Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06.2012 - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-20, 21:06   #661
czikita_89
Przyczajenie
 
Avatar czikita_89
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 21
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez 111kicia111 Pokaż wiadomość
Czikita trzymam kciuki za jutro.

A ja kupiłam dzisiaj test i rano testuje, także czekajcie jutro oby na dobre wieści.
__________________
Największym prezentem jaki możesz dać innym ludziom jest prezent bezwarunkowej miłości i akceptacji.

Szczęśliwa.
czikita_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 21:06   #662
Ania0783
Raczkowanie
 
Avatar Ania0783
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 247
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez 111kicia111 Pokaż wiadomość
Czikita trzymam kciuki za jutro.

A ja kupiłam dzisiaj test i rano testuje, także czekajcie jutro oby na dobre wieści.
Trzymam kciukasy za wszystkie testujące w najbliższym czasie
Ania0783 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 21:08   #663
agi_82
Wtajemniczenie
 
Avatar agi_82
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: my private paradise
Wiadomości: 2 263
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

właśnie bo testuje kicia czikita ( mam nadzieje ze dzisiejszy sie mylił )
a kto następny w kolejce????
__________________

Marcelka - 09.06.2006
Kornelka - 27.10.2013

Groszek - 22.08.2012 (10 t.c)



agi_82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 21:10   #664
Ania0783
Raczkowanie
 
Avatar Ania0783
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 247
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Ja pożegnałam dzisiaj @ więc trzeba zrobic rozgrzewke przed przytulankami docelowymi ale jak na razie tz uciekl mi do pracy
Ania0783 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 21:11   #665
sauatka
Raczkowanie
 
Avatar sauatka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 212
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

mam nadzieję, że jutro same dobre wieści tu zobaczę
sauatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 21:12   #666
czikita_89
Przyczajenie
 
Avatar czikita_89
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 21
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez Ania0783 Pokaż wiadomość
Ja pożegnałam dzisiaj @ więc trzeba zrobic rozgrzewke przed przytulankami docelowymi ale jak na razie tz uciekl mi do pracy
Sama przyjemność
__________________
Największym prezentem jaki możesz dać innym ludziom jest prezent bezwarunkowej miłości i akceptacji.

Szczęśliwa.
czikita_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 21:16   #667
Ania0783
Raczkowanie
 
Avatar Ania0783
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 247
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez agi_82 Pokaż wiadomość
właśnie bo testuje kicia czikita ( mam nadzieje ze dzisiejszy sie mylił )
a kto następny w kolejce????
Niestety nie ja
ewentualnie dopiero!!!! 14.08!!!! bardzo bardzo odległy termin ...

---------- Dopisano o 22:16 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------

Mam nadzieje że tz troszke mi umili to oczekiwanie heheh
Ania0783 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-20, 21:27   #668
agi_82
Wtajemniczenie
 
Avatar agi_82
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: my private paradise
Wiadomości: 2 263
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Ania
więc dziś pozostałyśmy Tobie my w tych sprawach nie pomożemy w sumie ale poklekotac można razem, zawsze raźniej
i widzę że testowac będziesz w moje 30 te urodzinki , nie ma wyjścia muszą byc II kreseczki

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:24 ----------

sauatka
czego nie obcinasz od 30.06 ?

---------- Dopisano o 22:27 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------

kurde nie żebym miała zachcianki ale ide po ogórki małosolne tak jakoś mnie wzieło
__________________

Marcelka - 09.06.2006
Kornelka - 27.10.2013

Groszek - 22.08.2012 (10 t.c)



agi_82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 21:30   #669
czikita_89
Przyczajenie
 
Avatar czikita_89
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 21
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez Ania0783 Pokaż wiadomość
Niestety nie ja
ewentualnie dopiero!!!! 14.08!!!! bardzo bardzo odległy termin ...
3 tygodnie szybko miną
__________________
Największym prezentem jaki możesz dać innym ludziom jest prezent bezwarunkowej miłości i akceptacji.

Szczęśliwa.
czikita_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 21:32   #670
Ania0783
Raczkowanie
 
Avatar Ania0783
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 247
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez agi_82 Pokaż wiadomość
Ania
więc dziś pozostałyśmy Tobie my w tych sprawach nie pomożemy w sumie ale poklekotac można razem, zawsze raźniej
i widzę że testowac będziesz w moje 30 te urodzinki , nie ma wyjścia muszą byc II kreseczki
Hahah a owu bede miala najprawdopodobniej w moje 27-ego lipca więc cos w ym musi byc
A co do pogaduszek to bardzo się ciesze ze do was dołączyłam bo nie ma to jak pogadac z innymi w temacie.

Ze znajomymi to tak głupio popytywac i od razu pada grad pytań, a swojego tz nie chce za bardzo wciagac w temat bo mi się juz zstresował i chce isc na badania - a po co - to dopiero 3 cykle za nami - może jak te tesy owu nie pomoga to wtedy oboje sie przebadamy (bo do roku nie wytrzymam)
Ania0783 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 21:32   #671
sauatka
Raczkowanie
 
Avatar sauatka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 212
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez agi_82 Pokaż wiadomość
[/COLOR]sauatka
czego nie obcinasz od 30.06 ?[COLOR="Silver"]
włosów moje postanowienie,eee.... noworoczne, haha, trochę spóźnione, ale ważne, że jest!

Cytat:
kurde nie żebym miała zachcianki ale ide po ogórki małosolne tak jakoś mnie wzieło
oj, zaczyna się... to dobry znak!
sauatka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-20, 21:35   #672
agi_82
Wtajemniczenie
 
Avatar agi_82
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: my private paradise
Wiadomości: 2 263
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

ja zrezygnowałam z postanowień noworocznych jak w rok rok okazywało się że z nich jest

---------- Dopisano o 22:35 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------

czikita
a w którą strone od Poznania mieszkasz?? pytam bo mam jakies 90 km do p-nia
__________________

Marcelka - 09.06.2006
Kornelka - 27.10.2013

Groszek - 22.08.2012 (10 t.c)



agi_82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 21:35   #673
Ania0783
Raczkowanie
 
Avatar Ania0783
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 247
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

kurde nie żebym miała zachcianki ale ide po ogórki małosolne tak jakoś mnie wzieło [/QUOTE]

Ja też bym chciala miec zachcianki i te wszystkie objawy żeby było od razu wiadomo że to "fasolka"
Ania0783 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 21:39   #674
czikita_89
Przyczajenie
 
Avatar czikita_89
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 21
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez agi_82 Pokaż wiadomość
czikita
a w którą strone od Poznania mieszkasz?? pytam bo mam jakies 90 km do p-nia
Ja mieszkam kawałek od Poznania na zachód
__________________
Największym prezentem jaki możesz dać innym ludziom jest prezent bezwarunkowej miłości i akceptacji.

Szczęśliwa.
czikita_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 21:41   #675
agi_82
Wtajemniczenie
 
Avatar agi_82
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: my private paradise
Wiadomości: 2 263
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

dziewczyny moje potwierdzone przez lekarza objawy i to w baaardzo wczesnym czasie to pobolewanie brzucha jak na okres, ból cycuchów i upławy większe niż normalnie

---------- Dopisano o 22:41 ---------- Poprzedni post napisano o 22:39 ----------

czikita
to wpadaj na kawe bo ja też na zachód tylko troszkę dalej bo już na granicy z lubuskim
__________________

Marcelka - 09.06.2006
Kornelka - 27.10.2013

Groszek - 22.08.2012 (10 t.c)




Edytowane przez agi_82
Czas edycji: 2012-07-20 o 21:55
agi_82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 21:57   #676
czikita_89
Przyczajenie
 
Avatar czikita_89
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 21
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez agi_82 Pokaż wiadomość
czikita
to wpadaj na kawe bo ja też na zachód tylko troszkę dalej bo już na granicy z lubuskim
W Lubuskiem bywam tylko w Słubicach jak granicę przekraczam.
__________________
Największym prezentem jaki możesz dać innym ludziom jest prezent bezwarunkowej miłości i akceptacji.

Szczęśliwa.
czikita_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-21, 08:13   #677
Renessme1985
Rozeznanie
 
Avatar Renessme1985
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 826
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

kicia, czikita jak tam??

... wchodzę rano, a tu zero wieści z niecierpliwością czekam i ciągle kciukuje


... zmykam do Ikeii na zakupki

---------- Dopisano o 09:13 ---------- Poprzedni post napisano o 09:13 ----------

p.s. bossssko, że jest weekend
__________________

Oliwierek 13.05.2011

Strzałeczka
Renessme1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-21, 08:57   #678
czikita_89
Przyczajenie
 
Avatar czikita_89
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 21
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Całą noc myślałam,żeby jak najwcześniej zrobić, a dopiero wstałam.
Niestety, kolejny miesiąc starań przed nami
__________________
Największym prezentem jaki możesz dać innym ludziom jest prezent bezwarunkowej miłości i akceptacji.

Szczęśliwa.
czikita_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-21, 08:59   #679
111kicia111
Raczkowanie
 
Avatar 111kicia111
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 213
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

U mnie niestety jedna kreska. Dzisiaj mam 33dc.
Zobaczymy czy @ sie pojawi. Poczekam kilka dni z drugim testem.





Cytat:
Napisane przez Renessme1985 Pokaż wiadomość
kicia, czikita jak tam??

... wchodzę rano, a tu zero wieści z niecierpliwością czekam i ciągle kciukuje


... zmykam do Ikeii na zakupki

---------- Dopisano o 09:13 ---------- Poprzedni post napisano o 09:13 ----------

p.s. bossssko, że jest weekend

Edytowane przez 111kicia111
Czas edycji: 2012-07-21 o 09:00
111kicia111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-21, 10:33   #680
Lublana
Zadomowienie
 
Avatar Lublana
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 005
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez nati_85 Pokaż wiadomość
Lublana ja w pierwszą ciąże zaszłam bez mierzenia temp. i testów owulacyjnych (wystarczył sam seks) więc mam nadzieję, że teraz też tak będzie. Ale fajnie sobie tak dziewczyny podczytać. Człowiek się więcej dowie.
dokładnie, warto takie rożne rzeczy wiedzieć w razie "w"Dajesz nadzieję skoro udało się Wam skombinować dzidziusia bez specjalnych dodatków

Cytat:
Napisane przez Niunia20 Pokaż wiadomość
nie testuję @ przyszła w spodziewanym terminie czyli cykl przewidziany 25 dniowy ... rozpoczynam 5 cykl starań
na monitoring owu już się zapisałam zaczynam od 30 lipca...to będzie 12 dc
byłam dzisiaj na badaniu krwi moczu i cukru
cukier ok
mocz... wykryte białko a nie powinno go tam być
krew..jutro odbiór wyników...trochę się boję ale i doczekać też nie mogę bo jak w końcu ustalimy czemu nie mogę zajść to będzie już tylko z górki...oby....
jeszcze badanie tż ale trochę się opiera...czeka na wyniki moich badań
heeej spokojnie, przecież aż tak długo się nie starasz

Cytat:
Napisane przez agi_82 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny
więc lekarz powiedział że to ciąża na 99% ponieważ testy jak i beta na to wskazuja brak miesiączki równiez niestety na usg jeszcze dokładnie nie widac ponieważ powiedział że jeszcze za szybko ale dał skierowanie na badania wszystkie i wizyte mam 9 go sierpnia kolejna wtedy juz będzie słychac serduszko fasolki już teraz wiem że to jest właśnie to i jestem przeszczęśliwa
jejku tak bardzo czekam aż zaczniecie do mnie dołaczac i będziemy radośc dzielic pokolei wszystkie razem
super

Cytat:
Napisane przez Renessme1985 Pokaż wiadomość

ja już chce tstować ... nie mogę się doczekać

... chyba zatestuje za tydzień w piątek , to akurat mniej więcej będzie termin mojej @, chociaż pewnie będzie mnie korciło zrobić wcześniej...
haha szalona

Cytat:
Napisane przez ObserwujeCie Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki ja to jestem taka paranoiczką, że chyba też jak mi nie pójdzie tym razem zrobię badania jakieś...
yyy chcesz się badać po 3 miesiącach starań rozwleczonych w tak długim okresie czasu Czy masz na myśli te badania typu toksoplazmoza etc.?

Cytat:
Napisane przez Natalyyya Pokaż wiadomość
60 testów owu i 60 testów ciazwych ale se zrobilam zapas co:P
Co druga to bardziej szalonaŻyczę, żeby ten zakup to była wtopa Twojego życiaalbo dobra, jeden zestaw wykorzystaj dla potwierdzenia. Chociaż nieeeee, jak wyjdą dwie kreski to będziesz mogła zrobić 60 testów dla pewnościDobry planTrzymam kciuki

Cytat:
Napisane przez agi_82 Pokaż wiadomość

kurde nie żebym miała zachcianki ale ide po ogórki małosolne tak jakoś mnie wzieło
ja mam zachcianki zawsze, więc nie wiem co musiałabym jeść w ciąży, chyba wątróbkę z bitą śmietaną i m&m'sami

Cytat:
Napisane przez czikita_89 Pokaż wiadomość
Całą noc myślałam,żeby jak najwcześniej zrobić, a dopiero wstałam.
Niestety, kolejny miesiąc starań przed nami
Cytat:
Napisane przez 111kicia111 Pokaż wiadomość
U mnie niestety jedna kreska. Dzisiaj mam 33dc.
Zobaczymy czy @ sie pojawi. Poczekam kilka dni z drugim testem.

będzie dobrze dziewczynystarania są faaajne

Powiem Wam, że mam teraz na bank dni płodne, caaały czas obsesyjnie myślę o seksieJak faceci tak mają na co dzień to im współczujęSeks jest super

A powiedzcie mi od kiedy można być wrażliwym na zapachy będąc w ciąży?Gdyby nie to, że nie jestem w ciąży, bo za wcześnie na to, byłabym przekonana, że jestem po tym jak ostatnio zareagowałam na zapach mojego ukochanego piciaPiłam sobie piłam a nagle jak mi zaczęło śmierdzieć, aż prawie zwymiotowałambl eh
Lublana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-21, 10:45   #681
Niunia20
Rozeznanie
 
Avatar Niunia20
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Łowicz/Sochaczew
Wiadomości: 840
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Dziewczyny następny cykl będzie udany...

ja odebrałam wyniki krwi
i
prolaktyna w normie
testosteron chyba też
ft3 ok
ft4 ok

morfologia za mało żelaza ...anemia??
ob ok
bilirubina jak zwykle 3 krotnie przekroczyłam normę ale zawsze tak mam
tarczyca ok
cukier ok
a mocz jak już pisałam pojawiło się białko..

tak więc brak owulacji nie jest spowodowany hormonami to ja juz nic nie rozumiem... ciekawe co powie gin... na wizytę umówiłam się od 30 lipca codziennie na obserwacje cyklu...czyli od 12 dnia cyklu...

jeszcze popracuję nad tż żeby zgodził się na badania
__________________
"dziecko to taki szczęśliwy początek człowieka"
Niunia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-21, 13:11   #682
00anulka00
Zadomowienie
 
Avatar 00anulka00
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 011
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez czikita_89 Pokaż wiadomość
Ja mieszkam kawałek od Poznania na zachód
może masz do mnie blisko

Cytat:
Napisane przez Lublana Pokaż wiadomość

Powiem Wam, że mam teraz na bank dni płodne, caaały czas obsesyjnie myślę o seksieJak faceci tak mają na co dzień to im współczujęSeks jest super
fajnie masz, niec mąż korzysta

Cytat:
Napisane przez Lublana Pokaż wiadomość
A powiedzcie mi od kiedy można być wrażliwym na zapachy będąc w ciąży?Gdyby nie to, że nie jestem w ciąży, bo za wcześnie na to, byłabym przekonana, że jestem po tym jak ostatnio zareagowałam na zapach mojego ukochanego piciaPiłam sobie piłam a nagle jak mi zaczęło śmierdzieć, aż prawie zwymiotowałambl eh
mnie ostatnio zapach piwo odrzucił, chociaż normalnie go lubie, ale w ciąży nie jestem raczej, wiec nie wiem co to bylo, może w cyklu zmienia mi sie cos z zapachami
00anulka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-21, 15:26   #683
Ghia
Zadomowienie
 
Avatar Ghia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 362
GG do Ghia
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Witam,
Ja u Was pierwszy raz i jeśli mnie przyjmiecie to bym się chętnie dołączyła
W tym miesiącu z tz zaczęliśmy starania i co prawda już po przytulanku, ale jeszcze przed testowaniem więc czekam. Tak wiem wiem to dopiero pierwszy raz i ciężko tak od razu trafić, ale fajnie by było tak od razu. Choć z drugiej starania też są całkiem fajne
Tak czy inaczej witam wszystkie przyszłe mamusie
__________________
Antoś
Ghia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-21, 16:35   #684
Lublana
Zadomowienie
 
Avatar Lublana
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 005
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez 00anulka00 Pokaż wiadomość
fajnie masz, niec mąż korzysta
mąż jest wniebowzięty

Cytat:
Napisane przez 00anulka00 Pokaż wiadomość
mnie ostatnio zapach piwo odrzucił, chociaż normalnie go lubie, ale w ciąży nie jestem raczej, wiec nie wiem co to bylo, może w cyklu zmienia mi sie cos z zapachami
no to skoro nam się to przytrafiło i obydwie raczej w ciąży nie jesteśmy to faktycznie musi być coś z cyklem, ciekawa sprawaW
ogóle po odstawieniu tabletek dopiero widzę różne reakcje mojego organizmu.

Cytat:
Napisane przez Ghia Pokaż wiadomość
Witam,
Ja u Was pierwszy raz i jeśli mnie przyjmiecie to bym się chętnie dołączyła
W tym miesiącu z tz zaczęliśmy starania i co prawda już po przytulanku, ale jeszcze przed testowaniem więc czekam. Tak wiem wiem to dopiero pierwszy raz i ciężko tak od razu trafić, ale fajnie by było tak od razu. Choć z drugiej starania też są całkiem fajne
Tak czy inaczej witam wszystkie przyszłe mamusie
hejteż jestem w trakcie pierwszego cyklua myślę, że fajnie by było tak za pierwszym, drugim lub trzecim razemI raczej na takie temp się nastawiam, chociaż jak potrwa to dłużej to też się nie zmartwię
Lublana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-21, 18:27   #685
Natalyyya
Zakorzenienie
 
Avatar Natalyyya
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: irlandia
Wiadomości: 3 714
GG do Natalyyya
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

lublana- oj tam oj tam taniej wyszlo po prostu:P:P mam nadzieje ze nie zuzyje ich wszystkich
Natalyyya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-21, 18:50   #686
Renessme1985
Rozeznanie
 
Avatar Renessme1985
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 826
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez Niunia20 Pokaż wiadomość
Dziewczyny następny cykl będzie udany...

ja odebrałam wyniki krwi
i
prolaktyna w normie
testosteron chyba też
ft3 ok
ft4 ok

morfologia za mało żelaza ...anemia??
ob ok
bilirubina jak zwykle 3 krotnie przekroczyłam normę ale zawsze tak mam
tarczyca ok
cukier ok
a mocz jak już pisałam pojawiło się białko..

tak więc brak owulacji nie jest spowodowany hormonami to ja juz nic nie rozumiem... ciekawe co powie gin... na wizytę umówiłam się od 30 lipca codziennie na obserwacje cyklu...czyli od 12 dnia cyklu...

jeszcze popracuję nad tż żeby zgodził się na badania
ninua a jakie badanie na prl robiłaś?? takie zwykłe, czy po MTC??
Pytam, bo mi zwykla prl też wyszła ok i dopiero po obciążeniu MTC wyszlo, że jednak jest nie tak
__________________

Oliwierek 13.05.2011

Strzałeczka
Renessme1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-21, 21:42   #687
Dorotheaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 984
GG do Dorotheaa
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Hej, dziewczeta, trochę się nie odzywałam, ale byliśmy w ostatni weekend u rodziców, a w ciągu tygodnia miałam dużo roboty w pracy i trochę siedziałam na nadgodzinach. Skończyła mi się @ i powoli czekamy na objawy dni płodnych, żeby trochę "tentego" Tylko, kurka, najgorzej, że się zaczynam nakręcać, chociaz to dopiero drugi cykl starań... Dzisiaj np. moja koleżanka wrzuciła na fejsa zdjęcia jej cuuudnej córci i normalnie tak mnie zazdrość w dołku chwyciła, że masakra :P A pamiętam jak dwa lata temu składałyśmy sobie w Sylwka życzenia i ona mi życzyła dziecka, a jej na to, że "nieeee, ja jeszcze nie chcęęęę":P a potem mówiła, ze oni już by chcieli i sie starają :P no i mają teraz :P ehhhhhhhh....

Cytat:
Napisane przez 111kicia111 Pokaż wiadomość
U mnie niestety jedna kreska. Dzisiaj mam 33dc.
Zobaczymy czy @ sie pojawi. Poczekam kilka dni z drugim testem.
ja myślę, że za kilka dni zobaczysz 2 krechy

Cytat:
Napisane przez czikita_89 Pokaż wiadomość
Całą noc myślałam,żeby jak najwcześniej zrobić, a dopiero wstałam.
Niestety, kolejny miesiąc starań przed nami
Dostałaś @? Jeśli nie to poczekaj z testami.
__________________
Sutaszuję

Główna przyczyna rozwodów?
Kobiety myślą, że po ślubie mężczyzna się zmieni, a on się nie zmienia, natomiast mężczyźni mają nadzieję, że kobieta się nie zmieni, a ona się zmienia.
Dorotheaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-21, 23:24   #688
ObserwujeCie
Wtajemniczenie
 
Avatar ObserwujeCie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: To tu, to tam
Wiadomości: 2 021
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

No chyba ja powinnam być kolejna do testowania, oczywiście ciąża urojona pełną gębą... piersi bolą, lekkie mdłości podczas jazdy samochodem, ale wcześniej niż we wtorek nie testuję...nie lubię tego rozczarowania..
ObserwujeCie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-22, 07:17   #689
ula_betula
Zadomowienie
 
Avatar ula_betula
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 311
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez ObserwujeCie Pokaż wiadomość
No chyba ja powinnam być kolejna do testowania, oczywiście ciąża urojona pełną gębą... piersi bolą, lekkie mdłości podczas jazdy samochodem, ale wcześniej niż we wtorek nie testuję...nie lubię tego rozczarowania..
Też miałam urojoną w tym miesiącu, i dzisiaj test pokazał 1 krechę
__________________
Księżniczka na ziarnku grochu
ula_betula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-22, 07:34   #690
nuna2
Zakorzenienie
 
Avatar nuna2
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 6 103
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

hej. Póki nie ma @ jest zawsze nadzieja, ale z tym tez trzeba uważac... To znaczy z takim myśleniem o ojawach, bo mozna wpaść w ciążę urojoną. Starać się i czekac grzecznie zajmować sie w miarę czym innim niż myśleniem.
__________________
MYŚLI I SŁOWA BY ZNOWU BUDOWAĆ NOWY DZIEŃ, NOWY, NOWY DZIEŃ...
nuna2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:08.