Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII-VIII - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Czas na wybór tytulu do kolejenj części. Do dzieła Mamuśki! )
Uśmiechamy się radośnie, bo zaraz witamy wiosnę. 1 2,00%
Ząbek tu, ząbek tam , ale jeszcze czadu mamie dam! 6 12,00%
Dietka rozszerzona, mama zadowolona a ja poznaje nowe smaki, bo już nawet jem buraki 1 2,00%
Poznajemy smaki nowe i jesteśmy przez to zdrowe ! 1 2,00%
RosnąRączki,RosnąNóżkiTo też czas zębowej wróżki, baba,baba wciąż słyszymy i na wiosnę sie cieszymy. 10 20,00%
Pół roczku już mamy i siadać, pełzać zaczynamy! Mamusie VII-VIII. 0 0%
Czworaczki, pełzaczki- coraz bardziej ruchliwe te nasze dzieciaczki. 14 28,00%
Raczkujemy i wstajemy, przez co mamie smukłą sylwetkę utrzymać dajemy 1 2,00%
W końcu wiosna wyczekana- cieszy się kazdy bobas i jego mama. 16 32,00%
Głosujący: 50. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-16, 18:53   #4441
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

dziadka nie ma drugi tydzień, wyjechał na wieś do swojej rodziny
ale obawiam się, że jutro wróci, bo przeważnie jedzie na 2 tygodnie
w sumie jestem zła, że ten tydzień przechorowaliśmy, bo bez dziadka jest super, no i można było ten tydzień lepiej wykorzystać niż umierać przez choróbska
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 19:01   #4442
Lili 83
Zakorzenienie
 
Avatar Lili 83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 884
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
dziadka nie ma drugi tydzień, wyjechał na wieś do swojej rodziny
ale obawiam się, że jutro wróci, bo przeważnie jedzie na 2 tygodnie
w sumie jestem zła, że ten tydzień przechorowaliśmy, bo bez dziadka jest super, no i można było ten tydzień lepiej wykorzystać niż umierać przez choróbska
Mieszkacie nadal z dziadem?
Bo ja myślałam, że macie swój dom już.
Lili 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 19:07   #4443
Naataaszkaa
Raczkowanie
 
Avatar Naataaszkaa
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 357
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

Czeeeeść

Jestem jak zwykle wieczorową porą.. Hania śpi od godziny.. odkąd zlikwidowałam jej popołudniową drzemkę to mi ładnie zasypia i śpi w miarę dobrze w nocy..

Moje oko ma się dużo lepiej i z tego powodu nie poszłam do okulisty i zapomniałam odwołać wizytę.. będę się smażyć w piekle

W pracy miałam ostatni dzień szkolenia i od poniedziałku zasuwam na całego.. ale atmosfera jest tak cudna, że dzisiaj pół dnia zwijałam się ze śmiechu na serio mogę powiedzieć, że się w pracy relaksuję.. potem z Hanią spacerowałyśmy prawie 2 godziny bo tak cudnie na dworze.. tylko panna marudziła jak jej słońce w oczy świeciło

No i Hania powoli raczkuje na kolankach się opiera, dupcia do góry i zasuwa.. No i udało mi się ją nagrać cmokającą - postaram się Wam później wrzucić filmik..

brumek - już to kiedyś pisałam i teraz też powtórzę - masz taaakie piękne oczy, że ja się nie mogę oderwać!! Maatko boska!! No a henna Ci wyszła rewelacyjnie, bardzo naturalny efekt.. zdolniacho Ty

eveewe - moja dieta polega na tym, że staram się jeść o stałych porach, najpóźniej o 18 i tylko zdrowe i chude rzeczy.. nie zawsze mi się udaje z braku czasu ale się staram.. czasem też wrzucę w siebie coś słodkiego, ale nie umiem dietować bo szybko się zniechęcam, więc staram się po prostu zmienić nawyki żywieniowe.. do tego chodzę na zumbę i czasem aerobik.. efektów brak(

CarmelaSoprano - Sareńka jak aniołek wygląda

ellika - Karolinka prześliczna.. i jakie ona ma oczyyy

eveewe - Marysia cuuuudna mały pulpecik

alibany - gratuluję ząbka

Sloneczko555xxx - ja całą zimę Hanię w wiosenno-jesienną kurtkę ubieram.. jak zimno to pod to grubą bluzę, jak ciepło tylko body.. w weekend na pewno lżejsza czapeczka będzie

asiago - cudne dzieciaczki

jacieeeee - wooooow.. jaki piękny spadek wagi!! Co robiłaś, że tyle zleciało? Powiedz, powiedz, poooowiedz

83monia - boska scenka rodzajowa a co do orta to się nie martw - zdarza się

Natka_ - super wygląda ten wózek.. a Domek - niezłe ciacho

SweetAngel1984 - 1. nigdy nie zakładałam Hani rękawiczek, bo ich nie znosi.. 2. ząbki myjemy jeszcze wodą bo ciągle zapominam kupić pasty

Stronczek27 - słuszną wagę ma Wiki
Naataaszkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 19:07   #4444
zanetaa88
Zakorzenienie
 
Avatar zanetaa88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 5 346
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

Lili mnie wyganiasz do gina a sama powinnaś pójść:P mnie też się nie chce właśnie, tzn mam zamiar ale dopiero w kwietniu...

Sweet moja rękawiczki miała może 3 razy w życiu założone.Dziękuje za mleka ,doszły
__________________
"Pozwól dzieciom błądzić i radośnie dążyć do poprawy..."



Edytowane przez zanetaa88
Czas edycji: 2012-03-16 o 19:09
zanetaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 19:18   #4445
Shira_83
Zadomowienie
 
Avatar Shira_83
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 646
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

się witam wieczorową porą
Cytat:
Napisane przez 83monia Pokaż wiadomość
strzelam focha, bo nikt nie zauwazył że chciałam napisac posta a nie napisałam nie no normalnie mi piątkowo odwala
ojj umknęło mi a miałm ci pisać, że masz pisać!!

Cytat:
Napisane przez jacieeeee Pokaż wiadomość
http://www.smyk.com/sweter-chlopiecy...a-dla-dzieci-p

Dziewczyny mam coś takiego. Myślicie, że mogę ubrać Dominikowi taki gruby sweter na body z krótkim i bluzeczkę z długim rękawem?
Nie zmarznie?

A jak mi nie odpowiecie to foch. Ostrzegam ! :P
jasne taka kurtka jak najbardziej o jerona na forum strzelają a ja idiotka wycięłam wszystkie krzoki teraz nie mam się za czym schować....

Cytat:
Napisane przez asiago Pokaż wiadomość
teraz tylko 3 dni, no i nikt mi pomóc nie może bo mama się rozchorowała, tata pojechał na badania bo mu się kolejna operacja-wymiana tętnicy-szykuje, z teściową miałam niezłe przejścia pod koniec roku, doszło do rękoczynów z jej strony...walnięta kobieta ubzdurała sobie że to jej dzieci i jak tylko coś miałam do powiedzenia to stwierdziła że ja gówno wiem i nie mam nic do powiedzenia więc teraz dzieci ani nas nie widuje w ogóle...
o jezu masakra totalna! dzieciaki piękne sztuki Wam wyszły zdrówka dla Was!

Cytat:
Napisane przez 83monia Pokaż wiadomość
mam nadzieje ze cherbatka bezcukrowa, bo jak nie to niebardzo sposób na zdrowe zeby dawac slodzone w nocy...
mój dostaje wodę jak mu w paszczy zaschnie na nic innego liczyć nie może Shira samo ZŁOOOOOOO

Cytat:
Napisane przez jacieeeee Pokaż wiadomość
Zapomniałam się pochwalić:
waga na dziś -10 kg
Właśnie pomykam w spodniach z przed ciąży.
Fakt, że są bardzo obcisłe pominę. Rozciągną się
no koleżanka mnie zawstydza!!

Cytat:
Napisane przez jacieeeee Pokaż wiadomość
No niestety nie Ale teraz zadzwonił i odebrałam od razu, więc konflikt zażegnany
Mój TŻ z tych nieprzewidywalnych raptusów, co to nie wiadomo kiedy i o co śmiertelnie się obrażą
o mam taki sam model!

Cytat:
Napisane przez CarmelaSoprano Pokaż wiadomość
już chciałam się obrazić dzięki

Cytat:
Napisane przez CarmelaSoprano Pokaż wiadomość
O zwierzaki nawet pytałam pani psycholog jak byłam z Sarka na wizycie. Byłam na maxa zmartwiona że wcale nie reaguje na psy, wiec wyjaśniono mi że małe mózgi są zaprogramowane na rozpoznawanie ludzkiech twarzy, zwierza widza jakos kolo 7 miesiąca
oo to by się zgadzało no w sumie my mamy psa "laryngologa" jak tylko dostanie się do ucha to wkłada tam całą paszczękę i liże fujjjj kilka razy dopadł małego ale ten się śmiał. ostatnio mój tż chciał sprawić Żbikowi radość bierze go i pokazuje kotka mówi :patrz jaka słodka kicia mały mina dziwna kot na niego patrzy i nagle mu się ziewnęło(kotowi) jak mały nie ryknie normalnie do zanoszenia się dał a mój tż kochanie weź gooooooo

Cytat:
Napisane przez Marina1 Pokaż wiadomość
b
Wróciłam ze spaceru z małym. Ale fuczał, bo słońce go raziło. Macie parasolki osłonne?
to czytanie solone parasolki myślałam ze Lajkonik zrobił jakieś nowe krakersy

Cytat:
Napisane przez SweetAngel1984 Pokaż wiadomość
mam 3 pytania :

1. Czy jeszcze zakładacie rekawiczki maluchom

2. czy kupilyscie juz paste do zabków i myjecie nia zabki 2 raz ydziennie?

3. Natka co to za butki Domek ma na spacerze???? Tez takie chce
1) nie!!!!
2) nie tylko mam te nakładkę na palec i szorujemy dwa razy na dzień
3) nie wiem co to za butki

mój fitoplankton mnie odciągnął od kompa bo miał ochotę po unosić się w fotelu co mi się za model trafił oooo znowu....

jezu Brumek możesz rozluźnić poślady już wiem!!!
__________________
maleństwo-synek
Shira_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 19:21   #4446
SweetAngel1984
Zadomowienie
 
Avatar SweetAngel1984
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 1 521
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

Jestem.....

boli mnie brzuch tak mnei wzdelo ze czuje sie jak w ciazy

nie wiem po czym

Natka - sa suuuper

Żanetka - ciesze sie smacznego

co do pasty ja dostalam od babki kupiła w aptece NENEDENT-BABY
zestaw pasta +szczoteczka na palec
[asta jest od 6-24 mc zycia i jest swietnia bo nie trzeba jej wypluwac wiec szoruje Igiemu te dwa małe kiełki
BARDZO POLECAM!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nenedent_baby_past_dzeb_ddzieci_szczo_3.jpg (113,4 KB, 21 załadowań)

Edytowane przez SweetAngel1984
Czas edycji: 2012-03-16 o 19:23
SweetAngel1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 19:34   #4447
Lili 83
Zakorzenienie
 
Avatar Lili 83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 884
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

Cytat:
Napisane przez zanetaa88 Pokaż wiadomość
Lili mnie wyganiasz do gina a sama powinnaś pójść:P mnie też się nie chce właśnie, tzn mam zamiar ale dopiero w kwietniu...
A ja w lato, od razu zrobię cyto

Cytat:
Napisane przez Shira_83 Pokaż wiadomość
już chciałam się obrazić dzięki



jezu Brumek możesz rozluźnić poślady już wiem!!!




aaaaaggggggggggdddddddddd uuuuuuuuuuuusssssssssssss ss

---------- Dopisano o 20:32 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------

Muszę się Wam pożalić.
Otóż dzisiaj trzymałam Radosława na rękach, podszedł tż bo coś tam przy szafce robił a nasza mała pociecha zaczęła do taty ręce wyciągać. Sama. (ręce wyciągał wcześniej, ja nie o tym). Tż uśmiechnięty, zadowolony zabrał Małego. To zaraz jak wyciągam ręce do Radka i mówię: chodź do mamy"
I wiecie co zrobił?
Odwrócił się w drugą stronę
Wiem, że to normalne zachowanie ale tak jakoś mi się przykro zrobiło.

---------- Dopisano o 20:34 ---------- Poprzedni post napisano o 20:32 ----------

MoniaZ82 założyła nowy wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=600917
pamiętacie ją?
Lili 83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-16, 19:41   #4448
Bartessa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 3 023
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

Dziewczyny, już wiem co dolegało Karolkowi. Maluch zachoował na trzydniówke. Dziś rano odkryłam ze jest w chrostkach, na brzuszku dostał i pleckach.

Ja dzis walka z ogrodem, musiałam w koncu wykorzystac pogode. Wyczesałam 24 worki trawy, takie 50 kg worki od pasz. ręce odpadają....
Bartessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 19:46   #4449
Lili 83
Zakorzenienie
 
Avatar Lili 83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 884
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

Cytat:
Napisane przez Bartessa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, już wiem co dolegało Karolkowi. Maluch zachoował na trzydniówke. Dziś rano odkryłam ze jest w chrostkach, na brzuszku dostał i pleckach.

Ja dzis walka z ogrodem, musiałam w koncu wykorzystac pogode. Wyczesałam 24 worki trawy, takie 50 kg worki od pasz. ręce odpadają....
To już jak wysypka jest to przechodzi prawda?

Ja dzisiaj okno umyłam, jedno. Ale umęczyłam się jak przy setce.
Lili 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 19:47   #4450
Bartessa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 3 023
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

Cytat:
Napisane przez Lili 83 Pokaż wiadomość
To już jak wysypka jest to przechodzi prawda?

Ja dzisiaj okno umyłam, jedno. Ale umęczyłam się jak przy setce.

Tak, gorączka już zeszla, biegunka tez juz ustaje, dziś tylko 3 kupki były.
Bartessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 19:50   #4451
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

a ja bylam nad morzem z rodzinka bpsko
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-16, 19:56   #4452
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

Nataszka a jak jutro jedziesz?
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 19:57   #4453
jacieeeee
Wtajemniczenie
 
Avatar jacieeeee
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 926
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

Lili, Nataszka odchudzam się od 3 stycznia, więc to raczej zdrowy spadek wagi A co robię? Jem zdrowo. Syte śniadanie, na obiad to co wszyscy ale mniej (nie mam czasu gotować dla każdego osobno), lekka kolacja. Do południa przekąska w postaci owocu, popołudniu jakaś kanapeczka jeszcze. Czasem pozwolę sobie na coś słodkiego żeby nie zwariować (raczej do południa). Nie piję gazowanych, kolorowych napojów, nie piję alkoholu, nie jem jasnego pieczywa, ani fast foodów. Ograniczam ziemniaki, jasne makaron zastąpiłam ciemnym. Chyba tyle
Bartessa ładnie zaszalałaś w ogródku Dobrze, że Karol zdiagnozowany


Nie kupiłam fotelika. Sprzedali mi Może w przyszłym tygodniu będzie dostawa.
__________________
Tam, gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba ...

Dominik 29.07.2011r
jacieeeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 19:58   #4454
Lili 83
Zakorzenienie
 
Avatar Lili 83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 884
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

Żaneta jak się zwracacie do Emi?
Emilie czy Emilii? Tak sobie teraz o Was pomyślałam.
Lili 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 19:58   #4455
editka2022
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 619
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

brumek moja Nela ma taki sam kolor oczu ja sie zastanawialam po kim bo ja mam ciemniejszy,maz jasno niebieskie, a tu co sie okazuje ze to po tesciowej hahahah
natka swietny ten wozek i Domek w nim tez
editka2022 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 20:02   #4456
Lili 83
Zakorzenienie
 
Avatar Lili 83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 884
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

Cytat:
Napisane przez jacieeeee Pokaż wiadomość
Lili, Nataszka odchudzam się od 3 stycznia, więc to raczej zdrowy spadek wagi A co robię? Jem zdrowo. Syte śniadanie, na obiad to co wszyscy ale mniej (nie mam czasu gotować dla każdego osobno), lekka kolacja. Do południa przekąska w postaci owocu, popołudniu jakaś kanapeczka jeszcze. Czasem pozwolę sobie na coś słodkiego żeby nie zwariować (raczej do południa). Nie piję gazowanych, kolorowych napojów, nie piję alkoholu, nie jem jasnego pieczywa, ani fast foodów. Ograniczam ziemniaki, jasne makaron zastąpiłam ciemnym. Chyba tyle
Bartessa ładnie zaszalałaś w ogródku Dobrze, że Karol zdiagnozowany


Nie kupiłam fotelika. Sprzedali mi Może w przyszłym tygodniu będzie dostawa.
Chyba tyle?
Raczej aż tyle

Dwa miesiące 10kg, bosko

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

Cytat:
Napisane przez editka2022 Pokaż wiadomość
brumek moja Nela ma taki sam kolor oczu ja sie zastanawialam po kim bo ja mam ciemniejszy,maz jasno niebieskie, a tu co sie okazuje ze to po tesciowej hahahah
Radek też miał przez pewnien czas takie oczy jak moja mama teraz mu się zrobiły takie jak my z Tż mamy
Lili 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 20:04   #4457
Bartessa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 3 023
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

Cytat:
Napisane przez jacieeeee Pokaż wiadomość
Lili, Nataszka odchudzam się od 3 stycznia, więc to raczej zdrowy spadek wagi A co robię? Jem zdrowo. Syte śniadanie, na obiad to co wszyscy ale mniej (nie mam czasu gotować dla każdego osobno), lekka kolacja. Do południa przekąska w postaci owocu, popołudniu jakaś kanapeczka jeszcze. Czasem pozwolę sobie na coś słodkiego żeby nie zwariować (raczej do południa). Nie piję gazowanych, kolorowych napojów, nie piję alkoholu, nie jem jasnego pieczywa, ani fast foodów. Ograniczam ziemniaki, jasne makaron zastąpiłam ciemnym. Chyba tyle
Bartessa ładnie zaszalałaś w ogródku Dobrze, że Karol zdiagnozowany


Nie kupiłam fotelika. Sprzedali mi Może w przyszłym tygodniu będzie dostawa.

Do szaleństwa daleko, jest tam tyle pracy ze szok. jutro tż musi powyrywać mi ciągniekiem krzewy i niektóre drzewka, bo za duzo tego.
Bartessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 20:06   #4458
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

marzena, piwnooka Wy będziecie o 12 na 100% bo nie wiem czy bede miec rano czas na kompa.
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 20:09   #4459
SweetAngel1984
Zadomowienie
 
Avatar SweetAngel1984
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 1 521
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

Cytat:
Napisane przez Bartessa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, już wiem co dolegało Karolkowi. Maluch zachoował na trzydniówke. Dziś rano odkryłam ze jest w chrostkach, na brzuszku dostał i pleckach.

Ja dzis walka z ogrodem, musiałam w koncu wykorzystac pogode. Wyczesałam 24 worki trawy, takie 50 kg worki od pasz. ręce odpadają....
no tak to sie strachu najadlas

Cytat:
Napisane przez Lili 83 Pokaż wiadomość


MoniaZ82 założyła nowy wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=600917
pamiętacie ją?
nooo od nas poszla i zaloyla se sama nowy watek FOCH
SweetAngel1984 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-16, 20:10   #4460
jacieeeee
Wtajemniczenie
 
Avatar jacieeeee
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 926
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

Cytat:
Napisane przez Lili 83 Pokaż wiadomość
Chyba tyle?
Raczej aż tyle

Dwa miesiące 10kg, bosko
W 2,5 miesiąca Nie jest źle
Dasz radę
__________________
Tam, gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba ...

Dominik 29.07.2011r
jacieeeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 20:21   #4461
Lili 83
Zakorzenienie
 
Avatar Lili 83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 884
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

Cytat:
Napisane przez SweetAngel1984 Pokaż wiadomość
nooo od nas poszla i zaloyla se sama nowy watek FOCH
No ja się obraziłam

Cytat:
Napisane przez jacieeeee Pokaż wiadomość
W 2,5 miesiąca Nie jest źle
Dasz radę
Zrobię to dla Ciebie Mogę

odwala mi dzisiaj. Uciekam już.
Dobranoc.
Lili 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 20:31   #4462
SweetAngel1984
Zadomowienie
 
Avatar SweetAngel1984
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 1 521
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

od jakiegos czasu podglada nas kawusia i isiaok......zauwazylyscie??? moze to czyjes rodzinne podgladaczki bo raczej postow nie maja

tyle Was na pasku a cichooo ze echo mi sie w klawiaturze odbija

Edytowane przez SweetAngel1984
Czas edycji: 2012-03-16 o 20:32
SweetAngel1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 20:36   #4463
bella7
Zakorzenienie
 
Avatar bella7
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 5 507
GG do bella7
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

hej...
Ale cisza nastała. Hm nie wiem co mam pisać bo mam mętlik w głowie okropny.

Jacie wynik rewelacyjny!
BArtessa biedny Karolek, dobrze,że już lepiej. A Ty nie źle dałaś czadu z ta trawą
__________________
Lenka i Lilianka 26.04.2011r.
Miłosz 19.01.2014r.
bella7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 20:54   #4464
brumek
Zakorzenienie
 
Avatar brumek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 8 001
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

Cytat:
Napisane przez Natka_ Pokaż wiadomość

AgaG tutaj obiecane zdjęcie Domka w nunie z dzisiejszego spacerku
Nooo, spacerówa pierwsza klasa
A jej "zawartość" jeszcze lepsza

Cytat:
Napisane przez mamad1 Pokaż wiadomość
Rozumiem Cię doskonale. Mnie trochę zmusiłą sytuacja, bo we środę pojechaliśmy do tej naszej znachorki. Najpierw wzięłam go na spacer (śpi na spacerze), a potem pojechałąm do przychodni, gdzie go nakarmiłam po drzemce. W drugą stronę nie było szans, żeby leżał spokojnie, więc go posadziłam i był co najmniej w szoku
A właśnie, przypomniało mi się że miałam pytać. Patryk, jak rozumiem, nie ma kłopotów z jedzeniem w nowych/publicznych miejscach? Ciekawe, jak inne piersiowe dzieci z wątku? Bo Tymek nie ma szans, żeby gdzieś zjadł. Od jakiś 2 miesięcy tak już jest. Wszystko go wtedy rozprasza i nawet jak jest głody to kręci główką i zapomina o ssaniu. Jak u kogoś jesteśmy to ewentualnie sie uda, jak sie z nim zamknę gdzieś na osobności... Ale też kiepsko mu to idzie

Cytat:
Napisane przez Naataaszkaa Pokaż wiadomość
Moje oko ma się dużo lepiej i z tego powodu nie poszłam do okulisty i zapomniałam odwołać wizytę.. będę się smażyć w piekle

W pracy miałam ostatni dzień szkolenia i od poniedziałku zasuwam na całego.. ale atmosfera jest tak cudna, że dzisiaj pół dnia zwijałam się ze śmiechu na serio mogę powiedzieć, że się w pracy relaksuję.. potem z Hanią spacerowałyśmy prawie 2 godziny bo tak cudnie na dworze.. tylko panna marudziła jak jej słońce w oczy świeciło

No i Hania powoli raczkuje na kolankach się opiera, dupcia do góry i zasuwa.. No i udało mi się ją nagrać cmokającą - postaram się Wam później wrzucić filmik..

brumek - już to kiedyś pisałam i teraz też powtórzę - masz taaakie piękne oczy, że ja się nie mogę oderwać!! Maatko boska!! No a henna Ci wyszła rewelacyjnie, bardzo naturalny efekt.. zdolniacho Ty
1. Fajnie Tzn że przeszło, nie że okulistę wystawiłaś Chociaż wpadło mu nieoczekiwane okienko, to może i on sie cieszył
2. Fajna ta Twoja praca się wydaje
3. Brawo Hania
4. Dziękuję za takie miłe słowo Ta henna faktycznie łatwa w obsłudze Chociaz tremę miałam że sobie "kuku" zrobię. A mąż jeszcze większą

Cytat:
Napisane przez Shira_83 Pokaż wiadomość
jezu Brumek możesz rozluźnić poślady już wiem!!!
Ufff, co za ulga teraz

Cytat:
Napisane przez Lili 83 Pokaż wiadomość

MoniaZ82 założyła nowy wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=600917
pamiętacie ją?
Pamiętamy. Widocznie tu sie zadomowić nie mogła...

Cytat:
Napisane przez Bartessa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, już wiem co dolegało Karolkowi. Maluch zachoował na trzydniówke. Dziś rano odkryłam ze jest w chrostkach, na brzuszku dostał i pleckach.
Ha! Tak obstawiałam Fajnie że zdiagnozowany i ze już po, skoro już krostki były

Cytat:
Napisane przez editka2022 Pokaż wiadomość
brumek moja Nela ma taki sam kolor oczu ja sie zastanawialam po kim bo ja mam ciemniejszy,maz jasno niebieskie, a tu co sie okazuje ze to po tesciowej hahahah


Cytat:
Napisane przez SweetAngel1984 Pokaż wiadomość
mam 3 pytania :

1. Czy jeszcze zakładacie rekawiczki maluchom

2. czy kupilyscie juz paste do zabków i myjecie nia zabki 2 raz ydziennie?
1. Nie i prawie wcale mu nawet w zimie nie wkładałam. Ze 3 razy się zdarzyło.
2. Nie, myjemy tylko tą silikonową nakładką na palec.

Cytat:
Napisane przez Stronczek27 Pokaż wiadomość
Aaa zapomnialam wam pisać. Byłam dzis ważyć Wiki. Mala waży 9600 wychodzi ze na tydzien przybiera ok 120 gram.

Brumku mama w niedziele wraca do Warszawy.
O, to niecałe dwa tygodnie będzie

A waga Wiki imponująca
__________________
........................
brumek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 20:55   #4465
CrazyMachine
Zadomowienie
 
Avatar CrazyMachine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 400
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

Cytat:
Napisane przez marzena_S Pokaż wiadomość

No to pięknie- gratulacje! Pokaż nam Idę- dawno jej nie było.
DziękujemyPostaram się coś w niedzielę w klubie wrzucic, o ile jeszcze bedzie istnial, bo tam aż wióry lecą. Teraz nie pracuję na swoim laptoku.
Shira, Ania, Marina, ellika dziękujemy

Widzę, że ciężki żywot z bliźniakami ma nasza asiago. Moim marzeniem zawsze było mieć bliźniaki, ale Ida sprowadziła mnie na ziemię. W tym tygodniu dowiedziałam się, że znajoma spodziewa się bliźniaków i pierwszy raz w życiu słysząc taką nowinę pomyślałam "ja pierdziu... trochę wsþółczuję".

W sprawie rękawiczek - nie nosimy,
Ubieranie - chodzimy już w wiosennej czapce i kurteczce.
Mycie ząbków - sama o to pytałam nie tak dawno. Myje Idzie 2xdziennie, ale samą wodą. Wy myjecie specjalną pastą??
Oj widzę, że Marina dziś poszalała
CrazyMachine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 20:56   #4466
brumek
Zakorzenienie
 
Avatar brumek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 8 001
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

Cytat:
Napisane przez bella7 Pokaż wiadomość
hej...
Ale cisza nastała. Hm nie wiem co mam pisać bo mam mętlik w głowie okropny.
Bella, co sie stało Co za mętlik?



A ja zapomniałam się pochwalić: Tymcio dziś zjadł bez mrugnięcia oczkiem pół słoiczka marchewki z jabłkiem Otwierał ładnie buzię i czekał na więcej
__________________
........................
brumek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 20:59   #4467
SweetAngel1984
Zadomowienie
 
Avatar SweetAngel1984
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 1 521
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
A ja zapomniałam się pochwalić: Tymcio dziś zjadł bez mrugnięcia oczkiem pół słoiczka marchewki z jabłkiem Otwierał ładnie buzię i czekał na więcej
chyba stwierdzil ze musi sie przyzwyczaic do tego smaku bo mama nie odpusci i codziennie go bedzie podchodzic

---------- Dopisano o 21:59 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

Cytat:
Napisane przez CrazyMachine Pokaż wiadomość
W sprawie rękawiczek - nie nosimy,
Ubieranie - chodzimy już w wiosennej czapce i kurteczce.
Mycie ząbków - sama o to pytałam nie tak dawno. Myje Idzie 2xdziennie, ale samą wodą. Wy myjecie specjalną pastą??
Oj widzę, że Marina dziś poszalała
no dalam fotke pasty kilka postow wyzej
SweetAngel1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 21:04   #4468
CrazyMachine
Zadomowienie
 
Avatar CrazyMachine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 400
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

Cytat:
Napisane przez SweetAngel1984 Pokaż wiadomość
no dalam fotke pasty kilka postow wyzej
No widzialam, ciekawa jestem jak robia inne dziewczyny.

Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
B
A ja zapomniałam się pochwalić: Tymcio dziś zjadł bez mrugnięcia oczkiem pół słoiczka marchewki z jabłkiem Otwierał ładnie buzię i czekał na więcej
A widzisz, pisałam, że musi się oswoić z nowymi smakami
CrazyMachine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 21:09   #4469
AgaGuernsey
Wtajemniczenie
 
Avatar AgaGuernsey
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 923
GG do AgaGuernsey
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

Cytat:
Napisane przez Natka_ Pokaż wiadomość
AgaG tutaj obiecane zdjęcie Domka w nunie z dzisiejszego spacerku



Super sie Domek w niej prezentuje! Dziekuje! (A butki i mnie sie spodobaly)

A'propo nuny...dzis na spacerze zaczepilam babke, ktora wlasnie nuna jechala, zeby mi powiedziala, czy jezdzila nia zima...odwala mi juz. Ale coz, ciagle sie nie moge zdecydowac.


Brumku Antek generalnie musi miec cisze do jedzenia, to znaczy telewizor czy radio tak, ale nie na full. Odpada jedzenie w towarzystwie siostr, czy meza, bo oni wtedy sa ciekawsi. Ale jak dotad nie bylo problemow z jedzeniem w przychodni, czy chocby tak jak ostatnio na usg. A dzis juz zainaugurowalam karmienie na lawce na placu zabaw.
AgaGuernsey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 21:12   #4470
piwnooka77
Raczkowanie
 
Avatar piwnooka77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 360
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

Dobry wieczór

Helenka już dawno śpi, mąż w kinie (pewnie niedługo wróci) to ja mam chwilę czasu na wizaż.

Blondynka ja na spotkanie chętna i jeżeli będę wiedzieć, że ktoś jeszcze na 100% będzie to i ja będę


Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
A ja zapomniałam się pochwalić: Tymcio dziś zjadł bez mrugnięcia oczkiem pół słoiczka marchewki z jabłkiem Otwierał ładnie buzię i czekał na więcej
A Helena dzisiaj podobno opędzlowała pół słoiczka marchewki z ryżem... coś się zaczyna dziać (piszę podobno, ponieważ mąż przejął karmienie małej - ja niestety w tym czasie w robocie - i wiem to z jego opowieści i pustego do połowy słoiczka....)
i żeby się jeszcze Wam pożalić to dzisiaj zamiast wyjść z roboty o 13:35 to wyszłam......15:15 tylko dzisiejsze słoneczko i temp utrzymała mój nastrój na wyższym poziomie. Udało mi się zaliczyć jeszcze krótki spacer z Helenką i mężem.

isiaok i kawusia od dawna podczytują. Nieśmiałe są dziewczyny
piwnooka77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:07.