Kosmetyki mineralne Lumiere:) - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-11, 20:26   #4741
MysiaJadwisia
Zakorzenienie
 
Avatar MysiaJadwisia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 694
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
Nie napisałam, a przynajmniej nie chciałam napisać ze żle że robione sa swatche lub że te sa złe, ale że pokazane tam produkty sa bardzo żółte. Nie są bezowe, nie są neutralne ale właśnie żółte. A swatche robione przez blogerki są podstawą wyboru koloru, bo dziewczyny pokazują jak wygladają poszczególne kolory i porównuja je.
Naprawde nie sadziłam, że można moja wypowiedz odebrac nie jako krytykę koloru ale swatchy samych w sobie.
To może z Twoim monitorem jest coś nie tak?
Bo zdjęcia swatchy Tova zrobiła w różnym oświetleniu i wg mnie oddają one różnice między odcieniami. Na moim monitorze Cool i Neutral absolutnie nie są żółte
MysiaJadwisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 22:43   #4742
nhung
Zadomowienie
 
Avatar nhung
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 197
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

...

Edytowane przez nhung
Czas edycji: 2012-03-12 o 22:54
nhung jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 07:34   #4743
popolka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 3 523
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)


mam pytanie co do zamówienia ze strony Lumiere, korzystam z kuponu który teraz jest i jak mam w koszyku ponad 17$ ze zniżką to nie odlicza kosztów wysyłki które podobno mają być darmowe
popolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 07:39   #4744
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez popolka Pokaż wiadomość

mam pytanie co do zamówienia ze strony Lumiere, korzystam z kuponu który teraz jest i jak mam w koszyku ponad 17$ ze zniżką to nie odlicza kosztów wysyłki które podobno mają być darmowe
Nie przypominam sobie by kiedyś była darmowa wysyłka w Lumiere
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 07:49   #4745
popolka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 3 523
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
Nie przypominam sobie by kiedyś była darmowa wysyłka w Lumiere
na ich stronie głównej jest taka informacja http://www.lumierecosmetics.com/index.php
popolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 07:58   #4746
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez popolka Pokaż wiadomość
na ich stronie głównej jest taka informacja http://www.lumierecosmetics.com/index.php
Tylko w US.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 08:00   #4747
popolka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 3 523
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
Tylko w US.
aha , dzieki
popolka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-13, 08:17   #4748
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

To tych srebrnych pedzli juz nie ma ? dobrze ze wzielam tego flata ciekawe kiedy mi przyjdzie
__________________
Poczatki mego bloga
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 21:59   #4749
zelgadia
Raczkowanie
 
Avatar zelgadia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 109
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez LadyMadalena Pokaż wiadomość


Możesz spróbować poprosić, którąś organizatorkę żeby złożyła zamówienie dla Ciebie. Albo możesz zamówić w zbiorowym.
Nigdy do tej pory nie zamawiałam... Tzn. do kogo się kierować lub gdzie?
zelgadia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 20:37   #4750
Iris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 480
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez LadyMadalena Pokaż wiadomość
Do mnie angora 2 idealnie pasuje(tak samo jak light golden cashmere i vv) a angora 3 to totalny kurczak choć nieźle wtapiający się. Abyssinian 3 jest totalnie za ciemne, jakbym była brudna. Podobny efekt uzyskuję Light medium golden Lumiere FF. Za to buffd ciemniejsze żółcie powodują u mnie efekt żółtaczki, tylko pale golden ujdzie i jest czymś pomiędzy light golden cashmere i angorą 2.
California gold nie próbowałam. W wild rose zaświeci się czasem iskierka ale to raczej mat z drobinkami niż perła jak exposure Meow. Terra cotta jest bardzo podobna do Clay ale z większą dozą różu. Nie mogę się zdecydować, który ładniejszy. Bollywood, którego nie możesz używać jest czymś pomiędzy Terra cottą i Clay ale zdecydowanie lepiej wtapiające się w skórę. Nie jest to połysk ale nie jest to też taki tępy mat jak Lumiere. Mnie meow właśnie bardziej przypadły do gustu, są bardzo napigmentowane, lepiej się trzymają, niby się świecą a ślicznie ożywiają policzki i wcale nie wyglądam jak choinka a tego się obawiałam.
W środę dotarła do mnie przesyłka Light medium gold FF solo jest dla mnie w tej chwili za ciemny. Wypróbuję jeszcze pół na pół z light, a odrobinę zostawię, żeby sprawdzić, czy latem będzie dobre. Opalać się nie będę, ale jednak dekolt zawsze robi się ciut ciemniejszy.
Angory 3 chyba w takim razie nie ma sensu próbować. Czekam na Korat 2 i Abyssinian 2, ale zastanawiam się, po co je zamówiłam, bo Light Golden FF coraz bardziej mi się podoba Zastanawiam się, czy na lato VV byłoby lepsze, ale z drugiej strony FF ma chyba większą ochronę przed promieniowaniem.

Wzięłam próbkę żółtego korektora, na twarzy spisuje się chyba lepiej niż zielone. Muszę jeszcze go potestować, jednak chyba przy okazji świątecznej promocji w kwietniu będzie mój

Skusiłaś mnie na Wild Rose Wezmę kiedyś próbkę. Z Meow miałam kilka matowych próbek i jedną błyszczącą. Na mnie nie są bardziej trwałe niż Lumiere i Silk Naturals. Hissy Fit na przykład nie dość, że podkreślał mi zaczerwienienia, to znikał. W sumie, jeśli chodzi o ich róże, najbardziej byłam zadowolona z własnej mieszanki Hissy Fit z Delusions (którego na mnie praktycznie nie było widać) przestał znikać i podkreślać zaczerwienia, no i miał ładniejszy odcień Z Lumiere mam Sugar Berry, Poppy, Mauvelous i Violaceus. Ostatni z wymienionych jeszcze oswajam pozostałe są bardzo uniwersalne i trzymają się cały dzień.
Iris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 20:14   #4751
Evet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin/Warka
Wiadomości: 186
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Witajcie ponownie
chcę się z Wami podzielić moimi wrażeniami po kilkutygodniowym używaniu Lumiere VV (kolor mam LM Golden), przede wszystkim nie wrócę już do podkładów drogeryjnych, moja skóra po używaniu przez ten okres minerałów (w połączeniu z naturalną pielęgnacją) jest jasna, rozświetlona i zadowolona nic mi nie wyskakuje, nie zapycha się. (przez pierwszy tydzień wyskakiwały mi takie małe krosteczki, które błyskawicznie się goiły, oceniłam to jako efekt oczyszczania skóry) Nawet kiedy jestem baaardzo zmęczona podkład mineralny zachowuje się lepiej na mojej skórze niż płynne. Kilka dni temu umalowałam się podkładem płynnym, którego wcześniej używałam i przeżyłam szok, jak ja mogłam to coś nosić na twarzy? (a przed lumiere byłam z niego zadowolona...)
To, że moja skóra wygląda lepiej zauważa mój TŻ i widzą koleżanki czyli to nie jest moja subiektywna ocena.
Pod Lumiere używam kremu Alterra bezzapachowego lub żelu HA plus olej tamanu, na to puder bambusowy i minerałki (gdy z jakiegoś powodu moja skóra jest bardziej sucha odpuszczam puder). Gdy chce wyglądać lepiej używam jeszcze finishera ale bez niego spokojnie można się obejść.
Teraz mam zamiar poeksperymentować trochę z fitrami i mam nadzieję, że moja nowa miłość lumiere nie pogryzie się ze starą czyli Biodermą AKN mat 30

Na koniec chcę Wam wszystkim Drogie Wizażanki podziękować za wiedzę jaką się tu dzielicie i za to że zawsze można na Was liczyć
Evet jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-22, 18:47   #4752
fortepianistka
Rozeznanie
 
Avatar fortepianistka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 926
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Dziewczyny, przyszły do mnie zamówione próbki w ciągu ok 1,5 tyg. Wzięłam medium i jeszcze jaśniejsze, a wyglądam w nich jak trupek muszę mieć o jeden lub dwa odcienie ciemniejsze ... Więc musze zamówic jeszcze raz, bo na allegro nie da się kupic takich "ciemnych".
Chyba że któraś z was ma odsypać, odprzedać lub ma miniatrukę FF na poziomie Medium Big Beige lub/i Neutral?
__________________
Dbam o włoski. Piję drożdze. Ćwiczę fitness i trening Ewy Chodakowskiej. Jestem wege.
fortepianistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-25, 22:59   #4753
nhung
Zadomowienie
 
Avatar nhung
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 197
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Hej Niedawno odkryłam minerały i jestem zachwycona tym, że w końcu znalazłam dla siebie podkład o odpowiednim odcieniu i dość fajnym kryciu Testuję sobie od kilku dni na zmianę Lumiere i Pixie. Tylko że zauważyłam dziś, że coś mnie zapchało, wyskoczyło mi mnóstwo malych krostek i nie wiem czy słusznie podejrzewam minerały...? Pod minerały nakładam filtr Soraya, używam go od ponad miesiąca i nie zauważyłam zapychania, więc filtr wypada z grona podejrzanych. Całość matowię pudrem ryżowym Paese, ale jego też używam od ok. miesiąca i wcześniej było wszystko ok. Na noc nakładam na twarz nierafinowany olejek jojoba i nierafinowane masło shea - te dwie rzeczy stosowałam kilkanaście razy i też nie zauważyłam niczego złego.
Jedynymi nowymi kosmetykami są minerały właśnie
nhung jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 19:06   #4754
_Chofi_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 22
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Hej
W związku z wycofywaniem formuły CdL Pixie, stale wzrastającymi cenami i generalnie nieprzewidywalnością firmy, chciałabym spróbować podkładów Lumiere. Myślę o formule FF. Z Pixie używałam Ayperi 2 lub 3. Czy któraś z Was orientuje się może w jakie kolory celować w Lumiere? Myślałam o odcieniach Warm lub Golden na poziomie Light Medium albo Medium.. Co radzicie?
_Chofi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 20:44   #4755
fortepianistka
Rozeznanie
 
Avatar fortepianistka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 926
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez _Chofi_ Pokaż wiadomość
Hej
W związku z wycofywaniem formuły CdL Pixie, stale wzrastającymi cenami i generalnie nieprzewidywalnością firmy, chciałabym spróbować podkładów Lumiere. Myślę o formule FF. Z Pixie używałam Ayperi 2 lub 3. Czy któraś z Was orientuje się może w jakie kolory celować w Lumiere? Myślałam o odcieniach Warm lub Golden na poziomie Light Medium albo Medium.. Co radzicie?
Ja tak samo jak ty przechodzę na Lumiere z CDL Wydaje mi się po pierwszych próbach, że FF jest nawet bardziej trwała niż CDL, może to złudzenie ?
Jeśli o te kolory chodzi to ci nie podpowiem, celuj w ta sama grupe, w miare się pokrywaja, natomiast jeśli chodzi o poziom to spokojnie mozesz brać na poziomie medium z FF.
Ja uzywalam pixie 3/4 i medium beige FF zrobiło ze mnie biała twarz ;o

Pomyśl też czy zamawiasz z pl czy z Usa. Ja zamówiłam niepotrzebnie z USA te kolory ktore byly dostepne na allegro i nie dość ze dłuzej wysyłka trwa to teraz musiałam zamawiać drugi raz ciemniejsze, te których nie ma na allegro ;p
__________________
Dbam o włoski. Piję drożdze. Ćwiczę fitness i trening Ewy Chodakowskiej. Jestem wege.
fortepianistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 21:21   #4756
nhung
Zadomowienie
 
Avatar nhung
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 197
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez fortepianistka Pokaż wiadomość
Ja tak samo jak ty przechodzę na Lumiere z CDL Wydaje mi się po pierwszych próbach, że FF jest nawet bardziej trwała niż CDL, może to złudzenie ?
Jeśli o te kolory chodzi to ci nie podpowiem, celuj w ta sama grupe, w miare się pokrywaja, natomiast jeśli chodzi o poziom to spokojnie mozesz brać na poziomie medium z FF.
Ja uzywalam pixie 3/4 i medium beige FF zrobiło ze mnie biała twarz ;o

Pomyśl też czy zamawiasz z pl czy z Usa. Ja zamówiłam niepotrzebnie z USA te kolory ktore byly dostepne na allegro i nie dość ze dłuzej wysyłka trwa to teraz musiałam zamawiać drugi raz ciemniejsze, te których nie ma na allegro ;p
Ja z Pixie mam Sinnie 2 i jest za jasne, natomiast z Lumiere mam FF Light Medium Golden i jest w porządku. Medium Golden jest już b. ciemne, jest duży przeskok...

Szkoda, że muszę zrezygnować z Lumiere, okazało się, że ich podkład mnie zapchał i mam teraz masakrę na twarzy
nhung jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 21:26   #4757
Miciel
Wpisz tu zomzing
 
Avatar Miciel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12 948
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez nhung Pokaż wiadomość
Szkoda, że muszę zrezygnować z Lumiere, okazało się, że ich podkład mnie zapchał i mam teraz masakrę na twarzy
a czytałaś o purgingu, choćby tu?
__________________
avatar




Miciel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 08:15   #4758
nhung
Zadomowienie
 
Avatar nhung
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 197
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Miciel Pokaż wiadomość
a czytałaś o purgingu, choćby tu?
Wcześniej nie czytałam, teraz dopiero dzięki Tobie Wiedziałam, że skóra się oczyszcza na początku kuracji kwasami, ale nie wiedziałam, że na początku stosowania minerałów też... Czyli jest nadzieja dla mnie
Szkoda, że jest tak mało informacji na ten temat (szukałam w google i na wizażu).
Czyli co, muszę w ogóle teraz odstawić minerały na jakiś czas, aż zniknie mi ta kaszka, tak? Bo ja myślałam, że to przez Lumiere i zaczęłam używać Pixie, a przecież i to i to może być powodem krostek..
nhung jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 11:54   #4759
_Chofi_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 22
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Dzięki za podpowiedzi
_Chofi_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-30, 13:32   #4760
Miciel
Wpisz tu zomzing
 
Avatar Miciel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12 948
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez nhung Pokaż wiadomość
Czyli co, muszę w ogóle teraz odstawić minerały na jakiś czas, aż zniknie mi ta kaszka, tak?
nie, właśnie nie odstawiać; przez 2-3 miesiace używać 1 firmy, sprawdzając, czy coś się zmienia; jeśli to purging - powinno się zmienić
__________________
avatar




Miciel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 22:00   #4761
paulina119a
Zadomowienie
 
Avatar paulina119a
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 271
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cześć dziewczyny

Zapewne macie serdecznie dość tego typu wpisów ale cóż my NOWICJUSZKI mamy zrobić bez Waszej fachowej pomocy

Nie chcę zaśmiecać forum... lecz sama nie wiem którą firmę wybrać. W związku z tym posta tego umieszczam w kilku tematach... żeby nie było że spamuję

Do minerałków przymierzam się już od dłuższego czasu ale zawsze było jakieś ALE...
Teraz jest dla mnie dobry moment gdyż wykończyłam wszystkie zapasy podkładów... pudrów... itp
Kosmetyczka świeci pustkami więc czas ją uzupełnić
Tylko czym?????? Otóż pytanie....
Swoja dotychczasową przygodę z minerałami zaczęłam od zakupu pędzli EDM, które są po prostu boskie
Lecz do tych pędzli przydałoby się coś więcej :P

Dziewczyny potrzebuję Waszej pomocy bo nie wiem od czego zacząć. Przeczytałam po kilkanaście stron z wątku ale nie ukrywam, że nie jestem w stanie przeczytać wszystkiego stąd zwracam sie do Was o pomoc...
Może w skrócie opiszę co nie co
Otóż mam cerę naczynkową, skłonna do czerwienienia się w najmniej odpowiednim momencie. Dodatkowo jest wrażliwa, skłonna do alergii, wiecznie przesuszona na policzkach a święcąca się w tzw. strefie T :/
Używam różnych specyfików lecz raz na wozie raz pod wozem... taka prawda. Do tego od prawie 2 lat leczę PCO i Hashi co dodatkowo odbiło się czkawką na stanie mojej cery co i rusz wyskoczy mi jakis nowy pryszcz Po świętach wybieram sie do dermatologa, bo endokrynolog stwierdził, że tam znajdę pomoc... Zobaczymy...
Jak by tego było mało to do szału doprowadzają mnie sińce pod oczami, które są "moją urodą" i za nic w świecie nie mogę się ich pozbyć !
Więc potrzebuję podkładu, który zatuszuje to wszystko co powinien lecz nie stworzy mi na buzi maski ( o ile to możliwe) oraz korektora pod oczy no i na te 'rumiane" policzki.
Dodam, że różu nigdy nie używałam ze względu na naturalne rumieńce :P
W załącznik wrzucam swoje fotki (wiem, wiem... głupie miny robię ale nie o to tu przecież chodzi )
Robione są w świetle dziennym, raz ze słoneczkiem a raz bez... na twarzy mam tylko krem na dzień.

Pomóżcie mi proszę.

Pozdrawiam Was serdecznie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (76,7 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (108,3 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (103,6 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (69,9 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (88,2 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (97,0 KB, 27 załadowań)
__________________
:P
paulina119a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 09:34   #4762
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cięzko troche tak ze zdjec bo jak widac Cie cala to jestes jakby opalona a jak widac tylko kawalek twarzy to wydaje sie raczej ze masz jasna cere, do pierwszego zdjecia radzilabym beze lub goldeny ale juz do trzeciego raczej neutrale, niestety musisz tak jak my wszystkie kupic kilka probek i wyprobowac ktory kolor i dana formula najlepiej wspolgra z Twoja cera
__________________
Poczatki mego bloga
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 10:32   #4763
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

paulina119a, masz naprawdę piękną cerę, bez popękanych naczynek i żadnych krostek od siebie mogę powiedzieć, że na pewno warmy i beige będą złe, zbyt różowe, spróbuj neutrale (light medium) i goldeny (light, light medium wydaje mi się że będzie zbyt pomarańczowy, ale to sama zdecyduj)
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-07, 15:46   #4764
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Też uważam, że masz piękną cerę. Przede wszystkim formuły bez tworzenia maski jak dla mnie to te, które mają niską zawartość tlenku cynku. To on tworzy nieestetyczną warstwę na twarzy kiedy ta się przetłuści pomimo tego, że zaraz po nałożeniu wygląda dobrze. Dlatego z lumiere polecałabym luminesse wspomagane korektorem, np. mintem. Ew. bardzo przyjemną formułą jest cashmere, wcale nie kryje słabo, trzeba tylko patrzeć na jaki krem się nakłada, na nagiej skórze faktycznie słabo kryje, do kremu lepiej przywiera. VV to również cudo, nie lubię za to FF, ciężkiej maski, która szybko się przetłuszcza i nieestetycznie migruje z porów. Jeśli edm to tylko intensive, nie IT. Jeśli meow, to prawie całe bo choć ma więcej tlenku cynku to bardzo ładnie się zachowuje, najbardziej lubię słabo kryjące purrfect. Wychodzę z założenia, że na całą twarz lepsze jest mniejsze krycie a sfery problematyczne lepiej zakryć czymś dodatkowym. Uzyskuje się wtedy najbardziej naturalny efekt.
Ważną rzeczą jest również primer, osobiście kocham puder e.l.f. HD lub puder perłowy. Krzemionka solo niestety potrafi nieźle przesuszyć, nawet takiego tłuściocha jak ja
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-08, 18:26   #4765
fortepianistka
Rozeznanie
 
Avatar fortepianistka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 926
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Witam,
szukam osoby która chciałaby zrobić zamówienie z lumiere ze mną, tzn albo ja albo ty mozesz to zrobić, tylko zależy mi żeby podzielić koszt przesyłki żeby wyszło taniej, bo ja chcę kupić tylko jeden podkład. Żeby było bez obaw mogę traksancję zrealizować za pomocą allegro. Czy jest ktoś zainteresowany? Chciałabym to zrobić do końca przyszłego tygodnia.
__________________
Dbam o włoski. Piję drożdze. Ćwiczę fitness i trening Ewy Chodakowskiej. Jestem wege.
fortepianistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-08, 18:52   #4766
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

szukam swatchyu korektorów Lumiere, ma może któraś z Was jakąś fotkę na dysku? w internecie nic nie widzę...
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-08, 18:53   #4767
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez fortepianistka Pokaż wiadomość
Witam,
szukam osoby która chciałaby zrobić zamówienie z lumiere ze mną, tzn albo ja albo ty mozesz to zrobić, tylko zależy mi żeby podzielić koszt przesyłki żeby wyszło taniej, bo ja chcę kupić tylko jeden podkład. Żeby było bez obaw mogę traksancję zrealizować za pomocą allegro. Czy jest ktoś zainteresowany? Chciałabym to zrobić do końca przyszłego tygodnia.
Na platformie mineralnej zamówienia realizują tylko Groszki.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-09, 14:29   #4768
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez One_LoVe Pokaż wiadomość
szukam swatchyu korektorów Lumiere, ma może któraś z Was jakąś fotkę na dysku? w internecie nic nie widzę...

Tu masz np:
http://beautifulwithbrains.com/2009/...er-correctors/


Lumiere ma tylko korektory "kolorowe", z cielistych są tylko w kremie, chyba 2 odcienie. Na cieliste proszkowe czekaliśmy,czekaliśmy...i się nie doczekaliśmy
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-09, 14:39   #4769
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;33430498]Tu masz np:
http://beautifulwithbrains.com/2009/...er-correctors/


Lumiere ma tylko korektory "kolorowe", z cielistych są tylko w kremie, chyba 2 odcienie. Na cieliste proszkowe czekaliśmy,czekaliśmy...i się nie doczekaliśmy[/QUOTE]

oj szkoda, bo ja właśnie szukam jasnych beżyków, szkoda bo uwielbiam podkładu Lumiere myslałam że dopasuję korektor, bo w EDM mi wycofali.. muszę szukać dalej. dzięki!
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-09, 17:13   #4770
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez One_LoVe Pokaż wiadomość
oj szkoda, bo ja właśnie szukam jasnych beżyków, szkoda bo uwielbiam podkładu Lumiere myslałam że dopasuję korektor, bo w EDM mi wycofali.. muszę szukać dalej. dzięki!
Też lubię ich podkład i czekałam Musiałam czegoś innego szukać i zdecydowałam się na Lauress:
http://www.lauress.com/Face-Fundamen..._CA72_102.html

Miałam z nim chwile zwątpienia z tego co pamiętam,nie jest idealny,ale póki co lepszego nie znalazłam. Z EDM miałam kiedyś próbkę Intensive Fair i był dla mnie dużo za jasny,jak mąka, dodatkowo na skórze też dawał taki widoczny efekt. Z Lauress używam Vanilla, z Lumiere podkładu Light Golden (cashmere). Jeśli szukasz odpowiednika Intensive Fair, mogłabyś więc wypróbować Alabaster (on jest jaśniutki- "pale" z neutralnymi podtonami).



PS. Jednak są 4 kolory tych kremowych Lumiere:
http://www.lumierecosmetics.com/cata...rect-46-1.html


EDIT: nie wiem skąd mi się wzięło, że szukasz odpowiednika Intensive Fair Musiałam coś pomylić.

Edytowane przez 1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Czas edycji: 2012-04-09 o 17:15
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:37.