Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06.2012 - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-09, 14:12   #271
00anulka00
Zadomowienie
 
Avatar 00anulka00
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 011
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez Koronek Pokaż wiadomość

Nie krakać nam tu, żaden pechowy wątek! "przez ciernie do gwiazd" - w końcu się doczekamy
jak sypnie to u wszystkich

Cytat:
Napisane przez melutka Pokaż wiadomość
agi_82 ja sobie na wszelki wypadek zamówiła 25 na allegro bo też co chwilę zmieniałam apteki bo mi głupio było. Teraz mam pod ręką
25 testów?? wow, ja mam w domu 2 na kiedyś tam, tylko pojemnik na mocz muszę kupić jeszcze. Mogliby to dodawać
00anulka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 14:18   #272
agi_82
Wtajemniczenie
 
Avatar agi_82
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: my private paradise
Wiadomości: 2 263
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

melutka
25 testów szalona mam nadzieje że zużyjesz tylko 1 a reszte porozdajesz koleżankom wizażankom oczywiście każdej po jednym

---------- Dopisano o 15:18 ---------- Poprzedni post napisano o 15:17 ----------

anulka
dokładnie nienadąża z wypłąta becikowego
__________________

Marcelka - 09.06.2006
Kornelka - 27.10.2013

Groszek - 22.08.2012 (10 t.c)



agi_82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 14:19   #273
Koronek
Raczkowanie
 
Avatar Koronek
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 346
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez melutka Pokaż wiadomość
Nie ma się co załamywać
Która teraz w kolejce do testowania? Będziemy trzymać jeszcze mocniej i tyle. Uda się


Cytat:
Napisane przez agi_82 Pokaż wiadomość
e tam dziewczyny głowa do góry
prędzej czy późnej będziemy z brzuszkami chodzic najważniejsze nie załąmywac się jakbyście zrobiły tyle testów co ja to ehhh...
głupio mi już do apteki chodzic osotatnio powiedziałam Pani że nie ma się tak patrzec tylko jakaś prenumerata na testy mi się należy
ja chciałam jutro testowac ale niepotrzebnie się pewnie bym rozczarowałą a tak pojade na urlopik wróce i wtedy zatestuje
fajnie że coraz więcej nas
na innych wątkach faktycznie ciężko się wbic
ale tutaj mi dobrze w sumie więc dziewczyny głowa do góry będzie dobrze jak to mówi mój tżcik
może żeby troszke odejśc od tematu testowania i staranek i się odstresowac napiszmy po krótce każda coś o sobie co??
Nie ma co się z testem spieszyć Zawsze można zamówić testy przez internet jak jest taka opcja w aptece i po prostu przyjść i odebrać

Cytat:
Napisane przez melutka Pokaż wiadomość
agi_82 ja sobie na wszelki wypadek zamówiła 25 na allegro bo też co chwilę zmieniałam apteki bo mi głupio było. Teraz mam pod ręką
Z grubej rury

Cytat:
Napisane przez 00anulka00 Pokaż wiadomość
jak sypnie to u wszystkich

Oby!!

25 testów?? wow, ja mam w domu 2 na kiedyś tam, tylko pojemnik na mocz muszę kupić jeszcze. Mogliby to dodawać
Dodają pojemniczek do pre-testu, można kupić jeden taki i zostawić sobie na zapas
Koronek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 14:34   #274
melutka
Raczkowanie
 
Avatar melutka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 52
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Zakupiłam wiecej jak szalałam na początku i przy każdym cyklu myślałam, że to już i tak mi zostało. Wyszło po 1 zeta za test. I jak potrzebować będę rano to sobie wezmę i już
Pozostałe testy są Wasze obym faktycznie zużyła tylko jeden. Ale wiem, że to nie ten cykl. Przy wcześniejszym bardziej byłam pozytywnie nastawiona tzn. czułam, że sie udało. Teraz nic. Ani PMSu. Nic

---------- Dopisano o 15:34 ---------- Poprzedni post napisano o 15:30 ----------

Zresztą tym razem nie myślę o tym ciągle tak jak w ostatnim cyklu. Bardziej moje myśli zajmuje nadchodzący urlop a potem remoncik. I jak mi tż powiedział, że będziemy jednak łazienkę robić to oglądam, projektuję, obmyślam. Do tego kończę mój ogródek, który przejęłam po teściowej i wogóle mi się nie podoba mam tam naprawdę dużo roboty. A dziś po pracy malowanie wanny z zewnątrz bo obudowę skuliśmy i jest obskórna zielona (skąd oni taką wytrzasnęli? )
Zresztą przed wakacjami nie bedzie nawet czasu na solidne przytulanki
__________________
17.09.2011r.
melutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 17:21   #275
ula_betula
Zadomowienie
 
Avatar ula_betula
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 311
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

anusia1808 Ja coś czuję, że to jest to i że niebawem będzie radosna nowina

monai Cześć! Się uśmiałam z tego Franka Mój TŻ po przytulaniach pyta czy już jestem w ciąży. On też z tych nakręconych/zaręconych

Renessme1985 Mi się wydaje, że powinno się liczyć od pierwszego dnia plamienia.

Koronek monriks Nowy cykl, nowe możliwości! Uda nam się w końcu

agi_82 dobry pomysł na prezent, mojemu się zbliża 30stka to też pomyślę nad przyjęciem niespodzianką

melutka Oby te 24 testy były zbędne Też kupiłam takie za złotówkę. Jeszcze ze 3-4 mam

Skończyłam brać wiesiołka (a któż to wie, czy owulacja nie przyjdzie wcześniej...) i działa! Mam nadzieję coś pomoże
A teraz żeby dalej się nie nakręcać idę wkuwać znaki drogowe i uczyć się jak jeździć żeby nikogo nie przejechać
ula_betula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 17:42   #276
Dorotheaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 984
GG do Dorotheaa
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cześć dziewczyny, pozwolę sobie dołączyć do wątku, tak Was poczytuję już drugi tydzień, bo też jestem z tych starających się od tego miesiąca, ale do dzisiaj naiwnie myślałam, że zamiast zapisywać się tutaj to od razu wbiję na wątek mam marcowo-kwietniowych Niestety, okazuje się, że zmajstrowanie potomka to nie taka prosta sprawa - dzisiaj przywitałam @ Zatem zaczynamy drugi cykl starań. Sobie i Wam życzę, żeby to był ostatni!
__________________
Sutaszuję

Główna przyczyna rozwodów?
Kobiety myślą, że po ślubie mężczyzna się zmieni, a on się nie zmienia, natomiast mężczyźni mają nadzieję, że kobieta się nie zmieni, a ona się zmienia.
Dorotheaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 18:50   #277
Lublana
Zadomowienie
 
Avatar Lublana
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 005
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez Renessme1985 Pokaż wiadomość
My z TŻ mamy takie ubezpieczenie i skorzystaliśmy z niego już dwa razy... pierwszy raz przy # wypłacili Nam podwójną stawkę i potem przy porodzie drugi raz
ojej no tak, w obu przypadkach wypłacają.

Cytat:
Napisane przez 00anulka00 Pokaż wiadomość
jak podjeliście decyzje o staraniu to pędzicie do gina sie przebadać czy sie po prostu staracie?
Ja natychmiast popędziłam i się przebadałam na prawo i lewo: cytologia, usg piersi, morfologia, mocz, przeciwciała różyczki, toksoplazmozy, wzw B i C i chyba coś tam jeszcze było w komplecie.
A teraz wcinam kwas foliowy i rózne tam omega3, vitapile, mangezy i wiesiołki (ale to brałam wcześniej zanim mnie uświadomiłyście, że to wpływa na śluz)

Cytat:
Napisane przez ula_betula Pokaż wiadomość
Lublana A jakie to ubezpieczenie dokładnie i gdzie je można wykupić?
Ja mam Generali a mąż ma AXA, takie grupowe z pracy, ale prywatnie też można kupić tyle, że w pracy taniej (my płacimy 40-45 zł/mies.)

Cytat:
Napisane przez anusia1808 Pokaż wiadomość
LUBLANA trzymam kciuki za kooejny test
ja jeszcze nie robiłam testuDopiero w tym cyklu idziemy na żywioł i będę testować za jakieś 4 tygodnie, chyba, że prędzej okres dostanę

Cytat:
Napisane przez Koronek Pokaż wiadomość
Mam wyniki HCG <1,00 mUI/ml - także nie tym razem, czekamy na monriks w niej teraz nasza nadzieja
oj tam, będzie kiedy będzie

Cytat:
Napisane przez agi_82 Pokaż wiadomość
odnośnie wieku tak sobie myśle że jak jednak przyjdzie @ to wynagrodze to sobie % w sierpniu bo mam 30 stke więc tak się pocieszam
w tamtym roku miał mój tżcik oczywiście problem miałam z prezentem bo przez te wszystkie lata zdążyłąm kupic mu to co mogłam więc wpadłam na pomysł i zrobiłąm mu przyjęcie niespodzianke na sali powiem Wam dziewczyny że tak jak mój tż gadatliwy i na wszystko ma odpowiedź to jak go pod pretekstem obejrzenia sali na komunie Marceli zabrałam, jak wszedł i zobaczył cała rodzinke i przyjaciól to nie mogł dojsc do siebie pół sali beczało jak zobaczyło jego zszokowanie także polecam przyjęcia niespodzianki
super pomysł

Cytat:
Napisane przez 00anulka00 Pokaż wiadomość
bardzo mi sie nie podoba jak tam traktują zwierzęta, dlatego dziecka nie zabiorę w takie miejsce
podzielam opinięZa przybytkami typu zoo tez nie przepadam, ale tu akurat dzieciaka zabiorę

Cytat:
Napisane przez monriks Pokaż wiadomość
Niestety też nie mam dobrych wieści.
Poszłam z testem do wc i nawet nie musiałam go robić...smutno strasznie a to dopiero pierwsza próba
Kordonek to powodzenia za drugim razem,będę trzymać kciuki
Nie smutno! Dziewczyny, przecież starania o dzidzię to taka pozytywna sprawa, nie dołujcie sięMożecie zwiększać prawdopodobieństwo zajścia kochając się w okolicach owulacji, ale wiecie jak to jest, ślepy ma szczęścieTo naprawdę trzeba się wstrzelić fartem w te 12-24h kiedy komórka może być zapłodniona, kiedyś się uda

A ja mam dziwny okres, jakiś taki krótkiNormalnie bez tabsów miałam 7 dni okres a teraz 3 dni i po temacie, nie wiem czy to te tabletki mi tak pochrzaniły czy co
Lublana jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-09, 18:56   #278
Natalyyya
Zakorzenienie
 
Avatar Natalyyya
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: irlandia
Wiadomości: 3 714
GG do Natalyyya
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

To i ja sie dopisuje do Was jesli oczywiscie mi pozwolicie))
My z Tż-em staramy sie juz od 5 cykli i nic.... a ja jestem z tych w gorącej wodzie kąpanej co chca juz i teraz teraz juz troszke wyluzowalam(albo sama sie oszukuje) Powiem wam ze ostatnio moj cykl sie tak pokrecil ze juz nie wiem kiedy co i jak... miesiac temu bylam na urlopie i okres mi sie spoznil o 4 dni a w tym miesiacu przyszedl o 4 dni za wczesnie z czego trwal 3 dni brzusio mocno bolał dwa dni nic i od wczoraj znowu mam plamienia wtf? ehh ja zawsze sie balam ze jak sie nie zabezpiecze z tz to wpadniemy od razu a wychodzi na to ze to nie takie proste
Natalyyya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 19:14   #279
anusia1808
Rozeznanie
 
Avatar anusia1808
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 943
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez Koronek Pokaż wiadomość
Mam wyniki HCG <1,00 mUI/ml - także nie tym razem, czekamy na monriks w niej teraz nasza nadzieja
następnym razem napewno się uda

Cytat:
Napisane przez monriks Pokaż wiadomość
Niestety też nie mam dobrych wieści.
Poszłam z testem do wc i nawet nie musiałam go robić...smutno strasznie a to dopiero pierwsza próba
Kordonek to powodzenia za drugim razem,będę trzymać kciuki
za ciebie również mocno zaciskam za kolejny cykl

Cytat:
Napisane przez Dorotheaa Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, pozwolę sobie dołączyć do wątku, tak Was poczytuję już drugi tydzień, bo też jestem z tych starających się od tego miesiąca, ale do dzisiaj naiwnie myślałam, że zamiast zapisywać się tutaj to od razu wbiję na wątek mam marcowo-kwietniowych Niestety, okazuje się, że zmajstrowanie potomka to nie taka prosta sprawa - dzisiaj przywitałam @ Zatem zaczynamy drugi cykl starań. Sobie i Wam życzę, żeby to był ostatni!
Witaj

Cytat:
Napisane przez Natalyyya Pokaż wiadomość
To i ja sie dopisuje do Was jesli oczywiscie mi pozwolicie))
My z Tż-em staramy sie juz od 5 cykli i nic.... a ja jestem z tych w gorącej wodzie kąpanej co chca juz i teraz teraz juz troszke wyluzowalam(albo sama sie oszukuje) Powiem wam ze ostatnio moj cykl sie tak pokrecil ze juz nie wiem kiedy co i jak... miesiac temu bylam na urlopie i okres mi sie spoznil o 4 dni a w tym miesiacu przyszedl o 4 dni za wczesnie z czego trwal 3 dni brzusio mocno bolał dwa dni nic i od wczoraj znowu mam plamienia wtf? ehh ja zawsze sie balam ze jak sie nie zabezpiecze z tz to wpadniemy od razu a wychodzi na to ze to nie takie proste
Miło cię powitać w naszym gronie
__________________
ŻONA OD 17.06.2006

"Każda łza uczy nas jakiejś prawdy..."
Ugo Foscolo
anusia1808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 20:06   #280
00anulka00
Zadomowienie
 
Avatar 00anulka00
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 011
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez agi_82 Pokaż wiadomość


anulka
dokładnie nienadąża z wypłąta becikowego
a tak w ogóle obecnie jakie są kryteria?

Cytat:
Napisane przez Lublana Pokaż wiadomość
Ja natychmiast popędziłam i się przebadałam na prawo i lewo: cytologia, usg piersi, morfologia, mocz, przeciwciała różyczki, toksoplazmozy, wzw B i C i chyba coś tam jeszcze było w komplecie
cytologie i USG piersi mialam w grudniu.
Muszę isc chyba na oznaczenie grupy krwi bo mam Rh- a mąz nie wiem

Cytat:
Napisane przez Natalyyya Pokaż wiadomość
To i ja sie dopisuje do Was jesli oczywiscie mi pozwolicie))
witamy

Cytat:
Napisane przez Dorotheaa Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, pozwolę sobie dołączyć do wątku, tak Was poczytuję już drugi tydzień,
witamy
00anulka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 20:50   #281
katarzyniak
Rozeznanie
 
Avatar katarzyniak
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 909
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Witam, mam pytanie..
4 dni temu zrobiłam test ciążowy, wyszedł negatywny, (spojrzałam na niego parę razy , patrzyłam na niego ok 10 minut) po ok 5 godzinach chciałam go wyrzucić, ale patrzę - widzę bardzo słabą kreskę, ale zauważalną, mąż też potwierdził, że ją widzi...
Potem za dwa dni również wykonałam test (ale już innej firmy) i również na początku nic nie było widać, ale jakoś po 30 minutach pojawiła się ledwo zauważalna kreseczka... (widać ją nawet na zdjęciu, szkoda , że nie mogę wgrać Wam...).
Ogólnie, to mój 46 dzień cyklu (dodam, że mam bardzo długie cykle... ), mam podwyższoną temperaturę do 37 stopni, nie mam ochoty na jedzenie, nie mam w ogóle apetytu.

Chciałabym bardzo wierzyć w to, że jestem w ciąży, ponieważ o ostatnią ciąże staraliśmy się cały rok - niestety zakończyła się szybkim poronieniem w 6 tygodni - prawdopodobnie za słaby zarodek...
Dlatego wierzyć mi się nie chce, że teraz tak szybko udało by mi się nam... jednocześnie boję się ...

Do lekarza mam wizytę dopiero za tydzień.

Czy mogę mieć nadzieję?
katarzyniak jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-09, 20:52   #282
Niunia20
Rozeznanie
 
Avatar Niunia20
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Łowicz/Sochaczew
Wiadomości: 840
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

witam i ja nowe staraczki

11 lipca mam wizytę u gin... dzisiaj chciałam ją przesunąć ale się nie dało
będzie to 18 dzień cyklu w 12 miałam owu więc jeśli się udało to gin jeszcze tego nie wykryje.... wszystko przez te nieregularne cykle

dzisiaj nade mną i nad naszym domem przeleciał bocian... biorę to za dobry znak... do tej pory tylko stojące widziałam...
__________________
"dziecko to taki szczęśliwy początek człowieka"
Niunia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 21:42   #283
111kicia111
Raczkowanie
 
Avatar 111kicia111
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 213
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

[QUOTE=00anulka00;35197638]a tak w ogóle obecnie jakie są kryteria?

W 2012 becikowe przysługuje kobietą które będą pod opieką lekarz od 10 tyg ciąży i w każdym trymestrze poddadzą się przynajmniej jednemu z obowiązkowych badań (m.in. krwi, moczu, USG)
http://wyborcza.pl/1,76842,11098918,Becikowe _po_nowemu.html

Tylko że my dziewczyny urodzimy w 2013 r i wtedy nie wiadomo czy przepisy znowu się nie zmienią, ale póki co trzeba się trzymać powyższych zasad.




Niunia20-oby te bociany zwiastowały małą fasolkę w twoim brzusiu.
111kicia111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 21:50   #284
ula_betula
Zadomowienie
 
Avatar ula_betula
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 311
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez katarzyniak Pokaż wiadomość
Witam, mam pytanie..
4 dni temu zrobiłam test ciążowy, wyszedł negatywny, (spojrzałam na niego parę razy , patrzyłam na niego ok 10 minut) po ok 5 godzinach chciałam go wyrzucić, ale patrzę - widzę bardzo słabą kreskę, ale zauważalną, mąż też potwierdził, że ją widzi...
Potem za dwa dni również wykonałam test (ale już innej firmy) i również na początku nic nie było widać, ale jakoś po 30 minutach pojawiła się ledwo zauważalna kreseczka... (widać ją nawet na zdjęciu, szkoda , że nie mogę wgrać Wam...).
Ogólnie, to mój 46 dzień cyklu (dodam, że mam bardzo długie cykle... ), mam podwyższoną temperaturę do 37 stopni, nie mam ochoty na jedzenie, nie mam w ogóle apetytu.

Chciałabym bardzo wierzyć w to, że jestem w ciąży, ponieważ o ostatnią ciąże staraliśmy się cały rok - niestety zakończyła się szybkim poronieniem w 6 tygodni - prawdopodobnie za słaby zarodek...
Dlatego wierzyć mi się nie chce, że teraz tak szybko udało by mi się nam... jednocześnie boję się ...

Do lekarza mam wizytę dopiero za tydzień.

Czy mogę mieć nadzieję?

Dopóki okresu nie masz to nadzieja zawsze jest! Lekarz za tydzień powinien już coś zobaczyć, ale jeśli się niecierpliwisz po prostu idź na betę.

Cytat:
Napisane przez Niunia20 Pokaż wiadomość
witam i ja nowe staraczki

11 lipca mam wizytę u gin... dzisiaj chciałam ją przesunąć ale się nie dało
będzie to 18 dzień cyklu w 12 miałam owu więc jeśli się udało to gin jeszcze tego nie wykryje.... wszystko przez te nieregularne cykle

dzisiaj nade mną i nad naszym domem przeleciał bocian... biorę to za dobry znak... do tej pory tylko stojące widziałam...
A skąd wiesz, że akurat w 12 dc miałaś owu? Pytam bo ja to nigdy nie potrafię dokładnie określić w którym dniu, tylko tak +/- 2 dni....
ula_betula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 23:02   #285
monai
Rozeznanie
 
Avatar monai
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 867
GG do monai
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

witam wieczorową porą

no i se wkręcam do @mam ponad tydzień, a brzuch i biust bolą z każdym dniem mocniej, dzisiaj jak po prostu szłam nawet to mnie biust bolał... ale to może takie wczesne objawy @? tylko raczej nie przypominam sobie, żeby mnie tak długo przed terminem zaczynało boleć... z drugiej strony może akurat jakiś krótszy cykl mnie trafił ogólnie mam 26-28 dni, no nic poczekamy zobaczymy

melutka trzymam za remonty, te to potrafią zszarpać nerwy dobra jesteś z tymi 25 testami ale jak po złotówce były to pewnie też bym wzięła sporo.. co do instytnktu, mi się instynkt włączył, jak się pojawił bratanek w męża rodzinie takie oczko w w głowie rodziny, wcześniej nie miałam styczności za bardzo z małymi dziećmi.. no i strasznie mnie wkręciło, jak ludzie opowiadają o tym jakie wrażenie wywarło na nich pojawienia się dziecka, widać od razu że to jakaś magia i ja też tak chcę a mój mąż jest taki zakręcony na dziecko, że nie mogę się doczekać aż zobaczę go w roli ojca

Koronek monriks za następny, niewątpliwie pełen nadziei cykl na pewno tym razem się uda!

agi_82 super pomysł z przyjęciem niespodzianką muszę, kiedyś wypróbować

ula_betula i jak wkuwanie znaków? co do nakręconego tż to powiem tylko, że mój zmusił mnie do tej świecy myślałam, że se żarty robi! chyba mu zabronię oglądania filmów.. no bo skąd takie pomysły bierze?

Dorotheaa my też 1 cykl starań

Natalyyya ha też pamiętam jak się bałam że zajdę w ciążę, a ile razy urojoną miałam to nie powiem trzymam


katarzyniak trzymam zrób badanie bety jak radzą

o ubezpieczeniu muszę więcej poczytać, bo nie miałam o tym pojecia, i becikowe.. nie znałam warunków, kurcze ale zielona jestem

Edytowane przez monai
Czas edycji: 2012-07-09 o 23:07
monai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 06:39   #286
Niunia20
Rozeznanie
 
Avatar Niunia20
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Łowicz/Sochaczew
Wiadomości: 840
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez ula_betula Pokaż wiadomość
A skąd wiesz, że akurat w 12 dc miałaś owu? Pytam bo ja to nigdy nie potrafię dokładnie określić w którym dniu, tylko tak +/- 2 dni....
przez 5 dni robiłam testy owulacyjne tylko 4 dnia wyszedł pozytywny czyli w moim 12 dc
__________________
"dziecko to taki szczęśliwy początek człowieka"
Niunia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 06:49   #287
00anulka00
Zadomowienie
 
Avatar 00anulka00
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 011
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez monai Pokaż wiadomość

o ubezpieczeniu muszę więcej poczytać, bo nie miałam o tym pojecia, i becikowe.. nie znałam warunków, kurcze ale zielona jestem
czasami w ubezpieczeniach mają okres karencji, więc trzeba oto też zapytać
00anulka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 06:52   #288
Renessme1985
Rozeznanie
 
Avatar Renessme1985
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 826
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Witam z rana

katarzyniak ja bym na Twoim miejscu poszła na betę ale myślę, że gdybyś była w ciąży, to w 46dc od razu pojawiałaby się gruba krecha na testach jest napisane, że po 10-15 minutach wynik jest już nie ważny, ale wiem że nadzieja zawsze pozostaje... zrób betę i będziesz wiedziała na czym stoisz

Z tą ciążą to właśnie tak smiesznie, że każda babka mysli, że jak tylko się nie zabezpieczy albo zapomni jednej pigułki z opakowania to od razu w ciązy będzie... a jak się potem okazuje, jak już się człowiek stara i nie zabezpiecza, to to wcale nie jest takie proste

Wczoraj popołudniu zrobiłam test owu i nic nie pokazał nawet cienia kreski drugiej (no ale to nie sik poranny, więc wiadomo... ) ale dzisiaj rano też nic nie pokazał, dlatego myślę, że owu było ok soboty, niedzieli (jesli w ogóle była) i raczej w tym cyklu nic z tego, bo przez nasze głupie sprzeczki przytulanek nie było
__________________

Oliwierek 13.05.2011

Strzałeczka
Renessme1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 07:05   #289
ula_betula
Zadomowienie
 
Avatar ula_betula
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 311
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez Niunia20 Pokaż wiadomość
przez 5 dni robiłam testy owulacyjne tylko 4 dnia wyszedł pozytywny czyli w moim 12 dc
I wszystko jasne Widzę, że większość starających się tutaj z nich korzysta... Może i ja zacznę w przyszłym cyklu? Ale czy to nie jest zachwianie zasadny nienakręcania się

Cytat:
Napisane przez Renessme1985 Pokaż wiadomość
Witam z rana

Wczoraj popołudniu zrobiłam test owu i nic nie pokazał nawet cienia kreski drugiej (no ale to nie sik poranny, więc wiadomo... ) ale dzisiaj rano też nic nie pokazał, dlatego myślę, że owu było ok soboty, niedzieli (jesli w ogóle była) i raczej w tym cyklu nic z tego, bo przez nasze głupie sprzeczki przytulanek nie było
A nie było przytulanek kilka dni przed owu? Może się coś przechowało
Sytuacja z TŻ już lepiej?

monai Teraz zabrałam się na światła w samochodzie. Za dużo tych żarówek cholera! Dzisiaj mam jazdy, więc obczaje wszystko w praktyce
Mój nakręcający się TŻ też pilnuje żebym świecę robiła, raz to nawet pilnował czy minęło 20 min i stwierdził "leż 40 - nie zaszkodzi"

Ale teraz zabroniłam mu nakręcać siebie i mnie
ula_betula jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-10, 07:16   #290
sauatka
Raczkowanie
 
Avatar sauatka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 212
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

dzień dobry
ugh, mam kaca morderce... nadrobiłam Was trochę, ale nie mam siły nic odpisać, muszę odleżeć trochę, bleh.
sauatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 07:42   #291
Koronek
Raczkowanie
 
Avatar Koronek
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 346
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez katarzyniak Pokaż wiadomość
Witam, mam pytanie..
4 dni temu zrobiłam test ciążowy, wyszedł negatywny, (spojrzałam na niego parę razy , patrzyłam na niego ok 10 minut) po ok 5 godzinach chciałam go wyrzucić, ale patrzę - widzę bardzo słabą kreskę, ale zauważalną, mąż też potwierdził, że ją widzi...
Potem za dwa dni również wykonałam test (ale już innej firmy) i również na początku nic nie było widać, ale jakoś po 30 minutach pojawiła się ledwo zauważalna kreseczka... (widać ją nawet na zdjęciu, szkoda , że nie mogę wgrać Wam...).
Ogólnie, to mój 46 dzień cyklu (dodam, że mam bardzo długie cykle... ), mam podwyższoną temperaturę do 37 stopni, nie mam ochoty na jedzenie, nie mam w ogóle apetytu.

Chciałabym bardzo wierzyć w to, że jestem w ciąży, ponieważ o ostatnią ciąże staraliśmy się cały rok - niestety zakończyła się szybkim poronieniem w 6 tygodni - prawdopodobnie za słaby zarodek...
Dlatego wierzyć mi się nie chce, że teraz tak szybko udało by mi się nam... jednocześnie boję się ...

Do lekarza mam wizytę dopiero za tydzień.

Czy mogę mieć nadzieję?
Witam

Poradzę Ci to co mi dziewczyny poradziły - idź na bete - i będzie wszystko jasne, nie będziesz się martwić, zastanawiać, ja robiłam test rano, po południu miałam wyniki - kilka godzin czekania i wszystko wiadomo

Cytat:
Napisane przez Niunia20 Pokaż wiadomość
witam i ja nowe staraczki

11 lipca mam wizytę u gin... dzisiaj chciałam ją przesunąć ale się nie dało
będzie to 18 dzień cyklu w 12 miałam owu więc jeśli się udało to gin jeszcze tego nie wykryje.... wszystko przez te nieregularne cykle

dzisiaj nade mną i nad naszym domem przeleciał bocian... biorę to za dobry znak... do tej pory tylko stojące widziałam...
Też widziałam lecącego bociana, pierwszego w tym roku

Cytat:
Napisane przez Renessme1985 Pokaż wiadomość
Witam z rana

katarzyniak ja bym na Twoim miejscu poszła na betę ale myślę, że gdybyś była w ciąży, to w 46dc od razu pojawiałaby się gruba krecha na testach jest napisane, że po 10-15 minutach wynik jest już nie ważny, ale wiem że nadzieja zawsze pozostaje... zrób betę i będziesz wiedziała na czym stoisz

Z tą ciążą to właśnie tak smiesznie, że każda babka mysli, że jak tylko się nie zabezpieczy albo zapomni jednej pigułki z opakowania to od razu w ciązy będzie... a jak się potem okazuje, jak już się człowiek stara i nie zabezpiecza, to to wcale nie jest takie proste

Wczoraj popołudniu zrobiłam test owu i nic nie pokazał nawet cienia kreski drugiej (no ale to nie sik poranny, więc wiadomo... ) ale dzisiaj rano też nic nie pokazał, dlatego myślę, że owu było ok soboty, niedzieli (jesli w ogóle była) i raczej w tym cyklu nic z tego, bo przez nasze głupie sprzeczki przytulanek nie było
Właśnie mój TŻ tak myślał, że jest, że sobie postanowimy, że chcemy i zajdziemy a tu d....a - nie ma tak łatwo - chociaż ja mu powtarzałam, że raczej rzadko się zdarza, że szybko się udaje.

Co do testów owu, to powinno się je robić chyba między 10.00 a 22.00? Ja wiem, że na tych co ja miałam, było napisane, że z porannego nie można robić. A może już po owu u Ciebie?

Cytat:
Napisane przez sauatka Pokaż wiadomość
dzień dobry
ugh, mam kaca morderce... nadrobiłam Was trochę, ale nie mam siły nic odpisać, muszę odleżeć trochę, bleh.
Wow co to za okazja była ?
Koronek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 08:05   #292
anusia1808
Rozeznanie
 
Avatar anusia1808
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 943
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez melutka Pokaż wiadomość
Zakupiłam wiecej jak szalałam na początku i przy każdym cyklu myślałam, że to już i tak mi zostało. Wyszło po 1 zeta za test. I jak potrzebować będę rano to sobie wezmę i już
Pozostałe testy są Wasze obym faktycznie zużyła tylko jeden.
A co sądzisz o tych testach z internetu? Czy one napewno są wiarygodne? W sumie to jak na razie używałam tylko testów owulacyjnych zamawianych przez internet nad ciążowymy to się jeszcze zastanawiam.

Cytat:
Napisane przez katarzyniak Pokaż wiadomość
Witam, mam pytanie..
4 dni temu zrobiłam test ciążowy, wyszedł negatywny, (spojrzałam na niego parę razy , patrzyłam na niego ok 10 minut) po ok 5 godzinach chciałam go wyrzucić, ale patrzę - widzę bardzo słabą kreskę, ale zauważalną, mąż też potwierdził, że ją widzi...
Potem za dwa dni również wykonałam test (ale już innej firmy) i również na początku nic nie było widać, ale jakoś po 30 minutach pojawiła się ledwo zauważalna kreseczka... (widać ją nawet na zdjęciu, szkoda , że nie mogę wgrać Wam...).
Ogólnie, to mój 46 dzień cyklu (dodam, że mam bardzo długie cykle... ), mam podwyższoną temperaturę do 37 stopni, nie mam ochoty na jedzenie, nie mam w ogóle apetytu.

Chciałabym bardzo wierzyć w to, że jestem w ciąży, ponieważ o ostatnią ciąże staraliśmy się cały rok - niestety zakończyła się szybkim poronieniem w 6 tygodni - prawdopodobnie za słaby zarodek...
Dlatego wierzyć mi się nie chce, że teraz tak szybko udało by mi się nam... jednocześnie boję się ...

Do lekarza mam wizytę dopiero za tydzień.

Czy mogę mieć nadzieję?
Bardzo współczuje ci straty, ja również jestem aniołkową mamą i z cyklu na cykl żyje ogromną nadzieją że to może właśnie tym razem
Jeśli chodzi o te testy to tak jak napisała tu już któraś z dziewczyn to wynik po 10 minutach jest wynikiem nieważnym ale pamiętaj że nadzieja umiera ostatnia poczekaj cierpliwie do @ a potem powtórz lub zrób bete.

Cytat:
Napisane przez sauatka Pokaż wiadomość
dzień dobry
ugh, mam kaca morderce... nadrobiłam Was trochę, ale nie mam siły nic odpisać, muszę odleżeć trochę, bleh.
A co takiego porabiałaś że teraz się męczysz


Zrobiłam dzisiaj coś co jest wbrew moim zasadom czyli wykonałam test sześć dni przed @ i co ....tylko się zdołowałam bo wyszła jedna bardzo gruba kreska szlag by to trafił....
Coraz mniej mam w sobie wiary że to ten szczęścliwy cykl....
__________________
ŻONA OD 17.06.2006

"Każda łza uczy nas jakiejś prawdy..."
Ugo Foscolo

Edytowane przez anusia1808
Czas edycji: 2012-07-10 o 08:07
anusia1808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 08:11   #293
agi_82
Wtajemniczenie
 
Avatar agi_82
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: my private paradise
Wiadomości: 2 263
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

katarzyniak
popieram dziewczyny z ta betą przynajmniej nie będziesz miaął wątpliwości
Renessme
testy owu nie robi się z porannego moczu wiesz o tym prawda??
ja robiłam swoje ok 18 codziennie
sauatka
kumpel - kac ?? daj mu kopa w dupe niech sobie idzie a co to za okazja jeśli można wiedziec?? chyba że tak bez okazji??
melutka
ja w tamte wakacje miałąm generalny remont brrr powiedziałam nigdy więcej remontowac i mieszkac o zgrozo no ale co zrobic
niunia
może jak masz podejrzenia co do ciąży przed gin zrób też bete??
ula_betula
zachwianie równowagi nakręcania się - zwał jak zwał ponoc te testy bardzo pomagają ja np. zawsze myślałam że owu ma ok 14 dc i zazwyczaj 11,12,13,14 i najpóźniej 15 dc były przytulanki tak mniej więcej a okazało się że owu 17, 18 dc jakoś więc chyba jednak warto skorzystac
Dorotheaa
witaj

tymczasem zmykam się troszke spakowac bo jutro wyjeżdżam na wyczekany urlopik buziole dziewuszki

---------- Dopisano o 09:11 ---------- Poprzedni post napisano o 09:08 ----------

anusia
ja co cykl obiecuje sobie że poczekam i zrobie test 2 dni po spodziewanej @ kończy się na tym że robie pare dni wcześniej oczywiście wynik negatywny ale ja dalej mam nadzieje że jednak za szybko zrobiłam i w dniu spodziewanej @ robie znowu zazwyczaj na drugi dzień @ przychodzi
__________________

Marcelka - 09.06.2006
Kornelka - 27.10.2013

Groszek - 22.08.2012 (10 t.c)



agi_82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 08:23   #294
Koronek
Raczkowanie
 
Avatar Koronek
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 346
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

agi_82 udanego urlopowania gdzie jedziecie, jeśli można zapytać?
Koronek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 09:14   #295
monai
Rozeznanie
 
Avatar monai
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 867
GG do monai
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cześć,
Cytat:
Napisane przez 00anulka00 Pokaż wiadomość
czasami w ubezpieczeniach mają okres karencji, więc trzeba oto też zapytać
dzięki za podpowiedź zwrócę na to uwagę albo lepiej powiem mężowi on lubi takie rzeczy niech się pobawi, poszuka

Cytat:
Napisane przez Renessme1985 Pokaż wiadomość
Wczoraj popołudniu zrobiłam test owu i nic nie pokazał nawet cienia kreski drugiej (no ale to nie sik poranny, więc wiadomo... ) ale dzisiaj rano też nic nie pokazał, dlatego myślę, że owu było ok soboty, niedzieli (jesli w ogóle była) i raczej w tym cyklu nic z tego, bo przez nasze głupie sprzeczki przytulanek nie było
o widzisz,my właśnie też ten cykl popsuliśmy jakimiś głupimi nieporozumieniami przed owu ;/ ale w sumie pewna będę jak przyjdzie @, na którą nie czekam...

Cytat:
Napisane przez ula_betula Pokaż wiadomość
Teraz zabrałam się na światła w samochodzie. Za dużo tych żarówek cholera! Dzisiaj mam jazdy, więc obczaje wszystko w praktyce
Mój nakręcający się TŻ też pilnuje żebym świecę robiła, raz to nawet pilnował czy minęło 20 min i stwierdził "leż 40 - nie zaszkodzi"

Ale teraz zabroniłam mu nakręcać siebie i mnie
to powodzenia na jazdach dobrze, że mój mąż nie wiem że to 20 minut... także ciii...

Cytat:
Napisane przez sauatka Pokaż wiadomość
dzień dobry
ugh, mam kaca morderce... nadrobiłam Was trochę, ale nie mam siły nic odpisać, muszę odleżeć trochę, bleh.
no to współczuję! nienawidzę mieć kaca a mordercy to już wogóle to żeby szybko minął

Cytat:
Napisane przez agi_82 Pokaż wiadomość
zachwianie równowagi nakręcania się - zwał jak zwał ponoc te testy bardzo pomagają ja np. zawsze myślałam że owu ma ok 14 dc i zazwyczaj 11,12,13,14 i najpóźniej 15 dc były przytulanki tak mniej więcej a okazało się że owu 17, 18 dc jakoś więc chyba jednak warto skorzystac

tymczasem zmykam się troszke spakowac bo jutro wyjeżdżam na wyczekany urlopik buziole dziewuszki
to w następnym cyklu też chyba się zaopatrzę w testy owu... udanego wypoczynku i super pogody
monai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 10:30   #296
agi_82
Wtajemniczenie
 
Avatar agi_82
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: my private paradise
Wiadomości: 2 263
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez Koronek Pokaż wiadomość
agi_82 udanego urlopowania gdzie jedziecie, jeśli można zapytać?
na razie nad nasze polskie morze do ustronia Morskiego była tam może któraś z Was??
żegnac się będe wieczorkiem dopiero jeszcze Was podglądam a teraz zmykam jakiś obiadek wysmyczyc
__________________

Marcelka - 09.06.2006
Kornelka - 27.10.2013

Groszek - 22.08.2012 (10 t.c)



agi_82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 12:07   #297
Renessme1985
Rozeznanie
 
Avatar Renessme1985
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 826
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

... ale mnie dziewczyny zastrzeliłyście z tymi testami owu, że nie robo się z rana

...naprawdę nie wiedziałam

... ja mam takie z internetu kupione i w zasadzie wstyd sie przyznac ale one leżały u mnie w szafce jeszcze z poprzedniej ciaży , więc od czasu do czasu zrobie, co by je wykorzystać, bo 3 dzieciaczka to już raczej nie będziemy mieli w planach ... w każdym razie nic na nich nie jest napisane, że trzeba robić popołudniu ... w zasadzie, to praktycznie w ogóle nic na nich nie jest napisane

... normalnie sama z siebie się uśmiałam

... z TŻ się pogodziliśmy juz w niedziele, więc jest loosik

...a co do robienia testów bardzo wcześnie przed @, to ja uważam, że nie ma sensu tracić nerwów... w poprzedniej ciąży ok 22dc byłam na becie z krwi i jeszcze nie wykazała ciąży i wynik nawet nie był podwyższony, pomimo że ja byłam przekonana że jestem , więc test sikany też nic by nie pokazał. Takie sikacze wykrywają hcg dopiero od jakiegoś poziomu i nie są takie czułe... dopiero sikacz dzień przed spodziewaną @ mi pokazał krechę, no i wtedy beta już tez wyszła z krwi ładna ...
__________________

Oliwierek 13.05.2011

Strzałeczka
Renessme1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 12:54   #298
sauatka
Raczkowanie
 
Avatar sauatka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 212
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez Koronek Pokaż wiadomość
Też widziałam lecącego bociana, pierwszego w tym roku
ja ostatnio widziałam całe stado, chyba ze 20... wszystkie stały

Cytat:
Napisane przez Koronek Pokaż wiadomość
Wow co to za okazja była ?
Cytat:
Napisane przez anusia1808 Pokaż wiadomość
A co takiego porabiałaś że teraz się męczysz
Cytat:
Napisane przez agi_82 Pokaż wiadomość
sauatka
kumpel - kac ?? daj mu kopa w dupe niech sobie idzie a co to
Cytat:
Napisane przez monai Pokaż wiadomość
no to współczuję! nienawidzę mieć kaca a mordercy to już wogóle to żeby szybko minął
to tak bez okazji 3drinki a ja się czuję, jakbym całą flachę wypiła, ojjj słaba moja głowa, słaba.
cierpię okrutnie, a tu jeszcze trzeba obiad jakiś mężowi zrobić, z psem wyjść... chcę już jutro ;(

boooziu, napisałam giga posta i się wziął i usunął
teraz już nie pamiętam co chciałam naskrobać, więc 'pędzę' poumierać przy garach ;p
sauatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 13:04   #299
00anulka00
Zadomowienie
 
Avatar 00anulka00
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 011
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

ja codziennie widzę bociany z okna, mieszkają bardzo blisko mnie
00anulka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 15:10   #300
Renessme1985
Rozeznanie
 
Avatar Renessme1985
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 826
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

No to skoro mowa o bocianach, to zmieniam avatarka
__________________

Oliwierek 13.05.2011

Strzałeczka
Renessme1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:45.