Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy. - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-22, 13:56   #4771
Patiisia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 537
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
jest ok co prawda widzę różnicę, ale daj im odpocząc i kombinuj za miesiąc jakoś, chcesz takie jak na odroście hm ja bym robił kąpiel jeszcze rozjasniającą. TYLKO na długości nie ruszając odrostów a wiem ze trudno tak nakładać cokolwiek, na dzień dzisiejszy, ratuj się szamponetkami ( z joanny sa fajne np perłowy czy naturalny blond) zeby przyciemnic aby się zlewało ze sobą.
więc jak tak chcesz jasniej to rozjasnij kąpielą długość, a jak nie to nałóż za jakiś czas farbę na sam odrost a pod koniec koloryzacji malaks na całości. zeby odrosty przykryło mocniej zeby ciemniejsze były
Jak dałam radę chodzić w związanych włosach od maja do teraz, to do połowy lipca też dam radę Ewentualnie pokombinuję coś z lokami od samej góry, może nie będzie tak widać tej różnicy w kolorze odrostów A szamponetek nie chcę

Jak już zrobię kąpiel rozjaśniającą, to co radziłbyś dalej? Jaką farbę na to położyć, żeby ujednolicić całość, i uzyskać taki kolor włosów co jest na filmiku?
Patiisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-22, 14:47   #4772
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

chyba, ze rozjaśniaj farbami stopniowo teraz, albo zrób sobie refleksy może?
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-22, 15:10   #4773
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

No to pokazuję swoje włoski. Wnioski- wszystko byłoby super, gdyby nie odrost, w związku z czym chyba pokryję całość maliną.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20120622526w.jpg (110,8 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20120622527w.jpg (156,3 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20120622528w.jpg (98,1 KB, 51 załadowań)
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-22, 15:18   #4774
Patiisia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 537
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
chyba, ze rozjaśniaj farbami stopniowo teraz, albo zrób sobie refleksy może?
Hmm w sumie z rozjaśnianiem farbami to dobry pomysł. Co myślisz o tym, żeby na tą resztę włosów położyć jakąś farbę rozjaśniającą blond (wellaton 12/1?), a potem resztę przykryć jakąś inną farbą? Takie coś by dało radę?

---------- Dopisano o 16:18 ---------- Poprzedni post napisano o 16:17 ----------

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
No to pokazuję swoje włoski. Wnioski- wszystko byłoby super, gdyby nie odrost, w związku z czym chyba pokryję całość maliną.
Malinowe końce super wyglądają Reszta też nie jest taka zła
Patiisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-22, 15:21   #4775
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Też mi się malinka super podoba, ale ten odrost szpeci jak cholera, rozjaśniłam go, był żółty, potem nałożyłam brąz ale wcale nie chwycił, niestety. Cóż, jestem pani jesień.

Jak wyrównać ten głupi odrost, nałożyć malinę po calości?
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-22, 15:35   #4776
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Też mi się malinka super podoba, ale ten odrost szpeci jak cholera, rozjaśniłam go, był żółty, potem nałożyłam brąz ale wcale nie chwycił, niestety. Cóż, jestem pani jesień.

Jak wyrównać ten głupi odrost, nałożyć malinę po calości?
wyrównaj odrost i rzuć maline bo sama malina nie wyrówna

---------- Dopisano o 16:35 ---------- Poprzedni post napisano o 16:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Patiisia Pokaż wiadomość
Hmm w sumie z rozjaśnianiem farbami to dobry pomysł. Co myślisz o tym, żeby na tą resztę włosów położyć jakąś farbę rozjaśniającą blond (wellaton 12/1?), a potem resztę przykryć jakąś inną farbą? Takie coś by dało radę?

---------- Dopisano o 16:18 ---------- Poprzedni post napisano o 16:17 ----------



Malinowe końce super wyglądają Reszta też nie jest taka zła
z wellatonem 12/1 mam nimiłe doswiadczenia
jednak po farbie moze nie byc zadnego efektu tez, jednak farba farby nie rozjasnia. mi zajęło to pół roku, rozjasnianie farbami.

polecam:
londa 19
garnier 100% color XL1
garnier E0-z rozjasniaczem
palette 100/ palette E20- mocne rozjasniacze
syoss 12-0 / 11-0/ albo 10-0 z czego ja brałbym 12-0
loreal 01
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-22, 16:18   #4777
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
No to pokazuję swoje włoski. Wnioski- wszystko byłoby super, gdyby nie odrost, w związku z czym chyba pokryję całość maliną.
Te malinowe koncowki super. Ale reszte masz tak, jak ja. Wszystkie kolory teczy
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-22, 16:19   #4778
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Fryz, a jak wyrównać ten odrost? Brązem, rudością?
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-22, 16:31   #4779
Patiisia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 537
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
z wellatonem 12/1 mam nimiłe doswiadczenia
jednak po farbie moze nie byc zadnego efektu tez, jednak farba farby nie rozjasnia. mi zajęło to pół roku, rozjasnianie farbami.

polecam:
londa 19
garnier 100% color XL1
garnier E0-z rozjasniaczem
palette 100/ palette E20- mocne rozjasniacze
syoss 12-0 / 11-0/ albo 10-0 z czego ja brałbym 12-0
loreal 01
Z tych co podałeś wypróbuję chyba garniera 100% XL1 Jak coś, to nałożyć go tak jak mówiłam- na resztę włosów? A potem na powiedzmy ostatnie 5 min zmalaksować i dać też na odrosty? Czy nie dawać w ogóle? Jeśli po tym zabiegu włosy rozjaśniły mi się, zaproponowałbyś mi jakąś farbę żeby mieć jak w tym filmiku co dałam? Bo łatwiej mi będzie szukać jak dasz mi jakieś przykłady na farbach czy nazwę odcienia
Patiisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-22, 16:32   #4780
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Fryziu
W niedziele bede robic kapiel z vincenta i wody 6%. Ile mniej wiecej szamponu dac? polowe tego, co wyjdzie z mieszanki? W zalaczniku moje wlosy, w sloncu sa oczywiscie jasniejsze. Jakbys mial wrozyc z fusow, to co Twoim zdaniem mi wyjdzie? I ile czasu bys trzymal ta kapiel na wlosach? Mam dosc suche i rozdwojone koncowki, choc ostatnio ratuje sie jedwabiem, jest super
Marzy mi sie, bezowy albo popielaty blond, zadne sloneczne blondy, albo bialo-zolte wlosy...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy.jpg (50,2 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PICT0005azmn.jpg (59,2 KB, 19 załadowań)

Edytowane przez katja_24
Czas edycji: 2012-06-22 o 16:37
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-22, 16:43   #4781
Patiisia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 537
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Tak czytam, że tego garniera już podobno wycofali, tzn całą serię Ale przeglądając zdjęcia i czytając opinie zaczęłąm zastanawiać się nad farbą Palette Permanent Natural Colors 219, fryz co o tym myślisz? Gdybym wymieszała połowę tamtego oxy z moim 6% dałoby radę? Bo 12% będzie dla mnie (a raczej dla moich włosów) za mocne.
Patiisia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-22, 17:34   #4782
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Fryz, a jak wyrównać ten odrost? Brązem, rudością?
ciemnym blondem, najlepiej złotym. albo złotym jasnym brązem

---------- Dopisano o 18:32 ---------- Poprzedni post napisano o 18:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Patiisia Pokaż wiadomość
Z tych co podałeś wypróbuję chyba garniera 100% XL1 Jak coś, to nałożyć go tak jak mówiłam- na resztę włosów? A potem na powiedzmy ostatnie 5 min zmalaksować i dać też na odrosty? Czy nie dawać w ogóle? Jeśli po tym zabiegu włosy rozjaśniły mi się, zaproponowałbyś mi jakąś farbę żeby mieć jak w tym filmiku co dałam? Bo łatwiej mi będzie szukać jak dasz mi jakieś przykłady na farbach czy nazwę odcienia
farba sama w sobie jest chłodna, jeżeli uda Ci się ja dorwać kupuj milion opakowań nie no żartuje, ale wiesz ja ostatnio jej nie widzę a szkoda bo ją lubię. w sumie lubiłem
po niej nic nie kładź, najpierw ją znajdź

---------- Dopisano o 18:34 ---------- Poprzedni post napisano o 18:32 ----------

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Fryziu
W niedziele bede robic kapiel z vincenta i wody 6%. Ile mniej wiecej szamponu dac? polowe tego, co wyjdzie z mieszanki? W zalaczniku moje wlosy, w sloncu sa oczywiscie jasniejsze. Jakbys mial wrozyc z fusow, to co Twoim zdaniem mi wyjdzie? I ile czasu bys trzymal ta kapiel na wlosach? Mam dosc suche i rozdwojone koncowki, choc ostatnio ratuje sie jedwabiem, jest super
Marzy mi sie, bezowy albo popielaty blond, zadne sloneczne blondy, albo bialo-zolte wlosy...
uważaj z odrostami bo masz jasne widze tu może wyjść za jasno. masz za ciemne włosy aby wyszlo po samej kapieli blond. chyba ze zaryzykujesz i położysz nie kąpiel a sam rozjasniacz? to mozesz się spodziewać efektu bliższemu blondowi.

spalenia włosów bym sie nie bał bo vincent jes dobry a woda 6% nie wysoka. aczkolwiek końce moja być suche więc w drodze do blondu ja bym sie końcówek pozbywał powoli

po kąpieli rudość pewnie wyjdzie.

przypomnij mi ile masz rozjasniacza? a ile wody
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-22, 18:10   #4783
reactiooon
Rozeznanie
 
Avatar reactiooon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 659
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Jesteś rozchwytywany na tym forum Fryz!
Ja się na chwilkę szybko wtrącę- mama pytała "naszą" fryzjerkę- chce 100zł za zrobienie mi włosów, więc nie wiem czy jest sens samej się bawić... Co poradzisz?
reactiooon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-22, 18:23   #4784
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez reactiooon Pokaż wiadomość
Jesteś rozchwytywany na tym forum Fryz!
Ja się na chwilkę szybko wtrącę- mama pytała "naszą" fryzjerkę- chce 100zł za zrobienie mi włosów, więc nie wiem czy jest sens samej się bawić... Co poradzisz?
wiem wiem, w końcu jestem waszym ojcem tak?
miło mi.

ale za co chce tyle, co konkretnie miałaby Ci robić?

---------- Dopisano o 19:23 ---------- Poprzedni post napisano o 19:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Patiisia Pokaż wiadomość
Tak czytam, że tego garniera już podobno wycofali, tzn całą serię Ale przeglądając zdjęcia i czytając opinie zaczęłąm zastanawiać się nad farbą Palette Permanent Natural Colors 219, fryz co o tym myślisz? Gdybym wymieszała połowę tamtego oxy z moim 6% dałoby radę? Bo 12% będzie dla mnie (a raczej dla moich włosów) za mocne.
no własnie, tez ubolewam bo był super.

hmm ja uzywałem 219 do chłodzenia juz jasnych wlosów ale mozesz spróbować. jak zmieszasz 6 z 12% to bedzie 9%
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-22, 18:31   #4785
reactiooon
Rozeznanie
 
Avatar reactiooon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 659
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

No tak
Jeśli dobrze zrozumiałam- rozjaśnienie i farbowanie
reactiooon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-22, 19:05   #4786
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
ciemnym blondem, najlepiej złotym. albo złotym jasnym brązem

---------- Dopisano o 18:32 ---------- Poprzedni post napisano o 18:30 ----------



farba sama w sobie jest chłodna, jeżeli uda Ci się ja dorwać kupuj milion opakowań nie no żartuje, ale wiesz ja ostatnio jej nie widzę a szkoda bo ją lubię. w sumie lubiłem
po niej nic nie kładź, najpierw ją znajdź

---------- Dopisano o 18:34 ---------- Poprzedni post napisano o 18:32 ----------



uważaj z odrostami bo masz jasne widze tu może wyjść za jasno. masz za ciemne włosy aby wyszlo po samej kapieli blond. chyba ze zaryzykujesz i położysz nie kąpiel a sam rozjasniacz? to mozesz się spodziewać efektu bliższemu blondowi.

spalenia włosów bym sie nie bał bo vincent jes dobry a woda 6% nie wysoka. aczkolwiek końce moja być suche więc w drodze do blondu ja bym sie końcówek pozbywał powoli

po kąpieli rudość pewnie wyjdzie.

przypomnij mi ile masz rozjasniacza? a ile wody
Mowiles, zeby gore da na ostatnie 10 minut
Mialam wymieszac 60g vincenta i 120ml wody utlenionej.W zapasie mm dwie paczki po 40g i litr wody
Ja wiem, ze blond mi z tego nie wyjdzie, na razie na to nie licze Chce tylko rozjasnic, a farbe polozyc za 2 tygodnie u fryzjera. Wole kapiel, nie chce dobic tego, co mi zostalo

Edytowane przez katja_24
Czas edycji: 2012-06-22 o 19:07
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-22, 21:15   #4787
Patiisia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 537
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
no własnie, tez ubolewam bo był super.

hmm ja uzywałem 219 do chłodzenia juz jasnych wlosów ale mozesz spróbować. jak zmieszasz 6 z 12% to bedzie 9%
Yhym, a Ty jaką wodę byś polecał dla tych moich rudawo-ciemnoblond włosów? Bo mi się wydaję, że 9% wystarczy, ale mogę się mylić. A chciałabym, żeby był to już mój ostatni taki mocniejszy zabieg, i potem tylko farbowanie.

Załączam zdjęcie w świetle dziennym, wg. mnie najbardziej oddaje to co mam na głowie. Chociaż jak patrzę na włosy w lustrze to widzę taki hmm ciemno-żółto-słomiany kolor.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF7460aaa.jpg (47,9 KB, 24 załadowań)

Edytowane przez Patiisia
Czas edycji: 2012-06-22 o 21:19
Patiisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-22, 22:04   #4788
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez reactiooon Pokaż wiadomość
No tak
Jeśli dobrze zrozumiałam- rozjaśnienie i farbowanie
a to zalezy czym ale za 100zł to mało

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 23:00 ----------

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Mowiles, zeby gore da na ostatnie 10 minut
Mialam wymieszac 60g vincenta i 120ml wody utlenionej.W zapasie mm dwie paczki po 40g i litr wody
Ja wiem, ze blond mi z tego nie wyjdzie, na razie na to nie licze Chce tylko rozjasnic, a farbe polozyc za 2 tygodnie u fryzjera. Wole kapiel, nie chce dobic tego, co mi zostalo
to nie wiem moze na tym zdjęciu góra po prostu wygląda tak jasno a wcześniej nie, trudno mi jest że tak powiem "farbowac was na odległość" bo nie farbuje na czas, a obserwuje co powstaje, nie widząc co robicie trudno mi cokolwiek pomóc w kwestii ile co trzymac

no dobra dobra skoro od początku mówiłem o kapieli to pozostajemy przy tej wersji będziesz ruda miejmy nadzieję, że jasno-ruda.

---------- Dopisano o 23:04 ---------- Poprzedni post napisano o 23:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Patiisia Pokaż wiadomość
Yhym, a Ty jaką wodę byś polecał dla tych moich rudawo-ciemnoblond włosów? Bo mi się wydaję, że 9% wystarczy, ale mogę się mylić. A chciałabym, żeby był to już mój ostatni taki mocniejszy zabieg, i potem tylko farbowanie.

Załączam zdjęcie w świetle dziennym, wg. mnie najbardziej oddaje to co mam na głowie. Chociaż jak patrzę na włosy w lustrze to widzę taki hmm ciemno-żółto-słomiany kolor.
no akurat na tym zdjęciu wyglądają ok tylko ciepło wiesz co, wstrzymaj sie z farbowaniem pomęcz szamponem fioltowym, ewentualnie farbe perłową z niską wodą
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-23, 00:04   #4789
Patiisia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 537
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
no akurat na tym zdjęciu wyglądają ok tylko ciepło wiesz co, wstrzymaj sie z farbowaniem pomęcz szamponem fioltowym, ewentualnie farbe perłową z niską wodą
Ja farbować się będę i tak dopiero w połowie lipca, ale pytam teraz, żeby się zorientować w co się muszę zaopatrzeć

Nie wiem jak to jest, albo ja źle widzę swoje włosy, albo każde zdj przekłamuje. Wg. tego co widzę mam odcień pomiędzy ciemny blond/blond wg. palety zawartej TU (krok 2 przy pomocy w doborze koloru), a chciałabym coś pomiędzy jasnym blondem, a bardzo jasnym blondem z tej palety kolorów.

Szampon idzie w ruch, zobaczymy czy to cokolwiek zmieni
Patiisia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-23, 00:19   #4790
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Patiisia Pokaż wiadomość
Ja farbować się będę i tak dopiero w połowie lipca, ale pytam teraz, żeby się zorientować w co się muszę zaopatrzeć

Nie wiem jak to jest, albo ja źle widzę swoje włosy, albo każde zdj przekłamuje. Wg. tego co widzę mam odcień pomiędzy ciemny blond/blond wg. palety zawartej TU (krok 2 przy pomocy w doborze koloru), a chciałabym coś pomiędzy jasnym blondem, a bardzo jasnym blondem z tej palety kolorów.

Szampon idzie w ruch, zobaczymy czy to cokolwiek zmieni
nie otwiera mi się link

to spróbujesz tym palette ale nie licz na wielki efekt.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-23, 08:11   #4791
reactiooon
Rozeznanie
 
Avatar reactiooon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 659
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

No właśnie Fryz mi się też wydaje, że mało, chociaż kiedyś na krótkich włosach robiła mi blond pasemka plus ciemna farba na resztę i płaciłam 120 dlatego chyba pomyślała samym położeniu farby, no nie wiem... Sama ją popytam jak znów powie, że tylko tyle to chyba nie będę się sama w to bawić Wiem, że pracuje na kosmetykach welli bodajże. Buziaki!
reactiooon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-23, 10:44   #4792
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
a to zalezy czym ale za 100zł to mało

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 23:00 ----------



to nie wiem moze na tym zdjęciu góra po prostu wygląda tak jasno a wcześniej nie, trudno mi jest że tak powiem "farbowac was na odległość" bo nie farbuje na czas, a obserwuje co powstaje, nie widząc co robicie trudno mi cokolwiek pomóc w kwestii ile co trzymac

no dobra dobra skoro od początku mówiłem o kapieli to pozostajemy przy tej wersji będziesz ruda miejmy nadzieję, że jasno-ruda.

---------- Dopisano o 23:04 ---------- Poprzedni post napisano o 23:02 ----------



no akurat na tym zdjęciu wyglądają ok tylko ciepło wiesz co, wstrzymaj sie z farbowaniem pomęcz szamponem fioltowym, ewentualnie farbe perłową z niską wodą
No, miedzy gora a dolem jest spora roznica. Kilka cm od glowy to taki rudawy cieny blond, a dalej to, co widac na zdjeciach . Nie jestem fryzjerem, nie znam sie na tym, wiec nie wiem, ile to moze byc tonow
Powiem Ci szczerze, ze wole kapiel, bo zalezy mi na rozjasnieniu, ale nie za cene zniszczenia wlosow.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-23, 11:14   #4793
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

a do blondu dałabym radę jakoś zejść jak mi się ta czerwień spłucze? ale chłodnego.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-23, 12:29   #4794
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez reactiooon Pokaż wiadomość
No właśnie Fryz mi się też wydaje, że mało, chociaż kiedyś na krótkich włosach robiła mi blond pasemka plus ciemna farba na resztę i płaciłam 120 dlatego chyba pomyślała samym położeniu farby, no nie wiem... Sama ją popytam jak znów powie, że tylko tyle to chyba nie będę się sama w to bawić Wiem, że pracuje na kosmetykach welli bodajże. Buziaki!
no to jak dla mnie mało, wella tania nie jest.

---------- Dopisano o 13:29 ---------- Poprzedni post napisano o 13:28 ----------

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
a do blondu dałabym radę jakoś zejść jak mi się ta czerwień spłucze? ale chłodnego.
pewnie że tak, ale to byłaby bardzo długa droga.

---------- Dopisano o 13:29 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
No, miedzy gora a dolem jest spora roznica. Kilka cm od glowy to taki rudawy cieny blond, a dalej to, co widac na zdjeciach . Nie jestem fryzjerem, nie znam sie na tym, wiec nie wiem, ile to moze byc tonow
Powiem Ci szczerze, ze wole kapiel, bo zalezy mi na rozjasnieniu, ale nie za cene zniszczenia wlosow.
no ok więc kąpiel
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-23, 12:47   #4795
reactiooon
Rozeznanie
 
Avatar reactiooon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 659
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Dzięki dzięki
reactiooon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-23, 13:02   #4796
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

to od czego zacząć? tylko żebym nie wyłysiała.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-23, 13:23   #4797
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
to od czego zacząć? tylko żebym nie wyłysiała.
czekaj bo ja nie pamietam już ;D Ty miałaś dekoloryzację czy nie? :d pasemka miałaś tak? i rozjaśniałaś
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-23, 14:20   #4798
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Nie, nie. Miałam włosy mniej więcej ciemny brąz, farbowałam na czarno w marcu, potem ten eksperyment z sodą, ale dalej był to ciemny brąz. I teraz dwa czy trzy dni temu rozjaśniłam Chantalem, miałam odrost blond, resztę rudą, na górę położyłam brąz, ale nie pokrył i dalej się odcina plus mam malinowe końcówki, dodawałam wczoraj fotki https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4785 takie teraz mam, ale malina się rekordowo szybko płucze, coś czuję za parę dni będą rude całkowicie.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-23, 14:39   #4799
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Nie, nie. Miałam włosy mniej więcej ciemny brąz, farbowałam na czarno w marcu, potem ten eksperyment z sodą, ale dalej był to ciemny brąz. I teraz dwa czy trzy dni temu rozjaśniłam Chantalem, miałam odrost blond, resztę rudą, na górę położyłam brąz, ale nie pokrył i dalej się odcina plus mam malinowe końcówki, dodawałam wczoraj fotki https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4785 takie teraz mam, ale malina się rekordowo szybko płucze, coś czuję za parę dni będą rude całkowicie.
wybacz myli mi sie która z was to który przypadek


to zainwestuj w vincetn ledier zielonego , wodę 6% i jedziesz, ale stopniowo.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-23, 14:48   #4800
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

ok, dzięki
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:38.