Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-13, 08:49   #3121
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Bardzo dobry efekt daje, przynajmniej u mnie przebarwienia i male blizny po tradziku prawie poznikały już po pierwszym użyciu, ale ja mam przebarwienia potrądzikowe, nie posłoneczne, ani inne. No i nic mi nie wyskakuje, buźka jest tak gładziutka, odmłodzona, dawno takeij nie miałam, jedynie chwilowy efekt po maseczkach itp. Dla mnie rewelka
Zastanawiam sie, czy formuła olejowa C z mazideł daje podobny efekt
ooo nie, nie widzę tego...

a teraz: relacja z mojego pierwszego razu z samoopalaczem. po pierwsze, mój błąd- miałam na sobie białą górę od piżam . Faktycznie, nie było problemu z równomiernym nałożeniem, dzięki temu, że balsam jest brązowy. poczekałam chwilę, założyłam piżamy i poszłam spać. Rano od razu do łazienki, przejrzałam się w lustrze i zrobiłam wielkie oczy, bo moje nogi baaardzo odznaczały się od reszty ciała (nie wiem, czy on tak mocno barwi, czy ja jestem taka blada). Na szczęście pod prysznicem wszystko się zmyło i efekt jest bardzo fajny, naturalny zobaczę po kolejnym użyciu
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 08:59   #3122
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 698
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Mam to olejowe z mazideł, ale sama nie wiem... Moja mama sobie chwali. U mnie niestety efektu raczej nie ma. Już nie mówię o moich przebarwieniach, w ich rozjaśnienie już nie wierzę. Ale ogólnie nie zauważyłam jakiegokolwiek działania.
No szkoda, bo tak mi się podoba działanie po tych 4 dniach, że szukam już zamiennika jakiegoś, bo jednak NuFountain jest trudno dostępne i jak dla mnie to jego jedyna wada Zdaje się, że w naturalisie czy e-naturalnie mają coś podobnego.

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
ooo nie, nie widzę tego...

a teraz: relacja z mojego pierwszego razu z samoopalaczem. po pierwsze, mój błąd- miałam na sobie białą górę od piżam . Faktycznie, nie było problemu z równomiernym nałożeniem, dzięki temu, że balsam jest brązowy. poczekałam chwilę, założyłam piżamy i poszłam spać. Rano od razu do łazienki, przejrzałam się w lustrze i zrobiłam wielkie oczy, bo moje nogi baaardzo odznaczały się od reszty ciała (nie wiem, czy on tak mocno barwi, czy ja jestem taka blada). Na szczęście pod prysznicem wszystko się zmyło i efekt jest bardzo fajny, naturalny zobaczę po kolejnym użyciu
no to fajnie, że nie było wtopy
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 09:43   #3123
francuzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 419
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Revitalash - rewelacja, przetestowałam, ale drogie cholerstwo.
Rewelacja pod jakim względem? Gdzie kupowałas?

---------- Dopisano o 10:40 ---------- Poprzedni post napisano o 10:38 ----------

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
A muszę młodemu coś tam kupić z alvy... ale jak nikt mnie nie wesprze, to pewnie i dla siebie coś wyszarpię A już złożyłam zamówionko w organeo; czeka na odbiór

---------- Dopisano o 07:19 ---------- Poprzedni post napisano o 06:49 ----------

Próbowałam zrobić zakupy z rabatem na bio-beauty i po raz drugi ta sama sytuacja:
Suma za 4 rzeczy w koszyku 162zł z groszami - po wpisaniu kodu rabatowego podskakuje do 166 i dopiero od tej kwoty odlicza się rabat
Niby to tylko 4 zeta ale wkurza mnie takie coś
ale dziwne, pytałaś ich dlaczego tak jest?



Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2012-05-13 o 15:46 Powód: Spam
francuzzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 10:32   #3124
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...d-drachen.html
elol dziolchy, a ten zelik znacie? Sklad ok? Mysle o moim malzu wrazliwcu...
Bardzo delikatny żelik bez zapachu Myłam nim całe ciało, twarz, używałam do higieny intymnej, myłam nawet włosy bez użycia odżywki (mam krótkie, 6 cm) - dobrze myje i nie wysusza. Fajny żel uniwersalny, kupiłam go kiedyś na wyjazdy, bo ma małą buteleczkę

Dziewczyny, czego Wy używacie do higieny intymnej naturalnego? Muszę coś na dniach kupić, bo mój się kończy.
__________________
Mydła, oleje, no poo

Edytowane przez Kretka666
Czas edycji: 2012-05-13 o 10:34
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 11:10   #3125
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez francuzzka Pokaż wiadomość
ale dziwne, pytałaś ich dlaczego tak jest?
Już raz była taka sytuacja, zadzwoniłam, pisałam , ponoć błąd systemu; przeprosili i powiedzieli,żeby przelać tą prawidłową kwotę...
Ale to było z pół roku temu...
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 13:55   #3126
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 698
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czego Wy używacie do higieny intymnej naturalnego? Muszę coś na dniach kupić, bo mój się kończy.

Provida lub Coslys Obydwa ponoć dobre i mega wydajne.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 14:23   #3127
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Provida lub Coslys Obydwa ponoć dobre i mega wydajne.
A duży Coslys (500 ml) w jakiej jest butelce, ma może pompkę? Dobrze odświeża?
Myślę czy by mydła nie używać, ale mam dylemat - w końcu mydło jest zasadowe. Nie wiem na co się zdecydować. Płyn będzie lepszy?
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-13, 14:27   #3128
biala
Wtajemniczenie
 
Avatar biala
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 636
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Mogę polecić żel do higieny intymnej Intimelle z drogerii Natura. Skład i cena - bardzo interesujące...
__________________
Tak, to ja.
biala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 14:38   #3129
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez biala Pokaż wiadomość
Mogę polecić żel do higieny intymnej Intimelle z drogerii Natura. Skład i cena - bardzo interesujące...
A podałabyś przykładowy skład?
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 15:00   #3130
francuzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 419
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Bardzo delikatny żelik bez zapachu Myłam nim całe ciało, twarz, używałam do higieny intymnej, myłam nawet włosy bez użycia odżywki (mam krótkie, 6 cm) - dobrze myje i nie wysusza. Fajny żel uniwersalny, kupiłam go kiedyś na wyjazdy, bo ma małą buteleczkę

Dziewczyny, czego Wy używacie do higieny intymnej naturalnego? Muszę coś na dniach kupić, bo mój się kończy.
mydło marsylskie niezastąpione
francuzzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 15:13   #3131
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez francuzzka Pokaż wiadomość
mydło marsylskie niezastąpione
Właśnie pamiętam, jak o nim na mydlanym pisałaś i rozważam jego zakup Powiedz mi jeszcze - jak ono pachnie?
Myślę też nad żelem Coslys.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-13, 15:14   #3132
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
A duży Coslys (500 ml) w jakiej jest butelce, ma może pompkę? Dobrze odświeża?
Myślę czy by mydła nie używać, ale mam dylemat - w końcu mydło jest zasadowe. Nie wiem na co się zdecydować. Płyn będzie lepszy?
U mnie w domu (4 osoby) jest siedem mydeł na wannie, a do higieny intymnej używam tylko płynnych Hipp (mydło, płyn do kąpieli, szampon co tam mam pod ręką
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 16:39   #3133
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
A muszę młodemu coś tam kupić z alvy... ale jak nikt mnie nie wesprze, to pewnie i dla siebie coś wyszarpię A już złożyłam zamówionko w organeo; czeka na odbiór

---------- Dopisano o 07:19 ---------- Poprzedni post napisano o 06:49 ----------

Próbowałam zrobić zakupy z rabatem na bio-beauty i po raz drugi ta sama sytuacja:
Suma za 4 rzeczy w koszyku 162zł z groszami - po wpisaniu kodu rabatowego podskakuje do 166 i dopiero od tej kwoty odlicza się rabat
Niby to tylko 4 zeta ale wkurza mnie takie coś
Wiesz Małgosia - oni tam po rabacie maja takie same ceny jak gdzie indziej bez rabatu....... Znaczy spojrzałam tylko na spray alvy, na resztę mi sie odechciało

---------- Dopisano o 17:39 ---------- Poprzedni post napisano o 17:34 ----------

Cytat:
Napisane przez biala Pokaż wiadomość
Mogę polecić żel do higieny intymnej Intimelle z drogerii Natura. Skład i cena - bardzo interesujące...
a oprócz tego, że skład jest interesujący to jest tez naturalny?
Bo oczywiście w kwc jest skład tylko jednego rodzaju spośród tych płynów (i zawiera propylene glycol) - składy pozostałych płynów owiane tajemnicą........
Wkurza mnie strasznie brak składów w kwc moim zdaniem kosmetyki zgłaszane bez składu nie powinny być publikowane w kwc. Mógłby ktos tego pilnowac, bo o ile sie mylę skład powinien być podany.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 18:01   #3134
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Ok, nadrobione

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość

ja mam i nie jestem pomaranczowa ladnie wyrownal koloryt skory.
Ale przyciemnił Ci lekko skórę, czy tylko jest taki "ciepły koloryt"? I jaką masz karnację? Jaśniutka czy ciemniejsza?

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
co do argumentu o tym, że świat jest dla nas, ktokolwiek by tego nie powiedział dla mnie jest cholernym egoistą. Nie mamy świata na wyłączność. Ma on służyć nie tylko nam, ale także setkom kolejnych pokoleń. I powinniśmy robić wszystko, aby zostawić go przynajmniej w takim stanie jak go zastaliśmy. Niestety jest tylko gorzej... I dla mnie naturalne kosmetyki to nie tylko walka o ładniejszą cerę, ale też walka z nadmiernym eksploatowaniem natury
Zgadzam się. Ja nienawidzę, jak ktoś wyrzuca np papierki z jedzenia z auta. W sensie, że w aucie będzie czysto, a że kosz jest trochę dalej, to wyrzucę na ziemię. Co do eksploatacji to niestety ja nie wyłączam wtyczek z kontaktu... Muszę się do tego zmusić, bo to też będzie na plus w rachunkach

Piękny podpis! Sama nieraz przyłapuję się na tym, że chcę tak robić. A to walka z wiatrakami... Innych myślenia czy zachowania raczej się nie zmieni. Przynajmniej ja wielokrotnie poległam.

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość

No co ty, nie przejmuj się takimi opiniami. Oni się nie znają

A ja uważam, że podejście człowieka do zwierząt odzwierciedla jego prawdziwą naturę. Nie lubię generalizować ale ogólnie jakoś mam mniejsze zaufanie do osób, które się nie przejmują zwierzętami.



Ja bym się tak nie czepiała, uważam że jak ktoś robi cokolwiek to juz jest bardzo dobrze. Ciężko jest walczyć na wszystkich frontach jednocześnie.
( ale przyznam się, że wkurzają mnie wegetarianie, którzy z wyższością twierdzą, że skoro nie jedzą mięsa tzn że przez nich żadne zwierze nie zostało zabite ...)
Mam tak samo.

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość


O to witaj w klubie, ja jestem największa wariatką dla moich bliskich i znajomych, ale za to z najładniejszą cerą i włosami Oczywiscie wśród tych, którzy mają z nimi nie lada utrapienie

Chyba tak reaguje większość społeczeństwa na "inność" (po co szukasz takich pierdół, czytasz o tym..Idz po prostu do supermarketu i kup jakiś szampon czy krem- przecież KAŻDY tak robi).


Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Nie sądzę, aby osoba mająca doswiadczenie i wiedzę w kwestii olejów dodała do kremu marchewki w ilości robiącej krzywdę kolorystyczną
Ja stosowałam olej marchwiowy do domowego wytwórstwa kremów i pomimo, że nie miałam takiego doświadczenia jak Pani Ania nigdy nie chodziłam pomarańczowa.
Kto pyta nie błądzi

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość

w swoim otoczeniu również nie znajduję ludzi, którzy podzielaliby moje naturalne zainteresowania...całego świata nie uda nam się zbawić...ważne, że obrałyśmy właściwą drogę i nią podążamy...
dbam o własne zdrowie, wygląd i dobre samopoczucie...i robię to przede wszystkim dla siebie...a inni niech się śmieją i dalej trują...ich życie, ich sprawa
Dzięki za słowa otuchy.
Mamę co prawda udało mi się namówić na 4 kremy naturalne, ale stwierdziła "takie se". Zapytałam dlaczego i twierdziła, że nie ma takiej śliskiej twarzy po nich... Domyśliłam się, że chodzi o sylikony. Teraz kupiła jakieś inne, ale jak się skończą to planuję znowu jej zamówić jakiś naturalny.
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 18:04   #3135
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 698
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
A duży Coslys (500 ml) w jakiej jest butelce, ma może pompkę? Dobrze odświeża?
Myślę czy by mydła nie używać, ale mam dylemat - w końcu mydło jest zasadowe. Nie wiem na co się zdecydować. Płyn będzie lepszy?
Mydło jest dobre, jeśli nie cierpisz na infekcje, jeśli jednak jesteś na nie podatna to żele o odpowiednim Ph będą lepsze
Co do tych, które wymieniłam to nie miałam ich, ale krążyły tutaj o nich dobre opinie

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Wiesz Małgosia - oni tam po rabacie maja takie same ceny jak gdzie indziej bez rabatu....... Znaczy spojrzałam tylko na spray alvy, na resztę mi sie odechciało

a oprócz tego, że skład jest interesujący to jest tez naturalny?
Bo oczywiście w kwc jest skład tylko jednego rodzaju spośród tych płynów (i zawiera propylene glycol) - składy pozostałych płynów owiane tajemnicą........
Wkurza mnie strasznie brak składów w kwc moim zdaniem kosmetyki zgłaszane bez składu nie powinny być publikowane w kwc. Mógłby ktos tego pilnowac, bo o ile sie mylę skład powinien być podany.
No rzeczywiscie drogo w tym sklepie, bez różnicy, czy z promocją w porównaniu do innych sklepów

Anula, ja ostatnio dodałam chyba 7 produktów Topfer kompletnych ze składami i zdjeciami i opisem. Czekałam ponad 2 tygodnie na ich ukazanie w KWC i ukazały się, tyle, że składów nie ma. Jest to po pierwsze kłopotliwe tak jak piszesz, po drugie zaprzepaszczają czyjeś starania i to w dodatku w ich interesie. Więcej niczego nie wrzucę do KWC, no może pojedyńczy produkt W dodatku trąbia sami ,zeby te składy podawać, a potem takie klocki, nie chce im się czy co

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2012-05-13 o 18:25
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 18:10   #3136
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Mydło jest dobre, jeśli nie cierpisz na infekcje, jeśl ijednak jestes na nie podatne to żele o odpowiednim Ph będą lepsze
C odo tych, które wymieniłam to nie miałam ich, ale krążyły tutaj o nich dobre opinie

Anula, ja ostatnio dodałam chyba 7 produktów Topfer kompletnych ze składami i zdjeciami i opisem. Czekałam ponad 2 tygodnie na ich ukazanie w KWC i ukazały się, tyle, że składów nie ma. Jest to po pierwsze kłopotliwe tak jak piszesz, po drugie zaprzepaszczają czyjeś starania i to w dodatku w ich interesie. Więcej niczego nie wrzucę do KWC, no może pojedyńczy produkt W dodatku trąbia sami ,zeby te składy podawać, a potem takie klocki, nie chce im się czy co
Nie mam skłonności do infekcji (już nie, poradziłam sobie z tym w końcu ), więc jeśli piszesz, że można mydło, to biorę mydło Póki co Nagietkowy Bobas, p. Ewa napisała mi, że można go spróbować do higieny intymnej.

Też mnie denerwuje to KWC, bez składu nie powinno tam być kosmetyku! To byłoby naprawdę dobre źródło wiedzy, a tak to tylko opis, który do życia potrzebny mi nie jest
Następnym razem jak będę recenzować coś, co nie ma składu, to w recenzji go napiszę. Jakaś pomoc zawsze.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 18:24   #3137
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Anula, ja ostatnio dodałam chyba 7 produktów Topfer kompletnych ze składami i zdjeciami i opisem. Czekałam ponad 2 tygodnie na ich ukazanie w KWC i ukazały się, tyle, że składów nie ma. Jest to po pierwsze kłopotliwe tak jak piszesz, po drugie zaprzepaszczają czyjeś starania i to w dodatku w ich interesie. Więcej niczego nie wrzucę do KWC, no może pojedyńczy produkt W dodatku trąbia sami ,zeby te składy podawać, a potem takie klocki, nie chce im się czy co
to juz całkiem nic nie rozumiem.......
myslałam, że brak składów jest wynikiem zaniedbania osób zgłaszających kosmetyków, ale wyglada na to, że zadbanie lezy po innej stronie.


Zetuzetia cieszę się, że i u Ciebie samoopalacz sie psrawdził ja jestem bardzo zadowolna wciąż.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 18:27   #3138
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
to juz całkiem nic nie rozumiem.......
myslałam, że brak składów jest wynikiem zaniedbania osób zgłaszających kosmetyków, ale wyglada na to, że zadbanie lezy po innej stronie.


Zetuzetia cieszę się, że i u Ciebie samoopalacz sie psrawdził ja jestem bardzo zadowolna wciąż.
tak, jestem na razie bardzo zadowolona nawet pokazałam mamie nogi i mówi, że takie ładnie 'osmagane' są
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 18:28   #3139
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 698
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
to juz całkiem nic nie rozumiem.......
myslałam, że brak składów jest wynikiem zaniedbania osób zgłaszających kosmetyków, ale wyglada na to, że zadbanie lezy po innej stronie.
No właśnie i potem jeszcze ludzie myślą, że to zgłaszający taki mądry.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-13, 19:01   #3140
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
tak, jestem na razie bardzo zadowolona nawet pokazałam mamie nogi i mówi, że takie ładnie 'osmagane' są
o własnie - nogi są takie musniętę słonkiem
Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
No właśnie i potem jeszcze ludzie myślą, że to zgłaszający taki mądry.
przyznam, że ja własnie zawsze tak myslałam i sporo razy posłałam w myslach kilka "ciepłych" słow osobie zgłaszającej kosmetyków bez zamieszczonego składu........
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 19:03   #3141
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
o własnie - nogi są takie musniętę słonkiem

przyznam, że ja własnie zawsze tak myslałam i sporo razy posłałam w myslach kilka "ciepłych" słow osobie zgłaszającej kosmetyków bez zamieszczonego składu........
A powiedz mi, Anula, używasz samoopalacza tak jak w instrukcji, co 2 dni? zastanawiam się, czy nie użyć dzisiaj znowu :P
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 19:27   #3142
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
A powiedz mi, Anula, używasz samoopalacza tak jak w instrukcji, co 2 dni? zastanawiam się, czy nie użyć dzisiaj znowu :P
Użyj, uzyj, bo ja tez zamierzałam , ale jakoś sie nie złożyło.
Póki co używam rzadziej nawet niz co 2 dni, bo jak juz miałam znowu uzyć to się pogoda zepsuła i jakoś juz wtedy zapominałam........
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 20:16   #3143
francuzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 419
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Właśnie pamiętam, jak o nim na mydlanym pisałaś i rozważam jego zakup Powiedz mi jeszcze - jak ono pachnie?
Myślę też nad żelem Coslys.
mydło ma taki naturalny, ziołowy zapach, trochę ciezko opisać dokładnie
francuzzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 21:15   #3144
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez francuzzka Pokaż wiadomość
mydło ma taki naturalny, ziołowy zapach, trochę ciezko opisać dokładnie
Ale nie sztyni? Zainteresowałam się też mydłem Aleppo, ale po wyczytaniu komentarzy o jego domniemanym zapachu zrezygnowałam z zakupu
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 22:40   #3145
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

kupiłam w rossie przecenioną pomadkę noni care papaja...fajna rzecz...zapach przyjemny, pod względem pielęgnacyjnym też jest ok, nie robi efektu obślinionych ust, ma trwałe opakowanie (takie jak pomadki nivea) i ogólnie jak na 6 złociszy nie ma się kompletnie do czego przyczepić
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 22:46   #3146
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Tą, tą. To się cieszę, bo ekspert nam ją zrecenzuje.
Z ogromna przyjemnoscia wam ja zrecenzuje niech no tylko wpadnie w moje race

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Ta pianka rzeczywiście kusi.. gdyby moja lista alverdowa miała 11 pozycji to byłabym szczęśliwa
I która maseczka bielendy algowa byłaby najbardziej nawilżająca, kojąca i łagodząca podrażnienia? Jp91 Ty miałaś jakąś swoją perełkę.
lista ciagle sie powieksza bo zapomnialam np o samoopalaczu Dzis wlasnie zrobilam sobie algi aloesowe i dodalam spiruline efekt przeszedl najsmielsze oczekiwania dawno nie mialam tak ladnej, rozswietlonej i nawilzonej paszczy

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;34098157]Ok, nadrobione
Ale przyciemnił Ci lekko skórę, czy tylko jest taki "ciepły koloryt"? I jaką masz karnację? Jaśniutka czy ciemniejsza?
[/QUOTE]nie wiem jak Ci to wyjasnic nie ma efektu ocieplenia ani przyciemnienia skory, po prostu koloryt sie wyrownal. Zeby bylo jasniej : policzki mam bardziej czerowne niz reszta twarzy i po umyciu roznica byla zauwazalna. Odkad stosuje krem nie ma tej roznicy. Kolor skory na calej twarzy jest jednolity.
Karnacje mam jasna jestem dosc blada blondynka Nie obawiaj sie marchewki w kremach Gaia tam jest jej niewielka ilosc, krzywdy napewno Ci nie zrobi. Sama planuje zamowic koktajl warzywny nastepnym razem

Edytowane przez effa_j
Czas edycji: 2012-05-13 o 22:48 Powód: literowki
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 07:42   #3147
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Margo ciekawe czy nam odpiszą z p&r
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 07:53   #3148
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Margo ciekawe czy nam odpiszą z p&r
Ech dzisiaj to już emocje opadły. Bardzo jestem ciekawa, czy będzie jakakolwiek reakcja. Dobrze by o nich świadczyło.
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 07:58   #3149
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Ech dzisiaj to już emocje opadły. Bardzo jestem ciekawa, czy będzie jakakolwiek reakcja. Dobrze by o nich świadczyło.
Ja to bardziej ciekawa jestem niż zbulwersowana.No zobaczymy.

Dziewczyny miałyście balsam do ciała JMO?warto kupować?Ja miałam próbaska,ale kompletnie nic nie pamiętam
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 08:05   #3150
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Ja to bardziej ciekawa jestem niż zbulwersowana.No zobaczymy.

Dziewczyny miałyście balsam do ciała JMO?warto kupować?Ja miałam próbaska,ale kompletnie nic nie pamiętam
U mnie zdenerwowanie chyba bierze się stąd, że są to kosmetyki mojego synka. A na jego punkcie jestem bardzo wrażliwa

Balsamu miałam także próbkę i powiem szczerze, gdybym nie była na diecie kupiłabym go. Podobne mam zdanie co do żelu pod prysznic. Chociaż wolę mydełka mycie żelem JMO to czysta pachnąca przyjemnść
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:55.