Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-04, 07:26   #3961
sagitarius
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 147
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

biorę thermo stim z olimp labs może to co pomoże ale biore tylko przed treningiem
sagitarius jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 09:36   #3962
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Cytat:
Napisane przez Sandrika Pokaż wiadomość
Pisałam o tym wcześniej, ale powtórze dla Ciebie Program składa się z 15 filmików: 3 cardio i 12 woroktów. I w 1 i 2 Tyg. robisz workout 1 i 2 i cardio 1, w kolejnośći takiej: Pon - W1,Wt - W2, Śr - Card, Czw - W1,Pt - W2,Sob - Cardio i Niedziela odpoczynek :P w 3 i4 tyg zmieniaja sie Workouty itd aż do 12 tyg Filmiki mjaą róznie: od 25-39 min
Dzięki! Brzmi skomplikowanie. A mogłabyś porównać je do Shreda?
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 11:53   #3963
cherry l
Zakorzenienie
 
Avatar cherry l
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 14 174
GG do cherry l
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

no i poszłam dzisiaj na rower,na godzinę :P

w ogóle, postanowiłam się zebrać w sobie,napisałam na kartce a4
KWIECIEŃ i zrobiłamosobne pole na każdy dzień, powiesiłam na tablicy korkowej i codziennie musze coś tam mieć wpisane : P
__________________
"If you want something you've never had,then you've got to do something you've never done "
"When somebody tells you "you can't" turn around and say "watch me"
"Never let the fear of striking out keep you from playing the game"
----> *mój postcrossingowy blog* <---




Edytowane przez cherry l
Czas edycji: 2012-04-04 o 12:02
cherry l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 14:34   #3964
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Cytat:
Napisane przez sagitarius Pokaż wiadomość
biorę thermo stim z olimp labs może to co pomoże ale biore tylko przed treningiem
Rozważałam kiedyś branie jakichś wspomagaczy natomiast nie byłam przekonana co do tego, jednak uważam, że warto najpierw spróbować naturalnie zbilanosowaną dietą i dopiero w ostateczności wziąć tabletki Nie miej jednak jakieś efekty w porównaniu z ćwiczeniem "na sucho"?

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Dzięki! Brzmi skomplikowanie. A mogłabyś porównać je do Shreda?
Póki co uważam, że rozpiska jest bardziej skomplikowana niż same ćwiczenia, zobaczymy jak później Nie ma co porównywać do shreda, ponieważ jak ja zaczełam go robić pierwszy raz w życiu to byłam tak wykończona, że lepiej nie mówic, ze dwa miesiące temu znowu zaczęłam go robić i juz nie miałam takich problemów jak wczesniej, myśle, że to że Cwiczenia w Body Revolution mnie tak nie męczą bo poprostu już jakiś czas ćwicze i nie jestem początkująca Ale i tak uważam, że Jillian jets świetna i jestem pewna, ze następne poziomy juz takie cudowne nie będą Więc myśle że możesz śmiało próbować

Cytat:
Napisane przez cherry l Pokaż wiadomość
no i poszłam dzisiaj na rower,na godzinę :P

w ogóle, postanowiłam się zebrać w sobie,napisałam na kartce a4
KWIECIEŃ i zrobiłamosobne pole na każdy dzień, powiesiłam na tablicy korkowej i codziennie musze coś tam mieć wpisane : P
To jest świenty pomysł, ja zrobiłąm dokładnie tak samo Zrobiłam sobie taką zajefajną tabelke nad którą troche posiedziałam żeby było ładnie i wypełnianie jej każdego dnia sprawia mi frajde Także nei wiem jak innych ale mnei motywują takie właśnie drobnostki
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 17:47   #3965
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Sandrika, na pewno spróbuję BR, ale od 2 tygodni ćwiczę Banisha i Yoga Meltdown i nie wiem, czy jeszcze przez jakiś czas nie pozostać przy tym zestawie.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 18:22   #3966
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Cytat:
Napisane przez sagitarius Pokaż wiadomość
biorę thermo stim z olimp labs może to co pomoże ale biore tylko przed treningiem
ja tez mam takie tableki- musze je tylko odszukac bo ciekawa jestem czy cos pomoga
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 08:55   #3967
sallie
Rozeznanie
 
Avatar sallie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 666
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

dziewczyny mój główny problem lezy w brzuchu i na nim chciałabym sie skupić, czy plan 30 dniowy z Michaels poprawia go? bo zobaczyłam też ćwiczenia '6 week six-pack' równiez z tą samą trenerką i zastanawiam się co zacząć robić? co będzie orpowiedneijsze i lżejsze dla osoby zielonej/poczatkującej? Dodam, że chodze regularnie na basen jakieś 3, 4 razy w tygodniu.
sallie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-05, 09:31   #3968
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels


Ja wczoraj nie zrobiłam Cardio po raz pierwszy bo poprostu nie mogłam ;/ dzisiaj nadrabiam , Cardio + Workout, później mam taniec brzucha a wieczorem impreza ! Ciekawe czy będe żywa jutro


Cytat:
Napisane przez sallie Pokaż wiadomość
dziewczyny mój główny problem lezy w brzuchu i na nim chciałabym sie skupić, czy plan 30 dniowy z Michaels poprawia go? bo zobaczyłam też ćwiczenia '6 week six-pack' równiez z tą samą trenerką i zastanawiam się co zacząć robić? co będzie orpowiedneijsze i lżejsze dla osoby zielonej/poczatkującej? Dodam, że chodze regularnie na basen jakieś 3, 4 razy w tygodniu.
Pytanie czy Twoim problemem jest tłuszcz na brzuszku czy brak umęśnienia?

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Sandrika, na pewno spróbuję BR, ale od 2 tygodni ćwiczę Banisha i Yoga Meltdown i nie wiem, czy jeszcze przez jakiś czas nie pozostać przy tym zestawie.
Yogi nie znam ale banish jets świetny BR zawsze zdążysz zrobić
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 10:19   #3969
sallie
Rozeznanie
 
Avatar sallie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 666
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Cytat:
Napisane przez Sandrika Pokaż wiadomość

Ja wczoraj nie zrobiłam Cardio po raz pierwszy bo poprostu nie mogłam ;/ dzisiaj nadrabiam , Cardio + Workout, później mam taniec brzucha a wieczorem impreza ! Ciekawe czy będe żywa jutro




Pytanie czy Twoim problemem jest tłuszcz na brzuszku czy brak umęśnienia?

tłuszcz niestety .. z tym, że boje sie troche tych cwiczen na 6pak bo boje sie, że nie dam rady, z drugiej strony nie wiem czy ćwiczenia ogólne zrobia taki sam efekt na brzuchu jak wlasnie te cw na 6pak?
sallie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 10:34   #3970
cherry l
Zakorzenienie
 
Avatar cherry l
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 14 174
GG do cherry l
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

dziewczyny orientuje się któraś z Was czy w decathlonie znajdę opaskę do biegania na ramię na mp4?

w ogóle, zaczełam 2 dni temu shreda i wczoraj nie zrobiłam, nie ma to jak postanowienia,hurray
i znowu sie pogoda popsuła, jak mam jeździć regularnie na rowerze jak co 2 dzień jest zimno i pada..
__________________
"If you want something you've never had,then you've got to do something you've never done "
"When somebody tells you "you can't" turn around and say "watch me"
"Never let the fear of striking out keep you from playing the game"
----> *mój postcrossingowy blog* <---



cherry l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 11:21   #3971
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Cytat:
Napisane przez sallie Pokaż wiadomość
tłuszcz niestety .. z tym, że boje sie troche tych cwiczen na 6pak bo boje sie, że nie dam rady, z drugiej strony nie wiem czy ćwiczenia ogólne zrobia taki sam efekt na brzuchu jak wlasnie te cw na 6pak?
Wg mnie powinnaś najpierw spalić tłuszczyk a dopiero później wziąć się za rzeźbe O to czy nie dasz rady zrobić 6W6P to sie nie martw bo nie są jakeiś strasznie trudne moim zdaniem robi się je nawet łatwo, a nie dasz ardy robić shreda i jednocześnie 6W6P?: ) albo na zmiane, jeden dzień to
jeden dzień to, tylko że wiadomo oba programy Ci się wydłużą dwukrotnie

Cytat:
Napisane przez cherry l Pokaż wiadomość
dziewczyny orientuje się któraś z Was czy w decathlonie znajdę opaskę do biegania na ramię na mp4?

w ogóle, zaczełam 2 dni temu shreda i wczoraj nie zrobiłam, nie ma to jak postanowienia,hurray
i znowu sie pogoda popsuła, jak mam jeździć regularnie na rowerze jak co 2 dzień jest zimno i pada..
Tam jest wszystko więc myśle że dostaniesz:P cherry l!! No jak tu Cie kobito zmotywować?! Powiedz sobie, że albo bierzesz się konkretnie albo odpuść bo to nie bd miało sensu Zobacz jak juz daleko zaszłas po co rezygnowac?
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-06, 18:30   #3972
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

A warto kupić sobie specjalny stanik do ćwiczeń? Wiecie, gdzie można dostać coś takiego w przystępnej cenie?
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 18:34   #3973
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 689
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
A warto kupić sobie specjalny stanik do ćwiczeń? Wiecie, gdzie można dostać coś takiego w przystępnej cenie?
Może do Decathlonu zajrzyj?
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 18:49   #3974
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 678
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
A warto kupić sobie specjalny stanik do ćwiczeń? Wiecie, gdzie można dostać coś takiego w przystępnej cenie?
Zachwalam chyba za każdym razem, jak ktoś pyta stanik z decathlonu, kalenji sportance 1000 czy jakoś tak (z dodatkowym paskiem materiału nad miseczkami, łączącym ramiączka), kosztował co prawda kolo stu złotych, ale jest wart - biegałam w nim, ćwiczę sporo skacząc, prałam oczywiście , i nadal świetnie trzyma biust! Przymierzałam wtedy jakiś sporo tańszy, też kalenji ale nie trzymał tak dobrze i wolałam kupić droższy a porządny, wystarczyło mi że poskakałam chwilę w przymierzalni a biust ani drgnął, i byłam zdecydowana
dodam tylko, że mam średni/mniejszy biust, nie wiem czy taki sam efekt będzie przy większym. Myślę, że warto zadbać o biust przy ćwiczeniach, póki co moj stanik się wcale nie zużył więc nie wychodzi jakoś bardzo drogo
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-07, 08:22   #3975
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Może do Decathlonu zajrzyj?
Cytat:
Napisane przez Wenress Pokaż wiadomość
Zachwalam chyba za każdym razem, jak ktoś pyta stanik z decathlonu, kalenji sportance 1000 czy jakoś tak (z dodatkowym paskiem materiału nad miseczkami, łączącym ramiączka), kosztował co prawda kolo stu złotych, ale jest wart - biegałam w nim, ćwiczę sporo skacząc, prałam oczywiście , i nadal świetnie trzyma biust! Przymierzałam wtedy jakiś sporo tańszy, też kalenji ale nie trzymał tak dobrze i wolałam kupić droższy a porządny, wystarczyło mi że poskakałam chwilę w przymierzalni a biust ani drgnął, i byłam zdecydowana
dodam tylko, że mam średni/mniejszy biust, nie wiem czy taki sam efekt będzie przy większym. Myślę, że warto zadbać o biust przy ćwiczeniach, póki co moj stanik się wcale nie zużył więc nie wychodzi jakoś bardzo drogo
Dzięki. W takim razie tam zajrzę po Świętach.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-07, 09:06   #3976
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Różnie to z czasem może być, więc życzę wam wszystkim Zdrowych i Wesołych Świąt Co prawda pogoda nie jest zadowalająca, ale przynajmniej się odpocznie troszke
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-09, 08:49   #3977
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Hejo hejo Dziewczyny Swięta Swięta i niemalże po Świetach :P Na koncie mam od nowa robote, bo to co spaliłam z Jillian na pewno wróciło od jedzenia babci -.- Obiecałam sobie że dużo nie zjem. No i co? Nie zjadłam: Jadłam wszystkiego po troszku dosłownie i wychodząc myślałam że umre z bólu żołądka :/ Dzisiaj wizyta u drugiej częśći rodziny ale już nie dam sobie tyle wcisnąć Trzeba ostro się wziąć żeby nadrobić babci żarełko :P
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 08:46   #3978
sagitarius
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 147
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

3tydzien BR wczoraj rozpoczety ale niestety wczorajsze zarelko chyba opóźni rezultaty
sagitarius jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 21:16   #3979
19milka93
Raczkowanie
 
Avatar 19milka93
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 50
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

skończyłam wczoraj 1 Level i mierzyłam się dziś rano i oczom nie wierzyłam a tu 3 cm mniej w talii;d;d teraz to tylko wytrwać te 20 dni a wam jak idzie?
19milka93 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-11, 21:40   #3980
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 678
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Cytat:
Napisane przez 19milka93 Pokaż wiadomość
skończyłam wczoraj 1 Level i mierzyłam się dziś rano i oczom nie wierzyłam a tu 3 cm mniej w talii;d;d teraz to tylko wytrwać te 20 dni a wam jak idzie?
Wow! Też chcę taki efekt
Ja dziś zrobiłam banisha, uda mnie lekko bolały po poniedziałkowym bieganiu więc z przysiadami miałam problem, ale oprócz tego to te ćwiczenia nie są jakieś trudne, spodziewałam się, że mnie zabiją a tu nienajgorzej oby były skuteczne, shred był
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-12, 11:05   #3981
live
Rozeznanie
 
Avatar live
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 941
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Kochane dziewczątka,ja już 14 dzień jestem na 1 levelu ponieważ robię to z zwiększonym obciążeniem,tutaj moje pytanko co jeść przed i po tych ćwiczeniach bo to jest jak narazie 20 min i daje mi to wycisk,czytałam o posiłkach przed i po treningowych ,gdzie trzeba zjadać od razu po treningu tak jak w tym linku https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=349142 więc zastanawiam się jak jeśc gdy ćwicze narazie z Jillian,błagam o pomoc ponieważ nie chcę coś zle robić a przede wszystkim tracić mięśnie
live jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-12, 21:56   #3982
live
Rozeznanie
 
Avatar live
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 941
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Chciałam się jeszcze pochwalić moim sukcesem,w tali miałam 80cm teraz mam 76,brzuch 86 jest 83 po 14 dniu 1 levelu, jak dla mnie to wielki sukces więc dziewczyny naprawdę warto te 20 min dziennie wygospodarować na te ćwiczenia,tylko sumienność i cierpliwość dają efekty

Edytowane przez live
Czas edycji: 2012-04-13 o 08:07
live jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-13, 09:05   #3983
cherry l
Zakorzenienie
 
Avatar cherry l
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 14 174
GG do cherry l
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

aaa mam kompanke do cwiczeń i raz w tyg będę chodziła na Pośladki-Brzuch-Uda
__________________
"If you want something you've never had,then you've got to do something you've never done "
"When somebody tells you "you can't" turn around and say "watch me"
"Never let the fear of striking out keep you from playing the game"
----> *mój postcrossingowy blog* <---



cherry l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 00:28   #3984
Dama_Trefl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 47
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Drogie Dziewczęta, potrzebuję pomocy
Mimo, że jestem antyfanką aktywności fizycznej zaczęłam robić 30 day shred (nadchodzi taki moment, że trzeba się za siebie wziąć, wszystkie to znamy), zrobiłam 11 i, niestety, coś (komputer/ internet/ siła wyższa?) postanowiło mi przeszkodzić. Filmik na metacafe umiera po max 12 minutach, a z chomika i innych takich nie mogę ściągnąć, bo też przerywa po jakichś 60% Może to problem z modemem, pewnie przerywa połączenie, ale nie jestem w stanie tego naprawić. Po dwóch dniach szukania jestem bezsilna:/
Czy któraś z Was posiada 2 level albo link do jego źródła i może mi podesłać? Albo podpowiedzieć chociaż, gdzie go zdobyć? Łaaadnie proszę
Muszę przyznać, że polubiłam te ćwiczenia
__________________
damadlubie.blogspot.com
Szalona amatorka rękodzieła wszelakiego

Początkujące włosomaniactwo
Dama_Trefl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 08:32   #3985
19milka93
Raczkowanie
 
Avatar 19milka93
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 50
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Cytat:
Napisane przez Dama_Trefl Pokaż wiadomość
Drogie Dziewczęta, potrzebuję pomocy
Mimo, że jestem antyfanką aktywności fizycznej zaczęłam robić 30 day shred (nadchodzi taki moment, że trzeba się za siebie wziąć, wszystkie to znamy), zrobiłam 11 i, niestety, coś (komputer/ internet/ siła wyższa?) postanowiło mi przeszkodzić. Filmik na metacafe umiera po max 12 minutach, a z chomika i innych takich nie mogę ściągnąć, bo też przerywa po jakichś 60% Może to problem z modemem, pewnie przerywa połączenie, ale nie jestem w stanie tego naprawić. Po dwóch dniach szukania jestem bezsilna:/
Czy któraś z Was posiada 2 level albo link do jego źródła i może mi podesłać? Albo podpowiedzieć chociaż, gdzie go zdobyć? Łaaadnie proszę
Muszę przyznać, że polubiłam te ćwiczenia



Proszę o to link do 2 levelu;d

http://www.4shared.com/video/rlVZUNC...el_2m4vff.html
19milka93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 16:13   #3986
kuleczka18
Zadomowienie
 
Avatar kuleczka18
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 479
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Witajcie
Ja znowu zaczynam z Jillian już po raz 2, nie wiem czy ktokolwiek mnie pamięta-skonczyłam Shred'a we wakacje-gdzieś w sierpniu pisałam o efektach
Teraz znowu postanowiłam wziąć się za siebie i jestem już 2 treningach levelu 1 Powiedzcie mi czy można mieć przerwę raz w tyg z ćw z Jillian? Bo już nie pamiętam...Dzień bez treningu by się przydał na regenerację
__________________
Hula hop-2/40
Ćwiczenia na jędrny biust-1/40
Skakanka-0/40
Rowerek-1/40
kuleczka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 18:08   #3987
hey_stella
Wtajemniczenie
 
Avatar hey_stella
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 948
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Ja też zaczęłam ćwiczyć z Jillian i szału nie ma, straciłam raptem 1,5 cm w talii a jestem na 3 poziomie. Zakwasów też żadnych nie miałam. Nie wiem czy ja coś źle robię, czy te ćwiczenia są takie kiepskie...?
hey_stella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 18:16   #3988
h2o0
Zakorzenienie
 
Avatar h2o0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 910
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

U mnie dziś będzie dzień szósty 30 day shred
h2o0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 18:21   #3989
Dama_Trefl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 47
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Cytat:
Napisane przez 19milka93 Pokaż wiadomość
Dziękuję! Po 3 dniach walki z komputerem udało się! Wracam dziś do ćwiczeń. Nigdy bym się po sobie tego nie spodziewała

Efektów za bardzo nie widać, ale nie stosuję żadnej diety (oprócz prób zdrowego odżywiania), no i święta w międzyczasie zrobiły swoje... Ale przynajmniej czuję, że mam mięśnie, a o to również chodziło
__________________
damadlubie.blogspot.com
Szalona amatorka rękodzieła wszelakiego

Początkujące włosomaniactwo
Dama_Trefl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 20:37   #3990
_aliceee
Raczkowanie
 
Avatar _aliceee
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 339
GG do _aliceee
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

widze, że dużo dziewczyn zaczęło shred'a, tak jak i ja dziś 4 dzień za mną, czwarty i jednocześnie najgorszy, miałam kryzys już po 8minucie... zastanawiam się czy dobrze, że zaczęłam od tych ćwiczeń bo moja kondycja jest zerowa a nawet minusowa jeśli można tak to ująć. któraś z Was pytała czy przy shred można mieć dzień przerwy, ja słyszałam że 5 dni ćwiczeń i dwa przerwy, przeplatane. może ktoś potwierdzić?
_aliceee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:37.