Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013 cz.4 - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Jaki ma być tytuł 5 wątku na odchowalni ?
Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013 na odchowalni, cz.5 7 15,91%
Piątego wątku początek, w bólu wykluwa się pierwszy ząbek 1 2,27%
Większość dzieci już ząbkuje, a Emil to nawet raczkuje 3 6,82%
Dzieciom zakładamy śliniaki, bo się ślinią nieboraki 1 2,27%
Lęk separacyjny przeżywamy, lecząc go w ramionach Mamy 0 0%
Tylko u nas dyskusja zażarta, każda wypowiedź uwagi jest warta 1 2,27%
Na dworze chłód doskwiera, a u nas gorąca atmosfera 4 9,09%
Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają 13 29,55%
Nasze dzieci radośnie gaworzą i uśmiechy mnożą 0 0%
Pierwsze ząbki i obiadki, jak dobrze nam w roli matki 8 18,18%
Mamo, Tato kończcie spanie; kupa czeka na przebranie 1 2,27%
Ząbki, marchewki, gluteny i cuda - idzie jesień złotoruda! 4 9,09%
Baczki wcinaja pierwsze obiadki, a mamy prowadza wizazowe /łizażowe gadki. 0 0%
Bączki wcinają zdrowe obiadki, a mamom ciastka i czekoladki idą w pośladki. 1 2,27%
Nasze słodkie niemowlaczki bączki puszczają i marchewką się zajadają 0 0%
Głosujący: 44. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-10-20, 08:25   #2461
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Cytat:
Napisane przez pawie_oczko Pokaż wiadomość
Hej,

Pierwszy raz od nie wiem kiedy, Nelcia zrobila sobie przerwe od 5-30 do 7 i spi dalej na szczescie tylko lezala z nami w lozku i sie krecila

Bobodent u nas daje rade rzadko go uzywam ale jest ok. Tez mamy podlogowke ale doszlam do tego, ze mata 8 mm 120x190 bedzie kosztowac 100zl a 16mm 150 zl i sie zastanawiam, bo wychodze z zalozenia, ze ta grusza moze posluzy dluzej, dla drugiego bobinka

Chyba bede jedna z nielicznym, ktora oprze sie urokowi Sophi

Mysia- a co Tracy Hogg pisze o tym leku? Bo u nas chyba sie juz zaczal.. Jak ostatnio N obudzila sie u tesciowej i przy foteliku stalysmy obie to patrzac na nia zareagowala buzia w podkowke

---------- Dopisano o 07:35 ---------- Poprzedni post napisano o 07:28 ----------



O dzieki za info, musze poszukac i dzis tez zamowic
no w sumie racja, mogą dłużej posłużyć, chociaż te też są ok, ale przyznaję, że trochę poskąpiłam na te 16 mm

dzięki za opinie o bobodencie

ja też póki co Sophie nie kupiłam, ale jeszcze nie wiem czy nie ulęgnę


Deb - proszę sweterek zdjęcie niestety nie oddaje jego uroku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sw.jpg (89,6 KB, 20 załadowań)
__________________
bla bla bla

Edytowane przez karolina2121
Czas edycji: 2013-10-20 o 08:30
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-20, 08:49   #2462
NoBoTak
Rozeznanie
 
Avatar NoBoTak
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 812
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
no w sumie racja, mogą dłużej posłużyć, chociaż te też są ok, ale przyznaję, że trochę poskąpiłam na te 16 mm

dzięki za opinie o bobodencie

ja też póki co Sophie nie kupiłam, ale jeszcze nie wiem czy nie ulęgnę


Deb - proszę sweterek zdjęcie niestety nie oddaje jego uroku
Oj kusicie diabły pierońskie tymi puzzlami, choć Leon jeszcze się tak nie przemieszcza (chyba że jest zły) i spędzamy czas na łózku. Jednak wiem że jest to kwestia czasu więc trzeba się zaopatrzyć w niedługim czasie
Sophie też nie kupiłam, póki co opieram się jej urokowi haha
NoBoTak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-20, 09:20   #2463
maluska88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 353
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

dzień dobry u nas noc w miare spokojna tylko mały wstał o 5.30 i sobie krzyczal i siadał w łóżeczku ehh. Właśnie znacie jakieś metody na usuwanie plam z obiadków bo ciuszki małego wyglądaja tragicznie a nie wiem jak usuwać plamy.
maluska88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-20, 09:32   #2464
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Cytat:
Napisane przez NoBoTak Pokaż wiadomość
Oj kusicie diabły pierońskie tymi puzzlami, choć Leon jeszcze się tak nie przemieszcza (chyba że jest zły) i spędzamy czas na łózku. Jednak wiem że jest to kwestia czasu więc trzeba się zaopatrzyć w niedługim czasie
Sophie też nie kupiłam, póki co opieram się jej urokowi haha
Dobre są jak dziecko ciągle obraca się na brzuch i mu się ulewa wtedy, bo nie trzeba prać maty tylko przetrzeć i czysta

Cytat:
Napisane przez maluska88 Pokaż wiadomość
dzień dobry u nas noc w miare spokojna tylko mały wstał o 5.30 i sobie krzyczal i siadał w łóżeczku ehh. Właśnie znacie jakieś metody na usuwanie plam z obiadków bo ciuszki małego wyglądaja tragicznie a nie wiem jak usuwać plamy.
ja najpierw namaczam, potem używam mydełka odplamiającego i do pralki na 40' i jak nie za pierwszym to za drugim praniem ubranko jest czyste
__________________
bla bla bla
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-20, 09:53   #2465
sharpnowaja
Zakorzenienie
 
Avatar sharpnowaja
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 459
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Cytat:
Napisane przez maluska88 Pokaż wiadomość
Emilek na siedząco


Cytat:
Napisane przez maarchewka Pokaż wiadomość
Mój dla odmiany dzisiaj sam z siebie wyniósł śmieci.. No pękam z dumy Nawet mu nie mowiłam ze ta góra która blokuje wyjście na zewnątrz musi byc wyrzucona bo przyjedzie opieka społeczna i zabierze dziecko.. normalnie sam się domyślił


Dziewczyny było ostatnio ogłoszenie na fb o tej chorej dziewczynce która chce dostać rekordową ilość kartek urodzinowych. Wysłałyście/wysyłacie? ja wysłałam i powiem wam że miała frajdę z tego. Matko jak ja dawno nie pisałam karki urodzinowej, nie mówiąc o wysłaniu jej pocztą polską

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------

Veronic Ty to musisz mieć dużo cierpliwości.

Jak dla mnie u tego bioBaby nie opłaca się kupować, przesyłka 3,5 zł + za każdą kolejną rzecz 2,5 zł
__________________
Nasz_Dzień
Nasze_Serce

Edytowane przez sharpnowaja
Czas edycji: 2013-10-20 o 10:02
sharpnowaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-20, 10:04   #2466
barwineczek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Moja kolezanka dzisiaj w nocy urodzila dzieciatko 4700 i 62.5 cm- naturalnie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
barwineczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-20, 10:12   #2467
vil84
Wtajemniczenie
 
Avatar vil84
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gliwice/Katowice
Wiadomości: 2 987
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

z Przemkiem jest coś dziwnego od jakichś 2 tygodni ... strasznie ma nadwrażliwą lewą łapkę, nie pozwala sobie nic przy niej zrobić, obcinanie paznokci to dramat, bo nawet jak śpi to jak mu tylko złapię delikatnie za tą rączkę to się krzywi, wyrywa albo płacze tak samo przy ubieraniu - prawa łapka spoko, a tą prostuje nie daje sobie nic zrobić. najpierw myślałam że to przypadek i złę momenty wybieram i ma humory a potem myślałam że może sobie naciągnął coś albo ja mu coś zrobiłam niechcący przy ubieraniu ale zabawki normalnie chwyta tą rączką, przekłada do niej smoczek itp ... nie wiem o co chodzi idę z nim jutro do pediatry żeby na brzuszek coś poradziła to powiem o tym od razu ....
__________________
09.04.13 Przemuś


vil84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-20, 10:13   #2468
sharpnowaja
Zakorzenienie
 
Avatar sharpnowaja
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 459
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

nasza kula
http://allegro.pl/blyszczaca-usmiech...629167248.html

http://allegro.pl/tiny-love-magiczna...643419776.html
__________________
Nasz_Dzień
Nasze_Serce
sharpnowaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-20, 10:48   #2469
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

hej mamuski, wczoraj nie nadrobiłam, bo mielismy niezle przeboje. kolo 20 postanowiliśmy obejrzeć film. przygotowalismy sobie zapasy jedzenia, Nela spala, wiec miał być seans. tz uslyszal za oknem warkot silnika, ktoś gazowal i gazowal. stwierdził, ze pewnie ktoś się będzie scigal i pognal do okna patrzy i patrzy, az w końcu mi mowi, ze chyba ktoś uczy się jezdzic. no to podeszłam do okna i podziwiamy...ale cofanie do tylu i najprawdopodobniej wjechal w drugi samochod. ledwo wysiadł z auta, oglada co zrobil...i znow wsiada. wtedy już byliśmy pewni, ze na tym nie skonczyl i jest konkretnie nawalony. zaczelismy szybko spisywać rejestracje, ale on znow na wstecznym i szykuje się do wyjazdu....a dwa auta dalej nasze nowe super autko kat jazdy do przodu już taki, ze na pewno nam wjedzie, tym bardziej, ze dupa sporo wystaje, bo to kombi. w krótkim rękawku tz pędzi na dol, wbiegl mu przed maske (miałam wizje, ze go zaraz rozjedzie, wystarczyloby żeby wcisnal do oporu gaz). na szczęście koles się wystraszyl i cos tam mruczał "spokojnie, spokojnie" chyba myslal, ze go będzie bic tz zabral mu kluczyki, wyciagnal z auta, a ja w miedzy czasie dzwoniłam po policje. oczywiście musieliśmy trochę poczekać, ale w końcu przyjechali tajniacy, kolejna była drogowka, później jeszcze kolo 23 kolejna grupa z drogówki. w czasie oczekiwania chłopaczek zaczal tz mowic, ze przecież twojego auta nie rozje...lem to może mi zaparkujesz, ja ci zaplace i opowiadal, ze to nie jego auto tylko pożyczone od kolegi, który jest za granica, ze on nie ma prawka. szkoda gadac. później doszłam do tego kto to jest i hmm chłopak psychicznie chory, wyprowadzil się stad, ale pewnie był na imprezie usiostry. swoja droga nie wiem dlaczego oni mu pozwolili jechać. mielismy udany wieczor, do 24 zeznania jak on jechal, skad, w które auta uderzyl itd. rozwalil w sumie dwa albo 3, bo jednego nie byli pewni. w sumie wlasciciel w końcu się pojawil i chyba tez stwierdził, ze wgniecenia na drzwiach wcześniej nie miał. i takim oto akcentem koncze mój post i ide nadrabiać, bo mloda spi, a o 13:30 basen ufff, nie zdazylismy jeszcze oplacic AC...i teraz już wiemy, ze trzeba to szybko zrobić :P w sumie do teraz mi się buzia cieszy jak widze jak tz biegnie prawie w skarpetkach ratować swoja "milosc" a Nelusia przespala cala akcje...aa i fajna policjantka, bo przyszla do mnie na gore i nie musieliśmy się przy dziecku wymieniac także dziewczyny: mój kolejny etat: straz osiedlowa miłego weekendu

---------- Dopisano o 11:47 ---------- Poprzedni post napisano o 11:43 ----------

Cytat:
Napisane przez deb Pokaż wiadomość
Diabli - my nie mamy remontu a jak pomyślę że tyle jeszcze trzeba kupić to krzesełko kupione ale też śpiowrek, mufka jeszcze i myślałam o takim kombinezoniku całym a nie z nóżkami (już mam w końcu 3 kombinezony ale takiego jeszcze nie)
dokładnie, nawilżacz powietrza, a jeszcze chodzi mi po glowie nebulizator... chyba musze zacząć grac w totka. ejjj jaki ma mam syf. wynieśliśmy już meble z jednego pokoju, dzisiaj znajomi je sobie odbiorą. listwy zerwane, od pon. malowanie...wszędzie siwo. najchętniej wyniosłabym się z mala gdzie pieprz rosnie i niech walcza

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość
Dla mnie fenomen tkwi
w imieniu ale generalnie Sofia ja eoli od wszystkich innych gryzaczkow wiec cos w niej jest.
Twojej corce to akurat nie dziwie się. pewnie gdyby była nelowata zyrafa to tez chciałybyśmy ja mieć
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-20, 10:49   #2470
lonely_lady
Zakorzenienie
 
Avatar lonely_lady
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4 242
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Hej
jesteśmy u teściów. Spacer po lesie już zaliczony
nie wzięłam ładowarki i rozładował mi się telefon jak wczoraj wieczorem siedziałam na fb
dzisiaj nocka troszkę lepsza, ale pobudek na cyca i tak było sporo.
__________________
Nasze Szczęście





lonely_lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-20, 10:56   #2471
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
oj no, tez musisz przejsc faze jekow, zebys potem docenila corke
ja mojego na macie to moge zostawic akurat na tyle czasu, zeby zdazyc umyc rece po przewijaniu. gdzie tam zmywanie
ja dzisiaj zdazylam wskoczyć pod prysznic (otwarte drzwi do łazienki i mata tuz przed nimi), umyc leb, ogolic nogi...Nela ma frajde jak polewam prysznicem po scianach kabiny albo jak już szyba paruje, a co chwile ja przecieram - chyba myśli, ze jej macham hehe. no i wlaczylysmy sobie radio, tak na wszelki wypadek jakby się darla żeby sąsiedzi nie myśleli, ze jej robie krzywdę lezala i w sumie miała mnie w nosie, przez cale suszenie lba itd. tyle, ze ona baaaardzo lubi lezec na brzuszku i jak ma wokół dużo zabawek to nic więcej do szczęścia nie potrzebuje.

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Magiusa Pokaż wiadomość
A Ty się dziwisz, że brali ją za chłopaka Ja widzę, że u mnie ludzie Daro oceniają jako chłopaka też jak ma coś niebieskiego.
hehe, ale lezala w kiecce, a babka patrzyla na nia i pytala czy to chlopiec lato upal, nie była niczym przykryta

Cytat:
Napisane przez Magiusa Pokaż wiadomość
Zabieg znów odłożony ale tylko o chwilkę. Daro mi o 11:00 zasnął i żal mi było go wybudzić o 11:30 ( zwykle sam się budzi po 30 min ale widocznie czuł pismo nosem) więc zadzwoniłam, że będziemy później i będzie na 13:30
i jak poszlo? pewnie zaraz doczytam.

znajoma ze szpitala pisala wczoraj, ze odebrala już wynik tarczycowy. u niej to na pewno rak, ale biopsja na to wskazywala, przerzuty do 3 wezlow chłonnych, które wycieli (u mnie wezly podobno były ok). za miesiąc jodowanie 5-6 dni. zaczynam obawiać się czwartku...snilo mi się, ze dostałam poczta list "informujemy, ze w związku ze stwierdzonym brakiem komorek rakowych jodowanie nie jest konieczne. niedopuszczalne byłoby przeprowadzani takiej inwazyjnej metody, gdy nie jest to wskazane" i tekst pamiętam do dzisiaj, chyba powiem go pani doktor hehe. w czwartek proszę o kciuki, może nam się upiecze...
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-20, 10:57   #2472
vvgh
Wtajemniczenie
 
Avatar vvgh
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2 291
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

KOchane, ma któraś z Was, żeby odsprzedać foremkę do pierniczków w kształcie katarzynki lub piernikowego ludka??? pliiis
__________________
"Je suis Saint Esprit
Je suis sain d'esprit."
vvgh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-20, 10:58   #2473
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Cytat:
Napisane przez Mysia mysz Pokaż wiadomość
my byliśmy dziś, ale młody coś marudził trochę nie wiem czy to zęby czy to, że mama na brzegu czy to, że nie był 2 tygodnie, bo tydzień temu lekarka odradzała przez bolesne ząbki
tez idziemy tatuś dal jednak zgode, bo na zewnątrz 19 st. i katarek już chyba mija. dzięki za info o odciagaczu
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-20, 10:59   #2474
vvgh
Wtajemniczenie
 
Avatar vvgh
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2 291
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
no w sumie racja, mogą dłużej posłużyć, chociaż te też są ok, ale przyznaję, że trochę poskąpiłam na te 16 mm

dzięki za opinie o bobodencie

ja też póki co Sophie nie kupiłam, ale jeszcze nie wiem czy nie ulęgnę


Deb - proszę sweterek zdjęcie niestety nie oddaje jego uroku
bOOOOOski sweterek!!
__________________
"Je suis Saint Esprit
Je suis sain d'esprit."
vvgh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-20, 11:16   #2475
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Cytat:
Napisane przez vil84 Pokaż wiadomość
byliśmy na neurologa, Młody ma zalecenia rehabilitacja min, dwa razy w tygodniu, a najlepiej więcej ... nie możemy go trzymać na siedząco nawet jak się o nas opiera bo ma za słaby kręgosłup. ma zlecone też usg główki jak się uda jeszcze (w lipcu tamta neurolog mówiła że za późno bo ma już zarośnięte ) i badania krwi, morfologię, enzymy wątrobowe i tarczyce. na wszelki wypadek.
no i co najważniejsze mamy skierowanie na bezpłatną rehabilitację więc będziemy śmigać.

mąż uznał puzzle piankowe za element niezbędny do ćwiczeń skoro kocyk jest za miękki, i powiedział że mam wolną rękę bo jutro zaś jedzie dorabiać więc kupujemy takie:
http://puzzle-piankowe.pl/produkty?p...&category_id=9
czyli do przodu! najważniejsze, ze rehabilitacja za darmo, ze lekarze zlecają badania i dzialaja! będzie ok a mata superowa.

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:01 ----------

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
Wczoraj nie miałam czasu już zajrzeć, muszę się pochwalić, wczoraj na basenie nurkowałam JA! byłam bardzo dzielna i potrafię już sama zanurzać Bartka Za tydzień zdjęcia - same dzieci, za dwa tygodnie dzieci z rodzicami
o kurcze, nie wpadłam na to, ze rodzice tez musza się nauczyć odpowiednio nurkować nasz tatuś dzisiaj w szkole, wiec znow wypadlo na mnie i szyi moczyc nie będę...mam nadzieje, ze jakos damy rade znow mloda sprzedam instruktorowi i niech z nia fika hehe. ekstra! koniecznie pochwal się fotkami marzy mi się jakas taka

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.n...70649376_o.jpg

---------- Dopisano o 12:08 ---------- Poprzedni post napisano o 12:04 ----------

Cytat:
Napisane przez vujka Pokaż wiadomość
Hej wczoraj odebrałam wyniki Pawła i wszystko ok! Mielismy też szczepienie - P. nawet nie zareagował a i mamy skierowanie na rehabilitacje, bo Młody trzyma głowę w jedną stronę u mnie na Giszowcu jest ośrodek gdzie jest Punkt Wczesnej Interwencji tyle, że wizytę mamy za miesiąc, a potem czeka się jeszcze na rehabilitację a główka mu się już odkształca.
blokuj go waleczkami z pieluchy albo woreczkiem wypelnionym ryzem. wszystkie zabawki na druga strone, przewijak. nauczcie się nosic go jakby na 2 rece/ramieniu, żeby zmusic to trzymania glowy w te gorsza strone. na brzuszku bawcie się w wodzenie wzrokiem za zabawka...u nas to wszystko naprawdę przyniosło efekty. i powiem z czystym sumieniem, ze basen naprawdę dużo dal Nelce, bo asymetrie już mamy wyrownana i widze, ze sporo miesni naprawdę wzmocnila.
zadzwon do tego centrum, apytaj czy nie mogliby go tylko wcześniej obejrzeć i zdjagnozowac, nawet prywatnie. wtedy możecie się dogadać z jakims fizjo i zaplacic za pierwsze prywatne zajecia...a czekac na kolejke z nfz.

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Magiusa Pokaż wiadomość
Juz po i troche nadal w niepewnosci. Generalnie weszla sonda i wydaje jej sie ze przebila ale mamy obserwowac bo po sondzie normalnie wchodzi sie taka strzykawka z plynem i sprawdza czy plyn przeleci a Daro juz mial tak zapuchniete oko ze sie nie dalo wiec mamy obserwowac i w ciagu nast.dni sie okaze. Mam nadzieje ze sie udalo..
ee musiało się udac. Darus dzielny chlopczyk, mój tz pewnie padlby, bo nie znosi jak ktoś cos majstruje przy oczach

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

Cytat:
Napisane przez colorblue Pokaż wiadomość
Hej ciocie
.
kochany Tymuś

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

Cytat:
Napisane przez antoinettee Pokaż wiadomość
Mam do Was pytanko. Czy Was też tak naaaaaaapiernicza kręgosłup? Ja przez cały dzień czuję, że boli ale jak w nocy wstaję na karmienie to czasem aż wstać nie mogę. Podejrzewam, że to od noszenia jej, boli mnie w krzyżu nad tyłkiem. Jak ją noszę to pochylam się trochę do tyłu i cały ciężar ląduje w tym miejscu ale nie mogę olać dziecka i nie nosić jak płacze.
tak, ale cwicze. znajoma fizjo kazala polozyc się na plecach, zgiąć nogi w kolanach i podnosić dupcie do góry naprezac miesnie i robic ruch hmm bardzo erotyczny każdy facet będzie zachwycony, wiec ćwiczcie dziewczęta...

---------- Dopisano o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Innocence_89 Pokaż wiadomość
Diabli u nas jak Mateuszek miał już dość odciągania fridą to braliśmy go do salonu włączaliśmy plazmę Mateuszek jak zaczarowany się wgapiał w telewizor a my odciągaliśmy ile chcieliśmy wg mnie na katar najlepsza woda morska i odciągać gdy tylko się usłyszy że coś w nosku jest
tak robimy, woda morska, frida jeśli charczy i w nosie cos zalega, a na koniec nasivin soft i pod nosek masc majerankowa. na noc olbas ale tv mloda nie oglada nawet jeśli to ma sluzyc dobrej sprawie hehe. szkoda mi jej wzroku. jeszcze się w zyciu napatrzy na monitory itd.

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Mysia mysz Pokaż wiadomość
Laski help za tydzień mamy 7 rocznicę bycia razem a ja bez prezentu i pomysłu ;( w dodatku unieruchomiona w domu:/
chyba axella kiedyś mowila o kuponach idealnej zonki masaz, dobry obiad, wyjście z kolegami hehe. może cos takiego wyczarujesz? wymysl sobie jakes fajne opcje i pewnie będzie zadowolony...
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-20, 11:27   #2476
Veronic
Wtajemniczenie
 
Avatar Veronic
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ciechocinek
Wiadomości: 2 398
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

hejj

ja dosłownie na moment, bo W marudzi mi na rekach, i za chwile szykujemy sie do kosciola a potem na obiad do moich rodziców

tak jak przypuszczałam noc była krótko mowiac fATALNA
placz, ryk, pręzenia ....ehhh.. biedaczek sie nie wyspał ... i my też....
ale NIE bede Wam tu smecic ....

W dzisiaj konczy POł roczku!!

z tej okazji dostał 3 łyzeczki marchewki nawet zjadł ze smakiem

co prawda bardziej interesował go szeleszczacy sliniak ,który mu załozyłam ;p;p
nastepnym razem załoze bawełniany;p;p

aa no i zrobił troche kupy ufffff

miłego dnia
Veronic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-20, 12:00   #2477
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

nie mam sily sie odnosic do postow konkretnych, wiec tak sobie tylko napisze, ze mi sie nic nie chce, jestem smutna, bo Flo musi dlugo brac te cholerne leki, ktore podejrzewam o to cholerne ulewanie (znaczy nie leki ulewaja, ale prowokuja to u malego), nie mamy tez pozwolenia na basen... no i czytam sobie tak o tych wadach serca i operacjach fontana i modyfikacjach i juz glupieje... nie moge znalezc porzadnych informacji z jednego zrodla. w wielu cos napomkna, ale nie opisza dokladnie, i nie moge sobie tego usystematyzowac, obczaic po czym jak czesto jakie komplikacje moga byc i mnie to drazni...
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-20, 12:43   #2478
antoinettee
Zadomowienie
 
Avatar antoinettee
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 407
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Cytat:
Napisane przez maluska88 Pokaż wiadomość
Emilek na siedząco
Wow, ile ona ma tygodni?

Cytat:
Napisane przez barwineczek Pokaż wiadomość
Moja kolezanka dzisiaj w nocy urodzila dzieciatko 4700 i 62.5 cm- naturalnie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Pierwsze dziecko? Jeśli tak to jestem pełna podziwu. Moja mama też urodziła pierwsze dziecko 4700

Cytat:
Napisane przez Veronic Pokaż wiadomość
hejj

ja dosłownie na moment, bo W marudzi mi na rekach, i za chwile szykujemy sie do kosciola a potem na obiad do moich rodziców

tak jak przypuszczałam noc była krótko mowiac fATALNA
placz, ryk, pręzenia ....ehhh.. biedaczek sie nie wyspał ... i my też....
ale NIE bede Wam tu smecic ....

W dzisiaj konczy POł roczku!!

z tej okazji dostał 3 łyzeczki marchewki nawet zjadł ze smakiem

co prawda bardziej interesował go szeleszczacy sliniak ,który mu załozyłam ;p;p
nastepnym razem załoze bawełniany;p;p

aa no i zrobił troche kupy ufffff

miłego dnia
Współczuje Ci tych problemów brzuszkowych. Ja czasami jak Jula męczy się z kupą to pomagam jej przyciskając jej kolanka do brzucha. Nadyma się nadyma i czasami coś zrobi. Też chyba dam jej dziś spróbować marchewkę

Brawa wielkie za pół roczku
__________________
Nasze szczęście Julia
antoinettee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-20, 12:50   #2479
barwineczek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Cytat:
Napisane przez Mysia mysz Pokaż wiadomość
Laski help za tydzień mamy 7 rocznicę bycia razem a ja bez prezentu i pomysłu ;( w dodatku unieruchomiona w domu:/
My dopiero 2 mielismy, a ze kazda z nich ma swoja nazwe wiec prezent tego dotyczyl. Poza tym na rocznice wyjezdzamy na weekend do spa

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:44 ----------

Cytat:
Napisane przez antoinettee Pokaż wiadomość
Wow, ile ona ma tygodni?


Pierwsze dziecko? Jeśli tak to jestem pełna podziwu. Moja mama też urodziła pierwsze dziecko 4700


Współczuje Ci tych problemów brzuszkowych. Ja czasami jak Jula męczy się z kupą to pomagam jej przyciskając jej kolanka do brzucha. Nadyma się nadyma i czasami coś zrobi. Też chyba dam jej dziś spróbować marchewkę

Brawa wielkie za pół roczku
Ja sie smieje ze N ma jak tatus3-4 kupy na dzien, a jak robi kupke to wtedy na twarzy pelna powaga

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 13:47 ---------- Poprzedni post napisano o 13:46 ----------

Cytat:
Napisane przez antoinettee Pokaż wiadomość
Wow, ile ona ma tygodni?


Pierwsze dziecko? Jeśli tak to jestem pełna podziwu. Moja mama też urodziła pierwsze dziecko 4700


Współczuje Ci tych problemów brzuszkowych. Ja czasami jak Jula męczy się z kupą to pomagam jej przyciskając jej kolanka do brzucha. Nadyma się nadyma i czasami coś zrobi. Też chyba dam jej dziś spróbować marchewkę

Brawa wielkie za pół roczku
Pierwsze mowi ze darla sie w niebo głosy zeby ja kroili, a oni nawet jej nie nacieli

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 13:50 ---------- Poprzedni post napisano o 13:47 ----------

Z innej beczki. Poniewaz kilka dziewczyn zmienialo lokum, to czy ktoras z
Was korzystala z projektanta wnetrz? Budujemy dom i mocno sie zastanawiam na tym

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
barwineczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-20, 12:55   #2480
antoinettee
Zadomowienie
 
Avatar antoinettee
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 407
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Cytat:
Napisane przez barwineczek Pokaż wiadomość
My dopiero 2 mielismy, a ze kazda z nich ma swoja nazwe wiec prezent tego dotyczyl. Poza tym na rocznice wyjezdzamy na weekend do spa

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:44 ----------



Ja sie smieje ze N ma jak tatus3-4 kupy na dzien, a jak robi kupke to wtedy na twarzy pelna powaga

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 13:47 ---------- Poprzedni post napisano o 13:46 ----------



Pierwsze mowi ze darla sie w niebo głosy zeby ja kroili, a oni nawet jej nie nacieli

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 13:50 ---------- Poprzedni post napisano o 13:47 ----------

Z innej beczki. Poniewaz kilka dziewczyn zmienialo lokum, to czy ktoras z
Was korzystala z projektanta wnetrz? Budujemy dom i mocno sie zastanawiam na tym

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Nie popękała? Masakra, Julka 4250 a ja pozszywana prawie po sam tyłek
__________________
Nasze szczęście Julia
antoinettee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-20, 13:04   #2481
barwineczek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Cytat:
Napisane przez antoinettee Pokaż wiadomość
Nie popękała? Masakra, Julka 4250 a ja pozszywana prawie po sam tyłek
Ona ma 182cm wzrostu i nie jest drobinka, wiec moze przez to miala lżej

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
barwineczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-20, 13:46   #2482
maluska88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 353
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

[QUOTE=antoinettee;4334888 3] Wow, ile ona ma tygodni?

on raczej dziś 6mc i 1 tydzień
maluska88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-20, 13:51   #2483
Innocence_89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 956
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
czyli do przodu! najważniejsze, ze rehabilitacja za darmo, ze lekarze zlecają badania i dzialaja! będzie ok a mata superowa.

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:01 ----------



o kurcze, nie wpadłam na to, ze rodzice tez musza się nauczyć odpowiednio nurkować nasz tatuś dzisiaj w szkole, wiec znow wypadlo na mnie i szyi moczyc nie będę...mam nadzieje, ze jakos damy rade znow mloda sprzedam instruktorowi i niech z nia fika hehe. ekstra! koniecznie pochwal się fotkami marzy mi się jakas taka

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.n...70649376_o.jpg

---------- Dopisano o 12:08 ---------- Poprzedni post napisano o 12:04 ----------



blokuj go waleczkami z pieluchy albo woreczkiem wypelnionym ryzem. wszystkie zabawki na druga strone, przewijak. nauczcie się nosic go jakby na 2 rece/ramieniu, żeby zmusic to trzymania glowy w te gorsza strone. na brzuszku bawcie się w wodzenie wzrokiem za zabawka...u nas to wszystko naprawdę przyniosło efekty. i powiem z czystym sumieniem, ze basen naprawdę dużo dal Nelce, bo asymetrie już mamy wyrownana i widze, ze sporo miesni naprawdę wzmocnila.
zadzwon do tego centrum, apytaj czy nie mogliby go tylko wcześniej obejrzeć i zdjagnozowac, nawet prywatnie. wtedy możecie się dogadać z jakims fizjo i zaplacic za pierwsze prywatne zajecia...a czekac na kolejke z nfz.

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------



ee musiało się udac. Darus dzielny chlopczyk, mój tz pewnie padlby, bo nie znosi jak ktoś cos majstruje przy oczach

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------



kochany Tymuś

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------



tak, ale cwicze. znajoma fizjo kazala polozyc się na plecach, zgiąć nogi w kolanach i podnosić dupcie do góry naprezac miesnie i robic ruch hmm bardzo erotyczny każdy facet będzie zachwycony, wiec ćwiczcie dziewczęta...

---------- Dopisano o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------



tak robimy, woda morska, frida jeśli charczy i w nosie cos zalega, a na koniec nasivin soft i pod nosek masc majerankowa. na noc olbas ale tv mloda nie oglada nawet jeśli to ma sluzyc dobrej sprawie hehe. szkoda mi jej wzroku. jeszcze się w zyciu napatrzy na monitory itd.

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:14 ----------



chyba axella kiedyś mowila o kuponach idealnej zonki masaz, dobry obiad, wyjście z kolegami hehe. może cos takiego wyczarujesz? wymysl sobie jakes fajne opcje i pewnie będzie zadowolony...
nasz też nie ogląda, jesteśmy na to wyczuleni żeby nawet nie zerkał ale minuta w czasie odciągania katarku,kiedy nie dał sobie odciągnąć zalednie wkilka razy z odległości 3,5 metra to nie oglądanie a lepsze to niż zapalenie ucha a i uważaj z tyn nasivin soft bo tego nie wolno długo używać dorosłemu a co tam dopiero dziecku i wbrew pozorom takie kropelki nie pomagają usunąć kataruja bym ich nie stosowała, chyba że Mały by kompletnie nie mógł oddychać a aspirator i woda morska nie pomagały ale to też tylko 3 góra 5 dni.

---------- Dopisano o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 14:47 ----------

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
jasne, że nie źle tylko ja jako terrorystka laktacyjna i moherowy cyc musiałam dodać swoje 3 grosze

może zmieni nastawienie


super często już tak sam siada?
taki dorosły siw wydaje w tej pozycji

na zapas?


===
helo, ja postanowiłam ograniczyć trochę spamowanie i chyba będę jak Diabli wpadała wieczorami

U nas dzień minął spokojnie, Bartek już śpi, ja zjem jakąś kolację i pooglądam serial
__________________
Mateuszek - Nasze Szczęście

Storczykomaniaczka : 25

Edytowane przez Innocence_89
Czas edycji: 2013-10-20 o 14:03
Innocence_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-20, 14:00   #2484
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

barwineczek, dobry projektant wnetrz, ktory wslucha sie w wasze potrzeby i nie stworzy jednego wielkiego kurzolapu, to na pewno fajna sprawa dla tych, co nie maja pomyslu na wnetrze badz nie moga sie zdecydowac/okreslic. jak by mnie bylo stac, to bym brala

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-20, 14:18   #2485
szprotka_mada
Wtajemniczenie
 
Avatar szprotka_mada
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 298
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Cytat:
Napisane przez antoinettee Pokaż wiadomość

Mam do Was pytanko. Czy Was też tak naaaaaaapiernicza kręgosłup? Ja przez cały dzień czuję, że boli ale jak w nocy wstaję na karmienie to czasem aż wstać nie mogę. Podejrzewam, że to od noszenia jej, boli mnie w krzyżu nad tyłkiem. Jak ją noszę to pochylam się trochę do tyłu i cały ciężar ląduje w tym miejscu ale nie mogę olać dziecka i nie nosić jak płacze.
Niestety tak
Też trochę się pochylam do tyłu żeby nie wywierać zbyt dużego nacisku na kręgosłup Kubie (jak noszę w pionie)... A później jak chcę Go położyć, to boli jak chole.ra!


Cytat:
Napisane przez Mysia mysz Pokaż wiadomość
Laski help za tydzień mamy 7 rocznicę bycia razem a ja bez prezentu i pomysłu ;( w dodatku unieruchomiona w domu:/
My w tym roku przed rocznicą ślubu byliśmy we 3-kę w knajpie na pysznym jedzonku. Ponieważ jesteś uziemiona w domu, może wyczaruj jakąś kolację przy świecach (składniki niech Ci kupi TŻ- pewnie się nie domyśli po co, albo teściowa).
A jakiś czas temu, na święta i rocznicę bycia razem kupiłam nam piękny dzielony obraz z naszym ślubnym zdjęciem (z sesji "piłkarskiej" więc wiedziałam, że Mężu będzie zadowolony) - taki jak w załączniku.

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość

ja też póki co Sophie nie kupiłam, ale jeszcze nie wiem czy nie ulęgnę


Deb - proszę sweterek zdjęcie niestety nie oddaje jego uroku
Ja Sophie też się opieram póki co
A sweterek super! Sama kupiłam Kubusiowi z tym, że czerwony (i to nic, że czerwony był babski, mi się spodobał, Kuba ładnie w nim wygląda, a granatowych i zielonych ciuchów mamy dosyć, łamiemy stereotypy!) i dresiwka też kupiłam

Cytat:
Napisane przez barwineczek Pokaż wiadomość
Moja kolezanka dzisiaj w nocy urodzila dzieciatko 4700 i 62.5 cm- naturalnie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
:szok:

Cytat:
Napisane przez sharpnowaja Pokaż wiadomość





Dziewczyny było ostatnio ogłoszenie na fb o tej chorej dziewczynce która chce dostać rekordową ilość kartek urodzinowych. Wysłałyście/wysyłacie? ja wysłałam i powiem wam że miała frajdę z tego. Matko jak ja dawno nie pisałam karki urodzinowej, nie mówiąc o wysłaniu jej pocztą polską

Ja zamierzam wysłać o ile przestanę być uziemiona w domu!

Cytat:
Napisane przez Veronic Pokaż wiadomość
W dzisiaj konczy POł roczku!!

z tej okazji dostał 3 łyzeczki marchewki nawet zjadł ze smakiem

co prawda bardziej interesował go szeleszczacy sliniak ,który mu załozyłam ;p;p
nastepnym razem załoze bawełniany;p;p

aa no i zrobił troche kupy ufffff

miłego dnia
za skończone pół roczku!

---

W końcu udało mi się tu chociaż na chwilkę dotrzeć
Muszę pochwalić mojego Męża, bo przejawił ludzki odruch pomocy dzisiaj rano. Kubuś obudził się o 6, nakarmiłam Go i zostawiłam w łóżeczku bo nie chciał spać. W końcu zaczął jęczeć, więc przed 7 Go ululałam. Nie wiem nawet o której się później obudził. Ja wstałam przed 10, drzwi w sypialni były zamknięte, a chłopaki ładnie się razem bawili. Można? Można! Trzeba tylko chcieć pomóc matce!
__________________
29. 01. 2002 09. 02. 2011 10. 09. 2011

Kubuś

ex-aparatka
góra- 30.06.10- 17.11.11
dół- 01.09.10- 26.08.11

koszt leczenia- 6225 zł



Edytowane przez szprotka_mada
Czas edycji: 2013-10-23 o 10:28
szprotka_mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-20, 15:00   #2486
barwineczek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
nie mam sily sie odnosic do postow konkretnych, wiec tak sobie tylko napisze, ze mi sie nic nie chce, jestem smutna, bo Flo musi dlugo brac te cholerne leki, ktore podejrzewam o to cholerne ulewanie (znaczy nie leki ulewaja, ale prowokuja to u malego), nie mamy tez pozwolenia na basen... no i czytam sobie tak o tych wadach serca i operacjach fontana i modyfikacjach i juz glupieje... nie moge znalezc porzadnych informacji z jednego zrodla. w wielu cos napomkna, ale nie opisza dokladnie, i nie moge sobie tego usystematyzowac, obczaic po czym jak czesto jakie komplikacje moga byc i mnie to drazni...
Musialabys kupic literature medyczna np. Jakas kardiochirurgie dziecieca





Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
barwineczek, dobry projektant wnetrz, ktory wslucha sie w wasze potrzeby i nie stworzy jednego wielkiego kurzolapu, to na pewno fajna sprawa dla tych, co nie maja pomyslu na wnetrze badz nie moga sie zdecydowac/okreslic. jak by mnie bylo stac, to bym brala

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
No wlasnie mamy pomysly tylko nie umiemy zebrac w calosc. A z zewnatrz mamy dosc nietypowy dom i chcemy tez tak w srodky

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
barwineczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-20, 15:15   #2487
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość
A co Cie sklania do zmiany przyzwyczajen? pytam z ciekawosci
za dużo czasu tutaj marnuję mimo, że bardzo lubię Wasze towarzystwo i ploteczki
Cytat:
Napisane przez maarchewka Pokaż wiadomość
Czy ma któraś niedaleko siebie hebe i będzie w niedługim czasie przechodzic obok? chciałąm sprawdzić czy jest tam jeden kosmetyk ale nie opyla mi się za nim jechać na drugi koniec miasta jeżeli go tam nie ma..
o co chodzi? zapytam koleżanki, hebe to jej drugie imię


Cytat:
Napisane przez NoBoTak Pokaż wiadomość
Oj kusicie diabły pierońskie tymi puzzlami, choć Leon jeszcze się tak nie przemieszcza (chyba że jest zły) i spędzamy czas na łózku. Jednak wiem że jest to kwestia czasu więc trzeba się zaopatrzyć w niedługim czasie
Sophie też nie kupiłam, póki co opieram się jej urokowi haha
Ale jak go położysz na podłogę to zobaczysz jak to dobrze wpłynie na jego rozwój ruchowy, im wcześniej tym lepiej!
Cytat:
Napisane przez Veronic Pokaż wiadomość
W dzisiaj konczy POł roczku!!

z tej okazji dostał 3 łyzeczki marchewki nawet zjadł ze smakiem

co prawda bardziej interesował go szeleszczacy sliniak ,który mu załozyłam ;p;p
nastepnym razem załoze bawełniany;p;p

aa no i zrobił troche kupy ufffff

miłego dnia
i za pierwszą marchewkę


Diabli u nas fotki będą mniej więcej takie:
http://www.faktykaliskie.pl/resource...86/image/5.jpg
będziemy siadać na dnie trzymając dziecko przy swojej głowie



==
Cześć
Ja byłam w szkole, później chwilę u mamy, zjemy obiad i może zaliczymy krótki spacer
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-20, 16:08   #2488
maarchewka
Zakorzenienie
 
Avatar maarchewka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 120
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
nie mam sily sie odnosic do postow konkretnych, wiec tak sobie tylko napisze, ze mi sie nic nie chce, jestem smutna, bo Flo musi dlugo brac te cholerne leki, ktore podejrzewam o to cholerne ulewanie (znaczy nie leki ulewaja, ale prowokuja to u malego), nie mamy tez pozwolenia na basen... no i czytam sobie tak o tych wadach serca i operacjach fontana i modyfikacjach i juz glupieje... nie moge znalezc porzadnych informacji z jednego zrodla. w wielu cos napomkna, ale nie opisza dokladnie, i nie moge sobie tego usystematyzowac, obczaic po czym jak czesto jakie komplikacje moga byc i mnie to drazni...


ale faktycznie chyba byś musiała mieć jakąś dobrą kardiochirurgiczną książke..


Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
a o co chodzi hehbe to jej drugie imie
chciałam kupić ten kosmetyk : https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ng-mousse.html
ale go nigdzie nie ma i slyszałam ze moze być w hebe . tylko nie na 100 % ale mam dosyć daleko zeby pojechać sprawdzic.. chociaz wpadłam na pomysł ze przecież mogę zadzwonić..
Musze absolutnie musze coś kupić na cycki, zaczynają wyglądać strasznie... jeszcze brzuch ździerże ale cycki?? nie chce mieć takich jak moja mama konczących się na pępku
__________________
/// tralalala///

Wojtek

Edytowane przez maarchewka
Czas edycji: 2013-10-20 o 16:09
maarchewka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-20, 16:33   #2489
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Witam ale mieliśmy noc
Nina śpi w śpiworku i w ten śpiworek wpadł nam smoczek. W nocy obudziła się na cyca, a po cycu zawsze dostaje smoka i dopiero zasypia. Macam poduszkę, kołdrę, smoka nie ma. Budzę męża, mąż bierze latarkę (nocny reflektor teren przeczesuje ) Smoka nie było.. mała zaczęła tracić cierpliwość i jęczeć. o 4 nad ranem mieliśmy już światło zaświecone, Nina czekała a my na czworakach szukaliśmy aż w końcu zaskoczyłam żeby zajrzeć do śpiworka Teraz koniecznie kupie ten łańcuszek niezgubek



Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
hej mamuski, wczoraj nie nadrobiłam, bo mielismy niezle przeboje. kolo 20 postanowiliśmy obejrzeć film. przygotowalismy sobie zapasy jedzenia, Nela spala, wiec miał być seans. tz uslyszal za oknem warkot silnika, ktoś gazowal i gazowal. stwierdził, ze pewnie ktoś się będzie scigal i pognal do okna patrzy i patrzy, az w końcu mi mowi, ze chyba ktoś uczy się jezdzic. no to podeszłam do okna i podziwiamy...ale cofanie do tylu i najprawdopodobniej wjechal w drugi samochod. ledwo wysiadł z auta, oglada co zrobil...i znow wsiada. wtedy już byliśmy pewni, ze na tym nie skonczyl i jest konkretnie nawalony. zaczelismy szybko spisywać rejestracje, ale on znow na wstecznym i szykuje się do wyjazdu....a dwa auta dalej nasze nowe super autko kat jazdy do przodu już taki, ze na pewno nam wjedzie, tym bardziej, ze dupa sporo wystaje, bo to kombi. w krótkim rękawku tz pędzi na dol, wbiegl mu przed maske (miałam wizje, ze go zaraz rozjedzie, wystarczyloby żeby wcisnal do oporu gaz). na szczęście koles się wystraszyl i cos tam mruczał "spokojnie, spokojnie" chyba myslal, ze go będzie bic tz zabral mu kluczyki, wyciagnal z auta, a ja w miedzy czasie dzwoniłam po policje. oczywiście musieliśmy trochę poczekać, ale w końcu przyjechali tajniacy, kolejna była drogowka, później jeszcze kolo 23 kolejna grupa z drogówki. w czasie oczekiwania chłopaczek zaczal tz mowic, ze przecież twojego auta nie rozje...lem to może mi zaparkujesz, ja ci zaplace i opowiadal, ze to nie jego auto tylko pożyczone od kolegi, który jest za granica, ze on nie ma prawka. szkoda gadac. później doszłam do tego kto to jest i hmm chłopak psychicznie chory, wyprowadzil się stad, ale pewnie był na imprezie usiostry. swoja droga nie wiem dlaczego oni mu pozwolili jechać. mielismy udany wieczor, do 24 zeznania jak on jechal, skad, w które auta uderzyl itd. rozwalil w sumie dwa albo 3, bo jednego nie byli pewni. w sumie wlasciciel w końcu się pojawil i chyba tez stwierdził, ze wgniecenia na drzwiach wcześniej nie miał. i takim oto akcentem koncze mój post i ide nadrabiać, bo mloda spi, a o 13:30 basen ufff, nie zdazylismy jeszcze oplacic AC...i teraz już wiemy, ze trzeba to szybko zrobić :P w sumie do teraz mi się buzia cieszy jak widze jak tz biegnie prawie w skarpetkach ratować swoja "milosc" a Nelusia przespala cala akcje...aa i fajna policjantka, bo przyszla do mnie na gore i nie musieliśmy się przy dziecku wymieniac także dziewczyny: mój kolejny etat: straz osiedlowa miłego weekendu
Fajnie tam macie a Twój TZ to taki kozak

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
znajoma ze szpitala pisala wczoraj, ze odebrala już wynik tarczycowy. u niej to na pewno rak, ale biopsja na to wskazywala, przerzuty do 3 wezlow chłonnych, które wycieli (u mnie wezly podobno były ok). za miesiąc jodowanie 5-6 dni. zaczynam obawiać się czwartku...snilo mi się, ze dostałam poczta list "informujemy, ze w związku ze stwierdzonym brakiem komorek rakowych jodowanie nie jest konieczne. niedopuszczalne byłoby przeprowadzani takiej inwazyjnej metody, gdy nie jest to wskazane" i tekst pamiętam do dzisiaj, chyba powiem go pani doktor hehe. w czwartek proszę o kciuki, może nam się upiecze...
no jasne że trzymamy kciuki aby Cię przeczucie nie myliło i aby niedopuszczalne było przeprowadzani takiej inwazyjnej metody, gdy nie jest to wskazane

Cytat:
Napisane przez Veronic Pokaż wiadomość
hejj

ja dosłownie na moment, bo W marudzi mi na rekach, i za chwile szykujemy sie do kosciola a potem na obiad do moich rodziców

tak jak przypuszczałam noc była krótko mowiac fATALNA
placz, ryk, pręzenia ....ehhh.. biedaczek sie nie wyspał ... i my też....
ale NIE bede Wam tu smecic ....

W dzisiaj konczy POł roczku!!

z tej okazji dostał 3 łyzeczki marchewki nawet zjadł ze smakiem

co prawda bardziej interesował go szeleszczacy sliniak ,który mu załozyłam ;p;p
nastepnym razem załoze bawełniany;p;p

aa no i zrobił troche kupy ufffff

miłego dnia
No Wojtuś gratulacje z okazji półrocza! A teraz kończ z kolkami, wzdęciami i daj się rodzicom wyspać

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
nie mam sily sie odnosic do postow konkretnych, wiec tak sobie tylko napisze, ze mi sie nic nie chce, jestem smutna, bo Flo musi dlugo brac te cholerne leki, ktore podejrzewam o to cholerne ulewanie (znaczy nie leki ulewaja, ale prowokuja to u malego), nie mamy tez pozwolenia na basen... no i czytam sobie tak o tych wadach serca i operacjach fontana i modyfikacjach i juz glupieje... nie moge znalezc porzadnych informacji z jednego zrodla. w wielu cos napomkna, ale nie opisza dokladnie, i nie moge sobie tego usystematyzowac, obczaic po czym jak czesto jakie komplikacje moga byc i mnie to drazni...
Clo jestes mądrzejsza niż cały śmietnik informacji w necie więc nie dziwota że się irytujesz Rozumiem, że jako umysł ścisły pragniesz statystyk, procentowych wyliczeń itd ale nie zawsze się tak da. Flo rokuje dobrze więc skąd ten dół ? a basen.. a tam basen my nie chodzimy, a żyjemy.

Cytat:
Napisane przez szprotka_mada Pokaż wiadomość
W końcu udało mi się tu chociaż na chwilkę dotrzeć
Muszę pochwalić mojego Męża, bo przejawił ludzki odruch pomocy dzisiaj rano. Kubuś obudził się o 6, nakarmiłam Go i zostawiłam w łóżeczku bo nie chciał spać. W końcu zaczął jęczeć, więc przed 7 Go ululałam. Nie wiem nawet o której się później obudził. Ja wstałam przed 10, drzwi w sypialni były zamknięte, a chłopaki ładnie się razem bawili. Można? Można! Trzeba tylko chcieć pomóc matce!
musisz go teraz bardzo pochwalić, wynagrodzić mu ten gest to może jeszcze mu się włączy dzień dobroci dla rodziny

Cytat:
Napisane przez deb Pokaż wiadomość
Cześć nie mam czasu Was poczytać
Ciężka noc za nami, Helcia dała nam popalić, pokłóciłam się z mężem, chyba rozwód będzie jak tak dalej pójdzie...
ale nie to chciałam
Mała ma troszkę katarku, ale jesteśmy umówieni na basen, nie wiem czy jechać? Nie wiem co zabrać..ręczniki, wata, pieluszka, chusteczki, śpioszek na wszelki wypadek, coś jeszcze dla małej?
A wiesz, że jak ja straszę męża rozwodem to mi mówi "nie strasz dzieci Mikołajem"
Gdzie chodzicie na basen ?
__________________
16.05.2013
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-20, 16:58   #2490
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Cytat:
Napisane przez barwineczek Pokaż wiadomość
Musialabys kupic literature medyczna np. Jakas kardiochirurgie dziecieca


No wlasnie mamy pomysly tylko nie umiemy zebrac w calosc. A z zewnatrz mamy dosc nietypowy dom i chcemy tez tak w srodky

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
mialam na oku taka ksiazke i na googlebooks nawet byl spory preview, ale temat fontana sie na preview nie zalapal i jak tak na spis tresci patrzylam, to srednio bylo to rozpracowane na ten temat... poszukam jeszcze.

jak tak, to bierzcie pomoc ja mialam pomysly, ale jakies takie nieskladne i w koncu nic nie zrealizowalam. sciany wszystkie biale, nic na nich nie wisi moze kiedys...
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 3 (0 użytkowników i 3 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:23.