Oleje i olejki do włosów, część VI - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-12, 18:00   #4591
joaaa83
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 810
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez wiewiora1986 Pokaż wiadomość
I ja zaczynam swoją przygodę z olejowaniem włosów Na razie skromnie, bo zaczęłam od olejku kokosowego Vatika, ale wczoraj kupiłam jeszcze olejek jaśminowy KTC. Dziś doczytałam, że ma w składzie parafinę i nie każdemu to pasuje, ale przetestuje i może jednak nie będzie źle.

Ja zaczęłam od Alterry, teraz chcę wypróbować Vatikę (olej kokososwy). I mój pierwszy problem - pogrzewacie całą butelkę oleju za każdym razem?? Jakby to był słoik to bez problemu mogłabym wygrzebać potrzebną ilość, ale z tej butelki... Jak w praktyce przygotowujecie olej do nałożenia?
joaaa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 18:50   #4592
Skarfejs
Zakorzenienie
 
Avatar Skarfejs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: centralna Polska
Wiadomości: 3 305
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez *Basia* Pokaż wiadomość
Jedwab biovaxu wydaje się być dobrym rozwiązaniem. Olej arganowy jest dość lekki, może jest za słaby dla zabezpieczania Twoich włosów.

to znaczy? Zabezpieczasz końcówki jeszcze proteinami? Końcówki to najstarsza część włosa, poza tym narażone są najbardziej na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, tarcia itd. Nadmiar protein może je dodatkowo wysuszyć.
Nie zabezpieczam nimi włosów. Nakładam je w formie mgiełki przed olejowaniem i kilka kropel w odżywce d/s.
Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Drugi powód to może być przeproteinowanie, po którym włosy są bardziej podatne na urazy i kruche. Zwłaszcza w przypadku Skarfejs tak może być. I jest możliwe, że te starsze włosy gorzej reagują na proteiny, co zauważyłam na sobie. Kiedy miałam zniszczone włosy na prawie całej długości, proteiny bardzo im szkodziły (wbrew teorii, że te składniki odbudowują i najlepsze są dla zniszczonych włosów). Kiedy trochę odrosły, to te zdrowe dość dobrze znosiły kuracje proteinowe, a te stare na końcach ciągle były po nich przesuszone i łamliwe.
Więc odstawię proteiny i poobserwuję czy się trochę poprawi. Jak tak, to będę nakładała je tylko na te zdrowe włosy.

Dzięki wielkie
__________________
"...zło nie jest nieludzkie, lecz przeciwnie, jest skrajną ekspresją ludzkiej wolności."
Skarfejs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 18:59   #4593
*Basia*
Mod-Śnieżynka
 
Avatar *Basia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 364
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez Skarfejs Pokaż wiadomość
Nie zabezpieczam nimi włosów. Nakładam je w formie mgiełki przed olejowaniem i kilka kropel w odżywce d/s.
Więc odstawię proteiny i poobserwuję czy się trochę poprawi. Jak tak, to będę nakładała je tylko na te zdrowe włosy.
Protein całkiem nie odstawiaj, jeśli służą włosom, używaj, tylko omijaj końcówki. Na nie nakładaj mocno emolientową odżywkę, a potem jedwab.
__________________

*Basia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 19:01   #4594
eyesgree
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 217
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

czyli jednak te sylikony nie takie złe skoro zabezpieczają, ja odstawiłam jedwab bo obciążał, może moje włosy go potrzebowały, a co do protein to możliwe jest że stało się tak od laminowania?? nałożyłam żelatynę 2 razy, i jakoś mnie tknęło żeby popatrzeć na moje włoski bliżej wydaje mnie sie że wcześniej tego nie miałam
eyesgree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 19:07   #4595
*Basia*
Mod-Śnieżynka
 
Avatar *Basia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 364
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez eyesgree Pokaż wiadomość
czyli jednak te sylikony nie takie złe skoro zabezpieczają, ja odstawiłam jedwab bo obciążał, może moje włosy go potrzebowały,
Absolutnie nie są złe. Trzeba tylko wiedzieć jak ich używać, zresztą tak samo jak wszystko

Cytat:
a co do protein to możliwe jest że stało się tak od laminowania?? nałożyłam żelatynę 2 razy, i jakoś mnie tknęło żeby popatrzeć na moje włoski bliżej wydaje mnie sie że wcześniej tego nie miałam
Po laminowaniu można mieć przeproteinowane włosy. Wystarczy umyć szamponem z siarczanem, nałożyć emolientową odżywkę i stan włosów powinien się unormować (jeśli to rzeczywiście przeproteinowanie).
__________________

*Basia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 19:35   #4596
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez HairMania Pokaż wiadomość
Kruszące się włosy często mają na końcach białą kropeczkę
No to moje Zauwazylam ze ta kropeczka nie jest na kazdym wlosie, co ktorys tylko i w tym miejscu gdzie uzywalam prostownicy, czyli z przodu kosmyki opadajace przy twarzy

---------- Dopisano o 20:35 ---------- Poprzedni post napisano o 20:32 ----------

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
A kruszące się włosy naprawdę łatwo rozpoznać, bo znajduje się je wszędzie, tylko nie tam gdzie powinny być Krótkie kawałeczki włosów po prostu odpadają i są na poduszce po wstaniu z łóżka, na swetrach i bluzkach. Podczas czesania albo stylizacji na sucho, fruwają w powietrzu. Ciężko to przegapić.
W zasadzie nie zauwazylam tego u siebie, musze sie przyjrzec. Moje blond wlosy ciezko zauwazyc gdziekolwiek, chyba ze mam na sobie cos ciemnego.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 20:00   #4597
eyesgree
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 217
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

moje też maja takie kropeczki i nie na każdym włosku, czyli musze czesciej stosowac alltere, bo teraz zaczełam używac kallosa
eyesgree jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-12, 20:01   #4598
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez eyesgree Pokaż wiadomość
czyli jednak te sylikony nie takie złe skoro zabezpieczają, ja odstawiłam jedwab bo obciążał, może moje włosy go potrzebowały, a co do protein to możliwe jest że stało się tak od laminowania?? nałożyłam żelatynę 2 razy, i jakoś mnie tknęło żeby popatrzeć na moje włoski bliżej wydaje mnie sie że wcześniej tego nie miałam
Z silikonami jest podobnie jak z praktycznie każdym innym składnikiem - włosy mogą go nie lubić, albo może im nie służyć w jakiejś dawce.
Zresztą czasem jest tam, że silikony nawet w małej dawce rzeczywiście włosy przeciążają i strączkują ale odstawienie ich powoduje, że końcówki szybciej się rozdwajają. Co wtedy robić - sama chciałabym wiedzieć, bo właśnie jestem w takiej sytuacji...
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 20:07   #4599
eyesgree
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 217
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

to mogę wrocic do tego kosmetyku , on zawiera jednat te sylikony ale skoro nie sa az tak złe to sobie troszke na końcówki pozwole


avon, Advance Techniques, Daily Shine Dry End Serum (Serum na zniszczone końcówki)
eyesgree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 21:10   #4600
wiewiora1986
Raczkowanie
 
Avatar wiewiora1986
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Z łóżka
Wiadomości: 334
GG do wiewiora1986
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez joaaa83 Pokaż wiadomość
Ja zaczęłam od Alterry, teraz chcę wypróbować Vatikę (olej kokososwy). I mój pierwszy problem - pogrzewacie całą butelkę oleju za każdym razem?? Jakby to był słoik to bez problemu mogłabym wygrzebać potrzebną ilość, ale z tej butelki... Jak w praktyce przygotowujecie olej do nałożenia?
Ja za każdym razem podgrzewam całą butlę. Kilka kropel wlałam do małego pojemnika żeby przed suszeniem zabezpieczać końcówki włosów.
__________________
Jedynie dwie rzeczy czynią nas szczęśliwymi: wiara i miłość.
wiewiora1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 22:18   #4601
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez eyesgree Pokaż wiadomość
to mogę wrocic do tego kosmetyku , on zawiera jednat te sylikony ale skoro nie sa az tak złe to sobie troszke na końcówki pozwole


avon, Advance Techniques, Daily Shine Dry End Serum (Serum na zniszczone końcówki)
Chodzi o to serum?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...nds-serum.html
Ma denaturat, może wysuszyć.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-12, 22:45   #4602
201606242139
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 002
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez joaaa83 Pokaż wiadomość
Ja zaczęłam od Alterry, teraz chcę wypróbować Vatikę (olej kokososwy). I mój pierwszy problem - pogrzewacie całą butelkę oleju za każdym razem?? Jakby to był słoik to bez problemu mogłabym wygrzebać potrzebną ilość, ale z tej butelki... Jak w praktyce przygotowujecie olej do nałożenia?
Ja po prostu wkładam pod gorącą wodę w kranie i co chwilę wstrząsam butelką



Dziewczyny, ja z takim pytankiem, czy któraś z Was zauważyła, by po naolejowaniu skalpu (+lekko góry włosów) olejkiem Green Pharmacy z papryką stawały Wam dęba wszystkie ukryte pod spodem baby( i te już trochę starsze, dłuższe) hair? :O Nie mogę ogarnąć dlaczego tworzy mi się po nim taka aureolka, olejek fajny, ale potem włosów nie mogę okiełznać, z czym się w życiu nie spotkałam, wyglądam śmiesznie
201606242139 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 07:20   #4603
blondynaaa_91
Rozeznanie
 
Avatar blondynaaa_91
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 939
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez PandaBear Pokaż wiadomość
Ja po prostu wkładam pod gorącą wodę w kranie i co chwilę wstrząsam butelką



Dziewczyny, ja z takim pytankiem, czy któraś z Was zauważyła, by po naolejowaniu skalpu (+lekko góry włosów) olejkiem Green Pharmacy z papryką stawały Wam dęba wszystkie ukryte pod spodem baby( i te już trochę starsze, dłuższe) hair? :O Nie mogę ogarnąć dlaczego tworzy mi się po nim taka aureolka, olejek fajny, ale potem włosów nie mogę okiełznać, z czym się w życiu nie spotkałam, wyglądam śmiesznie
Ja nic takiego nie zauważyłam, ale się przyjrzę dokładniej

Dla fanek olejowania Alterrą - widziałam w Rossmanie brzoza+pomarańcz, ale za 24zł, więc nie kupiłam Używałyście?
blondynaaa_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 08:40   #4604
isabelka00
Wtajemniczenie
 
Avatar isabelka00
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 037
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez joaaa83 Pokaż wiadomość
Ja zaczęłam od Alterry, teraz chcę wypróbować Vatikę (olej kokososwy). I mój pierwszy problem - pogrzewacie całą butelkę oleju za każdym razem?? Jakby to był słoik to bez problemu mogłabym wygrzebać potrzebną ilość, ale z tej butelki... Jak w praktyce przygotowujecie olej do nałożenia?
ja wkładam go do miseczki z gorącą wodą, czekam , aż się rozpuści i wyciskam z butelki na włoski
__________________
Życie jest łatwiejsze niż się Nam się wydaję. Wystarczy godzić się z tym, co jest nie do przyjęcia, obywać się bez tego co niezbędne i znosić rzeczy nie do zniesienia.
isabelka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 08:47   #4605
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Jak napisała *Basia*, pierwszym powodem może być brak dostatecznego zabezpieczania końcówek. Czyli najlepiej silikonami.

Drugi powód to może być przeproteinowanie, po którym włosy są bardziej podatne na urazy i kruche. Zwłaszcza w przypadku Skarfejs tak może być. I jest możliwe, że te starsze włosy gorzej reagują na proteiny, co zauważyłam na sobie. Kiedy miałam zniszczone włosy na prawie całej długości, proteiny bardzo im szkodziły (wbrew teorii, że te składniki odbudowują i najlepsze są dla zniszczonych włosów). Kiedy trochę odrosły, to te zdrowe dość dobrze znosiły kuracje proteinowe, a te stare na końcach ciągle były po nich przesuszone i łamliwe.

A kruszące się włosy naprawdę łatwo rozpoznać, bo znajduje się je wszędzie, tylko nie tam gdzie powinny być Krótkie kawałeczki włosów po prostu odpadają i są na poduszce po wstaniu z łóżka, na swetrach i bluzkach. Podczas czesania albo stylizacji na sucho, fruwają w powietrzu. Ciężko to przegapić.
o jezu... ponad pół roku temu bardzo kruszyły mi się włosy. musiałam je ściąć, a potem nie mogłam się z tego wyleczyć tyle Waxa co zużyłam, to można liczyć w litrach, ale na szczęście pomogło.
Cytat:
Napisane przez PandaBear Pokaż wiadomość

Dziewczyny, ja z takim pytankiem, czy któraś z Was zauważyła, by po naolejowaniu skalpu (+lekko góry włosów) olejkiem Green Pharmacy z papryką stawały Wam dęba wszystkie ukryte pod spodem baby( i te już trochę starsze, dłuższe) hair? :O Nie mogę ogarnąć dlaczego tworzy mi się po nim taka aureolka, olejek fajny, ale potem włosów nie mogę okiełznać, z czym się w życiu nie spotkałam, wyglądam śmiesznie
ja niczego takiego nie zauważyłam po tym olejku. wprost przeciwnie - włosy są całkiem fajne w dotyku i ładnie się układają. szkoda tylko, że olejek nie przyspiesza porostu włosów tak jak jest napisane na opakowaniu.

jak ogarniacie sterczące baby hair? cieszyłam się z nich, dopóki nie zaczęła mi się robić aureola nad głową. sterczą mi nawet te 4cm włoski i wyglądam o tak: . próbowałam je okiełznać niebieskim babydreamem, ale nie działa. jakieś takie naelektryzowane są.
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 11:57   #4606
little_dhampir
Raczkowanie
 
Avatar little_dhampir
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 38
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
jak ogarniacie sterczące baby hair? cieszyłam się z nich, dopóki nie zaczęła mi się robić aureola nad głową. sterczą mi nawet te 4cm włoski i wyglądam o tak: . próbowałam je okiełznać niebieskim babydreamem, ale nie działa. jakieś takie naelektryzowane są.
Znam to, sama miałam z tym problem: kiedy suszyłam włosy głową w dół, a potem spinałam grzywkę . Próbowałam przylizać te baby hair pianką, nawet wodą, ale i tak sterczały jak nienormalne . W końcu na kilka minut nałożyłam zwykłą plastikową opaskę do włosów (bez ząbków), blisko przy linii włosów, by żadem bejbik nie wychodził. Chwilę tak w niej pochodziłam, a kiedy zdjęłam, aureolka zniknęła, 'złączyła' się z resztą włosów . Sposób niby banalny, ale u mnie zadziałał
__________________
'You know, in all my world travels, the one spell that I've never found is how to break somebody from loving too much...'
little_dhampir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 12:03   #4607
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez little_dhampir Pokaż wiadomość
Znam to, sama miałam z tym problem: kiedy suszyłam włosy głową w dół, a potem spinałam grzywkę . Próbowałam przylizać te baby hair pianką, nawet wodą, ale i tak sterczały jak nienormalne . W końcu na kilka minut nałożyłam zwykłą plastikową opaskę do włosów (bez ząbków), blisko przy linii włosów, by żadem bejbik nie wychodził. Chwilę tak w niej pochodziłam, a kiedy zdjęłam, aureolka zniknęła, 'złączyła' się z resztą włosów . Sposób niby banalny, ale u mnie zadziałał
pewnie podziała, ale na włosy przy czole, a te potrafię jakoś ogarnąć. najgorzej jest z tymi przy przedziałku - wzdłuż całego sterczą takie strąki w powietrzu.
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 14:08   #4608
klatka
Zakorzenienie
 
Avatar klatka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 084
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

A ja lubię sterczące baby hair, szczególnie te w okolicach uszu. W ciągu dnia trochę same się chowają ale ja nic z nimi szczególnego nie robię żeby je przypłaszczyć.
__________________

klatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 14:10   #4609
HairMania
Wtajemniczenie
 
Avatar HairMania
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: 08-300
Wiadomości: 2 341
GG do HairMania
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
No to moje Zauwazylam ze ta kropeczka nie jest na kazdym wlosie, co ktorys tylko i w tym miejscu gdzie uzywalam prostownicy, czyli z przodu kosmyki opadajace przy twarzy [COLOR="Silver"]
Ja nie prostuję nie suszę i też niestety czasem spotykam takie wykruszone włoski
__________________
Wymianka

Ja odpisuję u ciebie, Ty u mnie
HairMania jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-13, 16:41   #4610
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

a ja dzisiaj znowu z moją mieszanką na miodku
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 17:59   #4611
eyesgree
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 217
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Chodzi o to serum?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...nds-serum.html
Ma denaturat, może wysuszyć.
oj właśnie o ten,
to jeszcze zostało mi troszkę chi i biosilk
eyesgree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 18:03   #4612
hairytale
Rozeznanie
 
Avatar hairytale
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 590
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez blondynaaa_91 Pokaż wiadomość
Ja nic takiego nie zauważyłam, ale się przyjrzę dokładniej

Dla fanek olejowania Alterrą - widziałam w Rossmanie brzoza+pomarańcz, ale za 24zł, więc nie kupiłam Używałyście?
:OOO Super, szkoda, że taki drogi
Na razie zużywam Alverde
hairytale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 18:48   #4613
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez eyesgree Pokaż wiadomość
oj właśnie o ten,
to jeszcze zostało mi troszkę chi i biosilk
biosilk ma alkohol i bym go odstawila
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 09:07   #4614
eyesgree
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 217
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
biosilk ma alkohol i bym go odstawila
to czym go zastąpić, czego ty używasz??
eyesgree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 10:50   #4615
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez eyesgree Pokaż wiadomość
to czym go zastąpić, czego ty używasz??
Jakimkolwiek serum/jedwabiem, które nie ma w składzie alkohol lub alkohol denat. Każda marka takie ma, z tańszych Joanna, Marion, z droższych John Frieda, Gliss Kur. Ewentualnie Biovax A+E.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 16:42   #4616
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez eyesgree Pokaż wiadomość
to czym go zastąpić, czego ty używasz??
ja aktualnie uzywam serum z green pharmacy, ale ty pisalaś ze masz też chi i on też może być
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 19:27   #4617
eyesgree
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 217
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

tak mam właśnie z chi ale już się kończy, muszę na jakieś zakupy wyruszyć,
dziękuje dziewczynki
eyesgree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 19:43   #4618
paulisska23455
Raczkowanie
 
Avatar paulisska23455
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 51
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Hej Dziś kupiłam w Rossmanie wodę brzozową i olej alterra migdał & papaja. Słyszałam że wiele dziewczyn używa tego olejku do włosów. Mogą być jakies nieprzyjemne skutki jego stosowania ? Jedyny olej jakiego używałam to olej kokosowy z Vatica. Może tego z alterry powinnam jakoś szczególnie używać ?
paulisska23455 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 20:00   #4619
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez paulisska23455 Pokaż wiadomość
Hej Dziś kupiłam w Rossmanie wodę brzozową i olej alterra migdał & papaja. Słyszałam że wiele dziewczyn używa tego olejku do włosów. Mogą być jakies nieprzyjemne skutki jego stosowania ? Jedyny olej jakiego używałam to olej kokosowy z Vatica. Może tego z alterry powinnam jakoś szczególnie używać ?
To po prostu mieszanka olejów. Nie ma żadnych specjalnych metod stosowania gotowych mieszanek. Co najwyżej nie będzie Ci pasować.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-15, 06:32   #4620
sandrvnia
Raczkowanie
 
Avatar sandrvnia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 184
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez blondynaaa_91 Pokaż wiadomość
Ja nic takiego nie zauważyłam, ale się przyjrzę dokładniej

Dla fanek olejowania Alterrą - widziałam w Rossmanie brzoza+pomarańcz, ale za 24zł, więc nie kupiłam Używałyście?
Ja stosuję ten olejek ma cudowny zapach, ale jest bardzo mało wydajny, niestety. Na moje włoski wpływa bardzo dobrze, odżywia i nabłyszcza. Podobnie zresztą jak inne tańsze olejki. Jak dla mnie do tej pory hitem bez wątpienia jest Khadi. Drogi, ale miałam go dobre 8 miesięcy przy stosowaniu co 2-3 dni więc warto
__________________
Kochać i być kochanym to tak, jakby z obu stron grzało nas słońce
sandrvnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:42.