Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;) - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-08, 18:16   #4681
OstraMieta
Rozeznanie
 
Avatar OstraMieta
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 946
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Cytat:
Napisane przez skoneczko Pokaż wiadomość
Pytanie do Was dziewczyny, ile rosną wam na miesiąc włosy? Bez drożdzy, bez zadnych tabletek, tak po prostu normalny przyrost włosa. Zastanawiam sie czego sie spodziewac podczas picia drożdżaków. Mnie rosną tak 1,2 cm czasem nawet 1,5. Teraz po 41 dniach od farbowania do samej skóry mam lekko ponad 2 cm odrost. Nie wiem czy nie spodziewam sie cudow po tych drożdzach ... Ale mam takie krótkie teraz ze juz nie moge sie doczekać az odrosną
mi od 1,5 - 1,8 ( odrost ) jak po drożdżach będą rosły 2 cm będę szczęśliwa ale mam nadzieję,że nie zwiększy mi się bardzo objętość włosów,bo i tak mam ich za dużo

ostatnio przesadziłam z farbowaniem , powinnam chyba zacząć przygodę z olejowaniem żeby na wiosnę już cieszyć się pięknymi długimi włosami
OstraMieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 18:29   #4682
Frappgold
Rozeznanie
 
Avatar Frappgold
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 812
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Pomyslałam sobie "A co mi tam, spróbuje" i poleciałam przed chwila do samu po drożdze. Drożdże domowe się nazywają ale to to samo prawda? Tak żeby spróbować to zalałam wrzątkiem dwie łyżeczki do herbaty drożdży. Pić ciepłe?
Frappgold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 18:58   #4683
wolny_nick
Raczkowanie
 
Avatar wolny_nick
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 74
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Cytat:
Napisane przez Frappgold Pokaż wiadomość
Pić ciepłe?
mi zimne nie smakują, piję letnie właśnie skończyłam kubeczek.
wolny_nick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 19:08   #4684
Frappgold
Rozeznanie
 
Avatar Frappgold
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 812
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

No ja też właśnie wypiłam tylko ile mi ich na spodzie zostało!!!! jakby sie w ogole nie rozpuscily tylko rozkruszyły. Tak myślę, że może to cos zostało na dnie szkoda wyrzucac i nałoże sobie na noc na włosy?
Frappgold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 19:11   #4685
ewcia1807
Zakorzenienie
 
Avatar ewcia1807
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Białogard
Wiadomości: 11 587
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Cytat:
Napisane przez Frappgold Pokaż wiadomość
No ja też właśnie wypiłam tylko ile mi ich na spodzie zostało!!!! jakby sie w ogole nie rozpuscily tylko rozkruszyły. Tak myślę, że może to cos zostało na dnie szkoda wyrzucac i nałoże sobie na noc na włosy?
Obstawiam, ze piłaś drożdże domowe?
__________________
CG od 30.09.2011
Olejowanie od 11.11.2011


28-...-36-37-38-39-40-41-42-43-44-45-46 -47-48-49-50 ... 60

Zapraszam na mojego kosmetycznego bloga: www.kosmetyczny-raj.blogspot.com
ewcia1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 19:14   #4686
santi santi
Raczkowanie
 
Avatar santi santi
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: wrocław/warszawa
Wiadomości: 399
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Szósty kubek za mną, zwiększyłam trochę dawkę - z 1/4 na 1/3 kostki.

Mam nadzieję, że przez najbliższy tydzień mnie nie wysypie, bo wybieram się na wyjazd
__________________
United We Stand!

Jedna santi wystarczy
santi santi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 19:16   #4687
Frappgold
Rozeznanie
 
Avatar Frappgold
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 812
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Cytat:
Napisane przez ewcia1807 Pokaż wiadomość
Obstawiam, ze piłaś drożdże domowe?
Tak, napisałam to post wyżej. Ale ja te 'fusy' wykorzystam zaraz. I tak miałam na noc położyc olejek kokosowy to sobie to z drożdżami zmieszam, mam nadzieje, ze nic sie nie stanie
Frappgold jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-08, 19:19   #4688
ewcia1807
Zakorzenienie
 
Avatar ewcia1807
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Białogard
Wiadomości: 11 587
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Cytat:
Napisane przez Frappgold Pokaż wiadomość
Tak, napisałam to post wyżej. Ale ja te 'fusy' wykorzystam zaraz. I tak miałam na noc położyc olejek kokosowy to sobie to z drożdżami zmieszam, mam nadzieje, ze nic sie nie stanie
Ah tak, ślepota ze mnie
__________________
CG od 30.09.2011
Olejowanie od 11.11.2011


28-...-36-37-38-39-40-41-42-43-44-45-46 -47-48-49-50 ... 60

Zapraszam na mojego kosmetycznego bloga: www.kosmetyczny-raj.blogspot.com
ewcia1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 19:27   #4689
thealee
Zakorzenienie
 
Avatar thealee
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 13 985
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Można się dołączyć?
Od kilku dni Was dzielnie podczytuję i zachwycona Waszymi efektami - postanowiłam sama spróbować
Pokrzywę i skrzyp piję już nałogowo, włosy i skóra zdecydowanie są po nich na plus, teraz, dla wzmocnienia efektu - chcę jeszcze wdrożyć się w drożdże
Dziś zrobiłam pierwsza porcję (mniej więcej pół kostki Babuni zalałam wrzątkiem). Ładnie się rozpuściły, żadnych farfocli nie było. Tylko ten smak... Okropność. Pewnie za kilka dni się przyzwyczaję, ale teraz to będzie niezła walka

Widzę, że Wy po kilka kubków dziennie pijacie - ile średnio na to drożdzy zużywacie? Opakowanie? Pół? Tzn. chodzi mi o ilosc na cały dzień
__________________
Aga.
Odchudzam się:
58kg - 49kg


Edytowane przez thealee
Czas edycji: 2012-02-08 o 19:41
thealee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 19:47   #4690
alex1989
Zadomowienie
 
Avatar alex1989
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 950
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Cytat:
Napisane przez thealee Pokaż wiadomość
Można się dołączyć?
Od kilku dni Was dzielnie podczytuję i zachwycona Waszymi efektami - postanowiłam sama spróbować
Pokrzywę i skrzyp piję już nałogowo, włosy i skóra zdecydowanie są po nich na plus, teraz, dla wzmocnienia efektu - chcę jeszcze wdrożyć się w drożdże
Dziś zrobiłam pierwsza porcję (mniej więcej pół kostki Babuni zalałam wrzątkiem). Ładnie się rozpuściły, żadnych farfocli nie było. Tylko ten smak... Okropność. Pewnie za kilka dni się przyzwyczaję, ale teraz to będzie niezła walka

Widzę, że Wy po kilka kubków dziennie pijacie - ile średnio na to drożdzy zużywacie? Opakowanie? Pół? Tzn. chodzi mi o ilosc na cały dzień
większośc pije tylko 1 kubek dziennie ja pije 1/3 kostki
i pół kostki to dość sporo jak na pierwszy raz, ale skoro nie masz z tym problemu to pij na zdrowie

Ja przed chwilą wypiłam dzisiejsza porcję niestety zimną na maxa i jakoś mi dziś nie posmakowało
__________________
Chudniemy,chudniemy!
foto styczeń-sierpień
foto styczeń-sierpień II

moje włosiaki

"Może niektórych kobiet nie da się poskromić. Może potrzebują biegać na wolności, dopóki nie znajdą kogoś, tak dzikiego, aby biegał z nimi."
alex1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 21:27   #4691
Frappgold
Rozeznanie
 
Avatar Frappgold
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 812
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

A tak jeszcze mi sie przypomniało, że zanim zaczełam brac Lewitan ważyłam 53kg a teraz, po miesiącu, ważę 50,6kg. I dopiero doczytalam, że drożdże też na trawienie wpływają.
Frappgold jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-08, 21:35   #4692
OstraMieta
Rozeznanie
 
Avatar OstraMieta
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 946
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

A co lepiej kupić ?
12138.jpg 46282.jpg

120100.jpg
OstraMieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 21:50   #4693
Katrinnnn
Raczkowanie
 
Avatar Katrinnnn
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 393
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Nie wiem jak u was z tym ale u mnie z dnia na dzień smak tych drożdży wydaję się być coraz gorszy! Dziś ledwo wypiłam kubek tego, a na początku aż takich problemów z tym nie miałam
__________________
Zapraszam na mój kanał na YOUTUBE

https://www.youtube.com/channel/UCCl..._as=subscriber

To dopiero początek, jeśli Ci się spodoba zostaw łapkę w górę i daj suba

Katrinnnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 22:10   #4694
lolyxp
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 109
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Wpadłam dzis w Carrefourze na drozdże domowe - w żółtym opakowaniu z miła babcią, pomyslałam, ze wezme na zapas, ale z tego co tu napisalyście, to chyba odstawie je dla mamy do pieczenia ciasta jak zawsze w gorącej wodzie kąpana, jutro ide do Biedry po Babuni ! i chyba tylko na te sie przestawię.
Wg Was to są najlepsze ?
lolyxp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 22:28   #4695
NellN
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: A Coruña/ Warszawa
Wiadomości: 241
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Cytat:
Napisane przez lolyxp Pokaż wiadomość
Wpadłam dzis w Carrefourze na drozdże domowe - w żółtym opakowaniu z miła babcią, pomyslałam, ze wezme na zapas, ale z tego co tu napisalyście, to chyba odstawie je dla mamy do pieczenia ciasta jak zawsze w gorącej wodzie kąpana, jutro ide do Biedry po Babuni ! i chyba tylko na te sie przestawię.
Wg Was to są najlepsze ?
Kupiłaś Drożdże Babuni wlasnie (one są drożdżami piekarskimi)

---------- Dopisano o 23:28 ---------- Poprzedni post napisano o 23:27 ----------

Cytat:
Napisane przez OstraMieta Pokaż wiadomość
Porównaj jaki mają skład, i jesli taki sam to jak sie przelicza dzienna dawka (ille wychodzi gr. dziennie) i wybierz najtańsze.
__________________

od 02.2011 - pielęgnacja bezsilikonowa
od 08.2011 - olejki allover! (argan, oliwki, migdały, jojoba, len, rycyna, kokos, Vatika, Heenara, Khadi)

Walczymy z wypadaniem!
NellN jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 22:49   #4696
camillie
Wtajemniczenie
 
Avatar camillie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: jura
Wiadomości: 2 135
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

cześć! postanowiłam znów "wrócić"do drożdzy....i wypiłam dwa kubki, ale dzisiaj trzeciego nie dałam rady...nie jestem wybredna, ale ewidetnie mi po nich niedobrze, mega niedobrze ;( chyba kupie drozdze w tabletkach ;((
camillie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 04:47   #4697
Indios Bravos
Zakorzenienie
 
Avatar Indios Bravos
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 927
GG do Indios Bravos
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Cytat:
Napisane przez thealee Pokaż wiadomość
Można się dołączyć?
Od kilku dni Was dzielnie podczytuję i zachwycona Waszymi efektami - postanowiłam sama spróbować
Pokrzywę i skrzyp piję już nałogowo, włosy i skóra zdecydowanie są po nich na plus, teraz, dla wzmocnienia efektu - chcę jeszcze wdrożyć się w drożdże
Dziś zrobiłam pierwsza porcję (mniej więcej pół kostki Babuni zalałam wrzątkiem). Ładnie się rozpuściły, żadnych farfocli nie było. Tylko ten smak... Okropność. Pewnie za kilka dni się przyzwyczaję, ale teraz to będzie niezła walka

Widzę, że Wy po kilka kubków dziennie pijacie - ile średnio na to drożdzy zużywacie? Opakowanie? Pół? Tzn. chodzi mi o ilosc na cały dzień
Witaj

Ja piję raz dziennie 1/4 kostki

A ile pijesz tę pokrzywę ze skrzypem i kiedy zauważyłaś efekty?
Ja także łączę te 2 kuracje i na razie jest cacy

Cytat:
Napisane przez Katrinnnn Pokaż wiadomość
Nie wiem jak u was z tym ale u mnie z dnia na dzień smak tych drożdży wydaję się być coraz gorszy! Dziś ledwo wypiłam kubek tego, a na początku aż takich problemów z tym nie miałam
Psychicznie się uprzedzasz i tyle. Bez przesady- nie są takie nie do zniesienia ;]

Cytat:
Napisane przez camillie Pokaż wiadomość
cześć! postanowiłam znów "wrócić"do drożdzy....i wypiłam dwa kubki, ale dzisiaj trzeciego nie dałam rady...nie jestem wybredna, ale ewidetnie mi po nich niedobrze, mega niedobrze ;( chyba kupie drozdze w tabletkach ;((
Ale odruch dlatego, ze nie smakuje czy dlatego, ze coś w żołądku się dzieje nie tak? Bo jak to drugie to może nieumiejętnie zabijasz?
__________________
"Look into my eyes
You will see...
You know it´s true

everything I do I do it for you..."

27.05.2009r.- najszczęśliwsza kobieta na Ziemi

www.radicalis.fbl.pl - strona mojego najzdolniejszego
Wybrałam kuszącą Lady Berry!

Indios Bravos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 09:04   #4698
moniam89
Przyczajenie
 
Avatar moniam89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 29
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Witajcie!

Wiem że jesteście już "obeznane" w temacie drożdży
Czytałam mnóstwo wątków na ten temat, jakoś do tej pory nie skusiłam się na picie drożdży, ale chciałam Was o coś zapytac.

Mam w domu suplement diety DROŻDŻE Z BRATKIEM, mój chłopak jakiś czas temu kupił bo ma problemy z cerą ale nie stosuje tego suplementu wobec tego postanowiłam że je wykorzystam

ale niestety na opakowaniu piszę że tabletki wzbogacają skórę i cerę, nic nie jest napisane o włosach czy jest sens je stosowac, jak myślicie???:con fused:
moniam89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 09:06   #4699
leelah
Raczkowanie
 
Avatar leelah
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 144
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Narzekalam parę dni temu że włosy mi nie przyśpieszyły, ale postanowiłam wyrwać jednego z siwym odrostem i zmierzyć, okazało się że od 13stycznia, od czasu farbowania urosłyby mi 1,5cm? Patrząc na odrosty w lustrze nie widzę ich zbytnio, jakby z 0,5cm może było widać, czy to możliwe żeby siwe włosy rosły szybciej? Głupie pytanie ale sama się głowię, jak to możliwe, że widać wyraźny 1,5centymetrowy odrost siwy a mój mysi ciemnoblond odrost ledwo ledwo na farbowanym brązie można dostrzec.. Niech mnie ktoś oświeci, czy to możliwe żeby trwała farba wymyła się tylko z pojedynczych siwych włosów a na reszcie się trzymała? bo już głupieję.. Wygląda na to że włosy odrosły przez niecały miesiąc 1,5cm ale widać to tylko po siwulcach
leelah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-09, 09:22   #4700
thealee
Zakorzenienie
 
Avatar thealee
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 13 985
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Cytat:
Napisane przez Indios Bravos Pokaż wiadomość
Witaj

Ja piję raz dziennie 1/4 kostki

A ile pijesz tę pokrzywę ze skrzypem i kiedy zauważyłaś efekty?
Ja także łączę te 2 kuracje i na razie jest cacy
Pierwsze efekty po dwóch miesiącach około były. Kiedyś namiętnie farbowałam się na blond i chyba tak wykończyłam włosy, że kompletnie nie chciały rosnąć (tzn. odrostu w ogóle nie było). Przestałam rozjaśniać, zaczęłam pić ziółka i zaczęły rosnąć
Teraz tylko męczę się jeszcze z tym blondem na końcówkach ( a właściwie od połowy głowy), wiem, ze najlepiej byłoby je po prostu ściąć i zapuszczać zdrowe i własne wloski, ale nie mam odwagi na tak radykalną zmianę...

---------- Dopisano o 10:22 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------

Cytat:
Napisane przez moniam89 Pokaż wiadomość
Witajcie!

Wiem że jesteście już "obeznane" w temacie drożdży
Czytałam mnóstwo wątków na ten temat, jakoś do tej pory nie skusiłam się na picie drożdży, ale chciałam Was o coś zapytac.

Mam w domu suplement diety DROŻDŻE Z BRATKIEM, mój chłopak jakiś czas temu kupił bo ma problemy z cerą ale nie stosuje tego suplementu wobec tego postanowiłam że je wykorzystam

ale niestety na opakowaniu piszę że tabletki wzbogacają skórę i cerę, nic nie jest napisane o włosach czy jest sens je stosowac, jak myślicie???:con fused:

Moim zdaniem na pewno nie zaszkodzi
__________________
Aga.
Odchudzam się:
58kg - 49kg

thealee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 09:57   #4701
Indios Bravos
Zakorzenienie
 
Avatar Indios Bravos
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 927
GG do Indios Bravos
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Cytat:
Napisane przez moniam89 Pokaż wiadomość
Witajcie!

Wiem że jesteście już "obeznane" w temacie drożdży
Czytałam mnóstwo wątków na ten temat, jakoś do tej pory nie skusiłam się na picie drożdży, ale chciałam Was o coś zapytac.

Mam w domu suplement diety DROŻDŻE Z BRATKIEM, mój chłopak jakiś czas temu kupił bo ma problemy z cerą ale nie stosuje tego suplementu wobec tego postanowiłam że je wykorzystam

ale niestety na opakowaniu piszę że tabletki wzbogacają skórę i cerę, nic nie jest napisane o włosach czy jest sens je stosowac, jak myślicie???:con fused:
A na drożdżach masz napisane, że do włosów?

Skoro dostarczasz witamin to dostarczasz ich całemu organizmowi, w tym włosom Fakt, że one dostają na końcu, ale dostają

Jak na opakowaniu jest napisane, że do skóry i paznokci to biorąc je 3 miesiące włosy też skorzystają, nie boją się ulotki na opakowaniu
__________________
"Look into my eyes
You will see...
You know it´s true

everything I do I do it for you..."

27.05.2009r.- najszczęśliwsza kobieta na Ziemi

www.radicalis.fbl.pl - strona mojego najzdolniejszego
Wybrałam kuszącą Lady Berry!

Indios Bravos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 10:28   #4702
angeells
Rozeznanie
 
Avatar angeells
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: BERGEN
Wiadomości: 972
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

ania smerfetka
dziękuje za link

marwel33 trzeeeba motywacji :P aczkolwiek do drożdżaków już się przyzwyczaiłam

pozdrawiam z nad kubaska drogie pijuski ^^
__________________
Zapuszczam włosy ^^
17cm(27.12.11)->
19cm(27.01.12)

Olejek rycynowy na brwi i rzęsy
30.12.2011-> widoczna poprawa

Piję drożdże 01.02.12

Piję skrzypopokrzywę 11.02.2012
angeells jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 10:30   #4703
Indios Bravos
Zakorzenienie
 
Avatar Indios Bravos
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 927
GG do Indios Bravos
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Cytat:
Napisane przez angeells Pokaż wiadomość
ania smerfetka
dziękuje za link

marwel33 trzeeeba motywacji :P aczkolwiek do drożdżaków już się przyzwyczaiłam

pozdrawiam z nad kubaska drogie pijuski ^^
Ja akurat zieloną popijam, ale też pozdrawiam

Drożdże dziś będą po południu, bo wczoraj TŻ zapomniał mi ich kupić (pewnie specjalnie )
__________________
"Look into my eyes
You will see...
You know it´s true

everything I do I do it for you..."

27.05.2009r.- najszczęśliwsza kobieta na Ziemi

www.radicalis.fbl.pl - strona mojego najzdolniejszego
Wybrałam kuszącą Lady Berry!

Indios Bravos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 10:33   #4704
angeells
Rozeznanie
 
Avatar angeells
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: BERGEN
Wiadomości: 972
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Indios Bravos a to szczwany lisek :P a raczej podluszek ^^ to szybciutko zasiadaj do kubalka :P jak tylko dostaniesz w swoje łapki drożdżaki ^^
__________________
Zapuszczam włosy ^^
17cm(27.12.11)->
19cm(27.01.12)

Olejek rycynowy na brwi i rzęsy
30.12.2011-> widoczna poprawa

Piję drożdże 01.02.12

Piję skrzypopokrzywę 11.02.2012
angeells jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 10:36   #4705
Indios Bravos
Zakorzenienie
 
Avatar Indios Bravos
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 927
GG do Indios Bravos
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Cytat:
Napisane przez angeells Pokaż wiadomość
Indios Bravos a to szczwany lisek :P a raczej podluszek ^^ to szybciutko zasiadaj do kubalka :P jak tylko dostaniesz w swoje łapki drożdżaki ^^
Wypiję jednym duszkiem
__________________
"Look into my eyes
You will see...
You know it´s true

everything I do I do it for you..."

27.05.2009r.- najszczęśliwsza kobieta na Ziemi

www.radicalis.fbl.pl - strona mojego najzdolniejszego
Wybrałam kuszącą Lady Berry!

Indios Bravos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 10:44   #4706
OstraMieta
Rozeznanie
 
Avatar OstraMieta
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 946
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Kupiłam Humavit
OstraMieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 11:08   #4707
edyta07
Zadomowienie
 
Avatar edyta07
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 102
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Kiedy pierwszy raz piłam drożdże domowe na dnie szklanki był osad, później piłam inne drożdże, a wczoraj byłam zmuszona wrócić do domowych i o dziwo były praktycznie idealnie rozpuszczone. Rozpuszczalność zależy od świeżości drożdży może?
Za każdym razem zalewam zagotowanym mlekiem, więc nie ma takiej opcji, że wtedy mleko było chłodniejsze...
__________________
Dbam o włosy... od-01.2012
zdrowe odżywianie....walczę od dwóch lat i nadal nic
ćwiczę!

udo:
60-58-54 cm

mój blog
edyta07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 11:23   #4708
moniam89
Przyczajenie
 
Avatar moniam89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 29
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

wiem dziewczyny ale wiecie, myślałam że może te z bratkiem najłatwiej wchłania skóra, a znowu gdyby drożdze były np. z pokrzywą to najłatwiej wchłaniały by je włosy, no mam nadzieje że wiecie o co mi chodzi
w każdym razie zacznę go łykac.

Mam jeszcze jedno pytanie, z tego co wyczytałam prócz drożdży pijecie również pokrzywę. W jakiej postaci?? Czy to jest zwykła herbata ekspresowa z pokrzywy czy jakoś inaczej przygotowujecie ziółko??
moniam89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 11:49   #4709
mmarcepan
Rozeznanie
 
Avatar mmarcepan
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 828
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

75 kubek za mna
I dzis w koncu udalo mi sie w pelni dojrzec i obfotografowac moje bejbiki Jestem przeszczesliwa ze sa

---------- Dopisano o 12:49 ---------- Poprzedni post napisano o 12:48 ----------

Cytat:
Napisane przez moniam89 Pokaż wiadomość
wiem dziewczyny ale wiecie, myślałam że może te z bratkiem najłatwiej wchłania skóra, a znowu gdyby drożdze były np. z pokrzywą to najłatwiej wchłaniały by je włosy, no mam nadzieje że wiecie o co mi chodzi
w każdym razie zacznę go łykac.

Mam jeszcze jedno pytanie, z tego co wyczytałam prócz drożdży pijecie również pokrzywę. W jakiej postaci?? Czy to jest zwykła herbata ekspresowa z pokrzywy czy jakoś inaczej przygotowujecie ziółko??
Ja pije pokrzywe herbapolu w torebkach.
__________________
Non mi pento di nulla nella mia vita, eccetto di quello che non ho fatto
Coco Chanel


mmarcepan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 12:09   #4710
camillie
Wtajemniczenie
 
Avatar camillie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: jura
Wiadomości: 2 135
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

raczej tego że nie smakuje, bo chyba zabijam je dobrze myslałam że bedzie ok ,bo lubie ich zapach....ale smak.;/ nie potrafie sie przełamać... ;(

a co do pokrzywy....tez pije , regularnie od kilku miesiecy, ale ostatnio ciocia powiedziała mi że nie powinno sie tak długo bo źle wpływa na organizm, wypłukuje minerały itp wiem że pokrzywa jest....moczopedna i tak jak woda w zbyt duzych ilosciach moze wyplukiwac, ale chyba 1szkl dziennie nie zaszkodzi, zwłaszcza że biore wszystkie mozliwe witaminy nie zaszkodzi?

mmarcepan gratulacje też ostatnio zauwazylam ich coraz wiecej...i niektóre maja już po 2cm
camillie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:32.