama do noska przykłada końcówkę a ja ciągnę gluty :P

Darusia my mamy do nowego mieszkanka taki odkurzacz
http://superrobot.pl/pl/i-robot-odku...ozyczenie.html
udało nam się kupić na Groupon za niecałe 800 z przesyłką wypróbowany i rewelacyjny jest Tżta kuzyn ma też takiego mopa do mycia podłogi i są nimi zachwyceni na mopa mnie narazie nie stać ale poczekam aż będą w promocji albo na grupona może trafie zaś :P

---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

Plmadzia ja nie Libra ale napiszę a próbowałaś te opaski uciskowe na kolana ? albo kompresy żelowe tyklo nie wiem czy rozgrzewający czy chłodzący musiałabyś poszukać w necie
__________________
Moje ciuszki na wymianke https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=233834
zapraszam
blistex jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-13, 09:21   #3230
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

drcron on ma cos podobnego

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:16 ----------

my tez fridą nadal działamy.

Drcron ja sie czasem zastanawiam, jak ty opisujesz co Jula umie jak sie zachowuje i co mowi i co robi w danych sytuacjach to zupelnie nie rozumiem czego ty od tego dzieciaczka chcesz, przeciez ona taka mądra jest.
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 09:23   #3231
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez ania p Pokaż wiadomość
Może tak byc .

Ja też kupiłam kamizelkę na 98 ale na moją to nA bank będzie za duża , ale jak tak piszecie to mogłam jej wziąśc większą . ładne kozaki były w lidlu ale najmniejsze to chyba 23.

Ana a zobacz buty bo naprawdę są niezłe . jakieś fioletowe chyba dla dziewczynki były
Fajne były te kozaki,szkoda,że nie takie duże były.
Podjadę dzisiaj i zobaczę te buciki.
Cytat:
Napisane przez minka26 Pokaż wiadomość
j kupiłam w końcu drugą na 98 ale też mi się wydaje, że może być za duża, a może dlatego, że ta w kropki ma inny krój nic, w każdym razie mamy granatową na 92 i w kropki na 98. Rano jak Mała wstanie to zrobię przymiarkę u nas wieczorem jeszcze dużo było
Ja jeszcze tej granatowej nie widziałam.Mi się ta w kropeczki bardzo podoba-w ogóle groszki,kropki dla małej na ubraniach uwielbiam
Cytat:
Napisane przez sara 85 Pokaż wiadomość
u nas też katarek niezastapiony, ja wczoraj amolem popryskałam jej troche ubranie. Musze kupić te plasterki aromactiv,też bardzo pomagają.
a co to?
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 09:28   #3232
sara 85
Zakorzenienie
 
Avatar sara 85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 835
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Fajne były te kozaki,szkoda,że nie takie duże były.
Podjadę dzisiaj i zobaczę te buciki.

Ja jeszcze tej granatowej nie widziałam.Mi się ta w kropeczki bardzo podoba-w ogóle groszki,kropki dla małej na ubraniach uwielbiam

a co to?
ja nie widziałam żadnych kozaków w lidlu

reklamują te plasterki,przykleja się je na ubranie dziecku i lepiej się oddycha
__________________
Zosia 26.03.2010 r.

Franio 24.07.2014 r.
sara 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 09:41   #3233
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

bo to o smyka nie lidla chyba chodzi
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 09:43   #3234
blistex
Rozeznanie
 
Avatar blistex
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 592
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Darusia wiem, że ona jest bardzo mądra, kochany, grzeczna i w ogóle jest naj naj naj.... ale w porównaniu do niektórych dzieci to albo jest tak bardzo leniwa, albo sama juz nie wiem co
ja chyba przestanę się spotykać z dziećmi w jej wieku a zacznę z młodszymi
wczoraj byłyśmy u koleżanki to jej mała 3 miesiące młodsza od Juli pięknie dopasowywała puzle takie duże do siebie a moje dziecko tylko nimi rzucało mimo, że w dom u też ma takie to nie rusza ich najbardziej pasuje budowanie jej piramid z klocków potrafi tym nawet godzinę sie zająć
__________________
Moje ciuszki na wymianke https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=233834
zapraszam
blistex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 09:49   #3235
sara 85
Zakorzenienie
 
Avatar sara 85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 835
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
bo to o smyka nie lidla chyba chodzi
aha w smyku też nigdy nie widziałam butów

Cytat:
Napisane przez blistex Pokaż wiadomość
Darusia wiem, że ona jest bardzo mądra, kochany, grzeczna i w ogóle jest naj naj naj.... ale w porównaniu do niektórych dzieci to albo jest tak bardzo leniwa, albo sama juz nie wiem co
ja chyba przestanę się spotykać z dziećmi w jej wieku a zacznę z młodszymi
wczoraj byłyśmy u koleżanki to jej mała 3 miesiące młodsza od Juli pięknie dopasowywała puzle takie duże do siebie a moje dziecko tylko nimi rzucało mimo, że w dom u też ma takie to nie rusza ich najbardziej pasuje budowanie jej piramid z klocków potrafi tym nawet godzinę sie zająć
drcron- odbija Ci już:P
Zosia też nie uklada puzzli, klocki układa chwile, po 5 min już jej się wszytsko nudzi. Jedyne co to kredkami maluje
__________________
Zosia 26.03.2010 r.

Franio 24.07.2014 r.
sara 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 10:07   #3236
P0P70
Zakorzenienie
 
Avatar P0P70
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 5 351
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez blistex Pokaż wiadomość
Darusia wiem, że ona jest bardzo mądra, kochany, grzeczna i w ogóle jest naj naj naj.... ale w porównaniu do niektórych dzieci to albo jest tak bardzo leniwa, albo sama juz nie wiem co
ja chyba przestanę się spotykać z dziećmi w jej wieku a zacznę z młodszymi
wczoraj byłyśmy u koleżanki to jej mała 3 miesiące młodsza od Juli pięknie dopasowywała puzle takie duże do siebie a moje dziecko tylko nimi rzucało mimo, że w dom u też ma takie to nie rusza ich najbardziej pasuje budowanie jej piramid z klocków potrafi tym nawet godzinę sie zająć
Tam u Was to jakaś wylęgarnia geniuszy rośnie. toż to Julka większość naszych dzieci znacznie wyprzedza. Nie pisz tu takich głupot bo ja juz pomału zaczynam sie martwić nad rozwojem mojego małego gamońka intelektualnego
__________________
Moje słońce 16.12.2009 (28 tc. 900 gr)
Moja stokrotka 21.02.2012 (27 tc. 700 gr)

P0P70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 10:23   #3237
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Darusia i Sara chodziło nam z Anią o kozaki z lidla.Wczoraj gadałyśmy o tych ze smyka.Wczoraj w lidlu były też kozaczki.

Drcron idz Ty do jakiegoś lekarza,bo to z Tobą jest coś nie teges,a nie z Julką
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 10:27   #3238
mloda1989
Zakorzenienie
 
Avatar mloda1989
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 329
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

fajny taki odkurzacz...tylko przy tym moim małym mieszkanku to nie mógłby się wykazać.... będzie trzeba myśleć o czymś większym....bo te 2 pokoje u nas to masakra.... może kiedyś sie uda

ja wczoraj bylam u dentysty...pierwszy raz od 10 lat;/ tylko nie bic a u dentysty wydawalo mi sie zebylam ostatni raz 3 lata temu tak ten czas leci.... ale ja mialam taka traumę ze masakra... zrobił mi 2 zeby skasował 340;/ i bedzie trzeba sie umawiać na kolejna wizytę... najważniejsze ze nie mam większych problemów...wszystko powierzchowne dziurki... heh ale jak mu powiedziałam o moim strachu to byl taki delikatny i w ogóle mily, wszystko tłumaczył co robi, ile jeszcze będzie to trwało, jak cos zaboli to mam podnieść reke... dal mocniejsze znieczulenie (trzymało od 16 do 21) jestem z siebie mega dumna

---------- Dopisano o 11:27 ---------- Poprzedni post napisano o 11:25 ----------

no drcron ja przez ciebie w kompleksy wpadam jak slysze co twoje dziecko robi i nie pisz takich glupot:P
mloda1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 10:32   #3239
blistex
Rozeznanie
 
Avatar blistex
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 592
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

ale dla mnie to nie są głupoty
nie krzyczcie już nie będę pisała
a może powinnam zmienić koleżanki?! z mniej rozgarniętymi dzieciami

Młoda ja jestem z Ciebie bardzo dumna i podziwiam Cię, ja nie mogę się zmobilizować by odwiedzić dentystę co jakis czas dzwonie do niego umawiam sie i nie docieram też mam traumę jeszcze z czasów ciąży, a przydałoby mi się pójść, bo mam małą dziurkę
__________________
Moje ciuszki na wymianke https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=233834
zapraszam
blistex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 10:38   #3240
mloda1989
Zakorzenienie
 
Avatar mloda1989
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 329
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez blistex Pokaż wiadomość
ale dla mnie to nie są głupoty
nie krzyczcie już nie będę pisała
a może powinnam zmienić koleżanki?! z mniej rozgarniętymi dzieciami

Młoda ja jestem z Ciebie bardzo dumna i podziwiam Cię, ja nie mogę się zmobilizować by odwiedzić dentystę co jakis czas dzwonie do niego umawiam sie i nie docieram też mam traumę jeszcze z czasów ciąży, a przydałoby mi się pójść, bo mam małą dziurkę
pisz pisz ale o tym co robi jula a nie o tym czego nie robi a wg ciebie powinna:P

taaa najgorsze u mnie to ze mam jeszcze 5 do roboty, w tym 3 kolo siebie wiec beda na raz robione, 1 to pikus bo trzeba bruzdy wyczyścić, a ostatni to musi mi jakas nakladke na niego zrobic... bo mam tylko skorupke niby dobrze kanalowo dobrze wyleczony...ale cos tam odpada i problem z nim bedzie;/ i 3 osemki do wyrwania - tego sie boje;/ ja tam chyba majatek zostawie;/
mloda1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:54.