Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-29, 18:23   #1021
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez bubus900 Pokaż wiadomość
o jezu kochana, ja na śmierć zapomniałam, że Ty pojechałaś do niemiec...
Co masz, co masz?

Cholera, nie chciałam tej karty z tym paypasem, bo nie ufałam temu od początku ;////. Wiesz, ludzie się zlecieli, ja nawet nie wiedziałam, gdzie mam torbę...
Nie wiem, co teraz z moim aparatem na zęby, wyleciały, tzn w połowie wylciały mi dwa zęby ;/
Dobrze, że dostałam leki na uspokojenie, bo jestem tak roztrzęsiona ...
Ja też w Niemczech Może coś uda mi się fajnego kupić, ale nie wiem na co patrzeć w drogerii.

Mi pani w banku wciskala tę kartę, ale skutecznie odmawiałam.. Właśnie w takich sytuacjach to pętla na szyję: (

Bubuś trzymaj buziaki kochana
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 18:25   #1022
katusek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 216
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

babus zdrowia!

u mnie ochłodzenie. aż sobie kupiłam pączka, sprawiłam bombową kąpiel i teraz zaciągam się tartą
katusek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 18:36   #1023
Aishowa
Zadomowienie
 
Avatar Aishowa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 114
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Bubus wracaj szybciutko do zdrowia

---------- Dopisano o 19:36 ---------- Poprzedni post napisano o 19:31 ----------

Cytat:
Napisane przez patisia123 Pokaż wiadomość
słonik powrócił ...jak i cała reszta.
kicz , tandeta , taka sytuacja.
http://youtu.be/2eSi4FZ8mw0
Jak ją w tej bluzie i szaliku zobaczyłam to mi się zrobiło jeszcze bardziej gorąco niż jest ( o ile to możliwe) Tradycyjnie - żadna stylizacja mi się nie podoba
Aishowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 18:46   #1024
moniak85
w krainie snu i marzeń
 
Avatar moniak85
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 10 225
GG do moniak85
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez bubus900 Pokaż wiadomość
Dziewczyny
miałam wypadek i jestem w szpitalu
potrącił mnie samochód na moim zielonym świetle... mam połamane żebra, dwa wybite zęby, złamaną rękę i jestem potłuczona cała
w tym zamieszaniu ktoś mi podpierdzielił portfel i zanim się skapnęłam, z konta zniknęło mi 600 złotych, ktoś se zbliżniowo popłacił... jak się zorientowałam to od razu zablokowałam konto...
jestem załamana
Jezusie!
__________________
http://kulkaowszystkim.blogspot.com/
Brushegg - jajo do mycia pędzli!
Instagram
moniak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 18:57   #1025
poprostuewelinka
Zadomowienie
 
Avatar poprostuewelinka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 1 143
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez bubus900 Pokaż wiadomość
Dziewczyny
miałam wypadek i jestem w szpitalu
potrącił mnie samochód na moim zielonym świetle... mam połamane żebra, dwa wybite zęby, złamaną rękę i jestem potłuczona cała
w tym zamieszaniu ktoś mi podpierdzielił portfel i zanim się skapnęłam, z konta zniknęło mi 600 złotych, ktoś se zbliżniowo popłacił... jak się zorientowałam to od razu zablokowałam konto...
jestem załamana
Szybkiego powrotu do zdrowia!

Rączka i żebra się wygoją a co do zebów też się nie martw za dużo.
Jakiś czas temu moja siostra zaliczyła tak niefortunną glebę w pracy, że złamała sobie jedynkę (i to tak paskudnie) . Pani stomatolog tak ładnie dorobiła jej ząbka, że nic nie widać, będzie dobrze !
__________________

poprostuewelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 19:06   #1026
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez katusek Pokaż wiadomość
babus zdrowia!

u mnie ochłodzenie. aż sobie kupiłam pączka, sprawiłam bombową kąpiel i teraz zaciągam się tartą
Bombową kąpiel z bombą ? Z LUSH oczywiście.
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 19:10   #1027
beznadziejniak
Łotewa
 
Avatar beznadziejniak
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 989
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Wchodzę na wizaż a tu zamach na naszego Bubusia!!!
Trzymaj sie kobieto dzielnie! Jesteśmy z Tobą
__________________
If I had a world of my own everything would be nonsense...
..Nothing would be what it is because everything would be what it isn't...
beznadziejniak jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-29, 19:14   #1028
201606242122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 622
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

nisiax nie ma już skrytki pocztowej, bo za dużo przesylek dostawała
  1. Agnieszka ‏@nissiax83 Protected account 1h



    Expand


  2. Dziewczyny często pytacie o moją skrytkę pocztową. Już jej nie posiadam, dostawałam za dużo przesyłek od Was i od firm i większość produktów się marnowała a ja nie miałam miejsca na ich magazynowanie. Więc obecnie nie przyjmuję już przesyłek.

    Expand


Bubusiu, zdrowiej!!
201606242122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 19:22   #1029
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

nissiax mądra babka.. za to inne vlogerki biorą co popadnie
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 19:27   #1030
katusek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 216
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Bombową kąpiel z bombą ? Z LUSH oczywiście.
jakiś noł nejm dostałam na urodzinki. w ogóle to byłam głodka i idąc do sklepu odebrałam koperte a w niej tarta z YC. myślę jak nic dziś jestem księżniczką mam bombe i YT. idę głodna i spożywczaka i co i co? pączek. ale za gruba jestem jeszcze NIE WOLNO i zjadłam w domu

hej dziewczyny będzie LUSH w Polsce?
katusek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 19:43   #1031
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez bubus900 Pokaż wiadomość
o jezu kochana, ja na śmierć zapomniałam, że Ty pojechałaś do niemiec...
Co masz, co masz?

Cholera, nie chciałam tej karty z tym paypasem, bo nie ufałam temu od początku ;////. Wiesz, ludzie się zlecieli, ja nawet nie wiedziałam, gdzie mam torbę...
Nie wiem, co teraz z moim aparatem na zęby, wyleciały, tzn w połowie wylciały mi dwa zęby ;/
Dobrze, że dostałam leki na uspokojenie, bo jestem tak roztrzęsiona ...
do konca nawet nie wiem co wsadzalam do koszyka a jeszcze sie nie rozpakowalam mialam dosłownie kilka minut, przed wejsciem do DM szef czekał ale z balea mam tylko jeden szampon (na odzywkach jakas pustka była ) i ze dwa zele pod prysznic.

A alverede chciałam wyprobować ta maske wlasciwie to chyba masło jest i szampon seria avokado, odzywke z serii arganowej tez jeszcze nic z tego nie miałam, no i oczywiscie z amarantem bo to moje ukochane jak do tej pory i do brazowych wlosów szampon...moge sie podzielić
a tak to masełko do stop, balsam do ust i krem do mycia twarzy ...a i z balea płyn do demakijazu dwufazowy...to chyba tyle

Cytat:
Napisane przez Aishowa Pokaż wiadomość
Bubus wracaj szybciutko do zdrowia

---------- Dopisano o 19:36 ---------- Poprzedni post napisano o 19:31 ----------


Jak ją w tej bluzie i szaliku zobaczyłam to mi się zrobiło jeszcze bardziej gorąco niż jest ( o ile to możliwe) Tradycyjnie - żadna stylizacja mi się nie podoba
tandetne te jej OOTD
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-29, 19:50   #1032
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez katusek Pokaż wiadomość

ktoś mnie pytał o Kasię D.
ja mogę się wypowiada tylko z pozycji nieeksperta.

1. Dla mnie już samo kręcenie filmików z pozycji eksperta tytułowania ich "jak się pozbyć zaskórników", "jak zwalczyć trądzik i prezentowanie ich jako ciąg zaleceń krok po kroku przez kogoś, kto nie jest kosmetologiem lub dermatologiem jest szkodliwym nieporozumieniem. Co innego gdyby mówiła o swoich doświadczeniach, sposobach. Nie, ona udziela w tym zakresie poradnictwa.
2. Uwielbienie dla kwasów. Wiele kosmetyków które poleca mają dość agresywne składy, masę chemii. a ona jeszcze zaleca żeby "próbować" po dwa czy trzy miesiące kolejny aż się znajdzie "swój kwas". Każdy kto ma rzeczywiste problemy z cerą powinien trafić do dobrego dermatologa.
3. składy kosmetyków, które poleca są średnie. czy to znaczy że uważam, że kosmetyk ze średnim składem nie może działaś/musi szkodzić? Nie. Tylko, że założę się, że 80% widzek Kasi jest przed 25 r. ż i stosowanie napakowanych chemią kosmetyków jest a) zbędne b) pójściem na skróty
4. zna kilka kosmetyków marek popularnych i w kółko mówi o tym samym

była masa innych kwiatków. jak się plątała z parafiną, mówi o dość agresywnych środkach myjących, że są delikatne dla skóry, wymyśla jakieś dziwne teorie jakoby nakładanie kremu z substancją aktywną co kilka dni miało sens, mówi pewnym tonem rzeczy które są hipotezami. Opowiada jakieś dziwne rzeczy, że to, że na opakowaniu jest napisane, że coś jest niekomodogenne to mało prawdopodobne, że zapcha, w filmikach o przetłuszczaniu cery poleca kwasy, glinki, fluidy matujące i jakiś jedną lekką emulsję do nawilżenia.
Zgadzam się
do tego dodam kwasy na okolicę oczu ( chyba to też pomysł kasiD)
I coś co niby nie powinno mieć znaczenia ale kurcze ma, sama jestem w podobnym wieku, mam dwójkę dzieci i pracuję i nie wyglądam tak źle jak ona: podkrążone oczy, zmarszczki i wiecznie czerwone poliki.
Do tego mistyczne wręcz uwielbienie laroszpozzęęę
i dermokosmetyków bo w aptece to cuda sprzedają nie kremy
Najlepszy kosmetyk to drogi kosmetyk i fhrancuzki.
Głupoty w filmiku o ocm.


Cytat:
Napisane przez katusek Pokaż wiadomość
swoją drogą


jestem naprawdę ciekawa ile jest wśród widzek Kasi wykształconych, dorosłych kobiet. tzn ile takich kobiet ufa lasce z Internetów, która nie jest choćby zwykłą kosmetyczką a z taką niezachwianą pewnością poleca coś, czego sama nie może przetestować na sobie (bo nie ma trądziku i wszystkich rodzajów cer). No ale czyta alur

miałam pisać, że ma dwoje dzieci, więc może mamusiowy profil byłby odpowiedniejszy albo nie wiem kulinarny? ale przypomniałam sobie, że ona jest NAUCZECIELĘ AKADEMICKĘ po psychologii, a widać było jak się plącze skrótami myślowymi w filmiku o emocjonalnych i psychologicznych aspektach karmienia piersią.
Laskom z internetu ufam jeśli chodzi o wybór tuszu do rzęs czy kremu nawilżającego ale nie stosowania kwasów wg swojego widzimisię!!

Cytat:
Napisane przez rudziuttka Pokaż wiadomość
Mi się podobał film Kasi D o karmieniu piersią - może mnie znielubicie(chociaż np. nie da się przestać lubić kogoś kogo się nie lubi) - ale czytałam z kilku źródeł że światowa organizacja zdrowia zaleca karmienie ( różnił się tylko czas, minimum pół roku ,że niby najlepiej 3 lata, gdzie indziej 3,5 roku). Podobno są badania które potwierdzają że dzieci karmione naturalnie są mądrzejsze - ale w same badania już nie wnikałam. Wg mnie natura jest mądra, trzeba jej ufać, zazwyczaj gdy w nią ingerujemy nie kończy się to dobrze i w końcu po coś te cycusie mamy - nie tylko do pokazywania, powiększania, itp.
WHO zaleca wyłączne karmienie piersią przez pół roku i kontynuację przy innych pokarmach do 2 lat.
Nie ma badań dotyczących inteligencji, są takie dotyczące alergii i chorowania ale nie inteligencji.

A w filmie o KP byłą straszna, jak mamuśka co wie wszystko i tłumaczy ciemnej masie swoim wszystkowiedzącym tonem.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 20:21   #1033
Aishowa
Zadomowienie
 
Avatar Aishowa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 114
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
do konca nawet nie wiem co wsadzalam do koszyka a jeszcze sie nie rozpakowalam mialam dosłownie kilka minut, przed wejsciem do DM szef czekał ale z balea mam tylko jeden szampon (na odzywkach jakas pustka była ) i ze dwa zele pod prysznic.

A alverede chciałam wyprobować ta maske wlasciwie to chyba masło jest i szampon seria avokado, odzywke z serii arganowej tez jeszcze nic z tego nie miałam, no i oczywiscie z amarantem bo to moje ukochane jak do tej pory i do brazowych wlosów szampon...moge sie podzielić
a tak to masełko do stop, balsam do ust i krem do mycia twarzy ...a i z balea płyn do demakijazu dwufazowy...to chyba tyle



tandetne te jej OOTD
Ja często jak się spieszę i robię zakupy to potem w domu jestem zaskoczona co ja kupiłam
Tandeta jak zawsze - nie wiem jak ona może siebie nazywać bjuti guru

Edytowane przez Aishowa
Czas edycji: 2013-07-29 o 20:23
Aishowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 20:39   #1034
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez Aishowa Pokaż wiadomość
Ja często jak się spieszę i robię zakupy to potem w domu jestem zaskoczona co ja kupiłam
Tandeta jak zawsze - nie wiem jak ona może siebie nazywać bjuti guru
hehe ja tez tak mam

a wracajac do szusz to an glowie ma taki przyliz jakby ja stado psów dopadło i wylizało
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 20:48   #1035
Aishowa
Zadomowienie
 
Avatar Aishowa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 114
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
hehe ja tez tak mam

a wracajac do szusz to an glowie ma taki przyliz jakby ja stado psów dopadło i wylizało
Zauważyłam, ale nie chciałam już komentować, bo wyjdzie na to, że ciągle ja hejtuje
Aishowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 20:58   #1036
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez Aishowa Pokaż wiadomość
Zauważyłam, ale nie chciałam już komentować, bo wyjdzie na to, że ciągle ja hejtuje
to teraz bedzie na mnie
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 21:01   #1037
Labirynth
Zakorzenienie
 
Avatar Labirynth
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 8 386
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość
Labi, uzylam dzisiaj Nizoralu, bo już mnie tak swędziało, ze chciałam się zadrapać I jest lepiej, a już mialam sporo krostek:/Ogólnei jakoś ŁZS mi się nasilił[/COLOR]
Ateneyko mnie też swędzi bardziej niż zwykle, to chyba upały i pot to sprawia, wiesz?? Taką mam teorię. Bo drapię się jak nienormalna.

Cytat:
Napisane przez katusek Pokaż wiadomość

ktoś mnie pytał o Kasię D.
ja mogę się wypowiada tylko z pozycji nieeksperta.

1. Dla mnie już samo kręcenie filmików z pozycji eksperta tytułowania ich "jak się pozbyć zaskórników", "jak zwalczyć trądzik i prezentowanie ich jako ciąg zaleceń krok po kroku przez kogoś, kto nie jest kosmetologiem lub dermatologiem jest szkodliwym nieporozumieniem. Co innego gdyby mówiła o swoich doświadczeniach, sposobach. Nie, ona udziela w tym zakresie poradnictwa.
2. Uwielbienie dla kwasów. Wiele kosmetyków które poleca mają dość agresywne składy, masę chemii. a ona jeszcze zaleca żeby "próbować" po dwa czy trzy miesiące kolejny aż się znajdzie "swój kwas". Każdy kto ma rzeczywiste problemy z cerą powinien trafić do dobrego dermatologa.
3. składy kosmetyków, które poleca są średnie. czy to znaczy że uważam, że kosmetyk ze średnim składem nie może działaś/musi szkodzić? Nie. Tylko, że założę się, że 80% widzek Kasi jest przed 25 r. ż i stosowanie napakowanych chemią kosmetyków jest a) zbędne b) pójściem na skróty
4. zna kilka kosmetyków marek popularnych i w kółko mówi o tym samym

była masa innych kwiatków. jak się plątała z parafiną, mówi o dość agresywnych środkach myjących, że są delikatne dla skóry, wymyśla jakieś dziwne teorie jakoby nakładanie kremu z substancją aktywną co kilka dni miało sens, mówi pewnym tonem rzeczy które są hipotezami. Opowiada jakieś dziwne rzeczy, że to, że na opakowaniu jest napisane, że coś jest niekomodogenne to mało prawdopodobne, że zapcha, w filmikach o przetłuszczaniu cery poleca kwasy, glinki, fluidy matujące i jakiś jedną lekką emulsję do nawilżenia.
Musze sie z tym zgodzić. Mnie dobiła filmikami do kwasó, co już pisałam. Jak strasznie w nie pokłada nadzieję itd, ale może ona ma takie tendencję do wyolbrzymiania, jakiegoś przewrażliwienia, albo jest straszną perfekcjonistką. Nie wiem. Taka już chyba jest.

Cytat:
Napisane przez rudziuttka Pokaż wiadomość
Mi się podobał film Kasi D o karmieniu piersią - może mnie znielubicie(chociaż np. nie da się przestać lubić kogoś kogo się nie lubi) - ale czytałam z kilku źródeł że światowa organizacja zdrowia zaleca karmienie ( różnił się tylko czas, minimum pół roku ,że niby najlepiej 3 lata, gdzie indziej 3,5 roku). Podobno są badania które potwierdzają że dzieci karmione naturalnie są mądrzejsze - ale w same badania już nie wnikałam. Wg mnie natura jest mądra, trzeba jej ufać, zazwyczaj gdy w nią ingerujemy nie kończy się to dobrze i w końcu po coś te cycusie mamy - nie tylko do pokazywania, powiększania, itp.
Z tym sie zgadzam

Cytat:
Napisane przez szeptserca Pokaż wiadomość
A ja tak niezwiązane z tematem, a'propo drogich podkładów: używała któraś z was podkładu Nars Sheer Glow? Albo polecacie jakieś niekomedogenne podkłady z wyższej półki, rozświetlające i średnio kryjące?
Nie używałam Narsa, ale miałam chrapkę, zwłaszcza kiedy bardzo dużo o nim mówiły laski na YT.
Średnio kryjące mówisz i rozświetlający??? Ja używam od kilku lat Gaurlain Parure Aqua, jest kosmicznie drogi, ale starcza mi na pół roku, a mam tylko go ewentualnie Vichy dermablend na gorsze dni. Szczerze poleca, mój ulubiony i jedyny jak na razie. Jak dróga skóra, a do tego nawilżający Dla mnie rewelka.

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość

witam Was kobitki

chwile nadrabiałam i widze, ze afera mala była teraz biore sie za ogladanie filmików...jakiś szczegolnie warty uwagi ?

Bubuś...jesteś gdzieś tutaj ?
Juhu juhu jesteś już

Cytat:
Napisane przez bubus900 Pokaż wiadomość
Dziewczyny
miałam wypadek i jestem w szpitalu
potrącił mnie samochód na moim zielonym świetle... mam połamane żebra, dwa wybite zęby, złamaną rękę i jestem potłuczona cała
w tym zamieszaniu ktoś mi podpierdzielił portfel i zanim się skapnęłam, z konta zniknęło mi 600 złotych, ktoś se zbliżniowo popłacił... jak się zorientowałam to od razu zablokowałam konto...
jestem załamana
Masakra. Trzymaj sie mocno, bądź twarda!!! Wszystko będzie dobrze!!!
Ogólnie coś jest za dużo wypadkó ostatnio, znowu jakiś autokar, czy na słowacji polski bus, czy jeszcze gdzieś zderzenie pociągów. Te upały chyba tak osłabiają koncentrację.

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
Ja też w Niemczech Może coś uda mi się fajnego kupić, ale nie wiem na co patrzeć w drogerii.

Mi pani w banku wciskala tę kartę, ale skutecznie odmawiałam.. Właśnie w takich sytuacjach to pętla na szyję: (

Bubuś trzymaj buziaki kochana
Ja za kilka dni będę tuz obok niemiec, bo zaledwie 400 m od granicy

Cytat:
Napisane przez katusek Pokaż wiadomość
babus zdrowia!

u mnie ochłodzenie. aż sobie kupiłam pączka, sprawiłam bombową kąpiel i teraz zaciągam się tartą
Gdzie mieszkasz??? Po mnie pot leci kroplami, po całym ciele. ALe coś nadciągnęło, własnie zaczęły trzaskać okna!!!

Cytat:
Napisane przez patisia123 Pokaż wiadomość
nissiax mądra babka.. za to inne vlogerki biorą co popadnie


Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
Zgadzam się
do tego dodam kwasy na okolicę oczu ( chyba to też pomysł kasiD)
I coś co niby nie powinno mieć znaczenia ale kurcze ma, sama jestem w podobnym wieku, mam dwójkę dzieci i pracuję i nie wyglądam tak źle jak ona: podkrążone oczy, zmarszczki i wiecznie czerwone poliki.
Do tego mistyczne wręcz uwielbienie laroszpozzęęę
i dermokosmetyków bo w aptece to cuda sprzedają nie kremy
Najlepszy kosmetyk to drogi kosmetyk i fhrancuzki.
Głupoty w filmiku o ocm.
Ma tendencję do przesady, co nie??
__________________
Turn on the Light... take a Deep breath... Relax
Labirynth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 21:18   #1038
ania z wzgórza marzeń
Zakorzenienie
 
Avatar ania z wzgórza marzeń
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 392
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez bubus900 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczynki za dobre słowo .
Koleś, ten kierowca był trzeźwy, ale nie miał prawa jazdy... tzn zostało mu odebrane za jazdę po pijaku rok temu...
a ja jestem w takim szoku...

bubus trzymaj sie i wracaj do zdrowia
__________________
należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia...

Przerzuć kartkę, zaryzykuj, bądź dziwakiem
Nie idź ścieżką, własną depcz, otwórz głowę
Zanim powiesz, zrozum, bądź
Nigdy nie burz, buduj, twórz
Smakuj, milcz, myśl i czuj
ania z wzgórza marzeń jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 21:20   #1039
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez Labirynth Pokaż wiadomość
[
Juhu juhu jesteś już .
jestem bejbe i w najblizszym czasie nigdzie sie nie wybieram czas troche pomieszkać w domu, odpocząc i ogolnie ogarnąć
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-29, 21:22   #1040
katusek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 216
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Gdzie mieszkasz??? Po mnie pot leci kroplami, po całym ciele. ALe coś nadciągnęło, własnie zaczęły trzaskać okna!!!
przy pónocno-zachodniej granicy od rana jest poniżej 24
katusek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 21:26   #1041
201703241651
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 680
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Bubus, trzymaj się złotko, pamiętaj, po deszczu zawsze jest słońce! Na pewno wszystko się ułoży


Co do Karoliny Baszak - niczego nie wnosi, fakt, ale lubię ją czasem obejrzeć, podoba mi się montaż jej filmików, jest bardzo ładna, ale nadąsana, ponura...

Jeśli chodzi o kosmetyki, to moja kolorówka i pielęgnacja to głównie marki dostępne w Rossmannie - Wibo/Lovely, Rimmel, Max Factor, L'Oreal, AA Oceanic, Lirene, Maybelline, Ziaja, Dove, Alterra, BabyDream i tak dalej i tak dalej... Średnia i niska półka, myślę, że przeciętnie. Chciałabym spróbować czegoś droższego, żeby się przekonać, czy jest różnica.
W tym momencie mam podkład z Maybelline, na ostatku Max Factor, tusz z L'Oreal, eyeliner z Rimmel, puder z Rimmel, cienie ze Sleek, Manhattan, szminki Rimmel, Miss Sporty, Wibo, korektor z Synergen, bazę pod tusz z Eveline.
Mleczko do ciała z Ziaji, do twarzy krem BabyDream, Bambino, pod makijaż Bielendę, do stóp Garnier, do rąk Dove i resztki Czterech Pór Roku, jeszcze balsam z BabyDream i Seacret (akurat to, to drogie).
201703241651 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 21:28   #1042
ladymln
Zadomowienie
 
Avatar ladymln
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 440
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Dziewczyny co polecacie zrobić z rzęsami na wyjazd urlopowy? Myślałam o metodzie 1:1, ale nie wiem czy warto na dwa wyjazdy. Mam dość długie rzęsy,ale jasne,więc myślałam też o hennie. Chciałabym mieć spokój z malowaniem oczu i szukam jakiegoś sposobu na to.
__________________
Cytat:
Napisane przez Narrhien Pokaż wiadomość
I tak, zaraz odezwą się głosy, że "ja odkąd skończyłam 8 miesięcy i nauczyłam się sprawnego chwytania pracuję w chińskiej fabryce tekstyliów, żeby zarobić na swoje zachcianki" - ale nie każdy musi pracować w takim wieku, sorry.
ladymln jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 21:35   #1043
Labirynth
Zakorzenienie
 
Avatar Labirynth
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 8 386
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
jestem bejbe i w najblizszym czasie nigdzie sie nie wybieram czas troche pomieszkać w domu, odpocząc i ogolnie ogarnąć
Za to ja wyjeżdżam
Cytat:
Napisane przez katusek Pokaż wiadomość
przy pónocno-zachodniej granicy od rana jest poniżej 24
To ja jadę włąśnie na zachodnią granicę STamtąd zreszta pochodzę
Zazdroszczę, bo u mnie teraz dopiero leje jak z wiadra Ale nadal jest gorąc, i por leci dalej, idę do wanny, po raz chyba 4 dziś

---------- Dopisano o 22:35 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------

Cytat:
Napisane przez ladymln Pokaż wiadomość
Dziewczyny co polecacie zrobić z rzęsami na wyjazd urlopowy? Myślałam o metodzie 1:1, ale nie wiem czy warto na dwa wyjazdy. Mam dość długie rzęsy,ale jasne,więc myślałam też o hennie. Chciałabym mieć spokój z malowaniem oczu i szukam jakiegoś sposobu na to.
Moja Sis zawsze robi hennę
__________________
Turn on the Light... take a Deep breath... Relax
Labirynth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 21:38   #1044
katusek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 216
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
W tym momencie mam podkład z Maybelline, na ostatku Max Factor, tusz z L'Oreal, eyeliner z Rimmel, puder z Rimmel, cienie ze Sleek, Manhattan, szminki Rimmel, Miss Sporty, Wibo, korektor z Synergen, bazę pod tusz z Eveline.
ja polecam spróbować z droższym podkładem i korektorem mnie się te rimmel, MF(podkłady) wydają jakieś takie tłustsze, rozpływające i w ogóle... ble

a eyeliner z rimmel dobry? używałaś z maybelline, essence, catrice i mogłabyś jakoś porównać?

też zauważyłyście że szminki rimmel są ja wiem? nie równe między kolorami.... mam jedną i jestem super zadowolona a drugą wyrzuciłam. w ogóle to nawiasem mówiąc lubię kupować rimmela i inne marki w kerfurze bo mają wszystko ładnie zafoliowane

w szminkę myślę że warto tylko jeśli ma się koncepcje swojego ulubionego koloru, który będzie się używać na co dzień albo przeciwnie na specjalne okazje.

ja tam miałam na rzęsach różne rodzaje lancome, HR i chyba diora i nie tylko nie widzę różnicy, ale i wszystkie były dla mnie gorsze od MF czy Maybelline no ale dla mnie Loreal to już za drogi tusz...
katusek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 21:40   #1045
Urquinaona
Raczkowanie
 
Avatar Urquinaona
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 357
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez lakeithia Pokaż wiadomość
Nie wiem czy czytacie regularnie komentarze pod filmikami Nissiax, pod najnowszym o pielęgnacji paznokci dziewczyny wyliczaja w komentarzach ile razy zostało wypowiedziane słowo PAZNOKCIE: 80
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Made my day ) Gdyby słowo "cycki" padło 80 razy, to może bym się troche zdiwiła, ale "paznokcie" w filmie o paznokciach? Karygodne :P

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Nieesia ma odpieluszkowe zapalenie mozgu. MissPKproject tez duzo mowi o dziecku i prowadzi osobny kanal o opiece nad dzieckiem i nie jest przy tym tak strasznie irytujaca i infantylna.
Wiele osób prosiło ją o takie filmiki, więc zaczęła je nagrywać i nawet zrobiła przysługę swoim widzom zakładając nowy kanał na ten temat, więc dziewczyny, które chcą słuchać tylko o błyszczykach nie muszą oglądać filmików o karmieniu piersią Nie nazwałabym jej infantylną.

Cytat:
Napisane przez Hadilan Pokaż wiadomość
Czytałam tę aferę i wydaje mi się, że właśnie moderator w ogóle nie zabrał zdania w tej sprawie, dziewczyny pisały, żeby najlepiej moderatorka to sprawdziła, przez kilka stron i nie widziałam, żeby to do skutku doszło Ale może jakieś posty były usunięte lub je przeoczyłam, bo czytałam wątek z opóźnieniem.
W ogóle, jak pisałam, ta afera jest jakaś "dzika", bo Ramona obrażała Katosu, a ona się tym nie przejęła i jeszcze była po stronie Maxi, jakby naprawdę wiedziała, że to nie ona.
Mogło być też tak, że dziewczyny sobie zaplanowały tę aferę, aby zyskać trochę rozgłosu , ale tylko ona dwie znają prawdę. Ta cała afera była moooocno naciągana, a forumowiczki chyba za bardzo się wtedy wczuły w swoją rolę Pozostanę naiwną fanką Maxineczki

Cytat:
Napisane przez beznadziejniak Pokaż wiadomość
ajny filmik szkoda, że same kosmetyki z wyższej półki
Odpowiedz ·

Karolina Baszak
Karolina Baszak 2 godz. temu
A czemu szkoda? Jest masa kanałów, na których dziewczyny pokazują tańsze produkty. Po co miałabym pokazywać to samo?
obejrzalam prawie, że całą Baszakową... brr ale ten film jest pocięty.. i ona taka nadęta nie rozumiem jej fenomenu....
Za jednej strony Karola ma rację - fajnie, że pokazuje coś nowego, ale w tym przypadku chyba nie zrozumiała, że widzka a na myśli raczej "Szkoda, że nie mogę sobie pozwolić na te produkty" i nie chciała być niemiła ;/

Cytat:
Napisane przez katusek Pokaż wiadomość

ktoś mnie pytał o Kasię D.
ja mogę się wypowiada tylko z pozycji nieeksperta.

1. Dla mnie już samo kręcenie filmików z pozycji eksperta tytułowania ich "jak się pozbyć zaskórników", "jak zwalczyć trądzik i prezentowanie ich jako ciąg zaleceń krok po kroku przez kogoś, kto nie jest kosmetologiem lub dermatologiem jest szkodliwym nieporozumieniem. Co innego gdyby mówiła o swoich doświadczeniach, sposobach. Nie, ona udziela w tym zakresie poradnictwa.
2. Uwielbienie dla kwasów. Wiele kosmetyków które poleca mają dość agresywne składy, masę chemii. a ona jeszcze zaleca żeby "próbować" po dwa czy trzy miesiące kolejny aż się znajdzie "swój kwas". Każdy kto ma rzeczywiste problemy z cerą powinien trafić do dobrego dermatologa.
3. składy kosmetyków, które poleca są średnie. czy to znaczy że uważam, że kosmetyk ze średnim składem nie może działaś/musi szkodzić? Nie. Tylko, że założę się, że 80% widzek Kasi jest przed 25 r. ż i stosowanie napakowanych chemią kosmetyków jest a) zbędne b) pójściem na skróty
4. zna kilka kosmetyków marek popularnych i w kółko mówi o tym samym

Poza nielicznymi wyjątkami, cd samego początku zecydowaną większość urodowych guru stanowią dziewczyny "z ulicy", które po prostu interesują się szerokopojętą modą i urodą, więc nie wymagajmy od nich tego, aby były profesjonalistami. Nawet jeśli wiedza Kasi D pochodzi zgazet oraz artykułów w sieci, nie osnacza to, że w filmikach gada głupoty. W moim odczuciu zawsze solidnie przygotowuje się do każdego nagrania bardzo szczegółowo mawiając działanie poszczególnych składników danego kosmetyku, a nie czyta z kartki zdanie po zdaniu na wizjki jak niektóre popularne w tym wątku vlogerki :P Czasami wkurza mnie jej mimika i gesykulacja, ale wcale nie uważam, że jest przemaądrzała.
Niestety nie każdy, kto ma problemy z cerą pójdzie do dermatologa, niekórzy wolą Doktora Yutube'a... Kasia poleca kwacs, bo to one bez pomocy lekarza są najbardziej skuteczne, a to, że poleca cięgle te same produkty może i jest nudne, ale jednocześnie świadczy o tym, że używa ich od lat i nie pokazuje ich w filmikach tylko dlatego, że chce się nimi pochwalić lub dostała je do recenzji. Mało co tak mnie irytuja na youtube jak vlogerki, które co miesiąc nagrywają akrualizacje pielęgnacji cery i włosów, a w każdym z dilmików pokazują nowe produkty...


---

Obejrzałam vloga Oleski i mam wrażenie, że podobnie jak jej pozostałę vlogi, filmtik jest interesujący tylko dla samej nagrywającej oraz osób w nim występujących... Zabrakło w nim tylko kubka za Starbucksa...
Hania jest przesympatyczna, ale jak wizażystka może nosić za ciemny podkład?? Szyję ma białą, a jej twarz jest w kolorze karmelu... ;/
__________________
Kosmetyki (The Body Shop, pędzle Hakuro, Catrice, L'oreal, Biochemia Urody, Pharmaceris)
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post45779882

Książki, filmy, Chodakowska:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post45780161
Urquinaona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 21:53   #1046
Aishowa
Zadomowienie
 
Avatar Aishowa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 114
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez Labirynth Pokaż wiadomość
Za to ja wyjeżdżam
Ja też i to na ponad 2 tyg - nawet nie chce myśleć o tym jak ja nadrobię zaległości
Aishowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 21:59   #1047
mantas
Zakorzenienie
 
Avatar mantas
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 612
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Przypomniało mi się, ile Szusz zarabiała na początku roku
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...5&d=1344261834

---------- Dopisano o 22:59 ---------- Poprzedni post napisano o 22:58 ----------

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość

tandetne te jej OOTD
Wygląda koszmarnie.Co się porobiło z Szusz....
Ta torebka jest paskudna.
__________________
Heat from the sun someday slowly passes. Until then, you have to live with yourself...
mantas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 22:02   #1048
Labirynth
Zakorzenienie
 
Avatar Labirynth
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 8 386
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez mantas Pokaż wiadomość
Przypomniało mi się, ile Szusz zarabiała na początku roku
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...5&d=1344261834[COLOR="Silver"]

.
Wow skąd to wytrzasnęłaś???

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 23:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Aishowa Pokaż wiadomość
Ja też i to na ponad 2 tyg - nawet nie chce myśleć o tym jak ja nadrobię zaległości
Ja będę trzymac rękę na pulsie
__________________
Turn on the Light... take a Deep breath... Relax
Labirynth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 22:03   #1049
Patalus
Zakorzenienie
 
Avatar Patalus
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Szczecina
Wiadomości: 6 339
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez mantas Pokaż wiadomość
Przypomniało mi się, ile Szusz zarabiała na początku roku
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...5&d=1344261834


---------- Dopisano o 22:59 ---------- Poprzedni post napisano o 22:58 ----------



Wygląda koszmarnie.Co się porobiło z Szusz....
Ta torebka jest paskudna.
jeśli to prawdziwy mail, to za recenzje zarabia tyle, co niektórzy w miesiąc harówy
__________________
Patalus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 22:05   #1050
Aishowa
Zadomowienie
 
Avatar Aishowa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 114
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez mantas Pokaż wiadomość
Przypomniało mi się, ile Szusz zarabiała na początku roku
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...5&d=1344261834


brak mi komentarza


Cytat:
Napisane przez Labirynth Pokaż wiadomość
Wow skąd to wytrzasnęłaś???

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 23:01 ----------



Ja będę trzymac rękę na pulsie
Ja też się będę starała, ale boję się że i tak nie nadążę
Aishowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:41.