Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-10, 20:52   #4441
Hermit
Zadomowienie
 
Avatar Hermit
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: woj. pomorskie <3
Wiadomości: 1 800
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Zuzu666 Pokaż wiadomość
O to, że ktoś wrzucił płytę Ewy z Shape'a na YT, a Eliza wkleiła linki na swojego bloga, na co zareagowała Ewa na FB. Dziewczyny atakowały Elizę na FB Ewy, potem Eliza się tłumaczyła, koniec końców spotkała się osobiście z Ewą i sobie wyjaśniły sobie wszystko.

Sama Eliza ostatnio sporo straciła w moich oczach, kiedyś czytałam jej recenzje kosmetyków teraz to tylko Ewa, Mosquito (czy jak to tam), Nescafe no i Reebok. Odechciewa mi się czytać.
dzięki za wyjasnienie nie wiedzialam, ze tak po prostu sie spotkaly, ze sie znaja
w moich też i to na maksa. nie toleruję takiej komerchy, no ale - co kto lubi
Hermit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 20:54   #4442
Qloui
Rozeznanie
 
Avatar Qloui
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 593
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Hermit Pokaż wiadomość
dziewczyny, ktore sa w temacie bloga Elizy: o co chodziło z tą 'aferą' z Ewą Chodakowską, że później kasowała wpisy? doczytałam co nieco w komentarzach i ciekawi mnie to
Jedna z dziewczyna,(widzka Elizy) wrzuciła filmik na youtube z ćwiczeniami z płyty Shape z Ewą , Eliza wrzuciła ten filmik na swojego bloga i na FB Ewy co wywołało skandal Ewa była zdruzgotana bo ćwiczenia miało Shape na wyłączność ,więc nie można było kopiować i zaatakowała Elizę zablokowała ją na FB niby pisała do niej prywatne wiadomości a Eliza nie odpisała jej (podobno) , ale zaś Eliza twierdziła że nikt do niej nie pisał w tej sprawie a jak chciała wyjaśnić to Ewie że to było nieświadomie to nie mogła bo Ewa ją poblokowała haha i taki kocioł się zrobił , ale potem skontaktowały się telefonicznie i niby rozmawiały 30 minut i doszły do porozumienia i się zaprzyjaźniły , bo Ewa pisała na FB że z afery narodziła się przyjaźń .

Edytowane przez Qloui
Czas edycji: 2012-09-10 o 20:56
Qloui jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 20:58   #4443
Hermit
Zadomowienie
 
Avatar Hermit
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: woj. pomorskie <3
Wiadomości: 1 800
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Qloui Pokaż wiadomość
Jedna z dziewczyn,widzka Elizy wrzuciła filmik na youtube z ćwiczeniami z płyty Shape z Ewą , Eliza wrzuciła ten filmik na swojego bloga i na FB Ewy co wywołało skandal Ewa była zdruzgotana bo ćwiczenia miało Sape na wyłączność więc nie można było kopiować i zaatakowała Elizę zablokowała ją na FB niby pisała do niej prywatne wiadomości a Eliza nie odpisała jej podobno , ale zaś Eliza twierdziła że nikt do niej nie pisał a jak chciała wyjaśnić to Ewie że to było nieświadomie to nie mogła bo Ewa ją poblokowała haha i taki kocioł się zrobił , ale potem skontaktowały się telefonicznie i niby rozmawiały 30 minut i doszły do porozumienia i się zaprzyjaźniły , bo Ewa pisała na FB że z afery narodziła się przyjaźń .
hehe, niezla historia. to nie wpadlo jej do glowy, ze rozpowszechnianie materialu (pracy czyjejs osoby) na darmowym portalu moze sie tej osobie nie spodobac? dobrze ,ze nie mam facebooka
Hermit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 21:04   #4444
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Qloui Pokaż wiadomość
Jedna z dziewczyna,(widzka Elizy) wrzuciła filmik na youtube z ćwiczeniami z płyty Shape z Ewą , Eliza wrzuciła ten filmik na swojego bloga i na FB Ewy co wywołało skandal Ewa była zdruzgotana bo ćwiczenia miało Shape na wyłączność ,więc nie można było kopiować i zaatakowała Elizę zablokowała ją na FB niby pisała do niej prywatne wiadomości a Eliza nie odpisała jej (podobno) , ale zaś Eliza twierdziła że nikt do niej nie pisał w tej sprawie a jak chciała wyjaśnić to Ewie że to było nieświadomie to nie mogła bo Ewa ją poblokowała haha i taki kocioł się zrobił , ale potem skontaktowały się telefonicznie i niby rozmawiały 30 minut i doszły do porozumienia i się zaprzyjaźniły , bo Ewa pisała na FB że z afery narodziła się przyjaźń .
Ewka to prześwietna kobieta, uwielbiam ćwiczyć z jej programami zaraża energią podobno na żywo równie przesympatyczna, jestem stałym bywalcem na wątku z jej ćwiczeniami więc wiem
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 21:09   #4445
Senaliah
Raczkowanie
 
Avatar Senaliah
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 150
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
Z tym muzułmanizmem to kobieto przesadziłaś, zmieniłabyś zdanie jakbyś się zetknęła z nim

[/COLOR][/COLOR]
Akurat z muzułmanizmem mam styczność na codzień i widzę, że obraz ten jest mocno przerysowany u nas i wszedzie aczkolwiek nie mówię, że nie jest tak jak się mówi! Żeby nie było, że ich bronię. Jest tak jak się słyszy ale nie wszędzie Co raz rzadziej spotyka się takich tyranów i arabki w chustach dlatego bardzo mi przykro kiedy patrze na mojego znajomego który na kazdym kroku ma nieprzyjemności, bo ktoś z jego kraju sie wysadził... To tak jakby mnie ciągle hejtowali za to, że jakiś polak zabil innego człowieka... albo mówili, że jestem łatwa, bo Polki, Ukrainki i Rosjanki z jednego słynną za granicą...
W Polsce i wszędzie nie jeden mąż jest gorszy dla swojej żony niż taki Arab.
Senaliah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 21:10   #4446
BigBeautifulLulu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 118
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Hej dziewczyny.
Mam pytanie - bo kto jak kto, a Wy pewnie najlepiej się orientujecie - nie wiecie czy xbebe18 będzie jeszcze nagrywała? Bo nie wiem czy zrobiła sobie krótką przerwę, czy może gdzieś pisała, że już nie będzie nagrywała?
BigBeautifulLulu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 21:12   #4447
hikari91
Zadomowienie
 
Avatar hikari91
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 831
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez BigBeautifulLulu Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny.
Mam pytanie - bo kto jak kto, a Wy pewnie najlepiej się orientujecie - nie wiecie czy xbebe18 będzie jeszcze nagrywała? Bo nie wiem czy zrobiła sobie krótką przerwę, czy może gdzieś pisała, że już nie będzie nagrywała?
Pisala, ze musi zrobic przerwe na kilka miesiecy ale jak wszystko ogarnie to wroci mam nadzieje, ze dotrzyma slowa, bo tesknie za nia
__________________
Była aparatka
28.02.2012 - góra, 21.06.2012- dół, 20.01.2015 koniec! <3

hikari91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-10, 21:13   #4448
BigBeautifulLulu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 118
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Senaliah Pokaż wiadomość
Akurat z muzułmanizmem mam styczność na codzień i widzę, że obraz ten jest mocno przerysowany u nas i wszedzie aczkolwiek nie mówię, że nie jest tak jak się mówi! Żeby nie było, że ich bronię. Jest tak jak się słyszy ale nie wszędzie Co raz rzadziej spotyka się takich tyranów i arabki w chustach dlatego bardzo mi przykro kiedy patrze na mojego znajomego który na kazdym kroku ma nieprzyjemności, bo ktoś z jego kraju sie wysadził... To tak jakby mnie ciągle hejtowali za to, że jakiś polak zabil innego człowieka... albo mówili, że jestem łatwa, bo Polki, Ukrainki i Rosjanki z jednego słynną za granicą...
W Polsce i wszędzie nie jeden mąż jest gorszy dla swojej żony niż taki Arab.
Wiesz...ja mam z nimi bardzo nieprzyjemne sytuację. Zaczepiają mnie na ulicy, łażą za mną. Ostatnio jakiś mnie w biały dzień za tyłek złapał :/ a inny zorientował się z którego przystanku odjeżdżam i wyczekiwał tam na mnie :/ a ja zawsze totalnie ich ignoruje.

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:13 ----------

Cytat:
Napisane przez hikari91 Pokaż wiadomość
Pisala, ze musi zrobic przerwe na kilka miesiecy ale jak wszystko ogarnie to wroci mam nadzieje, ze dotrzyma slowa, bo tesknie za nia
oooo..dziękuje bardzo za odpowiedź Uspokoiłam się
BigBeautifulLulu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 21:16   #4449
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Senaliah Pokaż wiadomość
Akurat z muzułmanizmem mam styczność na codzień i widzę, że obraz ten jest mocno przerysowany u nas i wszedzie aczkolwiek nie mówię, że nie jest tak jak się mówi! Żeby nie było, że ich bronię. Jest tak jak się słyszy ale nie wszędzie Co raz rzadziej spotyka się takich tyranów i arabki w chustach dlatego bardzo mi przykro kiedy patrze na mojego znajomego który na kazdym kroku ma nieprzyjemności, bo ktoś z jego kraju sie wysadził... To tak jakby mnie ciągle hejtowali za to, że jakiś polak zabil innego człowieka... albo mówili, że jestem łatwa, bo Polki, Ukrainki i Rosjanki z jednego słynną za granicą...
W Polsce i wszędzie nie jeden mąż jest gorszy dla swojej żony niż taki Arab.
Dlatego nie powinniśmy wrzucać wszystkich do jednego worka. Nie wszyscy Arabowie, czy np. Romowie (to taki przykład z polskiego podwórka) są "be". W każdej nacji znajdą się czarne owce i jednostki naprawdę wartościowe.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 21:49   #4450
Qloui
Rozeznanie
 
Avatar Qloui
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 593
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez yes Pokaż wiadomość
Ewka to prześwietna kobieta, uwielbiam ćwiczyć z jej programami zaraża energią podobno na żywo równie przesympatyczna, jestem stałym bywalcem na wątku z jej ćwiczeniami więc wiem
Tak wiem jaka jest Ewa miałam okazję spotkać ją w realu na jakimś zlocie fitnessowym już pare lat temu ,ona jest taka ciepła milutka i sympatyczna , też ja śledzę na FB jej pozytywne nastawienie do świata jest niesamowite .
Qloui jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 22:02   #4451
whip
psy-chopatka
 
Avatar whip
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 636
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Właśnie obejrzałam piąty odcinek Mistrzyni Makijażu. Hania w roli prowadzącej sprawdza się świetnie, jest uśmiechnięta, wyluzowana, potrafi żartobliwie podejść do wielu kwestii Nie zawsze jednak podoba mi się kolorystyka cieni. Dziewczyna która chciała makijaż na poprawiny wygląda jak upiór, ciemne oczy dodają jej lat i sprawiają że wygląda na zmęczoną, makijaż na taka okazje wg mnie powinien być delikatny i świeży.
Warto byłoby wspominać w takim programie że najbezpieczniejszymi kolorami są brązy i beże bo jak się kobietki naoglądają i zaczną od złota, pomarańczy, czerwieni to może wyjść katastrofa .
Po za tym ze dwa razy zauważyłam ze Hania nakłada puder po wytuszowaniu rzęs co jest dla mnie dziwne bo przecież może na nich osiadać

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:53 ----------

Strasznie brakuje mi xbebe18 na youtube
__________________
"Love it, change it or leave it "
whip jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-10, 22:16   #4452
Qloui
Rozeznanie
 
Avatar Qloui
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 593
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Jakość tych filmików na YT jest kiepska i te makijaże nie wyglądają dobrze .


Nowy filmik u Małej Czarnej z makijażem , raczej nie w moim stylu ale może Wam się spodoba .
http://www.youtube.com/watch?v=9RGAHLGNa4w
Qloui jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 22:19   #4453
dziad kalwaryjski
Zadomowienie
 
Avatar dziad kalwaryjski
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 245
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez yes Pokaż wiadomość
Ewka to prześwietna kobieta, uwielbiam ćwiczyć z jej programami zaraża energią podobno na żywo równie przesympatyczna, jestem stałym bywalcem na wątku z jej ćwiczeniami więc wiem
To ja się wyłamię... Nie wiem jaka jest Ewa prywatnie, ale na filmach jest taka bez życia. W ogóle mnie nie motywuje, nawet jak próbuje rzucić coś na zachęte w stylu "dobrze" to jest to tak bez energii powiedziane, że w ogóle mnie nie przekonuje i ćwiczenia nudzą mnie po kilku minutach. Kończąc ćwiczenia czuje się zmęczona nie tylko fizycznie, ale i psychicznie. Ćwiczyłam z wieloma filmikami i na większości nawet nie było mi w głowie myśleć o nudzie...

dziad kalwaryjski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 23:03   #4454
Violettea
Raczkowanie
 
Avatar Violettea
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 167
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

http://www.youtube.com/watch?v=HUrbV...&feature=g-u-u

koszula na inny sposób podobają mi się tego typu filmiki ostatnio znudziła mnie troszkę tematyka urodowa i więcej czasu poświęcam filmikom z DIY, jak macie jakiś fajny kanał tego typu to się podzielcie
__________________
CHCĘ TYLKO WSZYSTKIEGO.
Violettea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 23:09   #4455
Eva2
Rozeznanie
 
Avatar Eva2
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 986
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez sylwoha Pokaż wiadomość
ej dziewczyny, czemu mam wrazenie ze pannajoannamakeup jakos tak wciska sie na sile do filmikow szusz, czy karoliny...nie wiem moze to tylko moje wrazenie..
nie tylko Twoje

Cytat:
Napisane przez Violettea Pokaż wiadomość
ostatnio znudziła mnie troszkę tematyka urodowa i więcej czasu poświęcam filmikom z DIY, jak macie jakiś fajny kanał tego typu to się podzielcie
ja znam tylko http://www.youtube.com/user/GiannyL
Eva2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 00:32   #4456
Llorandare
Raczkowanie
 
Avatar Llorandare
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 416
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Problem szowinizmu ISTNIEJE na swiecie.
W Polsce mialam prace, ktora bardzo lubilam. Oczywiste bylo jednak to, ze panom latwiej bylo o awans niz paniom.
Jeden z kierownikow wrecz nie chcial pracowac z kobietami, bo uwazal, ze "to same problemy".
Jedne z nas maja szczescie trafiajac dobrze, inne za to pecha, trafiajac zle.
To, ze ma to miejsce w Polsce boli znacznie bardziej niz to, ze ma to miejsce na Bialorusi. Bo Polska to dom. Bo na Polsce ma nam prawo zalezec troche bardziej, niz na Chorwacji.

NIE oznacza to, ze w Polsce wszystkie kobiety sa dyskryminowane. NIE oznacza to, ze sa one dyskryminowane wszedzie. Chodzi o to, ze taki problem ISTNIEJE, ze to sie zdarza.

Co do skeczy - osobiscie uwazam, ze ze stereotypow nalezy sie smiac, z dwoch powodow:
- pokazuje to (i poniekad wytwarza) dystans
- naglasnia to problem.
Dla przykladu - Saturday Night Live bardzo czesto wysmiewa stereotypy dotyczace Zydow, Afroamerykanow, czy innych grup spolecznych (moze bardziej trafne byloby tu okreslenie "mieszkancow Ameryki", ale niech juz bedzie). I uwazam, ze to dobrze. Inna sprawa, ze sa skecze dobre i sa skecze mniej dobre/trafne.

Spotykam sie natomiast bardzo czesto z tym, ze osobom, ktore mieszkaja poza Polska, ktorym zdarzy sie powiedzenie czegos krytycznego o naszym kraju, przykleja sie latke "tej, co wyjechala i patrzy z gory". A tak nie jest. Nikt nie mowi, ze w Polsce jest zle, a gdzie indziej jest raj.
__________________
Llorandare jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 01:58   #4457
agatekm
Raczkowanie
 
Avatar agatekm
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 228
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

"


WaniliowyMakeup

17 minut(y) temu


przepraszam, ale muszę... mam nadzieję, że wszyscy wiecie, że nie ma czegoś takiego jak "muzułmanizm"... jest... Islam :P ehh _-_"

Miałaś już nie komentować tego żenującego cyrku, jakim jest ten wątek.

"
muzułmanizm
religia objawiona prorokowi Mahometowi, głosząca wiarę w jednego Boga (Allaha), rozpowszechniona głównie w krajach Bliskiego Wschodu, niektórych krajach azjatyckich oraz afrykańskich; islam, mahometanizm"
żródło: http://www.sjp.pl/muzu%C5%82manizm
agatekm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 05:28   #4458
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez agatekm Pokaż wiadomość
"


WaniliowyMakeup

17 minut(y) temu


przepraszam, ale muszę... mam nadzieję, że wszyscy wiecie, że nie ma czegoś takiego jak "muzułmanizm"... jest... Islam :P ehh _-_"

Miałaś już nie komentować tego żenującego cyrku, jakim jest ten wątek.

"
muzułmanizm
religia objawiona prorokowi Mahometowi, głosząca wiarę w jednego Boga (Allaha), rozpowszechniona głównie w krajach Bliskiego Wschodu, niektórych krajach azjatyckich oraz afrykańskich; islam, mahometanizm"
żródło: http://www.sjp.pl/muzu%C5%82manizm
Zenujacy watek trzeba zenujaco komentiwac przez zenujaca osobe. I sama, w zenujacy sposob, sie przyznaje.
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 06:53   #4459
isabelka00
Wtajemniczenie
 
Avatar isabelka00
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 037
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez BigBeautifulLulu Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny.
Mam pytanie - bo kto jak kto, a Wy pewnie najlepiej się orientujecie - nie wiecie czy xbebe18 będzie jeszcze nagrywała? Bo nie wiem czy zrobiła sobie krótką przerwę, czy może gdzieś pisała, że już nie będzie nagrywała?
fajnie, że się pojawiłaś u Nas
__________________
Życie jest łatwiejsze niż się Nam się wydaję. Wystarczy godzić się z tym, co jest nie do przyjęcia, obywać się bez tego co niezbędne i znosić rzeczy nie do zniesienia.
isabelka00 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-11, 07:52   #4460
Maschenka
Raczkowanie
 
Avatar Maschenka
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 148
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez BigBeautifulLulu Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny.
Mam pytanie - bo kto jak kto, a Wy pewnie najlepiej się orientujecie - nie wiecie czy xbebe18 będzie jeszcze nagrywała? Bo nie wiem czy zrobiła sobie krótką przerwę, czy może gdzieś pisała, że już nie będzie nagrywała?
O Lulu jak milo Cie widziec bardzo lubie Twoje filmiki i Twoj dystans do siebie
__________________
Piekno rodzi sie w sercu,
a zyje w naszych czynach
Maschenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 08:03   #4461
isabelka00
Wtajemniczenie
 
Avatar isabelka00
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 037
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Maschenka Pokaż wiadomość
O Lulu jak milo Cie widziec bardzo lubie Twoje filmiki i Twoj dystans do siebie
właśnie! dystans do Siebie masz przedni niejedna youtubowiczka się powinna uczyć tego od Ciebie
__________________
Życie jest łatwiejsze niż się Nam się wydaję. Wystarczy godzić się z tym, co jest nie do przyjęcia, obywać się bez tego co niezbędne i znosić rzeczy nie do zniesienia.
isabelka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 09:22   #4462
gabriellakrk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 357
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez agatekm Pokaż wiadomość
"


WaniliowyMakeup

17 minut(y) temu


przepraszam, ale muszę... mam nadzieję, że wszyscy wiecie, że nie ma czegoś takiego jak "muzułmanizm"... jest... Islam :P ehh _-_"

Miałaś już nie komentować tego żenującego cyrku, jakim jest ten wątek.

"
 muzułmanizm
religia objawiona prorokowi Mahometowi, głosząca wiarę w jednego Boga (Allaha), rozpowszechniona głównie w krajach Bliskiego Wschodu, niektórych krajach azjatyckich oraz afrykańskich; islam, mahometanizm"
żródło: http://www.sjp.pl/muzu%C5%82manizm
Pani socjolog z UJ i nie ma o tym pojęcia? Smutne. Ale to przecież taaaaaki przyszłościowy kierunek Poza tym któraś z Was pisała tu o prestiżu tej uczelni. No kiedyś on faktycznie był i dalej pokutuje to stwierdzenie. Teraz, przynajmniej na kierunki humanistyczne, ciężej jest się chyba dostać niż potem wylecieć A socjologii UJ zazdroszczę jednej tylko rzeczy - mnóóóóstwa czasu i chyba minimalnego wymiaru godzin zajęć. Dla przykładu idąc teraz na ostatni rok licencjatu mam zajęcia codzienie. Na socjologii jest to kilka godzin w tygodniu i wiele czasu na przeprowadzenie badań do pracy - na przykład na uczestnictwo w rozprawach sądowych. I oczywiście na kręcenie filmików na YouTube i śledzenie wątku na wizażu Żeby nie było - sama studiuję politologię z bezpieczeństwem narodowym i wiem, że to ani nic oryginalnego ani specjalnie trudnego. A ilość osób co roku kończących ten kierunek na pierdyliardzie polskich uczelni ma się nijak do rynku pracy.
__________________
gabriellakrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 09:33   #4463
hikari91
Zadomowienie
 
Avatar hikari91
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 831
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez agatekm Pokaż wiadomość
"


WaniliowyMakeup

17 minut(y) temu


przepraszam, ale muszę... mam nadzieję, że wszyscy wiecie, że nie ma czegoś takiego jak "muzułmanizm"... jest... Islam :P ehh _-_"

Miałaś już nie komentować tego żenującego cyrku, jakim jest ten wątek.

"
muzułmanizm
religia objawiona prorokowi Mahometowi, głosząca wiarę w jednego Boga (Allaha), rozpowszechniona głównie w krajach Bliskiego Wschodu, niektórych krajach azjatyckich oraz afrykańskich; islam, mahometanizm"
żródło: http://www.sjp.pl/muzu%C5%82manizm
jeden wielki zal ona ma cos z glowa???
__________________
Była aparatka
28.02.2012 - góra, 21.06.2012- dół, 20.01.2015 koniec! <3

hikari91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 09:48   #4464
onemorepanda
Raczkowanie
 
Avatar onemorepanda
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 366
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Faktycznie te studia muszą być mało absorbujące.
Swoją drogą, niedługo z tym wątkiem będzie jak z pudelkiem - nikt się nie przyzna, że czyta, ale wszyscy znają najnowsze ploteczki
onemorepanda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 09:55   #4465
drzazga11
Raczkowanie
 
Avatar drzazga11
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Puszcza Niepołomicka
Wiadomości: 260
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

http://www.youtube.com/watch?v=zngFl...1&feature=plcp
przypinki na Aśki kurtce,ze sklepu Szusz... padłam.
zaczyna jej chyba brakować dystansu do siebie samej? nic tylko hejterzy tu,hejterzy sam i te wielkie hasła... oj,baaaardzo się zniesmaczyłam
"fuck what they say"?
drzazga11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 10:05   #4466
Maschenka
Raczkowanie
 
Avatar Maschenka
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 148
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

http://www.youtube.com/watch?v=XCPoWD5b9Lo nowy stroj dnia u raaadzki,
sezon wloczykija?
__________________
Piekno rodzi sie w sercu,
a zyje w naszych czynach
Maschenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 10:11   #4467
agatekm
Raczkowanie
 
Avatar agatekm
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 228
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Maschenka Pokaż wiadomość
http://www.youtube.com/watch?v=XCPoWD5b9Lo nowy stroj dnia u raaadzki,
sezon wloczykija?
Ta nowa grzywka zaczesana na boki, z przedziałkiem na środku jeszcze bardziej wyciąga jej wysokie czoło..
agatekm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 10:16   #4468
onemorepanda
Raczkowanie
 
Avatar onemorepanda
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 366
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez drzazga11 Pokaż wiadomość
http://www.youtube.com/watch?v=zngFl...1&feature=plcp
przypinki na Aśki kurtce,ze sklepu Szusz... padłam.
zaczyna jej chyba brakować dystansu do siebie samej? nic tylko hejterzy tu,hejterzy sam i te wielkie hasła... oj,baaaardzo się zniesmaczyłam
"fuck what they say"?
Nijak nie mogę dostrzec co tam jest napisane.
onemorepanda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 10:17   #4469
akasha84
Zadomowienie
 
Avatar akasha84
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 268
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez agatekm Pokaż wiadomość
Ta nowa grzywka zaczesana na boki, z przedziałkiem na środku jeszcze bardziej wyciąga jej wysokie czoło..
ale ona jak to ona to jest grzywka a'la Penelope Cruz sobie zawsze dopisze ideologię do najbardziej nieudanych stylizacji...
__________________
...kiedyś nadejdzie dzień, gdy nasze sny nie będą krainą marzeń...
akasha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 10:23   #4470
drzazga11
Raczkowanie
 
Avatar drzazga11
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Puszcza Niepołomicka
Wiadomości: 260
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

1.
"I'D RATHER BE HATED FOR WHO I AM
THAN LOVED FOR WHO I AM NOT"
szusz.com.pl
2.
"FUCK WHAT THEY SAY"
i nazwa sklepu;]
drzazga11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:38.