Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Piękna 13 - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-05, 15:49   #4801
zyskowa
Zakorzenienie
 
Avatar zyskowa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 344
GG do zyskowa
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Cytat:
Napisane przez marta 85 Pokaż wiadomość
Zyś bardzo podoba mi się u Ciebie wygolony bok i za odwagę
dziękuję ja na razie też jestem zadowolona
a co to za odżywka do rzęs? dobra? Ja nie mam natury
Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

Nic tak nie motywuje jak dziecko,polecam
Sypiam b.malo, wstac musze jak zawyje syrena mojej malej nie ma ociagania,zlego samopoczucia.. na wszystko mam czas: na obowiazki domowe, na nauke, a nawet na cwiczenia. Nie odczuwa sie zmeczenia,bo wszytsko wynagradza usmiech dziecka

Jestem w trakcie przeproqadzki,bo trafila nam sie okazja na sporo wieksze mieszkanie, ale obiecuje,ze jak tylko podlacza mi internet wkleje jakies foty nasze (pisze z komorki)

Praktycznie ciagle jestem sama, bo Tz ma ciagle jakies wyjazdy. Dopiero co wrocil z 3tygodniowego kursu, a juz znowu wyjezdza na miesiac. Takie zycie z wojakiem...


Dziewczyny a skad sciagacie te treningi z Ewa chodakowska? Chcialabym to zaczac
fajnie, ze się odezwałaś i super, że jesteś szczęśliwa
niedobry ten Twój TŻ, że Cię tak zostawia samą bez dostępu do nas

Ja ściągałam ćwiczenia z chomikuj (te, których płyt jeszcze nie mam)

jak będziesz mogła to napisz mi jakiego kremu do twarzy używasz, bo mamy podobne problemy z cerą, a Isana z mocznikiem mi się kończy
__________________
zyskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 17:23   #4802
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Cytat:
Napisane przez zyskowa Pokaż wiadomość
jeszcze nie jest to kondycja instruktorki fitness, ale w porównaniu z tym co było jest wspaniale. Ostatnio musiałam trochę podbiec, bo się spieszyłam, przebiegłam truchtem kilometr i się nie zmęczyłam nawet a wcześniej po kilku metrach zdychałam.

Ale to w dużej mierze przez to, że od 4 klasy podstawówki miałam albo całkowite zwolnienie z wf albo z ćwiczeń wysiłkowych, takich jak biegi
takze gratuluje, bo efekty sa
i widze ze jestes zmotywowana

Cytat:
Napisane przez kasiaaczek Pokaż wiadomość
Tygrysko co ćwiczyłaś?

Ja dzisiaj niestety nie dałam rady poćwiczyć, bo przeziębiona jestem i póki co się kuruję. Miałam iśc jutro na zumbę i chyba nic z tego
ja bardzo ambitnie, 8 min abs

kuruj sie

Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
Nic tak nie motywuje jak dziecko,polecam
Sypiam b.malo, wstac musze jak zawyje syrena mojej malej nie ma ociagania,zlego samopoczucia.. na wszystko mam czas: na obowiazki domowe, na nauke, a nawet na cwiczenia. Nie odczuwa sie zmeczenia,bo wszytsko wynagradza usmiech dziecka
hej fajnie ze sie odezwalas
widze ze macierzynstwo Cie uskrzydla

Cytat:
Napisane przez kasiaaczek Pokaż wiadomość
treningi Ewy kupowałam z magazynem Shape
one sa bardzo ciezkie?

Cytat:
Napisane przez marta 85 Pokaż wiadomość
Nabijajmy posty bo za kilka stron kończymy watek
byle tylko sie wiecje dziewczyn odzywalo

Cytat:
Napisane przez zyskowa Pokaż wiadomość
a co to za odżywka do rzęs? dobra? Ja nie mam natury
tez mnie zaciekawila, ale potem sobie przypomnialam ze akurat na rzesy i brwi zapominam nakladac odzywki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg img20350.moda.1534249.jpg (30,1 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img111308.moda.1535112.jpg (33,9 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img20350.moda.1534435.jpg (27,9 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img124218.moda.1534424.jpg (32,4 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img142409.moda.1534210.jpg (21,0 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img142409.makijaze.1534489.jpg (41,1 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img141231.moda.1534254.jpg (20,8 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img124218.moda.1535051.jpg (37,2 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kourtney+Kardashian+Kardashians+Head+DASH+j1pAXEKgM2sl.jpg (53,2 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kourtney+Kardashian+Kardashians+Shoot+Their+UQlMN2JiqUKl.jpg (50,0 KB, 7 załadowań)
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 19:27   #4803
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
I ja tez Kasiu

Kasiu,mam jeszcze pytanie w co bylas ubrana na chrzcinach Oliwki? My robimy po chrzcinach w kosciele, obiad i deser dla kilkunastu osob w restauracji i nie wiem co wlozyc

Jutro jade tez z TZtem szukac kompletu bialych ciuszkow dla malej, bo te zestawy dla dzieci do chrztu ,ktore sa w niektorych sklepach sa na moja Dalie za male szukam tez bialego haftowanego kocyka i osoby,ktora mi wyhaftuje jej imie,nazwisko i date chrztu na szacie
Co do szatki to na allegro można zamówić z haftem jaki chcesz - nam zamawiała chrzestna.
Moja Oliwka była w sukience niebieskiej w kropki http://www.debenhams.ie/webapp/wcs/s...22010624145_-1 Ubranko nie musi być białe
A ja miałam taką jak w załączniku. Buty platformy beżowe. Robiliśmy obiad i tort w restauracji. Było upalnie więc nie miałam żadnego żakietu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sukienka2.jpg (10,6 KB, 11 załadowań)
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 19:42   #4804
zyskowa
Zakorzenienie
 
Avatar zyskowa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 344
GG do zyskowa
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
takze gratuluje, bo efekty sa
i widze ze jestes zmotywowana


tez mnie zaciekawila, ale potem sobie przypomnialam ze akurat na rzesy i brwi zapominam nakladac odzywki
dziękuję ostatnio mam gorsze dni, więc tylko 30 minut dziennie hula hop i trening na brzuszek - 8 min abs, 8 min core abs i ab ripper, miałam z TŻ zacząć od października p90x, ale problem z przyrządami jest dlatego skupiam się na cwiczeniach na brzuch. Planuję z różnych filmów skleić swój własny zestaw ulubionych

też zapominam, ale mogłabym mieć

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Co do szatki to na allegro można zamówić z haftem jaki chcesz - nam zamawiała chrzestna.
Moja Oliwka była w sukience niebieskiej w kropki http://www.debenhams.ie/webapp/wcs/s...22010624145_-1 Ubranko nie musi być białe
A ja miałam taką jak w załączniku. Buty platformy beżowe. Robiliśmy obiad i tort w restauracji. Było upalnie więc nie miałam żadnego żakietu.
piękna sukienka skąd?
__________________
zyskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-06, 07:05   #4805
kasiaaczek
Zakorzenienie
 
Avatar kasiaaczek
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 162
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
takze gratuluje, bo efekty sa
i widze ze jestes zmotywowana



ja bardzo ambitnie, 8 min abs

kuruj sie



hej fajnie ze sie odezwalas
widze ze macierzynstwo Cie uskrzydla



one sa bardzo ciezkie?



byle tylko sie wiecje dziewczyn odzywalo



tez mnie zaciekawila, ale potem sobie przypomnialam ze akurat na rzesy i brwi zapominam nakladac odzywki
tam są 3 płyty o różnym stopniu zaawansowania, pierwsza jest łatwa wprowadzająca i nie jest taka męcząca, od tej najlepiej zacząć.. druga jak dla mnie najfajniejsza (przeplatanie 5 min podskoków itp z 3 seriami 3 ćwiczeń) dając sobei wycisk można się zmęczyć, a ta trzecia to jest chyba 9 rund (o ile pamiętam, bo tylko raz ćwiczyłam z tą płytą, bo jakoś mi nie przypadła do gustu) :4 serie 2 ćwiczenia

Miałam iśc na zumbę i znowu nic z tego, dalej się nie mogę wyleczyć

---------- Dopisano o 08:05 ---------- Poprzedni post napisano o 08:04 ----------

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Co do szatki to na allegro można zamówić z haftem jaki chcesz - nam zamawiała chrzestna.
Moja Oliwka była w sukience niebieskiej w kropki http://www.debenhams.ie/webapp/wcs/s...22010624145_-1 Ubranko nie musi być białe
A ja miałam taką jak w załączniku. Buty platformy beżowe. Robiliśmy obiad i tort w restauracji. Było upalnie więc nie miałam żadnego żakietu.
Mała miała prześliczną tą sukieneczkę
kasiaaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-06, 09:19   #4806
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Cytat:
Napisane przez zyskowa Pokaż wiadomość
dziękuję ostatnio mam gorsze dni, więc tylko 30 minut dziennie hula hop i trening na brzuszek - 8 min abs, 8 min core abs i ab ripper, miałam z TŻ zacząć od października p90x, ale problem z przyrządami jest dlatego skupiam się na cwiczeniach na brzuch. Planuję z różnych filmów skleić swój własny zestaw ulubionych

też zapominam, ale mogłabym mieć

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------


piękna sukienka skąd?
Dzięki Z allegro. Kosztowała jakieś grosze - 40 zł czy coś takiego.

Cytat:
Napisane przez kasiaaczek Pokaż wiadomość
tam są 3 płyty o różnym stopniu zaawansowania, pierwsza jest łatwa wprowadzająca i nie jest taka męcząca, od tej najlepiej zacząć.. druga jak dla mnie najfajniejsza (przeplatanie 5 min podskoków itp z 3 seriami 3 ćwiczeń) dając sobei wycisk można się zmęczyć, a ta trzecia to jest chyba 9 rund (o ile pamiętam, bo tylko raz ćwiczyłam z tą płytą, bo jakoś mi nie przypadła do gustu) :4 serie 2 ćwiczenia

Miałam iśc na zumbę i znowu nic z tego, dalej się nie mogę wyleczyć

---------- Dopisano o 08:05 ---------- Poprzedni post napisano o 08:04 ----------



Mała miała prześliczną tą sukieneczkę
Dziękujemy
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-06, 10:23   #4807
Patalus
Zakorzenienie
 
Avatar Patalus
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Szczecina
Wiadomości: 6 339
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

witam się po sporej nieobecności!
ale mi to szkoła zawraca głowę i mało czasu na wszystko na dodatek depresyjna jesień się zrobiła, wirusy wszędzie i ja co chwile chora
__________________
Patalus jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-06, 10:33   #4808
marta 85
Wtajemniczenie
 
Avatar marta 85
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 448
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Hej

Cytat:
Napisane przez zyskowa Pokaż wiadomość
dziękuję ja na razie też jestem zadowolona
a co to za odżywka do rzęs? dobra? Ja nie mam natury

fajnie, ze się odezwałaś i super, że jesteś szczęśliwa
niedobry ten Twój TŻ, że Cię tak zostawia samą bez dostępu do nas

Ja ściągałam ćwiczenia z chomikuj (te, których płyt jeszcze nie mam)

jak będziesz mogła to napisz mi jakiego kremu do twarzy używasz, bo mamy podobne problemy z cerą, a Isana z mocznikiem mi się kończy
Nawet fajna ta odzywka, wydaje mi się, że wydłużyła mi rzęsy to ta - https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...a-do-rzes.html ale jej juz nie ma, bądź zmienili z niebieskiej na bezbarwna konsystencję

Mam ten krem z isany i ostatnio mi nie pasuje bo roluje się na twarzy

kasiaczek zdrówka Polecam Gripex Max

Jakie macie plany na weekend?

- odżywka na rzęsy
- regenerum na skórki
- wewn. - radical
będzie
- na pół h przed myciem olejek rycynowy na skalp i długość
- zmycie szamponem babydream i różanym
- odżywka isana wygładzająca
- spray malinowy marion
- jedwab marion do wł. farbowanych
- samoopalacz na twarz


Miłego dnia
__________________






Edytowane przez marta 85
Czas edycji: 2012-10-06 o 10:35
marta 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-06, 11:20   #4809
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Hej

ale pogoda... czemu nie moze byc ladnie, slenecznie??

Cytat:
Napisane przez zyskowa Pokaż wiadomość
dziękuję ostatnio mam gorsze dni, więc tylko 30 minut dziennie hula hop i trening na brzuszek - 8 min abs, 8 min core abs i ab ripper, miałam z TŻ zacząć od października p90x, ale problem z przyrządami jest dlatego skupiam się na cwiczeniach na brzuch. Planuję z różnych filmów skleić swój własny zestaw ulubionych
tylko?? gdybym ja polowe z tego robila to byloby super
nie wiem.. kiedys jakos wpadlam w rutyne i cwiczylam codziennie, teraz to nawet 5 dni pod rzad mi sie nie udaje

ostatnio bylam w sklepie sportowym i widzialam fajne, duze hula hop, mysle tez nad kupieniem takiej pilki do cwiczen..

Cytat:
Napisane przez kasiaaczek Pokaż wiadomość
tam są 3 płyty o różnym stopniu zaawansowania, pierwsza jest łatwa wprowadzająca i nie jest taka męcząca, od tej najlepiej zacząć.. druga jak dla mnie najfajniejsza (przeplatanie 5 min podskoków itp z 3 seriami 3 ćwiczeń) dając sobei wycisk można się zmęczyć, a ta trzecia to jest chyba 9 rund (o ile pamiętam, bo tylko raz ćwiczyłam z tą płytą, bo jakoś mi nie przypadła do gustu) :4 serie 2 ćwiczenia
cos znalazlam, zobacze jak to wyglada

Cytat:
Napisane przez Patalus Pokaż wiadomość
witam się po sporej nieobecności!
ale mi to szkoła zawraca głowę i mało czasu na wszystko na dodatek depresyjna jesień się zrobiła, wirusy wszędzie i ja co chwile chora
no ta szkola/praca tylko przeszkadzaja

kuruj sie
Cytat:
Napisane przez marta 85 Pokaż wiadomość

- odżywka isana wygładzająca
ja wlasnie szukam jakiejs lekkiej odzywki bez silikonow, polecicie cos?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg img103956.paznokcie.1527194.jpg (27,3 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img111308.fryzury-dlugie.1520844.jpg (54,3 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img117715.moda.1533929.jpg (29,2 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 149628.jpg (28,7 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img143375.moda.1534022.jpg (22,9 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img146137.fryzury-dlugie.1525205.jpg (48,4 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img117715.moda.1533960.jpg (44,7 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img135035.moda.1506756.jpg (50,9 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img111308.paznokcie.1525980.jpg (23,0 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img141231.moda.1533976.jpg (33,5 KB, 7 załadowań)
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-06, 13:06   #4810
marta 85
Wtajemniczenie
 
Avatar marta 85
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 448
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość


ja wlasnie szukam jakiejs lekkiej odzywki bez silikonow, polecicie cos?
Właśnie też szukam zastępczej odżywki, zamiast niej ma być nawilżająca z bawełną w biało - niebieskim opakowaniu, może również będzie dobra

Tygrysko, a Ty dalej się uczysz?
__________________






Edytowane przez marta 85
Czas edycji: 2012-10-06 o 13:07
marta 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-06, 14:38   #4811
zyskowa
Zakorzenienie
 
Avatar zyskowa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 344
GG do zyskowa
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Cytat:
Napisane przez Patalus Pokaż wiadomość
witam się po sporej nieobecności!
ale mi to szkoła zawraca głowę i mało czasu na wszystko na dodatek depresyjna jesień się zrobiła, wirusy wszędzie i ja co chwile chora
skąd ja to znam mam strasznie zmienne nastroje
Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
ale pogoda... czemu nie moze byc ladnie, slenecznie??

tylko?? gdybym ja polowe z tego robila to byloby super
nie wiem.. kiedys jakos wpadlam w rutyne i cwiczylam codziennie, teraz to nawet 5 dni pod rzad mi sie nie udaje

ostatnio bylam w sklepie sportowym i widzialam fajne, duze hula hop, mysle tez nad kupieniem takiej pilki do cwiczen..

ja wlasnie szukam jakiejs lekkiej odzywki bez silikonow, polecicie cos?
u mnie słonecznie zapraszam

nom pół godziny dziennie to niewiele

ja używam jeszcze Isany z babassu i lubię też http://www.twojewlosy.pl/product-pol...mi-1000ml.html
__________________
zyskowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-06, 19:32   #4812
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Cytat:
Napisane przez marta 85 Pokaż wiadomość
Tygrysko, a Ty dalej się uczysz?
nie

Cytat:
Napisane przez zyskowa Pokaż wiadomość
nom pół godziny dziennie to niewiele
niby tak
dzis pocwiczylam z Ewa, nie bylo zle
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kim+Kardashian+Kim+Kardashian+Cosmo+Anniversary+XlPmnOF-jSKl.jpg (28,6 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kim+Kardashian+Kim+Kardashian+Miami+International+BYxa7ipmkEUl.jpg (44,4 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kim+Kardashian+Kim+Kourtney+Kardashian+Take+9-ffn5EvYItl.jpg (41,1 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kim+Kardashian+Kim+Kardashian+Miami+Hotel+lUr5SsNJ1Edl.jpg (33,1 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kim+Kardashian+Kim+Kourtney+Kardashian+Out+okpHJJreBL-l.jpg (34,9 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kim+Kardashian+Kim+Kardashian+Hosts+Midori+4AU9sgGh3Dfl.jpg (30,3 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kim+Kardashian+Kim+Kardashian+Goes+Photo+Shoot+r05VggBr_mMl.jpg (37,9 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kim+Kardashian+Kim+Kardashian+Wears+Glasses+h-WCsHn7QEml.jpg (30,6 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kim+Kardashian+Kim+Kardashian+shopping+Miami+iwdWinohx6jl.jpg (31,0 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kim+Kardashian+Kim+Kourtney+Kardashian+Take+YWJ0OKyIxqCl.jpg (39,6 KB, 3 załadowań)
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-06, 20:09   #4813
neheszta
Zakorzenienie
 
Avatar neheszta
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 633
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

dziewczyny ostatnio robię codziennie OCM
I powiem wam, że jestem naprawdę zadowolona z tej metody.
Używam olejku alterry papaja i migdały.
Zauważyłam, że moja skóra wygląda o wiele ładniej, jest taka nawilżona.
Dzisiaj nie wyspana szłam do szkoły, bez makijażu i w ogóle wielkie nul a moja koleżanka, ale dzisiaj tak świeżo, ładnie wyglądasz hehe
neheszta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 03:08   #4814
Ania09121983
Zadomowienie
 
Avatar Ania09121983
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 751
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

WITAJCIE!!! ja właśnie wróciłam z imprezy ufff
miałam na tyle siły zeby zmyc makijaz....i padłam. byłam wczoraj na solarium i strszliwie sie spiekłam tzn twarz i dekolt ;/ byłam na stojącym i nie miałam jak zakryc twarzy , jestem zła sama na siebie ze dałam sie poniesc emocjom ehh nigdy nie opalam twarzy teraz jestem czerwona....ratuje sie kremem BD z rossmana dla dzieci jest cudowny)
__________________


"Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było".
Ania09121983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 09:11   #4815
Patalus
Zakorzenienie
 
Avatar Patalus
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Szczecina
Wiadomości: 6 339
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Cytat:
Napisane przez Ania09121983 Pokaż wiadomość
WITAJCIE!!! ja właśnie wróciłam z imprezy ufff
miałam na tyle siły zeby zmyc makijaz....i padłam. byłam wczoraj na solarium i strszliwie sie spiekłam tzn twarz i dekolt ;/ byłam na stojącym i nie miałam jak zakryc twarzy , jestem zła sama na siebie ze dałam sie poniesc emocjom ehh nigdy nie opalam twarzy teraz jestem czerwona....ratuje sie kremem BD z rossmana dla dzieci jest cudowny)
dla mnie solarium to złoo
__________________
Patalus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 10:05   #4816
marta 85
Wtajemniczenie
 
Avatar marta 85
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 448
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Hej

Cytat:
Napisane przez Patalus Pokaż wiadomość
dla mnie solarium to złoo
Dla mnie też Wolę posmarować się moim ulubionym musem samoopalającym - https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...-karnacja.html

- odżywka na rzęsy my secret
- krem pod oczy ziaja kozie mleko
- krem na twarz nivea
- krem do rąk johnsons
- regenerum na skórki
- woda brzozowa w skalp
- wewn, radical


Miłego dnia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mus.jpg (38,9 KB, 9 załadowań)
__________________





marta 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 10:13   #4817
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Hello

myslalam ze bede miec zakwasy po cwiczeniach a tu nic
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg img106326.fryzury-dlugie.1530096.jpg (57,4 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img90311.paznokcie.1537422.jpg (23,4 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img117715.moda.1537000.jpg (31,6 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img117715.moda.1536999.jpg (40,2 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img124218.makijaze.1536860.jpg (33,1 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img106326.moda.1537194.jpg (48,3 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img125767.fryzury-dlugie.1536659.jpg (43,8 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img136910.fryzury-dlugie.1537355.jpg (30,3 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img141203.fryzury-dlugie.1529095.jpg (31,5 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img141203.moda.1536718.jpg (36,6 KB, 5 załadowań)
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 11:39   #4818
marta 85
Wtajemniczenie
 
Avatar marta 85
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 448
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...5&d=1349601154 Fajna fryzurka

Idę poczytać drugi raz Kod Leonarda da vinci
__________________






Edytowane przez marta 85
Czas edycji: 2012-10-07 o 11:50
marta 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 12:30   #4819
zyskowa
Zakorzenienie
 
Avatar zyskowa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 344
GG do zyskowa
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Cytat:
Napisane przez marta 85 Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...5&d=1349601154 Fajna fryzurka

Idę poczytać drugi raz Kod Leonarda da vinci
też zwróciłam na nią uwagę niby zwykły kucyk, ale trudno coś takiego zrobić

też czytałam kilka razy, także 'Anioły i demony' i 'Zaginiony symbol' fajne, chociaż 'Zaginiony symbol' najsłabszy
__________________
zyskowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-07, 13:02   #4820
marta 85
Wtajemniczenie
 
Avatar marta 85
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 448
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Cytat:
Napisane przez zyskowa Pokaż wiadomość
też zwróciłam na nią uwagę niby zwykły kucyk, ale trudno coś takiego zrobić

też czytałam kilka razy, także 'Anioły i demony' i 'Zaginiony symbol' fajne, chociaż 'Zaginiony symbol' najsłabszy
Właśnie zamierzam je też przeczytać i dzięki Tobie ,,Oczekiwana"
__________________





marta 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 13:38   #4821
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

hejjj jak wam mija niedziela bo ja zbieram sily bo intensywnym weekendzie a za oknem normalnie jesien pełna para szaro buro ulewnie i zimno :/
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 14:57   #4822
kasiaaczek
Zakorzenienie
 
Avatar kasiaaczek
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 162
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Cytat:
Napisane przez marta 85 Pokaż wiadomość
Hej



Nawet fajna ta odzywka, wydaje mi się, że wydłużyła mi rzęsy to ta - https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...a-do-rzes.html ale jej juz nie ma, bądź zmienili z niebieskiej na bezbarwna konsystencję

Mam ten krem z isany i ostatnio mi nie pasuje bo roluje się na twarzy

kasiaczek zdrówka Polecam Gripex Max

Jakie macie plany na weekend?

- odżywka na rzęsy
- regenerum na skórki
- wewn. - radical
będzie
- na pół h przed myciem olejek rycynowy na skalp i długość
- zmycie szamponem babydream i różanym
- odżywka isana wygładzająca
- spray malinowy marion
- jedwab marion do wł. farbowanych
- samoopalacz na twarz


Miłego dnia
Dzięki tym się właśnie kuruję i nie chce przejść

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
nie



niby tak
dzis pocwiczylam z Ewa, nie bylo zle
Jak ci się podoba trening? i który robiłaś?

Cytat:
Napisane przez Patalus Pokaż wiadomość
dla mnie solarium to złoo
dla mnie też zdecydowanie wolę naturalne słoneczko, a w zimie nie przeszkadza mi moja blada skóra, a jak już to sięgam po balsam Lirene

Beznadziejny humor i samopoczucie poprawiłam sobie dzisiaj zakupami
kasiaaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 16:52   #4823
zyskowa
Zakorzenienie
 
Avatar zyskowa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 344
GG do zyskowa
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Cytat:
Napisane przez marta 85 Pokaż wiadomość
Właśnie zamierzam je też przeczytać i dzięki Tobie ,,Oczekiwana"
fajnie, bo ciekawa, mi się podobała jest jeszcze jakby 2 część: "Księga miłości" ale nie mam do niej dostępu
__________________
zyskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 19:08   #4824
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Cytat:
Napisane przez kasiaaczek Pokaż wiadomość
Jak ci się podoba trening? i który robiłaś?
ten pierwszy myslalam ze jest ciezszy skoro takie super efekty ponoc sa po nim

znalazlam motywujaca stronke KLIK
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg img137614.fryzury-dlugie.1283738.jpg (39,4 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img20350.makijaze.1537645.jpg (16,4 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img90311.paznokcie.1537810.jpg (56,0 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img124218.fryzury-dlugie.1537540.jpg (25,8 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img90311.makijaze.1537943.jpg (38,7 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img135089.moda.1537755.jpg (24,1 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img135089.moda.1537739.jpg (22,4 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img143375.fryzury-dlugie.1535963.jpg (52,5 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img124218.moda.1537922.jpg (56,7 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img20350.moda.1537180.jpg (35,2 KB, 5 załadowań)
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 19:45   #4825
Patalus
Zakorzenienie
 
Avatar Patalus
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Szczecina
Wiadomości: 6 339
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Cytat:
Napisane przez kasiaaczek Pokaż wiadomość
Dzięki tym się właśnie kuruję i nie chce przejść



Jak ci się podoba trening? i który robiłaś?



dla mnie też zdecydowanie wolę naturalne słoneczko, a w zimie nie przeszkadza mi moja blada skóra, a jak już to sięgam po balsam Lirene


Beznadziejny humor i samopoczucie poprawiłam sobie dzisiaj zakupami
ja mam całe życie bladą cerę i sobie ją zaczęłam cenić nawet w lato jak mnie już słonko złapie, to szybko mi się opalenizna ulatnia

ta jesień jest strasznie depresyjna, nic, tylko siedzieć w domu z kubkiem gorącej czekolady w swetrze, najlepszy byłby jeszcze kominek, ale nie mam
__________________
Patalus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 21:11   #4826
kasiaaczek
Zakorzenienie
 
Avatar kasiaaczek
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 162
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
ten pierwszy myslalam ze jest ciezszy skoro takie super efekty ponoc sa po nim

znalazlam motywujaca stronke KLIK
bardzo motywująca od jutra biorę sie ostro za siebie, wracam do diety (bo wstyd się przyznać, ale przed chwilą zjadłam ciacho z kremem ) i koniecznie za ćwiczenia

Ta pierwsza nie jest taka ciężka, to taka wprowadzająca dla poczatkujących a żeby super efekty to niestety dieta, przy każdym treningu ważna jest dieta
kasiaaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-08, 18:21   #4827
poziomeczkaa89
Zakorzenienie
 
Avatar poziomeczkaa89
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 710
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Witam Piękne Panie
Wy tu o ćwiczeniach , gubieniu wagi to i ja się dołączę do marudzenia
zaczęłam pompki robić i po ostatnich 30 miałam masakryczne zakwasy

Cytat:
Napisane przez marta 85 Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...5&d=1349601154 Fajna fryzurka

Idę poczytać drugi raz Kod Leonarda da vinci
też mi się podoba
__________________
diabelsko kobiecy blog
poziomeczkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-08, 19:09   #4828
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Cytat:
Napisane przez kasiaaczek Pokaż wiadomość
Ta pierwsza nie jest taka ciężka, to taka wprowadzająca dla poczatkujących a żeby super efekty to niestety dieta, przy każdym treningu ważna jest dieta
dzis tez zrobilam
niedlugo chyba zobacze jak ta druga czesc wyglada

Cytat:
Napisane przez poziomeczkaa89 Pokaż wiadomość
Witam Piękne Panie
hej, dawno Cie nie bylo.
tesknilam
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-08, 19:17   #4829
poziomeczkaa89
Zakorzenienie
 
Avatar poziomeczkaa89
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 710
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
dzis tez zrobilam
niedlugo chyba zobacze jak ta druga czesc wyglada



hej, dawno Cie nie bylo.
tesknilam
też się za Wami stęskniłam
__________________
diabelsko kobiecy blog
poziomeczkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-09, 17:36   #4830
honey1012
Wtajemniczenie
 
Avatar honey1012
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 2 772
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Halo dziewczyny potczytuje ale jakoś ostatnio się nieskładało na pisanie...ogłaszam poprawe
__________________
''Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę!''






SZCŚLIWA
honey1012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:29.