Wyprawka studentki - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-12, 18:06   #61
zla panienka
Zadomowienie
 
Avatar zla panienka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 824
Dot.: Wyprawka studentki

moja koleżanka z akademika drukarkę trzyma w łóżku (tam gdzie pościel się trzyma) jak coś drukuje podnosi tylko tą część do spania śmiesznie to trochę wygląda ale daje radę
__________________
studentka iś

zla panienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 18:13   #62
helloyellow02
Zadomowienie
 
Avatar helloyellow02
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 457
Dot.: Wyprawka studentki

Łoooo matko, co ja sobie nakupowałam!

Cienkopisy, długopisy, zakreślacze, karteczki, indeksy do zeszytów, koszulki, segregator, zeszyty A4 na kółkach, zeszyty A5 na kółkach i zwykłe zeszyty i zestaw biurowy ze spinaczami i klipsami, pinezkami, korektory, teczki plastikowe, harmonijkowe i zwykłe, oszalałam uwielbiam takie sprawy, nie wiem tylko czy się na tym pierwszym roku odnajdę
__________________

Ewa Ch.
-killer: 11
-skalpel: 9
-turbo: 4
- tzg: 6
- inne: 19
Tiffany R.: 29
- bodyrock: 13
bieganie: 2 km
- inne:28
helloyellow02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 18:19   #63
seductivee
Zakorzenienie
 
Avatar seductivee
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 426
Dot.: Wyprawka studentki

Posiadam drukarkę HP DeskJet Ink Advantage 2060 - http://www.roxweb.pl/2011/03/recenzj...skjet-ink.html .
Tuszu dużo nie 'żre', a nawet jak już się kończy, to wymiennik oryginalny oscyluje między 33 a 40zł za jeden toner, a w sklepach internetowych można dostać nawet za 30 zł (http://swiat.drukarek.pl/drukarki/82...advantage.html)

Ja osobiście polecam, bo jak mi się rozwaliła na pierwszym roku moja drukarka (przez dopełnianie tonerów), to szukałam długo sprzętu, który przede wszystkim ma jak najtańsze oryginalne tusze I taką znalazłam w MediaMarkt. Kupiłam ją 2 lata temu i śmiga świetnie, tfu tfu.
__________________

02.08.2008 - 12.11.2012 - 12.09.2015


seductivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 18:31   #64
realistka33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9
Dot.: Wyprawka studentki

Ja także kupiłam HP ponieważ ma dobrą opinię i mam już 3 lata i działa jak nowa dlatego jestem bardzo zadowolona z tego urządzenia!!!

A co do przyborów potrzebnych na studia to ja dopiero zacznę robić zakupy i te posty bardzo mi pomogły Zdecydowała, że również spróbuję nosić notatki w jednym segregatorze a w domu będę przepinać kartki do poszczególnych segregatorów od różnych przedmiotów. Wydaje mi się, że w taki sposób wszystko będę miała przejrzyście i chronologicznie poukładane Zobaczymy jak to się sprawdzi w praktyce.. Oczywiście zakreślacze też będę bardzo przydatne !!
realistka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 18:39   #65
marudzenie
Zadomowienie
 
Avatar marudzenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 339
Dot.: Wyprawka studentki

Ja jak na razie mam plan pt "piszę na kartkach, a zobaczymy, czy to zda egzamin". Mam 3 segregatory, koszulek masę, kartki, ponadto jeszcze nieodłączne zakreślacze i kolorowe cienkopisy i... 7 teczek z gumką. Nie moja wina, że były tanie . Mam też 3 kołozeszyty a4, no ale zobaczę, co najbardziej się nada. Zamierzam jeszcze czasem nosić netbooka ze sobą, jeśli będzie mi tak wygodniej.
__________________
Ciekawe, co mówisz, gdy ktoś o mnie nie pyta.
marudzenie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 18:57   #66
seductivee
Zakorzenienie
 
Avatar seductivee
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 426
Dot.: Wyprawka studentki

Ja radzę zaglądać do Empiku, bo w którymś momencie września, czy października, pojawiają się ekstra promocje na artykuły papiernicze 2 lata temu kupiłam fajne zeszyty, które służą mi do dziś i jeszcze przez ten rok na pewno będą służyć. Porządne, ładne zeszyty były w promocji nawet za 3,99
__________________

02.08.2008 - 12.11.2012 - 12.09.2015


seductivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 18:59   #67
helloyellow02
Zadomowienie
 
Avatar helloyellow02
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 457
Dot.: Wyprawka studentki

Cytat:
Napisane przez seductivee Pokaż wiadomość
Ja radzę zaglądać do Empiku, bo w którymś momencie września, czy października, pojawiają się ekstra promocje na artykuły papiernicze 2 lata temu kupiłam fajne zeszyty, które służą mi do dziś i jeszcze przez ten rok na pewno będą służyć. Porządne, ładne zeszyty były w promocji nawet za 3,99
O, dzięki za cynk właśnie, tam takie meeeeegaśne rzeczy, a drogie, że łomatko najchętniej wszystko bym do domu wyniosła
__________________

Ewa Ch.
-killer: 11
-skalpel: 9
-turbo: 4
- tzg: 6
- inne: 19
Tiffany R.: 29
- bodyrock: 13
bieganie: 2 km
- inne:28
helloyellow02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-12, 19:01   #68
seductivee
Zakorzenienie
 
Avatar seductivee
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 426
Dot.: Wyprawka studentki

Tylko właśnie nie wiem kiedy ta promocja Nie chcę przegapić tak jak w tamtym roku...

Ja ostatnio nie doczekałam do promocji i kupiłam sobie taki zgrabny kalendarzyk szkolny - w sam raz do torebki i na drobne notatki Ogromnie mi się przyda, bo te zwykłe kalendarze zawsze zaniedbuję, bo poza rokiem szkolnym mi są niepotrzebne z reguły i połowa miejsc jest pusta A tak mam kalendarzyk od września do września
Kosztował mnie 14,99 zł... Żałowałam, ale to rzecz przydatna, także przebolałam

A, i jednym z moich ulubionych 'gadżetów' na studia jest czytnik e-booków <3
__________________

02.08.2008 - 12.11.2012 - 12.09.2015



Edytowane przez seductivee
Czas edycji: 2012-09-12 o 19:05
seductivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 19:02   #69
Klaudyskaaaa
Raczkowanie
 
Avatar Klaudyskaaaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 270
GG do Klaudyskaaaa
Dot.: Wyprawka studentki

Szalejecie dziewczyny Ja kupiłam dwa zeszyty i długopis i myślę, że to wystarczy na początek
A tak swoją drogą nie lubię kołonotesów... może dlatego, że jestem leworęczna i mi się źle pisze...
Klaudyskaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 19:03   #70
Eroll
Wtajemniczenie
 
Avatar Eroll
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 272
Dot.: Wyprawka studentki

Też mam HP już od 5 lat i cały czas działa, tusze łatwo dostać i są dość wydajne. Mam też Canona i z tym już gorzej. Drukować, drukuje, ale nigdzie nie mogę znaleźć do niej tuszy w normalnej cenie.

Obiecałam sobie wybrać się po te wszystkie zeszyty dopiero jak dostanę wyniki egzaminu (czy jest w ogóle sens je kupować) i czekam i czekam i zapisuje sobie kolejne "niezbędne" rzeczy przez ten wątek ;p

Edytowane przez Eroll
Czas edycji: 2012-09-12 o 19:04
Eroll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 19:09   #71
seductivee
Zakorzenienie
 
Avatar seductivee
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 426
Dot.: Wyprawka studentki

Ale właśnie teraz są ekstra promocje na wszelkie artykuły papiernicze ze względu na rozpoczęty rok szkolny Masowo ostatnio kupowałam długopisy - 4 sztuki za 0,35 groszy Ot, przy każdych zakupach dorzucałam do koszyka - bo tanie. W pewnym momencie się opamiętałam i przestałam je wrzucać I mam teraz cały kubeczek długopisów - chyba z 50 sztuk
I taki jest u mnie paradoks, bo tych długopisów nakupiłam aż tyle, a każdy, nawet najtańszy długopis muszę wypisać do 'ostatniego tchnienia' Za to mój chłopak masowo je gubi, niszczy i przynosi do domu pożyczone od kolegów Nie cierpię tego, podobnie jak ogryzionych końcówek, fuj
__________________

02.08.2008 - 12.11.2012 - 12.09.2015



Edytowane przez seductivee
Czas edycji: 2012-09-12 o 19:11
seductivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-12, 19:10   #72
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Wyprawka studentki

Cytat:
Napisane przez Klaudyskaaaa Pokaż wiadomość
Szalejecie dziewczyny Ja kupiłam dwa zeszyty i długopis i myślę, że to wystarczy na początek
A tak swoją drogą nie lubię kołonotesów... może dlatego, że jestem leworęczna i mi się źle pisze...
Ja mam dwa zwykłe, ze spiralką z boku i dwa ze spiralką u góry
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 19:13   #73
Klaudyskaaaa
Raczkowanie
 
Avatar Klaudyskaaaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 270
GG do Klaudyskaaaa
Dot.: Wyprawka studentki

Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
Ja mam dwa zwykłe, ze spiralką z boku i dwa ze spiralką u góry
Kurcze, te ze spiralką u góry muszą być fajne Poszukam takich jutro
Klaudyskaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 19:16   #74
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Wyprawka studentki

Ja dorwałam je kiedyś w Lidlu. Jeśli zamierza się wyrywać kartki to jest to fajna opcja
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 19:35   #75
helloyellow02
Zadomowienie
 
Avatar helloyellow02
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 457
Dot.: Wyprawka studentki

Cytat:
Napisane przez seductivee Pokaż wiadomość
Tylko właśnie nie wiem kiedy ta promocja Nie chcę przegapić tak jak w tamtym roku...

Ja ostatnio nie doczekałam do promocji i kupiłam sobie taki zgrabny kalendarzyk szkolny - w sam raz do torebki i na drobne notatki Ogromnie mi się przyda, bo te zwykłe kalendarze zawsze zaniedbuję, bo poza rokiem szkolnym mi są niepotrzebne z reguły i połowa miejsc jest pusta A tak mam kalendarzyk od września do września
Kosztował mnie 14,99 zł... Żałowałam, ale to rzecz przydatna, także przebolałam

A, i jednym z moich ulubionych 'gadżetów' na studia jest czytnik e-booków <3
No zapomniałam dodać, że strzeliłam sobie kalendarz szkolny taki wypasiony z Oxfordu najlepszy kalendarz jaki kiedykolwiek miałam, ciekawe czy utrzymam go w dobrym stanie i w ogóle czy tak się będziemy pilnie i chętnie uczyć jak tutaj wypisujemy
__________________

Ewa Ch.
-killer: 11
-skalpel: 9
-turbo: 4
- tzg: 6
- inne: 19
Tiffany R.: 29
- bodyrock: 13
bieganie: 2 km
- inne:28
helloyellow02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 19:58   #76
stysiex
Raczkowanie
 
Avatar stysiex
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 390
Dot.: Wyprawka studentki

Ja sobie kupiłam teczkę harmonijkową w Biedronce i dwa bloki kartek w kratkę, na poczatek plan pisania na kartkach, a potem zobaczę jak to będzie ^^ No i zestaw kolorowych karteczek w Pepco, różnej wielkości, zakreślacze mam z zeszłego roku. Co do promocji, to ostatnio w Realu za dwa zeszyciki 32kartkowe zapłaciłam w sumie oszałamiająca kwotę 14groszy.
stysiex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 20:10   #77
seductivee
Zakorzenienie
 
Avatar seductivee
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 426
Dot.: Wyprawka studentki

Cytat:
Napisane przez helloyellow02 Pokaż wiadomość
No zapomniałam dodać, że strzeliłam sobie kalendarz szkolny taki wypasiony z Oxfordu najlepszy kalendarz jaki kiedykolwiek miałam, ciekawe czy utrzymam go w dobrym stanie i w ogóle czy tak się będziemy pilnie i chętnie uczyć jak tutaj wypisujemy
Haha Ja tam się zawsze pilnie uczę Co do chęci to niekoniecznie, bardzo rzadko, a wręcz nigdy Ale przyznam, że im ładniejsze, schludniejsze notatki, tym łatwiej i przyjemniej się uczy Ja lubię mieć porządek i na kolorowo

Obecnie robię praktyki w szkole, i na konspekty i notatki idzie mi tona papieru. O właśnie! Przypomniałam sobie, kupiłam sobie świetną rzecz, jeśli chodzi o wyrywane kartki z bloczków Taki clipboard (podkładka pod notatki ze spinaczem, dodatkowo ma zamknięcie, taki no... jakby zeszyt, z boku jest miejsce na włożenie innych notatek, miejsce na długopis) http://www.upominki.com.pl/foto/gift_big/857.jpg - takie coś Dla mnie jest okropnie przydatne, wszystko w jednym miejscu, nie lata, a i wyglądam z tym jak profesjonalna pani profesorka
__________________

02.08.2008 - 12.11.2012 - 12.09.2015


seductivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 20:59   #78
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 491
Dot.: Wyprawka studentki

Dziękuję wszystkim za opinie dotyczące drukarek, chyba się w końcu na którąś zdecyduję
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 15:05   #79
SwietaKsiezniczka
Rozeznanie
 
Avatar SwietaKsiezniczka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 632
Dot.: Wyprawka studentki

A ja sie nie moge zdecydowac co kupić :/
Dużo jest dobrych opinii, żeby wkładac kartki do segregatora, ale przyznam ze jestem wzrokowcem i nie widze zeby dobrze mi się ucyzło w ten sposób.

Wolę raczej zeszyty, ale na pewno nie będe kupowała A4 bo za duże, ani A5 w twardych oprawkach, bo za ciezkie.
Mysle o zeszytach b5 I zeby pisać z 2 stron ale czy wystarczy mi zeszyt 95 kartek do 2 przedmiotow?

POMÓŻCIE!!
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
SwietaKsiezniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-13, 15:16   #80
Eroll
Wtajemniczenie
 
Avatar Eroll
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 272
Dot.: Wyprawka studentki

Cytat:
Napisane przez SwietaKsiezniczka Pokaż wiadomość
A ja sie nie moge zdecydowac co kupić :/
Dużo jest dobrych opinii, żeby wkładac kartki do segregatora, ale przyznam ze jestem wzrokowcem i nie widze zeby dobrze mi się ucyzło w ten sposób.

Wolę raczej zeszyty, ale na pewno nie będe kupowała A4 bo za duże, ani A5 w twardych oprawkach, bo za ciezkie.
Mysle o zeszytach b5 I zeby pisać z 2 stron ale czy wystarczy mi zeszyt 95 kartek do 2 przedmiotow?

POMÓŻCIE!!
Na jakim kierunku jesteś? Bo wydajność zeszytu zależy od wielu czynników.
Eroll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 15:21   #81
seductivee
Zakorzenienie
 
Avatar seductivee
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 426
Dot.: Wyprawka studentki

Wiesz, dla mnie jest wygodniej z wyrywanymi kartkami - mogę sobie pojedynczy temat wyjąć i się go uczyć, a nie muszę trzymać całego zeszytu, zwłaszcza jeśli jest w nim więcej niż 1 przedmiot.
Ja w tych formatach B nigdy nie widziałam, być może dlatego, że nie szukałam Jak kupuję torebkę do szkoły, to zawsze sprawdzam, czy mi się A4 zmieści
Może poszukaj w takim razie formatu B5, ale na spirali? Wtedy jak jeden przedmiot zajmie mniej, będziesz go mogła wyrwać, a kartki w środku zostaną. To ile przedmiot zajmie, dowiesz się po pierwszych 2-3 zajęciach Zobaczysz ile kto lubi gadać, a i kto czego wymaga
__________________

02.08.2008 - 12.11.2012 - 12.09.2015



Edytowane przez seductivee
Czas edycji: 2012-09-13 o 15:23
seductivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 15:27   #82
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Wyprawka studentki

U mnie zależałoby to od odpowiedzi na pytanie "jakich przedmiotów"
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 16:03   #83
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Wyprawka studentki

Cytat:
Napisane przez Eroll Pokaż wiadomość
Też myślałam, żeby moje pudło wielofunkcyjne zawieźć do akademika, ale tam jest tak mało miejsca, że chyba musiałabym z nim spać.
Też mam Brothera
Jest jak na razie super Koleżanki i kuzynka też mają właśnie to urządzenie i też sobie chwalą U mnie się sprawdza, już prawie 2 latapolecam

Edytowane przez bleuclair
Czas edycji: 2012-09-13 o 16:08
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 20:46   #84
Alexanderka91
Raczkowanie
 
Avatar Alexanderka91
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 107
Dot.: Wyprawka studentki

Temat zdecydowanie dla mnie poświęciłam mu nawet osobną notkę na blogu .
W tym roku postawiłam na kołozeszyty A4, z których pod koniec tygodnia będę wyrywać notatki (to na filologię) + do tego cienkie segregatory. Na drugi kierunek kupiłam kołozeszyty B5 i planuję nie wyrywać z nich kartek, aby ich nie pogubić.
Kiedyś nosiłam kartki luzem, ale skończyło się na tym, że wsadzałam je do teczki, która potem gdzieś mi się gubiła, albo zapominałam numerować kartki/pisać daty przez co kiedy miałam na nich milion łacińskich nazw to miałam zagwozdkę jak je potem wpiąć w odpowiedniej kolejności- widziałam, że koleżanki z kołozeszytami miały większy porządek.
Obowiązkowo klasyczne teczki na gumce, teczka z przegródkami i większa sztywna teczka. Dodatkowo wszelkie naklejki indeksujące, zakreślacze, kolorowe długopisy. Zaopatrzyłam się także w mały piórnik, żeby w końcu mieć długopisy w jednym miejscu i nie szukać ich po torebce.
Do tego kupiłam w Biedronce organizer Oxford.

seductivee Mam nadzieję, ze mój czytnik ebooków, także mi się teraz przyda na zajęciach z literatury
Alexanderka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 21:19   #85
Klaudyskaaaa
Raczkowanie
 
Avatar Klaudyskaaaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 270
GG do Klaudyskaaaa
Dot.: Wyprawka studentki

Tak mnie zainspirowałyście, że zrobiłam dzisiaj zakupy Kupiłam segregatory i te kołonotesy ze spiralą u góry. Do tego zakreślacze, długopisy i parę innych pierdółek (na pewno pisze się przez "ó"?)
Teraz uzupełniam swoją listę "rzeczy potrzebnych do zabrania".
Klaudyskaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 21:25   #86
bb51a4d8262b29b292c7ad829e0e2a7b07e4d160_6276f9f2aa70f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 154
Dot.: Wyprawka studentki

Cytat:
Napisane przez Klaudyskaaaa Pokaż wiadomość
Szalejecie dziewczyny Ja kupiłam dwa zeszyty i długopis i myślę, że to wystarczy na początek
A tak swoją drogą nie lubię kołonotesów... może dlatego, że jestem leworęczna i mi się źle pisze...
Ja jak koleżanka preferuję minimalizm w ilości zakupionych rzeczy Zeszyty A4 z kolorowymi podziałkami (strony do wyrywania), koszulki i długopisy. Szczerze mówiąc nawet ciężko mi przewidzieć co może się przydać, ale podchwyciłam pomysł z wpinaniem kartek do segregatora i od października jako świeżo upieczona studentka sprawdzę czy to dobry system dla mnie
bb51a4d8262b29b292c7ad829e0e2a7b07e4d160_6276f9f2aa70f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 23:10   #87
Ararauna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 204
Dot.: Wyprawka studentki

A ja mam zawsze tylko jeden zeszyt i jeden zwykły długopis na cały semestr
Może też sobie w tym roku sprawię coś lepszego. Jakiś notes albo kalendarz..Albo kolorowe długopisy?
Ararauna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 09:16   #88
SwietaKsiezniczka
Rozeznanie
 
Avatar SwietaKsiezniczka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 632
Dot.: Wyprawka studentki

Cytat:
Napisane przez Eroll Pokaż wiadomość
Na jakim kierunku jesteś? Bo wydajność zeszytu zależy od wielu czynników.
Szczerze to nie mam żadnego kierunku, nie umiem sie na nic zdecydować, wiem ze jest już późno ale nic na to nie poradzę.
W każdym razie na studia pójdę hehe, mam 4 kierunki do wyboru:
- rachunkowość i audyt wewnętrzny
- finanse przedsiębiorstw i controlling
- zarządzanie nieruchomościami
- zarządzanie firmą

Nie mam pojęcia gdzie kupić zeszyty na spirali A5 lub B5 i ile kosztują?
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
SwietaKsiezniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 10:24   #89
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Wyprawka studentki

[QUOTE=SwietaKsiezniczka;3 6518334]Szczerze to nie mam żadnego kierunku, nie umiem sie na nic zdecydować, wiem ze jest już późno ale nic na to nie poradzę.
W każdym razie na studia pójdę hehe, mam 4 kierunki do wyboru:
- rachunkowość i audyt wewnętrzny
- finanse przedsiębiorstw i controlling
- zarządzanie nieruchomościami
- zarządzanie firmą

Nie mam pojęcia gdzie kupić zeszyty na spirali A5 lub B5 i ile kosztują?

No jak to gdzie? W papierniczym
B5 sztywny na spirali kosztuje około 14 zł.
Ja kupowałam w tym roku w hurtowni to wyszło mnie trochę taniej

A4 pewnie koło 18-20 zł. Zależy jeszcze jaka firma. Bo widziałam z Oxfordu za 36 zł
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 11:59   #90
Alexanderka91
Raczkowanie
 
Avatar Alexanderka91
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 107
Dot.: Wyprawka studentki

Warto zaopatrzyć się w takie zeszyty na allegro. Ceny są o wiele niższe, ja moje A4 100 kartek kupiłam za 9,99zł/szt., a B5 160 kartek za 14zł- wystarczy, że do zakupu podłączy się koleżanka wtedy koszt przesyłki dzielimy na pół i wychodzi taniej .
Alexanderka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:48.