Rossmann - cz. XIII - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-02, 17:22   #1681
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Francuska Fantazja Pokaż wiadomość

U mnie jest dostępny ten żel, w cenie regularnej. Jeżeli możesz to wstrzymaj się z zakupem pędzla, dostanę go w sobotę od Tża na urodziny i od razu przetestuję i dam recenzję
spoko, poczekam na recenzję
w sumie jeszcze nigdy nie nakładałam podkładu za pomocą pędzla

jofka, kupiłaś nowy pędzel z kodem -20%? stąd taka niska cena?
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-02, 17:22   #1682
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Francuska Fantazja Pokaż wiadomość
Za to fajnym zdzierakiem jest peeling Malinowo- Imbirowy także z Ziaji, nie wiem czy dostępny w regularnej sprzedaży, czy też był jedynie limitką.
Z tej serii mam żel do mycia twarzy i ciała. Na nim widnieje informacja, że to wersja nie do sprzedaży tylko jako gratis - ja go dostałam za zakupy powyżej 20 zł w sklepie Ziaja.

Na stronie oficjalnej Ziaja - nie ma ani jednego ani drugiego produktu
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-02, 17:30   #1683
Francuska Fantazja
Zadomowienie
 
Avatar Francuska Fantazja
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 057
GG do Francuska Fantazja
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Jeszcze chciałam dodać, że po kilku użyciach nowego szamponu z Alterry zauważyłam, że pozostawia on dziwny film na włosach i przez to w dotyku sprawiają wrażenie nieświeżych.
__________________
Idę, a moje serce nie przestaje bić
I wciąż idę, a w mojej głowie niebezpiecznie nic...



Francuska Fantazja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-02, 17:31   #1684
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
spoko, poczekam na recenzję
w sumie jeszcze nigdy nie nakładałam podkładu za pomocą pędzla

jofka, kupiłaś nowy pędzel z kodem -20%? stąd taka niska cena?
Bez kodu. Taka cena była na plakietce, więc wzięłam. Mam nadzieję, że w kasie też taka była, bo paragonu już nie mam
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U
jofka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-02, 17:33   #1685
koniczynka15
Zadomowienie
 
Avatar koniczynka15
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 1 739
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez PoKaPoKa Pokaż wiadomość
No i kupiłam to masełko z alterry mimo, że mam 11 innych
Jestem bardzo zadowolona, bo pachnie cudnie
Szkoda, że ten rabat na podkłady jest na wybrany, bo chętnie kupiłabym z bourjois z gąbeczką, bo cały czas się na niego czaję
Mogłabyś opisać ten zapach ?
__________________
Najgorsza walka wewnątrz mnie -
to walka mojego poczucia humoru z moim wychowaniem.

koniczynka15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-02, 17:35   #1686
Francuska Fantazja
Zadomowienie
 
Avatar Francuska Fantazja
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 057
GG do Francuska Fantazja
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
Z tej serii mam żel do mycia twarzy i ciała. Na nim widnieje informacja, że to wersja nie do sprzedaży tylko jako gratis - ja go dostałam za zakupy powyżej 20 zł w sklepie Ziaja.

Na stronie oficjalnej Ziaja - nie ma ani jednego ani drugiego produktu
Sklepie stacjonarnym czy internetowym? Jest wg Ciebie dobry?
__________________
Idę, a moje serce nie przestaje bić
I wciąż idę, a w mojej głowie niebezpiecznie nic...



Francuska Fantazja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-02, 17:38   #1687
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Francuska Fantazja Pokaż wiadomość
Sklepie stacjonarnym czy internetowym? Jest wg Ciebie dobry?
W Ostrowie Wielkopolskim jest partnerski sryyy patronacki Sklep Ziaja
Powiem, że bardzo fajny sklep - wszystko jest, Pani jest miła
Fajne zestawy można kupić za okazyjną cene
Jedynie co mnie w tym sklepie denerwuje to brak dowodu zakupów - nie mają kasy fiskalnej.
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-02, 17:38   #1688
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
spoko, poczekam na recenzję
w sumie jeszcze nigdy nie nakładałam podkładu za pomocą pędzla

jofka, kupiłaś nowy pędzel z kodem -20%? stąd taka niska cena?
Kody na pędzle będą obowiązywały dopiero od 10 maja.
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-02, 18:13   #1689
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez adzia2223 Pokaż wiadomość
No i kupiłam Healthy Mix Miałam szczęście bo najjaśniejszego została ostatnia sztuka. Wypróbuję jutro, już się nie mogę doczekać
Zdaj koniecznie relację, bo się na niego czaję.

Cytat:
Napisane przez PoKaPoKa Pokaż wiadomość
No i kupiłam to masełko z alterry mimo, że mam 11 innych
Jestem bardzo zadowolona, bo pachnie cudnie
Szkoda, że ten rabat na podkłady jest na wybrany, bo chętnie kupiłabym z bourjois z gąbeczką, bo cały czas się na niego czaję
Flower Perfection? Mam aktualnie i bardzo sobie chwalę, mimo że z tej gąbeczki nie korzystam.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-02, 19:00   #1690
Emocja20
Zadomowienie
 
Avatar Emocja20
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Mon petit ciel
Wiadomości: 1 582
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Ja jeszcze Cię trochę pomęczę. Możesz mi powiedzieć jaki kolor ma Twoja cera i jaki kolor BB kupiłaś? Oglądałam troszkę zdjęć i zastanawiam się czy nie będzie za ciemny... Albo gdybyś wrzuciła fotkę poglądową to całowałabym czubki butów
Moja cera jest strasznie jasna. Mam typową urodę śnieżki, wszystkie podkłady, nawet te najjaśniejsze były dla mnie za ciemne. Krem BB mam w odcieniu nr1 - jest idealny, ładnie dopasowuje się do cery i nie odznacza się od reszty ciała. Cieszę się, bo ogólnie krem BB ma się dopasowywać do naszej cery, jednak trochę sceptycznie do tego podeszłam, ale zaryzykowałam i bardzo się cieszę Na blogach może wydawać Ci się ciemny, ale on jaśnieje na twarzy. Zdjęcia postaram się zrobić - muszę zreanimować mój aparat, bo z telefonu to nie widać różnicy
Emocja20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-02, 19:50   #1691
ksantypa7
Rozeznanie
 
Avatar ksantypa7
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 551
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Miałam nie kupować tej Isany z mocznikiem na dzień, ale weszłam do Rosska i były na półce... 4,99 grzech żeby nie wziąć, choćby tylko do przetestowania
Jestem po pierwszym nałożeniu, nic się nie ściąga, nie szczypie, nie czerwieni buzia gładka i mięciutka. Ciekawe jak będzie rano i po dłuższym używaniu. Co do zapachu.... Faktycznie dziwny, jakby zapach nivea z nutami grzybowymi szybko wietrzeje.
__________________
Przygarnę miniaturkę Neonatura Cocoon.

I'm Alive!....I'm Alive!......I'm Alive!
And I've got so much more that I want to do
Was it music?
Was it science that saved me?
Or the way that you prayed for me?
Yes either way I thank you, I'm alive
GM


ksantypa7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-02, 21:01   #1692
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez adzia2223 Pokaż wiadomość
A ja się właśnie zastanawiam który podkład z tych kodów kupić. Najbardziej chyba bym chciałam Healthy Mix, bo miałam kiedyś próbkę i był świetny. No i ma bardzo jasny odcień, akurat dla takiego bladziocha jak ja Ale może jeszcze zmienię zdanie bo właśnie przeglądam KWC.

W ogóle to mi się strasznie duże kosmetyczne wydatki szykują a miałam oszczędzać Muszę kupić podkład, jakiś lekki balsam na lato i w końcu muszę zamówić na DOZie Jantara i Ance Derm Dobrze, że chociaż krem z filtrem mi mama zasponsorowała
Dokupiłam dziś drugi podkład (w pon. kupiłam Rimmela-Wake me up), tym razem skusiłam się na Bourjois Healthy Mix. Długo wybierałam, odcień (nienawidzę tego!), a ochroniarz praktycznie siedział mi na plecach. Pewnie myślał, że chcę kilka z nich schować do torebki. Nauczyłam się już go olewać.
Powiem tak, podkład ślicznie pachnie, matuje, nadaje ładny kolor i nie tworzy maski. W sumie nosiłam go tylko przez kilka godzin, nie mogłam się powstrzymać, aby go nie wypróbować. Szkoda, że jest taki drogi (60zł), jak mi coś odbije to może do 9-ego dokupię sobie drugi na zapas.
I zamówiłam dziś sobie wcierkę z Jantara w aptece. Wychodzi niewiele drożej niż na Allegro.

Cytat:
Napisane przez paniKA88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, który z podkładów polecacie Wake up czy Affinitone?Od 2 dni przeglądam KWC ale opinie są bardzo różne. Chciałabym jakiś lekki podkład, który zakryje zaczerwienienia (mam słabo widzoczne, ale jednak widoczne naczynka)
Dziś pomalowałam się Rimmelkiem do pracy i jestem mega zadowolona. Jest lekki, ładnie pachnie, nie tłuści, nie roluje się. Ogólnie nie mam większych problemów z cerą, podobnie jak ty mam drobne zaczerwienienia (od peelingów), no i byłam efektem pozytywnie zaskoczona. Najlepiej jak pójdziesz do drogerii z bardzo delikatnym (a najlepiej bez) makijażem i tak jak ja stań sobie przed lusterkiem i nałóż odrobinkę podkładu z testera na twarz. Rozsmaruj i sprawdź czy zakrywa niedoskonałości Twojej skóry. Ochroniarz troszkę mi się przyglądał, ale gdy testuję na dłoni, nadgarstku to zawsze zły odcień wybieram.

Cytat:
Napisane przez yoanna1983 Pokaż wiadomość
a dzięki, nie zauważyłam nawet ze inna data ...
no ja też lubię ziaję.... i właśnie mam ten +25 krem ale nastepny jaki kupie to witaminowy nawilżający
Który to krem? Jest na KWC?


Cytat:
Napisane przez britnay Pokaż wiadomość
dziewczyny, czy z tym kuponem ze zniżką 40% na Maybelline mogę kupić podkład affinitone mineral??
Na poszczególny kupon możesz kupić tylko podkład, którego nazwa wymieniona jest na tym kuponie. Z Maybelline możesz kupić jedynie Affinitone w tubce (26zł).
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...vitamin-e.html

---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------

Cytat:
Napisane przez monia42210 Pokaż wiadomość
Chyba się skuszę na ten puder. Mam cerę mieszaną ze sporą tendencją do błyszczenie się Zaraz po wyjściu z domu świecę się jak choinka na święta

Może polecicie coś jeszcze dal mojej cery. Szukam też kremu matującego na dzień.
Kremy mogę polecić te dwa, na mojej mieszanej cerze dobrze się sprawują :
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...#review-623485
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...#review-629956

Jeżeli chodzi o podkłady matujące to ja używam Essence - to mój KWC.
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...rwalajacy.html
Co do matowienia to jeszcze wiele dobrego słyszałam o pudrze z Jadwigi.

Możecie mi pokazać, który to puder BU? Bo nie kojarzę firmy.

Cytat:
Napisane przez Emocja20 Pokaż wiadomość
Oj, nie, zamówiłam oryginalny z Azji. Ten krem BB z Garniera nie ma nic wspólnego z kremem BB.
Tak - wiem, że koło prawdziwego BB ten krem Garniera nawet nie stał. Ale powiem tak, nadaje on mojej skórze ładny odcień i nie wyrządza mojej skórze żadnej szkody. Bardzo go lubię za konsystencji, zapach, wydajność i refleksy jakie nadaje mojej cerze.

Edytowane przez Asiuchal
Czas edycji: 2012-05-02 o 21:13
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-02, 21:09   #1693
SzczesliwaDziewiatka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 29
Dot.: Rossmann - cz. XIII

To link do pudru bambusowego
http://www.biochemiaurody.com/sklep/powder-bamboo.html
SzczesliwaDziewiatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-02, 21:09   #1694
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Asiuchal Pokaż wiadomość
Jeżeli chodzi o podkłady matujące to ja używam Essence - to mój KWC.
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...rwalajacy.html
Co do matowienia to jeszcze wiele dobrego słyszałam o pudrze z Jadwigi.

Możecie mi pokazać, który to puder BU? Bo nie kojarzę firmy.
Zapewne chodzi o ten: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...usowy-100.html
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-02, 21:26   #1695
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez d0m1n1k4 Pokaż wiadomość
Też się właśnie zastanawiam, na pewno wezmę Affinitone waham się jeszcze między Wake me up a Healthy mix... Może ktoś ma dwa i mi doradzi? Mam cerę mieszaną, szukam czegoś co nie podkreśla porów, suchych skórek i trochę kryje
Mam oba i powiem, że odcień na skórze zostawiają jak dla mnie bardzo podobny. Bourjois przepięknie pachnie i nie podkreśla skórek, Rimmel też w sumie daje radę. Na razie za krótko je mam, wypowiem się po kilka dniach stosowania.

Cytat:
Napisane przez Doti1987 Pokaż wiadomość
Za to Healthy Mix jest już mój. Wzięłam numer 53 i nie wiem czy nie będzie za ciemny. Lato idzie to powinnam się trochę opalić.
Zastnawiałam się pomiędzy 53-54, ale w końcu wzięłam 53. Jak dla mnie jest bardziej cielisty, 53 miał odcień żółtawy i na mojej skórze prezentował się po prostu gorzej. Troszkę się ostatnio opaliłam, więc i buźka kolorku nabrała innego.

Cytat:
Napisane przez yoanna1983 Pokaż wiadomość
chyba lepiej wybierz heatly mix bourjois niż maybelline, może bedzie lepszy ale nie miałam więc nie wiem.. sama przymierzam sie do kupna, jednak najpierw poprosze o próbkę do domu
Gdzie można zamówić takie próbki?

Edytowane przez Asiuchal
Czas edycji: 2012-05-02 o 21:28
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-02, 22:41   #1696
nothing_matter
Zadomowienie
 
Avatar nothing_matter
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 613
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Charmain Pokaż wiadomość
Obejrzałam sobie nowy pędzel ET bo wcześniej ktoś zostawił otwarty więc skorzystałam z możliwości i jestem bardzo zawiedziona.
Włosie wydaje mi się za krótkie, jest dość gęste, ale sztywniejsze niż np. w pędzlu do pudru.
Chciałam go do podkładu/pudru, ale chyba sobie odpuszczę a do pudru kupię Ellite bo będzie w promocji
chodzi Ci o promocję Natury czy masz dostęp do nowej gazetki?


Cytat:
Napisane przez jofka Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj dorwałam w Rossmannie nowy pędzel EcoTools!!
Od razu go capnęłam i nie żałuję
Zdjęcia na blogu
jaka cena daj znać jak współpracuje z podkładem płynnym jak już sprawdzisz, bo ja go do tego przede wszystkim chcę

Cytat:
Napisane przez Asiuchal Pokaż wiadomość
Gdzie można zamówić takie próbki?
koleżance może chodziło o odlewkę bo jak faktycznie można dostać gdzieś próbki takie normalne to i ja chętna
nothing_matter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-02, 23:52   #1697
Aarion
Zadomowienie
 
Avatar Aarion
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 195
GG do Aarion
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Francuska Fantazja Pokaż wiadomość
A teraz mam pytanie: czy ktoś ma porównanie żelowego Rimmela do Healthy Mix? Chodzi mi głównie o krycie, błyszczenie na twarzy i wytrzymałość.
Krycie wydaje mi się, że mają podobne, oba są rozświetlające więc z tym błyszczeniem różnie bywa, ale mam wrażenie że HM daje taki delikatniejszy, bardziej naturalny blask. Jeśli chodzi o wytrzymałość to Rimmel sprawował się u mnie trochę lepiej niż HM, długo trzymał się na buzi, nie wymagał aż tylu poprawek w ciągu dnia co HM. Niestety Rimmel strasznie mnie zapychał, po kilku użyciach powyskakiwało mi po nim mnóstwo bolesnych wyprysków, których bardzo długo nie mogłam się pozbyć, dlatego bardzo szybko się go pozbyłam i potulnie wróciłam do HM

---------- Dopisano o 00:52 ---------- Poprzedni post napisano o 00:41 ----------

Wybaczcie, moje wcześniejsze porównanie dotyczyło oczywiście Healthy Mix i Wake me up. Nie wiem jak czytałam, że nie zauważyłam, ze chodziło ci o żelowego rimmela
__________________
Walenie głową w mur to czynność o dużym znaczeniu poznawczym: uzmysławia ona walącemu siłę muru w sposób niezwykle dobitny i plastyczny - inaczej znałby ją tylko ze słyszenia.
Aarion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 00:48   #1698
dziolcha86
Zadomowienie
 
Avatar dziolcha86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: The World
Wiadomości: 1 215
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Francuska Fantazja Pokaż wiadomość

A teraz mam pytanie: czy ktoś ma porównanie żelowego Rimmela do Healthy Mix? Chodzi mi głównie o krycie, błyszczenie na twarzy i wytrzymałość.
Mam oba podkłady. Healthy mix na lato średnio się nadaje, spływa. Myślę, że do 20 stopni na plusie ok, ale powyżej już średnio. A ten żelowy moim zdaniem jest bardzo matujący, wręcz ściągał i podkreślał mi suche policzki, skóra z podkładem była bardziej wysuszona niż bez :/ także dla suchej skóry nie polecam (fakt, że w tamtym okresie miałam problem z mega przesuszem), użyłam kilka razy i leży, grzeje półkę... a Healthy mix też mam ponad połowę, ale jego czasem mieszam z Revlonem Photoready, próbowałam też taki mix HM+Rimmel w żelu - ale ten drugi ma taką dziwną konsystencję... taką tępą że za bardzo nie da się go mieszać, no nic, będę jeszcze próbować coś wykombinować, żeby go zużyć.
Healthy mix - będzie bardziej nadawał się do cery suchej/normalnej, ewent. mieszanej
A Rimmel w żelu - dla mieszanej w kierunku tłustej lub tłustej, ale nawilżonej, bo nawet skóra tłusta może być odwodniona i może zdażyć się tak, że podkład będzie zamiast ukryć niedoskonałości jeszcze je podkreśli, a tego żadna z nas by nie chciała.

Z drugiej strony namawiam was dziewczyny, do rezygnacji z podkładu w takie upały jak panują od paru dni. Skóra nam się odwdzięczy
Wystarczy trochę przypudrować i na prawdę jest ok. Chyba, że zmagacie się z wielkimi niedoskonałościami, ale i tu brak podkładu może pomóc w leczeniu, możecie korektorem zamazać i lekko przypruszyć pudrem, troszkę różu lub/i bronzera, do tego jakiś fajny błyszczyk czy pomadka, i wszelkie niedoskonałości znikną na dalszy plan... mam nadzieję, że wiecie o co mi chodzi sorry jest późno, więc ciężko zebrać myśli po całym dniu.
Pozdrawiam!
__________________
Marcelinka
Laureńka

Edytowane przez dziolcha86
Czas edycji: 2012-05-03 o 00:54
dziolcha86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 07:18   #1699
kawa_tylko_z_mlekiem
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 7 617
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Cześć.
Pamiętacie jak Wam kilka dni temu smęciłam, że nie otrzymałam kuponu i napisałam do nich z prośbą o wyjaśnienie tej sytuacji. Odpisali mi, że wysyłają kupon i życzą powodzenia w konkursach.

Polecam ten podkład z Mannhattanu, jest idealny! Nic się nie roluje, nie spływa, matuje na bardzo długo, fajnie się rozprowadza, no i dobrałam sobie idealny odcień, więc blade twarze będą zadowolone.
kawa_tylko_z_mlekiem jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-03, 07:24   #1700
walk_on_air
Raczkowanie
 
Avatar walk_on_air
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 426
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Ostatnio kupilam sobie w Rossmannie puder antybakteryjny Synergen bardzo polecany na KWC Ale mam pewien problem z jego nakladaniem - jak nakladam ta dolaczana gabeczka to wyglada jak bym sie maka posypala :// Czym/ Jak to nakladac, zeby miec naturalny efekt?
walk_on_air jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 07:30   #1701
kawa_tylko_z_mlekiem
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 7 617
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez walk_on_air Pokaż wiadomość
Ostatnio kupilam sobie w Rossmannie puder antybakteryjny Synergen bardzo polecany na KWC Ale mam pewien problem z jego nakladaniem - jak nakladam ta dolaczana gabeczka to wyglada jak bym sie maka posypala :// Czym/ Jak to nakladac, zeby miec naturalny efekt?
Też tak miałam, dlatego nakładam go pędzlem do pudru.
kawa_tylko_z_mlekiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 08:44   #1702
ButterflyFlyAway
Zakorzenienie
 
Avatar ButterflyFlyAway
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Z zadupia ;)
Wiadomości: 6 179
Dot.: Rossmann - cz. XIII

ja poszalałam z Healthy Mix i kupiłam aż 3
2x51
1x52

a to dlatego, że najpierw wzięłam 52 na testy do domu.. i mogę otwarcie przyznać, że znalazłam już swój idealny podkład
nie rozumiem jak on może spływać? ja w nim byłam w te upały jak teraz było ponad 30 stopni, robiłam różne rzeczy na podwórku i był na twarzy cały czas
ja w ogóle nie czułam, że ma na sobie podkład, nic..
jest idealny!

zawsze używałam Colorstay, bo myślałam, że mi potrzebne jest az takie krycie, ale HM świetnie zakrywa wszystko co jest do zakrycia

wróciłam potem po 2, ale wzięłam najjaśniejsze, bo ten Vanilla to jednak jest troche ciemny, teraz na lato oki, ale na jesień, zime będzie zdecydowanie za ciemny

tylko jedno mnie trapi..
ja nie czuje żeby jakoś cudownie pachniał?
nie śmierdzi, ale żeby jakiś cudowny, mocny, owocowy zapach to nie
__________________

ButterflyFlyAway jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 09:43   #1703
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Dziewczyny, a ile kosztuje ten podkład Bourjois Healthy Mix?

Możecie polecić jakiś dobry korektor z Rossmanna, który zakryje mi zarówno niedoskonałości jak i cienie pod oczami?? Szukam jakiejś alternatywy dla Gosha, którego używam już od roku.
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 10:05   #1704
kawa_tylko_z_mlekiem
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 7 617
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez confused women Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a ile kosztuje ten podkład Bourjois Healthy Mix?

Możecie polecić jakiś dobry korektor z Rossmanna, który zakryje mi zarówno niedoskonałości jak i cienie pod oczami?? Szukam jakiejś alternatywy dla Gosha, którego używam już od roku.
60zł.
kawa_tylko_z_mlekiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 10:07   #1705
karmelowaa
Rozeznanie
 
Avatar karmelowaa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 634
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez confused women Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a ile kosztuje ten podkład Bourjois Healthy Mix?

Możecie polecić jakiś dobry korektor z Rossmanna, który zakryje mi zarówno niedoskonałości jak i cienie pod oczami?? Szukam jakiejś alternatywy dla Gosha, którego używam już od roku.
kosztuje 59,99

ja używam Dermacolu, i jest dla mnie świetny chociaż czasami zdaży mu się przesuszyć mi skórę.. ale świetnie kryje
tylko że jego nie kupisz w Rossmannie;d
karmelowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 10:09   #1706
Aarion
Zadomowienie
 
Avatar Aarion
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 195
GG do Aarion
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez confused women Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a ile kosztuje ten podkład Bourjois Healthy Mix?

Możecie polecić jakiś dobry korektor z Rossmanna, który zakryje mi zarówno niedoskonałości jak i cienie pod oczami?? Szukam jakiejś alternatywy dla Gosha, którego używam już od roku.
bez zniżki 59.99 z tym kuponem wychodzi o jakieś 20zł taniej.
Jeśli chodzi o korektory to polecam ten z L'Oreal True Match jest naprawdę świetny, wszystko ładnie zakrywa, nie ciemnieje i nie zbiera się w zmarszczkach. Warty spróbowania jest też Maybelline Pure Cover Mineral

__________________
Walenie głową w mur to czynność o dużym znaczeniu poznawczym: uzmysławia ona walącemu siłę muru w sposób niezwykle dobitny i plastyczny - inaczej znałby ją tylko ze słyszenia.
Aarion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 10:09   #1707
Francuska Fantazja
Zadomowienie
 
Avatar Francuska Fantazja
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 057
GG do Francuska Fantazja
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez dziolcha86 Pokaż wiadomość
Mam oba podkłady. Healthy mix na lato średnio się nadaje, spływa. Myślę, że do 20 stopni na plusie ok, ale powyżej już średnio. A ten żelowy moim zdaniem jest bardzo matujący, wręcz ściągał i podkreślał mi suche policzki, skóra z podkładem była bardziej wysuszona niż bez :/ także dla suchej skóry nie polecam (fakt, że w tamtym okresie miałam problem z mega przesuszem), użyłam kilka razy i leży, grzeje półkę... a Healthy mix też mam ponad połowę, ale jego czasem mieszam z Revlonem Photoready, próbowałam też taki mix HM+Rimmel w żelu - ale ten drugi ma taką dziwną konsystencję... taką tępą że za bardzo nie da się go mieszać, no nic, będę jeszcze próbować coś wykombinować, żeby go zużyć.
Healthy mix - będzie bardziej nadawał się do cery suchej/normalnej, ewent. mieszanej
A Rimmel w żelu - dla mieszanej w kierunku tłustej lub tłustej, ale nawilżonej, bo nawet skóra tłusta może być odwodniona i może zdażyć się tak, że podkład będzie zamiast ukryć niedoskonałości jeszcze je podkreśli, a tego żadna z nas by nie chciała.
Dziękuję za obszerne porównanie
__________________
Idę, a moje serce nie przestaje bić
I wciąż idę, a w mojej głowie niebezpiecznie nic...



Francuska Fantazja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 10:13   #1708
PoKaPoKa
Zadomowienie
 
Avatar PoKaPoKa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 068
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez koniczynka15 Pokaż wiadomość
Mogłabyś opisać ten zapach ?
Dla mnie czuć bardziej kakao, winogron delikatny, ale już się w nim zakochałam i nie żałuję zakupu
__________________
Nigdy nie żałuję tego co w życiu mi nie wyszło. Wierzę, że będzie lepiej, a szczęście w końcu mnie dopadnie...

MakeUp Artist www.annettea.pl
PoKaPoKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 10:15   #1709
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Aarion Pokaż wiadomość
bez zniżki 59.99 z tym kuponem wychodzi o jakieś 20zł taniej.
Jeśli chodzi o korektory to polecam ten z L'Oreal True Match jest naprawdę świetny, wszystko ładnie zakrywa, nie ciemnieje i nie zbiera się w zmarszczkach. Warty spróbowania jest też Maybelline Pure Cover Mineral
Skąd bierzecie te kupony? Ja to jakaś niezorientowana jestem

Oba korektory dostępne w Rossmannie? Porównam odcienie i wybiorę któryś z nich
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 10:16   #1710
PoKaPoKa
Zadomowienie
 
Avatar PoKaPoKa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 068
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez kawa_tylko_z_mlekiem Pokaż wiadomość
Cześć.
Pamiętacie jak Wam kilka dni temu smęciłam, że nie otrzymałam kuponu i napisałam do nich z prośbą o wyjaśnienie tej sytuacji. Odpisali mi, że wysyłają kupon i życzą powodzenia w konkursach.

Polecam ten podkład z Mannhattanu, jest idealny! Nic się nie roluje, nie spływa, matuje na bardzo długo, fajnie się rozprowadza, no i dobrałam sobie idealny odcień, więc blade twarze będą zadowolone.
A dla mnie nie było odcienia
__________________
Nigdy nie żałuję tego co w życiu mi nie wyszło. Wierzę, że będzie lepiej, a szczęście w końcu mnie dopadnie...

MakeUp Artist www.annettea.pl
PoKaPoKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:57.