Montale Sweet Oriental Dream po 3,15 oraz Accroche-Coeur Edp Galimard po około 2,5 - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy > Wspólne zakupy perfumeryjne

Notka

Wspólne zakupy perfumeryjne Forum dla osób, które są zainteresowane wspólnymi zakupami - obszar perfumy. Chcesz kupić sprawdzone perfumy w dobrej cenie? Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-20, 07:43   #181
Daffodilka
Zakorzenienie
 
Avatar Daffodilka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 14 042
Dot.: Montale Sweet Oriental Dream po 3,15 oraz Accroche-Coeur Edp Galimard po okoł

No i dalej nic... Ani zdjęć, ani printscreenów, a w wątku cisza
Daffodilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-20, 10:35   #182
Srebrna Lisica
Zakorzenienie
 
Avatar Srebrna Lisica
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ok.Płocka
Wiadomości: 6 174
Dot.: Montale Sweet Oriental Dream po 3,15 oraz Accroche-Coeur Edp Galimard po okoł

Taani, ja w zasadzie tylko Montale u Ciebie mam, to może wyślij mi je
Srebrna Lisica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-20, 17:48   #183
JanePanzram
Zakorzenienie
 
Avatar JanePanzram
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5 479
Dot.: Montale Sweet Oriental Dream po 3,15 oraz Accroche-Coeur Edp Galimard po okoł

Taani, ty w ogóle zamówiłaś którekolwiek z tych trzech zapachów, które rozbierasz?
JanePanzram jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-20, 18:17   #184
Taani
Zakorzenienie
 
Avatar Taani
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 357
Dot.: Montale Sweet Oriental Dream po 3,15 oraz Accroche-Coeur Edp Galimard po okoł

Dziewczyny zaraz zgrywam zdjęcia i poodpowidam na Wasze posty, przepraszam ale jestem chora od soboty, a w pracy zastępuje 2 osoby więc wychodzę później o 2-3 godziny trochę mam zamieszanie. Zjem obiad i będą zdj. Jeszcze raz przeraszam
__________________
zapachy, pielęgnacja, kosmetyki naturalne, kolorówka
wymianka




W planach
Indochine PG/Zucchero /viloressi teint de neige/Qessence Missala/ Marrakech Aesop /Visa Robert Piguet/ tea for two
/ les parfums de rosine secrets de rose / Une Rose d'Amour


Taani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-20, 20:00   #185
nina732
Wtajemniczenie
 
Avatar nina732
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 495
GG do nina732
Dot.: Montale Sweet Oriental Dream po 3,15 oraz Accroche-Coeur Edp Galimard po okoł

Taani niestety nie widzę siebie wsród udziałowców rozbiórki Montale w załączniku w pierwszym poście, a wcześniej byłam na liście i wysłałam po twoich obliczeniach przelew za 2,5 ml Montale i 10 ml Galimarda, teraz mnie tam nie ma, a wisi chyba wolne 5 ml, czy to jakieś przeoczenie , prosze sprawdź, jestem wlaśnie uwzgledniona w załączniku w poście 114 a w pierwszym mnie nie ma

Edytowane przez nina732
Czas edycji: 2011-12-20 o 20:07
nina732 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-20, 20:41   #186
Taani
Zakorzenienie
 
Avatar Taani
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 357
Dot.: Montale Sweet Oriental Dream po 3,15 oraz Accroche-Coeur Edp Galimard po okoł

Cytat:
Napisane przez RenWier Pokaż wiadomość
No chwileczkę.. A kiedy dokładnie złożyłaś zamówienie, przejrzałam wątek i nie znalazłam takowej informacji. Nie ma też w pierwszym poście printscreenów zamówienia/płatności. W ogóle jakieś niedoinformowanie i bałagan panuje w tym wątku.
Cytat:
Napisane przez Daffodilka Pokaż wiadomość
Nie chcę być czepliwa, ale Montale to też dotyczy Dawno kupione, a tu nawet zdjęcia flaszki niet, nie mówiąc o potwierdzeniu zakupu.
Cytat:
Napisane przez RenWier Pokaż wiadomość
Tu nikt nikogo się nie czepia. Człowiek oczekuje odpowiedzi, które zwyczajnie mu się należą. Tak po prostu.
Cytat:
Napisane przez Srebrna Lisica Pokaż wiadomość
Taani, ja w zasadzie tylko Montale u Ciebie mam, to może wyślij mi je
Cytat:
Napisane przez JanePanzram Pokaż wiadomość
Taani, ty w ogóle zamówiłaś którekolwiek z tych trzech zapachów, które rozbierasz?
Dziewczyny, przepraszam, trochę olałam uzupełnianie wątku, print screenów nie robiłam nigdy ale pisałam na bieżąco co się dzieje. Kontakt ze mną macie, zdarzają mi się najwyżej kilkudniowe nieobecności na forum. Montale już wkleiłam zdjęcia, o galimardzie uzupełnię ale musze poszukać tego a to było na początku grudnia, od tego czasu transakcji na koncie mam strasznie dużo. Nie obiecuję że zrobię to na jutro bo już kilka razy Wam obiecywałam i mi się nie udawało
Prześlijcie mi adresy poproszę Mamę, żeby jutro ode mnie wzięła montale i nadała - bo niestety jeśli utro przyjdzie galimard to nie dam rady rozzlać przed wigilią, więc kto chce to może jutro do niego polecieć przesyłka z montale na mój koszt, ale tylko pod warunkiem wysłania adresu do 7rANO..
przepraszam, że nie odpowiedziałam po obiedzie alle kończę jeszczecoś do pracy.

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

Cytat:
Napisane przez nina732 Pokaż wiadomość
Taani niestety nie widzę siebie wsród udziałowców rozbiórki Montale w załączniku w pierwszym poście, a wcześniej byłam na liście i wysłałam po twoich obliczeniach przelew za 2,5 ml Montale i 10 ml Galimarda, teraz mnie tam nie ma, a wisi chyba wolne 5 ml, czy to jakieś przeoczenie , prosze sprawdź, jestem wlaśnie uwzgledniona w załączniku w poście 114 a w pierwszym mnie nie ma
o kurcze dobrze, ze się upominasz bo naprawdę Cię przeoczyłam, ale bałagan się zrobił, tzn ja zrobiłam naprawdę przeprasza, zaraz przejrzę wszystkie posty czy czegoś przy montae nie opusciłam. Tobie doleję. Może być zdj. bez reszty odlewek? bo już są poowijane
__________________
zapachy, pielęgnacja, kosmetyki naturalne, kolorówka
wymianka




W planach
Indochine PG/Zucchero /viloressi teint de neige/Qessence Missala/ Marrakech Aesop /Visa Robert Piguet/ tea for two
/ les parfums de rosine secrets de rose / Une Rose d'Amour


Taani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-20, 20:42   #187
nina732
Wtajemniczenie
 
Avatar nina732
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 495
GG do nina732
Dot.: Montale Sweet Oriental Dream po 3,15 oraz Accroche-Coeur Edp Galimard po okoł

Tanni
Cytat:
Napisane przez Taani Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przepraszam, trochę olałam uzupełnianie wątku, print screenów nie robiłam nigdy ale pisałam na bieżąco co się dzieje. Kontakt ze mną macie, zdarzają mi się najwyżej kilkudniowe nieobecności na forum. Montale już wkleiłam zdjęcia, o galimardzie uzupełnię ale musze poszukać tego a to było na początku grudnia, od tego czasu transakcji na koncie mam strasznie dużo. Nie obiecuję że zrobię to na jutro bo już kilka razy Wam obiecywałam i mi się nie udawało
Prześlijcie mi adresy poproszę Mamę, żeby jutro ode mnie wzięła montale i nadała - bo niestety jeśli utro przyjdzie galimard to nie dam rady rozzlać przed wigilią, więc kto chce to może jutro do niego polecieć przesyłka z montale na mój koszt, ale tylko pod warunkiem wysłania adresu do 7rANO..przepraszam, że nie odpowiedziałam po obiedzie alle kończę jeszczecoś do pracy.
Tanni a co ze mną , bo nie zależy mi już na wysylce Montala ,czekam oczywiście na Galimardy, tylko martwię się, że nie ma mnie na liście, choć wcześniej byłam i za Montala zapłaciłam o wlasnie zauważylam twój dopisek, sampelek Montala niech czeka u ciebie na Galimardy

Edytowane przez nina732
Czas edycji: 2011-12-20 o 20:45
nina732 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-20, 20:49   #188
Taani
Zakorzenienie
 
Avatar Taani
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 357
Dot.: Montale Sweet Oriental Dream po 3,15 oraz Accroche-Coeur Edp Galimard po okoł

Cytat:
Napisane przez nina732 Pokaż wiadomość
Tanni
Tanni a co ze mną , bo nie zależy mi już na wysylce Montala ,czekam oczywiście na Galimardy, tylko martwię się, że nie ma mnie na liście, choć wcześniej byłam i za Montala zapłaciłam o wlasnie zauważylam twój dopisek, sampelek Montala niech czeka u ciebie na Galimardy
już wyżej CI odpisalam.

Dziękuję że zwrócilaś uwagę, nie nalałam też Jakkolwiek, zaraz to nadrobie. Błagam nie zabijajcie, tak mi głupio
__________________
zapachy, pielęgnacja, kosmetyki naturalne, kolorówka
wymianka




W planach
Indochine PG/Zucchero /viloressi teint de neige/Qessence Missala/ Marrakech Aesop /Visa Robert Piguet/ tea for two
/ les parfums de rosine secrets de rose / Une Rose d'Amour


Taani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-20, 20:55   #189
nina732
Wtajemniczenie
 
Avatar nina732
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 495
GG do nina732
Dot.: Montale Sweet Oriental Dream po 3,15 oraz Accroche-Coeur Edp Galimard po okoł

w
Cytat:
Napisane przez Taani Pokaż wiadomość
już wyżej CI odpisalam.

Dziękuję że zwrócilaś uwagę, nie nalałam też Jakkolwiek, zaraz to nadrobie. Błagam nie zabijajcie, tak mi głupio
ok , na całe szczęście wszystko się wyjaśniło
nina732 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-20, 21:52   #190
Taani
Zakorzenienie
 
Avatar Taani
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 357
Dot.: Montale Sweet Oriental Dream po 3,15 oraz Accroche-Coeur Edp Galimard po okoł

Cytat:
Napisane przez nina732 Pokaż wiadomość
w

ok , na całe szczęście wszystko się wyjaśniło
już odlałam, zaraz zgram zdjęcie ale niestety tylko fiolek i butelki bo atomkowe już pozawijałam
Daj adres, naprawdę chcę Wam jakoś wynagrdzić tą moją rozlazłość więc bym dała jutro do wysyłki i jak ktoś jeszcze jest to niech da adres. Jak jutro pójdą to jest jeszcze szansa, zedojdą przed św.


Ai wiem, że żadne pocieszenie, ale dziś dhl dostarczył mi przesyłkę z prezentem, który zamówiłam z Niemiec jeszcze pod koniec listopada

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:05 ----------

A i jeszcze nikt oprócz Ren nie przyslał mi danychdo zwrotu za różnicę, kilka str. temuwklejałam rozliczenia
__________________
zapachy, pielęgnacja, kosmetyki naturalne, kolorówka
wymianka




W planach
Indochine PG/Zucchero /viloressi teint de neige/Qessence Missala/ Marrakech Aesop /Visa Robert Piguet/ tea for two
/ les parfums de rosine secrets de rose / Une Rose d'Amour


Taani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-20, 22:22   #191
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Montale Sweet Oriental Dream po 3,15 oraz Accroche-Coeur Edp Galimard po okoł

Ja nie pamiętam czy odjęłam te grosze czy nie, jak nie to nie przelewaj mi, szkoda przelew robić , chyba cosik odejmowałam, hmmmm , skleroza, nieważne
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-20, 23:58   #192
Jakkolwiek
Wtajemniczenie
 
Avatar Jakkolwiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 290
Dot.: Montale Sweet Oriental Dream po 3,15 oraz Accroche-Coeur Edp Galimard po okoł

Ja już adres wysłałam jakiś czas temu, ale czekam jeszcze na flaszkę z drugiego wątku. Jeśli chodzi o mnie to się nie śpiesz z wysyłaniem, bo i tak dopiero po Sylwestrze wracam do domu
__________________
Pachnący wątek wymiankowy
<<klik>>


Jakkolwiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 07:06   #193
Daffodilka
Zakorzenienie
 
Avatar Daffodilka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 14 042
Dot.: Montale Sweet Oriental Dream po 3,15 oraz Accroche-Coeur Edp Galimard po okoł

Ja też rezygnuję ze zwrotu, a odlewki to już wolałabym obie razem, tak, że zaczekam na Galimarda
Daffodilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 08:44   #194
Taani
Zakorzenienie
 
Avatar Taani
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 357
Dot.: Montale Sweet Oriental Dream po 3,15 oraz Accroche-Coeur Edp Galimard po okoł

Dziewczyny przepraszam ale wysłałam Wam, (tzn nie ja, ale Mama) tzn Daffodilce i Jakkolwiek i jeszcze kilku Osobom które przesłały adres, albo czyj miałam w książce(oprócz Grażynki bo mi się w książce rozmazało nazwisko a na wizażu mam już pokasowane). Mam nadzieję, że Was zastaną w domu jutro. I tak jak mówię na własny koszt bo mi nawet wygodniej będzie w domu bez tych przesyłek
nie miejcie mi za złe, jeśli dziś już nie wejdę bo mam dziś spotkania u klientów, a na 19 rtg. Jeśli dziś przyjdzie przesyłka to odbierze ją moja koleżanka i wtedy postaram się WQam z telefonu napisać
__________________
zapachy, pielęgnacja, kosmetyki naturalne, kolorówka
wymianka




W planach
Indochine PG/Zucchero /viloressi teint de neige/Qessence Missala/ Marrakech Aesop /Visa Robert Piguet/ tea for two
/ les parfums de rosine secrets de rose / Une Rose d'Amour


Taani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 19:12   #195
Jakkolwiek
Wtajemniczenie
 
Avatar Jakkolwiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 290
Dot.: Montale Sweet Oriental Dream po 3,15 oraz Accroche-Coeur Edp Galimard po okoł

Cytat:
Napisane przez Taani Pokaż wiadomość
Dziewczyny przepraszam ale wysłałam Wam, (tzn nie ja, ale Mama) tzn Daffodilce i Jakkolwiek i jeszcze kilku Osobom które przesłały adres, albo czyj miałam w książce(oprócz Grażynki bo mi się w książce rozmazało nazwisko a na wizażu mam już pokasowane). Mam nadzieję, że Was zastaną w domu jutro. I tak jak mówię na własny koszt bo mi nawet wygodniej będzie w domu bez tych przesyłek
nie miejcie mi za złe, jeśli dziś już nie wejdę bo mam dziś spotkania u klientów, a na 19 rtg. Jeśli dziś przyjdzie przesyłka to odbierze ją moja koleżanka i wtedy postaram się WQam z telefonu napisać
Przecież w drugim wątku prosiłam o wysyłkę razem 2 odlewek, co powtórzyłam parę postów wyżej... Nie ma mnie teraz w domu i nie wrócę w ciągu 2 tyg, więc odlewka wróci do Ciebie prawdopodobnie. Zamiast kombinować nie można było normalnie przeprowadzić rozbiórki i czytać czasami co się dzieje w wątku?
__________________
Pachnący wątek wymiankowy
<<klik>>



Edytowane przez Jakkolwiek
Czas edycji: 2011-12-22 o 13:35
Jakkolwiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 19:50   #196
grazynka11
Rozeznanie
 
Avatar grazynka11
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Kalisia
Wiadomości: 730
Dot.: Montale Sweet Oriental Dream po 3,15 oraz Accroche-Coeur Edp Galimard po okoł

[QUOTE=Taani;31163759]Dziewczyny przepraszam ale wysłałam Wam, (tzn nie ja, ale Mama) tzn Daffodilce i Jakkolwiek i jeszcze kilku Osobom które przesłały adres, albo czyj miałam w książce(oprócz Grażynki bo mi się w książce rozmazało nazwisko a na wizażu mam już pokasowane). QUOTE]

Taani,
wysyłam ci ponownie na pw mój adres

A czy wysyłka do mnie będzie razem z Canaica?
Nie zależy mi specjalnie aby to było przed Świętami ale przed Sylwestrem byłoby super
grazynka11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 21:23   #197
haber23
Rozeznanie
 
Avatar haber23
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: miasteczko pod Wwą
Wiadomości: 714
Dot.: Montale Sweet Oriental Dream po 3,15 oraz Accroche-Coeur Edp Galimard po okoł

ja też rezygnuję ze zwrotu i pozdrawiam ciepło
haber23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-22, 08:51   #198
Taani
Zakorzenienie
 
Avatar Taani
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 357
Dot.: Montale Sweet Oriental Dream po 3,15 oraz Accroche-Coeur Edp Galimard po okoł

Cytat:
Napisane przez Jakkolwiek Pokaż wiadomość
Przecież w drugim wątku prosiłam o wysyłkę razem 2 odlewek, co powtórzyłam parę postów wyżej... Nie ma mnie teraz w domu i nie wrócę w ciągu 2 tyg, więc odlewka wróci do Ciebie prawdopodobnie. Zamiast kombinować nie można było normalnie, jak przeprowadzić rozbiórki i czytać czasami co się dzieje w wątku?

Twojego posta po północy już nie zdążyłam przeczytać, a wiem, że chciałaś wysyłkę z galimardem jak wiele osób którym wczoraj wysłałam. Twoja przewsyłka wróci do mnie, ja nie widzę w tym żadnego problemu



Grażynku no ja myślę że jeśli do jutra galimardy nie przyjdą to po świętach już na pewno

Haberku dziękuję za miłe słowo, też Cię mocno pozdrawiam

Na razie wychodzę na spotkanie, ale jak wrócę to postaram się porobić porządki w pierwszym poście, jak nie dziś to jutro.
__________________
zapachy, pielęgnacja, kosmetyki naturalne, kolorówka
wymianka




W planach
Indochine PG/Zucchero /viloressi teint de neige/Qessence Missala/ Marrakech Aesop /Visa Robert Piguet/ tea for two
/ les parfums de rosine secrets de rose / Une Rose d'Amour


Taani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-22, 09:54   #199
Cathas
Wtajemniczenie
 
Avatar Cathas
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ポーランド
Wiadomości: 2 550
GG do Cathas
Dot.: Montale Sweet Oriental Dream po 3,15 oraz Accroche-Coeur Edp Galimard po okoł

Taani - dostałam przesyłkę, dziękuję.
A co do zamieszania w wątku, to cóż, zdaża się najlepszym, ważne, że nas nie zostawiłaś.
__________________
gdybyś była trochę większa upiekłbym Cię w słodkim cieście


Moja wymiana - Parfumerie Generale, L'Artisan, ETRO i inne!
Cathas jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-22, 11:51   #200
Srebrna Lisica
Zakorzenienie
 
Avatar Srebrna Lisica
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ok.Płocka
Wiadomości: 6 174
Dot.: Montale Sweet Oriental Dream po 3,15 oraz Accroche-Coeur Edp Galimard po okoł

Taani, pena z pachnącą zawartością otrzymałam

---------- Dopisano o 12:51 ---------- Poprzedni post napisano o 12:50 ----------


Dziękuję
Srebrna Lisica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-22, 13:39   #201
Jakkolwiek
Wtajemniczenie
 
Avatar Jakkolwiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 290
Dot.: Montale Sweet Oriental Dream po 3,15 oraz Accroche-Coeur Edp Galimard po okoł

Cytat:
Napisane przez Taani Pokaż wiadomość
Twojego posta po północy już nie zdążyłam przeczytać, a wiem, że chciałaś wysyłkę z galimardem jak wiele osób którym wczoraj wysłałam. Twoja przewsyłka wróci do mnie, ja nie widzę w tym żadnego problemu
Za zwrot też się płaci, poza tym to wszystko opóźni. Jakbym wiedziała, że chcesz wysłać tę odlewkę teraz to bym po prostu dała inny adres i byłoby ok Mam nadzieję, że nic nie ucierpi podczas tych podróży.
__________________
Pachnący wątek wymiankowy
<<klik>>


Jakkolwiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-22, 13:44   #202
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Montale Sweet Oriental Dream po 3,15 oraz Accroche-Coeur Edp Galimard po okoł

Mam Montale , dziękuję.

Czyli obydwa Galimardy przyjdą razem w późniejszym terminie, tak? Bo w końcy zrozumiałam, że teraz Montale z jednym Galimardem a potem drugi. Wszystko mi jedno, pytam tak z ciekawości
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-22, 15:20   #203
Daffodilka
Zakorzenienie
 
Avatar Daffodilka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 14 042
Dot.: Montale Sweet Oriental Dream po 3,15 oraz Accroche-Coeur Edp Galimard po okoł

Odlewka z Montale dotarła, bardzo dziękuję
Daffodilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-22, 16:39   #204
Taani
Zakorzenienie
 
Avatar Taani
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 357
Dot.: Montale Sweet Oriental Dream po 3,15 oraz Accroche-Coeur Edp Galimard po okoł

Cytat:
Napisane przez Cathas Pokaż wiadomość
Taani - dostałam przesyłkę, dziękuję.
A co do zamieszania w wątku, to cóż, zdaża się najlepszym, ważne, że nas nie zostawiłaś.
dzięki Kochana. Ja wiem, że akurat należę do tych najgorszych jeśli chodzi o robienie bałaganu, jak ktoś ze mną zamawiał to nie jest w szoku, co nie zmienia faktu, że powinien być porządek i postaram się go zaprowadzić i to chyba będzie też dla mnie nauczką, żeby rozbierać po jedenje flaszce.
Cytat:
Napisane przez Srebrna Lisica Pokaż wiadomość
Taani, pena z pachnącą zawartością otrzymałam

---------- Dopisano o 12:51 ---------- Poprzedni post napisano o 12:50 ----------


Dziękuję
dziękuję, przepraszam, że musiałaś tak czekać, cieszę się, że przynajmniej polska poczta dobrze działa przed św.
Cytat:
Napisane przez Jakkolwiek Pokaż wiadomość
Za zwrot też się płaci, poza tym to wszystko opóźni. Jakbym wiedziała, że chcesz wysłać tę odlewkę teraz to bym po prostu dała inny adres i byłoby ok Mam nadzieję, że nic nie ucierpi podczas tych podróży.
ale nie Ty zapłacisz za ten zwrot i nic się nie opóźni, a jeśli nawet będą długo wracać to przy tak małej odlewce mam jeszcze z czego zrobić drugi raz żeby CI najwyżej przesyłki nie opóźniać, a te które wrócą będę miała dla siebie do torebki, a sample się w przesyłce nie mają prawa uszkodzić są plastykowe, owinięte folią bąbelkową i taśmą i jeszcze w kopercie bąbelkowe

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
Mam Montale , dziękuję.

Czyli obydwa Galimardy przyjdą razem w późniejszym terminie, tak? Bo w końcy zrozumiałam, że teraz Montale z jednym Galimardem a potem drugi. Wszystko mi jedno, pytam tak z ciekawości
Tak Kochana oba zamówiłam 2.12. żeby była przesyłka na pół i jeszcze dali 5% zniżki stąd już dokładnie nie pamiętam ale chyba coś ponad 50 zł oszczędziłyśmy na flaszce, bo to wychodziło niecałe 12 euro


Cytat:
Napisane przez Daffodilka Pokaż wiadomość
Odlewka z Montale dotarła, bardzo dziękuję
dziękuję za info


Aha wtedy wyliczenia robiłam na podstawie tego co zablokowali na karcie, jak znajdę księgowanie to Wam wkleję i zrobię dokładne wyliczenia może będzie jeszcze więcej do zwrotu, ale pozwólcie że zrobię to po weekendzie bo jadę na święta a naprawdę miałam ciężkie półtora tygodnia i jeszcze antybiotyk dostałam więc generalnie padam.
zaraz trochę ogarnę pierwszego posta

---------- Dopisano o 17:39 ---------- Poprzedni post napisano o 17:37 ----------

AHA I ŚLIJCIE ADRESY i jeśli jeszcze kogoś nie będzie do sylwestra to niech napisze koniecznie



A może któraś z Was wie czy Galimard wysyła kurierem czy zwykłą pocztą? szukałam tu jakiegoś wątku ale z marnym skutkiem
__________________
zapachy, pielęgnacja, kosmetyki naturalne, kolorówka
wymianka




W planach
Indochine PG/Zucchero /viloressi teint de neige/Qessence Missala/ Marrakech Aesop /Visa Robert Piguet/ tea for two
/ les parfums de rosine secrets de rose / Une Rose d'Amour


Taani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-22, 17:18   #205
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Montale Sweet Oriental Dream po 3,15 oraz Accroche-Coeur Edp Galimard po okoł

Cytat:
Napisane przez Taani Pokaż wiadomość

Tak Kochana oba zamówiłam 2.12. żeby była przesyłka na pół i jeszcze dali 5% zniżki stąd już dokładnie nie pamiętam ale chyba coś ponad 50 zł oszczędziłyśmy na flaszce, bo to wychodziło niecałe 12 euro
OKI, rozumiem

Zapach tak słodki, że aż zęby bolą , pachnie jak wszystkie zapachy Lokhoum razem wzięte
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-22, 21:23   #206
Cathas
Wtajemniczenie
 
Avatar Cathas
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ポーランド
Wiadomości: 2 550
GG do Cathas
Dot.: Montale Sweet Oriental Dream po 3,15 oraz Accroche-Coeur Edp Galimard po okoł

Cytat:
dzięki Kochana. Ja wiem, że akurat należę do tych najgorszych jeśli chodzi o robienie bałaganu, jak ktoś ze mną zamawiał to nie jest w szoku, co nie zmienia faktu, że powinien być porządek i postaram się go zaprowadzić i to chyba będzie też dla mnie nauczką, żeby rozbierać po jedenje flaszce.

Myślę, że jedna flaszka będzie wygodniejsza, przy kilku trudno zadowolić wszystkich.

Wesołych Świat wszystkim!
__________________
gdybyś była trochę większa upiekłbym Cię w słodkim cieście


Moja wymiana - Parfumerie Generale, L'Artisan, ETRO i inne!
Cathas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-22, 23:42   #207
milka8686
Zadomowienie
 
Avatar milka8686
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 446
Dot.: Montale Sweet Oriental Dream po 3,15 oraz Accroche-Coeur Edp Galimard po okoł

Przesyłam adres ja mam u Ciebie sampla Montale i Galimarda
milka8686 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-23, 09:55   #208
haber23
Rozeznanie
 
Avatar haber23
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: miasteczko pod Wwą
Wiadomości: 714
Dot.: Montale Sweet Oriental Dream po 3,15 oraz Accroche-Coeur Edp Galimard po okoł

Montale już u mnie ślicznie dziękuję, akurat będzie na święta, bardzo dziekuję Wesołych, spokojnych i szczęśliwych Świąt
haber23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-23, 12:57   #209
Taani
Zakorzenienie
 
Avatar Taani
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 357
Dot.: Montale Sweet Oriental Dream po 3,15 oraz Accroche-Coeur Edp Galimard po okoł

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
OKI, rozumiem

Zapach tak słodki, że aż zęby bolą , pachnie jak wszystkie zapachy Lokhoum razem wzięte
no ciężko było wytrzymać przy rozlewaniu
ale potem łagodnieje, choć czuć go cały dzień
Cytat:
Napisane przez haber23 Pokaż wiadomość
Montale już u mnie ślicznie dziękuję, akurat będzie na święta, bardzo dziekuję Wesołych, spokojnych i szczęśliwych Świąt
idealny na święta można już nic nie jeść

Dziś w ogóle listonosz do nas nie przyszedł

Życzę Wam wesołych i spokojnych świąt w miłej atmosferze, a pod choinką dużo zapachowych prezentów, chyba, że akurat wymarzyłyście sobie inne
__________________
zapachy, pielęgnacja, kosmetyki naturalne, kolorówka
wymianka




W planach
Indochine PG/Zucchero /viloressi teint de neige/Qessence Missala/ Marrakech Aesop /Visa Robert Piguet/ tea for two
/ les parfums de rosine secrets de rose / Une Rose d'Amour


Taani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-23, 17:44   #210
iv3
Zakorzenienie
 
Avatar iv3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 197
Dot.: Montale Sweet Oriental Dream po 3,15 oraz Accroche-Coeur Edp Galimard po okoł

i ja mam Montale , dziękuję chociaż myślałam,że na wysyłkę poczekasz z Galimardem. Ale trudno

Wesołych Świąt wszystkim Wam życzę
__________________
Kocham Cie !! - P

Ślub

Instagram
iv3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne zakupy perfumeryjne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:34.