Avon, Advance Techniques, Daily Shine, Dry Ends Serum (Serum na przesuszone końcówki`Superblask`)

Nowa wersja znanego serum z linii Advance Techniques, o nieco wzbogaconym składzie. Formuła oparta na technologii Tri-Keratin. Wygładza strukturę włosa i wzmacnia jego korzenie, dlatego włosy stają się zdrowe i lśniące. Błyskawicznie odżywia i regeneruje ich przesuszone i zniszczone końcówki. Sprawia, że włosy się ni plączą i są niezwykle błyszczące. Dla skuteczniejszej ochrony zawiera filtr przeciwsłoneczny. Preparat należy delikatnie wmasować w końcówki wilgotnych bądź suchych włosów.

Nie dla mnie

Dostałam to serum w prezencie, a jako że uwielbiam wszelkie tego typu kosmetyki do włosów to z miłą chęcią zaczęłam stosować.
Pierwsze wrażenie bardzo miłe, fajna buteleczka z naciskanym aplikatorem, solidnie wykonana - tutaj na plus.
Sam zapach serum również bardzo przyjemny, delikatny - tu również plus.

Jednak gorzej z działaniem... w moim przypadku, jeżeli użyłam za mało produktu to nie było żadnej różnicy, z kolei wystarczyło lekko przesadzić i włosy były sklejone. Nie da się ukryć, że produkt jest nabłyszczający jednak u mnie dało to efekt tłustych włosów. Co zabawne - po pewnym czasie serum jakby wyparowywało i moje włosy na powrót były napuszone, nawet jak przesadziłam z produktem. W moim przypadku kompletnie się nie sprawdził, mimo że kilkukrotnie dawałam mu szansę, bo szkoda mi było wyrzucić prawie pełne opakowanie.

mogę na spokojnie polecić z czystym sumieniem

W kwestii włosów stawiam tylko na dobre produkty i ten olejek jeszcze nigdy mnie nie zawiódł! Od razu po zastosowaniu końcówki wyglądają sto razy lepiej. Są gładkie, ujarzmione i błyszczące. Miękkie i na swoim miejscu. Lubię też nakładać ten olejek na całe włosy na około 15 minut przed umyciem włosów - takie małe olejowanie, do którego tego produkt sprawdza się naprawdę dobrze. Lubię jego zapach i wydajność - kilka kropel starcza, aby w mig poprawić wygląd końcówek i dodać im życia, i energii. Jestem bardzo na tak - doceniam także niską cenę, a co równie ważne dostępność oraz to, że bardzo często występuje na promocji.

Serum, które zupełnie nic nie robi.

Serum zakupiłam, bo było przecenione w którymś z katalogu od Avon. Jest to wygodne opakowanie z pompka, przezroczyste w którym dokładnie widać ile znajduje się produktu.
Serum aplikowałam na mokre włosy. Jedyne co zauważyłam to ze łatwiej się rozczesują. Tylko tyle. Włosy w takiej samej kondycji jak i przed.

Zapobiega, nie "leczy"

Produktu tego używam od dawna i jestem bardzo zadowolona. Serum zamknięte jest w szklanej buteleczce z wygodną pompką. Ma konsystencję olejku i bardzo ładnie pachnie.

Stosowanie tego produktu jest oczywiste, nakładamy trochę serum na dłonie, a następnie na końcówki włosów. Produkt ten jest idealny do zabezpieczania końcówek przed stylizacją czy suszeniem. Dzięki niemu zauważyłam znaczną poprawę stanu końcówek moich włosów, jednak nie jest to poprawa na zasadzie, że produkt nagle scalił końcówki, bo tego żaden produkt nie potrafi osiągnąć. Poprawa polegała raczej na ochronie końcówek przed rozdwajaniem czy wycieraniem i plątaniem co także powoduje ich zniszczenie. Dzięki temu końcówki dłużej zachowywały zdrowy wygląd.
Po użyciu produktu włosy nie wyglądają na tłuste co zdarza się czasem przy tego typu kosmetykach, oczywiście zależy to od ilości jaką nałożymy na włosy ale mówię tu o rozsądnych ilościach.

Jest to bardzo dobre serum, które pomaga dbać o dobrą kondycję i wygląd włosów. Myślę, że będzie odpowiadało większości osób. Na pewno warto je wypróbować - jest atrakcyjne cenowo i wystarcza na dosyć długo.

Lubię

Produkt może nie do końca działa jak zapewnia producent. Nie zauważyłam, by moje końcówki jakoś mniej się rozdwajały, ale za to widzę inne plusy. Stosując serum nie mam większego problemu z rozczesywaniem moich włosów, które w wyniku licznych zabiegów chemicznych są dosyć wysuszone.

Nic szczególnego

Lubię ta odżywkę ze względu na zapach, latwą aplikacje za pomocą pompki i jeszcze za to że włosy po jej użyciu lekko sie rozczesują. Odżywka przetluszcza włosy wiec baardzo trzeba uwazac żeby nie przesadzić z jej iloscią !jedna pompka wystarczy. Avon ma kilka odzywek z tej serii ale szczerze to jak dla mnie różnią sie one tylko kolorem flakonika.. Nie zauważyłam szczególnego dzialania czy to na koncowki czy na regeneracje oslabionych włosów . Zazwyczaj sa w promocji i mozna je kupić za 8-10zł starcza mi na 1-2msc w zaleznosci od szamponu jaki aktualnie używam.

Mi odpowiada

Rzadko używam produktów z Avon, zamawiam coś sporadycznie. Te serum jest jednak jednym z ulubieńców tej marki. Bardzo dobrze nabłyszcza i nawilża moje przesuszone i rozdwojone końcówki włosów. Nakładam serum po umyciu, jeszcze na mokre włosy. Po wyschnięciu są gładziutkie a przy tym zapach jest bardzo świeży, przyjemny. Plus też za solidną, szklaną buteleczkę. Jest bardzo wydajne, wystarcza na dłuuugo.

spoko do zabezpieczenia końcówek

Bardzo fajny i skuteczny produkt używam na końcówki i jestem zadowolona. włosy się błyszczą , nie puszą się , są dociążone . Wiadomo że to nie naprawi rozdwojonych końcówek , ale sprawia że włosy wyglądają na zdrowe . Ja lubię ten produkt i na pewno do niego wrócę :)

Przeciętne Serum

Nie kupię ponownie, bo nie jestem zadowolona z Serum. Działa powierzchownie, nijak się ma do obietnic producenta. Kosmetyk jedynie poprawnie działa, aby rozczesać włosy. Moje zniszczone włosy niestety nie zyskały na aplikacji Serum. Cieszę się, że dzięki nakładaniu, bez flustracji mogłam na spokojnie rozczesywać włosy. Zapach to również dodatkowy atut. Ot zwyklak.

Rozczarowana ;(

Kupiłam za namową konsultantki i po atrakcyjnej cenie . Wtedy myślałam że to strzał w dziesiątkę, ale na myśleniu się zakończyło .
Kiedy dostałam go w swoje łapki , nałożyłam na końcówki włosów i tak nakładalam przez jakiś czas , szczerze mówiąc nie zauważyłam,aby wpłynęło to na poprawę mojej czupryny :)
A wręcz przeciwnie, po dłuższym stosowaniu postanowiłam go porzucić i stosowałam jako dodatek do maski na włoski .
Ogólnie spowodował j mnie wysuszenie końcówek a nie zabezpieczenie , także jeżeli jesteś posiadaczką kręconych włosów to nie polecam Ci stosować.

Świetne serum

To serum używam już od 2 miesięcy, więc na pewno można powiedzieć, że jest ono trwałe. Ma bardzo ładny zapach, który utrzymuje się dość długo po aplikacji. Serum znajduje się w buteleczce z pompką i wystarczy niewielka ilość 1-2 naciśnięcia na końcówki włosów.Na pewno ułatwia rozczesywanie włosów, co jest dla mnie dużym plusem, bo moje włosy nie łatwo się rozczesuje oraz nadaje ładnego blasku.

Dość dobre

Serum z Avonu bardzo dobrze nawilża włosy.
Pamiętam go jeszcze z innej szaty graficznej :) Miałam kilka razy, ponieważ kiedyś zamawiałam tylko produkty z Avonu i to był numer jeden jak dla mnie. Zapach troszeczkę przytłacza. Czuć alkohol, co nie jest dobre dla włosów. Aczkolwiek muszę mu przypisać działanie nawilżające a mianowicie wygładzające. Idealnie radzi sobie z puchem włosów a szczególnie wtedy, gdy idę spać z mokrymi włosami a rano wstaję z pokaźną fryzurką. Dla samego składu nie będę go raczej używać, nie scala końcówek. Powoduje, że włosy są odżywione. Jak nałozymy za dużo to wlosy są oklapnięte i tłuste.