Zbuntowane dwulatki szaleją, a mamy na wizażu siedzą i meliskę chleją III-IV 2010r. - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-17, 19:12   #421
gusinek
Rozeznanie
 
Avatar gusinek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 631
GG do gusinek
Dot.: Zbuntowane dwulatki szaleją, a mamy na wizażu siedzą i meliskę chleją III-IV 2

witam,
ice bardzo, bardzo Ci współczuje, a ostatnio juz tak bardzo sie cieszyłam jak napisałas ze z malutka lepiej
wygląda na taka szczesliwą dziewczynke, słodka i uśmiechnieta
najgorsze ta niepewnosc i niewiedza

tak jak pop napisała rozgłosnimy powklejamy linki do twojego wątku ale daj jakies mamiary na siebie, chciaz nr telefonu
__________________
mój skarb Bartuś 30.04.2010 3400 57cm

przeczytaj proszę, może Ty potrafisz pomóc

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post35342764

gusinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 19:30   #422
aga__tka
Zakorzenienie
 
Avatar aga__tka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 9 899
Dot.: Zbuntowane dwulatki szaleją, a mamy na wizażu siedzą i meliskę chleją III-IV 2

monka z tym facebookiem to swietny pomysl jest...
w tej chwili to chyba najlepsza forma "reklamy"

bylismy w sklepie i na obiadku w ikei.. kupilam sobie w koncu drylownice i od razu wydrylowalam czeresnie z kompotu
w sumie to wydalismy 120zl praktycznie nic nie kupujac bo nawet zakupow nie robilismy za bardzo, bo mamy kupon rabatowy do lidla i tam chcemy zrobic zakupy, wiec tylko herbatke i inke i bulki na kolacje... (kupilam sobie jeszcze 2 kubeczki i foremki do ciasteczek dla Jeremka no i pieluchy dla Oli - najdrozszy zakup )

wstawiam zdjecia z porannego kotlowania sie w lozku - Ola w pizamie, dopiero wstala, Jeremi ubrany, bo juz 11 byla.... na jednym widac jak Jeremi dba o ladny wyglad Oli - to jego wlasna inwencja i na ostatnim jak ladnie mala siedzi sama... chcialam poprawic skotlowana posciel, ale niestety nigdy nie zdazylam zrobic zdjecia zanim sie ponownie nie popsulo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN5410zmniej.jpg (73,6 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN5411zmniej.jpg (61,1 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN5409zm.jpg (52,6 KB, 27 załadowań)
aga__tka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 19:39   #423
P0P70
Zakorzenienie
 
Avatar P0P70
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 5 351
Dot.: Zbuntowane dwulatki szaleją, a mamy na wizażu siedzą i meliskę chleją III-IV 2

Dziewczyny ja mam tel. do ICE
__________________
Moje słońce 16.12.2009 (28 tc. 900 gr)
Moja stokrotka 21.02.2012 (27 tc. 700 gr)

P0P70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 19:53   #424
mloda1989
Zakorzenienie
 
Avatar mloda1989
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 329
Dot.: Zbuntowane dwulatki szaleją, a mamy na wizażu siedzą i meliskę chleją III-IV 2

laski przydała by sie jedna fajnie napisana informacja ktora mozna by bylo rozsylac dalej.... jakos to ubrac w slowa... kurcze bo uderzac gdzies dalej tylko z takim anonimowym postem na forum to kiepsko to widze choc tez tez probuje
mloda1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 19:56   #425
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Zbuntowane dwulatki szaleją, a mamy na wizażu siedzą i meliskę chleją III-IV 2

Mi Sie wydaje ze dobrze jest porozsylac te listy jednak do tych universytetow szpitalnych , tam zajmują się badaniami, dociekaniem , rozwiązywaniem problemów, trudnych przypadków.
Weszlam na angielska stronę, do szpitala uniwersyteckiego , i dobrze było by wysłać list, chyba najlepiej na oddział pedriatryczny a tam oni współpracują z różnymi specjalistami, także ze specjalista od genetyki.
Nie wi czy się zainteresują, dobrze było by w takim liście podać dane lekarza prowadzącego mała, adres szpitala , odzial.
To musi przeczytać właśnie taki dociekliwy doktor, który zainteresuje się tym przypadkiem i będzie dociekal , szukał.

Agatka ślicznie dzieciaki, dawaj wiecej fotek hehe ale fajne szkraby.

Edytowane przez monka23
Czas edycji: 2012-07-17 o 19:58
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 19:58   #426
blistex
Rozeznanie
 
Avatar blistex
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 592
Dot.: Zbuntowane dwulatki szaleją, a mamy na wizażu siedzą i meliskę chleją III-IV 2

Ice a nie myśleliście, że to może jakieś powiklania po szczepionce? Jeśli ktoś przetlumaczy mi to na niemiecki, albo chociaż ściślej napisze, to sma przetłumaczę. Chciałabym to wyslać do kliniki genetyki w niemczech, może oni cos pomogą.
__________________
Moje ciuszki na wymianke https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=233834
zapraszam
blistex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 20:16   #427
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Zbuntowane dwulatki szaleją, a mamy na wizażu siedzą i meliskę chleją III-IV 2

Ja sie zaraz koleżanek spytam czy mi przetlumacza.
Ale- czy tłumaczyć to co jest juz napisane, czy ICE , albo któraś napisze to jeszcze raz? Czy tak zostawiamy ?

Bao uczy angielskiego to może przetlumaczy?
Ja pewnie jak przetlumacze to pewnie byki bedą , musiała bym iść może do lekarza , ktory by mi to poprawił i napisał bardziej profesjonalnie , nie wiem .


Może mój tz przetlumaczyl to na turecki i tez bym wklejala to na facebooka, mam koleżankę z japoni , może tez da radę to na swój przetłumaczyć, z brazyli - może przetlumacza i pomogą. Może ktoś sie znajdzie komu zaświta, albo będzie znał podobny przypadek.

Dwa to nie może być za długie, bo ludzie nie bedą tego czytać, zwięzły apel, konretnie co małej dolega, fotka jej, dane kontaktowe.

MACHAJ pisz coś , Bronilas sie teraz?
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-17, 20:20   #428
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Zbuntowane dwulatki szaleją, a mamy na wizażu siedzą i meliskę chleją III-IV 2

Ice potrzebna jest raczej dokumentacja medyczna
małej jesli chcemy to gdzieś wysyłać .
Napisałam meila do Emi - to dziewczyna która
prowadziła bloga Zosi .
http://www.dotyknadziei.blogspot.com/
napisz też do niej to wielki człowiek .
Może ona będzie w stanie pomóc .
Ona już prowadziła różne akcje , wie gdzie
napisać , do kogo uderzyć .
Ja mam koleżankę która zna hiszpański jakby co , pewnie by przetłumaczyła . Ale myślę że sam opis nie wystarczy , tylko właśnie dokumentacja by się przydała .
Do EMi wysłałam linka do Twojego wątku na forum , ale myślę że sama powinnaś do niej napisać ew poprosić ją o prowadzenie bloga .
Internet ma wielką siłę i może w końcu przeczyta to ktoś , kto wam pomoże . Tulam mocno
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 20:38   #429
aneczkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar aneczkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: Zbuntowane dwulatki szaleją, a mamy na wizażu siedzą i meliskę chleją III-IV 2

Tak masz racje.
Zaczyna się robić w okół tego trochę szumu, dużo osób jest na watki ice
__________________
'...Życie nie daje nam tego, czego chcemy, lecz to, co dla nas ma..."
Maciuś 10-04-10
7-06-05 11 tc
20-12-14 10 tc
aneczkkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 20:49   #430
nataszka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 5 866
Dot.: Zbuntowane dwulatki szaleją, a mamy na wizażu siedzą i meliskę chleją III-IV 2

Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja mam tel. do ICE
Oby ktos sie znalazl, ja tez udostepniam to co piszecie... Lenus bardzo chcemy Ci pomoc. caly czas mam ciary jak o tym mysle
nataszka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 20:56   #431
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Zbuntowane dwulatki szaleją, a mamy na wizażu siedzą i meliskę chleją III-IV 2

ja mysle ze poki co mozna rozsylac tekst ktory ice pisala na watku,dokumentacje mozna dolaczyc a czas sie liczy najbardziej,jesli ktos sie zainteresuje to oczywiscie o dokumentacje bedzie prosil...

na jutro moge to miec w angielskim i niemieckim jezyku,dziewczyny juz dziala,na francuski te ale za 2-3 dni.
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-17, 20:57   #432
aneczkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar aneczkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: Zbuntowane dwulatki szaleją, a mamy na wizażu siedzą i meliskę chleją III-IV 2

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
ja mysle ze poki co mozna rozsylac tekst ktory ice pisala na watku,dokumentacje mozna dolaczyc a czas sie liczy najbardziej,jesli ktos sie zainteresuje to oczywiscie o dokumentacje bedzie prosil...

na jutro moge to miec w angielskim i niemieckim jezyku,dziewczyny juz dziala,na francuski te ale za 2-3 dni.
daria super
__________________
'...Życie nie daje nam tego, czego chcemy, lecz to, co dla nas ma..."
Maciuś 10-04-10
7-06-05 11 tc
20-12-14 10 tc
aneczkkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 21:03   #433
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Zbuntowane dwulatki szaleją, a mamy na wizażu siedzą i meliskę chleją III-IV 2

Dziewczyny bo pomyslalam, zeby przeleciec od watku do watku na calym wizazu i wkleje ta wiadomosci po koleji jak leci , od kosmetycznych , paznokcie, moda, plotkowe , no jak leci , wszystkie

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=630417 wejdzcie tutaj na watek, moze bedziecie w stanie pomoc malej Lence

Mozna tak ? nie dostane jakiegos bna ? czy cos

---------- Dopisano o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 20:58 ----------

Obecnie na wizazu jst aktywnych pond 12 tys uzytkowniczek (ow) , moze to cos pomoze
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 21:03   #434
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Zbuntowane dwulatki szaleją, a mamy na wizażu siedzą i meliskę chleją III-IV 2

Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość
Dziewczyny bo pomyslalam, zeby przeleciec od watku do watku na calym wizazu i wkleje ta wiadomosci po koleji jak leci , od kosmetycznych , paznokcie, moda, plotkowe , no jak leci , wszystkie

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=630417 wejdzcie tutaj na watek, moze bedziecie w stanie pomoc malej Lence

Mozna tak ? nie dostane jakiegos bna ? czy cos

---------- Dopisano o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 20:58 ----------

Obecnie na wizazu jst aktywnych pond 12 tys uzytkowniczek (ow) , moze to cos pomoze
Mozesz dostać bana .


Ja też napisałam do laski która być może przetłumaczy na angielski ew. hiszpański . pewnie jeszcze dziś dostanę odpowiedź .
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 21:05   #435
mloda1989
Zakorzenienie
 
Avatar mloda1989
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 329
Dot.: Zbuntowane dwulatki szaleją, a mamy na wizażu siedzą i meliskę chleją III-IV 2

napisalam do admina czy moze przypiac watek gdzies na gorze ale poki co cisza....
mloda1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 21:06   #436
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Zbuntowane dwulatki szaleją, a mamy na wizażu siedzą i meliskę chleją III-IV 2

Kurde .
Napisalam do Rzaby wlasnie o zapytanie .

Ice moze dodaj fotke malej do twojego watku .

Ciekawe po jakim czasie by sie kapneli ze watek jest rozeslany , moze a noz bym sie wyrobila , a jak bym bana stlego dostala to bym drugie konto zalozyla z ip od tz -ta z pracy , tylko by mnie chyba nie logowalo potem z mojego ip . nie wiem.

Edytowane przez monka23
Czas edycji: 2012-07-17 o 21:09
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 21:07   #437
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Zbuntowane dwulatki szaleją, a mamy na wizażu siedzą i meliskę chleją III-IV 2

dziewczyny z innego watku na ktorym mamy grupe zamknieta na fejsie sie strasznie zaangazowaly,jedna tlumaczy angielski,ale ma ciocie we francji ktora poprosi o przetlumaczenie, druga na niemiecki tlumaczy jutro pojdzie do przychodnii w ktorej pracuje jej kuzynka zeby nie popelnic zadnego medycznego bledu,kolezanka tez napisala do znajomych nauczycieli w anglii moze przetlumacza takze na prawde super!

poki nic innego nie mamy to chociaz to niech bedzie....caly dzien mysle co zrobic zalogowalam sie na twitterze i my space niech tylko bede miala angielskie tlumacznie porozsylam WSZEDZIE WSZEDZIE WSZEDZIE,kurFa no ktos odpowiedni musi to przeczytac w koncu,trzeba bedzie to zawale calego fejsa czaty jeszcze DZIEWCYNY MOZE CZATY???
ZARAZ POSZUKAM JAKICHS CZATOW MEDYCZNYCH
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 21:11   #438
nataszka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 5 866
Dot.: Zbuntowane dwulatki szaleją, a mamy na wizażu siedzą i meliskę chleją III-IV 2

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
dziewczyny z innego watku na ktorym mamy grupe zamknieta na fejsie sie strasznie zaangazowaly,jedna tlumaczy angielski,ale ma ciocie we francji ktora poprosi o przetlumaczenie, druga na niemiecki tlumaczy jutro pojdzie do przychodnii w ktorej pracuje jej kuzynka zeby nie popelnic zadnego medycznego bledu,kolezanka tez napisala do znajomych nauczycieli w anglii moze przetlumacza takze na prawde super!

poki nic innego nie mamy to chociaz to niech bedzie....caly dzien mysle co zrobic zalogowalam sie na twitterze i my space niech tylko bede miala angielskie tlumacznie porozsylam WSZEDZIE WSZEDZIE WSZEDZIE,kurFa no ktos odpowiedni musi to przeczytac w koncu,trzeba bedzie to zawale calego fejsa czaty jeszcze DZIEWCYNY MOZE CZATY???
ZARAZ POSZUKAM JAKICHS CZATOW MEDYCZNYCH
moze czaty faktycznie, a twitter albo te inne spolecznosciowe? moze by zalozyc konto? ktoras ma? na wszystkich jest taka wiadomosc??
moze sie jakos podzielmy? czaty na onecie czaty na wp
nataszka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 21:24   #439
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Zbuntowane dwulatki szaleją, a mamy na wizażu siedzą i meliskę chleją III-IV 2

nataszka wlasnie zacytowalas mnie ja juz sie zalogowalam na myspace i twiterze takze,czekam tylko na tlumaczenie tekstu, jutro od rana bede holenderskie czaty napastowala moze na holenderaki sie jeszcze uda...
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-17, 21:31   #440
mrowak
Zakorzenienie
 
Avatar mrowak
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Konin
Wiadomości: 3 256
Dot.: Zbuntowane dwulatki szaleją, a mamy na wizażu siedzą i meliskę chleją III-IV 2

Cytat:
Napisane przez aneczkkaa Pokaż wiadomość
Mrowak ty tak pięknie piszesz , może skleć to wszystko w jakąś spójną całość i będziemy to rozsyłać gdzie się tylko da. mogłabyś
ale co miałabym sklecić? Przeredagować posta ICE czy jak?

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
na jutro moge to miec w angielskim i niemieckim jezyku,dziewczyny juz dziala,na francuski te ale za 2-3 dni.
rozumiem, że za angielski mam się nie brać, bo już widzę, że sprawa w toku-mogę potem sprawdzić, ew.przeredagować jak już będziesz miała gotowca-podeślij na maila mrowak@yahoo.com
wyślę do znajomych w USA, może kogoś znają albo wiedzą kto zna, bądź po prostu będą wiedzieli gdzie to posłać-mam tam co najmniej 5 znajomych
mrowak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 21:34   #441
minka26
Wtajemniczenie
 
Avatar minka26
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 2 516
Dot.: Zbuntowane dwulatki szaleją, a mamy na wizażu siedzą i meliskę chleją III-IV 2

dziewczyny podeślijcie mi ma maila tłumaczenie niemieckie jak będziecie miały i angielskie. Daria napisz ma smsa, jak coś będzie gotowe, teraz mam mało czasu i nie wchodzę tu regularnie, a pasowałoby działać szybko.
Do znajomych do Dublina ruszę z tym, może ktoś z nich zapyta jakiegoś lekarza, porozsyłam to do znajomych przychodni, koleżanka ma szkołę rodzenia w Dublinie to porozdaje to ludziom.

Kuzynkę mam w Niemczech, poproszę ją żeby podskoczyła z tym do lekarza, może on pchnie to gdzies dalej albo chociaż powie gdzie się z tym udać.

Kude ktoś musi to znać!
__________________
Amelka
minka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 21:34   #442
ice woman
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 212
Dot.: Zbuntowane dwulatki szaleją, a mamy na wizażu siedzą i meliskę chleją III-IV 2

Dziewczyny jesteście przekochane. Musi sie nam udać. Dokumentacje mam ale jest bardzo bardzo obszerna. Dokumentacje jutro tz zeskanuje i kto bedzie chętny pomóc to wyśle.
Jeśli chodzi o powikłądnie poszczepienne to teź mi to przeszło przez myśl bo szczepienie było rok temu w maju a od czerwca Lena tyła, tylko miedzyczasie była tez ospa, i to tez moze byc powikłanie. Wogóle juz miałąm wiele teorii i pomysłów ale juz sama nie wiem. Wiem jedno jak najwiecej osób musi to przeczytać, cos czuje ze z Wasza pomocą uda sie.DZIĘKUJE
ice woman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 21:35   #443
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Zbuntowane dwulatki szaleją, a mamy na wizażu siedzą i meliskę chleją III-IV 2

mrowak wlasnie mialam ci pisac ze jak bede miala zebys sprawdzila,ew jesli mozesz to zobic szybciej to tez fajnie.

Ice a zdjecia Lenki rozczulily mnie jeszcze bardziej....
przykro mi , moze sila internetu cos wspolnie zdzialamy.
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 21:36   #444
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Zbuntowane dwulatki szaleją, a mamy na wizażu siedzą i meliskę chleją III-IV 2

Koleżanki pytałam ale z terminologią medyczną sobie nie poradzi .
Mam nadzieję że Emi odpisze , może ona jeszcze coś wymyśli .
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 21:39   #445
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Zbuntowane dwulatki szaleją, a mamy na wizażu siedzą i meliskę chleją III-IV 2

Jak tylko bede cos miala na bank tu wkleje,bedziemy bombardowac neta z kazdej strony!

---------- Dopisano o 22:39 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------

Ja mam nadzieje,ze moje laski porusza niebo i ziemie zeby to przetlumaczyc,terminologi a medyczna zawarta w tekscie jest dla wielu osob problemem,Żaneta po przeczytaniu tekstu napisala,ze mysli ze da rade zrobi co bedzie mogla no i Kasia skoczy jutro do tej przychodnii w Niemczech wiec mam nadzieje ze na prawde im sie uda.
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 21:43   #446
sara 85
Zakorzenienie
 
Avatar sara 85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 835
Dot.: Zbuntowane dwulatki szaleją, a mamy na wizażu siedzą i meliskę chleją III-IV 2

Cytat:
Napisane przez ice woman Pokaż wiadomość
Kochane właśnie wróciłam od Lenki. Jak przeczytałam ze chcecie mi pomóc to strasznie sie popłakałam. Dziękuje Wam serdecznie. Mój angielski kuleje, niemiecki wogóle. Fajnie by było gdyby jak najwięcej osób to przeczytało. Moze ktoś coś kiedys słyszał o czymś takim. Ja juz naprawde nie moge na to patrzec. Ile można patrzec na to jak własne dziecko sie wyniszcza. Ile mozna sie bac, ze juz nigdy wiecej jej żywej nie zobacze. Powiem Wam jedno ja juz w Boga nie wierze, w lekarzy nie wierze,w nic nie wierze. Mi sie po prostu żyć juz nie chce.lena przez jakis czas była w domu, w czwartek dostała antybiotyk bo miała infekcje na oskrzelach, a w niedziele dostała ataku, nie wiem co to było drgawki czy padaczka, prawie odgryzła sobie język, pełno było krwi, tz jej swoje palce włożył do buzi zeby jezyka nie odgryzła. zabrało ja pogotowie... ile ona jeszcze zniesie.
a tu pare zdjęć
Cytat:
Napisane przez ice woman Pokaż wiadomość
Dziewczyny jesteście przekochane. Musi sie nam udać. Dokumentacje mam ale jest bardzo bardzo obszerna. Dokumentacje jutro tz zeskanuje i kto bedzie chętny pomóc to wyśle.
Jeśli chodzi o powikłądnie poszczepienne to teź mi to przeszło przez myśl bo szczepienie było rok temu w maju a od czerwca Lena tyła, tylko miedzyczasie była tez ospa, i to tez moze byc powikłanie. Wogóle juz miałąm wiele teorii i pomysłów ale juz sama nie wiem. Wiem jedno jak najwiecej osób musi to przeczytać, cos czuje ze z Wasza pomocą uda sie.DZIĘKUJE
Ice ja już Ci odpisałam na tamtym wątku, przeslij mi jak najszybciej dokumentacje medyczną, pokaże ją mojej cioci.
Lenka śliczniutka i jaka uśmiechnięta


wszystkie dzieciaczki sliczne
__________________
Zosia 26.03.2010 r.

Franio 24.07.2014 r.
sara 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 21:49   #447
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Zbuntowane dwulatki szaleją, a mamy na wizażu siedzą i meliskę chleją III-IV 2

Pisałam do koleżanki i mowi ze na jutro będzie po niemiecku. jej mąż wychowywał się w Niemczech to myśle ze da radę.

Napisałam do koleżanki w USA, w podstawówce wyjechała także angielski ma w paluszku , czekam co odpisze.

Jak będzie po angielsku to wysle do innych zeby na swój tlumaczyly.
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 22:00   #448
mrowak
Zakorzenienie
 
Avatar mrowak
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Konin
Wiadomości: 3 256
Dot.: Zbuntowane dwulatki szaleją, a mamy na wizażu siedzą i meliskę chleją III-IV 2

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
Jak tylko bede cos miala na bank tu wkleje,bedziemy bombardowac neta z kazdej strony!

---------- Dopisano o 22:39 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------

Ja mam nadzieje,ze moje laski porusza niebo i ziemie zeby to przetlumaczyc,terminologi a medyczna zawarta w tekscie jest dla wielu osob problemem,Żaneta po przeczytaniu tekstu napisala,ze mysli ze da rade zrobi co bedzie mogla no i Kasia skoczy jutro do tej przychodnii w Niemczech wiec mam nadzieje ze na prawde im sie uda.
ja się za medyczną wezmę-przynajmniej spróbuję, tłumaczenia medyczne to coś, co zawsze chciałam robić. Może nie na 100%, ale tak na 80% damy radę to wyszlifować.
mrowak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 22:07   #449
mloda1989
Zakorzenienie
 
Avatar mloda1989
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 329
Dot.: Zbuntowane dwulatki szaleją, a mamy na wizażu siedzą i meliskę chleją III-IV 2

mrowak a uda ci sie napisac krotsza wersje tego ?? po polsku
mloda1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 22:14   #450
aga__tka
Zakorzenienie
 
Avatar aga__tka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 9 899
Dot.: Zbuntowane dwulatki szaleją, a mamy na wizażu siedzą i meliskę chleją III-IV 2

Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość
Dziewczyny bo pomyslalam, zeby przeleciec od watku do watku na calym wizazu i wkleje ta wiadomosci po koleji jak leci , od kosmetycznych , paznokcie, moda, plotkowe , no jak leci , wszystkie

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=630417 wejdzcie tutaj na watek, moze bedziecie w stanie pomoc malej Lence

Mozna tak ? nie dostane jakiegos bna ? czy cos

---------- Dopisano o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 20:58 ----------

Obecnie na wizazu jst aktywnych pond 12 tys uzytkowniczek (ow) , moze to cos pomoze
no tak nie mozna na pewno bo to spam...
ew. mozemy majac ten link w podpisie pisac posty w roznych dzialach na temat tych watkow... to troche oszustwo niby, ale jesli bedzie na temat, to nie bedzie to spam... moze ktores dziewczyny lubia kosmetyki i cos o nich wiedza to jakiegos swiezego posta moga tam wrzucic, ja jak wsadze podpis linka, to sie pojawi pod moimi postami w rekodziele, moze ktos zobaczy?
aga__tka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:52.