Klub Pijaczek Pokrzywy III - Skrzyp, rzeżucha i inne zielska ;) - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-25, 19:35   #4741
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Klub Pijaczek Pokrzywy III - Skrzyp, rzeżucha i inne zielska ;)

U mnie pokrzywa albo drożdże działają na włosy na rękach i nogach. Włoski szybciej odrastają. Niestety
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-25, 19:53   #4742
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Klub Pijaczek Pokrzywy III - Skrzyp, rzeżucha i inne zielska ;)

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Po drożdżach chyba wszystko smakuje jak napój bogów W moim odczuciu smak podobny do mięty. Na taki swój duży kubek dałam 2 torebki.
Myślę, że to stosowanie max 4 tygodnie dotyczy picia 3/4 razy dziennie na stawy lub układ moczowy (tutaj też plus bo od zawsze mam z nim problemy). Chyba przy piciu jednego kubeczka by poprawić kondycję włosów nie będzie większych problemów, jak się mylę to proszę o oświecenie

święte słowa
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-25, 20:28   #4743
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Klub Pijaczek Pokrzywy III - Skrzyp, rzeżucha i inne zielska ;)

Cytat:
Napisane przez sylvi300 Pokaż wiadomość
święte słowa
Dziękuję za uznanie

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
U mnie pokrzywa albo drożdże działają na włosy na rękach i nogach. Włoski szybciej odrastają. Niestety
Hm, to będę musiała obserwować. Głupia jestem, bo w jednym momencie wprowadziłam i drożdże i pokrzywę i jutro jeszcze chyba skrzyp kupię. Tylko, że wtedy nie będę wiedziała co mam odstawić Dobrze, że chociaż mój TŻ jest wyrozumiały i nie muszę mieć wiecznie wydepilowanych nóg
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-25, 21:16   #4744
joannajj
Wtajemniczenie
 
Avatar joannajj
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: okolice Lublina
Wiadomości: 2 647
Dot.: Klub Pijaczek Pokrzywy III - Skrzyp, rzeżucha i inne zielska ;)

mój też jest wyrozumiały ale sama nie lubię być zarośnięta
joannajj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-25, 21:29   #4745
Merry94
Raczkowanie
 
Avatar Merry94
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 428
Dot.: Klub Pijaczek Pokrzywy III - Skrzyp, rzeżucha i inne zielska ;)

Witam, chętnie się dołącze piję pokrzywe od 4 dni, ale pisze dopiero teraz bo mi się zeszło czytać od I części PP Pije pokrzywe i skrzyp zmotywowałyście mnie, że tak włoski rośna, więc swoje ciapnełam aby zniszczone końcowki znikneły i teraz pije ai wcieram Radical mam nadzieję, że będe miała burzę włosów na głowie
Merry94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 07:19   #4746
Inka__
Raczkowanie
 
Avatar Inka__
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 400
Dot.: Klub Pijaczek Pokrzywy III - Skrzyp, rzeżucha i inne zielska ;)

A ja wczoraj nie piłam pokrzywy Cały dzień poza domem i zapomniałam rano zabrać ze sobą pokrzywy. Dzisiaj już wracam do picia 2 kubków.
__________________
WALKA O PIĘKNE WŁOSY
Inka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 10:08   #4747
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Klub Pijaczek Pokrzywy III - Skrzyp, rzeżucha i inne zielska ;)

Cytat:
Napisane przez joannajj Pokaż wiadomość
mój też jest wyrozumiały ale sama nie lubię być zarośnięta
Dzięki Bogu moje włosy na nogach są jeszcze bardziej liche niż na głowie I do tego jeszcze wolniej rosną

Właśnie parzy mi się drugi kubeczek pokrzywy. Może tak mi smakuje, bo jest z Herbapolu? A wyczytałam w tym wątku, że jest najlepsza. Dokupię jeszcze ten skrzyp. Ale wtedy to już nie będę piła nic normalnego tylko wszystko dla włosów
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-26, 10:29   #4748
Lenka_1987
Zadomowienie
 
Avatar Lenka_1987
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 406
Dot.: Klub Pijaczek Pokrzywy III - Skrzyp, rzeżucha i inne zielska ;)

Cytat:
Napisane przez ania smerfetka Pokaż wiadomość
Smakuje?
Ja w końcu spróbowałam skrzypu. Ale w torebkach. Zalewam go wrzątkiem w jednym kubku razem z pokrzywą i taką mieszankę będę pić 1 dziennie. W smaku chyba lepsze niż każde z ziół solo.
Skrzyp podobno powinno się gotować na wolnym ogniu przez kilkanaście minut. Kiedyś piłam, właśnie tak, ale niezbyt długo i niezbyt regularnie, bo nie dość, że czasochłonne, to smak i zapach też do mnie nie przemawiały. Parzony skrzyp podobno nie ma właściwości za wiele

---------- Dopisano o 11:13 ---------- Poprzedni post napisano o 11:08 ----------

Cytat:
Napisane przez marlenka666 Pokaż wiadomość
Czytałam gdzieś, zeby najpierw przez 10 minut? gotowac skrzyp, w tym czasie wytwarza sie krzemionka a potem dodac pokrzywe i to razem zaparzać. A wy jak sporządzacie skrzypopokrzywe?
Kupilam dzisiaj te ziolka i mysle jakby je tu przyrzadzić...
Masz rację, tak powinno się ten napój przyrządzać

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:13 ----------

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Rozumiem, że negatywnie Czyli pewnie bolesność i intensywność. Hm, ja stosuję antykoncepcję hormonalną i kilka miesięcy temu gdy zmieniłam preparat też zauważyłam pogorszenie, a jestem tuż przed przerwą... ale liczę na to, że pokrzywa po wypiciu kilku kubków jeszcze nie działa.

Dotka90 to bardzo dobrze Ale jestem pewna, że któraś Wizażanka o tym pisała. A znając moje szczęście na nogach wyrosną mi kędziory
Kiedyś, w okolicach wiosny, udzielałam się w wątku regularnie i wtedy dziewczyny też pisały o wzmożonym owłosieniu na nogach

---------- Dopisano o 11:29 ---------- Poprzedni post napisano o 11:14 ----------

Ja swego czasu, jakiś rok temu, regularnie piłam pokrzywę, mniej regularnie skrzyp, od czasu do czasu drożdże. Poszłam do fryzjerki jesienią, fryzjerka pyta mnie, czy mi włosy jakieś pół roku temu wypadały mocniej. Mówię, że nie i skąd to pytanie. Ona na to, że mam bardzo dużo malutkich włosków na głowie, jakby mi wypadały, a teraz odrastały. A dodam, że mi bardzo mało włosów wypadało, po kilka dziennie, także te specyfiki sprawiły, że czupryna mi się zagęściła.
Lenka_1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 14:24   #4749
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Klub Pijaczek Pokrzywy III - Skrzyp, rzeżucha i inne zielska ;)

Hm, niestety mi zawsze włosy na nogach odrastają szybciej gdy jest ciepło Zobaczymy jak będzie w tym roku po tych wszystkich napojach Na ten moment mam bardzo dużo tych malutkich włosków mimo, że nic nie robiłam co mogłoby przyczynić się do ich powstania. Głównie zależy mi na tym żeby włosy troszkę szybciej rosły
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 18:50   #4750
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Klub Pijaczek Pokrzywy III - Skrzyp, rzeżucha i inne zielska ;)

Mam do Was pytanie.
Skrzyp i pokrzywe poje od dawna (co najmniej rok), ale do tej pory zawsze zaparzalam te z saszetek.
Dzis w koncu kupilam je w formie sypanej, tylko ze nie bardzo wiem co i jak

Jakie dajecie proporcje?
Ja wsypalam 1.5 lyzki skrzypu i 1,5 lyzki pokrzywy do gotujacej sie wody (2,5 szklanki) i mam zamiar gotowac to 10 min.
Rozumiem, ze moge gotowac oba ziola w jednym garnku?

Bardzo prosze o wskazowki

edit: teraz doczytalam kilka postow wyzej, ze najpierw powinnam pogotowac przez kilkanascie minut skrzyp, a potem dodac do niego pokrzywe. I wtedy ile czasu ta pokrzywa powinna siedziec w garnku ze skrzypem?
Kurcze, probowalam szukam informacji poza wizazem, ale wszedzie pisza co innego.
__________________
Kubeczek - 17.02.2013


Edytowane przez nafiyqa
Czas edycji: 2012-01-26 o 18:53
nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 19:22   #4751
Perfekcj0nistka
Zakorzenienie
 
Avatar Perfekcj0nistka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 3 080
Dot.: Klub Pijaczek Pokrzywy III - Skrzyp, rzeżucha i inne zielska ;)

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Jakie dajecie proporcje?
Ja wsypalam 1.5 lyzki skrzypu i 1,5 lyzki pokrzywy do gotujacej sie wody (2,5 szklanki) i mam zamiar gotowac to 10 min.
Rozumiem, ze moge gotowac oba ziola w jednym garnku?

Bardzo prosze o wskazowki

edit: teraz doczytalam kilka postow wyzej, ze najpierw powinnam pogotowac przez kilkanascie minut skrzyp, a potem dodac do niego pokrzywe. I wtedy ile czasu ta pokrzywa powinna siedziec w garnku ze skrzypem?
Kurcze, probowalam szukam informacji poza wizazem, ale wszedzie pisza co innego.
Ojjj, to miło z twojej strony, że raczyłaś spojrzeć już po napisaniu pytania na kilka postów wyżej...
Skoro nie ma poza wizażem konkretnych informacji, to może warto poszukać na tym wątku? Już nie jeden raz dziewczyny pisały o proporcjach
Perfekcj0nistka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-26, 19:53   #4752
marlenka666
Raczkowanie
 
Avatar marlenka666
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 31
Dot.: Klub Pijaczek Pokrzywy III - Skrzyp, rzeżucha i inne zielska ;)

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Mam do Was pytanie.
Skrzyp i pokrzywe poje od dawna (co najmniej rok), ale do tej pory zawsze zaparzalam te z saszetek.
Dzis w koncu kupilam je w formie sypanej, tylko ze nie bardzo wiem co i jak

Jakie dajecie proporcje?
Ja wsypalam 1.5 lyzki skrzypu i 1,5 lyzki pokrzywy do gotujacej sie wody (2,5 szklanki) i mam zamiar gotowac to 10 min.
Rozumiem, ze moge gotowac oba ziola w jednym garnku?

Bardzo prosze o wskazowki

edit: teraz doczytalam kilka postow wyzej, ze najpierw powinnam pogotowac przez kilkanascie minut skrzyp, a potem dodac do niego pokrzywe. I wtedy ile czasu ta pokrzywa powinna siedziec w garnku ze skrzypem?
Kurcze, probowalam szukam informacji poza wizazem, ale wszedzie pisza co innego.
Po 10 minutach do garnka ze skrzypem dodaje pokrzywe przykrywam pokrywka i to zostawiam na ok 10 minut, to sie ladnie parzy i siup go picia
__________________
29.11.2011 - nie prostuję włosów
marlenka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 20:00   #4753
Merry94
Raczkowanie
 
Avatar Merry94
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 428
Dot.: Klub Pijaczek Pokrzywy III - Skrzyp, rzeżucha i inne zielska ;)

a ja mam pytanie, apropo wzmożonego apetytu po pokrzywce, bodajże w pierwszej częsci jakaś wizażanka pisała o tym, ale czy więcej z was tak miało?
Merry94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 20:03   #4754
Perfekcj0nistka
Zakorzenienie
 
Avatar Perfekcj0nistka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 3 080
Dot.: Klub Pijaczek Pokrzywy III - Skrzyp, rzeżucha i inne zielska ;)

Cytat:
Napisane przez Merry94 Pokaż wiadomość
a ja mam pytanie, apropo wzmożonego apetytu po pokrzywce, bodajże w pierwszej częsci jakaś wizażanka pisała o tym, ale czy więcej z was tak miało?
Nie Ja nic takiego u siebie nie zauważyłam
Perfekcj0nistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 20:54   #4755
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Klub Pijaczek Pokrzywy III - Skrzyp, rzeżucha i inne zielska ;)

Cytat:
Napisane przez Perfekcj0nistka Pokaż wiadomość
Ojjj, to miło z twojej strony, że raczyłaś spojrzeć już po napisaniu pytania na kilka postów wyżej...
Skoro nie ma poza wizażem konkretnych informacji, to może warto poszukać na tym wątku? Już nie jeden raz dziewczyny pisały o proporcjach
Bardzo milo, ze wysililas sie na zlosliwa odpowiedz, ktorej napisanie zajelo Ci wiecej czasu niz udzielenie porady.

EOT.

Cytat:
Napisane przez marlenka666 Pokaż wiadomość
Po 10 minutach do garnka ze skrzypem dodaje pokrzywe przykrywam pokrywka i to zostawiam na ok 10 minut, to sie ladnie parzy i siup go picia
Bardzo Ci dziekuje za odpowiedz
__________________
Kubeczek - 17.02.2013


Edytowane przez nafiyqa
Czas edycji: 2012-01-26 o 20:57
nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 22:18   #4756
marlenka666
Raczkowanie
 
Avatar marlenka666
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 31
Dot.: Klub Pijaczek Pokrzywy III - Skrzyp, rzeżucha i inne zielska ;)

Nie ma sprawy
__________________
29.11.2011 - nie prostuję włosów
marlenka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 10:17   #4757
Merry94
Raczkowanie
 
Avatar Merry94
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 428
Dot.: Klub Pijaczek Pokrzywy III - Skrzyp, rzeżucha i inne zielska ;)

Dzięki Perfekcjonistko
Merry94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 12:52   #4758
Perfekcj0nistka
Zakorzenienie
 
Avatar Perfekcj0nistka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 3 080
Dot.: Klub Pijaczek Pokrzywy III - Skrzyp, rzeżucha i inne zielska ;)

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Bardzo milo, ze wysililas sie na zlosliwa odpowiedz, ktorej napisanie zajelo Ci wiecej czasu niz udzielenie porady.

EOT.
Tak się składa, że zasady forum obowiązują każdego. Najpierw czytasz lub chociaż z 'grubsza' przeglądasz wątek a nie zadajesz pytanie, na które odpowiedzi pojawiają się co jakiś czas...

---------- Dopisano o 13:52 ---------- Poprzedni post napisano o 13:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Merry94 Pokaż wiadomość
Dzięki Perfekcjonistko
Perfekcj0nistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 13:14   #4759
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Klub Pijaczek Pokrzywy III - Skrzyp, rzeżucha i inne zielska ;)

Dzisiejsza herbatka zaliczona Powiem wam, że mi to bardzo smakuje Ciągle myślę o sensie dołączenie skrzypu do mojej kuracji

Zgadzam się zupełnie, a potem wątek jest mega długi, bo ciągle powtarzają się te same pytania.

Edytowane przez plineczka003
Czas edycji: 2012-01-27 o 13:15
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-27, 14:39   #4760
Merry94
Raczkowanie
 
Avatar Merry94
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 428
Dot.: Klub Pijaczek Pokrzywy III - Skrzyp, rzeżucha i inne zielska ;)

Mi pokrzywka też bardzo smakuje, równiez pije skrzyp tylko jedni pisza że powinno się go gotować, aby krzem się wydobył... i niektórzy twierdzą, że nie warto pić bo mao przyswajalny ten krzem lepiej płukać. więc już sama nie wiem. ja piję i płucze włosy nim
Merry94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 20:22   #4761
angeells
Rozeznanie
 
Avatar angeells
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: BERGEN
Wiadomości: 972
Dot.: Klub Pijaczek Pokrzywy III - Skrzyp, rzeżucha i inne zielska ;)

Ja od 11 lutego zaczynam kuracje skrzypopokrzywą ^^ czyli wg. waszych wskazań należy gotować skrzyp przez 10 minutek potem dodac pokrzywę i odczekac kolejne pare minut żeby się to ładnie zaparzyło i siup do pyziora? Mam nadzieje że to coś da bo ostatnie pół roku włosy lecą mi jak szalone a po babyhair ani śladu kitulec co raz to bardziej lichy a mnie przerażenie zagląda w oczy
__________________
Zapuszczam włosy ^^
17cm(27.12.11)->
19cm(27.01.12)

Olejek rycynowy na brwi i rzęsy
30.12.2011-> widoczna poprawa

Piję drożdże 01.02.12

Piję skrzypopokrzywę 11.02.2012
angeells jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 08:17   #4762
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Klub Pijaczek Pokrzywy III - Skrzyp, rzeżucha i inne zielska ;)

Ja gotuję skrzyp dlużej (ok 1h).

A Tobie dodatkowo polecam olejowanie włosów olejem rycynowym (bo widzę, że nakładasz go na brwi i rzęsy, a na włosy też się sprawdza). Poczytaj wątek o olejach i olejkach
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 08:25   #4763
Indios Bravos
Zakorzenienie
 
Avatar Indios Bravos
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 927
GG do Indios Bravos
Dot.: Klub Pijaczek Pokrzywy III - Skrzyp, rzeżucha i inne zielska ;)

Wracam ze spuszczonym czołem na Wasze łono ze świata martwych i wypadających kudłów :P

Tak- Indios wiecznie niesystematyczna, nie potrafiąca doprowadzić kuracji ziołami do końca zawzięła się wreszcie w sobie i od wczoraj oficjalnie pije z Wami (dziś Wam to uświadamiam ).

Moje włosy nie są w zbyt pocieszającym stanie...trafiłam ostatnio na stary jak świat wątek "Grubsze i gęstsze włosy", gdzie jedna dziewczyna wspominała o pokrzywie...tak mnie to zainspirowało, że powiedziałam, że teraz się nie ugnę

Aktualnie piję pokrzywkę apteczną, ale w maju idę na łowy naturalnej pokrzywy W okolicach czerwca postaram się gdzieś wynaleźć też skrzyp

Kuracja? Skrzypopokrzywa pita 2 razy dziennie i dodatkowo włosy płukane wywarem z tych ziół co drugi dzień, po myciu

Może jak będę się tu regularnie udzielać to jeszcze bardziej będę wierzyć w możliwości tych ziół Choć i tak obrałam sobie cel- po 4 miesiącach chcę aby wypadało ich naprawdę niewiele...do połowy przyszłego roku chcę odzyskać gęstość włosów, którą utraciłam przez nieodpowiednie cięcia, złą pielęgnację ( tzn. była dobra-polecana tutaj wielokrotnie, ale moje włosy i skora głowy jej nie tolerowały) i złe odżywianie się...Mam nadzieję, że teraz będzie tylko lepiej...

Ze sztucznych suplementów dokupiłam Ascofer (hemoglobinę mam strasznie niską i oprócz odpowiedniego odżywiania wspomagam się 1 tabletką dziennie- spożywać się powinno 3 czy 4 dziennie, więc ja tylko sobie uzupełniam ) i cynk Dodatkowo piję drożdże, aby uzupełniać wit. B
__________________
"Look into my eyes
You will see...
You know it´s true

everything I do I do it for you..."

27.05.2009r.- najszczęśliwsza kobieta na Ziemi

www.radicalis.fbl.pl - strona mojego najzdolniejszego
Wybrałam kuszącą Lady Berry!


Edytowane przez Indios Bravos
Czas edycji: 2012-01-28 o 08:26
Indios Bravos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 08:52   #4764
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Klub Pijaczek Pokrzywy III - Skrzyp, rzeżucha i inne zielska ;)

Pokrzywa również wpływa dobrze na hemoglobinę.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 09:10   #4765
Indios Bravos
Zakorzenienie
 
Avatar Indios Bravos
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 927
GG do Indios Bravos
Dot.: Klub Pijaczek Pokrzywy III - Skrzyp, rzeżucha i inne zielska ;)

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Pokrzywa również wpływa dobrze na hemoglobinę.
Wiem, ale za krótko ją piję aby poprawić obraz krwi.
Moim zdaniem także ta niska hemoglobina przyczynia się do wzmożonego wypadania. Regularnie chodzę a badania krwi do centrum krwiodawstwa...chcę być honorowym dawcą i na razie tylko towarzyszę mojemu TŻ, bo hemoglobina wciąż za niska
Dlatego postanowiłam brać tylko ten jeden Ascofer dziennie a po jakimś czasie postawić tylko na pokrzywę i zdrowe odżywianie Teraz za dużo tej hemoglobiny do nadrobienia...
__________________
"Look into my eyes
You will see...
You know it´s true

everything I do I do it for you..."

27.05.2009r.- najszczęśliwsza kobieta na Ziemi

www.radicalis.fbl.pl - strona mojego najzdolniejszego
Wybrałam kuszącą Lady Berry!

Indios Bravos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 09:27   #4766
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Klub Pijaczek Pokrzywy III - Skrzyp, rzeżucha i inne zielska ;)

Ja jak piłam pokrzywę dłuższy czas, to faktycznie mi się hemoglobina poprawiła (a też miałam kiepską).
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 09:42   #4767
Indios Bravos
Zakorzenienie
 
Avatar Indios Bravos
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 927
GG do Indios Bravos
Dot.: Klub Pijaczek Pokrzywy III - Skrzyp, rzeżucha i inne zielska ;)

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Ja jak piłam pokrzywę dłuższy czas, to faktycznie mi się hemoglobina poprawiła (a też miałam kiepską).
Mam nadzieję, że i u mnie tak będzie Ale sama wspominasz o dłuższym czasie
Jeśli niska hemoglobina jest jedną z przyczyn wypadania moich włosów to wiadomo, że chcę ją podwyższyć jak najszybciej A później utrzymywać ten efekt ziołami i zdrowym odżywianiem Będzie lepiej niż teraz miałabym ją odzyskać bez żadnego wspomagacza

Pamiętam, że moja hemoglobina zawsze była w górnej granicy normy Wtedy też miałam istny busz na głowie Może to się wiąże ze sobą
__________________
"Look into my eyes
You will see...
You know it´s true

everything I do I do it for you..."

27.05.2009r.- najszczęśliwsza kobieta na Ziemi

www.radicalis.fbl.pl - strona mojego najzdolniejszego
Wybrałam kuszącą Lady Berry!

Indios Bravos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 12:16   #4768
angeells
Rozeznanie
 
Avatar angeells
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: BERGEN
Wiadomości: 972
Dot.: Klub Pijaczek Pokrzywy III - Skrzyp, rzeżucha i inne zielska ;)

no właśnie jestem ciekawa jak to wszystko będzie wyglądało po kuracji ziółkami czy jest szansa na zagęszczenie włosków czy tylko wzmocnienie marzą mi się babyhair'ki ^^ kiedyś miałam takie gęściutkie włosy ajjj.... płukanki ze skrzypu i pokrzywy też wpływają korzystnie?
__________________
Zapuszczam włosy ^^
17cm(27.12.11)->
19cm(27.01.12)

Olejek rycynowy na brwi i rzęsy
30.12.2011-> widoczna poprawa

Piję drożdże 01.02.12

Piję skrzypopokrzywę 11.02.2012
angeells jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 16:02   #4769
Merry94
Raczkowanie
 
Avatar Merry94
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 428
Dot.: Klub Pijaczek Pokrzywy III - Skrzyp, rzeżucha i inne zielska ;)

Ja kiedys właśnie płukałam pokrzywą, skrzypem i szałwią bo chciałąm przyciemnić naturalnie włoski. Dzięki tym płukankom zauważyłam, ze wlosy mniej sie przetluszczały i mniej wypadały
Merry94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 18:44   #4770
Indios Bravos
Zakorzenienie
 
Avatar Indios Bravos
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 927
GG do Indios Bravos
Dot.: Klub Pijaczek Pokrzywy III - Skrzyp, rzeżucha i inne zielska ;)

Cytat:
Napisane przez Merry94 Pokaż wiadomość
Ja kiedys właśnie płukałam pokrzywą, skrzypem i szałwią bo chciałąm przyciemnić naturalnie włoski. Dzięki tym płukankom zauważyłam, ze wlosy mniej sie przetluszczały i mniej wypadały
Ja liczę tylko na zmniejszenie wypadania, bo są i tak czarne Czarniejszych nie potrzebuję

A przetłuszczanie...też mogłyby się mniej przetłuszczać ;]

Za mną już 2 kubeczki dzisiaj
__________________
"Look into my eyes
You will see...
You know it´s true

everything I do I do it for you..."

27.05.2009r.- najszczęśliwsza kobieta na Ziemi

www.radicalis.fbl.pl - strona mojego najzdolniejszego
Wybrałam kuszącą Lady Berry!

Indios Bravos jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:45.