Wiem, że fajnie Ci w mym brzuszku,ale czas na świat maluszku, mamy IX-X 2013, cz. XIX - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Na tytuł XX części wątku wybieram:
Wrześniowo - październikowe mamusie 2013 0 0%
Wiem, że fajnie Ci w mym brzuszku,ale czas na świat maluszku 0 0%
Wrzesień się rozpakowuje, a październik wyczekuje 8 15,69%
Czop i skurczyk nas nękają, dzieci na świat przybywają 0 0%
Jęczące ciężarówki wyczekują ciąż końcówki 1 1,96%
Jedne męczą bułę stale, inne liczą dni wytrwale 7 13,73%
Każda już by rodzić chciała, taka cała obolała 0 0%
Jedne tulą już maluchy, inne wciąż dźwigają brzuchy 29 56,86%
Ciężko dychać, leżeć, chodzić, już tak bardzo chcę urodzić 6 11,76%
Każda już się rozsypuje, niech ten maluch się wykluje 0 0%
Głosujący: 51. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-09-06, 10:23   #3661
Cierpliwosc
Zadomowienie
 
Avatar Cierpliwosc
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 596
Dot.: Wiem, że fajnie Ci w mym brzuszku,ale czas na świat maluszku, mamy IX-X 2013, c

Hej!
Chciałam Was trochę pocytować i oczywiście mi z tym zeeeeeszło
Cytat:
Napisane przez bojatoja Pokaż wiadomość
Hej.
Dziewczyny trzymam kciuki za wizyty i za porody niech się zacznie coś dziać

A Filip dzisiaj kończy 2 tygodnie normalnie stary chłop

I dzisiejsza noc była taka męcząca. Kurde jestem taka już zmęczona, że nie budzi mnie płacz dziecka dopiero mąż reaguje. Jak daje cyca to przysypiam Normalnie źle mi z tym. Mały dość często się budzi. Mam nadzieje, że nastaną takie dni że prześpi ciągiem więcej niż te dwie godzinki.
dla Filipka, jeszcze trochę i skończy miesiąc, wow
Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
hejo

czujemy się dobrze z Mikusiem jutro wychodzimy do domku

poród podobno ekspres tak powiedziała położna, że można było nagrywać instruktażowo

Piotrek był przy porodzie ogólnie o 23 się obudziłam, a tam wody, no to kąpiel itd. o 23:15 przygnałam, a o 6:25 już był Miki, napiszę dokładniej relację z domu ale nie było źle tzn teraz tak myślę
też bym tak chciała i czytałam później, że teraz też w miarę ok, powodzenia w domu!

No i oczywiście resztę cytatów mi pożarło to napisze, co zapamiętałam:
Matal współczuję przeżyć z Edzikiem i cieszę się, że taki dzielny jest i już nie pamięta
Misia nie stresuj się, Niespodzianeczka pewnie się pięknie główką ulokowała, trzymam za to
Za resztę dziewczyn, które mają dziś wizyty lub ktg też trzymam a za te, co mogą lada chwila urodzić tymbardziej

A sama idę poszukać jakiś gruszek pod drzewem i innych owoców, bo już zapomniałam o śniadaniu i zaczyna mnie ssać
__________________
"Gdyby wszyscy mieli po cztery jabłka (...)
nikt nikomu nie byłby potrzebny."
[ks. J.Twardowski]
Cierpliwosc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 10:26   #3662
marysia_258
Zadomowienie
 
Avatar marysia_258
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 1 086
Dot.: Wiem, że fajnie Ci w mym brzuszku,ale czas na świat maluszku, mamy IX-X 2013, c

Mam kryzys. Mam dość ciąży
Nie nawiedzę zastrzyków z Clexanu.
Mam takie zrosty na brzuchu, że nie mam gzie igły wbić. Boli mnie tak że aż mi łzy lecą
a tu jeszcze 5 tyg Czyli ok 35 zastrzyków
__________________
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20080607650113.html

MAJA
21.08.2009
BARTOSZ
23.09.2013
marysia_258 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 10:27   #3663
rusałka_1
Zakorzenienie
 
Avatar rusałka_1
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 420
Dot.: Wiem, że fajnie Ci w mym brzuszku,ale czas na świat maluszku, mamy IX-X 2013, c

Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
Super
No to ja postaram się w miarę wcześniej wątek założyć, żebyś zdążyła post zająć
I mogę liczyć, że potem pospisujesz porody, jak ja pójdę rodzić? Bo nie sądzę, że będę miała czas nadrabiać
pewnie tylko musisz mi jakoś wcześniej dać znać bo często bywa tak że wybywam na pół dnia z domu

angel mam nadzieję że się wykurujesz szybciutko a potem już tylko poród
__________________
Jesteśmy razem...
Ślub

Jaś, 22.10.2013 r.

rusałka_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 10:30   #3664
Brydzia_
Zakorzenienie
 
Avatar Brydzia_
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 12 823
Dot.: Wiem, że fajnie Ci w mym brzuszku,ale czas na świat maluszku, mamy IX-X 2013, c

Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
No co Ty?
Czyli co? Każda ciężarna, która ma rwę (a to chyba dosyć częste) powinna jakąś konsultację specjalistyczną przed ZZO?
w szpitalu gdzie chce rodzić jeśli się chce ZZO to musi być wcześniej konsultacja nie ważne czy się ma rwe czy nie...
więc chyba nie będę mieć ZZO bo nie wiem czy się zdążę umówić na tą konsultacje
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło...




Brydzia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 10:30   #3665
marysia_258
Zadomowienie
 
Avatar marysia_258
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 1 086
Dot.: Wiem, że fajnie Ci w mym brzuszku,ale czas na świat maluszku, mamy IX-X 2013, c

Pożaliłam się a teraz zbieram grube doopsko i idę robić paprykę faszerowaną na obiadek.
__________________
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20080607650113.html

MAJA
21.08.2009
BARTOSZ
23.09.2013
marysia_258 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 10:32   #3666
logoasia
Zakorzenienie
 
Avatar logoasia
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: okolice Gdańska
Wiadomości: 3 414
Dot.: Wiem, że fajnie Ci w mym brzuszku,ale czas na świat maluszku, mamy IX-X 2013, c

Angel współczuję choróbska dużo odpoczywaj

Cytat:
Napisane przez bojatoja Pokaż wiadomość
Kaśka super, że już jesteś z Mikim, że jutro wracasz domku, i że taki ekspresowy poród


Myślicie, że mogę jeść bez problemu paluszki (takie zwykłe bez żadnych dodatków)?
A w ogóle napisałybyście co można jeść z takich rzeczy? Suchary, biszkopty, podpłomyki? Może te zwykłe chrupki dla dzieci, albo płatki?
Mnie położna mówiła żeby głownie unikać czekolady, że można jeść np. ciastka.
myślę, że paluszki bez problemu ale z biszkoptami uważaj bo jajka
logoasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 10:33   #3667
teacherka
Zakorzenienie
 
Avatar teacherka
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 745
Dot.: Wiem, że fajnie Ci w mym brzuszku,ale czas na świat maluszku, mamy IX-X 2013, c

Marysia tyle mogę... Jeszcze troche...



Jezuuuu ja nadal w piżamie Musze sie ogarnąć w końcu, ktoś pukał do drzwi to nawet nie otworzyłam, bo aż wstyd :P:P
teacherka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-06, 10:34   #3668
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Wiem, że fajnie Ci w mym brzuszku,ale czas na świat maluszku, mamy IX-X 2013, c

Cytat:
Napisane przez bojatoja Pokaż wiadomość
Kaśka super, że już jesteś z Mikim, że jutro wracasz domku, i że taki ekspresowy poród


Myślicie, że mogę jeść bez problemu paluszki (takie zwykłe bez żadnych dodatków)?
A w ogóle napisałybyście co można jeść z takich rzeczy? Suchary, biszkopty, podpłomyki? Może te zwykłe chrupki dla dzieci, albo płatki?
Mnie położna mówiła żeby głownie unikać czekolady, że można jeść np. ciastka.
Jedz i obserwuj
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 10:34   #3669
logoasia
Zakorzenienie
 
Avatar logoasia
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: okolice Gdańska
Wiadomości: 3 414
Dot.: Wiem, że fajnie Ci w mym brzuszku,ale czas na świat maluszku, mamy IX-X 2013, c

Cytat:
Napisane przez marysia_258 Pokaż wiadomość
Mam kryzys. Mam dość ciąży
Nie nawiedzę zastrzyków z Clexanu.
Mam takie zrosty na brzuchu, że nie mam gzie igły wbić. Boli mnie tak że aż mi łzy lecą
a tu jeszcze 5 tyg Czyli ok 35 zastrzyków
juz niedlugo sie to skończy
logoasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 10:35   #3670
rusałka_1
Zakorzenienie
 
Avatar rusałka_1
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 420
Dot.: Wiem, że fajnie Ci w mym brzuszku,ale czas na świat maluszku, mamy IX-X 2013, c

Cytat:
Napisane przez marysia_258 Pokaż wiadomość
Mam kryzys. Mam dość ciąży
Nie nawiedzę zastrzyków z Clexanu.
Mam takie zrosty na brzuchu, że nie mam gzie igły wbić. Boli mnie tak że aż mi łzy lecą
a tu jeszcze 5 tyg Czyli ok 35 zastrzyków
__________________
Jesteśmy razem...
Ślub

Jaś, 22.10.2013 r.

rusałka_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 10:37   #3671
gorgulek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 6 591
Dot.: Wiem, że fajnie Ci w mym brzuszku,ale czas na świat maluszku, mamy IX-X 2013, c

Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
Ja na RTG nie weszłam z nimi, bo ciężarne nie mogą i musieli młodego przywiązać a tż trzymał mu głowę Dobrze, że mnie tam nie było, bo bym się zapłakała. I tak płakałam razem z Edim jak wyszli I potem jak mu tą ranę przemywali też płakałam razem z nim

Witamy porannie w lepszych nastrojach.
W miejscu rany jest śliczny strupek, więc chyba miałam rację z tym sztucznym. Rano już zdjęliśmy opatrunek, a Edi to już chyba zapomniał, że ma kujkę...
No i został 1 dzień do donoszenia ciąży i dziś USG
Jeju ale to stres i dla Ciebie i dla Edzika był

Cieszę się, że jest lepiej

Cytat:
Napisane przez bojatoja Pokaż wiadomość
I dzisiejsza noc była taka męcząca. Kurde jestem taka już zmęczona, że nie budzi mnie płacz dziecka dopiero mąż reaguje. Jak daje cyca to przysypiam Normalnie źle mi z tym. Mały dość często się budzi. Mam nadzieje, że nastaną takie dni że prześpi ciągiem więcej niż te dwie godzinki.
Ureguluje się to
Karmisz tylko piersią?

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
hejo

czujemy się dobrze z Mikusiem jutro wychodzimy do domku

poród podobno ekspres tak powiedziała położna, że można było nagrywać instruktażowo

Piotrek był przy porodzie ogólnie o 23 się obudziłam, a tam wody, no to kąpiel itd. o 23:15 przygnałam, a o 6:25 już był Miki, napiszę dokładniej relację z domu ale nie było źle tzn teraz tak myślę
Nic tylko pozazdrościć

Cytat:
Napisane przez maharet1092 Pokaż wiadomość
Ale powinnam dalej pić, czy może ograniczyć?
Strasznie mi się chce.

Na aerobic to raczej nie, chyba, że domowy.Ale mam już taki okropny tyłek i uda, że chciałabym mięśnie poćwiczyć porządnie.Od połowy tej ciąży jestem mało aktywna przez skurczybyki i źle sie z tym czuję.
Jak już któraś z dziewczyn radziła, pij wodę najlepiej, może być z cytryną. Ogranicz słone potrawy i przekąski.

Teraz też nie pójdę. Przy dwójce dzieci będzie mi szkoda czasu. Małego będę miała cały dzień a Zuzię tylko po przedszkolu i chcę ten czas poświęcić Jej

Cytat:
Napisane przez Madziuchna27 Pokaż wiadomość
Te nowe nie bledną jeszcze, są czerwone na maxa
Ja mam ze dwa czerwone, reszta blade i ja nie mam wzdłuż tylko wszerz. A Tobie jak wyskoczyły?

Cytat:
Napisane przez jo_asiek Pokaż wiadomość
zapisałam wszystkie trzy, ale numer 2 do mnie najbardziej przemawia. Spróbuję na pewno
Spróbuj też przepisu nr 1, robiłam tak i polecam
Ja jeszcze lubię posypać oliwkami na talerzu już.

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
w ogóle to się na niego patrzę jak durna i nie wierzę, że można kogoś tak kochać
starego też kocham, ale to zupełnie coś innego :ryczesmarkam:
Miłość do dziecka jest po prostu bezwarunkowa

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Kurde, powiem Wam, że gdyby nie to choróbsko, to byłoby zajefaken dobrze Jeszcze wczoraj wieczorem jakiś kaszel mnie zaatakował No, normalnie nie wierzę w tego pecha. Momentami czuję się taka zdechła, rozbita Bardzo boję się, że po porodzie odseparują mnie z małym na parę dni żebym go nie zaraziła (czytałam o czymś takim w necie) Bo to, że aktualnie nie wyobrażam sobie skąd wydobyłabym siły na poród, już pomijam

Doczytałam w necie czemu nie można brać preparatów z czosnkiem przed samym porodem (np rzeczonego Prenatal na grypę). Czosnek rozrzedza krew i podczas porodu mogłoby się nieciekawie dziać

Trzymajcie kciuki kochane żeby było dobrze


Cytat:
Napisane przez tassia Pokaż wiadomość
no i tu jest dobre pytanie
podobno anestezjolog potrafi jakos tam ocenic zagrozenie... niby jak
natomiiast ja sie pytalam o moj przypadek bardziej i u mnie sa wyniki rezonansu wiec do sprawdzenia, w innym przypadku sobie nie wyobrazam jak oni to robią
moze ta igle sie pod jakims usg wsadza???
tak mowil koles na sr ktory byl ordynatorem szpitala polozniczego wiec licze ze cos tam wie
ale juz przekonalam sie ze lepeij nikomu nie wierzyc
Mnie ma ponoć anestezjolog oglądać dzień przed cc





Mam receptę na szczepionkę i znów pytanie
Macie już zgodę ordynatora noworodków, że Wam tą szczepioną zaszczepi?

Motyl jak jest u Ciebie?
gorgulek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-06, 10:41   #3672
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Wiem, że fajnie Ci w mym brzuszku,ale czas na świat maluszku, mamy IX-X 2013, c

Jeju ale dzień mam. Tak mi słabo że ledwo się włóczę a mały wisi na mnie i tyle mam do roboty ...


Kupujecie maluszkom pozytywki? Tego konika FP albo owieczkę z biciem serca?
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 10:44   #3673
gorgulek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 6 591
Dot.: Wiem, że fajnie Ci w mym brzuszku,ale czas na świat maluszku, mamy IX-X 2013, c

Cytat:
Napisane przez marysia_258 Pokaż wiadomość
Mam kryzys. Mam dość ciąży
Nie nawiedzę zastrzyków z Clexanu.
Mam takie zrosty na brzuchu, że nie mam gzie igły wbić. Boli mnie tak że aż mi łzy lecą
a tu jeszcze 5 tyg Czyli ok 35 zastrzyków


Cytat:
Napisane przez logoasia Pokaż wiadomość
myślę, że paluszki bez problemu ale z biszkoptami uważaj bo jajka
Ja przy Zuzi namiętnie juniorki jadłam




W ogóle to muszę w ten weekend najeść się ciacha Siedzę i dumam o co mamę poprosić i nie mogę się zdecydować

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Jeju ale dzień mam. Tak mi słabo że ledwo się włóczę a mały wisi na mnie i tyle mam do roboty ...


Kupujecie maluszkom pozytywki? Tego konika FP albo owieczkę z biciem serca?




Ja mam tego konika FP ale Zuzia go potrzebuje jeszcze do zasypiania (4 latka ma). W nocy jak do nas przychodzi to zawsze z tym konikiem. Jak go zapomni to ktoś z nas musi iść i Jej przynieść.
Myślę, że nasze dzieciaki póki co będą za małe Może tak ok.6 msca?

Edytowane przez gorgulek
Czas edycji: 2013-09-06 o 10:46
gorgulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 10:46   #3674
Cierpliwosc
Zadomowienie
 
Avatar Cierpliwosc
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 596
Dot.: Wiem, że fajnie Ci w mym brzuszku,ale czas na świat maluszku, mamy IX-X 2013, c

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Jeju ale dzień mam. Tak mi słabo że ledwo się włóczę a mały wisi na mnie i tyle mam do roboty ...


Kupujecie maluszkom pozytywki? Tego konika FP albo owieczkę z biciem serca?
Ja mam bicie serca w karuzeli i muzykę też, więc nie.
Zasadniczo w zabawki nie inwestuję, jak dostanie to będą, nie lubię jak dziecko ma tego tyle, że samo nie ogarnia co jest jego.
__________________
"Gdyby wszyscy mieli po cztery jabłka (...)
nikt nikomu nie byłby potrzebny."
[ks. J.Twardowski]
Cierpliwosc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 10:48   #3675
tassia
Zakorzenienie
 
Avatar tassia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 141
Dot.: Wiem, że fajnie Ci w mym brzuszku,ale czas na świat maluszku, mamy IX-X 2013, c

Cytat:
Napisane przez gorgulek Pokaż wiadomość
Jeju ale to stres i dla Ciebie i dla Edzika był

Cieszę się, że jest lepiej



Ureguluje się to
Karmisz tylko piersią?



Nic tylko pozazdrościć



Jak już któraś z dziewczyn radziła, pij wodę najlepiej, może być z cytryną. Ogranicz słone potrawy i przekąski.

Teraz też nie pójdę. Przy dwójce dzieci będzie mi szkoda czasu. Małego będę miała cały dzień a Zuzię tylko po przedszkolu i chcę ten czas poświęcić Jej



Mam receptę na szczepionkę i znów pytanie
Macie już zgodę ordynatora noworodków, że Wam tą szczepioną zaszczepi?

Motyl jak jest u Ciebie?
to rodzic wyraza zgode na szczepienie
a nie ordynator
masz prawo w ogole nie zgodzic sie na szczepienie w szpitalu
__________________
Maciej





[/RIGHT]
tassia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 10:50   #3676
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Wiem, że fajnie Ci w mym brzuszku,ale czas na świat maluszku, mamy IX-X 2013, c

Haaa...lalalala.... urodziła Kaśka
Gratuluję Kochana Tobie i Mikiemu

Snow, papugo, oby się w końcu rozkręciło

Lola, paczka od kuzynki super
A teksty rodziny olej... bosz, ludzie czasami na prawdę nie wiedzą gdzie sobie problemu szukać Poza tym pewnie, jeśli się będą nadawały, to oddacie/puścicie dalej część rzeczy i mam wrażenie, że o to właśnie chodzi - lepiej się podzielić niż kisić
Mi wczoraj o aptekach Silesia mówiła nasza przyszła pediatra - podobno jej pacjenci kupują tam szczepionki dla maluchów - mówiła, ze jednemu różnica wyszła 150 zł w porównaniu z innymi - dla mnie to już konkret

badzia, to hormony... jeszcze troszkę i wszystko wróci do normy A mamę z fajkami goń

Figulina, a gdzie Ci kazali za cesarkę płacić?! Absolutnie jeśli są wskazania, to cesarka należy Ci się za darmo - chyba, że chcesz iść gdzieś gdzie nie ma umowy z NFZem. Jeśli natomiast jest to w "normalnym" szpitalu, to jest to próba wyłudzenia pieniędzy (łapówka) i kwalifikuje się do zgłoszenia na policję i izby lekarskiej

Madzia, łóżeczko prześliczne
Przypomniałabyś co to za model? I Misiek słodziasty

m.a.r.t.a.

motylku, bo kiedyś wszyscy wmawiali, że dzieć musi na mega twardym spać, na szczęście teraz się z tego wycofują - np. Zawitkowski mówił, że nie muszą

Asiek dla chłopa

katarzyna, przymiotnik nie mam pojęcia jaki (szklarski byłby dla mnie od miejscowości Szklary), ale co do osoby, to słyszałam jedynie mieszkaniec Szklarskiej Poręby - jak dla mnie po prostu jest nieodmienne
Matma (i fizyka ) to ZUO Chociaż w podstawówce na jakieś konkursy się jeździło Z reszty mogę dziecia dokształcać

tassia, płaszcz bardzo fajny

ja gratuluje wizyty
Ja bym takich zupełnych malizn nie kupowała (w sensie 50-52)
Aaaaale fajnie, super ludzie, a showera zazdroszczę

pszczoua, ładnie Mały waży I nieźle przyspieszyłaś - TP na 22, a Ty tu jakieś falstarty planujesz

matal, o kurcze, a wiadomo co sobie zrobił? Świetnie sobie poradziłaś

rubinko, gratuluję wagi małego W sieci nie czytaj, nie ma sensu się nakręcać Poza tym każdy przypadek jest inny - niech go spokojnie po urodzeniu neonatolog obejrzy i wtedy się okaże czy i co trzeba ewentualnie zrobić

teacherka no pewnie, że będzie dobrze Musi

maharet, niestety mogą 39

gorgulku, a ona w ogóle jest na receptę?


__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 10:50   #3677
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Wiem, że fajnie Ci w mym brzuszku,ale czas na świat maluszku, mamy IX-X 2013, c

Brydzia, ja tych świeżo kupionych i od znajomych dziedziczonych "kudłatych" ,jeśli nie wymagają na oko, nie prasuje Prasuje natomiast lumpkowe, o ile prałam w 40 a nie 60 st.

marysiu


Kciuki dla wszystkich za dzisiejsze wizyty


Wczorajszy dzień z doopy - 8 godzin łażenia i efektów zero - ani piżamy ani stanika, za to jeden wielki wkoorw, bo wszystko było, ale nie w moim rozmiarze Aha, jeśli któraś ma biust do rozmiaru G i szuka fajnego, miękkiego karmnika, to polecam firmę Naturana. ja już niestety się nie zmieściłam, ale staniki i ładne i meeega wygodne i 100 bawełna.

Jupiiii... właśnie przyszła paczka od rodzyneczek
I mail, że przyjdzie też dzisiaj od r_p
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 11:01   #3678
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Wiem, że fajnie Ci w mym brzuszku,ale czas na świat maluszku, mamy IX-X 2013, c

Cytat:
Napisane przez tassia Pokaż wiadomość
no i tu jest dobre pytanie
podobno anestezjolog potrafi jakos tam ocenic zagrozenie... niby jak
natomiiast ja sie pytalam o moj przypadek bardziej i u mnie sa wyniki rezonansu wiec do sprawdzenia, w innym przypadku sobie nie wyobrazam jak oni to robią
moze ta igle sie pod jakims usg wsadza???
tak mowil koles na sr ktory byl ordynatorem szpitala polozniczego wiec licze ze cos tam wie
ale juz przekonalam sie ze lepeij nikomu nie wierzyc
Nie wiem, jak do CC, ale przy SN przychodzi lekarz, siadasz, wbija Ci igłę, wyciąga i za 5 minut nie boli. Nic innego nie robi.

Cytat:
Napisane przez marysia_258 Pokaż wiadomość
Mam kryzys. Mam dość ciąży
Nie nawiedzę zastrzyków z Clexanu.
Mam takie zrosty na brzuchu, że nie mam gzie igły wbić. Boli mnie tak że aż mi łzy lecą
a tu jeszcze 5 tyg Czyli ok 35 zastrzyków


Cytat:
Napisane przez rusałka_1 Pokaż wiadomość
pewnie tylko musisz mi jakoś wcześniej dać znać bo często bywa tak że wybywam na pół dnia z domu

angel mam nadzieję że się wykurujesz szybciutko a potem już tylko poród
Zapisałam Twój numer, to Ci smsa wyślę po prostu

Cytat:
Napisane przez Brydzia_ Pokaż wiadomość
w szpitalu gdzie chce rodzić jeśli się chce ZZO to musi być wcześniej konsultacja nie ważne czy się ma rwe czy nie...
więc chyba nie będę mieć ZZO bo nie wiem czy się zdążę umówić na tą konsultacje
No właśnie u mnie nie trzeba nigdzie.

Cytat:
Napisane przez teacherka Pokaż wiadomość
Marysia tyle mogę... Jeszcze troche...



Jezuuuu ja nadal w piżamie Musze sie ogarnąć w końcu, ktoś pukał do drzwi to nawet nie otworzyłam, bo aż wstyd :P:P
Ja też nadal w pidżamie, ale pranie złożyłam, schab nastawiłam, mieszkanie ogarnęłam

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Jeju ale dzień mam. Tak mi słabo że ledwo się włóczę a mały wisi na mnie i tyle mam do roboty ...


Kupujecie maluszkom pozytywki? Tego konika FP albo owieczkę z biciem serca?
Ja mam karuzelkę i starczy

---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------

czarna jak Wasza przeprowadzka?? Już wszystko ogarnięte?
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 11:03   #3679
bajka1807
Zakorzenienie
 
Avatar bajka1807
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8 269
Dot.: Wiem, że fajnie Ci w mym brzuszku,ale czas na świat maluszku, mamy IX-X 2013, c

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
hejo

czujemy się dobrze z Mikusiem jutro wychodzimy do domku

poród podobno ekspres tak powiedziała położna, że można było nagrywać instruktażowo

Piotrek był przy porodzie ogólnie o 23 się obudziłam, a tam wody, no to kąpiel itd. o 23:15 przygnałam, a o 6:25 już był Miki, napiszę dokładniej relację z domu ale nie było źle tzn teraz tak myślę
jeszcze raz gratki

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
no MikiFiki grzeczny jest w domu pewnie pokaże rożęta
trochę męczy bułę przy cycu... raz łapie raz nie i dokarmiam go mm ale już mam laktator, więc mam nadzieję, że będzie dobrze?
Baja Ty nie karmisz cycem? tylko dojarą odciągasz? pisz mi tutaj wszystko
no ja tylko odciagam, nie przystawiam juz mlodej. ale coz mam ci napisac ? sciagam co 3-4 h, w zapasie mam ponad pol litra heh. sciagam systemem 7,5,3 czyli najpierw po 7 min z kazdego cycka, pozniej po 5 i po 3 ale nie wiem czy na recznym taki sam efekt daje. ja mam dosc duzo mleka. teraz za jednym razem sciagam po 200 ml czyli na dwa karmienia.



kurde wyniki mlodej sie nie poprawily. w sumie sa takie same jak przy wyjsciu ze szpitala, polozna byla juz po 9 sprawdzila i zabrala zeby lekarzowi pokazac jak cos to ma do mnie dzwonic czy przyjechac na wizyte czy nie. no i powiedziala ze mala moze miec przepukline pepkowa :/ no zobaczymy, bo generalnie A. nie placze, ale jak juz jej sie zdarzy gdy ma mega gloda to wyje tak ze az sie zanosi wiec ma to bezposredni wplyw na pepek :/

a krolewna oczywiscie zjadla i kima nocka tak samo piekna, przesypia po 4 h zje i spi dalej


trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty!
__________________
02.08.2010 Blanka
23.08.2013
Amelka
Mel B 14/14 ✓
bajka1807 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-06, 11:03   #3680
bojatoja
Zakorzenienie
 
Avatar bojatoja
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 201
Dot.: Wiem, że fajnie Ci w mym brzuszku,ale czas na świat maluszku, mamy IX-X 2013, c

matallewar, t_89, logoasia dzięki za odpowiedź

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Jedz i obserwuj
Wiem, wiem, tylko zanim coś włoże do ust muszę przemyśleć to 100 razy. Ja cykor jestem

Cytat:
Napisane przez gorgulek Pokaż wiadomość

Ureguluje się to
Karmisz tylko piersią?
Karmię tylko piersią
[Spróbowałam tylko raz dać Małemu z butelki (ale też moje mleko) i o dziwo momentalnie wypił wszystko].
__________________
Filip
Moje trzy Aniołki: 31.03.2012 [8tc]
14.11.2015 [10tc]
29.12.2016 [9tc]
bojatoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 11:06   #3681
Madziuchna27
Zakorzenienie
 
Avatar Madziuchna27
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3 359
Dot.: Wiem, że fajnie Ci w mym brzuszku,ale czas na świat maluszku, mamy IX-X 2013, c

Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
W ogóle jestem pod wrażeniem, lipcowo-sierpniowe mają prawie 6 tys. postów i nikt im wątku nie zamyka, a one chyba serio czekają na tą ostatnią dziewczynę, a ona już tydzień po terminie

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:40 ----------


Ale to pobranie na paciora to nic strasznego
1. ładnie z ich strony
2. zgadzam się DZIEWCZYNY nie demonizujcie tego paciora, to nic strasznego. Pobranie trwa kilka sekund i nie jest odczuwalne. Mnie gin nawet nie wsadzał na samolot, by to zrobić


Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
Chrupki kukurydziane możesz na 100%
Wszelkie wafelki, biszkopty i suchary też, ale jako, że tam jajko i mleko, to lepiej zjeść niewiele i zobaczyć, czy nie ma reakcji (chyba, że mały nie ma żadnych problemów z brzuszkiem). Jak jest ok, to możesz jeść

Najbardziej chodzi o czekoladę, bo to czysty alergen
No i wiadomo, że powinnaś jeść zdrowo
Czyli trzeba zapas flipsów sobie zrobić Co do wafelków, to jakie miałaś na myśli?

Cytat:
Napisane przez marysia_258 Pokaż wiadomość
Mam kryzys. Mam dość ciąży
Nie nawiedzę zastrzyków z Clexanu.
Mam takie zrosty na brzuchu, że nie mam gzie igły wbić. Boli mnie tak że aż mi łzy lecą
a tu jeszcze 5 tyg Czyli ok 35 zastrzyków
A od czego te zastrzyki?

Cytat:
Napisane przez gorgulek Pokaż wiadomość
Ja mam ze dwa czerwone, reszta blade i ja nie mam wzdłuż tylko wszerz. A Tobie jak wyskoczyły?
Z góry do dołu

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Kupujecie maluszkom pozytywki? Tego konika FP albo owieczkę z biciem serca?
Jeszcze o tym nie myślałam
__________________

Madziuchna27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 11:07   #3682
logoasia
Zakorzenienie
 
Avatar logoasia
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: okolice Gdańska
Wiadomości: 3 414
Dot.: Wiem, że fajnie Ci w mym brzuszku,ale czas na świat maluszku, mamy IX-X 2013, c

normalnie muszę się pochwalić jeszcze dziecka nie urodziłam a już czuję się rozrywana dostałam już dwa telefonu z propozycją współpracy
logoasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 11:08   #3683
bojatoja
Zakorzenienie
 
Avatar bojatoja
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 201
Dot.: Wiem, że fajnie Ci w mym brzuszku,ale czas na świat maluszku, mamy IX-X 2013, c

Cytat:
Napisane przez bajka1807 Pokaż wiadomość
jeszcze raz gratki



no ja tylko odciagam, nie przystawiam juz mlodej. ale coz mam ci napisac ? sciagam co 3-4 h, w zapasie mam ponad pol litra heh. sciagam systemem 7,5,3 czyli najpierw po 7 min z kazdego cycka, pozniej po 5 i po 3 ale nie wiem czy na recznym taki sam efekt daje. ja mam dosc duzo mleka. teraz za jednym razem sciagam po 200 ml czyli na dwa karmienia.



kurde wyniki mlodej sie nie poprawily. w sumie sa takie same jak przy wyjsciu ze szpitala, polozna byla juz po 9 sprawdzila i zabrala zeby lekarzowi pokazac jak cos to ma do mnie dzwonic czy przyjechac na wizyte czy nie. no i powiedziala ze mala moze miec przepukline pepkowa :/ no zobaczymy, bo generalnie A. nie placze, ale jak juz jej sie zdarzy gdy ma mega gloda to wyje tak ze az sie zanosi wiec ma to bezposredni wplyw na pepek :/

a krolewna oczywiscie zjadla i kima nocka tak samo piekna, przesypia po 4 h zje i spi dalej


trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty!
Czyli na jedno karmienie wychodzi 100 ml. Bo właśnie się zastanawiam ile muszę ściągnąć żeby mąż dał z butli Małemu jak mnie nie będzie.

O kurde to niefajnie z tą przepukliną pępkową ;/ mój kuzyn miał.
Ale może jednak nie ma.

4h--> wow, moje marzenie
__________________
Filip
Moje trzy Aniołki: 31.03.2012 [8tc]
14.11.2015 [10tc]
29.12.2016 [9tc]
bojatoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 11:08   #3684
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Wiem, że fajnie Ci w mym brzuszku,ale czas na świat maluszku, mamy IX-X 2013, c

Cytat:
Napisane przez bajka1807 Pokaż wiadomość
kurde wyniki mlodej sie nie poprawily. w sumie sa takie same jak przy wyjsciu ze szpitala, polozna byla juz po 9 sprawdzila i zabrala zeby lekarzowi pokazac jak cos to ma do mnie dzwonic czy przyjechac na wizyte czy nie. no i powiedziala ze mala moze miec przepukline pepkowa :/ no zobaczymy, bo generalnie A. nie placze, ale jak juz jej sie zdarzy gdy ma mega gloda to wyje tak ze az sie zanosi wiec ma to bezposredni wplyw na pepek :/

a krolewna oczywiscie zjadla i kima nocka tak samo piekna, przesypia po 4 h zje i spi dalej


trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty!
Ojej, to żeby się wyniki poprawiły i żeby nie było przepukliny...

Zazdroszczę, że ona tak dobrze śpi Ciekawe, jak moja będzie sypiać, bo Edi nadal wstaje w nocy
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 11:08   #3685
__Paulinka__
Zakorzenienie
 
Avatar __Paulinka__
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 764
Dot.: Wiem, że fajnie Ci w mym brzuszku,ale czas na świat maluszku, mamy IX-X 2013, c

Wczoraj mialam jakiegoś powera popołudniu: sprzatnelam cale mieszkanko, zrobilam obiad, rogaliki, poszlam na spacer i potem jesczze kilometr z buta do TZ do pracy, żeby z nim sobie wrocic:P wieczorem wszystko mnie bolało - chyba przecholowalam


Cytat:
Napisane przez nena_milka Pokaż wiadomość
Paulinka jak zmienią ci już oficjalnie nazwisko to dostaniesz pocztą taki papierek bekreftelse pa navnemelding.
masz dwie opcje
albo złożyć teraz na stare nazwisko a potem donieść im ten dokument jak już go dostaniesz. Może się zdarzyć że sami dostaną info z folkeregisteret, że zmieniłaś, ale w praktyce bym na to nie liczyła. U mnie wyszło tak, że bank i statens vegvesen byli automatycznie powiadomieni, a już np ubezpieczalnia nie.

albo poczekać na ten dokument i dołączyć ksero do wniosku.

w sumie to zawsze nosiłam ten papierek o nazwisku przy sobie i jak trzeba było to dawałam i nie było problemu.
dzięki za info no wlasnie czekam aż mi pocztą to przyjdzie, jednak jak dzisiaj tego nie dostanę to skladam w poniedzialek na stare nazwisko. Pamiętasz ile TY czekałaś na zatwierdzenie zmiany naziska?
Cytat:
Napisane przez papuga_69 Pokaż wiadomość
Jezu dziewczyny chyba umieram, obudziłam się po 5 jak tż wstawał do pracy i zaraz padne z bólu. Brzuch cały czas twardy, krzyż napiernicza że nie mogę ustać, nie wiem kiedy mam skurcz a kiedy nie bo boli cały czas ;( U lekarza mam być między 9 a 12 więc chyba się zbiorę jak najwcześniej, zadzwonie po mame i pojade z nią

czuje w kościach, że Twoj czas nadchodzi wieeelkimi krokami
Cytat:
Napisane przez 83monia Pokaż wiadomość
na plazy to sie opala, delektuje widokiem, chlonie bryze, pilnuje dziecka i robi z nim babki w piachu ew wylawia z wody, opala a nie na brzuch patrzy wiesz jaki mam patent na nieprzejmiwanie sie np. Krostami n twarzy? NIE PATRZE W LUSTRO.


Matal dobrze, że z Edzikiem już wszystko dobrze, dzielna Ty i Twoj synek

Kaśka
pokazuj Małego


dzisiaj jestem zamulona.. sterta naczyn czeka do pomycia:/
__Paulinka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 11:15   #3686
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Wiem, że fajnie Ci w mym brzuszku,ale czas na świat maluszku, mamy IX-X 2013, c

Cytat:
Napisane przez Madziuchna27 Pokaż wiadomość
Czyli trzeba zapas flipsów sobie zrobić Co do wafelków, to jakie miałaś na myśli?
Wszystkie, byle bez nadzienia
Podpłomyki, zwykłe takie, andruty, byle bez orzechów i czekolady.

Cytat:
Napisane przez logoasia Pokaż wiadomość
normalnie muszę się pochwalić jeszcze dziecka nie urodziłam a już czuję się rozrywana dostałam już dwa telefonu z propozycją współpracy

No ładnie
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 11:16   #3687
Sylwia cypr
Raczkowanie
 
Avatar Sylwia cypr
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Limassol, Cypr
Wiadomości: 235
Dot.: Wiem, że fajnie Ci w mym brzuszku,ale czas na świat maluszku, mamy IX-X 2013, c

Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
Chyba dwupaku?

za wizytę
jedna paczka z dwoma osobami hehe ja to tak kumam
a dwupak bedzie jak juz sie rozpakuje i beda dwie paczki po jednej osobie kazda

Dzieki Kochana za kciukasy

.
Sylwia cypr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 11:20   #3688
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Wiem, że fajnie Ci w mym brzuszku,ale czas na świat maluszku, mamy IX-X 2013, c

Cytat:
Napisane przez Sylwia cypr Pokaż wiadomość
jedna paczka z dwoma osobami hehe ja to tak kumam
a dwupak bedzie jak juz sie rozpakuje i beda dwie paczki po jednej osobie kazda

Dzieki Kochana za kciukasy

.
Dobra, się nie czepiam, po prostu dwupak, to dwie sztuki w jednym opakowaniu
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 11:21   #3689
logoasia
Zakorzenienie
 
Avatar logoasia
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: okolice Gdańska
Wiadomości: 3 414
Dot.: Wiem, że fajnie Ci w mym brzuszku,ale czas na świat maluszku, mamy IX-X 2013, c

Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość



No ładnie
cieszy mnie to bardzo, bo generalnie przez wakacje jest jakby przestój w mojej branży, za to od września października ruszają szkoły i są potrzebni logopedzi także macierzyński zapowiada się pracowity
logoasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 11:25   #3690
bojatoja
Zakorzenienie
 
Avatar bojatoja
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 201
Dot.: Wiem, że fajnie Ci w mym brzuszku,ale czas na świat maluszku, mamy IX-X 2013, c

Cytat:
Napisane przez logoasia Pokaż wiadomość
normalnie muszę się pochwalić jeszcze dziecka nie urodziłam a już czuję się rozrywana dostałam już dwa telefonu z propozycją współpracy
Super
Moja siostra też ma dyplom z lokopedii ale nie może znaleźć pracy.
__________________
Filip
Moje trzy Aniołki: 31.03.2012 [8tc]
14.11.2015 [10tc]
29.12.2016 [9tc]
bojatoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:27.